Bijvoegsel van 't Vliegend Blaadje, van Zaterdag 14 Februari 1903. Gemeenteraad ?an Anna Panlowna, op Woensdag 11 Februari 1903. Tegenwoordig 9 leden. Na opening der der vergadering door den Voorzitter, lezing en goedkeuring der notulen, stellen B. en W. voor dn volgende wijzigingen in de begrooting te brengen naar aanleiding van aanmerkingen van Ged. St. I. Do opcnnten op 50 te laten en den Hóófde- lijken Omslag te brengen op f 6365. II. Voor d« gezondheidswet en de woning wet ieder 25 gld. op de begrooting te brengen. III. De posten voor 't postkantoor af te voeren. In do volgende vergadering hopen B. en W. over dezo zaak mededoeliog te kunnen doen IV. De post onvoorzieno uitgaven met 250 gld. te verhoogen. Duo wijzigingen worden door den Raad goedgekeurd en de begrooting opnieuw vast gesteld op 22960.18* gld. Verder deelt de Voorzitter mede, dat Ged. St. ten sterkste erop aandringen, dat in dezo gemeente een gemeente-veldwacbter wordt aangesteld. Tot leden voor de plaatselijke schoolcom missie worden door B. en W. voorgesteld de beeren Oostra, van Krevelen en Stool. Na eenige discussie worden deze heeren benoemd. Tot lid ven de commissie van toezicht op do vrouwelijke handwerken wordt benoemd mcj. Dekker-Toer. Tot armvoogd wordt benoemd de heer J. Bakker en tot commissieleden voor 't opmaken van 't kohier van den Hoofd.-Omslag de heeren G. Volder, A. de Graal en Jb. Stammes. Bij de laatste kasverificatie was bij den Gemeente-ontvanger, aanwezig f 1190.90*. Van do vereeniging Door Recht en Een dracht tot Vooruitgang was een adres inge komen, om bjj brand bohulpzaam te zijn, tegen vergoeding van 15 ct. p<r uur bij dag en 25 ct. per uur bij nacht. De Voorzitter stelt voor op dezo zsak niet in te gaan, daar 't brandwezen bij politieverordening is vastgesteld. Na eenige discussie wordt alzoo besloten. Bjj de rondvraag verkrijgt de heer Stammes inlichtingen omtrent do benoeming van den heer K. van Gjjtenbeek tot zetter en de heer Volder vraagt verbetering van publiciteit op de aanplakborden. Na antwoord van den Voorzitter wordt de vergadering door deze gesloten.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1903 | | pagina 8