J HrliHe Mvmnipig ra Amsterdam. JAN VEEN. Openbare Verkooping OPENBARE VERKOOPING Joh, Hinz en Emilie Tartaud Adriaan Duveen, 66 Tournée Les Melachinis. Aanbesteding. om contant geld, 20.000 SIGAREN, Schouwburg „TIVOLI". CABARET ABTiniQl E. MT ZATERDAG 4 NOVEMBER 1911 CASINO-GEBOUW. Zondag 5 November 1911, te 8 urei IT FRANS VON LÖWEN. BUITENGEWONE VOORSTELLING Ai.PHOXmE. SPOORSTRAAT 96-98 Marine en Leger. Het in verband met den opstand in China naar Shanghai uitgezonden pantserdekschip «Holland", van de Indische zeemacht staat onder bevel van den kapitein-luitenant ter zee J. J. Oudemans. By Kon. besluit van 27 October is bevorderd tot officier in de orde van Oranje-Nassau, de kapitein- luitenant ter zee W. B. K. Boom, adjudant den Minister van Marine. Stoomvaartberichten. Stoom va ast-Maatschappij Nederland. Orotuis, thuisreis vertrok 31 Oct. van Algiers. Koningin der Nederlanden arriv. 31 Oct. van Batavia te IJmuiden. Het stoomschip ligt in quarantaine. Suraatra, uitreis, arriveerde 31 Oct. te Padang. Kembrandt arriveerde 31 Oct. van A'dain te Subang. Vondel, uitreis, is 1 Nov.Ouessant gepasseerd. Kouiug Willem I. uitreis, vertr. 1 "Nov. van Suez. Celebes, thuisreis, passeerde 1 Nov. Ouessant. Madura, uitreis, passeerde 1 Nov. Kaap St. Vincent. Rotterdamsche Lloyd. Besoeki, thuisreis, vertrok 31 Oct. van Port-Said. Bogor, thuisreis, passeerde 30 Oct. Kaap Blanc. Ophir, thuisreis, vertrok 31 Oct van Port-Said. Bandoeng, uitreis, vertrok 1 Nov. van Suez. Tnbanan, uitreis, arriveerde 1 Nov. te Marseille Kon. Holl. Lloyd. Kernland, thuisreis, pass. 30 Oct Fernando Noronha. Amstelland, thuisreis, passeerde 31 Oct Ouessant. Hollandia arriv. 31 Oct. van Buenos Avres en Brazilië te IJmuiden. Kon. Wkst-Indisohr Maildienst. Prins Willem IV arriv. 1 Nov. A'dam te Paramaribo. (Zie verder Tweede Blad.) Ingezonden Mededeelingen 20 cent per regel. Voor de iromen tan 45 jaren Ter stilling harer angsten. Zoo zyt g\j nu, mevrouw, aan den herfst vai uw leven aangekomen. Gjj zijt ongerust, want gi, weet dat een verandering in uw leven zich gaat voordoen, een verandering die u voor altyd het moederschap en de vreugden daarvan ontzegt. Oij *\jt ongerust en zelfs angstig, want het is u be kend dat deze verandering voor velen uwer ge leken gepaard is gegaan met pijnlijke storingen. Sommigen uwer oudere vriendinnen hebben ver schrikkelijk geleden en hare schoonheid is er zoo door veranderd dat zy in enkele maanden vele jaren verouderd schenen. Oij vraagt u zelve af of zulk een lot ook niet het uwe zal zyn, of gy niet zult gaan lijden en verschrikkelijk verouderen. Wees in het minst niet bevreesd, volg de neeswijze met de Pink Pillen wanneer gij de ^15 jaren te gemoet gaat en de storingen die zich gaan voordoen, zullen plaats hebben zonder pijnen en zonder sporen na te laten. Uw geheele organisme zal, dank zij de Pink Pillen, in een uitmuntende gezondheidstoestand blijven en op regelmatige wyze werken. Uw bloed zal zoo zuiver, zoo rijk, zoo overvloedig blijven, dat gij zelfs niet verzwakt zult zjjn en ter nauwernood die groote verandering solt bemerken. Loffelijke getuigenis Mq. J. Zwolle. Mejuffrouw J. Zwolle, geboren de Bruin, wonende 12 Onnastraat te Steenwyk, heeft ons geschreven: «Gedurende lange jaren ben ik zeer zwak ge weest en heb ik aan zenuwstoringen geleden. Ik was zeer prikkelbaar en zeer treurig geworden. Ik had ieder oogenblik duizelingen en hartklop pingen. Ook had ik my altyd te beklagen over hooTdpynen die myn schedel omknelden, pynen in de beenen en in den rug. De geneesheeren verklaarden dat dit alles het gevolg was van mijn kritieken leeftyd. Op den raad van meerdere per- in, hek ik do Pink Pillen genomen, en ik heb het genoegen u mee te deelen dat ik weer, dank zjj dit middel, een goede gezondheid geniet. Myne kwalen zyn verdwenen en ik ondervind geen enkele storing. l)e Pink Pillen zyn onovertroffen, tegen de bloedarmoede, de bleekzucht, de algemeene zwakte, de maagkwalen, schele hoofdpijnen, zenuwpijnen, nourasthenie, verschietende pjjnen. Prys M.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bijGeneraal-depöt der Pink Pillen van Eeghenlaan 22 te Amsterdam; voor Helderen omstreken byDE KOK, Middenstraat, H. DE BIEBiersteker, Keizerstraat 93; te Schagen by J. ROTGANS; te den Burg (Texel) by T. BUIS en ver der hy verschillende Apothekers en goede drogisten. Tijdstippen van verzending der Brievenmalen. Naar Ooet-Indië Verzendings weg. p. zeepost via Amsterdam 10 en 24 Nov. p. zeepost via Rotterdam 3 en 17 7.— 'sav. p. iloll. mail via Genua 7 en 21 7.— 's av. p. Holl. mail via Marseille 14 en 28 3.30'snain p.Kranschem. via Marseille 3 en 17 7.— 's av (voor Sumatra's Westkust en Benkoelen alleen op verlangen der afzenders) p. Duitsche m. via Napels Naar Palembang, Riouw, Banka, Billiton en Bornoo: Datum der ter postbezorging. TyJsf.Jer laat. busl. a/h Poatk p. Eng. mail via BrindisilO en 24 Nov. p. Holl. mail via Genua p. Holl. mail via Marseille (alleen op verl. der afz.) p.Kransche m.viaMarseille p. Duitsche m. via Napels &3(Vsmor. 7.- 's av. 3.30'snam 7.'s av. 12'smid'J. Naar Atjeh en de Oostkust van Sumatra: t? smor. 7.'s av. 3.30'snam p. Eng. mail via Brlndisi eiken Vrj p. Holl. mail via Genua 7 en 21 p. Holl. mail via Marseille 14 en 28 (alleen op verL der afz.) 3 en 17 p.Fransche m.viaMarseille p. Duitsche m. via Napels 15 en 29 Naar Guyana (Suriname): p. zeepost via Amsterdam! 9 en 23 Nov. |7.'s av. p. mail via Queenstown 3 en 10 3.30'snam p. mail via New-York. .10 en 24 3.30'snam p. mail via St. Nazaire .1 7 |7.'sav. Naar Curayao, Bonaire en Arnba: p. zeepost via Amsterdam 9 en 23 Nov. 7,'aav p. mail via Southamptou eiken Dinsdag of Queenstown. en Vrijdag p. mail via Hamburg 1 Dec. (alleen op verl. der afz.) Naar Si. Martin, St. Rustatius en Saba p. zeepost via Arasterdaml 9 en 23 Nov. |7.'sav. galleen op verl. der afz.) p. mail via Engeland eiken Woensd.|7.'sav. Naar Kaapland, Natal, Oranje-Rivier-kolonie en Transvaal: eiken Vrjjdag, 8.80 's namiddags. NIEUWSBERICHTE*. HELDER, 3 November. Hr. Mi. panUerdeksohip Utrecht" zal begin Januari 1912 onder bevel van den kapitein ter aee de Booy, de terugreis naar Nederland aanvaarden, na een driejarig ver blijf in Weet-Indl«. Het pantserdekschip «Gelderland" is 81 October te Algiers aangekomen. De dames M. M. H. Deelder, G. M. Jager on M. A. de Beurs alhier, en mej. E. M. Sipman te Anna Paulowna, zyn te Am sterdam geslaagd voor het examen vrye- en orde-oefeningen. De heer D. Schwantje, benoemd onder wijzer te Wormer en tot heden tydelyk onder wijzer te Schagen, is in de laatst gehouden ergadering van den Raad der gemeente Schagen definitief benoemd tot onderwijzer aldaar. Op 1 November vierde onze vroegere plaatsgenoot, de heer A. Baas, controleur by het bevolkingsregister te Amsterdam, vroeger werkzaam ten kantore der cargadoors Van Vliet Co. alhier, zyn zilveren jubileum. Op zijn bureau toegesproken door den be trokken wethouder, werd hy later door den secretaris ontvangen, die in eenige juiste en welgekozen woorden zijn yver on nauwge zette plichtsbetrachting memoreerde. - Door de politie alhier is procesverbaal opgemaakt tegen een soldaat van het 4e Reg. Vest.-Art. alhier, wegens het verstoren van een godsdienstige bijeenkomst van het Leger des Heils alhier. Lijk aangespoeld. Aan het strand by den Zanddijk, tusschen paal 7 en 8 is een lijk van een groot, zwaar manspersoon aangespoeld, gekleed in witten onderbroek, witte sokken, wit jaeger-hemd, laken broek, vest en jasje. Aan het jasje bevinden zich 2 koperen knoopen met anker aan den voorkant; aan den achterkant staat het woord Marine" en in een cirkel de woorden «Del étap Aug. Fonson": In den laken bioek is een der knieën uitgestukt. Het ljjk verkeerde in zoodanigen staat van ontbinding, dat er geene verdere bijzonder heden waren waar te nemen. De eerste gast. Men schryft uit Medemblik De nieuwe versterkte afdeeling van het Ryks Krankzinnigengesticht in Medemblik wordt thans in gebruik genomen. Frans Ro- sipr zal de eerste zyn, die daarin wordt opgeborgen. Ontvluchting uit deze versterkte afdeeling is beslist onmogelijk." Wy willen het hopen. Ernstig ongeluk. Dinsdagmorgen omstreeks elf uur heeft een ernstig ongeluk plaats gehad. De be woonster der bel-étage van perceel 59 Leid- schekade te Amsterdam giDg verhuizen en deed haar piano vervoeren. De kruier Hart man en zyn beide zoons waren met dit karwei beng. De piano werd op het balcon gesleept toen de touwen er omheen geslagen waren, tilden Hartman en een zyner zoons het zware instrument op en zetten het, in schuine houding dus, met den oenen kant op de balustrade van het balkon, teneinde de piano er gemakkelijker overheen to kunnen hyschen. Dit schynt een onvoorzichtige manoeuvre te zijn geweest. Plotseliog hoorden de be woners een geweldigen slag. De balkon balustrade gegoten ijzeren hekwerk met oen houten lyst afgewerkt bleek niet bestand te zyn geweest tegen het gewicht der piano. Zy was in stukken gesprongen met het gevolg, dat de piano van een hoogte van vyf of zes meter op den grond sloeg. Hartman's zoon, die op het balkon stond, werd in den val meegesleept, kreeg een beenkwetsuur en iuwendige kneuzingen. Maar veel erger liep het helaas met zyn broer af, die beneden aan het hyschtonw had gestaan. Hy werd door de vallende piano zoo zwaar aan hoofd en lichaam getroffeD, dat hy uit een bloedplas opgenomen en by dr. Hart, op no. 58, voor dood binnengedragen werd. Hulp mocht niet meer baten. Even later werd het lyk van den jongen Hartman per automobiel naar het Wilhelmina-gasthuis ver voerd. Ook zyn getroffen broeder werd der waarts overgebracht. Deze is gehnwd zyn toestand is vrjj ernstig. De gedoode was ongehuwd. De oude Hartman bleef ongedeerd, maar is door het ongeluk geheel van streek. De piano, door het breken van den val niet zwaar beschadigd, is later naar eea reparatie-inrichting overgebracht. Voor per ceel 59 lagen de stukken van de balkon balustrade verspreid. Nader meldt men De toestand van Hartman, die met een piano van een balkon viel en met kneuzingen in het Wilhelmina-Gasthuis is opgenomen, was Woensdag vry goed. Een verdwaalde voetbal I Toen Zondagmiddag de familie S., te Haarlem, goed en wel om do tafel geschaard haar middagmaal zai te nuttigen, kwam een bal van het naburige voetbalterrein met kracht door do ramen vliegen. Het glas werd over de tafel versplinterd, soodat men een gedeelte van het eten niet meer kon gebruiken. De leden van de voetbalclub betuigden hun spyt over het gebeurde en S. was toen zoo billyk met vergoeding van de noodzakelijke onkosten vrede te nemen. Een aanhouding. Maandag heeft de politie te Rotterdam een telegrafisch bericht ontvangen van de justitie te Hagen in Westphalen, meldende dat men zich door inklimming toegang had verschaft tot de woning van een grossier in groenten in die gemeente en uit een commode een be drag van 10,000 mark ontvreemd had. De daders hadden sich waarschijnlijk naar hier begeven. Dinsdagnacht troffen de rechercheurs J. F. Pieterse en A. Postuma op hun ronde in het hotel op de Hoogstraat te Rotterdam vier Duitschers aan, die hun aandacht trokken omdat zy zich geheel in het nieuw gestoken hadden. In het gezelschap van deze Duitschers bevonden zich vier vrouwen met wie zy hier op straat kennis haddon gemaakt. Naar het hoofdbureau van politie op het Haagscheveer overgebracht vielen sy door de mand en erkenden schuld aan den te Hagen gepleegden diefstal te hebben. Volgens hen is er geen 10,000 maar 5000 mark gestolen. De aange houdenen zyn do 21-jarige O. F., de 18-jarige I E. W., de 18-jarige F. M. cc de 19-jarige C. K. De laatste, die als koetsier by den be- stolene in dienst was, is de vermoedelijke hoofddader. (j hun arrestatie werden zy in bezit gevonden van 8000 mark, terwyl in een tuis in den Haag, waar zy Dinsdagmiddag j hun intrek hadden genomen, bovendien nog 1000 mark is gevonden. Dit geld was onder het beddegoed verstopt. Duizend mark hebben uitgegeven voor do reis, het koopen van kleeding, revolvers, sieradiën enz. In afwachting van hun uitlevering worden zy hier voorloopig in bewaring gehouden, j Geen Inschrijvers voor een aanbesteding.1 Naar aanleiding van de in verschillende bladen aangekondigde aanbesteding van den bonw van een complex van 218 woningen voor rekening van de (Vereeniging tot Ver- betering der Volkshuisvesting" te Arnhem, 1 onder directie der architecten De Roos en j Overeynder van Rotterdam, had Maandag daar ter stede eene bijeenkomst van gegadig- j den naar dit werk plaats ter bespreking van de tegen eenige bepalingen in het bestek ge- rezen ernstige bezwaren, met name die be j treffende het groote risico van den aannemer voor schade en de verplichte toepassing der artikelen 1688c en 1688d van het B. W. (uitbetaling van loon in de gevallen van on vrijwillig verzuim). Op advies van het dageljjksoh bestuur van den Nederlandschen Aannemersbond werd besloten naar dit werk niet in te schryven, indien deze bepalingen mochten worden ge handhaafd. Dinsdagochtend had dan ook de aanbeste ding plaats, met het resultaat, dat, overeen komstig het genomen besluit, geen enkel biljet werd ingeleverd. Schooier. Tegen mr. Wynanda, advooaat te Maas tricht die ter rechtzitting aldaar den getuige Stassar het woord «schooier" sou bobben toegevoegd, werd f25 boete, subsidiair 2 dagen hechtenis geëischt. Mr. Wynands, die zelf pleitte, concludeerde tot vryspraak. Uitspraak 8 November. Noodlottige jachtpartij. Maandag waren twee jagers in de Lier op jacht. Terwyl zy samen stonden te praten en daarbij op hun geweer rustten, ging, doordat een slip van de jas tegen den haan kwam, het schot van een geweer af en doodde een der jagers, don heer Dncloux. Heden trof ons een zware slag door het plotseling overlyden van onzen geliefden Man, Zoon, Broeder en Zwager Simon Kok, in den ouderdom van 42 jaren, my nalatende 9 kinderen, allen nog te jong om het smartelyk verlies te kunnen beseffen; dat hy ruste in vrede, is de wensch van zyne diep bedroefde Vrouw m. kok- De Boer, C. kok, T. KOK- Groet, J. C. kok, D. H. KOK- Smit, J. SMIT, t. smit Kok, K. KATER, J. KATER - Kok. Helder, 2 Nov. 1911. Burger vlotbrug. Haarlem. Helder. Van „Vliegende winkels". Woensdagavond in den trein, die hier om 6.56 arriveert. Op 't nippertje stormt een zaken-man te Alkmaar in 'u byna vollen coupé. Hy is moede, warm en stoffig. Twee zware pakken en een dikke portefeuille worden door ge dienstige handen fluks binnen gehaald. Net op tyd. De trein verlaat het station. 't Is een oogenblik stil in den wagon. Alleen de ratelende raderen en de stam pende locomotief worden gehoord. Zacht snurkt een marine-matroos in branie- hemd, het hoofd op beide handen gesteund. Een marinier leest zonder opzien 'n zwaar wichtig brok uit het drama «De dood van Karei Laurierboom'', 'n Oude juffer zit met onbeweeglyk, saai-deftig gezicht voor zich uit te staren. Een visscherman, met de tra- ditioneele lok op 't voorhoofd, rekt zich uit z'n lekkeren dommol, stopt eon pyp uit 'n pakje B. Z. K. en begint onbarmhartig be nauwd te rooken. Twee dik-blozende, droo- ïnerig-genietende boerenjongens gapen zwy- gend naar buiten. En een jonge moeder, bleek onder 'n kapothoedje met groene lovers en trillende papapers, wiogt een hnilende zuigeling in wit-wollen doek. Intusschen heeft de handelsreiziger, zoo even ingestapt, een kennis gevonden, een confrater, met wion hij een druk, levendig gesprek aanknoopt. Na oen tamelyk lange inleiding over een drukken dag en weinig loonendo resultaten, informeert de laatste: «Waar moot jij nog heen?" «Den Helder." «Kom je daar ook al?"' «Nog nooit geweest, 'n Gat, hè? Wel eens hooren zeggen. Maar 'k ga er toch neuzen sn maatregelen treffen voor een reuzen-ver koop van confectie. Mooie goederen. Spot prijsjes. «Dus een vliegende winkel Noem het sooals je wilt; ik hoop er za ken te maken." Dan zul je niet makkelyk klaar komen, m'n waarde 1" «Hoe «Je znlt niet makkelyk klaar komen." «Meen je, dat ik geen geschikt lokaal zal kunnen krygen ,Ik hoor het al je bent niet op de hoogte. Wil ik je eens een goeden raad ge ven Sloof je niet uit, man het is boter aan den galg. Je slaagt nooit naar wensch. In den Helder hebben ze een winkeliers- vereeniging, waar je eerst eens rekening mee mag houden. Als het bestuur maar eventjes de lucht heeft van jou plaD, dan heb je de poppen aan 't dansen, vadertje. Wou je de schouders er voor optrekken Ik kan je feiten vertellen. WeeB voorzichtig. Het is tyd en geld verspillen. Zelfs bniten hun gemeente, in den omtrek, laat xy zich niet onbetuigd. Een poos geleden heeft die zelfde vereeniging het succes van een vreem den koopman te Anna-Paulowna beslist ver ijdeld. Een groote voorraad confectie, daar met veel moeite en kosten gedeeltelijk in een lokaal uitgestald, moest terug, omdat het publiek, uitvoerig attent gemaakt op den concurrent voor eigen plaatsgenooten, niet wilde koopen. En als jy in den Helder komt met soo'n vliegenden winkel, dan kryg je dezelfde last. Zelfs de bladen werken je tegen. Geen advertentie kryg je geplaatst. De uit gevers steunen de belangen van de plaatse lijke nering. Wou je daartegen vechten M'n lieve man, je zult er verdriet van hebben" Boem! Met 'n zwaren stoot in de buf fers stond de trein roerloos stil. Buiten het poortje gingen twee reizigers samen. De een had nog steeds den mond vol over het weren vari vliegende winkels hier ter stede. En de ander lnisterde alsof-ie met schrik geslagen wasl Dankbetuiging. I Voor de vele blyken van belangstel 1 ling by onze 1279-jarige Echtvereeniging ondervonden betuigen wij onzen harte lijken dank. C. J. v. DIERENDONCK, Echtgenoote en Kinderen. f 25.00 belooning aan hem, die het lichaam van mijn j Zoon mocht vinden en aan den vasten wal doet bezorgen. Kenteekenenop j den eenen arm de letters W. D. Z., op l den auderen F. E. JAN DE ZEEUW Sr. 1 Helder, 2 Nov. 1911. De Kolonel Commandant van het 4e Regiment Vesting-Artillerie te Helder, zal op WOENSDAG 15 NOVEMBER 1911, des middags ten 12 uur, ten bureele van den l8ten Luitenant-Kwartiermeester, toegevoegd Officier, hoek O ude Kerkstraat, onder nadere goedkeuring van den Minister van Oorlog in het openbaar aanbesteden 1. De levering van noodig voor de soldaten-menages te Helder, gedurende het 1ste halfjaar 1912. 2. De levering van noodig voor voormelde soldaten-i (^durende hetzelfde tydperk, Op deze levering zyn van toepassing de Algemeene Voorwaarden voor de levering van levensmiddelen, by besch. van den m. v. O. d7d. 13 November 1906, VI Afd., No. 117, welke tegen den prijs van 25 cent per exemplaar verkrijgbaar zyn by de firma GEBRS. VAN CLEEF, te 's Gravenhage. Het te leveren Spek kan, behalve van het stempelmerk van den Nederlandschen Slagershond of van een Gemeentelijk Abattoir, ook zyn voorzien van het goedkeurings stempelmerk van den Ge meentelijken Keuringsdienst te Arnhem, Brielle, Dordrecht, Hoorn, Vlissingen of Enschede, terwijl de aflevering, naar gelang van de behoefte, rechtstreeks aan de korpsen moet geschieden. Inlichtingen betreffende de hoeveel heden, welke vermoedelijk noodig zullen zyn, kunnen bij voornoemden Luitenant- Kwartiermeester worden ingewonnen. Het Rundvleesch, Rundvet en Spek moeten door de aannemers aan de kazer nes worden afgeleverd. De Kolonel voornoemd, VAN DER BRUGGHEN Advertentiën. De Heer en Mevrouw C. BOELEN Pbrnot geven kennis van de geboorte eener Dochter. Helder, 2 November 1911. Heden ontvingen wy het bericht, dat een zware ramp ons getroffen heeft door het overlijden van onzen geliefden Zoon en Broeder Willem, in den jeugdigen leeftijd van 24 jaren, die in den stormnacht van 29 op 30 Septemberj.1. op het log- gerschip VL 118 in de Noordzee om het leven is gekomen. Zyn bedroefde Ouders en Broeders JAN DE ZEEUW Sr. KAATJE DE ZEEUW, geb. Zwaai. JAN DE ZEEUW JR. CORN. DE ZEEUW. FERD. ENGEL. TRIJNTJE ENGEL, geb. De Zeeuw. Helder, 1 Nov. 1911. Wegens onzekerheid eerst heden geplaatst. wegens liquidatie, op ZATERDAG 4 NOVEMBER a. 3, des namiddags 6 uur, in het lokaal „Internationaal''Hoofdgracht 80, van plm. diverse merken, waaronder ook Havana's, alles beste kwaliteit, verpakt in kistjes van 100, 50 en 25 stuks. Uitmuntende gelegenheid voor gegadigden. Deurw. H. KWANT. wegens opheffing der huishouding op Woensdag 8 Nov. 1911, 's morgens 10 uur, van goed onderhonden Inboedel en meubilaire Goederen, w.o.diverse tafels, stoelen, kasten, spiegels, schilderyen, étagère's, Singer- trap-naaimachine, kinderwagen, Fransch orgel, kachels, lampen, ledikanten, bedden, matras, dekens, porcelein, glas- en aarde werk, keukenbenoodigdheden enz. enz. Voorts: nog eenige houtwaren, trappen en ladders van 14 40 sporten. Te bezichtigen daags te voren van 10-4 uur. Deurw. W. BIERSTEKER. TE HUUR ruime Zit- en Slaapkamer met vrye opgang, omtrek Marine. AdresBureau van dit blad. TE HUUR modern HEERERHUIS, op 't eerste blok Binnenhaven hoek Broodsteeg. Thans bewoond door den WelEd. Gestr. Heer Dat. Te bevragen by H. F. THIEMAN, Spoorgracht 36. TE HUUR een geriefelijk WOONHUIS, voorzien van gas- en waterleiding, closet, enz Adres: Bassingracht 13. TE HUUR met 1 December, het Bovenhuis Hoofdgracht 49a, voorzien van gas- en waterleiding, riant uitzicht. Huurprijs f250.- per jaar. Te bevragen by w. C. VAN BREDA, Hoofdgracht 49. Te huur of te koop een WINKELHUIS (hoekhuis) in de Spoorstraat. Adres: Bureau van dit blad. TE KOOP. Te koop 5 stuks solied gebouw de nieuwe HUIZEN, staande Bothastraat, ook afzonderlijk. Brieven onder motto „Huizen", aan het Bureau van dit blad. TE HUUR: Een Heerenhuis, 5 kamers, keuken, zolder met Diensthodekamer, Hoofd gracht63. Huurprijs f300. Directie aanvaarden. Esn Hssrsnhuis Hoofdgracht 69, met 7 kamers, keuken, kelder, waranda en tuin, thans bewoond door den WelEdel Gestr. Heer Krilgers. Huurprijs f500. Te aanvaarden 1 November a.s. Te bevragen bij den Heer J. L. v. OS, Nieuwstraat 27. Psr sneltrein ontvengenl Groote Spekbokking van 4, 5 en 6 cent. Gemarineerde Haring 6 cent. Haring om te marloneeren f3.- p. 100. Nieuwe ingelegde Augurkjes 50 ct. p. 5 kop. M. WAAS, Spoorgracht. Onzuiverheid van het bloed veroorzaakt de meeste ziekte. De LAXEERPILLEN van Apotheker BOOM zuiveren het bloed, verdrijven overtollige gal en slym en bevorderen den stoelgang. Prys per doosje, 25 en 50 cent. Alleen echt zoo elk doosje voor zien is van de handteekening Firma A M. BOOM. Verkrijgbaar in de meeste Apotheken en Drogistwinkels, en bi Helder by: DE BIE-BIERSTEKER. IAAAANNI IAI optredsn van hst Artistlqus Operette-Duo en de bekende HUMORIST De Heer JOH. HINZ treedt tevens op als BARITON-ZANGER en PIANO-HUMORIST. Tot «lot der Voorttelling opvoerlog vin: OPERETTE van OFFENBACH in één bedrijf. Entróe: le Rang 50 cent, 2e Rang 25 cent; Plaatsen vanaf hsden verkrijgbaar in TIVOLI. Na afloop BAT.. Muziek TIVOLI-ORKEST. wwwwwwmwwwmmmmwwmwwmwmwwmwmwmm Conoert-Theatre Bureau W. A. Oavids, Rotterdam. Het grootste, nieuwste op het gebied van Preetidigitatle, Illusie, Mnemotechniek, Occultisme. Wondsrlijks gooeheltoersn I Grootsts gedaohtsnlszsrs I Verder optreden van: DUO DURAND. Neèrland'e bette Duettieten, in hun bekend genre. Ex-Lyrisch Tenor van de Kon. Oper, te Berlijn. Seizoen 1909-1910. Dan Heer LEON. Humorist. Genre: DUMA8. En vsrdsr Specialiteiten-Programma. Prijzen der plaatsen: 1" Bang 75 ct, 2" Rang 60 ct, 3' Rang 30 ct. Wegens de te verwachten groob toeloop, pl.at.b*.preking aanbevolen op Zondag 5 Nov. vnn 12-2 uur, aan „Canlro". BAL NA. ,OABINO"-OHBOUW. op DONDERDAG 9 NOVEMBER 1911, te B ure, door do (Goedgekeurd bij Koninklijk Botluit van 24 Mol 1805.) BestuurdersMARI J. TERNOOY APÈL, i. G. W. HOMEIJER en L. M SMITH. OPVOERING vani Tooneelspel in 3 bedrijven van ALEXANDRE DUMAS FILS. Vertaling van ANNA VAN GOGH-KAULBACH. Regie: HERMAN SCHWAB. GEVOLGD door: TeHul» voor Daüloozen. Satyrisch Blyspel in 1 bedryf van taAX MAURY. RegieLOUIS DE VRIES. De rollen zyn in handen van de HeerenHERMANN SCHWAB, LOUIS DE VRIES, L. CHRI8PIJN Jr., L. VAN ASTEN, ALEX. FRANK, E. v. PRAAG en de Dames: PHILOMÉNE VAN KERCKHO VEN—JONKERS, JEANNE RENÉB, TILLY LUS, enz. Prijzen der plaatsen: le Rang (1.60, 3e Rang ft-, 3a Rang (0 60. W* 10 Kaarten le Rang tegelijk k f 12.50 en 10 Kaarten 2e Rang tegelijk k 7.50, van af heden tot uiterlijk 8 November aan „CASINO" verkrijgbaar. Plaatsbespreking op den Speeldag, van 11 2 uur. I, RECHT OVER DE HOOGSTRAAT. Manufacturen» Gemaakte Goederen» Mode-artikelen» DAMESHANDWERKEN en KINDERGOEDEREN. LAKEN-Kindermantels f2.65. - Gebreide Wollen Jurkjes. - Gebreide Wollen Mantels f0.90, f 1.00 tot f'8.00. - Damesrokken Moiré, f 1.00, fl.40, f2.00, 2.55 en hooger. DW RECLAME Indische Marder-Bont. extra groot, f 10.90. Zeer fijne en groote sorteeriug Zyden Galons, Tres, Soutache, Tulle en Zyden Kantstof. - Zeer fijne goud Kantstof. - Fluweel-Ceintuur-Elastiek f0.48, fO.55, f0.85 tot f 1.20. - Zyden Galons 10 cent per el, alle moderne kleuren.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1911 | | pagina 2