UITVERKOOP Keith Milles en kapitein Lancaster bezig van Engeland naar Australië te vliegen. Zij zijn nu te Favoy aangekomen uit Rangoon. Op dit stuk van hun reis hebben ze aan een ongewoon ge vaar blootgestaan. Onder het vliegen bemerkte kapitein Lancaster, die aan het stuur zat, dat zich een slang in zijn stuurstoel bevond. Het beest was er waarschijnlijk tijdens het opont houd op het vliegveld te Rangoon ingekropen. De vlieger moest zich echter met de besturing van zijn vliegtuie blijven bezig houden en kon niet verhinderen, dat de slang naar de zitplaats van mevrouw Keith Miller kroop. In den tweeden stuurstoel ontspon zich nu een gevecht tusschen de dappere vliegster en haar ongewonen en onverwachten aanvaller, waarbij ditmaal de vrouw en niet de slang de baas was. Na een verwoeden sttrijd, hoog in de lucht, werd de slang gedood. DE SCHUINE LIJN. Schuin, schots en scheef is de nieuwe lijn van de mode, zegt een bericht uit Parijs. Men ziet japonnen met een ongelijkmatigen halsopening, een scheef ceintuur, een zoom die aan don eenen kant lager hangt dan aan den anderen, volants worden scheef aangebracht, bolero's zijn aan één zijde langer dan aan de andere, op een lan gen mantel wordt het bont scheef aangebracht hoeden hebben van voren êen schuinen lijn en ook alle incrustaties enz. woj*den onder vreemde hoeken op het toilet gezet of scheef en kris-kras. WOLVENPLAAG IN OOST-EUROPA. In het Tsjecho-Slowaaksche dorpje Marmaroa- zigof werden, zooals in een ander gedeelte van dit blad reeds gemeld, sedert de kerstdagen 11 jonge meisjes vermist. Thans is gebleken, dat zij in de buurt van het dorp door een kudde wolven zijn aangevallen en verscheurd. In het Unciany district in Litauen is een vrouw ternauwernood aan den dood ontkomen, toen zij in het veld werd overvallen door een troep uitgehongerde wolven. Met haar kind had de vrouw zich in een slede, waarvoor een paard was gespannen, buiten het dorp gewaagd. Spoe dig ontdekten de wolven haar en de hongerige dieren begonnen de slede te achtervolgen. Het paard liep zoo hard het kon, doch viel tenslotte totaal uitgeput dood op 'den grond. De wolven verslonden het paardenlijk en wierpen zich op de moeder en haar kind. De vrouw verdedigde zich en haar zoontje wanhopig, doch de bloed- odrstige dieren rukten het kind uit de armen der moeder en verslonden het voor haar oogen. De vrouw vluchtte van de plaats des onheils, ach - tervlgd door de wolven. Zeker zou ook zij zijn verscheurd als niet toevallig een aantal perso - nen, die jacht maakten op de wolven, haar had den ontmoet. Ernstig gewond keerde de vrouw in haar dorp terug. PROVINCIAAL NIEUWS. WIERING ER WAARD. Vanwege de ingeval len dooi is de groote hardrijderij Woensdag niet doorgegaan. Om nu toch iets te doen, werd besloten een hardrijderij te houden voor ingezetenen waar door 13 personen werd deelgenomen. De uitslag was, dat de le prijs 10, werd gewonnen door K. Schenk, 2e prijs 7.50, door Arie Bakker, 3e prijs 5, Henk Roeters en 4e prijs, 2,50, Klaas Broers. Met dit weer was er niet veel aardigheid aan. BEVERWIJK. Tulpen. Het gewone jaarlijks terugkeerend verschijnsel dat na Nieuwjaar de aanvoeren van tulpen aan de bloemenveilingen grooter worden, doet zich ook nu weer voor. Duc van Tholl heeft zoo goed als afgedaan, waar van de bedrijfsuitkomsten zeer slecht waren. De belangstelling voor deze soorten was dan ook heel gering. Nu Mm. Copland en de verdere dub bele en enkele vroege tulpen weer ter veiling verschijnen, stijgt de belangstelling en ook de kooplust. Wij troffen deze week reeds vreemde kooplieden aan, die voor export kochten. Het feit, dat in Frankrijk veel tulpen bevroren zijn, is zeer zeker de oorzaak van grage koenplust met hooge prijzen. De laatste tros-chrysanten hebben dit seizoen afgedaan. UURLOON VOOR GEMEENTERAADSLEDEN. De heer Dirkson, r.k. arbeidsafgevaardigde in den Raad der gemeente Bergen (N.-H.) heeft een voorstel bij dien Raad ingediend om het pre sentiegeld voor de Raadsleden te brengen op 40 cent per uur met een maximum van drie uur per vergadering. Hij lichtte dit voorstel toe met een herinnering aan een uitlating van den heer Apeldoorn (wethouder) in den raad, dat 40 cent per uur bij de werkverschaffing een mooi loon is. De heer Dirkson meent, dat de raadsleden toch niet anders Zijn dan arbeiders in dienst der gemeenschap. De jaarwedden der wethouders wil de 'lieer Dirkson gesteld zien op 40 voor elk, omdat de tegenwoordige functionarissen toch renteniers zijn. Een en ander zou een besparing geven van 962 per jaar. SCHIERMONNIKOOG VERLOST. Te 8 uur Donderdagmorgen kwam de postboot zonder eenige stoornis van het ijs te Schiermon nikoog aan. Door het ruwe weer en het hooge water is het ijs weggedreven. De veerdienst weer hersteld. Ook Ameland vrij. Nadat de postboot Nes—Holwerd tengevolge van ijs en lagenwaterstand in zeven dagen de reis niet heeft kunnen maken, is zij heden weer voor het eerst vertrokken. De boot ontmoette op reis naar Holwerd zeer weinig ijs. Buitengewone omstandigheden voorbehouden, zal dus weer#op een normale postverbinding Nes—Holwerd v v. gerekend kunnen worden. GEMEENTE WIERINGEN. Vergadering der Middenstandsvereeniging „Wieringen" op Dinsdagavond j.1. in Hotel de Haan. Aanwezig 22 leden. De voorzitter de Heer Corn. J. Bosker opent de vergadering, waarna de notulen worden gele zen door den secretaris, den heer N. Koorn. Voorzitter licht het le punt op de agenda voor komende „doktersbenoeming" nader toe. Spr. zegt, dat op verzoek van enkele middenstands leden, die niet gerust waren over de overhaaste benoeming van een nieuwen geneesheer (wegens vertrek van Dr. Piccardt) die door den Raad Donderdag a.s. zou moeten geschieden ,deze ver gadering werd belegd. Een geneesheer, zekere Dr. de Groot toch, werd door Dr. Piccardt aan bevolen, en de Raad zou deze hebben te accep teeren. Die middenstandsleden hadden zich nu de vraag gesteld, of hier eenige opheldering o'V&r deze overhaaste doktersbenoeming niet nood1 zakelijk was Spr. heeft naar aanleiding daarvan bij den burgemeester en bij een der wethouders informa ties ingewonnen en daarbij bleek, dat het spoe dige vertrek van Dr. Piccardt verband hield met de korte termijn die Dr. Piccardt werd gesteld inzake een benoeming te Bloemendaal. Nu moet natuurlijk hier 'n andere geneesheer komen dh voor een leek, ook voor den Raad, is het moeilijk te beoordeelen, wat een goed medicus is en wat niet. ook al heeft men tijd om informaties in te winnen. Dr. Piccardt heeft nu, en daarbij beoog de hij ook vooral 't belang der gemeentenaren, genoemd geneesheer aanbevolen, die hij kon, en waarvoor hij zich borg stelde, dat het een uitmuntend medicus was. Tevens had burge meester een aanbevelingsbrief gelezen van den burgemeester van Tubbergen, waar Dr. de Groot geneesheer was geweest. Daarin werd getuigd van de goede eigenschappen van dezen medicus. Kort voor deze vergadering heeft voorz. tevens 'n onderhoud gehad met Dr. Piccardt die aan spr. had verzekerd, dat hij zich borg stelde voor de goede hoedanigheden van Dr. de Groot als me dicus en als medeburger. Voorz. zegt dus dat men op het vertrouwen van Dr. Piccardt moet afgaan, doch hij voor zich zal dat gaarne doen, omdat hij Dr. Piccardt kent als 'n humaan mensch, wien z'n practijk steeds na aan het harte lag. En hij gelooft wel, dat hij na mens allen spreekt, dat men zijn vertrek met leedwezen heeft vernomen. Bovendien zal dr. Piccardt den nieuwen geneesheer nog zoio lang assisteeren, als dat noodig is. Voorz. zegt nog, dat de middenstand zich vorige maal met de kwestie Dr. Pijl moest be moeien, vandaar sommiger ongerustheid, doch dat was 'n andere kwestie; toen had de raad be noemd tegen het advies van den geneesheer in De vergadering geeft teekenen van instemming al meenen enkelen, dat de termijn van benoe ming tekort is. Men legt zich echter bij het ver trouwen, dat in Dr. Piccardt wordt gesteld, neer. Wat de bespreking omtrent 'n tweede genees heer op Wieringen aangaat; volgens enkelen zal men van rijkswege als de Zuiderzeewerken zich verder van Wieringen verwijderen wel 'n medicus bij die werken moeten aanstellen. Laat men dus afwachten. Aldus wordt besloten. Wordt besloten, zoo mogelijk met medewer king van het gemeentebestuur en van de Kamer van Koophandel te Alkmaar om bij den betrok ken minister aan te dringen om Rijks' toelage voor het onderhoud der wegen. Door de Zuider zeewerken is het vervoer zoo druk geworden en zijn de vrachten zoo zwaar, dat het onmogelijk en tevens onrechtvaardig is, dat demeente al léén het onderhoud zou moeten bekostigen. De heer J. v. Wachendorff van Rijn pleit voor de oprichting van 'n ziekenfonds, met z.g. bus- patienten. Men weet echter niet, of de nieuwe doktes! wat voor buspatiënten gevoelt en zal dus diens zienswijze afwachten. Oordeelt de ze gunstig dan zal de Middenstand zich richten tot de Afdeeling „Het Witte Kruis" met verzoek of deze het initiatief tot oprichting wil nemen. De heeren C. Metselaar en Joh. Klare zagen hier gaarne 'n begrafenisvereeniging opgericht. De teraardebestelling gaat hier soms allesbehal ve behoorlijk. Voorz. en de heer P. Kaan hadden hier aleens met Ds. Van der Veen over gesproken doch deze vond juist de eenvoud en burenplicht zoo» oprecht. Wordt opgemerkt, dat de burenplicht meer èn meer verdwijnt en 'n dergelijke vereeniging wel noodzakelijk is. Een commissie bestaande uit de heeren J. van Wachendorff v. Rijn, Joh. Klare, C. Metselaar en Nic. Kuiper zullen zich met de vereeniging te De Zijpe in. verbinding stellen be treffende inlichtingen, werking, enz. Hierna sluiting. Woensdagavond hield de Oeversche dans club een gemaskerd bal in de zaal van den heer Jurrie Lont. Een groot aantal genoodigden had de zaal gevuld, toen de 22 gemaskerden in keuri ge costumes binnentraden. De jury, bestaande uit de heeren ingenieurs Van Geel en Alma, dat was al dadelijk te zien, zou 'n zware taak hebben want het was zonder onderscheid 'n keurcollec- tie van costumes. De voorzitter, de heer V. Bak ker Dz., sprak dan ook zijn voldoening er over uit, ten eerste over de belangstelling van het pu bliek, ten tweede over het werk, dat de gemasker den er van gemaakt hadden en hij geloofde dan ook, dat het 'n succes-avond zou worden. De dansmeester, de heer J. N. Bruul nam nu de leiding van het bal over en liet de gemasker den voor de jury defileeren. En nadat ze vervol gens hadden gedanst, werd de uitslag door de jurf bekend gemaakt: Heeren: le prijs Pinkaan (vpgel) jongeheer D. Lont Jurryz.; 2e pr Volendammer jongeh. J. Brouwer Jz.3e pr. Clown de heer S. Zomerdijk. Dames: le prijs koningin Jongejuffr. Tony van Ginkel; 2e pr. kabouter jongejuffr. Alie Bak ker Pd.; 3e pr. danseresje mej. Wilhelm. Koorn Vd. Verder werd nog 'n 3e prijs toegekend aan jongejuffr. Nely Zomerdijk en 'n 1ste prijs voor paren aan de dames G. Modder en M. Poel, voor stellende Amsterdamsche weesmeisjes. Thans moesten de gemaskerden nogmaals 'n défilé voor de aanwezigen maken om zich te la ten bewonderen en toen had démascé plaats. Uiterst gezellig was het verdere verloop van den avond; men danste om beurten: dan de ge huwden en dan de jongelui. En toen de dans meester de ouderwetsche Wieringer schots: „De donder in de goot liet dansen en voor oningewij- den een verklaring daarvan gaf toen was bet spel volmaakt en het glanspunt van den avond bereikt. Schier al de aanwezigen schotsten ten slotte mee. JJammer, dat de wijzers van de klok in het nieuwe jaar zoo snel gaan. Want eensklaps hoorde men 12 slagen, het middernachtelijk uur, waarop taptoe werd aangekondigd. De voorzit ter kon juist nog enkele woorden van dank bren gen aan allen voor de medewerking tot dezen schitterend geslaagden avond. ►- De bijeenkomst Herv. Zusterkring Ooster- land wordt gehouden Donderd. 12 Jan. te half acht in het lokaal. Politie: Gevonden een damesrijwiel; 'n paar nieuwe heerenhandschoenen; een kinderhand schoentje; Verloren: een vulpen; een paar auto banden. Inlichtingen bij den Gem. Veldw. —Men meldt ons dat de jaarvergadering van het „Dorus Rijkersfonds zal worden gehouden te Helder. Het 5-jarig bestaan (in Juni) zal dan te vens feestelijk worden herdacht. Op het program ma staat dan tevens 'n excursie van leden en be langstellenden naar Wieringen. Het fonds telt thans 1200 leden. De uitslag der Dinsdagnamiddag gehouden hardrijderij met hindernissen op schaatsen van wege de ijsclub „Westerland" is als volgt le prijs 10, de heer Jan Takes 2e prijs 7.50, de heer P. Steijgstra 3e prijs 5, de heer J. Baijs Ez. 4e prijs 2.50, de heer A. Russelman. Vergadering van den Raad op Donderdag j.1. nam. half vier. Aanwezig alle leden. De burgemeester opent, wenscht de leden alle goeds in 1928 en hoopt ook, dat 't nieuwe jaar voor de Gemeente voorspoedig moge zijn. Daarna wordt gelezen een schrijven van Dr. Piccardt, waarin hij tegen 9 Januari a.s. ontslag aanvraagt als Gemeente geneesheer, terwijl Dr. R. J. de Groot van Avenhorn vanaf dien datum zijn practijk alhier zal waarnemen. Voorzitter stelt voor het ontslag op de meest eervolle wijze te verleenen en gelooft wel na mens allen te spreken, als hij zegt dat met leed wezen werd vernomen, dat Dr. Piccardt weg zou gaan. Immers in de negen jaren, dat deze ge neesheer hier vertoefde1 heeft hij door zijn snelle wijze van optreden zijn prettige manier van om gang met de burgerij de volle symphatie van de bevolking weten te verwerven. Moge het hem en zijn vrouw in hunne nieuwe woonplaats wel gaan. (Applaus.) Daarna leest voorzitter voor een schrijven van den Heer R. J. de Groot, arts, tijdelijk woonach tig te Avenhorn, bevattende het verzoek hem in de functie van gemeentelijk geneesheer te willen aanstellen op dezelfde voorwaarden als Dr. Pic cardt. Voorzitter zegt naar aanleiding van deze sol licitatie, dat Dr. de Groot alleszins in aanmer king kan worden gebracht voor deze functie. Een schrijven is nog gekomen van den burgemeester van Tubbergen, waarin wordt medegedeeld, dat Dr. de Groot in die gemeente vier maanden is werkzaam geweest als waarnemend geneesheer en zich toen heeft doen kennen als een bekwaam arts. Hierop heeft stemming plaats en wordt Dr. de Groot met algemeene stemming benoemd. Voorzitter spreekt zijn vreugde uit over deze stemming, welke bewijst, welk vertrouwen Dr. Piccardt ook bij den Raad heeft. Hij hoopt dat Dr. de Groot zich dat vertrouwen waardig zal toonen. Hierna wordt de openbare vergadering geslo ten. Ingezonden Mededeeling. f KEIZERSTRAAT 44,62-63 Helder. C08TUUMS 6.95, 850, 950, 1175, 1450, 1750, 1975 enz. JONGENSPAKJES 1,95, 235, 295, 400, 500, 600, Zuiver wol,Reclameprijs 675, 775, 850, 900, enz. PANTALONS 175, 235, 295, 350, 400, 450, enz. JONGENSULSTERS 4.00, 500, 595, 650, 750, en hooger. Zondags tot 12 nur geopend. VOGELS. Dierenvrienden en -vriendinnen Gij hebt Uwen plicht gedaan Vele lieve kleine vogels V-onden Uwe kleinood staan. Dankbaar zijn die mooie beestjes O, zoo dankbaar, heel gewis Voor die kruimels van Uw broodje Voor dat weinig van Uw disch. Ach, ze vonden het zoo heerlijk Ja, wat smulden ze dan fijn 't Was een feestmaal voor die diertjes Op het witte sneeuwgordijn. Mocht de winter zich herhalen Helpt U allen dan weer mee Gaat ook dit als sport beschouwen Naast vermaak op schaats en slee. J. B. KAT. teren was reeds dood. BARNEVELDS MARKT. In het afgeloopen jaar zijn ter Barnevelder- markt aangevoerd 31.420. 000 eieren, die 2.049.860 hebben opgebracht. De hoogste prijs werd besteed in October, toen de eieren gemiddeld 12,85 per 100 stuks gol den, terwijl de laagste prijs in April werd be taald, namelijk 5.50 per 100 stuks. De middelprijs heeft bedragen 6.52tegen 6.88 in 1926. De aanvoer heeft echter in 1927 dien in het daaraan voorafgaande jaar met 2.385.000 stuks overtroffen, zoodat de eieren- aanvoer in 1927 grooter is geweest dan /ooit te voren. Voort zijn in het afgeloopen jaar aangevoerd 785.000 stuks pluimvee, tegen 1.266.000 stuks in 1926. Deze aanzienlijke achteruitgang, ten opzichte van den pluimveeaanvoer, is vermoedelijk toe te schrijven aan de verhooging van het markt- geld, die nu ruim een jaar geleden is ingevoerd. Van eieren wordt geen marktgeld geheven. EIERVEILING PURMEREND. Aan de Centrale Eieren veiling te Purmerend zijn het vorig jaar geveild 2.830.000 kippeneie ren en 4.320.000 eendeneieren, tegen resp. 1.760.000 en 2.140.000 in 1926. KERMIS AFGESCHAFT. De gemeenteraad van Dokkum heeft met ze3 tegen vijf stetmmen (rechts tegen links) beslo ten de kermis af te schaffen. -1* NIET ONDER HET IJS, MAAR ONDER EEN KOPJE KOFFIP. Een gezin te Alphen a. d. Rijn doorleefde eeni ge angstige oogenblikken. Een dochter des hui zes zou een emmer vuil gaan ledigen in den Rijn. Zij bleef lang uit, en de huisgenooten maak ten zich ongerust. Toen men haar niet zag sprong een broer in de bijt. Men was radeloos. De vader die reeds ter ruste was gegaan, kwam uit zijn bed ensprong ook in de bijt. om te zien of zijn dochter toch misschien onder het ijs was geraakt. Maar neen, ze zat onder een kop je koffie te praten bij een buurvrouw. ANNA PAULOWNA. BINNF.NL. NIEUWS. BELEEDIGING VAN EEN BURGEMEESTER. Den 22stenMei j.1. het was een vooravond der raadsverkiezingen, stond de burgemeester van Nieuw Vosmeer in zijn schuur en hoorde daar toevallig hoe enkele zijner dorpelingen voor hun partij propaganda maakten. Hij hoorde ook hoe iemand hem een „rotvent" noemde en hem beschuldigde in den distributietijd ergens een kar steenkolen, zonder bons bezorgd te hebben. De burgemeester achtte het aan zijn prestige ver plicht er werk van te maken, waardoor de be trokken persoon heden voor de arrondissements rechtbank te Breda terecht stond. Hij ontkende den burge meester een „rotvent" te hebben genoemd. De beschuldiging omtrent de geleverde steenkolen had hij geuit in den loop van een gesprek met eenige zijner dorpsge- nooten, doch niet met de bedoeling den burge meester te beleedigen. Na verhoor van den bur gemeester en een partijgenoot van verdachte, achtte de officier het ten laste gelegde bewezen en recjuireerde wegens smaad een boete van 50 subs. 1 maand hechtenis. Uitspraak over 14 dagen DROEVIG EINDE. Uit Steenbergen was Schouteren, vader van een groot gezin des avonds op de otterjacht uit gegaan. Hij bleef geheel den nacht weg. Een zoon vond hem in een weel in het Laagwater, waar de man blijkbaar een schuilplaats had gezocht. De voeten waren aan het ijs vastgevroren. Schooi BURGERLIJKE STAND Geboren: Marina, d.v. G. Borst en van N. M. Nieuwland Anna Jacoba Catharina, d.v. J. vui. Nuland en van J. M. Jansen Johannes Jacobus Adrianus, z.v. C. W. van der Ploeg en van M. P. Berkhout Roelofje, d.v. H. van Wijk en van A. E. ten Pas. Overleden een als levenloos aangegeven kind van Jan Smit en Catharina Anna Noot. Het maken van overdekte speelplaatsen bij de '0'. 1scholen in deze gemeente is gegund nan den laagsten inschrijver, P. Tuin, 't Zand. Dinsdagmiddag werd door „Eendralht maakt Macht" op het Oude Veer een wedstrijd voor vrouwen gehouden. De belangstelling was weer enorm, ja, er waren nog meer menschen op de banen dan Zondagmiddag. De uitslag was le pr. mej. B. Bakker, Wieringerwaard, 25 2e pr. mej. D. v. d. Waal, Anna Paulowna 20 3e pr. mej. C. van Eeten, Anna Paulowna, 15 4e pr. mej. Zwierstra, Helder, 10 5e pr. mej. A. Smit Jd., Anna Paulowna, 5. - Woensdag werd, ondanks het slechte weer, een hardrijderij op de Ijsbaan het „Oude Veer" gehouden voor de armen; de volgende heeren re den mee: C. Keijzer, C. Rezelman, J. Keppel, D. Koorn, Kramer, V. Kaan, J. Leijen, D. Schenk, R. Dekker, Van Balen, Harder, Mets, E. van der Horst, S. Jonker, D. Stammes en H. Jonker. Gere den werd om brandstoffen, spek, enz. voor de be hoeftigen. Door het slechte weer moest echter de wedstrijd halfweg worden afgebroken. Als er e- ventueel nog ijs komt, zal de wedstrijd worden overgedaan. Zoo niet, dan zal de verdeeling zoo geschieden. Intusschen houdt het bestuur zich ten zeerste aanbevolen voor gaven in levensmid delen, goederen, of brandstoffen. BREEZAND. j.1. Donderdag had hier in de groote zaal van den heer Borst de eerste Bloem bollenveiling plaats, welke schitterend is ge slaagd. Burgemeester en Wethooiders waren ootk aanwezig. De heer Lubbert sprak woorden van waardee ring voor de groote opkomst; .en die was groot: ongeveer 500 menschen waren aanwezig. De WelEdelAchtb. heer burgemeester Lovink verkreeg toen het woord en hield de officieele ow peningsrede. Spr. zegt, dat de bloembollencultuur voor Anna Paulowna 'n opkomst is en spr. wenscht het bestuur veel succes met z'n pracht- ondememing. Dat deze eerste veiling genoemd mag worden spreekt wel uit de cijfers. Elf millioen bollen zijn verveild. 'n Unicum. Immers, het is op de groote veilingen in het Zuiden nog nooit voorgekomen dat op één dag 11 millioen bollen werden ver veild Natuurlijk werden wel partijen opgehouden. In „Darwin-tulpen" b.v. was de handel stug en hiervan werden veel partijen opgehouden. Voor de vroege tulpen werden hooge prijzen besteed. (In Frankrijk blijken groote partijen hiervan be vroren te zijn geraakt. Vandaar wellicht die vlug ge handel. Ook de handel in Irissen was goed. De eerste veiling is dus goed ingezet; een leuk gozicht gaven daar die 50 autoi's, allen van bloc misten uit het Zuiden, die hier kwamen koopen. Dat dit voor Breezand een aangename en tevens voordeelige drukte gaf, spreekt vanzelf. Het is een bloeiend vooruitzicht en wij zullen hopen hier de veiling te mogen behouden. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Gemeente: Westerland voorm. 10 uur Ds. van Beek. Den Oever nm. 2 uur Ds. Van Beek. DOOPSGEZ. GEM. H. hoef 10 uur Mej. Ds. A. Leidstra van Edam. (Collecte met open schaal.) EVANGELISATIE hoef v.m, 10 uur de Heer J. Bosma. GEREF. KERK 's Morgens half tien Ds. v. Leer Avondmaal, 's Middags half drie Ds. v. Leer van Texel. Dankz.

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2