HERMAN NYPELS. Het is tas, ie vecbiee. Balmuziek is te Caimt: Gust. Bnbse, Kruisweg. HOEDEN. Belangrijk Boelhuis Openbare Uitvoering Manufacturenveiling Notaris Van Houweninge Braoilfabriek .DE VOLHARDING". C3\ Engelsche Petten. Gekleurde Overhemden. Dassen en Zelfstrikkers. ntUHHuam: Advertentiën. „Halleluja', „Het Oude Victualiehuis uitmuntende PAARDEN, GROOTE OPRUIMING contant, De echte Brennabor Kinderwagens Herman Koppen, hoofdgracht 84. A. KLOPPER ZONEN. Loodsgracht Geschilderde Kasten, Olietafels Riet en Stroomatstoelen, Spiegels, Schilderijen en Lijsten, in zeer groote sorteering en lage prijzen „Het Woonhuis", I Tapijt- en Beddenmagazijn, Spoorstraat 66. I LANCASTER ROLGORDIJNEN. Zie de Etalages HELDER. Marine en Leger. Ingevolge machtiging van H, M. de Koningin zijn aan de beide torpedojagers, in aanbouw bij de Kon. My. »De Schelde" te Vlisaingen, de namen gegeven van «Bulhond" en «Jakhals". De torpedobootjagers „Wolf' cn „Fret", gebouwd op de werf der Kon. Maatschappij „de Schelde" te Vlissingen, zijn hedenmorgen naar hier ver trokken. De Dinsdag in dienst gestelde torpedobootjagers „Wolf en „Fret" vertrekken in het najaar naar Oost-Indië, Etat-major „Wolf: luit. ter Z"e 1ste kl. A. 1. Breda Kleynenberg, coram.; luits ter zee 2de kl. F. M. Fransen van de Putte en J. G. van der Laan. Oö mach. 2de kl W. K. L. M. van Bommel. Hoofdmach. F. J. L. Swüstc; machinisten W. G. Jacobs cn A. de Jong. Etat-major „Fret": luit. ter zee ltse kl. J. L. von Leschen, comm.; luits. ter zee 2de kl. J. C. P. Ecftinck Schattenkerk en W.J.Smit; off.mach. 2de kl. A. W. van Doorn. Hoofdmachinist J. A. I.anz; machinisten P. Davidsc en M. H. Weiter. Dr 2e luitenant A. P. Lieuwens, van het 2e bataljon 10e regiment infanterie wordt met 1 Mei a.s. overgeplaatst naar Haarlem. De le luitenant J. H. M. Verhaegh van het 10e regiment infanterie wordt 1 Mei as. overgeplaatst van Haarlem naar den Helder. De reserve 1e luitenant J. Withaar van het le regiment infanterie wordt met ingang van 15 April a.s. op verzoek overgeplaatst bij het 10e regiment. De onderkapclmecstcr E. Rap van het 10e regi ment infanterie wordt met ingang van 1 Mei a.s. bevorderd tot adjudant-onderofflcier-kapelineester. Stoom vaartberichten. Stoom vaart-Maatschap pij Nederland. Banda, uitreis, arriveerde 10 April te Singapore. Oranje vertrok 10 April v. Sabang n. Amsterdam. Flores arriv. 11 April van Amsterdam te Sabang. Ambon, uitreis, passeerde 11 April Oucssant. Pr. Juliana, thuisreis, vertrok 11 April v. Port-Said. Timor, thuisreis, passeerde 11 April Ouessant. Nias, uitreis, arriveerde 11 April tc Sabang. K. W. II, uitreis, arriveerde 12 April te Genua. Java arriv. 12 April van Amsterdam te Hamburg. Sumatra, thuisreis, is 12 April Finisterre gepass. Rotterdamsoiik Llotd. Djocju, thuisreis, arriveerde 10 A pril te Marseille, Gorontalo, uitreis, is 11 April Perim gepasseerd. Tambora, thuisreis, is 11 April Finisterre gepass. Goentoer, uitreis, vertrok 11 April v Southamplon, Rindjani, uitreis, vertrok 12 April van Suez. Tabanan arriv 12 April van Rotterdam.te Padang. Koninklijke Hollandsche Llotd. Zeelandia, uitreis, vertrok 10 April van Lissabon Amstelland, uitreis, vertrok 11 April v. St, Vincent. Delfland, uitreis, arriv. 12 April te Montevideo. Kon. West-Indische Maildienst. Pr. W. III, thuisreis, vertrok 12 April van Havre. Ingezonden Mededeelingen k 20 cent per regel. Het is beter te voorkomen dan le genezen, dat weet iedereen! Dit neemt niet weg, dat velen zorgeloos genoeg zijn om niet te letten op de kleine ongesteldheid vun den dag die de volgende week een ziekte kan worden. Kleine pijnen wor den groot leed. WachtenWelk een dwaasheid I Waarom wachten? Wat wach ten? Dal gij ziek zult tijn? Zoodra gij u niet wel gevoelt, bij het eerste verschynsel van zwakte, neem dan de Pink Pillen die bloed geven en de zenuwen versterken. De heer S. W. van Wyk, wonende Hugo de Grootstraat, 20-4, Rotterdam, heeft lang fewacht voor hy de 'ink Pillen nam lly I heeft lang geleden, maar van den dag af waarop hij de Pink Pillen heeft genomen, is hy spoedig genezen. .,Ik bon havenwerker, schreef hij ons, en belast mét het lossen der schepen. Al mijne krachten heb ik noodig. Ik had waargenomen, dat sedert eenigen tyd myn gezondheid slecht werd cn dat ik alle dagen een weinig verzwakte. Ik was bleek geworden, ik had geen eetlust en verteerde slecht hot weinige voedsel dat ik nam. Ik was verzwakt en myne spieren hadden niet den minsten weerstand meer. Ik had voortdurend ongemukken en ik was zeer dikwyls genoodzaacht myn werk te verlaten. Men heeft mij voorgeschreven de Pink Pillen te nemen. Ik had reeds vele geneesmiddelen beproefd, die niets hadden uitgewerkt dan mijn geld te doen uitgeven en ik dacht, dat ik met de Pink Pillen een beteren uitslag zo-i bereiken. Welnu I uwe Pillen hebben mij veel goed gedaan, zij hebben ray vol komen hersteld, al myne ongemakken doen ver dwijnen en mij al myne krachten weergegeven Ik werk weer flink en zonder vermoeienis te onder vinden." De Pink Pillen zyn onovertroffen tegen de bloed armoede, de blcckzncht, de algemeenc zwakte, de maagpijnen, schele hoofdpijnen, zenuwpijnen, heup- jicht, rheumatiek. Prys 1.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bn; Generaal-depót der Pink Pillen van Eeghenlaan 22 tc Arnsterdum; voor Helderen omstreken bij: DE KOK, Middenstraat, il. DE BIE— Biersteker, Keizerstraat 93te Schagen bü J. ROTGANS; te den Burg (Texel) bij T. BUIS en ver der bij verschillende Apothekers en goede drogisten. VERVOLG BERICHTEN. HELDER, 14 April. Opgericht is een Vereeniging ten behoeve vati R. K. Marine-personeel, die zich o.a. ton dool stelt «het zoo mogelijk vorkrijgen van aanstelling van R. K. geestolykon, in het bysonder met hun zielzorg belast, iu havenplaatsen, waar dit noodig mooht blijken". Prov. Statenverkiezing Schagen. BÜ do herstemming is Dinsdag in het district Schagen tot lid vun de Provinciale Staten gekozen de heer J. Met, vrijzinnig, te Heer- hugowaard met 8826 stemmen. Op den hcor J. Borger Jz., katholiek, gesteand door anti revolutionairen werden 1957 stemmen uitge bracht. De vreemde vondst. De man, die hot pakje bankpapier in het Paleis van Justitie te Amsterdam verstopt had, is zekere T., die to Hilversum was aan gehouden wegens verduistering van een rijwiel, maar dat bleek, zoo meldt het »N. v. d. D.", zjjn grootste zonde niet. Hjj moot in den laatsten tyd ook verschillende banken hebben opgelicht en dat deed hy met behulp van een paar handlangers. Iiy nam geld op en maakte daarby gebruik van de namen van als solide bekend staande personen, die borg voor het Seleende zouden zyn. Dan verschoon hy aan o bank met de twee handlangers en dezen gingen voor do borgen door, plaatsten op de beleeningzakten valsche handteekeningen en zoo moet het nobele drietal al herhaaldelijk zich in het bezit van zeer belangrijke bedra gen gesteld hebben. Het laatste slachtoffer was een bankinstelling te Utrecht, welke er voor f 2000 is ingeloopen. Do vrees, dat dit geld, in het Hais van Bewaring, in zyn bezit zou gevonden worden en dat hy dan de her komst zou moeten opgeven, zoodat deze veel grootere zaak dan het rywiel-misdryf óók aan den dag zon komen, hoeft T. er too fobracht het, naar hy hoopte, tydelyk in het 'aleis van Justitie te verbergen. De justitie is thans ijverig in de weer met het zoeken naar de medeplichtige valsche borgen, wier namen T. beweert niet te kennen. Een erfenis. Dezer dagen is aan de Parkkade te Rotter dam, onder het werk, plotseling overleden een gemeentewerkman, daar te- stede gewoond hebbende. De man had, voor zoover bekend, geen familie en zyn lyk werd naar de alge- meene begraafplaats overgebracht Daar werd in de kleeding gevonden een spaarbankboekje, waarop f2000 staat ingeschreven, en uit verschillende zakken kwamen te voorschyn papiertjes met een gezamenlykon inhoud van i 2000 aan bankpapier. Dit geld en het spaar bankboekje zyn op de griffie van de Recht bank gedeponeerd. Naar men zegt, heeft de overledene een neef in Duitschland. (,N. R. C.") IJmuiden, 13 April. De plannen tot oprichting van eene water leiding in de gemeente Velsen zyn reeds verscheidene jaren hangende zeer tot nadeel en schade van de inwoners. By brand kan eene waterleiding onschatbare diensten bc- wyzen, maar meer nog voor het dagelyksch gebruik, ware eene waterleiding hier zeer gewonacht. De kwaliteit van het putwater laat hier veel te wenschen over terwyl vele putten in den zomer droog zyn. Hoewel de gemeenteraad reeds voor een viertal jaren in beginsel besloot tot oprichting vun eone waterleiding onder eigen beheer, is er van dit goede voornemen nog niet veel gekomen. In don laatsten tyd werden er weer besprekingen gehouden om door samenwerking mot andere omliggende ge meenten tot de oprichting van eene gemeen schappelijke waterleiding te geraken. Deze besprekingen nemen echter geen vasteren vorm aan, zoodat men tot heden oven ver opgeschoten ia als vóór vier jaar, dat is in het geheel niets. De uit drie raadsleden bestaande commissie voor gas- cn waterleiding heeft echter het plan opgevat de voor of nadeelon van eone eigen gemeentelijke leiding te leeren kennen. Zij noodigde daarom den heer A. J. Lafeber, directeur van de gemeentelijke waterleiding te den Helder, uit wat door ZEd. aan genomen ia om voor de leden van den gemeenteraad mei het college van Burge meester Weihouders eene voordracht te houden over de iurichting en het beheer van eone gemeentelijke waterleiding. Voor niet minder dan 60.000 gulden werd hier op laataleden Maandag aan viach om gezet in de Ryksvischhal. Er waren de vangsten van ruim 60 schepen aangevoerd, naar men ons verzekert, was dit het hoogste op één dag beaomde bedrag sedert de op richting van den Ryksafslag. Zwendel in ridderorden. Uit Hamburg wordt gemeld dat daar een zekere Van Langen (volgens een bericht aan de Vossische Zeitung" de Nederlander Van Langen, oen zeer gezien makelaar in hypo theken te Hamburg) in hechtenis werd geno men wegens handel in ridder-orden. De meest zonderlinge orden moeten door hem aan de ryke parvenus van hot West- Einde van Berlyn aan den man zyn gebracht, zooals o. a. de reeds vervallen Tunesische orde van Abad-el-Aman. De geschiedenis kwam uit, toen een der begiftigden onderdanen de Koninklijke be williging vroeg op hot dragen der hem ver leende ondersckeidingsteekenen. Pe8t in Engel8ch-lndië. In de weck van 4 tot 11 Maart zyn in geheel Engelsch-Indiö wederom 81.054 op de 86.101 door de pest aangetaste lieden aan die ziekte bezweken. Het grootste contingent leverde nog steeds de Verecnigde Provinciën en Pendjub. Van de Vereenigde Provinciën deelden wy reeds mede hoeveel mecschen, blykens de jongste volks telling, hoofdzakelijk tengevolge van peBt en malaria van 1900 tot 1911 in de provincie moeten zyn gevallen. Nu zyn ook de gegevens omtrent Pendjab bekend. Daaruit blykt, dat het zielental dier provincie (ruim 20 millioen; in het afgeloopon tienjarig-tydvak met 2 per cent is afgenomen do^r dezelfde oorzaak. Men kan dus het aantal slachtoffers door pest en malaria gedurende bedoeld tjjdvak in die beide provincies gemaakt gevoeglyk op 8 millioen stellen. Rekent men de bewoners dier beide pro vinciën (ca. 68 milioen) niet mede dan heeft het accres der bevolking van Engelsch-Iudië van ;190i tot 1911 immers circa 10 percent bedragen. Het zielental der geheelu kolonie, met uitzondering van de Vereenigde Provinciën en Pandjab, steeg toch van 227 tot 248 millioen. De pest schytit zich in Engolsch-ludië nu ook onder de dieren uit te breiden. Te Bangalore is n.1. die ziekte in eene diergaarde uitge broken en stierven dientengevolge reeds een zwarte panter, twee herten en eon orang oetan. Een gevecht met een moordenaar. De werkman Kowoll, die in den nacht van 16 Maart in de Bismarckhütte een nachtwaker doodschoot, toen hy door dezen by een inbrauk werd overvallen, die op 81 Maart in de Laurahütte een gendarme dood schoot en voor onkelo dagen in Josephdorf den slotenmaker Koperz doodelyk wondde, was naar Timionowitsch gevlucht, waar hy door de politie opgespoord, in den nacht van Zaterdag op Zondag den wachtmeester der gendarmerie, die hem arrestoeren wilde, doodschoot. In de verwarring, door dit schot ontstaan, slaagde Kowoll er wederom in te vluchteo, naar Rossberg, waar hy by een mynwerker Penzek aanklopte en om onder dak smeekte. Kowoll was vergezeld door een bekenden inbreker Walerus, en de mynwerker liet niet alleen de beide, hem totaal vreemde mannen binnen, doch ging met hen drinken. In zyn dronkenschap deelde Kowell mede wie hy waz. De mynwerker wachtte tot de beide muunen volkomon dronken waren cn zich te bed hadden bogeven on ging toen naar den r/Amtsvorsteherom dezen mededeeling te doen van het onverwachte bezoek. Met acht gendarmen keerde de man naar zyn woning terng; de gendarmen omsingelden het huis en bezetten alle uitgangen. Een hunner ging naar binnen, doen werd aan gevallen door Walerus, die bom beet; de gendarme schoot zyn aanvaller neer. In middels had Kowoll door een venster een geregeld vuur op de gendarmen geopend, dat van buiten werd beantwoord. Vyfiig tot zestig scboten werden gewisseld; vier gendarmen werden gewond. Toen het schieten ophield drongen do gendarmen de woning binnen on vonden Kowoll dood op den grond liggen» door vyf kogels getroffen en Walerus ernstig gewond, zoo ernstig, dat men aan zyn behoud twyfelt. Entente poetzegels. De Nieuwe Hebriden krygen eigen post zegels. Een buitenkansje voor verzamelaars. Want de nieuwe postzegels zullen iets merk waardigs en oenig in hun soort zyn. Tot nog toe moeten de bewoners van deze eilanden, kannibaalsche Papoea, zich by hun briefwis seling met postzegels van Fidsji of Nieuw Caledonië behelpen. Want evenals in de politiek (zy worden bestuurd door een groep van Fransche en Engelsche officieren, onder oppertoezicht van hunne regeeringen) namen de Nieuwe Hebriden ook in de postzegel wereld een zeer byzondere plaats in. Maar daar zal nu een eind aan komen, de Nieuwe Hebriden krijgen eigen postzegels. Er zal geen portret van Koning George op gedrukt worden, ook niet de zaaiende maagd van do Fraosche postzegel, maar eon vreedzaam palmlandschap en wat het merk waardige van de zaak is de Engelsch- Fransche entente zal daarop in beeld gebracht worden. Tegenover de Fransche driekleur in den linker-, komt de Union Jack in de rechter hoek en daarboven broederlijk naast elkaar de monogrammen van Frankrijk, R. F. van Koning George, G. R. Geboren: Arie Floris, Zoon van Arie Gorter en Petronella Gorter - Boon. Grand Haven, i 1Q 1Q11 Michigaa (N.-A.) I 13 APnl 19U' Ondertrouwd Reijer Dijker en Johanna C. Biegstraaten Haarlem, Kruisweg 41. 12 April 1911. Helder, Kanaalweg 133. Huwelijksvoltrekking 26 April e.k. Cbr. ZaogvereenigiDg f. Gemengd! Directeur: JOH. F.'ASMA Jr. op DINSDAG 18 APRIL a.s des avonds te 8 uur, in 't Concertgebouw „Casino". Zaalopening half acht ure. In de pauze zal ais spreker optredende WelEerw.Heer Ds deWalle. PROGRAMMA'S, tevens bewijs van toegang, a f 0.25 en f 0.15, verkrijgbaar by de bestuursleden en by D.VAN LEEUWEN, KoningstraatM. S. BREMER, Keizer straat 34; "Wed. AGEMA, leMolenstr R. JONGKEES, Paardenstraat 24, en op den avond der uitvoering in „Casino". Het Bestuur. in „DE TUINTJES", op 2e Paaschdag. Beleefd aanbevelend, J. BLAAUBOER DIJKSTRA AT 22, zat de beide Paaschdagen zijn gesloten. VERLOREN een Stuivertjes-Armband. Tegen belooning terug te bezorgen Kanaalweg 146a. LES aangeboden in boekhouden, handelsrekenen,machine- schryven enz., billyke conditiën. Fr. br. lett. K E, aan boekh MAAS, Kauaalweg 78- ENGLISH. Den 18en April begint een 5-maander Zomercursus voor lieden die al iets van de taal kennen. Prijs f10.- der geheelen cursus. H. DYMOCK-WOOD, Fröbelschool. Tegen 1 MEI of later vraagt Mevrouw WOLDRINGH, Havenplein 17, wegens ziekte der vorige, eane Dianctbode van goede getuigschriften voorzien, zeer goed kunnende kokenen netjes werken. Hoog loon. Aanmelden 's avonds né, 8 uur. GEVRAAGD een nette LOOPJONGEN. Adres: Magazijn „De Magneet". Een net persoon K. M., vraagt tegen 1 Mei een net Kosthuis! met gebruik van vrije kamer, liefst by menschen zonder kinderen. Brieven met prijs opgaaf onder lett. „O", aan het Bureau van dit blad. Commensaals. Kunnen geplaatst worden 2 Com mensaals met gebruik van vrye Zit- en Slaapkamer, prys f8.— p. week. Adres: Bureau van dit blad. Voor klein gezin een Bovenhuis te huur, voorzien van Gas- en Water leiding, op eersten stand Huurprijs f 250 per jaar. Adres: Bureau van dit blad. TE HUUR een Heerenhuis, Kerkgracht 14, geheel gerestaureerd met acht kamers, flinke keuken, kelder en groote bergplaats. Huurprijs f350. Adres: J. L. v. OS, Nieuwstraat 27. Pskhuisruimte ts huur aan den Dijkweg. Adres: Bureau van dit blad. Te huur een Heerenbehuizing, Binnenhaven 35, bevattende 6 kamers, badkamer, serre en tuin. Huurprijs f316.-. Een Heertn-Bovenhuis, Brug straat, bevattende 6 kamers, badkamer enz. Huurprijs f800.— Adres: Kanaalweg nr. 141 en Binnen haven nr. 1. TE KOOP alle dagen versohe Eieren van vasthoudende kippen. Ook Broed- eieren van gezonde raskippen, witte en I patrys-leghorns, zwarte Minorca's en gekruiste kippen. Goed adres, billyke j pryzen. Adres: C. KATER, 1ste Rozenstraat nr. 22. BOUWTERREIN «e koop, ongeveer 60 Aren, naast de vroegere i Houtwei f van Janzen Co., Bassingr. Adres: J. L. VAN OS, Nieuwstr. nr 27. Te koop drie solied gebouwde Woonhuizen. Adres: Bureau van dit blad. OCTANT bijna nieuw, ter overname aangeboden, voor zeer verminderden prys. Adres: Bureau van dit Blad, of Egelantiersgracht 18, Amsterdam. van de Firma B. SAL0M0N te Amsterdam op Dinsdag 18 April, Donderdag 20 April en Vrijdag 21 April. Deurw. W. BIERSTEKER. OP Woensdag 19 April 1911, 's morgens 10 uur, ten huize en ten verzoeke van den Heer B BLOM te Callantsoog aan den Schen keldyk, van 20 staks nitmQDtend Hoorniee, als: 13 Koeien, die gekalfd hebben of op kalveren staan, 1 Zoraerkalver, 2 Geldekoeien, 4 Hokkelingen, eenige Kuikalveren, 2 Aftands bruine Merries, 1 Ket, 8 Oonschapen, 4 Overhouders, 85 Kippen, 18 Eenden, 4 korven Byen Een Hooiscbudder, een Hark, een Schuif, Ploegen, Eggen, Kapwagen, 3 Boerenwagens, Driewalde Kar, lerbak, Kettingegge, diverse Tuigen, Boeren- en Bouwgereedschappen, Kaastobbe n, Kaï ns, enz. Voorts: eenig Huisraad en Inboedel, w.o. een eikenbouten Kabinet en al wat meer zal worden aangeboden. Deurw. W. BIERSTEKER. F. VAN DER KAMP. zal op WOENSDAG 26 APRIL 1911, des middags ten 12 uur, in het koffiehuis „De Vlas- en Koren beurs' te Anne Paulowna, in één zitting publiek verkoopen: Een huis en erf met wei land te Anna Paulowna aan den Balgweg-, kadaster sectie K nr. 5171, groot 93 aren 50 centiaren. Eigendom van den Heer C. HOLLANDER. Te aanvaarden bij de betaling der koop penningen op 7 Juni 1911. te AMMA PAULOWNA. te Wieringerwaard, zal op WOENSDAG 26 APRIL 1911, des voormiddag8 ten 91/» uur, op de Hofstede „HET SCHOR" van den Heer Jacob Bakker by De Kleine Sluis te Anna Paulowna publiek con tant vavkoopena Te huur een Winkelhuis met ruimen Kelder, zeer geschikt voor Groetenzaak of iets dergelijks, aan do Binnenhaven 23. Te bevragen by: H. F. THIEMAN, Spoorgracht nr. 86. als: 6 kalfvaarzen, gekalfd hebbende of op kalven staande4 vette vaarzen 1 herfstkalver; i geldekoe; 7 kuipinken en 1 pinkstier; 5 werkpaarden van di verse kleur, leeftyd en geslacht en 2 paarden oud 2 en 3 jaar. Voorts: RIJTUIGEN on LAND BOUWWERKTUIGEN, meest zoo goed als nieuw en in uitstekenden staat, als4 boerenwagens met toebehooren 4 driewielde karren1 iertank (inhoud 600 liter) met pomp; 1 tilbury met kap; 1 graanmaaimachine (Samuelson); 1 zaaimachine (Smyth Non Pareil) spoor breedte 2 M.; 2 eckerts-diepploegen2 tweescharige en 1 driescharige stoppel- ploeg; 1 Zeeuwsche ploeg, 1 dekploeg, 1 wiedploeg, 1 extispateur; 5 diverse eggen en 2 ketting-eggen; 1 wanmolen (Baker) en 1 wanmolen (Hollandia); 1 handhooi- en stroopers, 3 kruiwagens, 1 karweikros, 1 bietensnyder, 2 scha- penruiven, 1 rolblok, 2 karns, waarvan Favorite, Koebeunen, pl. m. 160 kla- verruiters, slijpsteen, losse brug, groot en klein zeil, zes gareelen, kartuigen, botermout, melk- en andere emmers, waterbalies, haverkist, zeeven, schoppen, graven, mest-, hooi- en bietenvorken, evenaar, spoorstokkeu, mestplanken, feeeselbanken en verdere bouw-, tuin- en boerengereedschappen. Benevens 2 vaten vruchtencarbolineum, groote partij zakken, dakpannen en eene 2 rieme roeiboot, en hetgeen verder zal worden aangeboden. Voorts: pl. m. 15000 kilo wit hooi; pl. m. 10000 kilo geperst haveretroo, in koopen van pl. m. 1000 K.G. en eene klamp tarweetroo. Op de plaats bestaat gelegenheid tot stalling. 10-1E3 .ORTINO. Wegens verandering in zaken van alle artikelen met bovenvermelde korting, in het Magazijn van Goud-, Zilver- en Uurwerken, van De Directie dezer fabriek brengt ter kennis harer afnemers, dat alléén voor de vaste verbruikers der „VOLHARDING", den a.a. tweeden Paaschdag versch brood bereid zal worden door de ploeg, die met den a.s tweeden Pinksterdag vrijgesteld wordt van arbeid. Daar het onmogelijk is de leer groote hoeveelheid benoodigd brood voor drie dagen naar eisch te bereiden op één dag, is deze regeling van werkzaamheden thans beslist gewensent in het belang der afnemers. Aanbevelend, DE DIRECTIE. BRENNABOR zijn alföèn verkrijgbaar bij: ■W Vergelijk PRIJZEN en AFWERKIN6. Vertrouwd en goedkoop adres voor TAPIJTEN, LINOLEUM, KARPETTEN, GOR DIJNSTOFFEN, VITRAGE en MADRAS. 't Beste adres voor tj^ Nette afwerking Lage prijzen Vlugge bediening. Beleefd aanbevelend, C.G. VAN ES. t

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1911 | | pagina 2