Door den schok sloegen di'i vier paarden op hol, waarbij er een nog kwam te vallen en ern stig gewond werd. De politie heeft proces-verbaal opgemaakt. DOOR VINGERAFDRUKKEN VERRADEN. Eenige weken geleden heeft iemand zich toe gang verschaft tot een der vrachtgoederenlood sen van de Spoorwegen te Leiden. Uit een kof fer, die opengebroken was, is toen een koralen halssnoer ontvreemd. Op de koffer waren vinger afdrukken achtergebleven, welke, niet voorkwa men in de collectie, welkje de Leidsche recher che bezit. Thans is uit Alsterdam bericht geko men dat de recherche daar dezelfde vingeraf drukken bezit, als waarvan de Leidsche politie een foto had genomen. Hierdoor is komen vast te staan, dat deze inbraak gepleegd moet zijn door den 28-jarigen Duitscher A. W. J., die zich reeds in het huis van bewaring te 's-Hagje' be vindt terzake van een kort geleden gepleegden! inbraak te Delft. ONRECHTMATIG STEUN ONTVANGEN. De politie te Leiden heeft proces-verbaal op- gjemaakt tegen A. v. E., terzake van oplichting door het als werklooze onrechtmatig steun trek ken vanwege de werkloozen uitkeering. VERKORTING VAN EERSTE-OEFENINGS- TIJD door VRIJWILLIGE VOOROEFENING Van heden af tot 26 September 1928 kunnen jongelieden, geboren in 1910, zich verbinden bij het vooroefeningsinstituut om door het behalen van het bewijs van voorgeoefendheid verkorting van eerste oefening te krijgen indien zij later b\e> stemd worden voor gewoon dienstplichtige. Dit bewijs geeft volgens de wet recht op een verkorting van vier maanden diensttijd. De vooroefeningen worden plaatselijk gehou den. D(e dagen en uren waarop geoefend wordt, worden zooveel mogelijk in overleg met belang hebbenden en werkgevers geregeld. De oefenin gen vangen aan op 1 October a.s. en duren onge veer tot October 1929, waarna examen moet wor den gedaan voor het bewijs van voorgeoefend heid. In een jaar zal hoogstens 300 uren geoefend moeten worden, wat neerkomt op ongeveer 2 maal 3 uur per week. Heeft men bij het examen het bewijs verwor ven, dan moet totdat men voor qerste oefening Opgeroepen wordt nog ongeveer 4 uur per maand worden geoefend om het geleerde niet te vergeten. Is men in dien tusschentijd vrijgeloot, dan kan men ontslagen worden. AU)TO RIJDT EEN CAFé-TERRAS OP. Een kind gedood. Door het zomersche wieer was het Zondagmid dag ongeveer halfzes nog vol aan de bekende Amsterdamsche uitspanning „Het Kalfje" op den hoek van de Kalfjeslaan. De tafeltjes van het terras voor het huis waren alle bezet. Men genoot van het uitzicht op den Amstel. Plotseling stoof een auto te midden van deze ru,stende menschen. Een paniek ontstond. Gil lende vloog men naar alle kanten. Tusschen de ravagie van gebroken stoelen en tafeltjes lagen menschen. De meesten van hen konden dadelijk opstaan, al hadden sommige pijnlijke ledematen Een kind van negen jaar bleef liggen. Men zag dadelijk, dat het zeer ernstig gewond was. Het werd op een bank gelegd en geneeskundige hulp werd ingeroepen. Op weg naar het Binnengast huis bezweek het. De auto, die het ongeluk veroorzaakte was een kleine Chevrolet waarin twee dames waren ge zeten. Achter het stuur zat de danseres A. V., de auto was met een goed gangetje de Kalfjeslaan uitgekomen en moest om op den Amsteldijk te komen, om een vluchtheuvel draaien. De wagen schoot wat scherp door naar den Amstelaevei, zoodat de twee rijksveldwachters, die daar aan den kant in een schuitje zaten een oogcnbiik dachten den wagen in den Amstel te zien ver dwijnen. De chauffeuse wist nog bijtijds het stuur tc wenden. Zij kwam toen plotseling voor een wiel rijder, draaide haar stuur daarvoor nog mee» naar links en had toen moeten remmen. Vermoc delijk heeft zij toen door haar zenuwachtigheid op het vierkeerde pedaal getrapt want in plaats dat de wagen stopte, nam hij een sprong te mid den van de menigte, het meisje, de 9-jarige An nie Leeners, wonende op den Spaardammerdijk dat met haar vader en moeder juist Het Kalfje had verlaten, medeslepende. De politie heeft de zaak in onderzoek, de Che vrolet is in beslag genomen. BUITENLAND. WELKE KLEUR Henri de Balzac, de beroemde Franschman, die leefde van 1799 tot 1850, uitte zijn oordeel o- ver kleuren als volgt „Ik durf gerust beweren, dat elk karakter zijn eigen kleur draagt. Wie granaatrood, geel of grasgroen prefereert is lastig en strijdlustig. De vrouw, die bij voorkeur lichte hoeden kiest, is niet te vertrouwen, zoomin als zij, die, ook ais het niet noodig is, zich in zwarte kleeren vertoo- nen. Wit is de kleur van de vrouw zonder karakter. En wie zich altijd in witte kleeren hult, behoort tot de categorie der koketten. Denk maar eens aan keizerin Joséfine, aan madame Tallieu, madame Récamier, die zich altijd in het wit vertoonden. Rose is de kleur van haar, die meer dan vijf-en twintig lentes tellen. Jonge meisjes van vijftien kiezen hoogst zelden rose. Over 't algemeen be hoort de vrouw, die van rose houdt, tot het vroo- lijke, geestige en beminnelijke soort, weermee het prettig converseeren is. Zij zijn niet zoo moei lijk in den omgang als de donker gekleeden. Hemelsblauw is de tint van „la belle femme." Hemelsblauw kan men op eiken leeftijd drager» (het oordeel is van de Balzac en staat elke vrouw goed. Wie deze kleur de hare noemt, is meestal zacht en ernstig. Grijs draagt elke vrouw, die zich ongelukkig of weemoedig voelt. Tot grijs neemt men zijn (haar) toevlucht, als de levendige, frissche kleu ren alle bekoring verloren hebben en als men toch nog té veel van het leven verwacht om zich reeds in het sombere zwart te hullen. Lila wordt bijna alleen door vrouwen gie'dra- gen, die eens mooi waren en die het niet meer Zijn ofdie eens mooi. waren en het altijd zul len blijven. Lila is ook de kleur van haar, die, na groote triomfen te hebben geoogst zich uit het woelige leven hebben teruggetrokken Zoo luidde, een kleine eeuw geleden, het oor deel van een beroemd Franschman. STEPPENDE NAAR HET SCHAVOÜ De moordenaar Montagnon, die Vrijdag in de gevangenis van Mont is geexecuteerd, heeft op windende toóneelen veroorzaakt, daar de veroor deelde een one-step tot op het schavot dans kep den gendarmen en den andere omstanders vende scheldwoorden bij wijze van scherts het hoofd slingerde, tot het mes viel. '*i[ KINDERMOORDEN TE ROME. Sedert jaren zijn te Rome kleine kinderen ver moord, zonder dat de dader kon worden ont dekt. De opwinding was in de laatste gevallen zoo groot, dat Mussolini de lijkjes op staatskos ten had laten bijzetten en kransen op de graven liet leggen en hooge premies voor de arrestatie van de(n) moordenaar(s) uitloven. Onder talloo- tevergeefs gearresteerden vond men den moordenaar niet. Uit Cosenza meldt men ech ter, dat na een dergelijke daad een priester is. gearresteerd, die al peze misdaden moet hebb' gepleegd. SCHOONE ONDERKLEEDING. Minder dan duizend bacteriën op 6V2 vk. cm. Dat onreinheid niet samengaat met hygiëne, behoeft tegenwoordig niet meer te worden ver teld, ieder weldenkend mensch is ervan over tuigd. Dat neemt niet weg, dat men op de dage- lijksche gewoonten der meeste menschen nog wel aanmerkingen kan maken, uit een hygië nisch oogpunt en één ervan betreft de onderklee- ding. Amerikaansche bacteriologen zoo deelt het „J. of the Am. Med. Ass." mede hebben nagegaan, hoeveel bacteriën per vierkante inch (bijna 6^ vk. cm) er voorkwamen in pasgewas- schen hemden en in zulke, die één of meer keer waren giedragen. Goed gewasschen hemden bevat ten minder dan 1000 bacteriën per vier inch na één keer gedragen stijgt dit tot 400.000, na 6 keer dragen tot 10 millioen per vierkante inch. Daar bij werden vele bacteriën gevonden, van de huid afkomstig, die niet bepaald onschadelijk zijn te noemen. Nu zal het in Nebraska, waar deze onderzoe kingen werden verricht, gemeenlijk wel warmer zijn dan in onze streken, maar vermoedelijk is de gewoonte van ons volk, om één keer per week schoone onderkleeding aan te trekken verkeerd en zal men ertoe mooten overgaan, hemden en onderbroken vaker te verwisselen. ZWARE REGENS EN ONWEER. Zware regens hebben Vrijdag te Boekarest groote schade aangericht. Het tramverkeer was eenige uren lang onmogelijk. In de voorsteden staan tal van huizen onder water. Ook andere deelen van Roemenië werden door hevige onweders en zwaren regenval geteisterd. In een dorp in Bessarabië werden verschillende huizen door brand vernield. Tien personen kwa men om het leven, daar ze door den bliksem wer den getroffen. EEN GROOTE POSTDIEF8TAL. Een Amerikaansche mail geplunderd. Toen de postzakken, die per „jLeviiathan" New York te Londen aankwamen en werden ge opend, bleek diefstal op groote schaal te zijn ge pleegd. De officieele zegels van de zakken waren onbeschadigd, zoodat men tot de slotsom moest komen, dat de diefstal vóór het inladen te New York is gepleegd. Het is onmogelijk te ramen, hoe groot het verlies is, maar het wordt op een waarde van 100.000 pond st. geschat. Van ruim 10.000 zakken werd ongeveer de helft te Cher- bourg uitgeladen en 3238 zakken gingen er on geveer 1700 naar Londen. Bij het openen der zakken bleek dat juweelen en andere kostbaar heden waren verdwenen. DOOR EEN LEEUW GEGREPEN. Te Gardelegen in Hannover wilde een 10-jarig schoolmeisje voor niets een circus binnendrin gen en kroop onder een menageriewagen door. Het kwam in de buurt van een leeuwenkooi en Werd door een leeuw zwaar gewond. BEIDE BEENEN DOOR EEN MAAIMACHINE AFGESNEDEN. Tb Kreuzenort in Silezië is een kind tijdens het maaien van d klaver onder de' maaimachi- ne geraakt. Zijn beide beenen werden afgesne den. ONPRETTIGE JUBILEUMSDAG. T}e Paderborn is een secretaris bij het stads bestuur, juist op den dag dat hij zijn 25-jarig dienst jubileum vierde, wegens verduistering gevangen genomen. PADDENSTOELENVERGIFTIGING. Naar uit Kaposzvar (Hongarije) wordt ge meld, zijn daar acht personen na hf*t gebruik van paddenstoelen ernstig ziek geworden, waar bij zich vergiftigingsverschijnselen voordeden. Vijf van hen zijn reeds overleden, terwijl de drie anderen in levensgevaar verkeeren. Uit het on derzoek is gebleken, dat de paddenstoelen door zigeuners waren verkocht. DE ZWEEDSCHE VLIEGER KAPITEIN LUNDBORG REDT NOBILE. Naar een Stefani-bericht uit Rome meldt, is officieel bekend gemaakt, dat van de „Citta di Milano" een draadloos bericht ontvangen is, dat in den nacht van Zondag op Maandag een Fok ker vliegtuig op ski's is geland bij de groep No- bile en weer is opgestegen met gerueraal Nobile. De Italiaansche Poolreiziger had den nacht te voren door een botsing met een ijsschots een been gebroken en werd daarom het eerst afge haald en aan boord van het stoomschip „Quest" gebracht. Hij bevindt zich onder geneeskundige behandeling. Zijn toestand is kritiek. De landing van het vliegtuig op het kruiende ijs was een meesterstukje van vliegtechniek en met het grootste gevaar verbonden, doordat de startplaats voortdurend dreigde te veranderen. De schots, waarop zich het kamp van Nobile en zijn makkers bevindt, begon in den nacht van Zaterdag op Zondag naar het Noorden af te drij ven, en tevens kwam b/et ijs in draaiende, kol kende beweging, die voortdurend in heftigheid toenam. IJsbrokken van honderden centenaren gewicht werden als stekjes speelgoed heen er. weer geschoven. Nobile en zijn mannen vochten den geheelen nacht met leeuwenmoed een wan- hopigen strijd tegen het ijs en zonden een drin genden hulproep aan de „Citta di Milano", op grond waarvan vervolgens de vliegtuigen zijn opgestegen. Men zal de hondensleden, die naar het kamp van Nobile onderweg zijn, tot den grootst moge lijken spoed aansporen. Intusschen willen de Zweedsche en Italiaansche vliegers probeteren. ook de andere mannen, die zich op het kruien de ijs in een wanhopige positie bevinden, te redden. De „Citta di Milano" vertrok naar de Virgo- baai, teneinde bje-ter met de Zweden samen te kunnen werken. Het Zweedsche hulpschip J^Étiest" is met Nobile aan boord verder naar het e^iten doorgedrongen en in de Straat-Hinlopcn r£i anker gegaan. Ook de groep van de „Italia" gered Naar V.D. mededeelt, zijn te Berlijn tot dus- vjer echter nog niet bevestigde berichten ont vangen, dat een Canadeesch schip tegelijk met het omhulsel van de „Italia" ook het daarmede afgedreven gedeelte van de bemanning heeft ge vonden en aan boord genomen. Volgens andere berichten is van de opvarende van het luchtschip nog steeds geen bericht ont vangen. ANNA PAULOWNA. Naar wij vernemen zal dit jaar in deze ge meente wederom de herijk van maten en gewich ten in het locaal van Gebr. van der Goes plaats vinden en wel op 2 en 3 Juli a.s. Aan A. G. van Eek, dienstplichtige der lichting 1924, is door den Minister van Oorlog voorgoed vrijstelling van den dienstplicht ver leend wegens kostwinnerschap. POLITIE. Verloren: een nummerplaat van een auto en een nummerplaat van een motor fiets, een bruin lederen portemonnaie, inhou dende eenig geld. Gevonden een rijwielplaatje, een houten balk met ijzpren haak, een sleutel met houten blokje en bruin lederen portemon naie, inhoudende eenig geld. Inlichtingen wor den ter secretarie verstrekt. KLEINE SLUIS. Zijn nieuwsgierigheid duur betaald. Zaterdagmorgen is bij het heiwerk van den duiker aan de Ewijcksvaart een ongeluk gebeurd. De Heer Blaauboer van 't Schor was bij het heiwerk haast niet vandaan te slaan en steeds in de nabijheid van het toestel. De werk lieden hadden hem dan ook al verschillendle' ma len de waarschuwing toegediend „man niet zoo dicht er bij En nu Zaterdagmorgen weer was B. aanwezig, toen plotseling een zware ij zeren bend van het toestel brak en aan stukken naar beneden viel, met gevolg dat B. een stuk hiervan tegen hjet voorhoofd kreeg en ernstig werd gewond. Geneeskundige hulp was zelfs noodig. B. heeft zijn nieuwsgierigheid op deze manier duur betaald en we gelooven ook wel dat deze in 't vervolg bij het heiwerk vandaan zal blijven. HET FEEST VAN D.O.K.E.V. Gelijk we verwacht hadden was Zaterdag avond het 20-jarig jubileumfeest van D.O.K.E.V. druk bezocht en de zaal van Waiboer kon nau welijks de donateurs en oud-leden bevatten die waren opgekomen om hun beroemde vereeni- ging blijk te geven van hunne aanhankelijkheid. Bij de opening was in de eerste plaats de di recteur en leider de heer P. Siewerts het middel punt van de ijeestavond. Hartelijk werd hij toe gesproken en bedankt voor al de opofferingen die hij zich voor de vereeniging heeft getroost en odor zijn goedje zorgen en energie, het stekje dat hij heeft geplant doen opgroeien tot een machti ge boom en telkens w^er komen er nieuwe loten bij om 't geheel te verfraaien. Thans mag hij de vruchten van zijn arbeid oogsten. Een prachtige krans werd hem namens de le den aangeboden en aan zijn echtgenoote een mooi bloemstuk. Ja, hierbij gevoelden wij zoo de waarheid van de woorden van het uit vollen borst gezongen turnlied Dan drukken we elkander als broeders de hand Dan is er geen sprake van rang of van stand, Van ouden of jongen, van armen of rijk, In 't kleed van den Turner zijn we allen gelijk. Eén is ons streven en één in gedacht', Eén is ons doelwit: „door oefening kracht," Ook één in de leuze en éen in den groet Bij 't Vrank en het Vrij en het Vroom en 't Vroed En als we dan vervolgens het overzicht van den secretaris mochten aanhooren, dan eerst be- geftjen wij hoe er in al die jaren door D.O.K.E.V. bard gewerkt is, om te worden en te groeien tot wat zij thans is. De directeur, de afdeelingleiders het bestuur, de leden individueel, allen hadden er hun schouders onder gezet, het gevolg was talrijke lauweren in die 20 jaren, de symphatie van de gansche burgerij en het bestuur der ge meente. We behoeven niet te zeggen, dat de nummers van het feestprogramma, welke thans door de dames en heeren werden afgewerkt, op hoog peil stonden, en telkens en telkens weer kondigde 'n luid applaus aan, dat de toeschouwers van het werk der D.O.K.E.V.-leden genoten. Ja, wat wij zagen imponeerde ons, maar de slotgroep, toe n wij daar al die steunpilaren in ,'n machtigen athleten-vorm te zamen zagen dat gaf 'n ontroerende bekoring; 'n oogenblik was 't muisstil in de zaal en toen, toen barste 'n gewel dige ovatie los. Daarin sprak het publiek uit zijn bewondering voor de machtige figuur van de vereeniging D.O.K.E.V. Zondagmiddag, onder de koring van prachtig zomerweer gaf de vereeniging, haar jubileum feest voortzettende een openluchtdemonstratie op het terrein te Van Ewijcksluis. zoodat thans ieder, die wilde, van de bekwaamheden van de le den van D.O.K.E.V. konden genieten. Ook deze middag slaagde schitterend en niet weinig droeg daartoe bij de mooie muziek, waarmede „Concor dia" van Breezand de nummers opluisterde. Een en ander werd besloten met een gezellig bal in de zaal van Waiboer. Nu maar weer voorwaarts meisjes en jongens van D.O.K.E.V. Houdt u vast aan het laatste cou plet van uw feestlied Kracht en vlugheid na te streven, Achte niemand te gering 't Blijve 't doel staag van ons allen Leden der Vereeniging. Toont u daardoor wakk're leden Altoos van de maatschappij Heil deez' kring, Hij viere eenmaal Ook nog 't zilv'ren feestgetij. BREEZAND. Duur land. Nog bijna geen 2 jaar geleden kocht de Heer A. v. d. Berg een 40 bun der land van S. Portegijs voor dfc< som van 120.000 gulden, dus 3.000 gld. per bunder. Nu Vrijdag verkocht van der Berg (ook weer aan een bloemist) hiervan 20 bunder voor 6.000 het bunderdus van d. B. heeft nu voor de helft net zooveel, als deze voor de 40 bunder gaf. In nog geen twee jaar 20 bunders land verdiend, 't Kan toe in ons bloemenland. BURGERLIJKE STAND Geboren Trijntje Maria GJeertruida, d.v. W. Breider en van T. Visser. Overleden Trijntje Kooij, oud 81 jaar, wedu we van Cornelis KeijzerPieter Slijkerman, oud 93 jaar, weduwnaar van Trijntje Tesselaar. Uitbreiding zaak. Men meldt ons, dat de autobusonderneming Naastepad naast zijn drie bussen weder een groote confertable bus op den weg gaat brengen, voorzien van 'n zes-cylinder Republiek-motor, plaats biedende voor 25 perso nen. GEMEENTE WIERINGEN. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Wieringen maken bij dezen bekend: a. dat dit jaar voor den herijk van maten en gewichten zitting zal worden gehouden in het ca fé van N. Kok te Hippolytushoef, en wel: voor HIPPOLYTUSHOEF op Woensdag 4 Juli van 9--12 en van 1-4 uur, op Donderdag 5 Juli van 9—12 uur; voor OOSTERLAND op Donderdag 5 Juli vair 1-4 uur. voor WESTERLAND op Vrijdag 6 Juli van 9-1 uur; L .1 b. dat de maten en gewichten schoon, droog erf roestvrij moeten worden aangeboden om onder zocht te kunnen'worden; dat ijzeren maten van binnen en van buiten geverfd dienen te zijn, ko<- peren gewichten afgewasschen en ook de gaten gereinigd; dat ijzeren gewichten niet gepotlood mogen zijn, doch roestvrij moeten zijn gemaakt en daarna ingewreven met gekookte lijnolie. Wieringen, 26 Juni 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, L. C. KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. De timmermansknecht J. H. te Den Oever had het ongeluk bij het stoeien zoodanig te val len dat hij zijn schouder brak en zich onder heel kundige hulp moest stellen. Onder het rundvee van den landman H. Bakker te de Gest is mond- en klauwzeer uitge broken. eveneens bij den landman S- Wagemaker aldaar. Men meldt, dat de heer M. Tijsen te Den Oever zijn café .onderhansch heeft verkocht aan twee personen uit Amsterdam, tot heden als machinisten werkzaam bij de Zuiderzeewerken. Zooals men weet, worden d(e bouwwerken van de M.U.Z., ontwerpen door- en uitgevoerd onder leiding van Bouwk.-Ingenieur Zwiers uit Haarlem. Wij vinden het daarom intressant te kunnen vermelden, dat de heer Zwiers den lep prijs heeft behaald met zijn ontwerp voor een Aula voor de Landbouwhoogeschool te Wage- ningen, onder het motto „Hoe 't. groeide." Dinsdag werd door Burgemeester en Wet houders aanbesteed het aanleggen van gedeel ten rioleering langs de Belt, den Mekkentuinweg en den Gasthuisweg. Ingekomen waren 5 biljet ten, van J. C. de Vries, A. Doves, P. Bakker, Gebr. D. en S. Lont en N. J. Poel. Gegund aan Gebr. Lont. De dienstplichtige der lichting 1929 W. J. Koorn alhier, die herkeuring voor den dienst plicht had aangevraagd, is door den herkeü- ringsraad voorgoed ongeschikt verklaard. Politie: Gevonden een sigarenkoker, inh .siga ren. Inl. bij den Gem. Veldwachter. Men deelt ons mede dat er pogingen in het werk worden gesteld, om de vier kaasfabrieken hier ter plaatse te vereenigen tot één groote fa briek. DEN OEVER. Ons toch al rumoerig geworden dorpje heeft soms Zaterdags-avonds (als er dus geld is in de portemonnaie) veel weg: van „Wild- West", of laten we liever zeggen „Wild-Óost Enkele polderjongens (we willen ze lang niet allen over één kam scheren, want er zijn ook bra ve jongens onder,) enkele polderjongens zet ten hun weekloon om in ettelijke glazen bier en als ze dan scheef genoeg zijn zoeken ze een part ner om mee te worstelen. Zoo was 't ook j.1. Za terdagavond 't geval, 't Was: „wie me lust, komt maar op!" Toevallig liep de vriendelijke uitnoo- diger de zeeman J. H. tegen 't lijf en die was in 'n ommezien bereid hem van katoen te geven. Als mokerslagen daalden Jan z'n vuisten op den vermetelen polderjongen, die niets anders kon uitrichten, dan Jan z'n schipperstrui aan flarden te scheuren. Politiemannen, als Buffalo' Bills kwamen op 't Wild-West-tooneel af, doch' toen had de polderjongen reeds z'n portie en vroeg Jan alleen aan de mannen der wet om 'n nieuwe trui. Echter 't geval had nog 'n nasleep, want de hond van een der politiemannen, zeker ook vechtlustig geworden, vloog 'n poes achterna door 'n openstaande deur in de woonkamer van bakker koorn, en schepte daar 'n Wild-West-dra ma, door stoelen, koffiepot en alles onderstboven te vliegen om z'n vijand te pakken te krijgen. De politieman, die de polderjongen had opge borgen mocht dus nu op uitnoodiging van bak ker Koorn de schade gaan opnemen. Eindresultaat van 't gevecht dus: kapotte trui, kapotte stoel, kapotte koffiekan en een groote toe loop van het publiek. DOOPSGEZ. GEM. Donderdagav. 8 uur Doopsgez. Jongerenkring. SPORT. Uitslag Zomercompetitie. Anna Paulownal Wieringerwaard I 24. Het programma voor a.s. Zondag wordt in 't Vrijdag's nummer bekend gemaakt. SUCCES-NIEUWS. Het was Zondag een druk ke dag voor de S.'ers. Er moesten n.1. 3 wedstrij den worden gespeeld en begunstigd door prach tig zomerweer werd reeds om 10 uur reeds be gonnen. Het eerst kwamen in het veld de Suc- ces-adspiranten B tegen de K.F.C.-adspiranten B (Koog aan de Zaan). Het was een heel leuke wjeüstrijd en soms kwamen er al aardige spelmo-

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2