ADR. BIERSTEKER, PRIJSBILJARTEN. Rustoord „TILLEiOF." HUISDUINEN. P-Pnzitit - Advertentiën. EVANGELISATIE - PALMSTRAAT. Daarna GROOT BAL. Z0HMGAV0MI GESLOTEN. gp wet) WOENSDAG il SEPT. 1.1. A. FASOL Expl. Bernard Frank, een flinke DIENSTBODE. een taame BROODBAKKERSKNECHT, Marine en Leger. Als directeur van de in 1894 te Amsterdam op te richten Applicatieschool voor machinisten, zal optreden de luit. ter zee le kl. W. J. de Bruijne. Met 1 Oct. worden 115 lichtmatrozen van Hr. Ms. „Wasseneer" te Amsterdam, overgeplaatst naar de direotie der marine alhier. 50 lichtma trozen worden geplaatst a. b. van de „De Ruyter." De kapt. der mariniers J. van lliel wordt den len November a.s. overgeplaatst van Rotterdam naar Amsterdam. Op dienzelfden datum wordt de kapitein der mariniers J. Ripping overgeplaatst van Amster dam naar Nieuwediep. Stoomvaartberichten. Het stoomschip «Prins Alexander," naar Amsterdam, vertrok 15 Sept. van Port-Said. Het stoomschip «Drenthe", naar Rotterdam, vertrok 16 Sopt. van Singapore. Het stoomschip «Prins Hendrik,» van Am sterdam, paBB. 16 Sept. Gibraltar. Het stoomschip «Voorwaarts,« naar Amster dam, pass. 17 Sept. Dungeness. Het stoomschip »Bromo,« van Rotterdam, arriv. 17 September te Southampton. Het stoomschip »Sumatra,« arr. 18 Sept. to Amsterdam. Het stoomschip «Prinses Maric,« van Am. sterdam, arr. 17 Sept. te Padang. Het stoomschip «Prinses Wilhelmina," van Amsterdam, pass. 18 Sept. Perim. Marktberichten. Hoorn, 16 Sept. Aangevoerd tarwe f6,25 a 8,Rogge f 5,25 a 6,Gerst f 4,a 5, Haver f 3,25 a f 4, witte erwten f 9,50 a 11, groene £11,a 14,grauwe f 12,a 16,vale f6,25 a 15, bruine boonen f 8,25 a 9,50, karweizaad f 16,50 a mosterd f22,a 25,2 paarden f75 a 150,-koeien f a 147 schapen f 10,a 20, lammeren f 0,a 0,2 kalveren f 8, a 15,40 varkens f 12a 24,0 zeugen f a 122 biggen f 6,a 10,kip- eieren f 4,a 5,eendon dito f per 100, 1300 kop boter f 0,676 a 0,70 per K. Alkmaar, 16 Sept. Aangevoerd 4 paarden f 60 a 125, 31 koeion f140 a 225, - vette kal veren f a 26 nucht. dito f 6,a 15, 160 magere schapen f 8 a 18, lammeren ren f 0,a f 0,122 magere varkens f 17,a 22,230 biggen f8,a 13,10 bokken en geiten f 1,25 a 8,- kleine bokjes f a -,Boter per P., f0,625a 0,72", kipeieren f 3,75 a 4,eenden dito f -,per 100. Visscherijberichten. Nieuwediep, 16 Sopt. Aangebracht 10 tot 80 tongen p. st. 50 a 55 cent, 5 tot 20 middelm. tongen p. st. 25 cent, 11 tarbotten p. st. f 5 a 8, 2 tot 10 mand kleine schol p. m. f 0,50 1, 1 tot 3 mand schar p. m. f 1,75 a 2, 2 tot 10 roggen p. st. f 1,35 a 1,40. 18 Sept. 80 korders met 20 tot 100 tongen p. st. 40 a 45 cent, 5 tot 20 middolm. tongen p. st. 25 ceDt. 10 tarbotten p. st. f -1 7, 2 tot 10 mand kleine achol p. m. f 0,75 a 1,25, 1 tot 5 mand schor p. m. f 1,50 a 2, 1 tot 10 voggen p. st. f 1,50 a 1,75. 19 Sept. v.m. 8 u. Niets binnen, geen schuiten naar 343"« Staats-Loterij. Trekking van 18 September. No. 2398 3495 8097 en 11762 f 1000. No. 10124 en 16421 f400. No. 572 1569 8136 6300 en 10974 f200. No. 600 2179 2504 7025 7632 9084 9528 11749 12780 15425 17638 en 19600 f100. Tijdstippen van verzending der Brievenmalen. Naar Oost-IndiS: Vervolg der Berichten. In zake het gebeurde ter reede van Texel, tusschen de stoomboot »Ada van Holland* en een Marinesloep, is door den commissaris van politie alhier onderzoek ingesteld en procesvesbaal opgemaakt. Met den volkstrein naar Den Haag Rotterdam vertrokken hedenmorgen van hier ruim 350 personen.} Naar wij vernemen, heeft de heer J. Jansen, te Haarlem, die in de Gemeente- raads-zitting op 5 dezer was benoemd tot onderwijzer aan de Gemeenteschool No. 7a, voor zijne benoeming bedankt. In den morgen van 11 dezer werd een kostbare plant ontvreemd uit de bloe misterij van den beer Puinbroek aan de Molengracbt alhier. De plant werd wel weêr gevonden, doch de dader bleef aan vankelijk onbekend, totdat de politie jl. Vrijdag reden vond te dier zake de band te leggen op zekeren v. G. alhier, door wien vermoedelijk de diefstal is gepleegd. Het welgeslaagde Floralia-feest op 9 en 10 dezer beeft Bestuurderen dier in stelling aanleiding gegeven, om in een circulaire, gericht aan de ingezetenen dezer gemeente, de uitnoodiging te doen om tot het lidmaatschap (contributie f 1 'sjaars) toe te treden. We willen hopen, dat deze uitnoodiging by velen een welwillend ge- boor moge vinden, opdat Bestuurderen in 't volgende jaar gevolg zullen kunnen ge ven aan hun plan, om, zoo mogelijk vereeniging met «Landbouw,* een feest op grooter schaal te geven, dan dit jaar mo Verzending» weg. Datum der ter I Tijdit. d.lsat. post-bezorg. bn»l.ohPostk 22 Sept- 19 26 29 22 25 p. zeepoit via Amsterdam. p. zeepost via Rotterdam p. Hollandsehe mail via Genua p. Holl. mail via Marseille p. Franüche mail via Marseille p. Engelsche mail via Brindisi p. Duitsche mail via Napels Naar Guyana (Suriname): p. zeepost via Amsterdam20 Sept. p. mail over Engeland25 p. mail via St. Nazaire. 7 Oot. Naar Curagao, Bonaire en Aruba, St. Euetatius en Saba p. zeepost via Amsterdam. .1 20 Sept. eiken Dinsdag, p. mail via Southampton Donderdag en Zaterdag. 7.15'»av. 7.15 '»av. 12,30'snam. 12.30'snam. 7.15'b av. 8.45'» mor 8.45'» mor. 7.15'» sv 7.15 's av 7.15 '»av St Martin. 7.15 's ar. 12.30'snam Ingezonden. Helder, 18 Sept. '93. Geachte Redacteur! Sta mij toe, dat ook ik een woordje in het midden breng over den onhoudbaren toestand van den oponbaron weg in de Wilhelmina- straat. Deze straat, nogal genoemd naar H. M. de Koningin, is sedert haren aanleg zóó ontredderd, dat de openbaren macht daarin, dunkt mij, allo reden moet zieu, om er zich met te bemoeien. Die macht zul, vertrouw ik, mer het nemen van maatregelen niet wachten totdat er ongelukken voorkomen. In 't belang der goede orde, heeft de Raad aan de straten in de «nieuwe stad" namen gegeven laat het Gemeentebestuur nu óók waken voor de vei ligheid van hen, die van den weg aldaar ge bruik moeten maken* We denken hier in 't bijzonder aan genees- en verloskundigen en aan geestelijken, die soms bij avond of by nacht hunne schreden daarheen moeien richten. En te erger is de toestand van den weg, bij 't gemis van eene straatverlichting. Mochten er maatregelen tot verbetering worden genomen, dim liefst zoo spoedig mogelijk, en men ver- gete dan ook het voetpad, naar de //nieuwe stad" leidende, daarbij niet. Met beleefden dank voor de plaatsing, Uw dw. dn. G. K. Ter gelegenheid van bet zakloopen opgeluisterd door Helders Harmoniekapel, in den tuin van «Tillenbof," te Huisdui nen, jl. Zondag gehouden, zijn de prijzen behaald door W. Selman le prijs F. Snaphaan 2e pr. G. Selman 3e J. Koningstein 4e Herhaaldelijk is gewezen op bet min der wenschelyke van stempels af te drukken op bankbiljetten. Het bewijs daarvoor ondervond een firma te Haarlem, die Vrij dag een bezoek ontving namens den presi dent der Nederlandsche Bank, waarbij baar medegedeeld werd, dat op een van de firma afkomstig gestempeld bankbiljet van f 25 vóór haren naam een beleediging was geplaatst. De president der Ned. Bank waarschuwde haar de bankbiljetten niet te stempelen, daar er personen zijn, die allerlei beleedigingen voor of achter den naam plaatsen. Het bankbiljet is ver nietigd. Betreffende den drievoudigen moord te Marolleput worden nog de volgende bijzonderheden medegedeeld Het moet gebleken zijn, dat de vrouw, van wie gezegd werd dat zjj in den avond van den moord op den Kruisdijk te Groede Lampier gezien had, hem ook berkend heeft. Toen Lampier bij de drie vermoorde vrouwen gebracht werd, zeide hij, op bet lijk van zijn vrouw wijzende Dit is Rose, die zal ik laten begraven, maar voor de twee andere moet de pastoor maar zorgen.® Bij bet onderzoek van een der kisten in bet huisje maakte hij de opmerking, dat daarin twee rokken ontbraken. De moord te Osch De instructie in zake den moord op den wachtmeester G. Hoekman gepleegd is ge sloten. De Off. van Just. te's Bosch beeft de gevangenhouding en terechtstelling ge- requireerd van 4 der 5 voorloopig gehech- ten. De zaak zal nu wel spoedig voor de rechtbank behandeld worden. Een wandelaar deelt mede, dat op vele plaatsen bij Beverwijk de aardbeien weêr bloeien en dat hij Zondag weer een duinroos beeft geplukt, terwijl die dit jaar omstreeks Mei al gedaan hadden. By de Rechtbank te Haarlem is een aanklacht ingediend tegen een dorpsnota ris in Noord-Holland, beschuldigd van bet schieten met een kaïperbuks op den bur gemeester dier gemeente. Te Amsterdam is onder den naam «Amstels Burgerwacht" een vereeniging opgericht tot exploitatie van particuliere nachtwakers. Haar kantoor is Vijzelstraat No. 11. Het delven van de late aardappelen in de Friescbe Zevenwouden (zandgrond) is begonnen. Over het algemeen valt de oogst medequaliteit en quantiteit zijn naar wenscb. Vooral op de lagere bouwakkers is het beschot zeer voordeelig. Het meelzetten schijnt weinig hinder gehad te hebben van de droogte. Van ziekte hoort men weinig, wel hier en daar van roest. Maandag zou te Arnemuiden een weduwnaar van 72 jaar met een meisje van 28 lentes in het huwelijk treden. Al les was voor de plechtigheid in gereedheid, doch de man werd door zyne kinderen uit het vorig huwelijk genoodzaakt van het huwelijk af te zien. Hij deed dit en liet, wat zeker elders nog nooit werd vertoond, den omroeper in de gemeente dat besluit en de redenen, die er toe geleid hadden, verkondigen. De zoon van den pachter Meulen- berg, te Ierseke, die door de justitie naar Middelburg gevoerd werd, heeft op de reis daarheen reeds bekend den brand van den vorigen dag op zijn vaders hoeve aange stoken te hebben. Het is een jongeling van zeer zwakke geestvermogens. Naar aanleiding van den brand van Dinsdag jl. bij Jonker, te Kapelle, is de justitie uit Middelburg Donderdag aldaar st tot het instellen van een onder zoek. Des avonds werd de vrouw van Jonker naar Middelburg overgebracht. Te Rotterdam is de ziekte aan het afnemen. In de laatste 48 uren kwamen geen gevallen voor. De geheimzinnige verdwijning. In verband mot de geheimzinnige verdwij ning van twee vrouwen en de onlangs ver melde gevangenneming van den gelegenheids dichter en houtschilder De Jong, zich noemende dr. De Jong, werd Vrydag in de boschrijke omstreken van Bussum door de politie een onderzoek ingesteld. De inspecteur der recherche, de heer Batelt, vergezeld van den majoor der ryks veld wacht Lamens, vier rijksveldwachters en twee agen ten uit Bussum doorzochten, onder leiding van den jager Wassing van jhr. Dedel, reeds den nieuwen 's Gravenlandachen weg en begaven zich, bij de seining van dit bericht, naar de Craailoosche bosschen, waar wellicht het lijk van een der slachtoffers in den grond is ver borgen. De Jong moot namelyk indertijd uit Bussum zyn teruggekeerd met een pak bij zich, dat, naar |het uiterlijk te oordeelen, wel kleederen kon bevatten. Die onderstelling werd te aan nemelijker toon de inspecteur Batelt by eenige vrouwen van verdachte zeden kleedingstukken vond, die völgeus het signalement der En gelsche politie aan oen der vermoedelijk* slachtoffers konden behooren. Die vrouwen zouden zelf reeds hebben verklaard, dat zy die kleedingstukken van De Jong ten ge schenken ontvangen hadden. Volgens de laatste lezing van hetgeen bo- treftende deze duistere zaak uitlekt, trad De Jong verleden jaar in Engeland in den echt met een Engelsch meisje, waarmede hij over stak naar het vaste land. Hy begaf zich op reis naar Wiesbaden, doch te Dusseldorf zou zijne vrouw hem heimelijk hebben verlaten in gezelschap van eea Ame rikaan. De bloedverwanten der jonge vrouw ontvin gen echter taal noch teeken van haar. De Jong zelf begon intusschen het hof te maken aan een veertigjarige juffrouw, die met hare zuster hier ter stede gestoffeerde kamers verhuurde. Hij wist de juffrouw te bewe| zich met hem naar Engeland to begeven ton einde daar met haar to huwen. Zij zouden inderdaad eenigen tijd in Londen vertoefd hebben; maar keerden naar Neder land terug, vermoedelyk onder voorwendsel dat de echtverbintenis ten gevolge van het vorige, nog niet wettig ontbonden huwelyk, vertraging ondervond Ook deze vrouw was plotseling spoorloos verdwenen, hetgeen De Jong eenigen tijd voor hare zuster verborgen wist te houden, ten einde gelegenheid te vinden, haar nog eenige meubelen en goederen afhandig te maken, ge lijk «De Echo« vermeldt. De familie der vorige vrouw schynt intus schen niet stil gezeten en de Engelsche politie in de zaak gemengd te hebben. Deze wendde zich tot hare Amsterdamsche ambtgenooten met bovengemeld gevolg. Het is te hopen dat het den heer Batelt, die reeds meermalen ge toond heeft een fijnen neus te hebben, ge lukken moge volledige zekerheid te krijgen betreffende het vermoeden dat De Jong, wiens verleden verre van gunstig is, een dubbelen moord zou hebben gepleegd. Het ingestelde onderzoek heeft echter tot nog toe tot geen resultaat geleid. Een buitengewoon //Politieblad" bevat de volgende bekendmaking De officier van justitie te Amsterdam be richt, dat 15 Juni jl. te Maedentead te Londen is getrouwd zekere Hendrik do Jong, geboren te Weesper-Carspel, 32 jaren, schilder, korten tijd hofmeester op Engelsche schepen (zich uitgevende voor dokter), met Sara Anna Juett, 25 jaren, middelmatig lang, spreekt uitsluitend Engelsch, althans geen Hollaudsch, was gekleed met lichtbruin manteltje en Japondat De Jong met haar op zijn huwelijksreis naar Holland is vertrokken en met haar te Arn hem heeft gelogeerd in Sluis Hotel, zynde hij 7 Juli jl. van daar met haar vertrokken vermoedelyk zyn beiden kort daarna gezien tusschen Heolsum en Renkum do vrouw is toen spoorloos verdwenen. Op 1 Aug. d. a. v. heeft De Jong, te Am sterdam, voorgevende dokter te zijn, relatiën aangeknoopt met Maria Sybilla Schmitz, 40 jaren, zwaar gebouwd, donker uiterlyk, don kerbruin ponnoyhaar vermoedelijke kleeding donkere rok, witte blousse met zwarte streep jes, buitengewoon groote pofmouwen, kraag van hetzelfde, zwarten hoed, van voren met twee zwarte veeren, zwart kanten mantel. De Jong was gekleed met donkerblauwe broek met satijnen streepjes, wit flanellen vest met strepen, zwart jacquet, donkergrijze demisaison, omgeslagen boord met punten, hoogen zijden hoed of slappen vilten hoed met deuk. Op 15 Aug. jl. is De Jong met die vrouw over Rot- tterdam naar Londen vertrokken, om zoo hij voorgaf haar daar te huwen. Op 21 Aug. jl. is hy met Maria Sybilla Schmitz naar Amster dam teruggekeerd, heeft met haar gelogeerd in het hotel «Rotterdam', Weespcrplein, en vervolgens in het logement van Van Gelder, Damrak, uit welk hotel hij op 31 Aug, met haar is vertrokken naar Bussum, alwaar zij beiden aan het station het laatst gezien zyn. Ook deze vrouw is spoorloos verdwenen. De Jong is in hechtenis. Misdaad tegen het leven der beide vrouwen is waarschijnlijk. De officier van justitie te Amsterdam ver zoekt mededeeling of lyken van onbekende vrouwen in de laatste tijden zyn gevonden, zoo mogelyk met opgave van signalement, alsmede een nauwkeurig onderzoek naar de vermiste vrouwen. van Arnhem per stoomboot naar Duisburg. De onmogelijkheid dozer bewering is voldoende gebleken, daar die boot dien zomer niet heeft gevaren. De Jong is vermoedelyk door een huwelyks-adverteutic, in kennis gekomen met juffrouw Mary Sybilla Schmitz, die met hare zuster in de Jan Steenstraat woonde en ge stoffeerde kamers verhuurde. Hij onderhield j met die juffrouw briefwisseling van uit het café #Neut" in de Kalverstraat. Later, in Augustus, heeft hy met haar eenige dagen gelogeerd in een logement op het Weesperplein en in de allerlaatste dagen van dezelfde maand in het logement van Van Gelder op het Dam rak, alwaar deze woek, door den inspecteur der recherche Van de Puttelaar en een recher cheur een koffer met kleeren van De Jong en juffrouw Schmitz in beslag werd genomen. In den koffer bevond zich mede een klein model spade met een niet langen steel, die wellicht, als zij spreken kon, veel zou kunnen openbaren. De in beslag genomen kleedingstukken van de vermiste juffrouw zijn door hare zuster herkend. De Jong, die in de cel zit, weigert alle inlichtingen, geeft af en toe voor aamborstig te zijn, maar is overigens kalm en tamelijk brutaal. Alles wat juffrouw Schmitz bezat, hare meubels en kleedingstukken, is te Amster dam door De Jong verkocht en grootendeels opgespoord in de buurt van de Jan Steenstraat en Sweelinckstraat. Hendrik de Jong is in het weeshuis te Weesp opgevoed. Daar stond hij bekend om zijn hooghartig, avontuurlijk en twistziek karakter. Later werd hij blikslager op de cacao-fabriek van de firma Van Houten en ook daar was hy volgens de getuigenis van kameraden trotsch, vol groote plannen en las tig van humeur. Hierna werkte hy eenigen tijd in dienst van den burgemeester van Weesp en vervolgens nam hij dienst in 't Indische leger. De Jong moet een net voorkomen hebben en buiten gewoon fatsoenlijke manieren, waardoor hy de vrouwen voor zich wist in te nemen. Rookworst. Aan het Chemisch bureau voor onderzoek van levensmiddelen werden in Augustus 24 monsters rookworst onderzocht. Het resultaat hiervan wordt mede gedeeld ia het «Maandblad tegen de verval- schingen van levensmiddelen", Redactie Dr. P. F. van Hamel Roos. Wij achten het nut tig dat ook onze lezers weten, hoe dat voor naam volksvoedscl door sommigen in don handel wordt gebracht. Het Maandblad zegt daaromtrent het volgende «Geen der 24 monsters die onderzocht wer den was kunstmatig gekleurd veertien daarvan waren evenwel met meel, sommigen zelfs met een groote hoeveelheid daarvan vermengd, en bovendien in zeer slechten staat van bewaring, hetgeen door de commissie aan die vermen ging met meel wordt toegeschreven. Hier wordt de kooper, veelal tot de gerin gere klasse der bevolking behoorende, feitelijk bedrogen, daar hem in plaats van vleesch dat hij vraagt en betaalt, het veel minder koop- waarde vertegenwoordigende meel wordt afgeleverd bovendien men de dusdanig ver- valscbte worst, omdat zij door de toevoeging van meel spoedig tot bederf overgaat, niet als onschadelijk voor de gezondheid worden be schouwd. Te Pittsburg, in Noord-Amerika, is een oud-militair in hechtenis genomen, onder beschuldiging een samenzwering met andere oud-gedienden te hebben ge smeed, ten einde President Cleveland te vermoorden. Ontevredenheid over diens pensioen-verlagingsmaatregelen zou daar toe de aanleiding zyn geweest. De bekende weer voorspeller majoor Waelput te Antwerpen deelt het volgende mede De 20e September a. s. is de eerste dag eener betrekkelijk droge periode, welke zal duren tot 30 November. Het samenvallen van dit aanvangspunt met de herfst-nachtevening of equinox, zal ongetwijfeld groote luebtstoringen verwek ken, die door buitengewone natuurver schijnselen zich zullen vertolken orkanen, grauwvuurontploffingen in de mijnen, mis schien wel een aardbeving. De herfst zal over het algemeen droog zyn, vooral ongeveer 25 October. Op dit tijdstip mogen wy eenige vorst verwachten. Wij zullen nog schoone dagen hebben in October, zelfs in November. November zal afwisselend nat en droog zyn. Wat den winter aangaat, hij zal dik wijls nat wezen. Eenige dagen vorst met Kerstmis. Te Hamburg komen weder gevallen ven cholera voorvan 15 tot 18 Sept. zyn 9 gevallen aangegeven, waarvan 5 met doodelyken afloop. Omtrent de zaak, waarbij De JoDg is be trokken, worden nog de volgende nieuwe bij zonderheden medegedeeld De Jong beweert dat Marie Juet er met een ryken Amerikaan van door gegaan is en wel Voorspoedig bevallen van een Dochter: M. DULFER—MEININGER. Helder, 18 September 1893. Geboren ALBERT. Zoon van B. F. VERFAILLE en M. C. VERFAILLE—Go vers Helder, 16 Sept. 1893. Bevallen van een Dochter A. KUIPER, geb. SMIT. Helder, 18 Sept. 1893. Ondertrouwd JACOB BOUWMAN en JOHANNA J. ADRION. Arnhem, 14 Sept. 1893. Huwelijksvoltrekking 27 Sept. a.s. Getrouwd G. H. HOES, van Zierikzee, le Ziekenoppasser K.N.M., en M. C. VAN GORP, van Tilburg. Zierikzee, 20 Sept. 1893. Algemeene kennisgeving. Andermaal trof ons een gevoelige slag door het afsterven van ons lief dochtertje AALTJE, na een smar telijk lijden van 2 dagen, in den leeftijd van 10 weken, doch wij hopen in den wil des Heeren te be rusten, Wiens wegen ondoorgronde- lyk zijn. Helder, 17 Sept. 1893. Namens J. NOOT. J. NOOT—ELBERS, en Familie. Eenige en algemeene kennisgeving. By ons vertrek roepen wy aan Familie, vrienden en bekenden een laatst vaar wel toe. L. H. RIETBERGEN. J. RIETBERGEN—NOOT. Conducteur der Artillerie 2e klasse, Loodsen aan de Sniep, Gemeente Diemen. Aan de belanhhebbenden wordt ktnnis gegeven, dat in de laatste bestuursverga dering zyn uitgeloot de aaudeelen No. 67, 1, 33, 114, 43, 81, welke aandeelen van heden af kunnen worden ingewisseld, Koningstraat 64. HET BESTUUR. Tandarts, Prins-Hendrikkade 169, Amsterdam, is WOENSDAG 20 September te consulteeren te Helder, Kerkgracht 47, voor Tandheelkundige Operatiën, Vul lingen en het plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Spreekuren van 4 7 uur. WOENSDAGAVOND IDAITSLBS. Vrij entree. Thee- en Speeltuin, met Cafe'-Billart en Schietbanen. aanvang 4 uur 's middags. Aanbevelend, N B. Schieten op vrije baan iederen Zondagmorgen Deelnemers gelieven zich aan te melden tot Vrijdagavond a.s. INLEG 00 Ct. Achtend: C> LEIJEN, Café „Condop": De Tandmeester Prins Hendrikkade 150, Amsterdam, zal den 2en en 4en Donderdag van iedere maand Nieuwediep bezoeken Aanvragen tot daags te voren aan zyü Domicilie. Mej. RIESSELMANN, Zuidstraat, vraagt tegen goed loon Wasch buitens huis. SCHOENMAKERSJONGEN. Wordt gevraagd een SCHOENMAKERS JONGEN. Te bevragen Bureau v. d. Blad Terstond gevraagd bij VAN EDE, Binnenhaven. Aan hetzelfde adres een WERKSTEE gevraagd.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1893 | | pagina 2