Door de A.N.W.B. zullen bij de dorpen Hip- polytushoef, Westerland, De Hauk.es, Stroe en Den Oever plaatsnaamborden worden geplaatst. dan is het niet onmogelijk, dat er in het tehuis des Zondags tevens kerkdiensten zullen worden gehouden. Met het bouwen is hierop gerekend. menteerd en hem werd een spaarbankboekje met een bedrag van 100 namens de gemeente voor het kind overhandigd. Naar wij vernemen, heeft de Heer P. F. Kuut bedankt als opperbrandmeester en is in zijn plaats als zoodanig aangesteld de Heer J. C. Klein. De Burgemeester dezer gemeente zal van 21 Juli tot en met 12 Augustus met verlof afwe zig zijn. Gedurende de maand Juni zijn 12 perceelen aangesloten aan het waterleidingnet. Gedurende het tijdvak 4—9 Juli is wegens ongesteldheid van den heer Claij als tijdelijk onderwijzer te Westerland werkzaam geweest de Heer L. M. F. Rüder. De dienstplichtigen W. J. Ronda, M. Koorn K. Klein, H. Lukkien en A. ten Caat zijn opge roepen om op 2 Augustus a.s. te Schagen deel te nemen aan het nader onderzoek inspectie.) Openluchtuitvoering der Gym. Vereen. „Wie lingen. Bovengenoemde Gym. Vereen, hield Zon dag hare jaarlijksche openluchtuitvoering. Des middags 2 uur werd een rondgang gemaakt door de geheele vereen, voorafgegaan door de muziek vereeniging „Harmonie." Na deze opgewekte marsch op het terrein van den heer Jb. Bruul aangekomen werd met de afwerking van het programma begonnen. Het eerste nummer, de algemeene stofoefeningen van jongens en meis jes werd op keurige wijze uitgevoerd. Hierna maakten de dames I en II een stel keurige brug- oefeningen vooral bij deze oefeningen kwamen uit de goede krachten, welke de dames-afdee- ling bezit. Na deze nummers werden onderlinge wedstrijden gehouden voor de aspiranten. De uitslag hiervan was als volgt Oudste meisjes hoogspringen Eere prijs Tr. Bruul met een sprong van 1.32V& c.M. le prijs fTr. Bosker, 2de pr. Gr. Halfweeg, 3de pr. M. Lont 4de pr. A. v. d. Mark, (na loting daar allen een gelijke sprong van 112V2 c.M. haalden.) Jongste meisjes. Vlaggesteken. le pr. A. Lont, 2e pr. T. Lont, 3e pr. S. Lont. Jongens 1216 jaar. Verspringen, le pr. D. Kuiper met een sprong van 4.44 c.M. 2e pr. G. Rotgans, 4.05 c.M. 3e pr. C. Slikker 3.93 c.M. Jongens tot 12 jaar. Blokjesrapen. le pr. S. ten Bokkel2e pr. J. Scheltus 3e pr. S. Rotgans. Na deze geanimeerde wedstrijden gaven de Heeren een keurig nummer paardspringen te zien, waarna de meisjes aan paard en brug werkten, waarbij we zeer goed hebben kunnen constateeren de vorderingen door de klassen ge maakt. De jongens en heeren werkten eveneens een stel keurige brugoefeningen uit. ,'Tot slot van het programma voerden de dames afdeeling knotsoefeningen uit, welke, gehoord het ap plaus, zeer in de smaak van het publiek vielen. Gedurende de wedstrijden en onder de ver schillende nummers zorgde „Harmonie" voor een zeer gezellige stemming, waarvoor den Di recteur en zijn corps een woord van dank. Na de afloop werden de prijzen door den Voorzitter den heer Lucker met een toepasselijk woord uitgereikt. Bestuur en leider kunnen wederom met voldoening terugzien op deze in alle opzichten geslaagden turndemonstratie. VEEL BEZOEK. Gisteren werden de Zuid er zeewerken te Den Oever weer zeer druk bezocht. Onder de bezoekers waren ongeveer 300 verte genwoordigers der I. K. K. welke te Amsterdam vergaderden en die met veel ambitie de Zuider zeewerken bekeken. De onveiligheid op Wieringen. j.1. Zaterdag avond omstreeks 11 uur zijn twee jonge dames en wel mej. G. TJjsen Md. en de dienstbode van den heer Stulp te Den Oever op twee verschillen de tijdstippen door een onbekend manspersoon aangerand en mishandeld. Op hun hulpgeroep van moord, enz., sloeg de aanrander op de vlucht; Van deze aanranding is aangifte bij den Rijksveldwachter, die bijgestaan door den hoer S. van K., die meende den persoon gezien te heb ben, op onderzoek uitging. Verdacht van deze aanranding wordt een der stokers van de baggermolen „Botwijk", welk heerschap tot heden niet op de molen is terug gekeerd en onvindbaar is. Inwijding R.-K. Hulpkerk Den Oever. In de datum van de inwijding van bovenge noemde Hulpkerk is eene wijziging gekonn-n, en wel als volgtDonderdag a.s. 20 Juli des morgens ongeveer 9.15 uur zal door den Zeer- Eerw. Deken van Schagen de Hulpkerk worden ingewijd, waarna een plechtige dienst zal plaats vinden, welke door den Eerw. Deken zal worden verricht. Bij genoegzame deelname zal voor hen die deze plechtigheid wenschen bij te wonep eene autobus rijden van Hippolytushoef. Het Gereformeerd Recreatiegebouw. De officieele opening van het nieuwe rec.e- atiegebouw der Gereformeerde kerk te Den Oe ver zal plaats hebben op Vrijdag 19 Juli a.s. des avonds om 7V£ uur. De openingsrede zal worden uitgesproken door Mr. van Beek-Calkoen uit Den Haag, ter wijl dan een predikatie zal plaats hebben door Ds. Kazelaar uit Rotterdam. Uitgenoodigd tot deze plechtigheid zijn oud- minister Colijn, oud-minister van der Vegten, verder het bestuur der Gemeente en de Directie der Z. Z.-werken. Het gebouw werd gezet door de Gereformeer de kerk te Wieringen, die hiertoe financieel ge steund werd door het Gereformeerd Zuiderzee- Comité. Het is in de eerste plaats bestemd als tehuis voor Zuiderzeewerkers. De groote gezel lige zaal bevat aan beide zijden een vijftal boxen waar gelegenheid is voor een gezellig zitje. De zaal zal gemeubileerd worden met leestafel, stoelen en tafeltjes, terwijl men sjoelbakken, damborden en schaakspel zal enz. zal aankoo- pen, om de arbeiders in de gelegenheid te stel len, den avonden genoeglijk door te brengen. Tevens zal men koffie, thee en andere dran ken „vrij van alcohol" verkrijgbaar stellen tot zeer lagen prijs. Voor het Evangelisatie-werk heeft de heer H. de Winter, Cand. t. d. H. Dienst te Amsterdam zich beschikbaar gesteld, die den 15 Juli in func tie is getreden. Als conciërge is benoemd de heer H. J. Stulp. Mochten de omstandigheden daartoe nopen, Bouw Spoorbrug. Bij de fI>*io Mtpij t" Den Oever, afd. sluisbouw is men thans be onnen met den spoorbrugbouw, waarvoor de eerste beton j.1. Vrijdag in de bekisting is gest rt. Ongeluk. De timmerman Alb. Bruinsma, af komstig uit Klooster (Gr.) had het ongeluk van een 7 meter hooge ladder te vallen. Gelukkig werd zijn val onderbroken doordat hij eerst op een stelling en daarna op den begancn grond terecht kwam. De omstanders die er bij aanwe zig waren vreesden het ergste doch de man kwam er wonder best af. Inmiddels ingeroepen geneeskundige hulp constateerde enkele lichte verwondingen. Goed afgekomen. Toen de vrachtauto Han J. van Zandwijk, op den Nieuwen weg in de W.es terlander Koog Maandagmiddag wilde uitwij ken voor een paar slagersjongens op de fiets, rekende de chauffeur er niet op, dat de smalle groene wegkantjes zoo slap waren. Opeens zak te de auto weg en viel op zij de wegsloot in. De crauffeur en nog 'n persoon wisten nog 't por tier open te krijgen en heelhuids, ofgchoon nat, op de wal te komen. Nadat de „Ford" met behulp van 'n paard o- vereind werd getrokken, wist de vrachtauto van de firma Kaan de beslijkte drenkeling op den vasten grond te krijgen. Alles werd 'n beetje afgespoeld, de motor aangeslagen en de Ford ging er vandoor, of er geen vuiltje aan de lucht was geweest. SUCCES-NIEUWS. Zondagmiddag speelde Succes II voor de Zomercompetitie tegen Anna Paulowna I. A.P. speelde met 10 man en was daardoor dan ook leelijk gehandicapt. Succes was volledig en was hierdoor dan °ok over de geheele wedstrijd de sterkste. A.P. wist echter goéd stand te houden en kreeg een kleine neder laag te boeken van 20. De Succes-aspiranten hadden op bezoek de aspiranten van Breezand en hadden geen zwa re tegenstanders wat dan ook wel blijkt uit de groote overwinning van 160. Donderdagavond half acht speelt Succes I een vriendschappelijke wedstrijd tegen het „Flevo- clftal" van den Oever. Verleden week wist Fle- vo van S. II te winnen en zal nu natuurlijk tegen Succes I ook wel weer haar best doen. Dus Sucessers „weest op uw hoede" en tooni dat gij eerste klassers zijt. DOOPSGEZ. GEM H.-hoef Donderdagav. 8 uur V.C.J.B. Vrijdagavond 8.15 uur Doopsgez. Jongerenkring. PROVINCIAAL NIEUWS. KEURINGSDIENST VOOR WAREN. Uit 't verslag van de Keuringsdienst voor Waren in het keuringsgebied Alkmaar over het dienst jaar 1928 dat wij mochten ontvangen stippen wij aan dat het gebied, waarin de dienst het toe zicht verricht, bleef ongewijzigd en omvat de gemeenten van het vaste gedeelte van Noord- Holland (Wieringen inbegrepen) boven de lijn Beverwijk-Uitgeest-Monnikendam en bovendien het eiland Tlexel, te zamen 77 gemeenten, die 31 December 1927 238.757 inwoners telden. dat dit jaar 15329 inspecties werden gehouden waaronder wordt verstaan het aantal malen, dat een keurmeester bij een verkooper ter plaat se een onderzoek heeft verricht naar den toe stand of de samenstelling of de behandeling of de wijze van bewaren zijner artikelen. Tjer ge legenheid van die inspecties zijn 156911 voorra den voedingsmiddelen en andere waren ge keurd. Van partijen, die werden afgekeurd, werden extra in het verslag vermeld: grootere en kleine re hoeveelheden cacao te Alkmaar, Broek op Langendijk en Hoorn, welke bezet waren met schimmel of in duffen toestand verkeerden; een flinke partij gemalen rogge te Alkmaar, welke muf was, terwijl te Edam een groote hoeveel heid gemalen rogge verbroeid werd bevonden aanmerkelijke partijen suikerwerk en chocola dewerk te Alkmaar, Enkhuizen en Hoorn, alles schimmelig, nat vuil, eenige duizendtallen bok king te Alkmaar, Egmond aan Zee en Egmond Binnen, welke bedorven was door een overhaas te behandeling op een trawler tengevolge van stormweer. Een partijtje bakbokking en gerook te bokking te Schagen, welke visch in bedorven toestand verkeerde; een partijtje bokking te Ob dam, scrimmel en bedorven; een voorraad z.g. ijsco's te Alkmaar en Bergen; een flinke hoeveel heid vanillesuiker te Avenhorn, hetgeen nog uit de oorlogsjaren dateerde; boter te Alkmaar, welke rans was; weiboter te Purmerend, die 'n buitengewone hoeveelheid vuil bevatte; een be duidende hoeveelheid thee te Hoorn, welke muf en schimmelig was; verschillende voorraden snoepgoed te Edam en Den Helder, hetwelk schimmelig was; 11 balen havermout te Alk maar, sterk bezet met mijt; ontbijtkoek te Groo tebroek, wegens mijt en schimmel; wederom te Zwaag een flink aantal fleschjes Hoofd Eau de Cologne, die schimmel bevatte. Op de kermis te Dirkshorn werden pl.m. 150 gerookte poonen afgekeurd, welke in bedorven toestand verkeerden. Uit de tabel „gemeentelijk overzicht der aan de consumptie onttrokken waren, ontlee- nen wij, dat te Anna Paulowna werd afgekeurd 5 KG. Cacao; 6 pak roggebloem; 4 KG. rozijnen, 2 KG. Tarwemeel, 1 KG. Pudding; 5 Liter A- zijn en 16 Liter Azijn. |Te Wieringen werd afgekeurd: 100 stuks snoepgoed, 28 stuks Nougatstaven; 5 pak Tar webloem, V2 KG. Kaneel, 2 KG. Vermicelli, 6 pak Zelfrijzend bakmeel 5 KG. Rijst; 11 KG. Margarine; 11 stuks Choc. letters; 15 KG Ho ningzoet; 15 KG. koekdeeg; 10 KG. Honingzoet, 3 KG. Koekjes en 2M» KG. Griesmeel Natuurlijk staan in het verslag nog veel meer gegevens, doch de plaatsruimte laat ons niet toe hierop uitgebreider in te gaan. Wel blijkt uit alles, dat Dr. Mol, de directeur, en zijn staf van helpers in één jaar heel wat arbeid tot heil der gezondheid van de burgerij verrichten en dat de keuringsdienst een onmisbaar instituut in onze samenleving is geworden DE 8000STE AALSMEERDER. Te Aalsmeer is de 8000ste inwoner bij den burgerlijken stand ingeschreven. De gelukkige vader werd door den burgemeester gecompli NOORDDORP. T.e Noorddorp, gem. Heems kerk, werd Zaterdagmiddag om 4 uur het 6-ja- rig meisje van den werkman v. Hooff bij het o- versteken der rijksweg door eene uit de richting Castricum komende luxe auto, die naar ver luidt bestuurd werd door eene te Schagen woon achtige deurnaarder overreden. Het meisje werd in hoogst zorgelijken toestand binnengebracht bij den heer O., waar men tever geefs op medoche hulp wachtte. Vanhier uit werd het kind naar het Roode Kruis-ziekenhuis te Beverwijk per auto gebracht, waar dr. Boller die weinig hoop op levensbehoud gaf, de eerste heelkundige hulp verleende. Ruim 2 jaar terug werd uit ditzelfde gezin een jongetje van 2 jaar op dezelfde wijze overreden met doodelijken aflopo. Naar verluidt treft den autobestuur geen schuld. LIMMEN. Ten nadeele van de bollenkweeker en snijbloemenhandelaar A. C. werd voor een bedrag van 80 aan bloembollen (Kronen) ont vreemd. De heer C. had de bollen op de groenteveiling gekocht en toen hij Vrijdag wilde rooien, waren anderen hem voor geweest. Aangifte is gedaan doch het zal moeilijk gaan om de dader(s) op te sporen. KOEDIJK. Van de zijde der winkeliers in on ze gemeente worden pogingen aangewend om te komen tot winkelsluiting op Zondag na 12 uur. Was aanvankelijk het plan deze sluiting on derling te regelen, thans heeft men daar van af gezien, omdat voor eenige jaren terug een der gelijke poging niet geslaagd is. Nu is door de gezamelijke neringdoenden een adres aan den gemeenteraad gerichl om hier voor een verordening in het leven te roepen. Gehoopt wordt tevens op de medewerking der burgerij opdat ook de winkeliers een vrij Zon dagmiddag zullen hebben. LANGENDIJK. Aan den Langendijk is opge richt een Bakkerspatroons-Ver., genaamd „Lan gendijk en Omstreken." SCHAGEN. Een aantal afdeelingen van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw heeft alhier een vergadering gehouden ter bespreking van de werkloosheid op het platteland. /Ten aanzien van de werkloosheid bleken veel moeilijkheden ondervonden te worden, mede door den seizoenarbeid bij de Zuiderzeewerken, de bollenvelden en de wegverbeterinig. Het algemeen oordeel was, dat bij de tegen woordige steunregeling door de bijdrage van rijk en gemeente de seizoenarbeiders worden bevoordeeld boven de vaste arbeiders en dat hierdoor de trek naar lossen arbeid wordt bevor derd, waardoor de werkloosheid toeneemt. Zeer onbillijk werdt de uitkeering en bijstand van Rijk en gemeente naar evenredigheid van het genoten loon, naar het oordeel der vergade ring. Men was van meening, dat seizoenarbeiders zichzelf moeten verzekeren tegen het risico van werkloosheid, dat door hun hooge loonen mo gelijk is. BINNENL. NIEUWS. ERNSTIG AltfTO-ONGELUK TE DUBBELDAM Van de inzittenden drie gedood. Van de inzittenden twee verbrand In den nacht van Zaterdag op Zondag kwart voor één kwam een auto van Willemsdorp af over den Rijksstraatweg in de richting Dord recht gereden. Bij den z.g.n. JTweeden ;t/)1 te Dubbeldam snijdt een hooge dijk den straatweg, welke daar ter plaatse een nleine bocht maakt. Boven op den dijk staat een afgebroken boom, welks stomp men als een waarschuwing voor autobe stuurders wit gekalkt heeft. Blijkbaar heeft de bestuurder der bewuste auto dien stronk óf niet óf te laat gezien, althans de auto is er met de vooras tegen gereden, daardoor gezwaaid, omgeslagen en op het erf van een woning te recht gekomen. Twee mannen, die op den dijk stonden te pra ten, snelden toe en konden een persoon die ge deeltelijk buiten den wagen hing daaruit trek ken. Hij gaf geen teeken van leven meer. Bijna onmiddellijk daarna geraakte het benzinereser- voiir in brand en werd de auto in vlammen ge huld, zoodat het niet mogelijk was haar te na deren. De geneesheer van Dubbeldam, dr. Wytze de Jong, alsmede de waarnemende burgemeester, de heer B. Groeneveld en de gemeentesecreta ris, de heer Rietveld, direct in kennis van een en ander gesteld, waren zoo spoedig ter plaatse dat zij de auto nog brandend vonden. De ge- neesreer constateerde den dood van den uit der- wagen bevrijde. Er klonk gekerm aan den voet van den dijk, waar bij onderzoek met behulp van autolantaarns een meisje werd gevonden., dat uit den wagen was geslingerd. Zij was be wusteloos en had naar de meening van den arts een hersenschudding bekomen. Per auto-zieker, wagen werd zij naar het gemeente-ziekenhui* van Dordrecht vervoerd, waar zij Zondagmid dag één uur nog niet bij kennis was gekomen. Verkeerde men eerst in de meening dat hel bij twee slachtoffers zou blijven, een nader on derzoek van de intusschen gebluschte overblijf selen der auto in Willemsdorp wees uit, dat zich vier passagiers in de auto hadden bevonden, van wie er twee vrijwel geheel verbrand waren. Al ler stoffelijk overschot werd naar het lijkenhuis der Dubbeldamsche begraafplaats vervoerd. Niet zonder veel moeite en met hulp der Dord sche en Rotterdamsche politie is het tenslotte gelukt de identiteit der personen en de her komst der auto vast te stellen. De laatste behoort aan de Stofzuiger-Mtpij le Rotterdam en was Zaterdagmiddag 3 uur mei een Dordtenaar als bestuurder naar Dordrecht vertrokken. Eenmaal één naam hebbend is men na veel omzichtig vragen er eindelijk in geslaagd, alle namen der inzittenden te weten gekomen. Het zijn de 30-jarige J. Ahaus, de 22-jarige student in de rechten A Uhl en de 23-jai*ige kantoorbc diende G. de Knoop, allen ongehuwd en te Dord recht woonachtig, die gedood werden. De vierde inzittende was de 19-jarige juffrouw Prins uit Dordrecht, die zwaar gewond werd. De justitie te Dordrecht is van het gebeurde in kennis gesteld en Zondagmiddag zijn de res tanten der auto weggehaald. EEN AUTO VAN DEN DIJK GEVALLEN. Zondagnamiddag reed de familie Van Tpor uit Vlaardingen met een auto via den Maasdijk naar Westland, toen een uit tegenovergestelde richting komende auto de eerste aanreed. Tgn gevolge van de botsing vloog de auto van den heer Toor van den dijk en sloeg driemaal over den kop. De inzittenden bekwamen allen min of meer ernstige verwondingen en moesten naar Maas sluis worden vervoerd, waar zij door twee dok toren werden verbonden verbonden. De auto is geheel vernield. AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Zondagavond is op den Koningsweg bij Arn hem een auto, bestuurd door dr. Klein uit Lei den, tegen een boom gereden, met het gevolg, dat de bestuurder en een heer, die ook in de au to was gezeten, eruit sloegen en ernstig aan het hoofd gewond werden. Zij werden per auto bran card naar het Diaconessenhuis overgebracht. Het ongeluk ontstond in een bocht, waarschijn lijk door onbekendheid van den bestuurder met den weg. ONDER EEN AUTO. Zaterdagmiddag is te Heemskerk een zes-ja rig meisje door een auto aangereden.. Het kind is kort daarna overleden. DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Op den Haagweg ter hoogte van de Verf fa briek onder Rijswijk is Zaterdagavond om streeks half elf de vijftigjarige smidsknecht J. Roesing, wonende te Delft, toen hij plotseling den weg overstak, aangereden door een auto, bestuurd door den heer W. Bolk uit Delft en e» a eind mede gesleurd. De ongelukkige werd ernstig verwond naar het gasthuis te Delft vervoerd, waarin hij Zon dagochtend is overleden. DOOR EEN AUTOBUS GEDOOD. Zondagavond omstreeks kwart over acht stak op den Zutphenscheweg te Deventer, ongeveer ter hoogte van de gasfabriek, een vijfjarig knaapje, thuis behoorende op het schip „De Drie Gebroeders", dat op het oogenblik te Zul- phen ligt, onverhoeds den weg over, juist to"ii een der autobussen van den dienst Deventer- Zutphen naderde. Hoewel de chauffeur no;.. trachtte door uitwijken en remmen een aanrij ding te voorkomen, werd het jongetje door d°u wagen gegrepen en bijna op slag gedood. MOTORRIJDER GEDOOD. De heer L. Klomp, werkzaam in do garage Mars te Dedemsvaart, werd Zondagavond in de gemeente Zuidwolde (Drente) langs den weg gevonden naast zijn motorrijwiel. De ongeluk kige was zwaar gewond en werd per auto naar zijn huis vervoerd, waar hij spoedig aan de ge volgen van zijn verwondingen is overleden. IN HET ZWEMBAD GESPRONGEN EN VERDRONKEN. Zondagmiddag te half vijf is de 17-jarige L. v. Gemert, wonende op de Melkmarkt te Zwolle, in het zwembad aan het Zwarte Water gespron gen, hoewel deze badinrichting gesloten was. De jongen sprong in het diepe basin, en daar hij niet zwemmen kon, zonk hij in de diepte. Reddingspogingen faalden. Na een half uur heeft de politie het lijk bui ten het zwembed opgehaald. ONGEVAL OP HET VELD. De bejaarde landbouwer TJi. S. te Dreumel werd door de tanden van een harkmachine die achteraan een wagen was gespannen, gegrepen en over een grooten afstand meegesleurd. Toen de ongelukkige uit zijn netelige positie werd verlost, bleek hij een zware wonde aan het hoofd en verwondingen aan de handen te heb ben opgeloopen. In verband met zijn hoogen leeftijd wordt zijn toestand bedenkelijk geacht. ZIJN KIND DOODGESLAGEN. Te Capelle (Noord-Brabant) heeft zich een betreurenswaardigfeit voorgedaan. Een 5-jarig kind. dat een ruit had ingegooid, durfde van schrik niet naar huis te gaan, waarop de moe der tenslotte het kind ging halen en voor straf naar bed deed. De vader, die, toen hij thuiskwam van het gebeurde hoorde, maakte zich boos. Hij ging naar boven en gaf het kind een klap met de bloote hand. De kleine is tengevolge daarvan dood gebleven. De politie onderzoekt de zaak.. SCHOT OP EEN POLITIEAGENT. Donderdagavond even voor tien uur werd, naar de Limb. Koerier meldt, het politiebureau te Venlo opgeschrikt door een schot, dat een der ruiten van de wacht, waarin eenige agenten za ten, verbrijzelde. De kogel scheerde even over de tafel waaraan de agenten zaten en deed glas scherven in het lokaal rinkelen. Gelukkig zaten allen aan de andere zijde van de tafel, zoodat niemand betroffen werd. Dadelijk werd een onderzoek naar den dader ingesteld. Alle tuinen in de richting waarvan het schot kon gelost zijn, werden aan een nauw keurig onderzoek onderworpen, maar de dader was nergens te vinden. Men neemt aan, dat baldadigheid in het spel is. ANNA PAULOWNA. De Rijksontvanger te Anna Paulowna zal zit ting houden te zijnen kantore, Molenvaart H 16 voor het behandelen van aanvragen om koste- looze rijwielmerken op Donderdag 18 Juli, 25 Juli en 1 Augustus 1929, van 'smiddags 5 tot 7 uur; Zaterdag 20 Juli, 27 Juli, en 3 Augustus '29 van 'smiddags 3 tot 5 uur Een mooi werk- Naar we vernemen is aan den aannemer A. Dekker, alhier (Kleine Sluis) op gedragen het verbouwen van e enwoon- en win keihuis annex garage te Alkmaar. SPoorbuurt. Loterij-club. Zaterdag 13 Juli j.1. vergaderde de Loterij-club „De Hoop". Voorzit ter Van Zandwijk opende de vergadering en be treurde de geringe opkomst. Hij hoopt dat het aan de besprekingen geen afbreuk zal doen. De heer Das leest vervolgens de notulen wel ke zonder aanmerkingen worden goedgekeurd.

Wieringer courant | 1929 | | pagina 2