tor achteruit de ringvaart in, waar de kast in den modder zak ,te en kantelde de tractor bleef nog op den berm staan. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Er zijn spoedig maatregelen genomen om de kast weer op het droge te bren gen. ANNA PAULOWNA. Naar wij vernemen is het restaureeren van de Ned. Herv. Kerk le Kleine Sluis, opgedragen aan den aannemers C. de Leeuw, te 't Zand. Men is thans met de werkzaamheden begon nen. Door den landarbeider J. C. Noorden, Mid denweg, alhier, is ingevolge de Landarbeiders- wet een voorschot aangevraagd, ter bekoming van een plaatsje. POLITE. Gevonden een bos sleutels. Inl. worden ter Secretarie verstrekt. Naar wij vernemen is het woonhuis van den heer D. Kaan, gelegen aan den Noorder Mo- lenvaartsweg, is in eigendom overgegaan aan den heer B. Zon, alhier. Ds. A. Vorstman te Oudendijk heeft een be roep van de Ned. Herv. Gem. te Anna Paulowna aangenomen. In eenzaamheid gestorven. Toen de melk- bezorgster van de melkhandelaar Harder Vrij dagmorgen bemerkte, dat de melk, die zij den vorigen dag al in een potje gezet had voor de deur van de alleen wonende Dame Mevr. Van der Panne aan de Spoortbuurt, daar nog onaan geroerd stond, ging deze de familie waarschu wen. Bij onderzoek werd Mevr. van der Panne dood op haar bed gevonden. Men vermoedt een hartverlamming. ?SPOORBUURT. Maandagmiddag, toen de heer Van Dalen van de Kleine Sluis een wagen stroo voor z'n baas naar de bloemisten zou brengen, kwam de stroovraent in aanraking met een boomen en kantelde. Helaas kwam juist de R.K school uit terwijl de wagen omsloeg, en geraak te er een kind onder. Door dadelijk toegescho ten hulp wist men het kind er spoedig onder vandaan te halen en het kwam met de schrik wij. Verdere persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Zondagochtend geraakte paard en wagen van den Heer v. Leijen van de Kleine Sluis, door dat het paard schrok, in d e Molenvaart. Daar wagen en paard drijvende in de Molenvaart zichtbaar was gaf dit een heel opschudding. Ge lukkig leek het ongeval erger dan het was. Het zwemmende voertuig was spoedig op het droge en er bleek alleen maar een streng stuk. Het paard mankeerde niets. VAN EWIJCKSLUIS. Zondagavond is voor het café van den Heer Waiboer alh ier een nog bijna nieuwe fiets met een nieuwe jas er achter op gebonden, gestolen. Men stelt een onderzoek in. Voor den bloemist P. J. Timmer, te Bree- zand, zal naast het bestaande perceel een wo ning en een pak- en bergplaats worden gebouwd. RAAD van Anna Paulowna j.1. Vrijdag. Wanneer het water stille staet, Wanneer de mensche ledigh gaet, Wanneer het yser rusten moet, Niet een van drie en blijfter goed. Zoo schreef in zijn dagen vader Cats, en ge dachtig aan deze woorden, houdt burgemeester Lovink zijn raad geregeld in actie, al is het geen lolletje de baas in dit Poldersche gezin te wezen want de kinderen worden al „mondiger!" Die stoute „Dik" begon al dadelijk den burger vader aan de tand te voelen, of hij nog op zijn voetstuk prijkte met de idéé, dat voor de burge- meesterswoningbo-uw geen goedkeuring van Ge deputeerde noodig was een hooge Superieur, een man van „de boeken", heeft 't wel anders verteld. Aller ooren spitsen zich, hoe dit raadsel zal worden opgelost, en voorzitter hengelt eerst naar dien „superieur", maar hij vangt „lauw" de mond van „Dik" is gesloten als 'n bus, en dan lost voorzitter de puzzle op „de goedkeuring is wel noodig voor de geldleening, maar niet voor de bouw." Aha, roept Dik, dat is een zussie met een broertje. Eerst moot je toch geld, en dan boiuwen En anders zit je leelijk verkouwen De Heer Kuiken werpt zich heldhaftig midden in het gevecht en preuvelt van ,,'n niet goed be grijpen van de twee kampenden" en met den uitroep van den heer Koorn, dat hij 't zaakje nog eens zal onderzoeken en 't bevel van voor zitter, dat hierover thans in deze vergadering geen verdere spiegelgevechten meer worden ge leverd, is dit intermessoa fgeloopen. Een lekker hapje brengt de zoete geest weer in de gelederen. Het is een plan van den Heer Swaerts, waarvan de voor zitter mededeeling doet, en waardoor 't terrein van de beruchte en zoo veel besproken stinken de Spoorput een lustoord zal worden. Swaerts wil 'n huis bouwen en langs den Zuidkant van den Spoorput een weg maken van 3 meter breed, waarvan 5 meter bestraat en 3 meter grint. En de vadertjes gaan in gedachten na, die gure donkere winteravonden, als men van 'n slipreisje van 't station komt en als 't dan ijsclt, dan zijn de paadjes daar glad ja glad, en nu, in de nabijheid 'n prachtweg met grint, waar men „vaststaat", ze reikhalzen naar 't plan onder de oogen te krijgen. Nog betooverd door de illusies van dit aan staande paradijs, was er niemand tegen, dat voor het Gemeentelijk Electrisch Bedrijf via een smid een brandkast voor f 339 (zeker uit 'n „witte-week-uitverkoop", dat 't zoo juist op 'n 9 uitkomt) werd aangekocht, zelfs pa Keuris niet, niettegenstaande hij beweert, dat er bij verlaging van tarieven een tekort in kas zal ko men. Wat heb je nu aan een kast.zonder geld!? Doch meer komedie gevallen beleven we in ons Poldersch „Raads-Lunapark." De vadertjes vermaken zich nu met het „wering-van-school- verzuim-rad van avontuur" 't spel wordt een beetje afgezaagd. Dit is nu de derde maal twee maal draaide men 'n niet; nu wijst de naald Jan Speets als Commissielid maar ze hebben 'm nog niet voor hij eenmaal zit I* Andere lolletjes, maar die meer moppen kos ten, zijn de voorschotaan yragen in gevolge de landarbeiderswet. Thans zijn 't drie Jannen Jan Davids, Jan Knol en Jan Noorden die om voorschotten aankloppen Knol krijgt 2900 en Noorden 3400 Davids zal echter zijn doopceel nader moeten toelichten. Vol wisselvalligheden is 't in het Raadsgezin, want de vroolijke stemming wordt plots afgebro ken, want, terwijl zich voor 't vervolgonderwijs aan School I 30 leerlingen hebben aangemeld, komt van Breezand de mare, dat men er slechts 9 kon verg are I Nee Breezand, dat zal niet gaan, Jullie vervolgcursus gaat zoo naar de maan Pa Keuris betreurt 't dat de goeien 't met de kwajen moeten ongelden, en ofschoon er 15 moe ten zijn, vraagt hij watAtoegeeflijkheid. Pa Kui ken pleit als een advocaat en tracht ontroerende, snaren te laten trillen door in treffende woqj J den af te schilderen, hoe moeilijk 't soms valt na een geheelen dag van werken. Maar de praeses laat zich niet beboomen, Als ze maar willen, zegt ie, kunnen ze wel komen, Was 't maar dansen, men stelde zoo ik meen, De eisch, om een uur vroeger van 't werk te gaan heen. Nu komt 't neusje van de zalm de algemeene beschouwingen over de begrooting 1929, en al ler oogen zijn gericht op den heer Keuris, die daar stram zit, als uit marmer gebeiteld. Maar zijn gelaatstrekken ontspannen .zich, en je be hoeft hem nu maar in zijn beschouwing te vol gen, om onmiddellijk met al je spaarpenningen naar hem toe te loopen en hem te smeeken Wil U die asjeblieft voor me bewaren Geen bewaar kluis was veiliger Zoo mogen we toch con- cludeeren, als wij zijn bezorgdheid hooren, over 't financieele huishouden van tante G.E.B.-ke (het Gemeentelijk Electriciteits Bedrijf,) waar B. en W. de stroomprijs willen verlagen. Met 'n regen van cijfers, waarin hij soms zich zelf ver- hapt en die zijn medevadertjes hoe zij zich ook inspannen, onmogelijk kunnen slikken, wil hij aantoonen dat als de stroomprijswordt verlaagd zooals B. W. willen, tante GEBKe niet toe kan. Om 24000 maal 4V2 ct. er op toe te leggen, Dat is jandoppie toch wat te zeggen. En dan wil Pa Keuris nog eens plagen Over het huis voor Ouden van Dagen Vergeef me, dat ik iedere keer weer zing Waar blijft toch mijn geliefkoosd ding Begin Juni verscheen het rapport der commissie En nog weten we niks, .met uw premissie En dan, ..ja mijn druiven zijn zuur, Maakt Anna Paulowna in rapport werkloosheid een pover figuur. Nu zal hij niet spreken over verhooging van loon Misschien later zal hij zingen op anderen toon Eindigde Keuris dus met de loonen Van der Ham had het over beter wonen Als de particulieren niet beter bouwen, Moet de gemeente woningen aansjouwen Wat wordt er gedaan met de keten Die geen voldoende meters meten Tie Ewijcksluis staat er een, ja, 't zijn geen uitjes Met nog van die nare kleine kipperuitjes En dan, ik schenk hier klare wijn Bij iedere woning hoort eén privaat te zijn. Bom, de algemeene beschouwingen waren ten einde en 'svoorzitters hoofd was opgezwol len van al de stof die hij moest verwerken Aan ieder haar kleefde zoowaar 'n druppel zweet Doch Z.Edele heeft weinig haar, zooals men weet In minder dan geen tijd bekogelde hij de heer Keuris terug met Kilo-watt-cijfers en het slot Keuris had op tante G.E.B.-ke 'n pessimistische kijk Maar voorzitter zei: Tante G.E.B.-ke is rijk Er is totaal 'n winst gemaakt van f 23323 en vo rig jaar nog van f 3240, en dat is nu niet meer noodig. De stroomprijs kan worden verlaagd Voor 't ouden-van-dagen-huis is nog geen terrein (Anders zou 't er misschien al geweest zijn Nu breken de tongen van de heeren Keuris en Van der Ham los. Ze ontwikkelen argumen ten om den voorzitter tot mosterd te malen. Ze ontpoppen zich als toreadoors die zwaaien met roode lappen die de praeses tot moordlust zou den opwinden, om hem dan met hun degens van ouden-van-dagen-huis en werk-verschaffings- loon en keeten-privaten aller elegantst af te ma ken. Maar Caballero Don Keuris en Gualtero Don van der Ham, ze merken al gauw De vangst is ditmaal weer „lauw 1" Voorzitter pikeert toch met 'n zachte taal, En kruipt door de mazen, glad als een aal Na dit arena-gevecht, waarbij geen bloemen werden toegeworpen door de ambtsbroeders-toe schouwers, krijgen we 'n voorstel van den heer Van der Ham, dat, al hoorden we in den Raad geen gejuich, driedubbel mag worden gewaar deerd, en waarvoor we Van der Ham, als het tot stand kwam, gaarne 'n lauwerkrans gunden Hij pleitte toch om gang te zetten achter de po gingen om hier meer uitgebrei d lager onderwijs te krijgen. De voorzitter vroeg of er wel behoefte aan is, gezien 't geringe aantal leerlingen voor het zevende leerjaar. ..Doch dat argument dat is ons waard geen cent Van der Ham's voorstel gaat elk mee content! En voorzitter belooft het met de onderwijzers te zullen bespreken. Eindelijk komt de heer Jonker eens uit de hoek Hij zat daar, als had hij zijn mond vol koek I Hooge uitgaven leverden hem gelukkig stof 't Onderhoudsbedrag vond hij veel te grof De woning van dokter, secretaris, schoolhoofden Zij waren het, die de kas dure kolen stoofden En Jonker, zelf een man van matigheid, Vrpeg aan B. en W. wat zuiniger beleid De heer Koorn keek daarbij o zoo zuur Bromde: het lamme silikalen is zoo duur Na een heele poos van boomen Komt ten slotte voor der: dag de heer Kom er,: Zijn voorstel op al die betoogen Is: matig de huurprijs verhoogfi B. en W. zullen nu 't een en ander overwegen En naderhand krijgen de bewoners.de zegen! Nu krijgen we 'n hooi-ijzer-gevecht I Pa Kuiken daagt pa Stammes voor 't gerecht Pa Kuiken anders zoo goedig vroeg met oogen als vuur waar die 20 pop toezicht voor hooiber gen voor noodig was. Elke boer moet toch zelf ge wapend zijn met 'n graaf en 'n hooiijzer, klonk zijn ijzig gerechtelijke stem. Maar pa Stam mes zegt zelf het gemeentelijk ijzer te hebben ge bruikt en wenscht dat dit zoo blijft. Dan 'wordt Kuiken's bloed karnemelk van drift •„Neem zoo'n ijzer zelf was zijn parool Helaas, Stammes lapte het vonnis aan z'n zool! Van der Ham weet er nc>n door te hakken, Dat de Gemeente voor werkloozen zegels gaat plakken Daarmee is dan alles der begrooting gezeid En krijgen we eerst stemming over Electriciteit Niettegenstaande Keuris zit te smachten En smeekt, laten we daarmee 'n poosje wachten Onmeedoogeloos stelt voorzitter namens B. en W. voor met 1 Januari het vastrecht te verlagen van 42 op 35 ct. per K.W.U. en de krachtstroom met 3 cent. Weer bindt Keuris 'n cijfergevecht aan, waarin zich nu ook pa Komen waagt, doch 't loopt allemaal op niets uit. Keuris moet met zijn wapenbroeders v.d. Ham en Raven, Zich maar kalm doen begraven Want alle andere vaderen zijn er voor. De verlaging k:mt er door Thans is allfonweer van de lucht en ieder, zelfs Keuris, is zichtbaar blij, dat de cijfer-or- kaan geen opzending naar 'n zenuwgesticht heeft bewerkstelligd. De begrooting rolt er thans door als vet; Van der Ham heeft de laatste zet: Voor Breezand vraagt hij: maximum snelheid voor automobielen 1 Want de voetgangers roepen daar geregeld: S.O.S.: „S.O.S. „Red onze Zielen BREEZAND. De tooneelvereeniging O.B.K. heeft Zondag 'n schitterend geslaagde tooneel-avond gehouden in de zaal van den heer Borst. De flink bezette zaal gaf telkens door 'n harte lijk applaus te kennen hoe van het spel werd ge noten; inderdaad ,,'t Struikelblok" grijpt in ie dere ziel, die wat gevoeld. Het stuk geeft zoovele momenten van ontroe ring, en de uitbeelding was zoo voortreffelijk daf vele toeschouwers hun tranen niet konden weer houden. Toen na het laatste bedrijf het doek was ge vallen brak een overdonderend applaus los, dat niet eindigde voordat de spelers nogmaals ver schenen en de hulde van het publiek in ont vangst hadden te nemen. Het Breezander publiek zal zeker gaarne O. B.K. spoedig weer verlangen terug te zien. Want de vereeniging heeft uitermate voldaan. GEMEENTE WIERINGEN. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Wieringen Gelet op een deswege gedaan verzoek Vestigen er de aandacht van de ingezetenen op, dat eene vlugge bestelling der brievenpost in belangrijke mate zou kunnen worden bevor derd, indien alle woningen waren voorzien van een brievenbus en een bel en noodigen daarom de inwoners uit tot het aanbrengen van brieven bus en bel aan de voordeur hunner woningen over te gaan bij boerderijen en woningen met erf of voortuin ware plaatsing der bus aan den ingang van het erf te verkiezen. Wieringen, 21 September 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, L. C. KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. Burg. en Weth. hebben vergunning ingevol ge de Hinderwet verleend aan J. Poppen vooi een slachtplaats aan de Spuitsteeg te Den Oevei en aan D. Kraak voor een mosselenmalerij in dc Westerlanderkoog. De bouw van de nieuwe school met onder wijzerswoning, gymnastieklokaal enz. is door Burgemeester en Wethouders gegund aan den laagsten inschrijver, P. Kleerebezem te Beem- ster. Vergadering Werkmeesters en ander op zichthoudend personeel. Wij voldoen gaarne aan het verzoek de aandacht te vestigen op de advertentie voorkomende in dit blad, bekendma kende de openbare vergadering op Zondag 30 Sept. a.s. in Hotel De Haan te H.hoef, waartoe alle uitvoerders, bazen en ander met leiding of toezicht belast personeel worden uitgenoodigd. De vergadering gaat uit van de Centrale Bond van Werkmeesters en ander opzichthoudend per soneel en als spreker zal optreden de heer Lin deman, Hoofdbestuurder. POLITIE. Gevonden een grijze Stofjas. Ver loren een Kinderhandtaschje. Inl. bij den Gem. Veldwachter. DE FLORAFEESTEN te DEN OEVER. Met voldoening kan de bloemenvereeniging „Flora" weer op haar 22e jaarfeest terugzien. Al scheen het 's morgens eerst dat het weer ons tegen was, en het feest dreigde te mislukken, bleek dit toch niet het geval te zijn, want om een uur of negen brak de vriendelijke Septemberzon voor goed door en heeft ons den geheelen dag niet in den steek gelaten. 's Morgens om 10 uur had de opening plaats door den Voorzitter, den heer C. Tijsen Mz. in de kapel, opgeluisterd door de muziekvereeni- ging „Apollo". Wat de kapel betreft, we kunnen niet anders zeggen dan alles zag er schitterend en welver zorgd uit. Dit alles was uitgevoerd door de da mes van de mandolineclub onder leiding van den Heer S. Bruul. Het aantal Inzendingen was bovenverwach- ting. Van de door Flora verstrekte bloemen wa ren er 162 ingezonden. Ter opluistering waren ingezonden 62 stuks. Verder waren nog aanwe zig 14 groepen in totaal bestaande uit 148 stuks en 28 bouquetten. Deze bouquetten waren inge zonden door de schoolkinderen. De keurmeester, de heer Van Amersfoort uit Den Helder had een moeilijke taak. Doch alle eer aan den Heer Van Amersfoort, want hij heeft zich schitterend van zijn zware taak ge kweten. De Bekroningen van de door de leden van Flo ra ingezonden bloemen zijn als volgt Begonia's, le prijs P. Hermans 2e pr. C Maars 3e pr. J. Brouwers 4e pr. P. Smit Jz. 5e pr. C. Hofman 6e ur. Jb. Bakker7e pr. Jb. Bakker 8e pr. Wed. D. Klein 9e pr. P. Helling man 10e pr. D. Blaauboer11e pr. G. Nieuwen- burg. Impatiëns. le prijs G. Rotgans 2e pr. A. de Wit Az. 3e pr. W. de Jongh 4e pr. D. Lont Cz.: 5e pr. Jn. Rotgans Ez. 6e pr. S. Wagemaker 7e pr. G. van Meurs 8e pr. Jn. Tijsen 9e pr. S. Koorn J.Vz. Pelarqonum Peltatum of Hangaaranium. le prijs V. Koorn J.Vz. 2e pr. D. Bakker M..Tz 3e pr. S. Tijsen Jbz. 4e pr. S. de Jone-h 5e pr. T. Metselaar Jbz.6e pr. C. Tijsen M.Cz. 7e pr. C. Hofman. Asperagns Plnmosa. le prijs C. Bakker Jz. 2e pr. A. Bakker Az., 3e pr. Wed. J. Bakker 4e pr. J. Keijzer Wz.; 5e pr. M. Kalf; 6e pr. D. Blaau boer7e pr. C. Wagemaker 8e pr. C. Kool Cz. 9e pr. W. Hermans 10e pr. C. Doves. Voor de mooist gekweekte planten (dus plan ten niet door Flora uitgereikt) waren de bekro ningen le prijs, Asperagus Sprengerie, van Gerbr. Smit2e pr. Aspidistra Elatior, van C. Kool Cz.3e pr. Tratuscantia, van Mej. J. van Ginkel. 4e pr. Asperages Sprengerie van C. Bakker Jz. 5e pr. Varen (Pteris Fremula, van C. Bakker Jz.6e pr. Cactus schotel van N. Bak ker Sz. Groepen, le pr. A. Bakker Sr. 2e pr. H. Stadig; 3e pr. D. Bakker M.Jz. 4e pr. Jb. Lont Cz. 5e pr. S. Soorn Sr. 6e pr. W. Hermans Jz. 7e pr. A. Bakker Jr. 8e pr. Mej. G. Bakker Sd. Bouquetten, (van de schoolkinderen) le prijs A. v. Ginkel2e pr. A. v. Os 3e pr. J. Koster Hz. 4e pr. A. Kaleveld 5e pr. Gez. Tij sen Jd.6e pr. Gre Gorter Md. 7e pr. M. Smit Gd. 8e pr. J. Lont9e pr. A. Bakker Cd.10e pr. G. Lont Jbd. Deze tentoonstelling werd den geheelen dag met een druk bezoek vereerd. Teven was aan deze feesten verbonden een etalagewedstrijd, waarvoor zich 14 deelnummers hadden opgegeven. We kunnen niet anders zeggen dan dat er veel werk van de etalages gemaakt was zeer zeker heeft de jury een moeilijke taak gehad. De jury bestond uitde Heer en Mevr. Alma; de Heer en Mevr. Goddofroy en de Heer en Mevr. Van Meurs. De prijzen zijn als volgt gevallen le pr. J. Poppen, slager 2e pr. J. Boersen, Ijzerwinkel 2e pr. D. Bakker Ez. Steenkolenhandel 3e pr. C. Tijsen Mz., Broodbakker 4e pr. P. Spaander, Electr. Installaties 5e pr. S. Lont Cz., manufac turen. Voor hen die geen prijs hadden is het een aan sporing om bij een volgende gelegenheid nog beter hun best te doen. 's Middags om 2 uur trokken drommen men- schen naar het sportterrein waar de Handicap- Harddraverij gehouden zou worden De baan- lengte was 275 Meter. De toevloed van kijklustigcn werd steeds groo ter en we schatten dat 2500 personen aanwezig waren. Voorwaar een succes voor Flora, daar dit de eerste handicap-harddraverij is, welke te Wieringen gehouden werd. Er werd fel om de prijzen gekampt. De eerste prijs was 200.-, 2e pr. 100.-, 3e pr. 50.- en de 4e pr. 25.-. De le pr. werd behaald door R. van Wierin gen te Anna Paulowna, met Catharina Spier de 2e pr. Silent Nancy, eigenaar Th. Smit, bere den door B. ten Hage te Alkmaar de 3e pr. door Jb. Koning, Wieringerwaard met Kunstier. Wegens het oneven aantal deelnemers (11) werd bij de vierde prijs 5.- gedaan en verdeeld onder de laatste drie uitvallers J. Schoon, Me- demblik met Maggy Henny C. Verhout, Be verwijk, met Petit Amie K, en Th. Smit Alkmaar met Qualiteit. De prijsuitreiking had onder een toepasselijk woord plaats in café Tijsen. Het geheel samenvattende kunnen we niet anders zeggen dan dat het voor onze Bloemen vereeniging „Flora" een bijzonder geslaagden dag is geweest. „FLORA. De electrische verlichting door de verschillende winkeliers te Den Oever in hun e- talages aangebracht en j.1. Zondag- en Maandag avond ontstoken, waren schitterend en trokken vele kijklustigen, zoodat het langen tijd zeer druk in de straten was. De uitvoeringen Maandagavond in de zalen van de heeren Hijsen en Lont door de muziek- vereeniging „Apollo" gegeven, slaagden zeer goed. Beide zalen zaten eivol en moesten velen nog teleurgesteld worden, waar er geen plaats meer was. Het programma, bestaande uit enkele muziek nummers, een klucht in één bedrijf, getiteld De bestelde schoonzoon", diverse voordrachten door verschillende dames en heeren en van onzen ge- vierden humorist M. S. Kooij, met als slotfinale „Hoera, het Florafeest" door alle medewerken den dezer avond, werd allerkeurigst afgewerkt feoodat een daverend applaus door de zaal weer klonk. „Apollo", welke zich ook Zondag door hare medewerking zoo kranig heeft gehouden en met deze goed geslaagde uitvoeringen ook suc ces had, kan dan ook met genoegen op haar werk terugzien. De directeur, deh eeer J. N. Bruul, heeft met zijn korps wederom den dank der bur gerij in ontvangst te nemen. Ook het politiecorps komt een woord van dank toe. De orde werd voorbeeldig gehand haafd; geen wanklank werd gehoord. Naar wij vernemen hadden ook de café's van de heeren Metselaar, Koorn en de Haan een Tiruk bezoek. In de beide laatste café's traden ter afwisseling humoristen op. Maandag-avond trok de Flora-tentoonstel ling in de Kapel weer veel bezoek. De lotendebitant D. Vroone te H.-hoef smaakte het genoegen dat in zijn verkochtte col lectie Schagerbrugger loten de 2e prijs viel, zijn de 2 veulens. Vroone had dit lot verkocht aan den Heer J. Lagerveld, groentenkoopman te Den Helder die dus de gelukkige 2e prijswinnaar was. RECTIFICATIE Het bericht betreffende de aanbesteding van het motorgemaal van het Heemraadschap Wie ringen, dat wij in een vorig nummer plaatsten, is, naar ons van bevoegde zijde wordt medege deeld, onjuist weergegeven. De Maatschappij tot het maken van gewapend beton v/h Gebr. Last van Enkhuizen maakt n.1. de onderbouw (is gewapend beton); de boven bouw, enz., de heer Hermans. SPORT.

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2