Bijvoegsel van ,,'t Vliegend Blaadje", van Woensdag 6 Mei 1908. Bnrgerl. stand gem. Anna-Panlovna, GEMEENTERAAD VAN VIERINGEN, Anna Paulowna. In de RjjkBpotspaarbank, p jstkantoor Anna Panlowna en de daaronder ressorteerende hulpkantoren, is in de maand April ingebracht f 6685,07 en terugbetaald f 7158,20. Het laatste boekje droeg tot nummer 686. Bg het opheflen van de Nntsspaarbank blgkt dat er een saldo overblijft van f 580. der maand April 1908. ONDERTROUWDJan Hessing en Cat- harina Hout, JohanneB Jaeobus de Jong en Jannetje Nieuwland, Arend de VrieB en Antje Borst, Johan Pieter Meura en Dienwertje Maria Kaan, Hendrik Cornelissen en Johan- na Dekker, Cornelis Kuiper en Maria Hoep GETROUWD: Lanrena Kuit en Geertje Jongejan, Jan Hessing en Catharina Hout. GEBORENMaartje, d.v. Nicolaas 't Hart en Geertje Wit. Jacob, z.v. Jacob de-Boer en Aagje Dissel. Mattheus, z.v. Marcelis Hendrik Heiligenberg en Eliaabeth Kouseband, Mijntje, d.v. Albert Tiel en Eliaabeth de Vriee. Martinus, a.v. Pieter Rotgans en Adri- aantje Glim. Anna Elisabeth, d.v. Olof Hui- berts en Maria Strooper. Aagje, d.v. Corne- lia Slikker en Aafje Volder. Jannetje, d.v. Govert van Zandwijk en Neeltje Rezel. Pie ter, z.v. Arie Vennik en Jacoba Oudhuizen. OVERLEDENWillem Kleijn, 8 maanden. Pieter Hollander, 2 jaren. Trijntje Cornelia Smit, 5 jaren. Johannes Kosaen, 77 jaren. Dirk Kuiper, 1 jaar. Levenloos aangegeven een kind van Jan Mnntjewerf en Trijntje Hartog. Wierlngen. Door onze afd. van het Witte Kruis werd in de j.L Zaterdag gehouden afdeelingsverga- dering besloten tot het doen bouwen van een eigen magazijn met een woning voor den bode. De kosten van dien bouw waren be groot op f 1900. Tevens werd besloten als bouwterrein aan te koopen een perceeltje grond van den heer Jb. Kaptein, voor een koopprijs van f 300. Op 22 Mei a. s. zal door het Gemeente bestuur worden aanbesteed de levering, het lossen en het rijden van 285 M! grind. Vergadering van 4 Mei 1908. Voorzitter de Burgemeester. Afwezig de heeren V. Heyblok en P. Koorn. £)e Voorzitter opent de vergadering, de notulen worden na voorlezing vastgesteld. Ingekomen stukken: Bericht van storting van f 1807,23 door den Rijksbetaalmeester. Goedkeuring door Gedeputeerde Staten van de onderhandsche verpachting van de Hau- kes. Goedkeuring door dezelfden van een besluit tot af- en overschrijving. Rekening van Armvoogden over 1907 deze wordt ter inzage gelegd. Voordracht van Armvoogden wegens perio dieke aftreding van de heeren J. Kejjser en P. Wiegman, die beiden worden herkozen. Verzoek van M. Rujjter wed. J. Rotgans, om verlaging van hoofdeljjken omslag. Toe gestaan. Gemeenteverslag over het afgeloopen jaar. Kohier Hondenbelasting, vastgesteld op f 312. Voorstel tot het verleenen eoner gratificatie aan den Rijksveldwachter. Aangenomen. Opnieuw aan de orde gesteld, de keuze van een terrein voor het te bouwen Gemeente huis. Na bespreking uitgesteld tot eene volgende vergadering. Bjj de rondvraag overhandigt de heer Hermans eene schelstee kening voor een Gemeentehuis. Daarna sluit de Voorzitter de vergadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1908 | | pagina 5