Slieten. Slieten. Verkrijgbaar a 13 -15 en 18 cent, S. 1USSELHU. Weet ge 't al? Thans is de Abnoneert u op dit blad, Vitrages io Terschilleode breedten eo prijzen, fijne garneringen. ofeech in uoortaa3 firma P. J. bericht hiermede Ie ontvangst vaa eea uitgebreide sorteeriag ijzerwaren voor timmer,- landbouw,- ea a l' fe poorten Ito 11 I' 3.000 Ip: pa fen, pfa 11 Hen, ri bfen air, Ontvangen Heeren Hoeden en Petten. flarie Lont Beste Poedercho colade G, Timmerman Huilebalk Wieringen Gordijn linnen en katoen entredeux en kant, koord en baifranje vanaf 10 cent per el. aanbevelend, maar 65 ets. per pond. 35 ets het half pond. 15 ets per ons. A lleu die hier van nog niet proviteerden ver zoeken wij beleeld eens een proef te nemen. W1ERINGEN, Woensdagnamiddag verspreide zich de treurige mare o^er het eiland, dat ons geacht mede burger P. E. door deu laudbouwor C. K. verdronken was gevouden in een put tusscheu het Stroeër kerkhof en de Bierdijk. Onmiddelijk begaf de Burgemeester zicli vergezeld van den Dokter en politie, naar de plaats des oNheils. Zij vonden het lijk, dat C. K. met bovenmeusohelijke krachtinspanning op het droge had weten te krijgen, liggende bij de put. Ook de emmer en spade, die F- E. 's morgeus welgemoed mede van huis had genomen, lagen in de buurt. Aangezien eenige punten in de toedracht der zaak, in verband met elkander beschouwd, onopgehelderd ble ven, werd besloten het parket te Alkmaar te waarschuwen, dat dan ook den volgenden morgen verscheen. Het was vertegenwoordigd door Jhr. Mr. Quintus, rechter-commissaris, en Mr. Hanegraaff, sabsituut-officier, en was vergezeld van Ur, van Kleeff, officier van gezondheid aan de cadettenschool, als deskundige, van een ambtenaar van de griffie en van een rijksveldwachter. Bij hen voegde zich de burgemeester en Dr. de Goeje die door het parket mede was aangewezen om als deskundige op te treden. Nadat een onderzoek ter plaatse was ingesteld en C. K. den heeren had. uitgelegd, hoe hij het lijk had gevonden en naar boven gehaald, begaf men zich naar het sterfhuis. Daar de officier van justitie een gerechtige lijkschouwing geboden achtte, moesten: de diepbedroefde weduwe en kinderen reeds toen afscheid nemen voor, wat wel zeer! hard was. Nadat het lijk onder politiegeleide per as was vervoerd naar de gewezen veldwachters-' woning, die inmiddels in gereedheid was gebracht, is de inwendige schouwing daar® door de deskundigen verricht. Vervolgens is het terzelfder plaatse nog gekisten door de poli- teruggebracht naar het sterfhuis. Wij vernemen dat de uilslag van het onderzoek is geweest, dat P. E. den dood heeft' gevonden door verdrinking. Naar gezegd wordt, scheen hij in den laatsten tijd over! duizelingen te hebben geklaagd. Het lijkt dus niet onwaarschijnlijk, dat P. E. bij het bukken om het deksel te lichten, weder duizelig is geworden en zoo te water is ge raakt. Eenmaal in den put zal hij zijn bijgekomen, maar was natuurlijk reddeloos ver loren. Jurkjes en kinderkapjes, en hoed jes, enz. enz. aanbevelend, aanbevelend, Deur en hangsloten, knoppen, scharnieren, lusrir.gen, schroef- ringen, kapstokhaken, duimpjes, klossen en rolletjes draad, kas- peunen, schuiven, deurveeren, alles in koper en ijzer. Voorts deur krukken met veersloten. gebronsde raamgrepen, schuifdeurgre pen, in koper, verguld en nikkel. Buitendeurkrukken met ivoor en nikkel in koper, verguld en gebronsd. Meubelnagels in rood en geel koper, in zwart en porcelein, ladetrekkers in nikkel en koper sleutelplaten id., brievenbussen met platen, beltrekkers- ledikantrollen, pianoveerenstaal, ventielatierosetten, luchtroosters, koper gordijnroeden met ringen en veersluiting, opleg voor lata fels. Embrasses en vitrage en overgordijnen, glasdeurplaten met schroeven, glazenknipjes en guttapercha ringen, houtlijm, oliestee- nen,duimstokken, houtschroeven, spijkers, draadnagelsin 't groot en klein, behangnaalden, duim en kruishengsels, zagen, bijlen nijp tangen, hakbeitels, hamers, beiteihechten, schuurpapier, Amaril, mest- en hooiharken, harken, hooi- en tuinspitters, ballastschop- pen, stelen voor spitters en vorken, zeisen, haarhamers en stiften, wetsteenen, strijkers, tafelmessen, schaafbijtels, giet-, kraai- en balkscbaven, Engelsche veerploegbijtels, vijlen en raspen, hol en rond schaafbijtels, traproeoogen, Elastisch koperdraad, gegaglv. draad, prikkeldraad p. M. en per rol, gegalv. vlechtwerk voor hoenderparken enz. Tevens verkrijgbaar bruine- en kootteer, blackvarnis, aschphalt- dakpapier, Carbolineum, kalk, tras, portland cement en voorts al les wat tot het bouwvak behoort. Verder gëem. pannen, ketels, waschbakken, vuilnisblikken enz. almede gegalv. akers, kettin gen, emmers en tobbes, pannekoekpannen met steel, keermessen angen en pooken, borstelwerk, als teerkwasten, stoffers, bezems, luiwagens, boenders en kwasten, dwijlen enz. enz. Voorts handel in koloniale en grutterswaren, klompen, petro leum en gemengd kippenvoer. Alles 1ste kwaliteit tegen lage prijzen Bewaart dit blad en u weet ter gelegenheid waar u 't boven staande kunt bekomen, terwijl vele niet in voorraad zijnde arti kelen op aanvraag gaarne door mij geleverd worden, ook aan heeren timmerlieden enz. tegen handelsprijzen.

Wieringer courant | 1912 | | pagina 6