WOUDA's Ralvermeel ALLEEN VERKRIJGBAAR bij JANNES J. BOSKER Telefoon 22 H.HOE1' heeft order gegeven alle plunderaars noer to schieten. Het kabinet heeft een groot bedrag gevoteerd voor den wederopbouw. De tornado verwoeste honderden huizen. De straten van Havana zijn met punihoopen be dekt. Tramiails en telegraafpalen werden ver nield. Alle electrische geleidingen in de stad zijn verwoest. De bladen kunnen niet verschijnen. In Florida heerscht groote opwinding. EEN VLIEGTUIG VERONGELUKT Boven het KanaaL Alle passagiers gered. I onden 21 Oct. Een vliegtuig met 10 passagiers aan boord Is in het Kanaal naar beneden gestort Dit is opgemerkt en er is onverwijld assistentie gezonden. Het was een vliegmachine van de Lon den-Parijs-lijn. Door een motorgebrek moest de machine op zee bij Fol'kestone dalen. Alle passa giers en ook de twee piloten werden gered. SPORT. Zondag j.1. speelde Anna Paulowna haar f,e competitiewedstrijd en wel tegen het onge slagen Geel-Wit II van Helder. Als om ruim 2 uur scheidsrechter Annyas de elftallen in het veld blaast zijn beide elftallen volledig. Anna P. wint de toss en wenscht het eerst tegen zon en wind in te spelen. G.W. trapt af en dadelijk ont wikkelt zich een vlug gelijk opgaanden strijd. Na een kwartier spelen schiet Rozenbroek door een mooi opgebrachten bal hard in, doch de kee per redt schitterend maar kan de bal toch niet wegwerken en Morel schiet in, 1—0. Hierdoor geprikkeld valt valt G.W. verwoed aan maar de A. P.-achterhoede weet van geen wijken. Ech ter door een corner op het A.P.-docl genomen weet de G.W.-rechtsbinnen een punt te maken 1—1 Nog voor rust is het v.d. Berg die de A.P.- club met een mooi schot opnieuw de leiding be zorgd met deze stand gaat rust in, 21. Na de rust stijgt de spanning ten top, vooral bij het publiek. A.P trapt af en gaat door de wind ge steund direct ten aanval. Als de achterhoede van G.W. even aarzelt, vergroot v. d. Berg den voorsprong, 31. Men had toen nooit een ne- derlagg kunnen verwachten, en toch het werd mis. G.W. dacht er anders over en speelt onver moeid voort en legt het nu op verre schoten aan wat haar dan ook driemaal gelukt, zoodat het einde komt met een 34 overwinning voor G.W. Uit dezon wedstrijd het volgende De neder laag is grootendeels te danken aan den rechts back z'n schoen deze speler trapte zijn schoen voor rust geheel aan flarden en hij kon geen an dere schoen bemachtigen zoodat er toen beslo ten werd dat de keeper zijn rechterschoen zou ruilen zoo gezegd, zoo gedaan hij moest nu met de kapotte schoen zijn doel schoon houden en het stond toen 3—1 voor A.P. Toch ging Rie- kes' zijn moeilijk werk nog goed af helaas, bij lit.t uittrappen ging de schoen hooger de lucht in dan de bal, zoodat hij nu op een schoen en een kous stond. Hij stond onvast in het glibberige doel en met do twee laatste schoten viel hij lang uit ln het slijk. Men kan het zoo merken, 1 Dn,t de keeper niet op één schoen kon werken, Had Timmer z'n schoen de kracht behouwen Dan hadden we nooit 'n verliezend A.P. te aanschouwen. Breezand. Zondag speelde Breezand I haar 5e comp-wedstrijd tegen Batavier 3 van Heldor Breezand is volledig en laat Batavier aftrappen onder leiding v.d. Heer Zwart die goed voldeed. Reeds spoedig blijkt dat Batavier over een goed elital beschikt. Spoedig nemen zij dan ook de leiding als het in de Breezander achterhoede e- ven rammelt Br. gooit er een schepje op en spoe dig maakt de rechtsbinnen gelijk. Breezand blijkt het meest in den aanval en weet voor rust nog tweemaal te doelpunten, door midvoor en rechts binnen. Eenmaal dachten we ook Batavier nog to zien scoren als de linksbinnen den gasten een hard schot lost buiten het bereik van Kos ter, als echter plotseling de linkshalf opduikt die de bal wegkopt. Ook na ru9t was Br. iets sterker. Zij weet nog 2 maal ,te doelpunten door linksbinnen en rechtsbuiten. Waartegen ook Batavier nog 2 maal scoort zoodat het einde kwam met een verdiende 53 overwinning voor Breezand. Bij de gasten vonden wij de achter hoede het beste. De voorhoede speelde te veel individucel om succes te hebben. De Breezand- achtorhoede vonden wij niet zoo safe als anders men begreep elkaar soms niet. Althans de doel punten hadden voorkomen kunnen worden. Competitiestand 3de klas D. 19 Oct. '26. gesp. gew. gel. verl. doelp. punt. gem. Oudesluls 15 5 19—5 1(1 2.00 Breezand 1 5 4 1 21—13 8 l.fiO Succes I 4 3 1 15—5 6 1.50 W-waard 3 2 1 12—10 4 1.33 KI. Sluis 5 2 3 7—15 4 0.80 Bataviek 3 5 1 4 11—18 2 0.40 J. V. C. I 3 3 4—9 Schagdn' II 4 4 417 Uit bovenstaande stand blijkt dat Oudcsluis nog ongeslagen aan de kop gaat. Stammes c.s. blijken dit jaar over een krachtig elftal te be schikken. Speciaal de voorhoede is goed. Boven dien is het een elftal wat vast houdt tot „the bitter end," wat Breezand ondervond welk elftal een klein kwartier vóór het eind met 3—1 voorstond. Do Oudesluizers lieten het er echter piet bij zitten en wisten nog met 5—3 te winnon. Zondag Ontvangen zij Wiertngerwaard, die wij niet .in staat achten om haar de lste nederlaag toe te brengen. Breezand en Succes nemen de 2e en 3e plaats in. Beide elftallen staan gelijk ,-ucces heeft echter een wedstrijd minder ge speeld. Zondag kun hier de voorloopige beslis sing vallen daar de Geel-Zwarten bij Succes de gasten zullen zijn een overwinning voor Suc ces ligt iij de lijn der verwachtingen, hoewel wij niet gelooven dat Br. een gemakkelijke prooi zal zijn. De 4e is Wieringerwaard die Zondag voor een verrassing zorgden door Kleine Sluis, (No. 5.) een41 nederlaag toe te brengen. Da,® volgt Batavier 3. Hoewel een vrij goed elfta. heeft zij tot nog toe niet veel gepresteerd. Waar zij Zondag naar Schagen II gaat, kan zij hier haar 2de overwinning boeken. J.V.C., welke is gedegradeerd uit de 2de klasse, wist er ook nog niet veel van te maken en verloor tot nog toe al le wedstrijden, evenals Schagen II. W. ANNA PAULOWNA. BURGERLIJKE STAND GEBOREN Agatha Cornelia, d.v. J. Janson en van A Koster. OVERLEDEN Hendrik Jan Munk, oud 44 jaar, echtgenoot van D. II. Brans, wonende te Helder. POLITIE Verloren een zwarte muts. Gevon den een geldstuk en een manchester broek. Inll. wórden ter secretarie verstrekt. Onder het vee van J. Keppel, Spoorbuurt, alhier, heerscht mond- en klauwzeer. De onlangs in deze gemeente gehouden bus collecte tten bate van het Nederlandschc Roode Kruis, heeft 108,66 opgebracht. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag te ongeveer 2 uur brak er brand uit in de dubbele woging vag den Heer Ileddes alhier. In 't gedeel te, bewoond door don heer A. v. Kooten ontstond de brand. Het vuur verspreidde zich snel, doch •ln dadelijk aanwezige brandweer wist toch het perceel van den heer Heddes te behouden. Ver zekering dekt de schade de oorzaak onbekend. Maandag geraakte het paard en venters - wagen van de Coop. Verbruiksverecniging te Anna Paulowna in de Egalement alhier te water Van den inhoud was echter niets beschadigd, doch de wagen was iets stuk, zoodat het onge- a' nog al goed afliep. Uitslag der verkooping, Maandag j.1. ge houden, ten overstaan van Notaris Mr. A. P. H. de Lange te Alkmaar, in „de Vlas- en Koren beurs" alhier, en wel voor den heer K. Gijzen Jz lo. 2 perceelen Weiland, tezamen groot 6.18.28 H.A., koopers de heeren D. Kooij c.s., te Wierin gerwaard, voor 12260. 2o. Een perceel bouwland, groot 2.36.02 H.A., opgehouden op 3209. Door Notaris C. L. van den Bergh te Scha ren werd Woensdagmiddag j.1. in „Veerburg" publiek verkocht de matorvrachtboot, „de Veld vrucht" eegendom van Wed. M. Rezelman. Voor 235 werd de heer D. Jongejan te Kolhorn eigenaar. PROVINCIAAL NIEUWS. HOORN: De trein Iloorn-Mcdemblik, die om 6.19 van Hoorn vertrok is gistermiddag bij het station Wognum ontspoord. De middelste wa gen van de vijf, waaruit de trein was samenge steld, liep uit de rails. Een der passagiers uit dit tweede klasse rijtuig, de heer W. C. Snel, wet houder van Medemblik, bekwam licht ekwetsu- ren. De andere passagies kwamen vrij met den schrik. De reizigers konden na eenig oponthoud in 't voorste deel der trein hun reis vervolgen. Nieuwe Sluis. De uitslag van de alhier gehou den ringstekerij op fietsen op 1.1. Zondag en waarvan de prijzen bestonden uit contanten was als volgtle pr. 6.50 de heer K. Jongejan 2e p''. A. Hogewoning3e pr. 2 C. Keesman en 4e pi J. Schrijver. UIT URSUM. In onze gemeente doet zich 't eigenaardige geval voor, dat 't gebouw, hetwelk dienst doet tot herberging van de vroede vade ren der gemeente, ttvens dienst doet voor sec retarie, woning voor den Burgemeester en als ipotheek van den dokter in het dorp. WIERINGERWAARD. De arbeider J. A., werk Kaam. bij den heer Visser aan den Slikkerdijk, had bij het vervoer van een vaartuig het onge luk, doordat de jaaglijn tegen hem aansloeg, zoo danig met het hoofd op de steenen te vallen, dat hij bewusteloos bleef liggen, en de hulp van den d. kter ingeroepen moest worden. —MEDEMBLIK: De keurmeester van den V'eeschkeuringsdienat Kring Midwoud, de heer D. Ilartog, kwam gistermiddag te Medemblik per motorfiets in botsing mot 'n vrachtauto. Zijn toestand is zorgelijk BINNENL. NIEUWS. DE EERSTE VORST. ln den nacht van Woensdag op Donderdag heeft het zoodanig gevroren, dat de poldersloo- ten in Noord-Holland met een flinke ijslaag wa ren bedekt. I HET HOOGE WATER. In Graafschap en Twente. De hoogwater-misére is in het Noorden der G aafschap en in het Oosten van Twente dus weer begonnen, ontijdig en daardoor groote schade aanrichtende, voor den kleinen boer in het bijzonder. Het vee was nog in de weide. En nu staan aan D'nkel en Polsbeek honderde hectaren blank Zaterdag en Zondag zag men de koeien al tot aan de knieën in het water staan; op andere plaatsen konden ze op een klein eilandje nog e- ven droog blijven. Ze moesten hun voedsel on der water zoeken. Thans zijn ze gestald. ln de kade der Bolsbeck zijn twee gaten gesla gen, waardoor het woest stroomende water zach een weg baant. Weiden en bouwlanden zijn o- ver een groote uitgestrektheid ondergeloopén, Het hersfvoer knollen en koolrapenstaat op tal van akkers onder water; de aardappelen in do kuilen zullen aanstonds weer voor dep dag moeten worden gehaald, daar ze in hot wa ter staan. Landwegen zijn ondergeloopen en ee- nige boerderijen zijn slechts over vondertjes te bereiken. Dat is in één jaar tijds de derde over strooming De oorzaak van de telkens weerkeerende wa tervloeden is natuurlijk te zoeken in de slechte afwatering. De Dinkel en Bolksbeek zijn bij veel regenval veel te smal. 't KAN VERKEEREN. Aan de Zuidergrens zijn thans de rollen omge keerd. En vooral in Budel begint men dit ge waar te worden. Werden voor hun diverse leder waren, vooral schoenen, door bewoners van die streek in Belgie gekocht, .thansn komen de Bel gen naar hier om zich „goedkoop" van schoei sel te voorzien. Men betaalt momenteel in België ruim 25 meer dan hier. Ook verschillende an dere artikelen zijn thans in België veel hooger in prijs dan in ons land. GEMEENTE WIERINGEN. - Het aantal deelnemers aan het Kinderkoor te Hippoiytushoef is een waar succes. Er waren in totaal j.1. Woensdag 'n veertig jongens en meis jes en allen waren vol kinderlijke opgetogen heid over de mooie liedjes welke tweestémmig worden ingestudeerd. Goed zoo! Dit vormt 'n ste vigen grondslag voor 'n muzikale ontwikkeling Natuurlijk kunnen er nog meer bij En dat moest eigenlijk ook. De 50 moot vol. Wie zal de 00ste van de jonge zangers zijn 1? Te Oosterland ging de oprichting minder naar wensch 4, zegge vier aanmeldingen. Onbegrijpe lijk. Men voelt daar zoo voor zang en muziek, en nu bij de kinderen geen animo? a.s. Woens dag zal toch in zaal Koster met de lessen worden begonnen. Wij gelooven wel, dat er dan meerde ren zullen komen opdagen. Mej. R. Annyas, onderwijzeres aan de O.I.. school te H.hoef, staat als no. 1 als zoodanig op de voordracht te Helder aan school 8. Aan den heer P. Kuut Vz. alhier, is vergun ning verleend tot het bouwen van een woonhuis m. boerderij aan den Gemeenelandsweg te Smerp Politie: Gevonden een rijwiclbelastingplaatje. Inlichtingen bij den Gem. Veldwachter. Het herstel der stormschade aan de Zuider zeewerken speciaal betreffende de dijken aan dé Noordkust van Wieringen is onderhandsch op gedragen aan den heer O. J. Bosker. - Donderdagmorgen sloeg een paard van den veehandelaar A. Keijzer en hestuurd door een zoon van den timmerman boersen, op hol. Het dier stond aangespannen voor 'n wagen die geweldig begon te gieren. De jongen wist zich vast te houden, en toen de wagen tegen het tuinhek van den heer P. Breet botste, was dit 'n flinke rem en werd het zaakje tot staan ge bracht. De voerman had geen letsel Te Hippoiytushoef zal weder een nieuwe bar biers- en kapperszaak verrijzen. De hear S. de Vlies SPz. zal zich in hot perceel in de Klieftstr. laatst bewoond door den heer H. Breet, vestigen. Natuurlijk zal heit huis ecnigzins worden veran derd en 'n ingang aan de straat krijgen. Do polkakopjes hebben nu gelegenheid zich te toten kappen en knippen. Viér salons te Hippoly tushoef Als 't u belieft Aan de kaiasfabriek Do Hoop te Siroe is de wei-emmer door de politic van Oosterland in be slag genomen, omdat deze nic,t geijkt was, dat wil zeggen niet de zoo nijvere politieman doch de emmer. Het ergste is: hoe moeten de veehou ders nou krijgen wat hun toekomt ,„van die zoe te wei" zonder hun geliefde' emmer. Nu is er in de kelder vast te kort en o wee, dlie het laatst aan de pomp komt; hij kan op 'n houtje bijten! Dr. Van Beek, predikant te Hoogwoud, heeft zijn beroep naar de gecombineerdo Ned. Hervormden Gemeenten Hippoiytushoef en Oos terland, alhier, aangenomen. Naar men ons van betrouwbare zijde mede deelde zal Dr van Beek reeds over zes weken zijn intrede doen. Met Kerstmis hebben de Her vormde kerken dus weer 'n eigen voorganger. Alweer een gelukkige door de zeeppoeder Mej. C, Boersen-Bakker te Den Oever was zoo ge lukkig op haar Edelweiss-zeeppoeder-bonnen 'n naaimachine cadeau te krijgen De firma Marie Lont heeft haar winkelinven taiis verkocht en haar winkelhuis verhuurd aan iemand .to Anna Paulowna die zich dan binnen kort hier zal vestigen en de zaak op den ouden voet zal voortzetten. De dames Lont gaan met terwoon naar Alkmaar. RAAD van WIERINGEN heden Vrijdag: Vergadering van den Raad op heden Vrijdag middag. Afwezig de heer K. Engel. Bij de ingekomen stukken deelt voorzitter me de dat de actie ter verkrijging van een vluchtha ven aan de Noordzijde van Wieringen voorloo- pig is gestaakt wegens totaalgebrek aan belang stelling bij detrokken visschers: Daartoe udtge- ncodigd aclilien deze het nief eens de moeite waard een conferentie bij te wonen De heer Lub vindt dit vreemd. De voordracht tot wijziging en aanvulling der b uw- en woningverordening AANSLUITING WATERLEIDING wordt met 6 tegen 4 stem- men AANGENOMEN. Komt aan de orde Voordracht tot deelneming aan een regeling inzake de liquidatie der Coope ratieve Electrische Centrale te H.hoef ingeval van algeheele electrificatde der gemeente. Voor zitter licht toe dat het Prov. Electr. Bedrijf de electrificatie van Wieringen ter hand wil nemen Echter zal hiervoor de Coop. Electr. Centrale ge liquideeerd moeten worden. Nu is er een Raads besluit van '918 dat behelst, dat de Gemeente dit Coöperatief bedrijf tegen boekwaarde zou o- vernemen na 6 jaren. Dit besluit werd genomen toen de Centrale werd opgericht. De situatie was toen zoo, dat bij electrificatie van hei gehecle ei land, als dat eventueel zou gebeuren, de Gemeén te het bedrijf ter hand zou nemen en het P.E.N stroomlevercn. Dit is nu veranderd. De Gemeen te wordt uitgeschakeld en het P.E.N. houd hel bedrijf geheel in handen. Echter blijft de gemeen te gebonden aan het raadsbesluit van 1918 om de Centrale over te nemen. Dit z.ou de Gemeénté op 'n bedrag van f 32000 komen te staan. Ech ter hiertegenover zouden geen baten komen te Zuiver Boekweitmeel CISC1IT DE BLAUWSTBEEP ZAKI Voor Winkeliers verkrijg baar bij Jn. J. BOSKER Telefoon 22 B HOEF staan Wel zouden de bewoners van 'n goed» koope stroomprijs genieten omdat in omdat in omliggende gemeenten 60 c,t. per kilowatuur wordt betaald en men 't hier voor 42 c,t zou krij. gen. Na ampele besprekingen met hot P.E.N was de Directie tten slotte bereid f18000 in de kosten van overname bij te dragen, althans dit aan gedeputeerde Staten voor ,te stellen. Do ge. meente zou dus nog voor 'n bedrag van f 14000 komen te staan. Om dit bedrag weer in te los sen zou 'n z.g. lichtpuntenbelasting moeten wOl den ingevoerd van b.v. naar ruwe schatting on geveer 10 cent per kilowat-ujir. Dan was binnen eenige jaren deze schuld gedelgd. B. en W. stel len aldus den Raad voor op deze wijze deel te nemen in nemen in de liquidatie der Centrale. De heer M KooijEr is dus f32000 schuld. Laat de Provincie dat maar betalen Waar gaan we heen? 't Wemelt hier van Coöperaties! Iedere vereeniging kan wel bij de Gemeente aanklop pen als die in de nesten zit 1 ik geef er mijn stem nooit voor Voorz. 't Gezegde van U hoorde thuis in die ver gadering van 1918 toen had 't wellicht gehol pen. Toen is de overname 'n feit geworden. De heer Minnes. De heer Kooij heelt 'n onjuis te voorstelling. De Centrale zit nief in nesfen en rendeert best. Als zij mocht doordraaien was er van overname geen kwestie. De heer Kaan. De concessie wordt ingetrokken en de Gemeente staat voor de keuze. Het is in 'l Gemeentebelang om voor te stemmen De lieer Bakker: Het was toch 'n zuiverder standpunt als de menschen te H.hoef deze licht puntenbelasting betaalden De heer Lub. Moreel zijn wij verplicht het be- slut van 1918 to handhaven. Anders zou er een stroom van verontwaardiging door het geheeli land opgaan. En indirect heeft men ook buiten ILhoel geprofiteerd van het licht. De heer Oden. Er valt niet aan to tornen. Dt Centrale moet wijken; aan de aflossingen heef! zij voldaan; had zij kunnen doordraaien dan had zij alle schulden gedelgd. Voorz. Gaan wij er niet op in, dan zullen wij geen 14000 maar 32000 hebben te betalen waal liet PEN. komt evengoed. De heer J. Lont zou toch willen dat de men schen aan dorp meer zouden betalen als bguitei dat wat was toch recht I De heer M. Kooij: De heer Lub praat dat de buitenmenschen van straatverlichting profiteer den. Kreeg de gemeente die cadeau. Niet? Dan hebben we daar ook aan meebetaald. Ik ben er tegen; 't Dorp profiteerde zich de luxz. Nu moet zc 't dan maar betalen ook De heer Bosker: 't Slot is: de heer Koo ijbetaall liever 32000 als 14000 gulden. Tot stemming overgegaan wordt de voor dracht met 7 tegen 3: Bakker, Lub, Bosker, O den, Minnes, Kaan en Hermans voor en M Kooi; J. Lont en j Kooij tegen AANGENOMEN. De rijks veldwachter krijgt 'n gratificatie. Grond wordt aangekocht voor verbreeding Elft straait en Mekkenstuinweg. Het reglemeni op dt Htrv. Armenkassen word goedgekeurd. Uitvoerig verslag in volgend nummer I Bij de veestapel van J. Kooij (op 't land .in De Elft is mond en klauwzeer uitgebroken. di FRIESCH STAMBOEKVEE NAAR MEXICO. De heer K J. Kuperus, van Engelum, vertrekt a s. Zaterdag per stoomschip Gaasterland, van de HollandAmerika lijn, met 80 stuks Friesci stamboekvee, meest jongvee, naar Mexico, die zullen worden tentoongesteld en verkocht op een tentoonstelling te Mexico-City, op 5 Decem ber In opdracht van de Mexicaansche regeerinp neemt de heer Kuperus ook een Saanebok mee. PREDIKBEURTEN. HERV. GEM. Oosterland v m. half elf Ds. Groeneveld. Westerland n.m. 2 uur Ds. Groeneveld. DOOPSGEZ. GEM. H.hoef n.m. 2.30 Ds. van der Veen. Dinsdag 26 Oct. av. 8 -uur: Lezing Ds. Van Veen over: „De Godsdienst in zijn ontstaan ei ontwikkeling." Deze lezing zal de eerste zijl van een reeks, welke Ds. v.d. Veen zich voorstel te houden om de 14 dagen en waarbij in kort o verzicht de inhoud van Oud- en Nieuwe Testa ment, benevens de hoofdfeiten der kerkgeschia denis zullen worden behandeld. Toegang is voc ieder vrij. Er zal gelegenheid zijn tot het stelle! van vragen. EVANGELISATIE Zaterd.av 7 u. catech. meisjes; 8 u. bibliotheek. H.hoef v.m. 10 uur de heer Eppinga. Z> ndagsch. nam. 2 u. Oever; 3 uur H.hoef. MARKTBERICHTEN. SCHAGEN, 21 Oct. 1926. O pde heden gehou den weekmarkt waren aangevoerd 5 Paarde 150 ii 200 3 stieren 120 0 180 402 geldckof en (mag.) 120 a 300 90 Idem (vette) 275 100 25 Kalfkoeien 210 (i 300 120 Pinken f 11 a 180 82 graskalveren 30 i 80 21 Nuchter kalveren 10 0 20 98 Schapen (mag.) 22 30 533 Idem (vette) 23 h 37 218 Overhouder f 20 k 26 8 Bokken en en geiten 4 ii 12 8 Vat kens (mag.) 30 a 35 35 Idem (vette) p. Kg. 0 66 0 0.70 237 biggen 12 0 20 45 konijnf 0.50 a 3 302 Kippen 0.50 il 1,25 11 Eende 1.10 a 2,25 86 K G. Boter 1,90 a 2,10. SCHAGEN, 21 Oct. Op de heden gehouden ei erveiling waren aangevomd 6606 kipeierei Wit8.10 a 9.50 bruin %9 a 9.70 kleine a 6.50 1001 Eendelercn 5.10 a 6.40. HOORN, 21 Oct. Op de heden gehouden kaa! markt waren aanvoer en priizen als volgt1 r-tapels kleine fabrlekskaas 50 17 stapels kl< ne boerenkaas 50 1 stapel fnhriekscommlsai kaas 47 8 stapels boerencommlssiekaas 5 totanl 38 stapels, wegende samen 26116 kik Handel goed H

Wieringer courant | 1926 | | pagina 2