„ie Adelaar „CeiiGordia Bioscoop „De Adelaar" ,.ZSjn wij apen of geen apen" Amsterdamsch ïldinpapijn BEKENDMAKING De waarn. directeur van het Post- en Tele graafkantoor te Hippolytushoef maakt bekend, dat onder no. 40 telefonisch is aangesloten do heer L. Geusebroek, Zandburen 5a. (loodgieter.) Vervallen is no. 23, de telef. aansluiting van den heer C. Russelman. SUCCES-NIEUWS. Gisteravond speelde Suc ces II een vriendschappelijke wedstrijd tegen de pas nieuw opgerichte voetbalclub „Flevo" van Den Oever. Dit was een mooie spannende wedstrijd en werd door „Flevo", waarin zeer goede spelers meespeelden gewonnen met 42. Voor rust was Succes II de sterkste doch na rust was het Flevo-elftal, door een wijziging in haar elftal aangebracht, steeds de meerdere. Wij zien het Flevo-elftal dan ook nog gaarne eens terug. Zondag gaat Succes II naar Anna Paulowna om tegen A.P. I een wedstrijd te spelen voor de Zomercompetitie. V.V.M.P. trok Woensdagavond naar Nieuwe Niedorp om daar een wedstrijd tegen N.V.V. I te spelen voor de door V.V.M.P. uitgeschreven nederlaagwedstrijden. V.V.M.P. was in Nieuwe Niedorp weer de gelukkigste en wist met 43 te winnen. V. is nog steeds ongeslagen. Openlucht - Uitvoering. Onze Gymnastiekver- eeniging „Wieringen" zal Zondag a.s. een open- luchtuitvoering houden op het terrein van den heer Jb. Bruul te Hippolytushoef. Te 2 uur zal een rondgang met muziek van „Harmonie" door het dorp werden gemaakt. En vervolgens zullen op het terrein verschillende turndemonstraties worden gegeven, waaraan ook de aspirantenklasse zal medewerken. Als het mooi weer is, en daaraan twijfelen wij niet zullen velen zich naar 't terrein bege ven, om onze kranige turners gade te slaan. Geslaagd. Onze plaatsgenoot, de jongeheer Joh Takes Tz. te H.hoef, slaagde te Zutphen voor 't overgangs-examen van de eerste naar de twee de klasse aan de Handelsschool met 4-jarige cursus, aldaar. Nieuwe Zangvereeniging. Men meldt ons dat door den heer Hoogvorst en anderen pogingen in het werk worden gesteld hier 'n zangvereeni ging te Hippolytushoef op te richten. BINNENL. NIEUWS. voor 'n groot gedeelte zijn beleend. H den nacht van 5 op 6 Juli had hij op nieuw ingebroken in 't logement; de buit bestond toen slechts uit een portemonnaie en eenig geld. De aangehoudene werd bij deze tweede inbraak be trapt door den logementho-der, doch wist j i 'n worsteling met dezen te ontvluchten. p 'sAvonds heeft de politie ook den broer a. nge houden. Deze heeft echter nog geen bekentenis afgelegd. DOODGEVALLEN. De 31-jarige scheepsschilder J. L. Tjiele, wonen de in de Hudsonstraat te Rotterdam, was gister middag om één uur bezig met het schilderen van een tien meter hooge kraan bij de scheeps bouw Maatschappij „Nieuwe Waterweg" te Schiedam. Hij werd door een duizeling bevan gen en stortte naar beneden. Hij bekwam een schedel fractuur, tengevolge waarvan hij onmid dellijk is overleden. Hij was gehuwd doch la^*" geen kinderen achter.*Sl PROVINCIAAL NIEUWS. DOOR EEN MACHINE VERPLETTERD Woensdag is op de steenfabriek Plintos te Geleen de 23-jarige H. Lange, afkomstig van Ge leen, door een drijfriem van de presmachine ge grepen. De ongelukkige was op slag dood hij was eerst sinds Maandag op deze fabriek werk zaam. Na het gebeurde werd de fabriek onmid dellijk gesloten. TREINBOTSING. Woensdagmorgen om zeven uur reed een der pas in dienst gestelde motor-tractors van het station Hoorn in de richting Medemblik. De bestuurder had blijkbaar niet gezien dat de rem dicht stond. Een opzichter echter zag den wagen voorbijgaan en ontdekte het. Met een rangee- rende locomotief volgde hij den tractor met de bedoeling het euvel te herstellen. Plotseling stond de tractor stil en liep de rangeerende loco motief er bovenop. Tengevolge van deze botsing werd een der passagiers aan het hoofd gewond, zoodat hij naar het ziekenhuis te Hoorn moest worden overgebracht. Ilij kon, na verbonden Ie zijn, naar huis gaan. De tractor werd beschadigd en is voorloopig buiten dienst gesteld. DOOR EEN WAGEN MEEGESLEURD. /Toen een voerman te Warffum Woensdag met twee aaneengekoppelde wagens grint vervoerde, viel het zoontje van H. de Groot, dat zich op den achtersten wagen bevond, op den grond. Het ventje bleef met de kleeren aan den wagon ha ken en werd een eindweegs meegesleurd. In zorgwekkenden toestand is hij naar het zieken huis vervoerd AUTO TE WATER. Een der inzittenden verdronken Woensdagavond omstreeks halftwaalf is een auto met vier inzittenden ter hoogte van hef bootenhuis van „Triton" in den Leidschen Rijn gereden. Drie van hen konden zichzelf in veilig heid brengen de vierde, de heer A. Tpn, kon eerst verlost worden, nadat de kap van den wa gen was stukgetrokken met behulp van een lier in de nabijheid liggend schip. De geneeskun dige dienst heeft ruim een uur lang kunstmatige ademhaling toegepast, doch deze pogingen moch ten niet baten. De auto kwam uit Zalt-Bommel. ONDER EEN AUTOBUS. In den afgeloopen nacht is iemand, Van de Moosdijk genaamd, toen hij op den Boschdijk te Eindhoven wilde oversteken door een autobus overreden. De man werd met kracht tegen het trottoir geslingerd. Ernstig gewond werd de man in het ziekenhuis opgenomen, waar hij spoedig na aankomst is overleden. ONDER EEN SPOELINGBAK. Een jongen gedood. Donderdag werden op do losplaats der Staats spoorwegen te Deurne door den expediteur Goos sens spoelingbakken gelost, die óp den wagen vervoerd werden. Op een gegeven oogenblik viel een der bakken, die circa 1000 Kg. woog, van den wagen en verpletterde den 12-jarigen jongen II Goossens, die stond te kijken. Hij was op slag dood. GEVOLG VAN STOEIEN. Op de kennis te Eindhoven zat een paartje in een auto van de autocaroussel. De twee gelieven zaten dusdanig te stoeien, dat zij beiden op een gegeven moment uit den molen vlogen die in volle vaart was. Het meisje bekwam ontvellin gen aan haar knie. De jongen bleek er echter ernstiger aan toe. In bewusteloozen toestand werd hij opgenomen en per brancard naar zijn pension overgebracht. Het ongeval is geheel aan de onvoorzichtigheid der jongelui te wijten. EEN INBREKER AANGEHOUDEN. Een moeilijke arrestatie. Woensdagmiddag omstreeks zes uur werd in de Scheveningsche Boschjes een man door een agent van politie op heeterdaad betrapt op het plegen van openbare schennis der eerbaarheid. De man vluchtte echter en een achtervolging begon, welke niet minder dan drie kwartier duurde. Ondertusschen had de man verschillen de zilveren voorwerpen weggeworpen. Nadat de agent drie revolverschoten in de lucht had ge lost, is de man aangehouden. Bij verhoor bekende de man in 't begin dezer maand met zijn broer in 'n nacht te hebben ingc broken in een logement aan de Lange Beesten markt te Den Haag Er werd toen voor onge veer f 500 aan sieraden buit gemaakt, welke DEN HELDER. Het vlotbrengen van de Eugenie. Wederom vorderingen gemaakt. De laatste da gen heeft men een andere wijze toegepast, om het op den zeedijk te Den Helder gestrande Grieksche s.s. „Eugenie" vlot te brengen. Aan bakboordzijde, aan den dijkkant, heeft men oen zestigtal vijzels geplaatst, met de bedoeling door het opdraaien daarvan het schip naar stuur boordzijde te doen hellen, zoodat het van de steenen, waarop het geboeid zit, vrij komt. liet resultaat van het werken van Maandag en Dinsdag is dat het schip reeds 15 c.M. meer slagzee heeft gekregen. Men hoopt daardoor dat het schip van den dijk zal glijden en eerst dan zullen er weer sleepbooten voor komen. GEWDTENSGELDEN. Bij den Inspecteur der Directe Belastingen ie Den Helder zijn de navolgende bedragen aan ge- wetensgeld ontvangen 700 onder letters T.G 600 onder letters W.G. 400 onder letters G.I. 400 onder letters B.L. 500 onder letters! K.N. 300 onder letters B. R.600 onder let ters K. \T. 400 onder letters P. W. 350 on der letters H. E. 1010.18 onder letters K. I. 363.78 onder letters K. J. 150 onder letters L. S. 200 onder letters P<T. 200 onder let ters J. U. 1000 onder letters Z.Z. 100 onder letters D. F. 150 onder letters Z. H. WERVERSHOOF. In deze gemeente heeft ie der daartoe gerechtigde aan de j.1. gehouden ver kiezing voor leden van de Tweede Kamer deel genomen. KEURING VAN DEKHENGSTEN. De gewone keuringen van tot dekking bestem de hengsten, welke alleen door de stamboekcom- missiën zullen geschieden, zullen dit najaar worden gehouden op 13 Augustus te Texel en Terschelling en 14 Augustus te Wieringen en Anna Paulowna voor type tuigpaard. KAMER VAN KOOPHANDEL. In de Openbare vergadering der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hollands Noor derkwartier te houden op Dinsdag 16 Juli a.s. in het Stadhuis te Alkmaar komen onder meer de volgende ingekomen stukken ter tafel. een afschrift van een adres van de Kamer van Koophandel te Hoorn, gericht' aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal inzake het belasting betalen op de postkantoren een afschrift van een adres van dezelfde Ka mer gericht aan het College van Ged. Staten van Noord-Holland, inzake de keuring van Au- tobussenV een afschrift van een adres der K.v.K. te Leeu warden aan den Minister van Waterstaat, inza ke het spoorwegverkeer over den nieuwen af- sluitdam Wieringen-Friesland een schrijven van de Condensed Milk Co. of Holland te Alkmaar, betreffende het sluiten van de bruggen in N.H. Kanaal op Zondag een afschrift van een adres gezonden aan di verse Gemeentebesturen door eenige Burge meesters en Ontvangers der Directe Belastingen, inzake het belastingbetalen op de postkantoren; een afschrift van een door den Bond van Be- drijfsautobushouders in Nederland aan den Mi nister van Waterstaat gezonden adres, inzake de herziening van de wettelijke bepalingen be treffende het motor- en rijwielverkeer een rapport van den Heer D. H. Gunwald van het bezoek dat hij met den Burgemeester van Anna Paulowna aan den Directeur-Generaal der Posterijen en Telegrafie op 16 Mei heeft ge bracht en een rapport van den heer M. A. Kolster omtrent zijn bezoek aan de Directie der Neder- landsche Spoorwegen, beoogende verbetering te brengen in de treinverbinding met Den Hel der. Terwijl ook de volgende uitgegane stukken ter kennis van de vergadering worden gebracht n.1. een schrijven aan den heer Inspecteur der Ne- derlandsche Spoorwegen te Alkmaar met ver zoek een verbetering in den treinenloop op Zon dag te willen aanbrengen een schrijven aan den Minister van Financiën adhaesie betuigende aan het adres der K.v.K. tc ^Terneuzen, inzake concurrentie van den Mid denstand door Rijksambtenaren een adres aan de Eerste Kamer der Staten-Ge neraal met het verzoek het wetsontwerp van den Heuvel, tot tijdelijke steunverleening aan de beetwortelindustrie, te willen verwerpen een schrijven aan het College van Gedeputeer de Staten van Noord-Holland met de vraag wan neer een aanvang zal worden gemaakt met de uitvoering van het provinciaal wegenplan. PROVINCIALE ST/^TEN VAN N.-ROLLAND. De Heer Kleerekooper bedankt voorloopig als lid. Bij Ged. Staten dezer provincie is van den heer A. B. Kleerekoper bericht ingekomen, dat hij ontslag neemt als lid van het college van Prov. Staten. Volgens „Het Volk" is de reden van deze. ont slagname hierin gelegen, dat op Vrijdag 26 Juli in de Staten de stemming plaats heeft voor de leden der Eerste Kamer, waarbij geen enkeie van de soc. dem. Statenleden kan worden ge mist, terwijl het in geen geval gewenscht is, dat Kleerekoper dan al de vermoeienis van den tocht naar Haarlem doormaakt. Opvolger van Kleerekooper is de heer J. van Pareren. Deze bevindt zich echter in het buiten land en kan op 26 Juli niet te Haarlem zijn. Hij heeft dus voor een benoeming bedankt. Benoemd zal nu worden de tweede opvolger, n.1. de heer B. Sajet. Intusschen zullen uiteraard de noodige maat regelen worden getroffen, dat Kleerekoper door dit geval zijn Statenzetel niet verliest. Met de medewerking van zijn opvolgers zal hij op de lijst blijven staan en na 26 Juli op zijn plaats in de Staten wederkeeren. UIT TEXEL. Goed afgeloopen. Een zoontje van den heer Zegel van den Burg wilde Zondag zijn vaardig heid toonen in het fietsen door zoo dicht moge lijk langs de haven te rijden. Hij raakte daarbij echter met zijn trapper tegen een paal en schoot 't water in, de fiets boven op hem. Aan een kameraadje gelukte het de jongen vanaf een schuit te grijpen waarna ijlings ge haalde hulp den drenkeling op het droge wist te brengen. Veel wier. Uit Oudeschild schrijft men aan de Tiexelsche Crt.: Hoewel het weer op het oogen blik voor wiermaaien niet zoo gunstig is, is er al veel gemaaid zeegras aangebracht. Hiermee is wel een goed weekgeld te verdienen. Dacht men eerst, dat het met zeegras op de waarden lecht gesteld zou zijn, het tegendeel is hel ge val gebleken: er is zelfs heel veel zeegras Enkele visschers van elders, die veel op de waarden visschen, meenen dit aan de regelma tige dcoi te moeten toeschrijven. In de regel gaat de dooi met ruwe westelijke winden ge paard. Dan wordt het ijs van de waarden los ge slagen en wordt het zeegras met wortel en al uit het zand gesleurd. Dit jaar is het niet het geval geweest. BRIEF VAN TEUN AAN HARM. Anna Paulowna, datum postmerk. Waarde Vriend Harm. Eindelijk hebbe we dan toch, wat ze in deze golvende tijd noeme zooveel als 'n „hittegolf Maar Mie en ik betitele 't met het gewone ouwer vvetsclie: lekker broeiig zomerweer Nou, 't wier net tijd, hoor Harm, ja, 't wier net tijd, jong, want anders hadde ze hier in de polder vast gestaakt met te leven Ja Dat is nog al kras, he Maar ze zijn hier niet voor zoo 'n klein geruchtje vervaard. En bovendien de boot was an, meer dan an. Alle poldersche on derdanen murmereerdenallemaal kouwe neu zen en kouwe ruggen de bolle-millionairs, dat de tulpen niet wouë aanbruine; de schoone pel- stertjes, dat de tulpen zoo'n dikke huid hadden, dat de kleine teere vingertjes er rood en zeer van werden, en er geen dubbeltje op zij kon wor de gelegd om us naar de Heldersche Kermis te gaan; ja, 't was klage en nog us klage door het sterke en 't zwakke Poldersche geslacht Maar wacht, ik zou bijkans jokke Eén was er, die de kop er bij hield zooals altijd; onze wak kere Benema Jij heb 't zeker niet gewete, Harm anders had je hem natuurlijk 'n gelukstelegra- nium per radio gezonden. Onze Benema is toch in den nacht van Zater dag op Zondag 43 lentes geworde. Main man, main man, wat 'n feest, zou Piet van de kleine Sluis zegge. Nou 't was 'n reuzefeest, en al zou de suilan van Ribaralolo in eigen persoon z'n bruiloft heb ben gevierd, dan zou hij geen meer lol hebben gehad, dan nu Han en z'n 18 gangmakers op de verjaarpartij. Toen de klok 12 zou slaan en onze Han z'n 43 ste levensjaar in zou gaan, stond alles 'n oogen blik plechtig stil. De maan hield met beië han den z'n gang in tegen de rand van 'ndikke wolk, de wind hield op met loeien, 't. Ouwe Veer staak te z'n klakkelende golfjes, ja zelfs de kikkers hielden hun snater; Nog eens. het was plechtig stil erg plechtig. Maar dan, als de 12de slag de klankgaten van de klok verliet, dan barstten de vreugdetonen als 'n onweer los. De maan maakte 'n lachende sartomotaal, de wind ronkte, 't Ouwe veer kla terde, de kikkers kwaakten, dat hooren en zien verging, en daar boven uit, en dat wil wat zeggen, Harm,daar boven uit donderden de hoera's en 43 maal werden de glazen geheven en 43 maal klonk het vreugdelied Hatsee, onz' Benemaatje, Zoo edel als een „Granimaatje Verliest ook Han geen enkel blaadje Ja, hij is onze vrind. Bij heel de burgerij bemind Hou, wacht effe, Harm. Ik draaf te hard van stal. Alleen 't voorspel werd 43 maal gezongen, de rest werd er zoo'n beetje bij geneuried. Maar 't feest was kolosaal, de vriendschap was tiptop. Er werd gezongen, gedanst en gesprongen, Nee, het was zoo mirakel, m*n jongen, Dat de ruiten in hun sponningen kreunden, En van louter lol aan stukken dreunden En niet alléén Hans ruiten kregen die kuren, Maar ook die van de buren. En telkens klonk 't ronderdebom, Theetafel en zoo meer vielen vreugdevol om, Nooit is men zoo lollig uitgeweest, Als op Han's 43ste verjaringsfeest. Maar zoo ik an 't eind van m'n briefje wil zeg ge, Harm, gekheid is gekheid, maar Han is 'n jofele vent, die de kop boven water houdt, als 'n ander met 't hoofd in de piepzak zit. Het beste, ouwe jongen, TEUN plaats van het onheil gezonden. Daar de schuit niet groot genoeg bleek, liet men de olie naar een open terrein wegvloeien. Diep in den nacht was men er nog niet in geslaagd den oliestroom te bedwingen. De schade kan op het oogenblik nog niet worden geschat, daar nog niet vast staat, in hoeverre de olie weer bruikbaar kan worden gemaakt. De inhoud van de tank had een waarde van ca. 175.000 Mark. PREDIKBEURTEN. HERV. GEM. Den Oever Kapel 10 u. de heer H. Boersma. Cand. t.d. H. D. Dienst voor Zuiderzeewerkers. H.-hoef voorm. half elf Ds. van Beek. Oosterland nam. half drie Ds .Van Beek. 17 Juli 8 uur Herv. Zusterkring H.hoef. 18 Juli 8 u. Herv. Zusterkring Kapel Den Oever DOOPSGEZ. GEM. H.-hoef voorm. half elf uur Ds. J. M. Leendertz van Haarlem. (Collecte met open schaal.) Dinsdagavond 8 uur Doopsgez. Zusterkring. EVANGELISATIE H.hoef v.m 10 uur de Heer J. Bosma. Geref. Kerk Beltstraat. 's Morgens 10 uur H. J. Winter Candiaat t.d.H.D. 's Middags 3 uur H. J. Winter Amsterdam. Busdienst vanaf Den Oever. BUITENLAND. SCHAGEN, 11 Juli 1929. Op de heden gehou den weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 9'paarden 100 a 375 14 Stieren 110 a 350 11 Geldekoeien (mag.) 140 a 360 110 Geldekoeien (vette) 200 a 420 20 Kalfkoeien 200 a 370 67 Nucht. kalveren 12 28 30 Schapen (mag.) 20 a 24 30 Schapen (vette: 30 a 37 102 Lammeren 20 a 25 31 Varkens (mag.) 35 a 45 55 Varkens (vette) per Kg. 0.90 a 0.92 104 Biggen 25 a 35 104 Konijnen 0.75 a 2 Hanen 0.i0 a 1.50 49 Kg. Boter f 1.80 a 2. EIERVEt LING SCHAGEN, 11 Juli 1928. Aan gevoerd 99463 stuks kipeieren. Prijs 55-57 Kg. 6.10 58-60 Kg. 6.20 a 6.50 61-63 Kg. 6.40 a 6.60 64-67 Kg. 6.60 a 6.90. Ongewogen wit 5.90 a 6.70 Bruin 6.60 k 6.90. 6820 Eendeieren f 5.60 a 5.70 42 Klakoeneie- ren 8.20 a 8.50. EIERVEILING, DEN HELDER. 11 Juli 1929. Aangevoerd 11923 Kipeieren. Prijzen Bruin 6.30 k 7.00 Wit 5.30 a 6.80 Aangevoerd 327 Eendeieren 5.00 a 5.10 per 100. ALLEMAAL OP DEN ELECTRISCHEN STOEL. Te Pittsburg is een electrischen stoel voor po litieagenten en brandweermannen ingevoerd. Natuurlijk niet met de bedoeling, hen stuk voor stuk den misdadigersdood te doen sterven. Inte gendeel. Deze electrische stoel is het nieuwste op het gebied van regeneratie van zenuwen en spieren. De patiënt komt er in te zitten en krijgt een soort vibratiemassage met de gelijk tijdige electriseering. Het resultaat heet schitte rend te zijn en men voorspelt, dat deze stoel weidra overal ingang zal vinden. WERELDKAMPIOEN IN HET ETEN. In Nyirsgyhaza (Hongarije) verzwolg een klei ne tengere man bij een eetwedstrijd binnen de driekwartier 50 eieren en een pond spek. Het werk van dezen veelvraat en zijn mededingers werd natuurlijk gefilmd. De man heeft zeker een wereldrecord opgesteld. Wie zal het verbe teren EEN OLIEZOND VLOED. Een tank leeggeloopen. Een olietank der Rütgers-Werke A. G. te Ent den (Duitschland) op de westelijke pier is Dins dagmiddag plotseling lek geworden en de in houd, 230.000 ton teerolie, die onder den gewel digen druk met een reusachtigen straal naar buiten spoot, dreigde het water in de haven met de gevaarlijke brandbare vloeistof te bedekken, hetgeen tot een ontzettende ramp had kunnen leiden. De havenpolitie werd gealarmeerd en een regeeringsstoomboot, met een schuit op sleeptouw voor het opnemen van de olie, naar de Keizerstraat 92 bericht U de -ontvangst van de nieuwste modellen WHIPCORDiRIEGENJASSEN „DE ADELAAR" munt uit door zijn coupe, kwaliteit en prijs en zal handhaven U goede waar te leveren voor billijken prijs. Geen confec tiewerk, maar prima kleermakerswerk. Heeft U al kennis gemaakt met het kleedingmagazijn „De ADELAAR", zoo niet, ga dan naar de KEIZERSTRAAT 92 en let speciaal op onze étalage, daar vindt U de nieuwste modellen. „DE ADELAAR" maakt U er opmerkzaam op dat men hier een prima blauw laken Costuum kan vinden en naar ieders beurs en keuze. Let op dit adres en loop niet verkeerd. KEIZERSTRAAT 92 DEN HELDER Süeciaal adres voor BUIKCOSTUUMS. Ruime keuze voorradig. Zondags tot half één geopend. Reiskosten worden vergoed. ZONDAG A. S. LACHEN I LACHEN I De dolste klucht van dit Jaar IN 7 ACTEN gaat Zondagavond in CONCORDIA. In de hoofd rol SIJD CHAPLIN met het beroemde AAP< MENSCH AKKA. Wat Rin, tin, tin, is in zijn filmen is het aap- mensch Akka in ZIJN WIJ APEN. 7 acten lang z-ullcn de lachsalvo's niet uit de zaal zijn. ZIJN WIJ APEN is ongetwijfeld de geestigste grappigste en meest komische film sinds tijden verschenen. CHAPLIN viert hier zijn grootste triomfen geholpen door het AAPMENSCH AKKA. De grootste klucht van het jaar. De meesterlijke creatie van Chaplin. Ons BIJPROGRAMMA is schitterend. No. 1 Kwartiertje in het variété in 1 acte. No. 2 De Held van het Peloveld in 2 acten. No. 3 Kinderen zijn Kinderen, in 1 acte. Het geheel zal worden opgeluisterd door het MANDOLINE ORKEST O.K.K., onder leiding van den Heer P. Jongkind. AANVANG ACHT UUR. GROOT STRIJKORKEST. EXPLICATIE VELTMAN. Aanbevelend BRUUL. .SlLjm-of HCinkhoesh QenouwdUeid op de bord v«an kleine bebcindelV gy Ket m AKXer'.s Abdysiroo (Adv. in Blokscht

Wieringer courant | 1929 | | pagina 2