Gemeenteraad van Wieringen, gehouden op Woensdag den 2 Juni 1807, des voor- middags 0 uur. Tegenwoordig waren a leden. Afwezig waren de hh. 1'. Kunt, zonder en den lieer Obreen met kennisgeving van verhindering. De voorzitter de heer L. C. KollF, opende de vergade ring. Het genotuleerde der vorige vergadering werd voor gelezen en onveranderd goedgekeurd. 1°. Bracht de voorzitter de leden in kennis met ccn schrijven van Mej. T. Eckina, waarin deze ver klaarde hare benoeming als onderwijzeres aan de O. L. school te Ilippolyttishoef aan te nemen. 2°. Deelde de voorzitter mede dat tot gemeenteveld wachter was benoemd den heer T. Dtiinker, gepas- portoerd torpedi.-t. 3°. Werd op verzoek van Mej. A. C. II. van der Nagel onthclling verleend van '/o jaar hoofdelijke» omslag en hondenbelasting, wegens haar vertrek uit deze gemeente. 4°. Las de voorzitter ccn schrijven voor van IIII. Ged. Staten, waarin deze bepaalden, dat de stemming voor een lid van de Provinciale Staten, ter vervanging van het overleden lid den heer A. J. Kaan, zou gehouden worden op Dinsdag 0 Juli a. s. en de in levering dc-r candidalen zal moeten geschieden op Dinsdag 22 Juni a. s. 5°. Bracht de voorzitter een schrijven van HH. Ged. Staten ter tafel, waarin deze verzochten een opgave te doen of de raad het noodig oordeelde de gemeente in slemdistricten te vcrdeclen, en bij aldicn de raad het noodig mocht oordcelen, ccne duidelijke opgaaf te doen van de grenzen van elk district, De voorzitter adviseerde hierop dat liet voor deze gemeente niet noodzakelijk was en dat liet ook veel te kostbaar zou zijn, en stolde voor er ontkennend op te antwoorden, welk voorstel hij acclamatie werd aangenomen. (i°. Werd als tijdelijk gemeente-deurwaarder benoemd den nieuwbenoemden gemeente-veldwachter den heer T. Duinker. Hierna ging de raad in geheime zitting over. Na liet heropenen der vergadering werd er ccne stem ming gebonden om de in ccn vorige vergadering geschorste vroedvrouw Mej. 31. Teller alsnii te ontslaan. Met algemeene stemmen werd dit ontslag verleend. Niemand meer het woord verlangende sluit de voorzitter de vergadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1897 | | pagina 3