„de Kooi" met de vliegmachine D 23 een nood landing moeten maken op het land van den heer J. Schenk Kz. aan den Barsingerweg. Bezig zijnde met opname voor de weerberich ten werd hij op een hoogte van ongeveer 4800 Meter verrast door een hagelbui, waardoor hij zijn koers is kwijtgeraakt. Door de strenge vorst daarboven is de machi ne bevroren geraakt, waardoor deze niet ineer werkte. De vliegenier was dus genoodzaakt naar omlaag te komen, wat schitterend is geslaagd. Zonder eenig letsel kwam het geheelo zaakje behouden en wel op 't land neer. Er werd direct naar „de Kooi" getelefoneerd, vanwaar al heel spoedig een auto met materi aal tetr plaatse kwam. De machine kon zich e- venwel redden en om ongeveer 12 uur steeg Visser weer netjes omhoog om den terugreis te aanvaarden. SPORT. Zondag speelde Breezand I 'n competitie wedstrijd tegen W'ieringerwaard I. W. mist Schreuder, terwijl B. een invaller heeTt voor Wcijers waar de Vries voor meespeelde. Als scheidrechter Vlam, die goed voldeed, ge floten heeft, zijn de eerste aanvallen voor Bree zand; er blijkt echter weinig samenhang in de voorhoede, zoodat zij voor het doel niet gevaar lijk zijn. W laat zich niet onbetuigd en hier is 't cShenk, die door zijn snelle rennen menig ge vaarlijk moment voor het B-doel brengt. W. maakt dan ook het eerste doelpunt en als de bal met veel effect op Molenkamp zijn been terecht komt, heeft W de leiding. In de B-voor hoede wil het maar niet vlotten. Het is echter gelukkig, dat Hendrikse buitengewoon op dreef is en zich niet door de Wers laat passeeren. Bij 'n snelle Baanval is het Meeldijk, die met 'n fraai schot gelijk maakt. Na rust is B. aanmerkelijk sterker, doch W met Oudendijk in het doel, weert zich kranig. Het einde nadert en heel Breezand valt aan, doch ook heel Wieringerwaard verdedigt. De W- rechtsback maakt het eindelijk te bar en wordt het veld uitgezonden. Ondanks al haar pogingen moet B zich met gelijk spel tevreden stellen als het einde wordt aangekondigd. SUCCES IHELDER V 31. Even over twee ën laat scheidsrechter Molenaar van Helder tossen en H. raadt het best dus Succes brengt de bal aan het rollen en neemt direct een ren op het H.-heiligdom af en het spel is nog geen haL- ve minuut oud of Kooij geeft Succes milt een pracht schot in de rechterbovenhoek de leiding 1—0. Aan den anderen kant krijgt H. een cor ner te nemen welke geen gevaar oplevert. Het spel gaat snel van doel tot doel de H.-uitval - len zijn echter 't gevaarlijkst. Een hard schot o-p S.doel wordt door Piet schitterend gehouden. Succes komt ook weer eens gevaarlijk opzetten de H.rkeeper loopt uit en plots staan 3 S.-'ers voor open doel doch het schot gaat naast. Twee corners van links op H.-diocl worden goed voor gezet en uit de tweede weet Kroon schitterend in te koppen 20. Hierna rust. Na de thee krijgt H. de beste speelhelft en geeft al direct een hard schot op S.-doel doch het wil haar niet gelukken: Het spel golft weer een poos je op en neer en opeens krijgt Succes weer een mooie Jeans om te doelpunten doch de spelers liepen elkaar in den weg en er wordt weer naasi geschoten. Een corn op S.-doel levert geen go- vaar op. Helder blijft echter gevaarlijk doch weet het net niet te vinden. Eindelijk weet H. een tegenpunt te maken 21. Er zijn nog 15 min. te spelen. Helder hierdoor even aangemoe digd werkt eenige minuten hard, doch het spel wordt merkbaar minliij r. Succes echter houdt tot het einde vast en weet zelfs uit een voorzet van rechts hot 3e punt in het net te werken 3-1. welke stand onveranderd blijft. Succes heeft hiermee haar 6e wedstrijd gespeeld en haar 6e overwinning behaald. Succes II speelde tegen Schagen III en kwam weer met een kleine nederlaag thuis van 2—1. Succes II maakte 5 goals in deze wedstrijd doch scheidsrechter anuleerde er 4 voor buitenspel Is dat wat ANNA PAULOWNA. BURGERLIJKE STAND Geboren Gijsbert, z.v. J. van Teulingen en van D. Leijen. Overleden Cornelis Glim, oud 68 jaar, wonen de te Wielingen, echtgenoot van Antje Rijme - rink Johannes Petrus de Goede, oud 2 maan den, z.v. J. P. de Goede en van A. A. Timmer. POLITIE. Gevonden een glacé handschoen en twee autobanden. Inlichtingen worden ter sec retarie verstrekt. DIJK DOORGEBROKEN. De boezemkade van den Anne PauLowna-polder waarlangs de polder „de Wieringerwaard" zijn afgemalen water via de duikersluizcn bij den Oosthoek op de Zuider zee loost, is over een afstand van pl.m. 35 meter weggeschoven. Enkele omwonenden werden er in den avond opmerkzaam -op gemaakt, doordat men stroo ming in de omringende slooten van den Anna Paulowna vernam, benevens het ruischende ge luid van binnenstroomend water, hetwelk spoe dig het gevolg bleek te zijn van een afschuiving der boezemkade. Als gevolg hiervan is dus, dat het uitgemalen water van den „Wieringerwaard" thans in den „Anna Paulowna" loopt, inplaats van door de duikers bij laag water in zee geloosd te kunn<»n worden. Zoolang het gat niet gedicht is, kan de „Wie ringerwaard" dus niet afmalen, en kan bij den Oosthoek niet gespuid worden. Echter is men reeds druk bezig met de voorbereidende bezig heden tot dichting van het gat. Men heit een pa- lenrij in, tegen welke een houten beschoeiing zal worden aangebracht, waarna de afgeschoven grondmassa weer op haar plaats zal worden ge bracht. Dit zal echter eerst geschieden, nadat heit wa ter van boezem en „Anna Paulowna" genivel leerd zullen zijn. De dijkgraaf van het hoogheemraadschap „Hollandsch Noorderkwartier" ir. Wijdenes Spaans wees er op, dat de toestand er slechter op is geworden, sinds het Amsteldiep door den dijk Wteringen—van Ewijcksluis is afgeffToterv en er dus geen strooming meer mogelijk is tusr schen eiland en vasten wal. Het Zuiderzeewater hoopt zich daardoor onder bepaalde omstandig heden op in den thans gevormden hoek. Daar - van is een gevolg, dat de mogelijkheid van spui en door genoemde duikersluizen, n.1. wanneer het zeewater lager staat dan het binnenwater, aanmerkelijk beperkt is geworden en het peil in den boezem dus vaak hooger is dan vroeger. Voegen wij er nog aan toe, dat het ongerief voor het oogenblik zich er toe beperkt, dat de .Wieringerwaard" niet kan afmalen, doch dat de machines van den Anna Paulowna het water voorshands nog w,el kunnen verwerken. Een aantal jaren geleden is de kade op nage noeg dezelfde plaats doorgebroken. —Van Danszaal tot School. Vanwege het v«;r- uouwen van de R.K. school worden thans de les sen voortgezet in de dans- en tooneelzaal van de Vlas- en Korenbeurs. Het onderwijs heeft dus door de verbouwing niets te lijden. Zaterdagmiddag, toen de auto-busdienst van Prins zijn route deed naar Helder zakte de bus Lij het uithalen voor 'n stroowagen nabij de pas gelegen duiker in den Stoomweg in den drassi gen bodem van den wegkant. Gelukkig was de bus met vele mannelijke pas sagiers gevuld Allen stapten uit, pakten aan en met 'n één twee drie was het gevaarte na eeni- ge oogenblikken weer rollende en kon zijn tocht voortzetten. Breezand. Zondag j.1. gaf de Zangvereeni- ging „Vriendschap" een uitvoering bij Borst. Door een in flinke getale opgekomen publiek publiek werden de nummers met de grootste aandacht aandacht aangehoord. Een blijk dus ook, dat er goed werk werd geleverd. Vooral im poneerde ons het Alpenlied (Dameskoor) en A- vondrust. De vermakelijke en mooi gezongen Kikker-Cantate vormde een waardig slot en oogste een daverend applaus. Het blijspel „De Laatste ronde", eigenlijk een stukje voetbal op het toonecl, werd goed ge speeld en wekte door de koddige momenten ve le malen de lachlust op. Een gezellig bal hield daarna de aanwezigen nog eenigen tijd bijeen. GEMEENTE WIERINGEN. Zondagavond had op den Gemeenelands- weg bij bmerp een droevig ongeluk plaats. De autobus van Naastepad en daar 'n kort stukje achter de auto van den Heer G. Visser van Anna Paulowna, passeerden daar een paar iietsende jongelui. Op 't zelfde oogenblik passeerden de fietsers een paar meisjes. De jongeling E. Gorter Sjz. reed een der meisjes aan en geraakte hierdoor dwars over den weg tusschen de auto's door met hel ongelukkig gevolg dat hij door den auto van den heer Visser werd overreden. Vreeselijk verwond aan hoofd en armen er buiten kennis werd hij opgenomen en bij den heer Alb. Klein binnengedragen. Dadelijk werd geneeskundige hulp ingeroepen. Deze gelastte overbrenging naar het hospitaal te Helder. Naar men ons meldt heeft de ongelukkige ernstige kaak- en hoofdwonden en 'n armbreuk. Zijn toestand is ernstighij is bijna geregeld buiten bewustzijn. Ook de inzittenden ln de auto van Visser Hepen door de schok verwondingen op. Nog een auto-ongeluk. Maandagmorgen toen de bierbottelaar Jn. Bakker M.Johz. met zijn vrachtauto huiswaarts keerde, kwam hij met zijn voertuig in een gat aan den kant van den weg waar de electrische kabel is ingegraven. Bakker gaf meer gas en opeens schoot de auto vooruit en kwam met gnoote vaart in den grep pel terecht en botste toen tegen 'n wal. De heer Herm. Doves welke op de beun van de auto zat werd er af geslingerd. D. kwam op zijn hoofd terecht en kwam er gelukkig met een tand uit zijn mond af. Ook liep hij nog eenige schram men aan het achterhoofd op. De heer P. ten Bokkel zat bij Bakker in de cabine en had een hondje op zijn schoot. Dit beestje werd door den schok door den voorruit geslingerd. De heer S. Jongkind werd van zijn rijwiel geslingerd. Hij zelf bleef ongedeerd, doch 't rijwiel was geheel vermorzeld. Ook de auto werd ontzettend geha vend. Politie. Verloren een rijwielbel. plaatje; een handschoen; twee autobanden. Inlichtingen bij den Gem. Veldwachter. Men verzoekt ons mede te deelen St. Nico- laas nadert en doet een beroep op de vrijgevig heid der Wieringers. Evenals het vo-rige jaar wordt de gelegenheid opengesteld den Sint aan huis te laten komen. Wip hiervan gebruik wenscht te maken, geve zich vóór 6 December op bij den heer Van 't Hof en stort één gulden, daar beslist geen andere be zoeken worden afgelegd dan die, welke zijn aan gevraagd. Daar St. Nicolaas in hoofdzaak komt voor de schoolkinderen en de zieke kinderen, zullen eerstgenoemde bezoeken worden afgelegd, voor zoover de tijd het toelaat. DE AMSTEL-FILM. Gisterenavond werd in Bioscoop „de Haan" door de Amstel Brouwerij te Amsterdam voor een tjokvolle zaal een film vertoond omtrent de werking der Brouwerij en de fabricatie van het Amstelbier. Door een goe de explicatie van een der heeren der Brouwerij was 't het publiek mogelijk de intressante film in alle details goed te volgen. Enorm grov.t is het bedrijf der Amstelbrouwerij waar dagelijks c.a. 20.000 K.G. gerst wordt verwerkt. Bij de aanvoer van materialen wordt dioor de enorme machines per uur niet minder dan 40.000 K.G. gerst uit de groote rijnaken gezogen en in de geweldige op slagplaatsen geborgen. Intressant zijn de kiem processen der gerst, welke door de moderne in richting in slechts acht dagen wordt volvoerd en kiemwortels te voorschijn brengt van 2 c.M. Groot zijn de bassins in de gistkelders welke een inhoud hebben van 650700 en 1200 H.L. In de legkelders zijn eveneens reuzen tanks met een gez. inhoud van 150.000 H.L. Wanneer men dan op de film de groote con trole, de nauwkeurig hygiene aanschouwt, komt men tot de conclusie dat het Amstelbier haar reputatie die zij over de geheele wereld heeft, Ivaard is. Het geheele bedrijf is zoo als het op het doek in beeld werd gebracht iets geweldigs, en de aanwezigen hebben dan ook volop geno ten. In de pauze kon mén genieten van het pro duct der brouwerij, het smakelijk Amstel Pils dat heerlijk smaakte. D-cior de 'fabriek werd dit bier gratis den bezoekers aangeboden. We kunnen niet anders zoggen het aangebode ne was af, en de reclame avond zal zeker haar doel niet missen. - De muziekvereeniging „Harmonie" heeft Za terdag en Zondag met haar uitvoeringen weer een groot succes te boeken. Dat op den eersten avond, de jongelui, het overtollige publiek zoo enthousiast was, dat 'n applaus bij open doek weerklonk, was zeker ook wel medeoorzaak dat met de gehuwden de opkomst weder bovenma te groot was. Ook thans weder die groote aan dacht bij muziek en tooneel en telkens het har- tèlijk applaus als bewijs van ingenomenheid met het genotene. Aan de medespelende dame, Mej. Gr. Bosker, werd 'n bouquet bloemen aan geboden. Kortom, directeur en leden van Har monie kunnen tevreden zijn over het succes -- In het laatst van de maand December zal de Gymnastiekvereertiging „Wieringen" twee uitvoeringen geven in „Concordia". HERV. GEM. -Zondag 20 Nov. na afloop der Godsdienstoe fening van 11 tot 11 y2 uur zal te Oosterland stemming plaat9 hebben voor het Kiescollege. De aftredende heeren C. C. Kool. C. Kool Jbz.. S. Gorter en D. Verfaille ziin herkiesbaar. DOOPSGEZINDE GEM. Vrijdagavond half acht Jongerenkringen. GEREF. KERK BELT Donderdagavond half zeven Ds. Steen v. Helder Dankstond voor gewas. HUMOR IN DE RECLAME. In ons nummer van heden zullen onze lezers in de advertentie-kolommen een advertentie aantreffen, die geheel afwijkt van het gewone genre. De fabrikant van de bekende D. E. Hco- rcn-Baai (de N.V. Douwe Egberst Tabaksfabri- ken te Joure) heeft den teekenaar Ton van Tast een serie humoristische advertentie's laten ontwerpen van een zeer aparte strekking. Wij twijfelen niet, of onze lezers en lezeressen zullen, hoewel het artikel wel niet voor de laat- sten bestemd is, met stijgende belangstelling deze serie volgen. BINNENL. NIEUWS. „RIJVAARDIGHEID." Zaterdagochtend verscheen een Ilillegers- berg9che mijnheer bij de examencommissie te Rotterdam ten einde te worden geëxamineerd naar aanleiding van zijn eventueele rijvaardig heid. Gezellig reed de examinandus met zijn examinator lang9 den Schiedamschen singel, aoen de gezelligheid plotseling te niet werd ge daan door de ontstellende lpdracht„Keer nu uw wagen eens om I" on dat op een smallen rij weg, met aan den eenen kant huizen en aan den anderen kant zoo maar het water, zonder hek je of iets. De examinandus greep de handels, trapte op de pedalen en voordat iemand er iets aan doen kon schoot de wagen vooruit, den sin gel ln. De examinandus doornat zei verbouwe reerd, tegen den kletsnatten examinator dat hij zenuwachtig was geweest, en de examinator zei tegen den examinandus dat hij geloofde, dat hij gezakt was.. EEN HOLBEWONER. Door de activiteit der recherche te Venlo wed Vrijdag toevallig waargenomen, dat iemand als het ware in den aardbodem verdween. Buiten de stad, ter rechterzijde van den weg langs het nieuwe kerkhof, in een vallei, over een groote oppervlakte begroeid met zwaar en dicht struikgewas, werd iemand door de hem onge - merkt volgende recherche waargenomen. Tot verbazing der politiemannen stuitten zij plot - seling te midden van de struiken op een reus - achtig hol, waarvan de ingang was dichtge maakt met zakken. Terzijde van den ingang la gen verscheidene ledige brand-spiritus-flesschen alsmede de overblijfselen van een vuur. Gesom meerd om er uit te komen, kwam niemand, zoo dat de ambtenaren, met de revolvers in de hand naar binnen drongen. Daar werd aangetroffen een hol hoog 1,70 M., breed 2 M. en diep 2V& M met afdalende treden. Op eenige bossen stroo lag een man, breed van postuur, zwaar gebouwd en naast hem ledige flesschen en nog een halve, met brandspiritus gevulde flesch, met opschrift: „Brandspiritus. Gevaarlijk voor inwendig ge bruik." Meubelen waren niet aanwezig. De man werd meegenomen naar het politie bureau. Vanwege de zware beenwonden, open voeten en in hooge mate verontreinigd, ging de overbrenging zeer langzaam. Het bleek toen, dat de aangehoudene was een 56-jarige bedelaar, geboren te Nederweert, ongo- huw, die sinds twee jaren hier en daar geld kreeg en daarvoor spiritus kocht. Jenever was te duur. Hij wordt „de kromme Matties'" ge noemd. *s Winters sliep hij in de warme steenovens, doch sedert het strenge toezicht daarop, in ver band met de plaats gehad hebbende branden, daaruit verdreven, had hij in het ontoeganke lijk struikgewas zelf een hol gemaakt met een schop, die gevonden werd. Zijn eten haalde hij eiken dag van de kloos ters in den omtrek, of aan de boerderijen. EEN TROUWE KOE. Een koe, die op de markt te Gorinchcm door een veehandelaar uit Herwijnen was gekocht en naar de nieuwe weide was gebracht, is daaruit teruggeloopen naar de oude weide te Schellui - nen een afstand van ruim 17 K.M. Het dier heeft vermoedelijk de Linge en de Keulschevaart over moeten zwemmen. STAATSPENSIOEN. In de vergadering van de gewestelijke S.D. A.P. Friesland deelde mr. Sannes mede, dat de S.D.-Kamer-fractie bij de behandeling der Staats begrooting deze staatspensioenzaak weer zal ..aansnijden". Werden in de Kamer geen resul taten behaald dan zou bij de verkiezingen in 1929 deze eisch als een belangrijk punt op het verkiezingsprigram der S.D.A.P. komen te staan EEN GIFT VAN DE KONINGIN- De Koningin heeft door tusschenfcomst van den burgemeester van Maassluis een gift ge schonken aan de moeder van de op 24 Oct. j.1. geboren drieling. TWIST. Zondagavond te elf uur is te Hoonsbroek P. Stuyvenboll door een medekostganger met een mes gestoken en levensgevaarlijk gewond. Hij is naar het ziekenhuis te Heerlen overge - bracht. Zijn toestand is ernstig. De dader, een man uit Hoensbroek, meldde zich zelf bij de marechaussée. ONDER DE TRAM GERAAKT en GEDOOD. Gisteren sprong te Renkum de 18-jarige stu - dent aan de Landbouwschool, A. C. v. Beek uit Papendrecht, in verkeerde richting van de nog rijdende Oostertram af. De ongelukkige geraak te onder de wielen der tram en werd gedood. HEERLIJKE KERMIS Tijdens de kermis te Meerssen (L.) is Zondag avond een 23-jarig man bij een vechtpartij ern stig met 'n me9 gewond, zoodat de long werd ge raakt. Zijn toestand is zeer ernstig. Een zestal personen uit Beek zijn gearresteerd. y - KOUDE GOLF. Uit Midden-Frankrijk wordt een koude golf van 15 gr. gemeld. BRIEF VAN TEUN AAN HARM. Breezand, datum postmerk. Brave HARM. Sloeg je de schrik niet om het hart, toen je las dat er bij ons in Dén Polder alweer 'n doorbraak heeft plaats gehad. Het wordt hier zoo zoetjes an 'n „drijvende Polder en het plan bestaat om elk inwoner van vliegtuigbootjes te voorzien, die je als het nood geeft bij wijze van klompen kunt aantrekken 1 Zulke waterdrama's blijven je niet in je kou we kleeren zitten en zelfs onze Wim van Oosten boe 'n harde huid hij anders ook heeft, wordt pimpelpaars van schrik als hij van 'n doorbraak hoort! Als het noodlot komt, ken je er geen sikkepit tegen doen, dat heb ook onze Daaldersche Jan ondervonden. Daar meende ie verleden Donder dag heel prestum met de dochter van omze nieu we baardschrapper Wilsem naar de Zanguit voering te gaan, want Jan zegt altijd „nieuwe bezems vegen schoon" .en daar moest ie tot z'n schrik bemerken, dat Jo van Doorn *t spekkie voor zijn neus van zijn bord had weggesnoept. Toen onze Jan met groote „D.O.K.E.V.-pas9en op den zangavond op de barbierssalon afsteven de zag hij zijn uitverkorene knus aan de arm van Jo over het bruggetje komen en Jan was zoo versteld dat hij zelfs zijn volprezen sopraanstem niet kon laten hooren. Maar onze vroolijke Jan is zoo gauw nie uit het veld geslagen en Zondag is hij naar Wierin gen getogen en heeft daar met één enkel schot bij Gebr. Vroone de reuze-vrouwen-taaitaai ge schoten. Jan moest 'n helper hebben om haar naar de bus van Naastepad te sleepen. Maar, zeit Jan, ik heb er nou een om te vrijen, waar Jopie van af kan blijven. Of Jan van al die taai geen kiespijn zal krij gen Och geen nood. Hier in Holland zijn kie zentrekkers genoeg In Ierland is dat broerder! Heb je dat ook gelezen, Harm? Daar moeten de mensche in de toekomst zelf trekken of met hun zieke kiezen blijven rondloopen. Het parlement van Ierland heeft n.1. een wet aangenomen, waarbij aan alle tandartsen, die hebben samen gespannen tegen de regeering, wordt verboden voortaan de practijk uit te oefenen. En nu wil het noodlot, dat vrijwel alle tandartsen in Ier land door dit verbod getroffen worden. Het ellendigste is, dat je van slechte kiezen zulk 'n vuile maag krijgt. Wie ook 'n vuile maag had, 'n struisvogel van d eLondensche dierentuin, die dezer dagen gestorven is. Uit de maag van dat beest kwam 'n heele bazar, te weten: de overblijfselen van twee handdoeken drie handschoenen, een filmspoel vdfo 'n camera een meter touw, een potlood, een kam, 'n ventiel van 'n fiets, 'n paar stevige spijkers, 'n sleutel 'n knoopenhaakje, 'n enorm stuk hout, 'n stuk van 'n metalen halsband en op de koop toe een Belgische franc Of dat beest het ook zwaar op de maag zal heb ben gehad, Harm De maagpijnen van de Hol- landsche gasfabriekdirecteuren zijn er vast niks bij Nou, het beste, «TEUN. MARKTBERICHTEN. GRAANMARKT. Alkmaar 11 Niovl 1927 Op de heden gehouden Graanmarkt waren in totaal 2896 H.L. aangevoerd als 764 H.L. tarwe 11,50 a 13,75 87 H.L. rogge 12 a 12,25 456 H.L. gerst chev. 11,50 a 12,75 1065 H.L. haver 11.80 k 12,75 271 H.L. boinen, w.o. paardeboonen 13.50 bruinebotonen 31 a 40 citroenbooneN 35 a 38 duiveboonen 14,50 a 16,75 witte boonen 40 a 50 kanariezaad 13 21 H.L. geel mosterdzaad 22 a 24 21 H.L. blauwmaan zaad 43 a 45 22 H.L. spinaziezaad Tuinboo- nen 12 a 20 189 H.L. erwten w>o. groene erw ten (kleine) 23,50 k 27 groene erwten (groote) 30 a 44.50 grauwe erwten 25 a 58 vale erw ten f 37 a 48, alles per 100 K.G. j EIERVEILING, ALKMAAR 12 Nov. 1927. Aanvoer 24000 kipeieren. Prijzen Kleine 8.40 k 10.80 58—60 Kg. 12,20 a 12,50 62—64 Kg. 12,30 a 13 Bruine 12,30 a 13 Aanvoer 4000 Eendeieren. Prijs 7.50. ALKMAAR, 14 Nov. 1927. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt53 Vette koeien 200 380 5 vette kal veren f 65 k 115 Vette kalveren per ned. pond 1,35 a 1,50 21 Nuchtere kalv. (slacht) 10 a 26 889 Vette Varkens (zware) per ned. pond f 0.61 a 0.64 Zouters per ned. pond 0 60.

Wieringer courant | 1927 | | pagina 2