Gemeenteraad van Wieringen. Vergadering van 21 Juni 1903. Voorzitter de Burgemeester. De Voorzitter opent do vergadering, de notulen worden na voorlezing vastgesteld. De Voorzitter deelt mede dat do lijjks- bydrage in do kosten van het herhalings- onderwijs is vastgesteld voor het afgeloopen dienstjaar op f 20.70dat mejuffrouw P. Schermer hare benoeming tot onderwijzeres en de heeren C. Rykeboor on W. Bruul hunne bonoeming tot loden dor commissie tot wering van schoolverzuim hebban aangenomen dat tot tijdelijk onderwijzer aan do school op Hippo- lytushoef is benoemd de hoer S. Verheua te Monnikendam dat de district-schoolopziener het nieuw gebouwde schoollokaal heeft goed gekeurd dat bjj da kasopneming op heden overeenkomstig de boekhondiog in kas is be vonden f 952.74 en dat do heer D. Duijnker zyne bonoeming tot opperbrandmoester niet hoeft aangenomen. De Raad benoemd in zyne plaats den heer N. J. Poel. Aan mej. Volleman wordt wegens vertrek uit de gemeente een half jaar hondenbelasting kwijtgescholden. Het besluit tot af en overschrijving op den afgeloopen dienst en tot gebruik der post van onvoorziene uitgaven, zoomede eeno suppletoire bogrooting worden goedgekeurd. Nog wordt tot 3de lid van hot stembureau by do Raadsverkiezingen benoemd de hoer Obreen en tot plaatsvervangers do heeren Kuut en Heyblok. Na de gewone rondvraag gaat do Raad in comité. De vergadering opnieuw geopend zijnde, wordt het pachtcontract mot den Staat, be treffende de wierwaarden, met algomeene stemmen aangenomen en sluit de Voorzitter de vergadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1903 | | pagina 5