vraag. „Ja, ik heb gedaan wat u zei onder iede re twee ramen een gieter, en ik had er maar negen De nieuwe knecht mocht meteen weer vertrek ken. DE ROKKEN LANGERHET HAAR LANGER. Het leven draait in een kring. Op zoek naar nieuwigheden komt men op hetzelfde punt te rug. Zoo zijn in den afgeloopen winter de rokken plotseling langer geworden. Terwijl zij gisteren nog tot aan de heupen nauw aansloten, worden zij nu tot aan de taile wijder. De gezochtste stof fen -zijn lamé, faille en geappreteerd satijn. De dames zijn gaan houden van den stijven val dier materialen na al de te soepele stoffen, die zoo langen tijd haar verrukking hebben gevormd Ook stijf gelakt net-tule valt in den smaak. Eer. werkelijke nieuwigheid is de bij een zijden lijfje gedragen rok van doorzichtig paardenhaarkant, die hit over elkaar aangebrachte, in een oneindig aantal klokken vallende volants bestaat. Maar hoe is deze mode aan te passen bij hel beroeps- en sportleven van de hedendaagsche vrouw, dat haar in zoovele gevallen vervreemd heeft van haar eigen, vrouwelijken aard Zal de vrouw door de mode bewogen worden tot te rugkeer en zich weer veranderen in de ideale vrouwelijke gedaante van vroeger eeuwen Zal dé crinoline terugkeeren en met haar een roman tisch tijdperk Er zijn nog andere verschijnselen, die daarop wijzen. Een groot modelhuis heeft zijn vrouwe lijk personeel lang haar „bevolen". Binnen wei nige maanden zal de bekoorlijke winkeljuffrouw in de magazijnen van die modefirma kurketrek- ker krullen dragen en de mannequin een diepe scheiding, die achter in den nek in een haarkno' uitloopt. De dameskappers te Parijs zijn eenigs- zins ongerust, terwijl de haardspeldfabriekanter» het wagen, met blijde verwachting de naaste toekomst tegemoet te zien. Naar het heet, zal zelfs het jarenlang verban nen corset opnieuw in actie komen en dienover eenkomstig de slanke lijn.niet meer van krach4, blijven. De rokken zijn vast en zeker minder kort ge worden, 's Morgens schamen de dames zich niel haar beenen te laten bewonderen, met het vorde ren van den dag schijnt haar schaamtegevoel sterker te worden en daarmede ook haar japon langer, tot zij 's avonds hoogstens nog haar en kels laten zien. Waarschijnlijk zal de huidige mode, evenals de onmiddellijk voorafgaande, van geruimen duur zijn en misschien is de tijd niet ver af, dat een dame met een uitgeschoren nek als ouder wetsch en uit de mode wordt beschouwd en eer vrijmoedig getoonde knie voor onbehoorlijk zal doorgaan. De élégance van gisteren is de bela chelijkheid van morgen. Men behoeft meisjes van tegenwoordig maar foto's van sjieke vrou - wen uit den tijd van voor den oorlog te laten zien, om zich van de waarheid dier bewering te kunnen overtuigen uit de uitroepen en de cri- tïek dier meisjes. ANNA PAULOWNA. BURGERLIJKE STAND Geboren Clara Marie, d.v. M. van den Bei en van C. A. Wowijs Antonia Petronelln, d. v J. M. Verdegaal en van J. C. Alkemade. Ondertrouwd Peter Erich Girmann. oud 21 jaar, schilder en Trijntje van der Hoeven, oud 19 jaar, z.b. beiden wonende te Anna Paulowna Jan Delver, oud 29 jaar, korporaal-machinedrii ver, te Den Helder en Lena Maria den Haan. oud 23 jaar, z.b. te Anna Paulowna Wiebe Bakker- oud 23 jaar, bloemistarbeider en Jannetje Hij man, oud 20 jaar, z.b. te Anna Paulowna. Getrouwd Hendricus Johannes Straathof er Petronella Angevaren. Dirk Keppcl en Meiriet ie Raap. Openbare vergadering van den Raad der ge meente Anna Paulowna op Woensdag 28 Me: 1930 des namiddags te DRIE uur ten Raadhuize Punten van behandeling 1. Notulen. 2. Mededeelingen. a. dankbetuiging van mej. S. Siffels en den heer L. C. J. Olree voor de ontvangen geschenken in verband met de bemoeiingen bij de revacci- natie's. b. verslag van de Gezondheidscommissie geze teld te Schagen. c. idem van den Keuringsdienst van vee en vleesch te Den Helder. d. de suppletoire begrooting van 1929 is door Ged. Staten goedgekeurd d.d. 2 April 1930 no. 140 e. nadere mededeelingen van den heer De Vries omtrent het vervolgonderwijs. f. de kosten van stichting en inrichting der R.K. school te Breezand hebben bedragen 40766.40. g. bij beschikking van den Minister van Finan ciën dd. 14 Mei j.1. is aan deze gemeente een voor schot verleend van 9650.- ter uitbetaling aan drie lanarbeiderswoningen tot bekoming van een plaatsje bedoeld bij de Landarbeiderswet. h. procesverbaal van kasverificatie bij den Gemeenteontvanger. j. bij besluit van Ged. Staten dd. 30 April j.1 is voor deze gemeente één der bedragen vastge steld, waarnaar ingevolge de wet op de finanti- eele verhouding tusschen het Rijk en de gemeen te, de uitkeering zal worden berekend. k. voor de toegezegde* 300.- voor aankoop van een geschenk voor het Gouvernementsgebouw is een lichtkroon aangekocht. 1. dankbetuiging van Ormenio voor de beschik baar gestelde medaille. m. de aangevraagde voorschotten voor don bouw van 36 arbeiderswoningen zijn door he! Rijk toegekend de bouw dezer woningen is op gedragen aan J. Vlaming Cz., alhier. n. bericht van het Dag. Bestuur van den Anna Paulowna inzake bijdrage in de kosten van we genverbetering. 3. Benoeming van een Chauffeur-werkman voor den ophaaldienst voor vuilnis. De voor dracht luidt: 1. II. van Twuijver; 2. C. Ver- brugge en 3 M. Kramer. 4. Aanvraag van het Bestuur dei Chr. School om beschikbaarstelling van gelden uit de ge meentekas, voor het aanbouwen van twee loka len aan die school, het aanbouwen van een leer- middclenkamer en het aanbrengen van centrale verwarming. 5. Verzoek om vergunning tot het plaatsen van de muziektent te Breezand op een terrein gedeel telijk in eigendom behoorende aan deze gemeen te. 6. Benoeming lid der Commissie van Toezicht op de Arbeidsbemiddeling 7.Verzoeken om tegemoetkoming in de kosten van vervoer van leerplichtige kinderen naar de ■o.l. school I van R. Boomsma, J. van Deie en B. Postmh. 8. Voorstel tot wijziging van het rioleerings- plan op het bouwterrein „Ceres" voor zooveel de uitloozing betreft. 9. Voorstel lot aankoop van een motorrijwiel uitsluitend ten dienste van de politie.* 10. Verzoek om een voorschot ingevolge de bepalingen van' de Landarbeiderswet van N. Spigt. 11 Verzoek van C. Wisse om zijn gekochte bouwterrein met één Meter uit te breiden. 12. Voorstel om voor de uitvoering van de be sluiten van den Raad met een burgerrechtelijke strekking in plaats van het college van Burgv meester en Wethouders, den Burgemeester aaftj te wijzen. 13. Voorstel om aan het G.E.B.-kapitaal te verstrekken teneinde de kosten van uitbreidin gen te kunnen bestrijden. 14. Rondvraag. Ten behoeve van den heer Jb. van Duin zal aan den Meerweg een schuur worden gebouwd. De heer A. P. Kossen, timmerman te van E- wijcksluis, is met den bouw belast. Voor de betrekking van chauffeur-werkman bij den Reinigingsdienst in deze gemeente, wordt het volgend drietal ter benoeming voorgedragen H. van Twuijver te Wieringerwaard. C. Verbrug- ge en M. Kramer te Anna Paulowna. Naar wij vernemen is de Balgweg vanaf Zandvaarl tot van Ewijcksluis tijdelijk afgeslo ten voor rij- en voertuigen in verband met nieu we bestrating. Aan A. Boer. dienstplichtige der lichting 1925, is tot 15 Febr. 1931 uitstel verleend van bef vervullen der herhalingsoefeningen. Door den Hoofdinspecteur van den Arbeid is ten behoeve van den bouw van een bloembol- lenschuur aan de Firma T. p. Oudshoorn en Zo nen te Sassenheim, van 26 Mei tot en met 7 Juni 1930 vergunning verleend om door mannen van 18 jaar of ouder arbeid te laten verrichten tof maximaal 9V> uur per dag en 48 uur per week. De dienstplichtige R. J. Blaauboer, lichting 1927, is voor herhalingsoefeningen in werkclijken dienst opgeroepen voor den tijd van 17 dagen in de maand Augustus. POLITIE. Gevonden een belastingplaatje en een waschtobbe, een medaillon met photo. Inl. ter Secretarie. Anna Paulowna SPORT. j.1. ZONDAG. B K.O. I speelde uit tegen Schagen I en moest in Scha gen haar meerdere erkennen, want B.K.C. ver loor met 4 —7 B.K.C.-aspiranten speelden uit tegen Oudesluic aspiranten en wisten 'n 7—6-overwinning te be halen Goed zoo, kranige keres» De Zwaluwen van de Spoorbuurt speelden thuis tegen Geel-Wit van Den Helder en moes ten helaas een 4-2 nederlaag boeken. Draverij Sportlust. De Zondag j.1. gehouden draverij trok weer zeer veel belangstelling. De eerste prijs werd gewonnen dooi' Kapt. de Bruane van W. Visser, Beverwijk. De 2e prijs door Politesse van A. P. Langedijk, Velsen; de 3e prijs door Meteor van K. Hart. Medemblik en de 4e prijs door Nortterman B. van N. Spaan te Schagen. De prijzen bestonden zooals men weet uit contanten: f200, f 75, f *25.- en f 10.- Een zeer mooie kamprit vonden we van Kapt. de Bruane tegen Miss Zelda Peter, welke rit Kap Bruane zegevierend wist te winnen. De Danstent van Benema trok na afloop der draverij ontzettend veel belangstelling. Aan het zeer gezellige bal namen zeker meer dan 800 personen deel. Zonder wanklanken is dit mooie sportfeest verloopen. Een Scheermes van 33 pond. In de Scheersa- lon van den heer C. de Boer werd de vorige week een groot Reclame Scheermes uitgestald, waar ven iedere klant het gewicht mocht schatten. De naaste rader zou als prijs ontvangen een fijn kistje sigaren. Vele verschillende gewichten werden geraden. De prijswinner werd de heer L. van Rijn. Deze schatte het més op 32 pond en 3 ons. Het juiste gewicht van het mes was 33 pond. V. Rijn was er dus na aan. Breezand. Nieuwe Zaak. Ja, Breezand wordt winkelrijk. Er gaat bijna geen nummer van het blad de drukkerij uit, of we moeten nieuwe za ken in Breezand vermelden. Nu weder zal spoe dig een mooie winkel worden geopend van den heer Dorestein in kruidenierswaren. Wij zullen er spoedig meer van vermelden. BREEZAND. Voor rekening van den heer A. Tiel zal aan den Schorweg een woonhuis wor den gebouwd door aannemer J. Hoep, alhier. PROVINCIAAL NIEUWS. BURGERBRUG. Voor een paar weken terug is te Burgerbrug opgericht een auto- en motor club, genaamd „Het Noorden." welke zich ten doel stelt elkander met raad en daad bij te staan, het houden van clubtochten, wedstrijden enz. Verschillende personen traden reeds als lid toe. In onzen tijd, nu de auto- en motorsport zoo druk beoefend wordt, zullen er velen zijn, die een dergelijk plan toejuichen en zich als lid opgeven. De adressen voor inlichtingen en voor opgave als lid, vindt u in een advertentie in dit nummer. BARSINGERHORN. Alhier is aangifte gedaan van een geval van Mond- en klauwzeer. CALLANTSOOG. Alhier is met 20 leden eene voetbalvereeniging opgericht. Het bestuur be staat uit de heeren J. Schut, voorz., L. G. Ivake- beeke secr., en A. de Wit, penningm. NIEUWE NIEDORP. Het gouden kruisje, uit geloofd door den N. IIoll. Bond van voetbalvci- eenigingen. is gewonnen door de vereeniging ie Nieuwe Niedorp. De finale had plaats tusschen Verkade I en N.V.V. I met een uitslag van 12. SCHAGEN. De gemeenten Anna Paulowna en Wieringen, hebben zich aangesloten bij den kring Barsingerhorn, waarvan de vleeschverwer icingsinrichting gevestigd is te Schagen. De resul taten zijn tot dusver zeer bevredigend. RUITER - AVOND, Rijvereeniging West- Friesland te SCHAGERBRUG. De rijvereeni ging West Friesland gevestigd te Schagerbrug, hield j.1. Zaterdag een feestavond in het lokaal van den heer .J. Broer alhier, ter gelegenheid van de aanbieding van een Standaard. Des middags had de vereeniging eerst een de- monstratieop haar oefenterrein gehouden, on der leiding van den heer Slob, van Haarlemmer meer, wegens ongesteldheid van hun instructeur den heer Vethmian. De heer Slob, lid van het ^hoofdbestuur van de federatie van landelijke -rijvereenigingen, was voor het te houden feest uitgenoodigd en was des middags door een es corte ruiters van Schagen gehaald. Wij hebben des middags even een kijkje op 't terrein genomen en ons trof de bijzondere zorg, welke aan de paarden en hunne uitrusting was besteed. Alles zag er even goed verzorgd uit. Daar het slechts een onderlinge repetitie was, kunnen wij over de demonstratie niet verder uitwijden. GEMEENTE WIERINGEN. Volgens het verslag van den Vleesclikeu- ïingsdienst te Den Helder zijn gedurende het jaar 1929 te Wieringen gekeurd 437 runderen, 842 varkens, 5 vetkalveren, 15 graskalveren, 162 nuchtere kalveren, 53 schapen, 2 geiten, 5 paar den en 1 veulen. Afgekeurd werden in dat jaar 12 runderen. 1 varken, 2 graskalveren, 8 nuch tere kalveren, 16 schapen en 3 paarden voor waardelijk goedgekeurd werden 2 runderen en 2 nuchtere kalveren. De heer J. H. Eden, tijdelijk onderwijzer aan de school te Oosterland, is door Burg. en Weth. in gelijke betrekking benoemd aan de school te Ilippolytushoef wegens het aanstaand vertrek van den Heer Windsma. Op Woensdag 11 Juni a.s. wordt door den Directeur-Generaal der Zuiderzeewerken te 's-Gravenhage aanbesteed het onderhoud van den Amstelmeerdijk en van de nieuwe haven en de schutsluis te De Haukes gedurende het jaar 1930. De raming is 11.500. Woningbouw. Voor rekening van den heer F. Doesburg IIz. zal door de aannemers Gebr. He- geman een woonhuis worden gebouwd aan den Gemeenelandsweg te Oosterland. Hinderwet. Burg. en Weth. hebben aan C. Kool Cz. Jr. te Oosterland vergunning ingevolge de Hinderwet verleend voor het plaatsen van een graanmaalinstallatie. bestaande uit een Rus- ton-ruwoliemotor van 30 P.K. tot aandrijving van een maalstoel met steenen van 1.40 M. dia meter en lijnkoekbreker, in zijn pakhuis aan den Akkerweg. POLITIE. Gevonden een Roozekrans. een por- temonnaie met inhoud, een fietsplaatje, een grijze ceintuur. Inl. Gem.-bode H.-hoef. AFSCHEID VAN DEN HEER J. H. LOFVERS CAND. t. d. H. D. Zondag preekte de beminde leider en leeraar der Herv. Gemeente „Land in Zicht" van de Zui derzeewe'rkers in de kapel te Den Oever zijn af scheid. Een groote schare, waaronder ook velen van de Wieringer burgerij vulde het bedehuis. De heer Lofvers, die tot tekst had gekozen Mat- theus 28:20 „En ziet, ik ben met ulieden al de dagen, tot de voleinding der wereld", uitte in zijn boeiende predikatie zijn dankbaarheid, dat hij gedurende twee jaren onder de Z.Z.-werkers het Evangelie had mogen verkondigen. En hij richtte een vermanend woord tot de gemeente in het geloof te volharden. Diep ontroerd zongen de aanwezigen staande den scheidenden leeraar toe „Dat 's Heeren ze gen op U daal" Zondagavond was de Kapel wederom geheel met belangstellenden gevuld, een speciale avond waarop de heer Lofvers zou worden toegezon gen en toegesproken. In het geheel genomen mogen wij zeggen: hel was een prachtvolle gewijde avond! Hier zagen en hoorden wij. wat de heer Lofvers naast zijn zwaren arbeid, het bezoeken van baggermolens, kranen keeten, enz., nog in het Christelijk Te huis „Land in Zicht" in het leven had weten te roepen: een mannenkoor, de Martha-vereeniging, de figuurzaagcurssus, de Christelijke Jongelings- vereeniging en zelfs de voetbalclub „Flevo". Wat al schoone vruchten van gestagen arbeid! Ja, wij gevoelden het, door al dat vereenigingsleven zelfs door de sport wist de heer Lofvers met jong en oud in contact te komen. Het is hem gelukt Nadat alle aanwezigen Psalm 150 vers 1 en 2 hadden gezongen, ging de heer R. C. Frank, de opvolgende leider van Land in Zicht, voor in het gebed. Het mannenkoor liet onder leiding van den heer Schoustra 'n mooi lied hooren en dan sprak de heer Manhemius, lid van het Hoofd Comité. Spr. schetste de pioniersarbeid die de heer Lofvers en z'n vriend Boersma hadden ver richt, hoe de heer Lofvers later alleen volhardend verder ging. Hoe wordt zijn arbeid door het Com' té gewaardeerd; hij was 'n leider en strijder voor de goede zaak van Christus* Spr. smeekte Gods zegen af voor de arbeid van den heer Lofvers in zijn nieuwe Gemeente. Vervolgens sprak de heer Frank waardeerende woorden jegens zijn scheidende collega, hij roem de diens groote vriendschap, diens bescheiden heid. diens groote arbeidskracht. Om beurten liet thans het mannenkoor en 'n kwartet zich hooren en om beurten traden de voorzitters van de verschillende vereeniginge naar voren. o.a. de heeren Kuiper en Van Nol. en Mevr. v. Varik, om hun leider die heenging, dank vooral het goede te betuigen en om hem Gods zegen op zijn verder Levenspad toe te wen- schen. Ook Corrie v. Asperen sprak heel mooi, namens de driehoeksmcisjes. De toespraken gin gen vergezeld van fraaie geschenken, die de heer Lofvers in ontvangst had te nemen. Diep ontroerd dankte de heer Lofvers voor dit alles, maar voor alles wilde hij toch zeggen, dat zijn vriend Boersma 'n groot aandeel in het werk had gehad en ook hem wilde hij in 't gebed gedenken. Het treffendste moment van den avond was 't slot, toen de vader van den heer Lofvers zoo een voudig en toch zoo diep tot het hart sprak. M'n jongen, zei hij, toen ik jou vanmorgen op de kan sel aanblikte zag ik het gelaat van Moeder, die |van ons heengegaan is. Ik ben trotsch op je Jij verrichtte dezelfde arbeid als 'n eiland dat opge spoten wordt bij de Zuiderzeewerken, om van- daaruit de groote banden van de dijken te vor men. Is de dijk gereed, dan kan het eiland ver dwijnen. Zoo hebt ook gij goede arbeid verricht door de band te bevestigen van de handen van Christus tot 't hart der Zuiderzeewerkers. Dank baar gestemd kunt ge thans heengaan. Dan sloot dominee Lofvers met dankgebed en was deze mooie afscheidsavond voorbij. DEN HELDER. Naar we vernemen, heeft het Bestuur der Handelsschool besloten, den Minis ter en het Gemeentebestuur te verzoeken, den naam der school te veranderen in H.B.S. A. DEN HELDER. Wfe venvijzen naar de adver tentie in dit nummer betreffende de aanmelding van nieuwe leerlingen voor de Handelsschool alhier. Wegens vertrek van den lieer R. Windsma naar Den Helder, had deze als voorzitter van de afd. Wieringen van den Bond van Ned. Onderwij zers bedankt en werd in zijn plaats gekozen mej. Glazer, ondwres. te Westerland, die de benoe ming aannam. Als bewijs van achting aan den scheidenden voorzitter werd hem door de afd. leen boekwerk aangeboden, waarvoor de heer Windsma hartelijk dankte. Een Jubileum. Naar wij vernemen, hoopt de heer A. Zomerdijk, Zondag 1 Juni a.s. den dag te herdenken, waarop hij voor 35 jaar als Keur meester bij de Gemeentelijke Zeegras Exploita tie in dienst trad. En daar de heer Zomerdijk, zoowel bij 't college van B. en W., den Raad, de Zeegras- en Schelpvisschers en de burgerij een zeer goede reputatie heeft, twijfelen wij er geen zins aan of het zal hem op dien dag niet aan be langstelling ontbreken. Een nieuwe rijwielzaak. Te Den Oever is door den heer J. P. Wigbout aan de Hofstraat een nieuwe zaak geopend in rijwielen en onderdeelen en kunnen bij hem als vertegenwoordiger van di verse firma's ook allerlei motoren voor bedrijfs- kracht, verkregen worden. 3 DOOPSGEZ. GEMEENTE V.C.J.B. Doopsgez. Jongerenkring. De deelnemers aan de fietstocht naar Cal- lantsoog op Hemelvaartsdag vertrekken van Den Oever om 7.uur, van II.-hoef om half acht uur 's morgens. GERF.F. KERK te DEN OEVER Hemelvaartsdag 10 uur dienst. Busdienst vanaf Poelweg, Westerland. V.V.M.P.-NIEUWS. VVMP speelde Vrijdaga vond een vriendschappelijkewedstrijd tegen de Raven en de Raven hebben hun eerste nederlaag moeten boeken. Met rust was stand 11. Na rust wisten eerst de Raven te scoren 21. waarna de VVMP-ers tweemaal het net wisten te vinden 312, doch de Raven wisten gelijk te maken. Eenige minuten voor het einde wist de linksbuiten Haremaker het winnende doelpunt te maken 43, zoodat VVMP met 43 won. Succes-Nieuws. Succes II speelde op haar eigen terrein een vriendschappelijke werdstrijd tegen Andijk I. De S.-ers zijn er thans in geslaagd om revanche te nemen en wisten een mooie overwin ning van 41 te behalen. TE HOUDEN DEMONSTRATIE Ver. Land. Rijv. Anna Paulowna. Reeds lang hingen ei plannen in de lucht om op Wieringen een demon stratie op 't gebied Ver. Land. Ruitersport te hou den. Het bestuur van bovengenoemde vereeni ging heeft nu in combinatie met eenige „paar- denmenschen" van het „eiland" een demonstra tiedag defenitief vastgesteld. In deze vergadering, die wordt geopend dooi den voorzitter van de Land. Rijv. A.P., den heer V. Kaan Kz., roept deze een woord van welkom toe aan de heeren. die aan de oproep gehoor heb ben gegeven en door hun aanwezigheid blijken geven van belangstelling voor de te behandelen zaken Hierna ontplooit voorz' het doel en streven van de ruitersport ten plattenlandc in 't algemeen Wij meenen goed te doen om de belangstelling voor de paardensport op Wieringen op te wek ken en als onmiddellijk gevolg daarvan een meerdere interesse voor ons warmbloed land- bouwpaard te verkrijgen. Het is wel merkwaardig, dat juist in dezen tijd van motortractie, nu zou men denken, dat de liefde voor 't paard geheel te niet zou gaan, de belangstelling er voor juist in groote mate toeneemt. Wat blijkt uit het groote aantal rui ters en amazones, die deel uitmaken van de groo te organisatie „de Ned. Federatie van Land. Rij vereenigingen Als men deze dingen nagaat is het toch zeker een duidelijk bewijs, dat het ge voel voor ons paard nog niet verloren is gegaan. Zeker, in onzen modernen tijd zullen wij het niet buiten motorverplaatsing kunnen stellen, maar nog minder zullen wij dat ooit buiten onze paarden kunnen doen. Om met dit warmbloed paard echter alles te bereiken, daarvoor behoort kennis en intellect aanwezig te zijn. Om dit nu onze jongelui weer bij te brengen, weer iilee te krijgen om zelf een paard zoo af te richter, dal het veelzijdig kan worden gébruikt, daarvoor zijn enze Land. Rijv. met haar instructeurs Wij meenen. dat juist Wieringen de plaats is, waar een ruiterafd. bloeien zal, omdat juist hier de fokkerij van 't warmbloedpaard bij lange na nog niet gedoofd is. Wij willen nu de verschillen de verrichtingen van ons paard in dressuur de- monstreeren, om dan op dien dag meteen te ko men tot de belangstelling, dat '1 oprichten van 'n afd. noodig blijkt. Hierna \olgt vaststelling datum. Besloten wordt Zondag 15 Juni a.s. een demonstratie te houden op 't terrein van den heer Jb. Bruul Tijd van aanvang zal nader in advertentie worden hekend gemaakt. Niets meer te behandeling zijn de sluit voorz. onder dankz. voor de opkomst de geanimeerde vergadering en snreekt de wensch uit, dat Wieringen binnen afzienbaren tijd een vereeniging rijker, de Ned. Fed. van Land. Rijv. weer grooter zal zijn geworden

Wieringer courant | 1930 | | pagina 2