De Schadevergoedingskwestie te zijn. Nadat een en ander vluchtig was schoon gemaakt, kon het vaartuig spoedig van het strand worden afgebrach. en kon de motor weer worden aangezet. UIT HET WESTLAND. Uitbreidende bollencultuur. De cultuur van droge bloembollen is in de om- gevind van 's-Gravezande nog van beteekenis. Hoewel de cultuur van oolle-grondsproductea in het Westland sterk afneemt, is de teelt van bloembollen de laatste jaren nog toegenomen. De Bloembollenkweekersvereeniging „Floralia" te 't-Gravezande heeft méér omgezet dan alle ande re Westlandsche af deelingen tezamen. Zij hield in 1927 acht veilingen, waarin totaal 28.600 man den bollen en in totaal ruim 24 millioon stuks verhandeld werden. De totale opbrengst was 784.000 of gemiddeld 3,26 per 100 stuks. In 1926 werden verhandeld 20 3/4 millioon stuks voor 630.000 of gemiddeld 3.03 per 100 stuks. GARAGEBRAND. Zes auto's vernield. Donderdagmorgen om half tien sloeg de chauf feur van een auto voor de huurinrichting Du- pree in de Parkstraat te Arnhem den motor aan, teneinde de auto naar den eigenaar te rijden. De benzine in den carburateur geraakte in brand en de wagen stond in een oogwenk in lichtte laaie. De chauffeur trachtte met een hand bluschtoestel de vlammen te dooven, maar hij slaagde daarin niet. Hij waarschuwde dadelijk de brandweer, die met groot materiaal op het terrein kwam, doch niet veel meer kon uitrichten Ook de andere in de garage gestalde auto's wa ren in brand geraakt, zoodat het plaatijzerenge bouw, dat met een houten dak is gedekt, één vlammenzee werd. Er viel niets meer te redden. Vijf luxe wagens en een vrachtauto, die alle ver zekerd woren, zijn vernield. DE BEROUWVOLLE OPLICHTER. Eenigen tijd geleden werd een winkelier aan de Kleverlaan te Haarlem midden in den nacht uit zijn bed gehaald, om eenige boodschappen klaar te maken voor iemand, die zeide te komen voor een bekende klant.'Tevens werd om 25 ter leen gevraagd, welke ook werden gegeven. Het bleek, dat de late klant een verkeerd adres had opgegeven. Thans heeft de betrokken winke lier een brief met 32.50 ontvangen. Ook een andere winkelier aan de Kleverlaan, die op de zelfde wijze was opgelicht, kreeg een bedrag van 20 toegezonden. In de brieven worden tevens excuses aangeboden voor het gepleegde feit en medegedeeld, dat het in feeststemming gepleegd was. toen de dader geen geld had MINISTER KAN IN OVERIJSSEL. Vijf jaar werk voor duizend werkloozen. Ondanks regen en modderwegen heeft Minis ter Kan zijn tocht voortgezet. Langs een leem- weg ging het naar het werk in het Westerhut- zingerveld. Eerst werd bezichtigd de barak, waar in 28 Apeldoornsche werkloozen gehuisvest zijn. De minister maakte enkele aanmerkingen de kribben stonden z.i. te dicht op elkander en de banken dienden van leuningen te zijn voorzien. Hierin zal geleidelijk verbetering gebracht wor den door het schaffen van stoelen. De minister vond intusschen deze barak toch nog beter dan de barakken, die hij gezien had bij de Zuiderzee werken. De heer Meijer de Vries zeide, dat de theorie het loon voor de tewerkgestelden tien a twintig procent te houden beneden hetgeen betaald wordt in het vrije bedrijf hier, niet door te voeren is. De arbeidsloonen in de omgeving zijn zeer laag in het vrije bedrijf, door Hattemer en We- zeper werkkrachten, ervaren grondwerkers, die tegen zeer lage loonen werken. De loonen in hel vrije bedrijf voor landarbeiders zijn 12 a 14, terwijl de Zwrolsche werkloozen gemiddeld onge veer 20 verdienen, die uit groote gemeenten meer. Op den terugweg onderhield de minister zich met enkele werkloozen. In het Staphorsterveld werden bezocht de wo ningen, waarin 200 Haagsche werkloozen onder gebracht zullen worden. Het zijn flinke houten barakken, afkomstig uit Amesfoort, geheel go- lijk aan die, waarin te Zwolle de Utrechtschc werkloozen gehuisvest zijn. Ze bieden ieder ruim te voor 8 personen. Er komen 27 van deze wo - ningen, waarvan er al 7 gereed zijn. Een 50 men- schen zijn daarin reeds ondergebracht. Zij wer ken mee aan den opbouw van de overige wonin gen. Langs een weg vol kuilen en wagensporen werd gereden naar de Nieuwe Verlaat aan de Vecht. Aan de overzijde werd langs den haast onbegaanbaren dijk en de spoorlijn Zwolle—Mop- pel het nieuwe waterschap Herfte doorkruist, waarin grondwerken uitgevoerd zullen worden odor werkloozen uit de groote steden Zwolle, on der toezicht van de Heidemaatschappij. Binnen enkele weken wordt met dit werk begonnen, dat men nog in dit jaar gereed hoopt te hebben. Van den overweg bij Herfte zette het gezelschap den tocht voort tot de nieuwe Vecht en van daar naar Zwolle. Volgens het oordeel van deskundigen zullen de in uitvoering en voorbereiding zijnde werken in Overijssel aan een duizend werkloozen ten min ste vijf jaar werk verschaffen. DE GRAMOFOON - RaMP. (Historisch.) Het is een schatzei hij en zijn oogen gin gen liefkozend over den stapel, die op de lage tabouret bij de gramofoonkast stond. Ik heb nog nooit bij een familie' zooveel mooie platen bij mekaar gezien, 't Is een concert van allemaal verrukkelijke meesters en meeste ressen, sprak zij, en zij wreef de bovenste plaat Caruso. Je moet er niet zoo hard over krabbelen, waarschuwde hij. Ik krabbel niet, ik aai. Mot je een zijden doekje voor gebruiken. Ca ruso, daar moet je voorzichtig mee wezen. Drie maal zoo duur als 'n gewne plaat. 't Is me dan ook maar geen tenor. Hij nam het lijstje op met de nummers, waar naar hij ze in het onderste kastje zou opbergen. Een nummer naar de belangrijkheid. Nommer één Caruso. Aan beide kanten Caruso. Nommer twee Battistini, allebei de kanten Battistini, de bariton. Nommer vier Frietz Kreisler, met z'n viool en aan den anderen kant Emma Calve, met, haar hachtegalenstem waar vindt je zoo'n kos telijk paar. Jammer, dat ze niet getrouwd zijn, bleef het in de familie. En nommer zes Dumas, de Hollandsche komiek. Er tusschen door mag dat best. Je heb na zooveel kunstgenot best lust om eens te lachen. En heelemaal niet schuin Hoe heet deze. Maria Jeritza, een stem als een engel. En nog engelachtiger deze. Ernestina Schumann, HienkEn nog een Speenhoff, nette ouderwetsche Speenhoff. Daar ligt voor een aardigen duit bij me kaar, taxeerde hij kunstzinnig. Als straks de vrienden komen, zullen we ze een paar uur laten genieten. Een nieuwe grarrio- foon, nieuwe platen, daar haalt geen radio bij. Daar is tante Juul al.dag tante Juul. Tante Juul, massief gezond, blijmoedig, harte lijk, zeilde binnen. y Wat een trappen Even uitblazen, kinde ren, 'k ben buiten adem. Onvervaard, blazend, aldoor beminnelijk la chend, draaide zij om haar as en liet zich neer zinken op het gestoelte, dat wat laag was en waar zij dus met een plofje op neer kwam. Een doffe krak, een gil, een amper gesmaorde verwensching Tante Juul zat op de gramofoonplaten. En 't heele geval, het heele heugelijke muziek- geval, van Caruso tot Speenhoff, lag in brokken onder de pers, met name Tante Juul, die .honderd tien kilo zwaar was. Hij en zij stonden bij de ruine. Bleek, met be traande oogen. En woedend. Tante Juul krabbelde overeind en keek ach teronder -- Waar ben 'k nou op terecht gekomen? vroeg ze. Oooo, van de grammefoon -- Zestien dubbele kostelijke platen vernield -- Spijt me, spijt me, praatte tante Juul. Spijt me vreeselijk. Maar in elk geval, ..in elk geval. ben ik alleen maar op de bovenste gaan zitten .De andere, daar ben 'k .daar ben 'k onschul dig an PROVINCIAAL NIEUWS. STORM OP ZEE. Donderdagmorgen werd te Volendam een Bunschoter botter gezien No. 187, welke met ge broken giek achter een andere Bunschoter bot ter met moeite in toom gehouden werd. Van Volendam uit werd assistentie verleend door „Volendam 102", schipper C. Kes, welke de Bun schoter binnenbracht. Aan boord van de Bunscho ter bevond zich de schipper J. Hofman, welke een klap had gehad van de gebroken giek, zoo dat zijn been boven de knie verbrijzeld is. WIERINGERWAARD. Woensdagmiddag werd door notaris van der Knaap alhier publiek gepre senteerd een renteniershuis, met boet en grooten tuin, aan de Kleine Buurt, ter groote van 19 aren en eigendom van mej. M. Bakker. De uitslag was dat het door de familie in bod werd gebracht op 5600 en door den heer C. J. Blaauboer op 15 daarboven werd afgemijnd, alzoo 5615. WIERINGERWAARD. Twee autoi-ongevadlen op één dag gaat wel wat hard. Het eerste betrof de heer P., die met zijn auto maar heel even in aanraking kwam met het achtergedeelte van een stilstaanden boerenwagen, wat hem een nieuwe ruit kostte. Minder gelukkig (hoewel 't feitelijk toch ook goed is afgekomen) was een zoon van den heer S., die Dinsdagavond omstreeks 10 uur vanuit Anna Paulowna komende, in de sloot terecht kwam, zonder dat hij ook maar eenige verkla ring kon geven omtrent de oorzaak. Met een paar natte voeten en de schrik kwam hij er af. De auto werd later door de firma Kossen en Blaauboer uit Schagen op den weg gehaald. Voor zoover was te zien, was alleen het spatbord er. ten der portieren iets beschadigd. BEVERWIJK. Aan de Beverwijksche bloemen markt arriveerden de eerste Lenteboden, n.1. de sneeuwklokjes. BEVERWIJK. De opbrengst der bolbloemen, die de vorige week door Beverwijksche firma's per vliegtuig naar de Londensche markt zijn vervoerd, is zoo bevredigend geweest, dat men op den ingeslagen weg hiermede hoopt voort te gaan. BEVERWIJK. Buitensporig hooge boerenkool prijzen. Boerenkool is in de meeste jaren een groente, die voor aanvulling wordt uitgeplant en dikwijls voor kippen en ander veevoeder gebe zigd wordt. Die nu voor dit doel een kistje koopt, is niet goedkoop uit. De meeste winters werd de ze groente voor een prijsje van 2 tot 5 cent per struik omgezet. Ook in het begin van het seizoen ging ze nog voor dien prijs weg, doch als een vermoedelijk gevolg van de zeer strenge verst tegen Kerstmis, is deze kool meest bevroren en was oorzaak, dat men nog Maandag aan de Be verwijksche groentenmarkt voor mooi kool tot 25 cent per struik besteedde, een prijs, die wij tot dusverre nog nimmer genoteerd hadden. Boe renkool is een groente, die zijn heerlijke smaak krijgt door flinke nachtvorsten, die soms nog laat in den herfst kunnen optreden, maar bij zeer strenge vorst al houdt die dan maar een paar dagen aan, spoedig tot verrotting overgaat. BUITENLAND. PLEIZIRIG REIZEN IN RUSLAND. De Russische bl/iden melden uit Tomsk dat te Taiga een proces is begonnen tegen een aantal spoorwegmannen. Zoo staat o.m. een machinist terecht, die meen de, dat hij wegens de hevige koude in Siberië naar de wodkaflesch mocht grijpen. Er ontstond een hoogloopende twist met den stoker. Uit ba- loorigheid heeft de dronken machinist toen de stoom afgesloten, en verhinderd, dat een ander zijn plaats in nam, zoodat de trein eenige uren onbeweeglijk op de vlakte bleef staan. Verder hebben zich eenige wisselwachters te verantwoorden, die het vertikten op het station den wisselsleutel te gaan halen, waardoor ran geeren niet mogelijk was. Daarbij Is het voorge komen, dat de wissels door het treinpersoneel dan maar zonder sleutel werden verzet, waar door ernstige beschadigingen zijn ontstaan. Ook is herhaaldelijk geconstateerd, dat de treinbestuurders zonder eenig bezwaar door on veilige seinen reden. Een aantal botsingen was hiervan natuurlijk het gevolg. De totale schade, die door al deze overtredin gen is veroorzaakt, wordt alleen reeds voor de lijn van Tomsk op circa 350.000 roebel geschat. DRAMA IN EEN KAPPERSZAAK. (Te Algiers heeft in een kapperszaak een be diende op afschuwelijke wijze wraak genomen. Een tramconducteur liet zijn haar knippen. Daarna verzocht hij den bediende hem colt te scheren. De bediende zeepte den klant in, doch toen hij het scheermes ter hand had genomen, sneed hij hem met één haal de keel af. De onge lukkige kon nog opspringen en naar buiten loo- pen, maar op het trottoir zakte hij ineen en stierf even later. De moordenaar is gearresteerd. Hij verklaarde eerst dat zijn slachtoffer hem had bestolen, daar na dat de conducteur den dood van zijn broeder, die in de gevangenis is gestorven, had veroor zaakt en eindelijk zei hij, dat hij hem voor een ideaal had gedood. De dader moet in een aanval van plotselinge krankzinnigheid hebben gehan deld. GEMEENTE WIERINGEN. In de afdeelingsvergadering Wieringen der S.D.A.P. van 6 Januari j.1. kwam ter sprake de Zuiderzeesteunwet en uit de gevoerde besprekin gen bleek, dat die wet absoluut onvoldoende werd geacht. Resultaat van die bespreking was, dat het bestuur opdracht kreeg onze kamerfrac tie met de meeste aandrang te verzoeken bij de regeering wijziging van bovengenoemde wet te bepleiten en wel in die voege1, dat in de eerste plaats worden voldaan aan de volgende eischen le. de achteruitgang in waarde van schepen en vischwant en toebehooren veroorzaakt door de afsluiting dient volledig te worden vergoed. In de havens te Wieringen liggen nu reeds ruim twintig schepen die onverkoopbaar en dus waar deloos zijn. 2e. Crediet en steunverleening waar zulks noo< dig blijkt. Bovengenoemde eischen zijn door het lid L. Wigbout namens de vereeniging D.E.T.V. al hier in een onderhoud met het Tweede Kamerli 1 Duijs breedvoerig besproken, waarbij tevens de toestand van de visschersbevolking in verband met de Zuiderzeewerken werd toegelicht. Naar wij vernomen zal op 21 Maart a.s. des voormiddags 11 uur door de Directie der Zuider zeewerken te Den Haag publiek worden aanbe steed Het maken van drie groepen elk van vijf uitwateringssluizen, van een schutsluis en van de onderbouwen van een draaibrug voor spoor wegverkeer en van een draaibrug voor gewoon verkeer op aanwezige fundeeringsplaten met bijkomende werken. Een en ander binnen de aan wezige omringdijk van den bouwput beoosten Wieringen, nabij Den Oever. Raming dier groote werken bedraagt 2.675.000. Met het steeds drukker wordende autover keer neemt vanzelfsprekend ook het gevaar toe. Zoo werd gistermorgen de landbouwer D. Kort, die aan den kant van den weg liep, toen twee vrachtauto's elkander passeerden, geraakt door een loshangende haak van een der auto's, welke in K.'s kleederen vastpikte. Ondanks zijn hulp geroep was 't slachtoffer al 'n stuk meegesleurd voor de chauffeur het ongeluk bemerkte. Hoewel de Heer K., die nu spoedig was bevrijd, over inwendige pijnen klaagde, kon hij zich toch zonder hulp huiswaarts keeren, en zal eenige dagen rust moeten houden. Door de Visschersvereeniging „D.ET-V." werd onderstaand adres aan den Minister van Water staat verzonden. /Tevens deed men alle Kamerle den een afschrift toekomen. De Visschersvereeniging D.ET-V- (Door Een dracht tot Vooruitgang) te Wieringen neemt bij dezen met verschuldigde eerbied de vrijheid het volgende onder de aandacht van Uwe Excellentie te brengen le. Dat het bedrijf van een groot aantal Wie- ringer visschers door de werken tot Afsluiting en Drooglegging der Zuiderzee zoodanig wordt belemmerd en bemoeilijkt, dat de nadeelige ge volgen daarvan in erge mate worden gevoeld. 2e. Dat voor de visschers van het Westeinde van Wieringen ril ze nadeelen van dien aard zijn, dat tegemoetkoming daarin dringend noodzake lijk is. 3e. Dat de droevige gevolgen voor deze vis schers in hoofdzaak zijn toe te schrijven aan de afdamming van het Amsteldiep, omdat de meeste scheepjes van het Westeinde te klein zijn om daarmede van uit het Oosteinde ter vischvangsi te kunnen gaan. 4e. Dat zij voor dezen, d.w.z. vóór bedoelde af sluiting met het maaien en droogen van Zeegras in de zomermaanden een bestaan hadden wat nu niet meer het geval is, omdat er aan den Zuid kant van Wieringen in de laatste jaren door den verzwakten stroom, die hier thans gaat, geen voor den handel geschikt zeegras meer te maai - en is, terwijl aan den Noordkant van Wieringen nagenoeg geen plaatsen zijn, die door een met zeegras geladen schuit te bereiken zijn, waardoor het uiterst bezwaarlijk is het gemaaide gras land waarts te transporteeren. 5e. Dat wanneer in 1930 de Wieringermeer ge heel zal zijn afgesloten de schuiten met toebe hooren en het vischmateriaal waardeloos zullen zijn, omdat dit soort van schepen zich voor een ander bedrijf niet leenen. 6e. Dat het den visschers van het Oosteinde nu al door de Zuiderzeewerken onmogelijk is ge maakt een knecht aan boord te krijgen op te houden, tenzij tegen een zoo hoog loon, dat er voor de eigenaars der schuiten geen middelen over blijven om in de behoeften van hun gezin op de meest bescheiden wijze te voorzien en hun schuit en materiaal te onderhouden. Om al deze redenen dringt adressante er eer biedig, doch met den meesten aandrang bij Uwe Excellentie op aan, om door zeer spoedige hulp dezen onhoudbaren toestand te doen eindigen. 't Welk doende, enz. Het Bestuur van de Visschersvereeniging „D.E.T.V." (get.) J. TIJSEN, Vocrz. (get.) Jb. LONT, Secr. Wij maken onze le2ers er nogmaals op op merkzaam, dat de Afd. Wieringen van de Veree niging voor Volksonderwijs a.s. Woensdag een algemeene vergadering houdt in hotel De Haan. Deze vergadering, welke te 8 uur precies begint, is uitsluitend toegankelijk voor leden. Doch na deze vergadering te kwart veer negen, zal IEDER belangstellende, dus ook niet-leden, GRATIS toegang hebben tot het bijwonen van de vertooning van het prachtfilmwerk „Dwars door donker Afrika Het is zeer op prijs te stellen, dat de Afdeeling zich op deze wijze ten nutte wil maken aan de algemeene volksontwikkeling De Nutsavond van Oost-Wieringen, j.1. Dinsv dag gehouden, mag in alle opzichten uitstekend geslaagd heeten. De zaal van Koster was eivol, wat wel te vernachten was, nu de heer Daan Pool optrad en derhalve ook vele niet-leden wa ren opgekomen, om deze bekende Noord Hol landsche Cabarettier te hooren. Het publiek heeft 'n genotvollen avond gehad en Daan Pool had telkens en telkens 'n harte lijk applaus te boeken. Ook het Mandoline-orchest van Oost Wierin gen verrichtte 'n uitstekende taak, om het ge heel met mooie nummers op te luisteren. —Een ongeval. De veehouder M. B. te Ooster- land kwam, doordat 'n koe, welke hij juist ge molken had, van stal viel, met emmer en in houd bijna onder de koe terecht en bezeerde daar bij tusschen 't hengsel der emmer zijn duim zoo erg, dat er een stuk werd afgeknepen. Hij stelde zich direct onder behandeling van Dr. de Groot. Het stuk van de duim werd door de knecht op de koestal teruggevonden. Aan den timmerman Boersen te Stroe is de bouw van 'n burgerwoonhuis voor den heer S. Klein Sz. aldaar opgedragen. Voor ongeveer 'n 30-tal belangstellenden werd j.1. Donderdagavond door Ds. v.d. Veen in de Vermaning te H.hoef 'n lezing gehouden over „Antigone" 'n Grieksch drama of treurspel, dat ongeveer 440 jaar voor Christus sneelde. Met alle aandacht werd dit boeiende drama gevolgd. Jammer, dat er zoo weinig publiek was. Het weer was wel niet aanlokkelijk, doch de thuisblijvers hebben veel gemist. DIENST DER POSTERIJEN. EN TELEGRAFIE. BEKENDMAKING Ingang 20 Februari zal het hulpkantoor te Den Oever voor den telefoondienst zijn openge steld op werkdagen van 7 ure tot 19 ure. Voor post- en telegraafdienst blijft de openstel ling onveranderd bepaald op: 8i/2--lli/2, 14-16, 18-19. De Directeur DE GRAAF. ANNA PAULOWNA. VAN EWIJCKSLUIS. Zaterdagavond verga derde D.O.K.E.V. in het lokaal van den heer V\ aiboer. Er waren 20 leden aanwezig. Na opening door den voorzitter, den heer Jb Til, volgde voorlezing der notulen door den sec retaris, door den heer Schilderman. Volgt het Jaarverslag, waaruit blijkt dat het ledental bleef gelijk, evenals het aantal dona teurs. De vereeniging trad 19 keer in het open baar op. Het totaal aantal bij wedstrijden behaal de prijzen was 46, waarvan 16 Vereenigings- en 30 Persoons-prijzen. Van de personeele prijzen werden 18 gewonnen door de» Gebr. Pennekamp. Volgt rekening en verantwoording van de:i penningmeester, den heer VV. de Jong. De reke ning sluit met een saldo in kas van 170.20, be houdens het betalen nog van vijf rekeningen. Tot leden der commissie tot het nazien der re kening van den penningsmeester, worden be noemd Mej. Th. van der Waal en de heer Jb. Hoogmoed. Hierna volgt bestuursverkiezing. Aftredend zijn Mej. F.van der Vliet, vice-voorz^tster en de heeren P. Schilderman Czn., secretaris, A. Lam gereis, 2e commissaris en K. Waiboer, plaatsver vangend bestuurslid, welke worden herkozen. Allen nemen hunne herbenoeming aan. Voor het a.s. muziekconcours te Breezand zal een zilveren tak beschikbaar worden gesteld. De heer Siewers, De heer Siewers wil deze bestem men voor marschwedstrijd, 't welk wordt goed gevonden. In den a.s. zomer zal het 20-jarig bestaan van D.O.K.E.V. feestetlijk worden herdacht, welke feestelijkheden dan te Van Ewijcksluis zullen plaas hebben, 's Zaterdagsavonds een uitvoei*ing enkel voor leden en donateurs, terwijl dan des Zondags de geheele vereeniging op een geschikt leiTein zou kunnen optreden. De heer Siewers wil nu wekelijks één avond extra oefenen met de heeren leden voor het instudeeren van eenige nummers en enkele keurnummers. Voor de versiering der zaal, wordt een ccm missie benoemd, bestaande uit de dames F. van der Vliet, A. Grin, Th. van der Waal en Chr. Hoogmoed. De beide oud-voorzitters der Vereeniging, de heeren H. Delver en Abr. Langereis worden tot eere-leden van D.O.K.E.V. benoemd. ANNA-PAULOWNA-NIEUWS: Zondag a.s. speelt AP I een competitie-wedstrijd thuis tegen Helder IV. We raden de AP-mannen aan: „Wees op uw*hoede!" Helder is geen ploeg om mee te spotten. AP komt steeds dichter aan het Kampi oenschap en zij heeft nu temeer kans, waar Hel der III Zondag j.1. van Texel II verloren heeft. Doch dan moeten de niog restende wedstrijden door AP gewonnen worden. Mannen, doet uw best; aan spanning zal het a.s. Zondpg niet ont breken. .En .„denk om de fui f welke jul lie Zondagavond wacht Zondag zal de voetbalfuif gehouden worden in de Vlas- en Korenbeurs. Dat belooft wat te wor den. De voordragers, het Poldertrio: C. Wéyers, C. op 't Veld en C. Zwarts zullen optreden en de stemming er wel inbrengen Ook zal Zondag de flesch knikkers, waar zoo- velen op geraden hebben worden uitgeteld. Den raders geven wij dus ook de raad: „Gaat allen naar dit feest; u kunt er wellicht 'n prijs afhalen! -»■ BREEZAND. De bloemententoonstelling be hoort thans weer tot het verleden, en ze mag schitterend geslaagd Tieeten: ongeveer 1300 be talende bezoekers zijn er geweest. Tevens had-

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2