Gemeenteraad van Wieringen. VergaderiDg van 14 Juli 1902. Voorzitter de Burgemeester. Afwezig met kennisgeving de heer P. Kuut. De Voorzitter opent de vergadering, de notulen worden na voorlezing vastgesteld. Ingekomen stukken Kennisgeving van den Rijksbetaalmeester, dat in do gemeentekas is gestort f 1109. en door den Rijksontvanger f 355.84". Goedkeuring van Heeren Gedeputeerde Staten van de Suppletoire begrooting. Verzoekschriften tot afschrijving van hon denbelasting. Aan A. Akkerhuis wordt het geheele bedrag kwijtgescholden en aan S. VVagemaker de helft. Voorstel tot vaststelling der belooning van den telephonn-kantoorhonder aan den Oever. De Raad besluit tot een bedrag van f 100. per jaar. Verzoek van de Vereeniging tot bevordering van getrouw schoolbezoek om subsidie voor het schoolfeest. De Raad besluit voor dit jaar eone subsidie toe te kennen voor do school op Hippolytus- hoef f 15.en voor do scholen op Ooster- land en Westerland elk f 10. Staat van oninbare posten van den Hoof- delijken omslag, de hondenbelasting en het schoolgeld. Do gemcenterekeniDg over 1901. De commissie met het nazien der rekening belast, brengt als verslag uit, bij monde van den heer Koorn, dat alles in orde is bevonden waarop de Rekening door den Raad wordt vastgesteld, ic ontvang op f 21116.08, in uit gaaf op f 23396.45" en alzoo sluitende met een voordeelig saldo van f 719.62". Staat van het zeegras over de afgeloopen maand. Nadat de openbare vergadering eenigen tjjd is geschorst, wordt de gewone rondvraag gedaan en sluit de Voorzitter do vergadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1902 | | pagina 4