Bijvoegsel van ,,'t Vliegend Blaadje", GEMEENTERAAD VAN WIERINGEN. van WOENSDAG 23 SEPTEMBER 1908. Wieringen, 20 Sept. Jl. Zondag werd door de bloemenvereeni- ging »Floralia* in het lokaal van den heer D. Lont haar gewone jaarlijksche tentoon stelling gehouden. Ingezonden waren 246 stuks, welke in het versierde lokaal smaak vol gerangschikt, een kenrige aanblik ople verden. De jury heeft gemeend de bekrooningen als volgt te moeten toekennende hoofdprijs aan Ds. Baxroosjesle prijs T. Visser, 2e prys S. Koorn Oosterland) en 3e prijs J. Hoekstrageraniums le prys T. Visser, 2e prys N. Kaan en 3e prijs C. C. Koorn fuchsia s: le prijs S. Koorn (Oosterland2e prys A. Klein en 3e prijs P. Kaan. Ter opluistering ingezonden verzamelingen i le prijs L. Berghuis, 2e prys G. Lont, 3e prys S. Minnes, 4e prijs H Bax en 5e prys C. Asjes. Des middags werd op het Kerkplein een ringrijderij gehondrn, waaraan 23 paren deel namen. De pryzen, bestaand uit luxevoorwerpen, werden toegekend als volgtle prijs A. Engel en G. Koorn, 2e prys Jb. Dekker en N. Smit, 3e prys H. Smit en T. Lont. Vergadering van 18 Sept. 1908. Voorzitter de Burgemeester. De voorzitter opent de vergadering, de notulen worden voorgelezen en vastgesteld. Ingekomen stnkken Procesverbaal van kasopneming, waaruit blijkt dat aanwezig was een saldo van f 3236.—. Maandstaat van het zeegras over Augus tus. Verzoek van J. W. Rasch om afschryving van de helft van zyn aanslag in de honden belasting en van A. Goudsbloem van zijn geheelen aanslag in den Hoofdelijken omslag. Beiden toegestaan. Brief van Gedeputeerde Staten of de Raad het in beginsel wenschelijk acht, om eene verordening te maken op de melk De Raad besluit om te antwoorden, dat zulk eene verordening niet wenschelijk wordt geacht, maar wel het aanvullen der politiever ordening met enkele bepalingen, de melk betreffende. In verband hiermede wordt reeds dadelyk besloten het verkoopen van bedorven of ver- valschte melk strafbaar te stellen en het uit venten van melk niet anders toe te latan, dan in gesloten emmers of bussen. Voorstel tot het aangaan eener kasleening van hoogstens f1200. Aangenomen, evenals de suppletoirs be grooting, daartoe vereischt. De begrooting voor 1909 wordt ingediend en in afschrift aan de leden rondgedeeld- Na bespreking van eenige Zaken van Da- gelyksoh Bestuur, sluit de voorzitter de ver gadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1908 | | pagina 5