Gemeenteraad van Helder. Advertentiën. voet 10 van aflossen. Beter kan het toch wel niet Jong vader: Dokter, is het een meisje of een jongen DokterWel mijn felicitatie, waarde heer, het zyn drie flinke jongens Jong vader: Goeie hemel, daar heb je'o al Ze hadden me niet voor niets gewaarschuwd, dat ik toch niet met een dochter van een grossier moest trouwen Marine en Leger. De 2e luit. van het O.-I. leger G. A. Vries, is jl. Zaterdag per mailboot naar zijne bestem ming vertrokken. De majoor L. J. Krugers, commandant van bet 5de bataillon van bet lste regiment infanterie, is bevorderd tot luitenant-kolonel, en blijft, ook in zijn nieuwen rang, belast met bet commando over genoemd bataillon. Blijkens een bij bet dep. van marine ontvan gen bericht is Hr. Ms. Behroefstoomschip le kl. „Johan Willem Friso" onder bevel van den kapt. ter zee J. C. Joekes, 14 dezer ter reede Funcbal (Madeira) aangekomen. Sioomvaartberichten. Het stoomschip «Prins Hendrik*, van Am sterdam, vertrok 12 Jan. van Genua. Het stoomschip «Burgemeester den Tex," naar Amsterdam, pass. 12 Jan. Perim. Het stoomschip «Conrad," van Amsterdam, vertrok 14 Januari naar Batavia. Het stoomschip «Prins Alexander, naar Amsterdam, pas. 13 Jan. Gibraltar. Het stoomschip «Prinses Marie,« van Am sterdam, arriv. 14 Jan. te Batavia. Het stoomschip «Prinses Amalia, naar Am sterdam, vertrok 14 Jan. van Padang. Marktberichten. Alkmaar, 14 Jan. Aangevoerd 1 paard f 40, 16 nucht. kalv. f 6 a 16, 90 magere schapen f 10 a 20, 20 magere varkens f 15 a 20, 125 biggen f 7 a 11.50, 4 bokken en geiten f 3 a 6. Boter per pond f 0.60 a 0.70, eieren f 6 a f 7 per 100 stuks. Hoorn, 14 Jan. Aangevoerd tarwe f 5,75 a 5,80, Gerst f 4 a 5, Haver f 2,75 a 3,75, wittte erwten f 9,50 a 12, groene dito f 10,50 a f 14, grauwe dito f 14,25 a 18, vale dito f 7.50 a 17, bruine boonen f 5 a 9, karwei- zaad f 10,75 a 11, mosterd f 28 a 29, 2 paar den f 70 a 150, 10 schapen f 16 a 25, 27 lammeren f 9 a 15, 12 kalveren f 10 a 17, 13 varkens f 11 a 18, 2 zeugen f 20 a 50, 44 biggen f6» 11, kipeieren f 4,50 a 5,1025 kop boter f 0,65 a 0,70 p. K. Visscherijberichten. Nieuwediep, 13 Januari. Aangebracht door 25 kordera 10 tot 70 tongen p. 8t. 50 a. 55 cent, 5 tot 25 mand kleine schol p. ra. f 2 a 2,50, 1 tot 4 mand schar p, ia. f 1.50, 3 tot 10 roggen p. st. f 1,25. 5 bcugcra met 100 tot 130 scbelv. per 100 f 50 a 55, 8 tot 10 kabelj. p. at. t 3,10 a 3,25. 1 sloep, schipper C. Versteeg, met 2500 schelv., waar van 400 lev. per 100 f 29. 14 Jan. 3 kordcrs met 3 tot 8 mand kleine schol p. ui. f 3. 16 Jan. Niets binnen. 17 Jan. v.m. 8 u. Niets binnen. Tijdstippen van verzending: der Brievenmalen □aar Nederlandsch Oost- en West-Indië en naar de buitenlandsche havenplaatsen, waarheen, voor zoover ons bekend is, oorlogsschepen der Koninklijke Nederlandsche Marine van hier vertrokken zijn. Naar Oost-IndiS: Verzeudingsweg. Datum der ter Tijdat. d.laat. post-bezorg. busl.ah Postk p. zeepost via Amsterdam. p. zeepost via Rotterdam p. Hollandschcmail via Genna p. IIoll mail via Mnrseillc p. Fmusche mail viaMarsoille p. Engelschc mail via Briudisi p. Duitaehe mail viaBrindisi Naar Guyana (Suriname) p. zeepost via Amsterdam. I p. mail over Engelaud p. muil via St. Nazaire. Naar Cura9ao, Bonaire er St. Eustatius en Saba p. zeepost via Amsterdam. I p. mail via Queenstown 20 en 27 Jan. 20 24 31 20 27 18Febr. 25 Jan. I 30 7 Febr.| i Aruba, 26 Jai 24 7.15 av. 7.16 av. 12.30's nam. 12.80 's nam. 7.15'sav. 8.45 'smor. 8.45 's mor. 7.16'aav. 7.15 's av. 7.15'sav. St. Martin, I 7.15'sav. 12.80's nam. der Verordening beslist de hand werd gehou den, tegelijk ook aan de handhaving van dit artikel «Met eene boete van ten hoogste ƒ1.wordt gestraft de bewonerhuurder of gebruiker van abuizenpakhuizenstallentuinen en ervenin- dien hij bij gladheid de voetstraat vóór of langs zijne panden uit de grens va/n dezen niet ter- nstonU met zand of asch bestrooit of doet be- strooitn.a S. In een der volgende nommers van ons blad zal een PRIJSRAADSEL worden opgenomen, waaraan wij Prijzen en Pre- miën zullen verbinden en waaraan alle lezers kunnen deelnemen. Vereischte daar voor is dat de in het blad afgedrukte Bon, ingevuld met naam en woonplaats, in ge sloten Enveloppe, waarop 't woord Raad sel, aan een onzer Bureaux wordt toe- Indien meerdere leden van een gezin aan de oplossing deelnemenkan slechts een prijs of een premie daaraan ten deel vallen. De Uitgevers. POLITIE. GEVONDEN VOORWERPEN. Adres Bureau I: 1 paar Sokken. Adres Bureau II1 Kussen, 1 Huis deursleutel. Ingezonden. Een sckoone voetstraat maken. 'tSchynt my toe, noodig te zyn, dat op- uieuw herinnerd worde aan de bepaling in de Algemeene Politie-Verordening voor de ge meente Helder, waarin te lezen staat »Met eene boete van ten hoogste drie gulden twordt gestraft ieder die sneeuw of ijs van de iistraat wegbreekt Herhaaldelijk zagen we de vorige week, zoowel ouderen als jongeren van dagen bezig, dit artikel uit de verordening brutaal weg te overtreden. Er waren er, die met stevige bijlen gewapend, met forsche slagen op de steenen do voetstraat beukten, nataurlyk met het gevolg vele steenen stuk te slaan. Ik hoorde, dat een man, die langs de straat ging, een paar van die steenenmoorders ernstig waarschuwde, 't Mocht echter niet baten men had hen aangenomen, zeiden ze, om de straat van sneeuw te ontdoen. En zy sloegen er maar flink op los. De schoongemaakte voetstraten bieden voor allen, die zich langs den weg moeten begeven, de gelegenheid aan om in een zeer onzachte aanraking met do steenen te komen. Zand- strooien wordt of verzuimd, of te zuinig uit gevoerd. Zou het daarom niet hoogst wen- schelyk zijn, dat aan de aangehaalde bepaling Vervoig der Berichten. Er bestaau in deze gemeente enkele Vereenigingen, die, ofschoon ze den steun van anderen ten volle verdienen, er niet naar stre ven om knnstlievende leden in haren kring op te nemen. Geven zulke Vereenigingen van tijd tot tyd eens blijken van de ernstige studie der leden, zij noodigen dan kennissen en vrien den uit tot eene buitengewone vergadering of tot een Concert. Zulk eene Vereeniging is die voor «Kamermuziek," welke sedert jaren alhier bestaat, en die meermalen gelegenheid gaf, om door invitatie tot hare buitengewone byeen- komsten, op hoogst aangename wijzen met dezen kring van beoefenaars der edele toon kunst kennis te maken. Thans heeft deze Vereeniging zoo we raeenen voor de eerste maal het voornemen opgevat, om een liefdadigheids-concert te ge ven. Ten voordeele van «Liefdadigheid naar Vermogen* alhier, zal zy, op een nader te bepalen dag, met medewerking van eenige dames en heeren een Vocaal-en Instrumentaal Concert geven, onder leiding van den plaat selijken muziek-directeur, den heer H. A. Egbers. Men verwachte niet van ons, dat wo, nu we aan dit plan de noodige bekendheid geven, het met vele woorden zullen aanbevelen. De door rKamermuziek* vroeger gegeven uitvoe ringen waarborgen ten volle het smaken van kunstgenot, en het philantropisch doel voor dit concert behoeft waarlijk onze aanbeveling niet. *L. n. V." heeft zich daartoe een te goeden naam gemaakt. Bij den Burgemeester dezer gemeente is 't volgende telegram ontvangen «Lemster visscher hedennacht op het ijs in zee gedreven verzoek uiterlijk bericht." Over het lot van dezen armen man ver keert men in groote ongerustheid. Hij hield zich bezig met bot of spieringvisschen, toen het ijs van den wal losliet. Men doet pogingen om hem te vinden. Nader schrijft men uit de Lemmer Zaterdag is een visscher, die zijne net ten zou inhalen, met een ijsschots afge dreven. Tot nog toe weet men niets van het lot van den ongelukkige. De man is verzorger van een groot gezin. Yóór 2 jaren zijn twee zijner zoontjes insgelijks op een schots afgedreven en verdronken. Tengevolge van de gladheid der voet straten, zyn dezer dagen onderscheidene personen gevallen, met min of meer ernstig gevolg. Een dame heeft een harer beenen gebroken. De vermelding hiervan zal wel licht den ingezetenen tot zorgvuldig zand- strooien langs de voetstraten aanleiding geven. Een agent van politie alhier is Zondag zoodanig op het ijs gevallen, dat hij een zijner armen brak. 't Behoeft juist geen Maart of April te zijn, om over grilligheid van 't weêr te kunnen klagen. Zaterdag hadden we een flinke dooi, toen in den namiddag de windwijzer plotseling naar 't oosten draaide en de vorst zich heftig deed ge voelen. Pas waren Zaterdag de wegen hier en daar door werklieden, die van wege het Bestuur van «Liefdadigheid naar Vermogen* aan den arbeid waren gezet, schoon gemaakt, of gisteren kwamen sneeuwbuien die straten opnieuw bestrooien. Op deze wijze wacht ons zeker, vóór de lente in 'tland komt, nog menige, niet altoos aangename, afwisseling. Naar wij vernemen zullen door de Schildersvereeniging Oefening kweekt ken nis" alhier, circulaires bij de ingezetenen worden aangeboden, waarin zy, daar er eenige leden reeds geruimen tyd zonder werk zyn, verzoekt om kleine huiselijke artikelen aan haar ter opschildering te geven, om hen zoodoende in de gelegen heid te stellen, toch iets te verdienen. Wij hopen dat dit goede doel bij onze plaats genoten een goede ontvangst moge hebben. Zaterdagnacht is door den winddruk een der in aanbouw zijnde huizen achter do R. C. kerk omvergeworpen. Dezer dagen is, tengevolge van een nieuw reëngaraent, van uit Harderwijk naar Ned. Oost-Indië teruggekeerd de fuselier by de koloniale troepen J. Oosten, vroeger alhier woonachtig. Genoemde militair was naar het vaderland gekomen, ten einde mondeling zyne belangen te bepleiten, met het oog op een door hem verrichte daad, waarvoor aan een ander dan aan hem, die ze volvoerde, de hoogste militaire onderscheiding is toegekend. Het bedoelde feit heeft zich, naar men ons heeft medegedeeld, aldns toegedragen. Te midden eener heftige worsteling tusschou een troep Atjehers en een afdeeling der Indische infanterie, werd Oosten op het vechtterrein geroepen. Aankomende, zag hy, dat een Atjeher, een robuste kerel, aan een sergeant onzer troepen het geweer ontrukt had, waar mede hij zich wegspoedde. Oosten bedenkt zich niet langhij valt den Sloeber aan, hoe groot het gevaar ook is, dat hemzelven be dreigt. Hij weet den hem toegedachten kle wangslag af te weren, vuurt daarop op den hem bedreigenden Atjeher, dien hij subiet at- maakt, en met het heroverde geweer komt Oosten by zijne nog steeds in 't gevecht zich bevindende makkers terug Den sergeant her geeft hij zijn vuurwapen, opdat deze er tot eigene en gemeenschappelijke verdediging, van gebruik kunne maken. Zyn wij wèl ingelicht, dan is de bedoelde sergeant, tengevolge dezer gebeurtenis, benoemd tot ridder der 4e klasee van de Militaire Willemsorde, eene onderscheiding, die echter uitsluitend aan Oosten voor zijne zoo kloek moedige daad toekwam. We willen hopen, dat, nu zoowel mondeling als vroeger reeds schriftelyk, van een en ander aan Z.Exc. den Minister van Koloniëa is mededeeling gedaan, de verdiende huldiging aan den onverschrokken militair, die zich bovendien door een voor beeldig gedrag onderscheidt, niet lang meer zal worden onthouden. Hr. Ms. ramschip «Guinea* werd gisteren alhier op de gebruikelijke wijze buiten dienst gesteld en de equipage van dezen bodem ging bij deze gelegenheid over aan boord van bet tegelyk in dienst gestelde ramschip Schorpioen, onder bevel van den kapt. ter zee H. C. Hildebrandt. De kapt. ter zee M. A. Medenbach, die het bevel heeft gevoerd over de Guinea, welke nu op nonactiviteit is gesteld, vertrok gisterennamiddag ten 12.55 van hier naar 's Gravenbage en werd uitgeleide gedaan door den Schout-bij-nacht, Directeur en Commandant der Marine en officieren der Marine in deze directie, terwijl het Staf muziekkorps, onder directie van den heer J. Koning, zich op het perron van den Spoorweg herhaaldelijk deed hooren. Zaterdagnacht, bij harden oostenwind, is het ijs in de Zuiderzee vóór Volendam gescheurd en ging het kruien. De paal woningen liepen gevaar, maar gelukkig begon de eb en stilde de wind. Nu zyn alleen enkele buisjes beschadigd, die tot bergplaats dienden een is geheel vernield. Het ijs is op enkele plaatsen over den Zuiderzeedijk gegaan. Ware de wind bij vloed opgestoken, de ellende ware niet te overzien geweest. Nu is het een interessant gezicht, hoe door het grillige spel van den wind en het water op vele plaatsen ijs- schotsen zyn opeengestapeld. Naar men verneemt, wenscht de minister van binnenlandsche zaken niet over te gaan tot het uitvaardigen van een algemeen verbod tot het houden van vee markten met het oog op het heerschen van mond- en klauwzeer, en wel op grond dat, volgens het meerendeel der gevraagde adviezen, van dezen maatregel weinig heil wordt verwacht, en dus de daardoor te weeg te brengen belemmering van den binnenlandschen veehandel niet gerecht vaardigd zou zyn. Zekere J. T., een 2l-jarig jon geling, keerde Zondagnacht per schaats van Oudesluis, waarheen hij zijn meisje gebracht had, naar zijne woonplaats Anna Paulowna. Dicht bij huis is hij in een wak gereden. Zyn hoed werd in den vroegen morgen door een zijner broeders op het ijs gevon den, en weldra werd zyn lyk opgedregd. Zondag is door verschillende afdee- lingen der Volksparty de voorgenomen propagandatocht per schaats van Harlingen door Barradeel en Franekeradeel naar Fra- neker ondernomen. Ten getale van eenige honderden kwamen de betoogers met vele vaandels aldaar aan. Door de infanterie werd de beweging op het ijs levendig ge houden, terwijl op het bolwerk de cava lerie met getrokken sabels elke samenscho ling tegenging. In Barradeel moeten de betoogers op een vordering der politie hebben gewei gerd de vaandels op te rollen. Vervolgens ging de tocht naar Harlingen. Aldaar hield de onderwyzer Harts in het Volksgebouw een toespraak. Londen, 16 Januari. Het hof der admiraliteit veroordeelde de eigenaars der Nederlandsche bark «Melati* om 1200 pd. st. vergoeding te betalen aan de eige naars der stoomsleepboot «Kingfisher* te Liverpool, voor dienstbewijzing aldaar in December, toen by stormwind de «King fisher* een aanvaring voorkwam tusschen de «Melati* en de «Minister of Marine.* Het is te Parijs zoo koud, dat reeds tal van personen op straat zyn dood geble ven. Vrijdag zonken twee mannen plotse ling ineen. Zy waren gestorven van koude. Het is al verscheidene malen gebeurd, dat een koetsier op den bok van zyn fiacre doodvroor. Een ontzettende roovergeschiedenis wordt uit China bericht- Een bende roo- vers heeft het dorp Kam-li, in het district Shin-Hing, overvallen, waarzij van de pries ters des tempels, die juist groote offers van 'tvolk ontvangen hadden, een schatting eischten van duizenden taels en daarna een vlak bij den tempel staand houten gebouw, waarin de inwoners der plaats een groot feest vierden, in brand staken. De verschrikte mannen, vrouwen en kin deren vluchtten naar den tempel, maar deze geraakte ook weldra in brand, en niet minder dan 1400 menschen moeten door den rook en de vlammen of in het ge drang omgekomen zyn. Het is gebleken, dat Jaj Gould, de onlangs overleden Amerikaansche millio- nair wiens nalatenschap 72 millioen dollars bedraagt nooit meer belasting betaalt heeft dan voor een half millioen. Van verschillende zijden wordt er nu op aangedrongen, dat men van de erfgenamen betaling van de te min betaalde sommen eische. In de zaal der correctioneele recht bank te Milaan, waar vijf arnarchisten terecht stonden, wegens gewelddadig verzet tegen de politie, zyn de rechters van de publieke tribune af met steenen gegooid, een onverhoedsehe hagelbui, waarvoor zij wijselijk in een nevenvertrek de wijk na men. Een deurwaarder werd aan het hoofd gewond en de procureur-generaal kreeg een steen rakelings langs het voorhoofd. De gendarmes legden de geweren aan op de gevangenen, opdat zij niet in de opschudding zouden ontvluchten, en door een spoedig aangerukte politiemacht werd de zaal ontruimd. Maar het duurde toch een uur voor de zitting hervat kon worden. De vijf eerste beschuldigden werden toen veroordeeld tot gevangenisstraffen van 6 maanden tot 3 jaren, en eenigen van de steenengooiers, die in hechtenis genomen waren, werden op staanden voet veroor deeld tot 27 maanden gevangenisstraf en 600 lire boete. Zitting van lieden Dinsdag ten 2 nre. Tegenwoordig 18 leden. Afwezig de heer over de Linden. Voorlezing geschiedde van een brief van H.H. Gedep. Staten, houdende mededeeling, dat dit College geen ander bezwaar heeft tegen de op 2 Dec. 1L aangebrachte wyziging in de Algemeene Politie-Verordening, dan dat zy de wenscbelijkheid uitspreken om, met het oog op art. 161 der Gemeentewet, de strafbepa ling, in art. 69a vervat, te stellen op hoog stens f25 boete en ten hoogste 6 dagen hechtenis. (Aanvankelijk was door den Raad bepaald, dat de boete zou zijn van f 10 tot f25.) Verder dringen Gedep. Staten er op aan, dat de redactie van 't artikel worde gewijzigd zoodat er in komt te staan «Ieder, die dit verbod overtreedt," enz. De Voorzitter stelde, na voorlezing dezer missive, voor, de bedoelde bepaling in dien zin te wyzigen. Nadat de heer Oudenho ven gewezen had op 't gevaar, dat voor de gemeente uit een te wachten proces zou ont staan, en de heer Verfaille zijn bezwaar bad te kennen gegeven, ten aanzien van de vrij heid, die den visscherman bij den verkoop zijner waar toekomt, werd het voorstel, om voorgestelde wijziging in de Politie-Verorde ning op te nemen in stemmiDg gebracht. De stemmen staakten (9 tegen 9). Tegen stemden de heeren Zur Mühlen, Go vers, Ou denhoven, Verfaille, Hordyk, Bakker, Van Twisk, Klik en Franken. In een volgende zitting zal het voorstel dus opnieuw in stemming worden gebracht. In het «Geïllustreerd Nieuws" komt een artikel voor van den volgenden inhoud FLESSCIIENTREK K ERS. Een der groote gevaren voor den handel, voor allen die in zaken zich niet kunnen onthouden van het verleenen van crediet, is voorzeker het «flesschentrekkersgilde," dat in de laatste jaren met zeldzame bru taliteit als bet ware in gecombineerde ver takkingen niets onbeproefd laat om goede ren machtig te worden en niet te betalen. Waren er vroeger enkele personen, die als flesschentrekkers" bekend stonden en tegen wier praktijken af en toe in de dagbladen gewaarschuwd werd, tegenwoordig is het veel erger en wordt het brutaal optreden derzulken bepaald een gevaar voor den handelsstand. Niet alleen dat zij schrijven op aanbiedingen in de couranten of win keliers trachten op te lichten, maar zelfs het buitenland wordt geëxploiteerd om goederen machtig te worden, welke dan aan min gunstig bekend staande kooplie den voor een appel en een ei worden ver kocht. Over heel Nederland hebben de flesschentrekkers hunne handlangers, zoo dat het dikwerf uiterst moeielijk is om zich voor schade te vrijwaren. Het krachtigste wapen tegen de «zwarte bende* is publiciteit. Reeds velen hebben wy voor verliezen behoed, nog zelfs in de laatste maand in de drukke St. Nicolaas- week. Ten einde met succès den strijd tegen de flesschentrekkers te kunnen voort zetten, noodigen wij allen beleefdelijk uit, ons sckriftelyk opgave te doen van alle pogingen door oplichters aangewend om goederen machtig te worden, met omschrij ving van de feiten. Wy beloven stipte ge heimhouding, zullen nooit de namen noe men van degenen die men heeft willen beetnemen, doch alleen de «trucs* ver melden door de oplichters in praktijk ge bracht. Wanneer allen ons willen helpen, gelooven wij den handel en den winkel stand krachtig te kunnen steunen in den strijd tegen de «ffesschentrekkers.* Het blad geeft verder een lyst der namen van firma's en personen, die zaken doen in alles en daarom ter herinnering aan den han delsstand worden medegedeeld. Deze lyst ligt aan 't bureau Spoorstraat ter inzage, en, inge val het ons blijkt, dat de publiceering daarvan go wenscht wordt, zijn wy bereid, die in een volgend nummer op te nemen. Woensdag 18 Januari hopen W onze geliefde Broeder en Zuster: - JAN B A li Ei E R ANTJE DEKKER, hunne Vijf-en- Twintig Jarige Echtveraeniging te herdenken. Wieringen, 17 Jan. 1893. Uit naam van Broeder en Zuster: S. BAKKER en A. DE HAAN en Kinderen. Den 19en Januari a.s. hopen mijne geliefde Oom en Tante C. KARHOF en C. BUTTER hunne 25-Jarige Eclitvereeni- ging te herdenken. Helder, 17 Jan. 1893. Uit naam van hun dankbaren Neef, W. KARHOF. II Op Dinsdag 17 Januari hopen onze geliefde Broeder en j Zuster JACOB DUIT en AAFJE KIESELING, hunne lS1/2-jarige Eclitvereeni- giug te herdenken. Huisduinen, 17 Jan. 1893. Uit naam van C. STIJN. W. STIJN-DUIT. gjg Op Dinsdag 17 Januari hopen onze geliefde Broeder en Zuster JACOB DUIT en AAFJE KIESELING, hunne 121/3-jarige Eclitvereeni- ging te herdenken. Huisduinen, 17 Jan. 1893. Uit naam van: A. ZEEUW. A. ZEEUW-DUIT en Kinderen. ïf§ Bevallen van een Zoon Mevrouw H. SWART—Maas. Pandaan (bij BanKel,) ,3 j 1893 Java, Heden overleed, na voorzien te zijn van de Heilige Sacramenten der ster venden, onze geliefde Moeder IJ DA PELS, Wed. van PIETER GORTER, in den ouderdom van 79 jaren. Helder, 16 Jan. 1893. Mede uit naam van Broeder en Zusters, P. GORTER. Op den 16 Januari overleed te Amsterdam, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder, Mejuffrouw de Wed. P. STAM-DE WOLF, in den ouderdom van circa 81 jaren. Helder, 17 Jan. 1893. A. STAM. A. STAMMoolhüijsen. Op den 15en Januari ontsliep ten huize van R. SPITS zacht en kalm, na een lang en smartelijk lijden, onze dierbare Moeder, Behuwd-, Groot- en 0 ver-Grootmoeder JANNETJE DE JONG, Wed. van C. BAKKER, in den gezegenden ouderdom van bijna 91 jaren. Wy hopen dat haar heengaan vrede is. Helder, 17 Jan. 1893. Namens Kinderen en verdere Familie: R. SPITS. G. SPITS geb. Bakker. Wed. A. SWART geb. Bakker. C. BAKKER. D. BAKKER.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1893 | | pagina 2