Bijvoegsel van ,,'t Vliegend Blaadje van ZATERDAG 6 MEI 1905. Burgel. Stand gem Wieringen, over de maand April 1905. GEBORENJan, z. v. S. Bakker en N. Tijsc-n. Jan, z. v. N. Mulder en G. Minnes. |jan, i- P- Bakker en N. Kool Jhh Jannes, L v. O. Bosker cn E. Koorn. Jan, z. v. C. j Bjjkeboer en W. Bruul. Jan, z. v. C Slikker en A Lont. Jan en Lainbertue, zoons v. J. Kooij en S. Kuit. Jan Johannes, i. v. J. Hoekstra en T. Jonker. Jan Pieter, z. v. J. de Vries en A. Baijs. ONDERTROUWD: C. Vermeulen en T- Bekendara. H. Dijkshoorn en E. Kunt. J. Klein en G. Kuit. J. Meilink R. do Wit. S. de Wit en J. Koojj. S. de Haan en "N. de Wit. J. do Jongh en A. Metselaar. C. Wieg man en W. Scheltus. Jac. Engel en A. Half- veeg, R. Lont en M. Tyscn. GEHUWD: J. Luyt en G. Asjes. B. H. Kraan en P. Lujjt. C. Vermeulen en T. Beken- dam. H. Dijkshoorn en E. Kuut. J. Klein en 6. Kuit. OVERLEDENCarel Jacobus van Kelck- hovcn oud 71 jaren, Echtgenoot van E. C Loomeyer. Cornelis de Wit, oud 15 jaren, i. v. Cornelis do Wit en D. Hegoman. Simon Gorter oud 85 jaren wedn. van M. van Ssvnjjen. Lambertus Kooy oud 3 dagen z. v. J. Koojj cu S. Kuit. Jan Bakker oud 21 dagen z. v. S. Bakker en N. Tyson. Simon Smit oud 74 jaren, Echtgenoot van Krelisjo Vregat. Bargerl. stand gem. Anna-Panlovna, over de maand April 1905. GEBORENJohannes, z. v. Gerrit de Leeuw en van N«-eltje Breed. Dirk, z. van Govert van Zandwjjk en van Wjjntje Wou denberg. Elisabeth, d.v. Lambertus, Johannes de Leeuw en van Adriaantje Bakker. Simon, z.v. Simon Boerman en van Geertje Wit. Pieter. z.v. Johannes Adem Groeneveld en van Sjjtje don Das. Cornelia, d.v. Jan Dekker en van Dina de Smit. Cornelia Anthonia, d. van Vdriaan Langereis en van Trijntje Kos. Katrinus z.v. Pieter Dykhuis en van Lutgert Winkel. Jacob Pieter, z.v. Arie Vennik en van Jacoba Oudhuizen. Cornelis Johannes z.v. Gradus Philipsen en van Klaasje Witren. ONDERTROUWD: Dirk Schenk 24 jaar en Niesje Geerligs 24 jaar. Jan Hoep 42 jaar en Adriana Jonker 25 jaar Johannes Gjjs- bertis Heere 28 jaar en Grietje Schoon 21 jaar. Cornelis Mereboer 26 j. en Maartje Dekker 22 j. Simon Schut 24 j. en Geertje v.d. Panne 21 j. GEHUWD: Dirk Schenk 21 jaar en Niesje Gcerlings 24 jaar. Arien Koelemay 81 jaren en Antje Vormejj 24 jaren. OVERLEDENArie Meeldijk oud een jaar z.v. Cornelis Meeldyk en van Maartje Zeeman. Simon Smit oud 67 jaar, cchtgenoote van Dieuwertje Wit.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1905 | | pagina 4