Bijïoegsel van ,,'t Vliegend Blaadje", van Zaterdag 15 Augustus 1908. GEMEENTERAAD VAN VIERINGEN. Wieringen. Jl. Woensdag werd door mevr. Eoops, in tegenwoordigheid van 3 bestuursleden, den eersten steen gelegd van het in aanbouw zynd magazijn en woonhuis voor onze afd. van het Witte Kruis. Spoedig zal dus die inrichting gereed zijn en naar wij hopen den bloei dezer nuttige vereeniging bevorderen en in stand houden. De muziekvereeniging .Harmonie" heeft besloten op Zondag 30 Augustus a.s. een uitvoering te geven voor Vergadering van 13 Augustus. Voorzitter de beer V. Heyblok. Afwezig de heer J. Hermans en P. Koorn. De Voorzitter opent de vergadering, de notulen der voorgaande vergadering worden voorgelezen en vastgesteld. Ingekomen stukken Kennisgeving dat aan den Burgemeester 3 weken verlof is toegestaan. Bericht van goedkeuring, van de opheffing van het verbod tot invoer van vee, zoomede van het besluit tot het aangaan eener geld- leening en van eenige administratieve stukken. Maandstaat van het zeegras over Juli. Schrijven van de Afdeeling Noordholland van den Bond van Gemeente-Ambtenaren, tot herziening der tractementen. Voor kennisgeving aangenomen. Behoudens goedkeuring van den Minister van Waterstaat wordt de telephonist W. Hermans op verzoek eervol ontslagen en worden benoemd, tot telephonist aan den Oever, de heer E. Hermans, tot waarneemster aldaar Mej. N. Hermans en te Westerland Mej. K. de Vries. Voorstel om het besluit der geldleening wat de dagteekening der aflossing betreft te wijzigen. Goedgekeurd. De gemeonterekening over 1907 wordt aangeboden en ter inzage gelegd. Voor het nazien der rekening worden aangewezen de heeren P. Koorn, A. Peereboom en Koops. Na rondvraag sluit de Voorzitter de ver gadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1908 | | pagina 5