7-jarig zoontje een biljet van 100 pesate's uit een portefeuille had genomen en verscheurd zoo woedend, dat hij, nadat hij het kind had mishan deld, het aan een balk ophing, het met benzine overgoot en trachtte het levend te verbranden. De moeder kon het kind ruog redden, doch het had reeds ernstige verwondingen bekomen. Met moeite kon de politie voorkomen, dat de man door de verontwaardigde menigte gelyncht werd. REIZEN OP CREDIET. Te Berlijn is door bekende hoofdambtenaren een reisvereeni'ping voor ambtenaren en vrije be roepen opgericht, die zich ten doel stelt, den le den een vacantiereis financieel mogelijk te ma ken door het verstrekken van credieten. De leden moeten voor de reis sparen, waarbij de inleggel- den 8 pCt. rente afwerpen. Als zoodoende de helft van het voor de vacantiereis bcnoodigde geld bij een is, geeft de vereeniging er de ontbrekende helft bij en het lid kan dit crediet dan in termij nen met een opslag van 1 pCt. per maand terug betalen. Reeds 150 hiotels in bekende badplaatsen hebben zich bereid verklaard, met de vereeniging samen te werken. Dit aantal neemt dagelijks toe. DIAMANTEN OP DEN LOOP. De „Rand Daily Mail" komt met een zeer merk waardig verhaal, voor de juistheid waarvan het blad instaat. Gemeld wordt n.1. dat er in den krop van struisvogels diamanten ontdekt zijn en dat er daarom jacht op deze dieren wordt ge maakt. Twee jagers uit Pretoria zouden aan de rand van de Kalahari-woestijn twee mannelijk? struisvogels hebben geschoten, in welker krop pen zij 70 diamanten vonden, die zij samen deel den. Vroeger hebben inlanders ook al eens dia manten gevonden in den krop van stuisvogels die op den diamanthoudenden bodem van Na- maqualand leefden en ze aan blanken verkoch ten. Met goedkeuring van het bestuur van Z.W. Afrika hebben twee jagers thans een jacht op groote schaal op struisvogels georganiseerd. WE WORDEN OUDER EN OUDER. Niet omdat uren, dagen, maanden en jaren als een schaduw heenvliegen. Maar omdat het men schengeslacht blijkbaar een grootere vialiteit heeft dan vroeger, misschien gevolg van hygiëne en voeding. In 1880 had een 20-jarige het vooruit gezicht, gemiddeld 58*4 jaar oud te worden. De statistiek heeft vastgesteld, dat de tegenwoordi ge twintig jarigen gemiddeld kans op het berei ken van een leeftijd van 66*4 jaar hebben. Als dat zoo voortgaat, zullen de twintigjarigen over 50 jaar gemiddeld 74 V& jaar oud kunnen worden, over 100 jaar 82*4 jaar, over 150 jaar 90*4 en over 200 jaar zelfs 98*4- Men spreke dus met don Ne- derlandschen dichter, niet meer van een „ellen dig misselijk nageslacht." INGEZONDEN STUKKEN. Wieringen, 12 Mei 1929. M. de R. Zou u zoo vriendelijk willen zijn dit schrijven in uw volgend nummer te plaatsen. Bij voorbaat mijn dank. Het betreft het schrijven in uw blad van 7 Mei, waarop de veehouders worden gewezen op het gevaar om hun paarden op kaal land te weiden, omdat alhier een paard was gestorven aan zand- koliek. Het dier had namelijk 15 pond zand in den maag. Vroeg men aan iemand aan wie dat beest toebehoorde, niemand die je dat kon ver tellen, totdat de Heldersche Court. van Zaterdag 11 Mei vermeldde, dat ik den eigenaar was. Dat dit echter een groot misverstand moet zijn, zal uit het volgende duidelijk blijken. Veertien dagen geleden is er een paard van mij gestorven, maar niet aan zandkoliek, wat ook niet best mogelijk zou zijn, want het dier heeft niet op kaal land geloopen, maar is nota bene de stal niet uit geweest, wat alle veehouders van Westerland met mij eens zullen zijn. Ten twee de is het dier gestorven aan een ontsteking aan de ingewanden, wat door den heer Jan Nieuwen- burg, die het dier verder heeft behandeld, kan worden bewezen, en dóór ons en anderen ook ten duidelijkste zichtbaar was. Hierbij verzoek ik heeren verslaggevers ei vooral van de Heldersche Courant beleefd zich eerst goede inlichtingen te verschaffen, voor zij tot dergelijk geschrijf overgaan, omdat het voor de persoon in kwestie nu juist niet zoo erg ple zierig is, dat dergelijke leugens worden rondge strooid. Ik veronderstel dat er zich na dit schrij ven wel geen nieuwe gevallen van zandkoliek op Wieringen meer zullen voordoen. Dankend voor de verleende plaatsruimte. te C. VERMEULEN, Laan, Westerland. Wij laten natuurlijk de naamvermelding van den veehouder door den Gorresp. der Held. Crt. voor zijne rekening. Dat op Wieringen echter geen „zand-koliek" meer zal komen is, volgens door ons genomen in formatie, een zeer gewaagde veronderstelling, aangezien vooral op Wieringen (zandgrond) drie vierde van de koliekgevallen blijken zandkoliek te zijn. Wij lanceeren dus geen leugens, maar achtten het in het belang der veehouderij een waarschu wend woord te doen hooren. DE REDAQTIE. Aan de Redactie van de Polderbode te Wieringen. Mijnheer de Redacteur In uw courant, de „Polderbode" van 10 Mei j.1., komt o.m. voor een 60-jarig huwelijksfeest van H. Gorneuissen en J. Crum mag ik naar aanlei ding van dat bericht een klein plaatsje in uw courant verzoeken Dat dien dag (8 Mei) voor de Oudjes onvergete lijk zal blijven, ook door de vele blijken van be langstelling van de Burgerij, stem ik volgaarne toe. Maar waarom juist een cijfer moest worden genoemd (en nog wel een te hoog cijfer) is mij niet recht duidelijk. Zeer zeker komt Mevr. Daalder-Kouseband een woord van dank toe voor haar bemoeiingen maar door de publicatie van het door de Burgerij zoo spontaan bijeengebrachte geld, heeft zij haar werk wel even bedorven. Ook een gift van onze Burgemeester staat ver meld, en ik geloof niet dat uw verslaggever deze autoriteit daarmede een genoegen heeft gedaan. De oudjes waren al ongerust nu zooveel men-1 schen weten dat zij zooveel geld in huis hebben, en bang dat het hun ontfutseld zal worden. Wij hebben dan ook een gedeelte van dat .geld wat zij niet direct noodig hadden, een ander in bewaring gegeven. Mevr. D. K., doe wel en zie niet om. U mijnheer de Redacteur mijn beleefden dank voor de plaatsing. P. J. CRUM. Anna Paulowna, 21 Mei 1929. Het geschrijf van den heer P. J. Crum is ons eigenlijk te „onsmakelijk", om daarop te ant woorden, ware het niet, dat hij daarin tevens poogt mevr. Daalder-Kouseband in een verkeerd daglicht te plaatsen. De vermaning: „doe wel en ziet niet om" be hoeft de heer Crum heus niet tot haar te richten. Het is altijd immers ver van haar geweest erken lelijkheid te verlangen voor al het werk, dat zij voor de ouden van dagen doet; men noeme slechte haar ijver in onze afd. Bond voor Staats- pensionneering en nu weer om het bedrag voor dit oude paartje bij elkaar te krijgen. En mijnheer Crum zou goed doen eens een voorbeeld aan haar te nemen. Wat het noemen van de cijfers betreft, wij be oogden daar slechts mee, om aan te toonen, hoe veel de burgerij en de autoriteiten met de viering van dit zeldzame jubileum ophadden, niets meer en niets minder, en het moeten al ongare indivi duen zijn, die zouden pogen dit geld de oudelui tjes afhandig te maken. Deze ongerustheid van den heer Crum heeft zooiets weg van „wangunstigheid" tegenover de milde gevers en hen, die het ve rzamelden. De Verslaggever. GEMEENTE WIERINGEN. J.1. Zaterdagavond trad voor de Vrije Groep in de zaal van den heer M. de Haan te H.-hoef als spreker op de heer A. L. Constandse van 's Gravenhage. Voor ongeveer een 50 personen behandelde spreker het onderwerp „Het verkie zingsbedrog ontmaskerd", 't welk belangstellend werd aangehoord. Van de gelegenheid tot debat werd geen gebruik gemaakt. Men meldt ons dat door de Mtpij tot Aanne ming van Zuiderzeewerken (M.A.Z.) aan een 45- tal arbeiders bij het einde der week ontslag is aangezegd, aangezien zij overcompleet worden wegens vermindering der werkzaamheden. Voor waar voor die arbeiders een heele teleurstelling. De stemming voor 4 hoofdingelanden van het Heemraadschap Wieringen is vastgesteld op Woensdag 22 Mei a.s. des voorm. van 1012 uur in 't café Lont tet H.-hoef. Aan de beurt van af treding zijn de heeren A. S. Klein, C. Jb. Kool en P. F. Kuut terwijl er een vacature is ontstaan door de benoeming van den heer S. Russelman tot Heemraad. -- De Ansjovis-visscherij. Met de ansjovisvis- scherij gaat het zeer slecht. Er wordt zoo goed als niets gevangen. De hoogste vangst was 15 a 20 KG. De visschershaven te Den Oever lag he denmorgen vol schepen, waaronder zich ook de Heldersche en de Texelsche vloot bevond, welke niet zijn uitgevaren. Ook met de geep-visscherij gaat het tot heden slecht, zoodat het er voor de visscherij niet rooskleurig uitziet. Naar Eindhoven. Door bemiddeling der Ar beidsbeurs alhier zijn hedenmorgen 22 arbeiders voor de grondwerken naar Eindhoven vertrok ken. 45 hadden zich hier opgegeven. De overgeble venen wachten nu nader bericht af. Staking Zuiderzeewerken. Op de „Oude Zeug", het eiland te midden der Zuiderzeewerken tus- schen Medemblik en Wieringen, is een staking onder de Zuiderzeewerkers uitgebroken, die 180 man omvat. De eischen der stakers zijn hooger loon en gunstiger verlofsregeling, welke slechter zijn dan vorige jaren. Daar men het niet eens werd, besloten de ar beiders Maandagmorgen niet aan het werk te gaan. Een deel der arbeiders is van het eiland vertrokken. Nader meldt men ons aangaande deze staking, dat verscheidene grondwerkers weder het werk op de gewone voorwaarden hebben hervat, zoo dat de werkzaamheden voortgang kunnen vin den en de staking wel geen verdere gevolgen zal hebben. DOOPSGEZ. GEM. Donderdag 16 Mei, 8 1/4 uur, Doopsgez. Jonge renkring. Vrijdag 17 Mei, 8 uur, Gemeenteavond, o.a. ter bespreking predikantsberoeping en voor het benoemen van een vaste boekhouder. Zij, die in aanmerking wenschen te komen voor den post van boekhouder, gelieven zich vóór of op Vrijdag a.s. op te geven bij den Secr. van den Kerkeraad J. de Wit, Noord Stroe, die ook inlichtingen ver strekt. PROVINCIAAL NIEUWS. Uitslag van het tweede gedeelte van het op Zondag 12 Mei gehouden muziekconcours van den Westfrieschen Bond van Harmonie- en Fan- iarecorpsen te Winkel Tweede AideeÜng Harmonie. „Concordia" Breezand 3e pr. 117 p. „De Eendracht", Kolhorn le pr. 151 p. Eerste Afdeeling Harmonie. „Apollo" Den Oe ver Wieringen 85 p. Afdeeling Uitmuntendheid Harmonie.,, Cres cendo" Medemblik 2e pr. 137 p. Eerste Afdeeling Fanfare. „Willen is Kunnen Lutjebroek 2e pr. 131 p. „Excelsior", Warder le pr. 165 p. Afdeeling Uitmuntendheid Fanfare. „H.U.G.O." Heerhugowaard le pr. 173 p. „Concordia,,, Abbe- kerk 2e pr. 134 p. „Ons Genoegen" Wijdenes lc pr. 168 p. „Concordia" Hoogkarspel 2e pr. 131 „Andante" Oosthuizen, le pr. 171 p. Eere ALeeling Fanfare. „Oefening Kweekt Kennis", Oostwoud, 2e pr. 135 p. „West-Frisia", Twisk, le pr. 161 p. „Kunst na Arbeid" le pr. 17714 P- Zuid schar woude won de wisselbeker die iin het bezit was van Dirkshorn „Onder Ons", Dirkshorn le pr. 165 p. DRIE DEENSCHE VLIEGTUIGEN VERDWAALD. Zaterdag werden te De Mok drie Deensche wa tervliegtuigen verwacht. Toen het wachten lang duurde gingen twee Nederlandsche watervlieg tuigen op onderzoek uit. Zij vonden een Deensch watervliegtuig drijven in de Moep, onder Texel. Zij voorzagen dit vliegtuig van benzine, waarna het opsteeg. Vervolgens vonden zij het tweede Deensche vliegtuig bij de kust van Zuiïch, dat toen met Nederlandsche vliegbooten naar het derde Deensche vliegtuig ging zoekeri. Het derde vliegtuig bevond zich op de kust bij Oost-Wierum en had lichtseinen gegeven. De be manning- der reddingboot „Brandaris", die deze seinen had gezien, koos onmiddellijk zee. Bij de Slenk echter voer de „Brandaris" aan den grond. Men riep toen de assistentie in van liet loodswe zen le Harlingen, die de loodsboot „Vliestroom" uitstuurde. Nadat de „Brandaris" was vlotge- bracht, vertrok de „Vliestroom" naar Oost-Wie rum. Toen de Nederlandsche watervliegtuigen bij Oost-Wierum wilden neerstrijken kwam een van hen in botsing met het aldaar liggende Deensche vliegtuig. De toestellen werden cenigszins be schadigd, doch er kwamen geen persoonlijke on gelukken voor. De beschadiging was echter van dien aard, dat de vliegtuigen niet meer konden vierden gebruikt. u' Zondagmorgen om 10 uur is de „Vliestroom" met het Nederlandsche vliegtuig op het dek en het Deensche vliegtuig op sleeptouw, naar Nieu- diep vertrokken, waar zij in den loop van den middag aankwamen. ANNA PAULOWNA. BURGERLIJKE STAND Geboren Maria Gerarda, d.v. J. A. W. Roosen en van P. C. Rotteveel Hendrik Jan, z.v. H. J. Foppen en van M. J. van der Wallen Gerardus Tiheodorus, z.v. J. M. Verdegaal en van J. C. Al kemade. Ondertrouwd Jan Smit, oud 24 jaar, landar beider, wonende te Winkel en Alida Maria van Eeten, oud 22 jaar, zonder beroep, wonende te Anna Paulowna. Getrouwd Meijert Koster en Niesje de Leeuw. Hendrik Bakker en Anna Catharina Noorden Martinus van Dompselaar en Jannetta Hendrica Geertruida Lips Albert Komen en Delia Maria van Kuijeren Adrianus Roos en Aafje Lamber- ta de Boer. Het onderzoek der verlofgangers van de lich tingen 1917 en 1920 zal voor deze gemeente ge houden worden te Schagen, in de Gemeente Be waarschool, voor de lichting 1917 om 12.30 uur en voor de lichting 1920 om 13.15 uur. De generale Commissie Zuiderzeesteunwet heeft afwijzend beschikt op de aanvragen van A. de Smit, J. C. Hoogmoed, Clir. Hoogmoed en S. Hoogmoed, visschers te Van Ewijcksluis, om gel delijke tegemoetkoming ingevolge de Zuiderzee steunwet. Politie. Verloren een vulpen. Gevonden een slinger van een auto. Meegeloopen een hond, (Hollandsche Herder). Inl. ter Secretarie. Vcor de twee vacant komende betrekkingen van onderwijzeres aan School I, te Kleine Sluis, hebben zich 30 sollicitanten aangemeld. De onlangs in deze gemeente gehouden Em- mabioemcollecte ten bate der tuberculosebestrij ding heelt in totaal 123.45V& opgebracht In verband met het toenemende snelverkeer en de gevaarlijke ligging in dat opzicht van het speelterrein bij de o.l. school III in den Oostpol der, zullen aan den Zwinweg ter weerszijden van de school, waarschuwingsborden geplaatst wor den. Bloeddorstige honden. In de afgeloopen week is een schaap van den heer C. Blaauboer ip den Achterdeg, (Oost-Polder) verscheurd op het land gevonden. Men vermoedt, dat honden aan het werk zijn geweest. Mollenbestrijding. Daar zich veel mollen op houden in de Boezemkade, die daar natuurlijk niet gewenscht zijn, heeft het Gemeentebestuur aan den Heer Wit van hier de bestrijding opge dragen. Deze vangt ze niet met een spade, doch schiet ze met een geweer. Dit schieten op mollen voldoet uitstekend. Ongeluk. J.1. Maandag tegen den middag ge raakte in den Boermansweg een span paarden, gespannen voor een driewielde kar van den land bouwer A. de Graaf in het land op hol. Met vree selijken gang holde de dieren door het land met het noodlottig gevolg, dat de kar kantelde en over de kop sloeg. De bestuurder, een broer van G., kreeg de wagen op zijn lichaam en werd dan ook in het eerste oogenblik voor dood opgeno^ men. Een der paarden v eraakte in een sloot en verdronk. Naar we thans vernaüien is de toe stand van den bestuurder redelijk wel. BREEZAND. Onze harmonievereeniging „Con cordia" behaalde op het concours te Winkel een derde prijs in de tweede afdeeling. BREEZAND. Droevig ongeval. Vrijdagavond ongeveer 6 uur is in de Verlengde Kleiweg een droevig ongeluk gebeurd. Het 5-jarig zoontje van den Heer L. is van een geladen mestkar van den Heer Hoogschagen gevallen, doordat een der paarden onverwachts een sprong gaf. Het nood lottig gevolg was, dat de arme kleine een wiel over z'n halsje kreeg, en 5 minuten later over leed. Men begrijpt de ontsteltenis der bedroefde ouders. BREEZAND. Op het op Hemelvaartsdag te Zaandam gehouden concours van den Noord- Hollandschen Bond van Christelijke Harmonie- en Fanfarecorpsen behaalde in de 3e afdeeling, „Soli Deo Gloria" alhier een 2e prijs met 54 p. BREEZAND. Met ingang van 1 Juni a.s. is mej. E. J. Willemse, te Tërneuzon, als onderwijzeres benoemd aan de Christelijke School. BINNENL. NIEUWS. DE ZOMERTIJD. Er wordt, voor zooveel nog noodig, aan herin nerd, dat de zomertijd aanvangt morgen 15 Mei. De overgang geschiedt in dier voege, dat wan neer de middelbare zonnetijd van Amsterdam op den dag, waarop de zomertijd aanvangt, twee uur aanwijst in den voormiddag, het wordt zijn geacht drie uur in dien voormiddag. De overgang naar den zomertijd geschiedt met andere woorden dus in den nacht van Dinsdag op Woensdag 15 Mei te 2 uur. KROPSLA PER K.L.M. NAAR LONDEN. Voor Londen werden Vrijdag per vrachtvlieg tuig van de K.L.M. 124 krajten, totaal wegendv 750 Kg. kropsla verladen. Hiermede wordt bewe zen, dat de exporteurs ook voor massa-artikelen het nut van verzending per vliegtuig gaan inzien DE ZUIDERZEEWERKEN. Aan de juist verschenen „driemaandelijkschc mededeelingcn ontleenen wij het volgende: Van de bouw uitwateringssluizen beoosten Wieringen zijn de pijlers en landhoofden voor 't middelste stel opgetrokken tot N.A.P.. De vleugel muren van 't oestelijke stel uitwateringssluizen zijn gereed. De veertien meerpalen voor de kunst werken kwamen gereed. Bouw uitwateringsluizen Kornwerderzand Het inheien van de palen voor de fundeerings- platen der sluishoofden van de schutsluizen werd voltooid en een begin gemaakt met het aan brengen van de fundeeringsplaat van gewapend beton voor het binnenhoofd van de groote schut sluis. Met den aanmaak van palen en damwand- platen is thans weder begonnen. De Droogmaking. De aanleg dijk Wieringen-Me demblik. Door vorst en ijsbezetting kon niet wor den voortgegaan. Maatregelen zijn thans getrof fen voor verdere voortzetting der werken. Dijk langs het Boezemmeer. Op 18 Maart kon het werk worden hervat. Bij het opmaken van het bestek was de gezamenlijke duur der uitvoering van de werken geschat op ongeveer 90 dagen. Door de goede organisatie van het werk en de voortvarendheid, waarmede de uitvoering is ge leid, bleek intusschen de genoemde tijdsduur aan zienlijk te kunnen worden bekort, en wel zooda nig dat de voltooiing der werken in het voorjaar van 1929 in plaats van in den nazomer kon wor den tegemoet gezien. Een zoodanige vervroegde voltooiing strookte echter niet met het programma, in het bijzonder niet met de uitvoering van de baggerwerken tót vorming der hoofdkanalen. De keersluis bij de Oostpunt zal niet vóór het najaar 1929 gereed kunnen zijn en tot zoolang moet derhalve in den dijk langs het boezemmeer een opening worden gespaard om de scheepvaartverbinding in stand te houden. |j"S-S Schutsluis bij De Haukes. In den loop van Maart werd de bronbemaling weder aangebracht Een aanvang werd gemaakt met het inheien der aan te brengen houten damwanden. Voor de her stelling der schade ontstaan door het lekken van den ijzeren damwand werd aan de aanneemster een bedrag van f 30.800 uitgekeerd Bemalingsinrichting Wieringer Meerpolder. De bouw van het electrisch gemaal bij Medem blik ondervond door de vorst aanzienlijke vertra ging. -&[ Met de Maatschappij tot Uitvoering van Zui derzeewerken werd een ovenreenkomst getroffen voor het leveren voor f40.000 van 16.000 M3 kei- leem in den gemaalput, bestemd om daar te wor den verwerkt in het aan het gemaal aansluiten de dijkslichaam. SPORT. SUCCES-NIEUWS. Zondagmiddag speelde Suc ces I een vriendschappelijke wedstrijd tegen D.T.S. van Oudkarspel, kampioen le klas N.H.V. B. Er was voor deze wedstrijd zeer veel publiek op de been, want eerst werd een rondgang door H.-hoef gemaakt met „Harmonie", welke door haar mu ziek het publiek naar het veld deed stroomen. Scheidsrechter Kelder fluit de elftallen in het veld en na wederzijische felicitaties met de be haalde kampioenschappen werd begonnen. Suc ces brengt de bal aan het rollen. Bijna direct ne men de D.T.S.-'ers de bal over en wist reeds na 5 minuten de leiding te nemen. De Successers loopen het vuur uit de sloffen, doch zijn tegen het vlugge spel van D. niet opgewassen en het duurt dan ook geruimen tijd eer Succes er wat beter in komteeii enkele S.-aanval gaat door pech verloren. D. komt goedkoop aan haar 2de doelpun doordat Succes in eigen doel werkt 0—2. Tot rust weet Succes echter haar doel voor meer dere punten schoon te houden. Na de thee werken de Successer's hard om de achterstand in te halen doch het wil niet lukken en D.T.S. weet zelfs haar voorsprong op te wer ken tot 05. Dit Succes toch te bar en Flippie weet geheel onverwachts no. 1 voor S. te maken 15. Hierdoor aangemoedigd zijn de S.'ers een oogenblik druk in het offensief en in minder dan geen tijd wordt de D.-keeper 3 maal gepasseerd en is de stand op 45 gebracht. D. welke hierdoor een beetje uit het veld was geslagen pakt thans weer wat vlugger aan en het duurde dan ook niet lang of zij wist er 46 van te maken en kwam in het bezit van de prachtige lauwerkrans uitgeloofd door Jn. Bakker M.Johz. Het geheele D.T.S.-elftal was een zeer sympathiek elftal en wij zien dit dan ook nog eens gaarne weer terug. MARKTBERICHTEN. EIERVEILING ALKMAAR, 11 Mei 1929. Aan voer 240000 Kipeieren. Prijzen 56-58 Kg. 5.30 a 5.50 58-60 Kg. f 5.40 a 5.70 60-62 Kg. 5.60 a 5.90 62-64 Kg. 5.80 a 6.50 Bruine 60-65 Kg. 5.70 a 6.80. Aanvoer 75000 Eendeieren. Prijzen 5.20 5.40. ALKMAAR, 13 Mei 1929. 67 vette koeien 250 a 450 handel goed 10 vette kalveren 50 110 vette kalveren p. ned. pond 1,25 a 1.50 137 nucht. kalv. (slacht) 8 k 22 523 vette varkens (zware) per ned. pond 92 tot 96 centZouters per ned. pond 90 a 91 cent per ned. pond, handel stug. Het Echtpaar H. Cornelissen en J. Corneüssen- Crum, dat Woensdag j.1. onder groote belang stelling zijn 60-jarig huwelijksfeest vierde te Anna Paulowna.

Wieringer courant | 1929 | | pagina 2