RADIO - PROGRAMMA. TWEEDE BLAD. VRIJDAG 4 MAART No. 18. GEMEENTE ZIJPE. Officieel. INRICHTINGEN welke Gevaar, Schade of Hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders van ZIJPE (N.H) brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentesecretarie ter inzage ligt een ver zoek jnet bijlagen van K. Paarlberg te Oude- sluis, om VERGUNNING tot de plaatsing van een verplaatsbare electro-motor van 3 P.K. tot het in werking brengen van een maalsteen en een pietmachine in zijne grut- terij, welke is gelegen te Oudesluis op het perceel, kadastraal bekend in Sectie A, no. 631. Op Maandag 14 Maart a.s., des v.m. 10 uur zal ten gemeentehuize gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit ver zoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, vóór het bovengemelde tijdstip ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake in gekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande ju risprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkomstig art. 7 der Hin derwet op den bovenbepaalden dag voor het Gemeentebestuur zijn verschenen ten einde hun bezwaren MONDELING toe te lichten. ZIJPE. (N.Hi 29 Febr. 1932. Burgem. en Weth. voornoemd, J. DE MOOR. De Secretaris, J. A. DE BOER. SCHAGERBRUG. Wij herinneren onze lezers er aan, dat heden, Zater dagmiddag 2 uur de huisvlijttentoon stelling wordt geopend, welke ook mor gen (Zondag) toegankelijk is vanaf 2 uur 's namiddags. Dat hier voor een ieder iets belangrijks is te zien, spreekt als vanzelf, als men even indenkt dat er meer dan .">00 inzendingen zijn. De zaal van Mej. de Wted. Broer ziet ziet er dan ook schitterend uit ipet al deze verscheidenheid van voorwerpen en kleuren. Een ieder gaat hier een kijkje nemen in de komende dagen en keert voldaan huiswaarts. Verder wijzen wij er nog op, dat Maandagavond in dezelfde zaal de uit slag der prijswinnaars wordt bekend gemaakt, waarna de verloting volgt en na afloop hiervan een gezellig samenzijn met bal na. Burgerlijke Stand Zijpe 26 Febr.-3 Mrt Geboren: Alida Catharina, d.v. Si- mon Johannes de Wit en Vronica Vis ser; Cornelis, z.v. Bouke Doll en Grie tje van der Struik. Gerrit, z.v. Beene Vis en Trijntje de Boer. Getrouwd, ondertrouwd of overleden: Gecnc. PREDIKBEURTEN ZIJPE. Zondag 6 Maart NED. HERV. GEM. Schagerbrug v.m. 10 uur Ds. Witkop. Oudesluis, Burgerbrug, Callantsoog en Petten geen dienst. EVANGELISATIE Schagen v.m. 10.30 uur, Ds. Boeke van Haarlem. Collecte. Nam. 5 1/2 uur de hr. De Boer v. Amsterdam. Breezand, voorm. 10 uur de heer Boon. Breezand nam. 3.30 uur de heer Boon. GEMEENTE WIERINGEN. SUCCES-NIEUWS. Zondag a.s. wordt op het Succes-terrein een belangrijke wedstrijd gespeeld, n.1. 2 proef-elftallen van de Noord- Hollandsche voetbalbond tegen elkaar, uit welke elftallen een definatief elftal gekozen wordt voor een N.H.V.B.-elftal. Van Succes is Th. Rijkers gekozen om in een van deze elftallen uit te komen. Wij twijfelen er niet. aan of onze eminente spil zal toonen zijn plaats waardig te zijn. De wedstrijd vangt aan om 2 uur precies, dus laat een ieder op tijd zijn. De leden en donateurs worden aan herinnerd dat voor deze gelegenheid entrée betaald moet worden, daar het terrein Zondag ter beschikking is van de Noord-Hol- landsche Voetbalbond. Na afloop der wed strijd wordt een balavond gehouden bij den heer Bruul, terwijl de spelers een diner wordt aangeboden in Hotel Lont. Voor de elftallen zijn de volgende spelers gekozen Elftal A. P. v. Beek (Andijk I.) F. H. Comewal T. v. d. Braber W.F.C. 4) (Andijk I.) P. Trap Th. Rijkers M. Michels (Helder 3 (Succes IJ (Alkm. Boys.) V. Indri J. Schuit J. Homan 'Alkm. Boys' (Alkmaar I) (Alkmaarl Faus H. Schaap. (N.Niedorp I) (M.F.C. I.) Elftal B. S. Congriep (Z.V.V. 3.) C. Zomer B. Koeleman (Westzaan I) (Alkmaar II J. Weel C. J. v. d. Hiest, A. Buma (Alkm. Boys) lAlkm. Boys» (M.F.C.) S. Bosschieter. K. Scheerman, H. Wolthuis (I.V.V.) (Z.F.C. 4» IM.L.D.) J. Dil N. Boots. (R.C.Z. I) (Alkm. Boys.) We gelooven zeker dat alle spelers hun best zullen doen om een plaatsje te krijgen in het N.H.V.B.-elftal. Het N.H.V.B.-elftal moet wedstrijden spelen tegen elftallen uit Haar- lemsche-, Amsterdamsche- en Leidsche Voet balbond. „De vierbondenwedstrijden" ge naamd. Dus allen Zondag naar het Succes terrein. „IJSCLUB VOORWAARTS." In de gehouden vergadering van bovengenoemde vereenigin; werd den Heer S. Poel in de plaats van den Heer S. Bakker (secretaris) gekozen. Aan de muziekvereeniging „Apollo" werd een bedrag van f 25— geschonken. De kas sloot met een batig saldo van 1 212.51. Voor dit jaar zal geen contributie worden geïnd, terwijl voor het seizoen 1932/ 33 wel zal worden ge ïnd en wel in de maand October. Jaanergadering Gemeende Zangvereeni- ging „Excelsior." Dinsdagavond hield boven genoemde vereeniging haar jaar vergadering in de zaal van den heer Tijsen. Aanwezig waren 26 leden. De voorzitter, de heer M. J. Bosker spreekt in zijn openingswoord zijn vreugde er over uit dat de opkomst zoo groot is. Spr. hoopt dat Excelsior ook dit jaar weer goede vorde ringen mag maken. De Secretaris, de heer Heijblok leest hierop de notulen welke onveranderd worden goed gekeurd. Jaarverslag. De Heer Heijblok leest vervol gens een keurig jaarverslag waaraan wij ont- leenen De vereeniging gaf in het afgeloopen jaar 4 uitvoeringen. Steeds voor een goed bezette zaal. Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de bloemenvereeniging „Flora" werd een revue opgevoerd welke was vervaardigd door den Heer M. J. Bosker. Het ledenaantal is toegenomen met twaalf zoodat de vereeniging thans ruim dertig le den telt. De Secretaris wordt dank gebracht voor zijn verslag, eveneens den penningmeester den heer V. Koorn welke mededeelt dat het batig saldo van de vereeniging f 138.50 be draagt. Bestuursverkiezing. Aan de beurt van af treden zijn de Heeren D. Bakker en D. de Jaeger, welke niet herkiesbaar zijn. Hiervoor worden gekozen Mej. G. van Sabben en de heer M. Tijsen. Beiden nemen hun benoeming aan. De Voorzitter heet de nieuw gekozen be stuursleden welkom in het bestuur, vooral mej. Van Sabben, als het eerste vrouwelijke bestuurslid van Excelsior. In verband met de ongeregeldheden welke zich bij de uitvoeringen hebben voorgedaan, wordt een Commissie van orde ingesteld waarvoor zich beschikbaar stellen de Heeren H. Snoek en de Jongh. Hulde wordt gebracht aan den directeur, den heer Ay welke steeds met onverflauwden ijver in het belang van „Excelsior" werkzaam is. Op voorstel van het bestuur wordt de Heer Ay een huldeblijk aangeboden, terwijl even eens het salaris wordt verhoogd. De Heer Berghorst brengt in herinnering dat er een besluit is om eens in de kerk te zingen. De voorzitter zegt dat er met Dominee en kerkbestuur over is gesproken en deze maken geen bezwaar. Besloten wordt om op Zondag 10 April een uitvoering te geven in de kerk te Oosterland. Tevens wordt besloten om tijdens de Flo rafeesten geen uitvoering meer te geven. Ook zal deze zomer nog een openlucht-con cert worden gegeven. De Heer Schoonebeek dringt er op aan dat "de leden vooral tijdig op de repetitie komen. De Heer Heijblok zou gaarne wenschen dat de Heer M. J. Bosker voor de volgende uit voering een revue schreef. De Heer Bosker belooft zijn medewerking le zullen geven. Hierna sluiting. Politie Verloren een bruine dames- portemonnaic inhoudende ongeveer 13.-. Vermist een Germaan heeren- i ijwiel. Inl. bij den Gem. Bode. Dinsdag a.s. 8 uur Doopsgez. Zusterkr. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. Zondag 6 Maart NED. HERV. GEMEENTE. Westerland 'sav. half acht Ds. Van Beek. Donderdag 10 Maart 's av. 8 uur Hervormde Zusterkring. Kapel te Den Oever v.m. 10 uur de hr. Deen. Kerkdiensten Wleringermeer Sluis I b/Haukes 10.15 uur de hr. Finkensieper. DOOPSGEZ. GEM. Zondag 6 Maart H.-hoef voorm. 10 uur Ds. Kuiper van Alkmaar. EVANGELISATIE H.-hoef v.m. 10 uur de hr. Franck. GEREFORM. KERK. H.-hoef v.m. 10 en n.m. 3 uur dienst. Den Oever v.m. 10 en nam. 3 uur dienst. toen hij de deur opende, dat het café geheel met rook was gevuld. Nadat hij eenige malen tevergeefs had ge tracht het vertrek binnen te treden, slaagde hij hierin na eenigen tijd. Tot zijn ontstelte nis zag hij achter een schot naast de deur een vrouw, die geheel was verbrand. Een arts constateerde, dat de vrouw een uur tevoren was overleden. Naast de kachel stond een omgestooten stoof. Vermoedelijk is de vrouw, die veel last heeft van toevallen, van haar stoel gevallen, waardoor haar kleeren in brand geraakten. Zij heeft waarschijnlijk nog getracht, nadat zijbemerkte, dat haar kleeren in brand ston den, de woning te verlaten. Al haar kleeren waren verbrand, terwijl het lijk geheel is verkoold. ONGELUK AAN HET STATION LEIDEN. Een passa* r, die op den in beweging zijnden trein wilde springen, gewond. Donderdagmiddag, toen de electrische trein, die omstreeks drie uur van het station Leiden vertrekt in de richting Amsterdam, reeds in beweging was, kwamen nog drie heeren aanloopen, die den trein nog wilden halen. Twee hunner kwamen behouden in een coupé terecht, maar de derde, een heer op leeftijd, viel en geraakte tusschen den rij denden trein en het perron bekneld. Voordat de trein tot stilstand was gebracht, was de man eenige malen omgewenteld. Gewond is hij per brancard naar het ziekenhuis over gebracht. recht genieten en met onvergetelijke herinneringen naar huis keeren. BUITENLANDSCH NIEUWS. DE TOESTAND in 't VERRE OOSTEN Een wapenstilstand Stond het er in het begin dezer week naar, dat een wapenstilstand tusschen China en Japan zou worden gesloten', thans schijnt dat weer geheel te zul len afspringen, althans gisteren in de middagzitting van de Volkenbond maakte de vertegenwoordiger van Chi na hekend dat de voorwaarden van Ja pan door de Chineesche regeering van de hand zijn gewezen. Naar de mee ning van de Chineesche regeering be ttekenen deze voorwaarden de volledi ge capitulatie van China voor Japan. Zij zijn derhalve voor China onaanne melijk. Onder deze omstandigheden is een voortzetting der vijandelijkheden onvermijdelijk. Japansche opmarsch gestaakt. Japansche troepen beschoten. Om twee uur gistermiddag werd de Japansche opmarsch over de geheele linie gestaakt. De Japansche frontlijn bevindt zich thans ongeveer aan de grens van de 20 kjn-zone, d.w.z. van Lioeho in het Noorden via Taisang en Nant Sjiang tot Tsjenjoe. De troepen, welke deze linie reeds hadden over schreden, werden teruggetrokken. In talrijke dorpen werden de doortrekken de Japansche troepen door Chineesche „gnipers beschoten., Dezen werden gevangen genomen en terechtgesteld. De Chineesche tifoepen openden na het intreden van den wapenstilstand van verschillende plaatsen hunner nieuwe stellingen achter Nantsjiang uit het vuur op de Japanners, zonder dat dezen zich evenwel tot een ge vecht lieten verlokken. VAN ALLES WAT. OPRUIMING VOORJAAR 1 9 32. Wandelt men eens Dames en Heeren, Langs de straat van Dorp en Stad, Dan ziet men toch voor alle winkels, Uitverkoop van dit of dat. Is Verbouwing, Liquidatie, Balans Opruiming, waar men ziet. Prijzen heneden de taxatie Winstverlangen doet men niet Opruimen is dus goed beschouwd een daad van menschlievcndheid Een vrijgevigheid van de verkooper Maar het zou volgens mijn opinie een ware weldaad worden, als jnen deze Opruimingsjnanie toe wilde passen op: Zinverdraaiers Zemelknoopers PROVINCIAAL NIEUWS. ..Aanbesteding. Op Vrijdag 1 April 1932, des voormiddags te 11.30 uur, zal, onder goed keuring van den Minister van Waterstaat in de Directie Noordholland, in zijn bureel, Zijl- weg No. 24, te Haarlem, worden aanbesteed het uitbreiden van de verdediging van den onderzeeschen oever vóór de Heldersche Zee wering, tusschen de Oostbatterij en het Noordduinshoofd. Raming f 345.000. Het bestek No. 74 ligt na 18 Maart 1932 ter lezing aan het Ministerie van Waterstaat en aan de bureelen van den hoofdingenieur directeur, voornoemd, den arrondissements ingenieur te Alkmaar, Kennemerstraatweg 75, en bij den technisch-hooldambtenaar F. B. Zeilstra, te Den Helder, Buitenhaven 26, en is voorts op franco aanvrage, tegen beta ling der aan den voet daarvaai vermelde kos ten, te bekomen bij de Algemeene Lands drukkerij, te 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen zijn te bekomen bij den arrondissements-ingenieur en den tech- nisch-hoofdambtenaar, voornoemd. De staat van inlichtingen ligt op 24 Maart 1932 ter inzage bij den technisch-hoofdamb- tenaar, voornoemd. HET LOON IN het BLOEMBOLLENBEDRIJF. Woensdag is definitief overeenstemming hereikt tusschen de drie werkgeversbonden en de drie werknemersorganisaties in het bloembollenbedrijf over den grondslag van de nieuwe collectieve arbeidsovereenkomst, welke met ingang van Woensdag in werking getreden is. Het gemiddelde weekloon is be paald op f 21. SCHAGEN. Uitslag der verkiezing van twee hoofdingelanden van den polder Waard en Groet. Periodiek aftredend R. C. Schenk en K. Kistemaker. Uitgebracht 39 stemmen, waarvan op vacature Schenk R. C. Schenk 33, K. Kistemaker 6 vacature Kistemaker K. Kistemaker 30, R. C. Schenk 6, onwaarde 3. De beide aftredende zijn alzoo wederom herkozen. DE KLEINE LINDBERGH NOG STEEDS NIET TERECHT. Donderdagmiddag was het zoontje van Lindbergh nog steeds niet teruggevonden. Meer dan 100.000 politiebeambten en par ticuliere personen zoeken nog steeds onver moeid verder. Het gerucht, dat Lindbergh reeds in ver binding zou staan met de ontvoerders van zijn kind, wordt volgens Reuter ten stelligste tegengesproken. Een onbekende vrouw heeft in Boston een brief aan Lindbergh gepost, waarin stond, dat de kleine zich zou bevinden in een huis in een stadje in Massachusetts, waar het door twee mannen en een vrouw wordt be> waakt. Door mededeelingen van allerlei welwil lende particuliere personen wprdt de politie telkens weer op een nieuw spoor gebracht dat al spoedig blijkt valsch te zijn. Iedereen die een baby draagt en zich ook maar eenigs zins op „verdachte" wijze gedraagt, is onmid dellij k het voorwerp van belangstelling van het publiek, evenals alle personen, die met een schreiende baby loopen Een nader Reuter-bericht méldt, dat Lind bergh een tweeden brief heeft ontvangen waarin opnieuw 50.000 losgeld voor de baby wordt gevraagd. De brief, die niet ondertee kend is, werd in New York gepost. De politie publiceert afbeeldingen van den brief. Een der genoegens van de Cóte d'Azur is zeker wel, dat men zich reeds zoo vroeg mogelijk in lentekleuren kan ste ken. Op het oogenblik is als voorjaars- tenue het mantelcostuujn zeer in de smaak. Vlugge, jeugdige pakjes van laken en allerlei fantsiewollcn stoffen grijs, marineblauw, rood, neger bruin. Maar ook aardige tailleurtjes van kasha in pasteltinten, appelgroen een mooie lichte tint blauw, rose, char treusegroen, citroengeel, enz. alles kleuren die in een stad niet voldoen, daarentegen alleraardigstt staan op een boulevard aan de Zee. De rok van dergelijke mantelpak ken is van middelmatige lengte, recht en veelal toegeknoopt. Het jasje valt tot aan de heupen en is voorzien van een leeren ceintuur, of het is geheel en al recht, nauwelijks even getailleerd Onder de manteltjes in meer donke re, sobere kleuren, wordt een aardig, vroolijk vestje gedragen in lichte tint versierd met allerlei motiefjes, bor duursel of ingezette deelen met zilve ren of gouden knoopen gesloten. Behalve mantelcostuums worden cch ter ook lange mantels gedragen en .manteljaponnen van allerlei vorm. Deze zijn veelal gemaakt van marine blauw laken met niets anders dan een wit vestje van voren. Dit staal aliijd keurig en gedistingeerd en kan zoo wel door oud als jong gedragen wor den. Maar de kleuren zijn ook hiei niet altijd even donker en neutraal. Een mantel van zwarte wol is b.v. ge garneerd met een breede shawl en lange manschetten van Schotsche wol in geel, oranje en rood. Verder worden er natuurlijk veel bolero's gedragen. Van zwarte wol of ciepe romain jnet bijpassende rok en daaronder een vroolijk blousje van lichte crêpe de Chine, in de zelfde kleur als de breede revers van de hole ro. Het rokje behoeft echter niet van gelijke kleur te zijn als het manteltje, Juist een sterke tegenstelling, een kers rood spencertje b.v. op een rok van wit lalden, is zeer gewild. Een warme mantel die in het Zuiden voor de koude avonduren werkelijk onmisbaar is, neemt men liefst van witte of .marineblauwe ratiné. En is de jas meer speciaal voor de sport be stemd, zoo mag bij ook rood van kleur zijn. Al deze modenieuwtjes zullen, als ook wij volop van de lente genieten, ook bier bun intrede doen. En het is prettig ons daar al langzamerhand op voor te bereiden. WILHELM IN A. Lange vingers Poederkwasten Muizenplagen Hooge zij en Kilometervreters Luistervinken Kwartjesvinders Pessimisten Volksopruiers Weinig duiten Bedsermoenen Ladenlichters Vrouwenruzie Valsch gecijfer Modderwegen Bloedvergieten Bitter weenen Drankvereerders N ieuwt j es-j agers Kwaadsprekers Eksteroogen Principereiters Stormgevaren Blinde darm Plakzegels Krottenhuizen Inbrekers Geld soms leenen Crisis dagen Belasting betalen Annexatie Geverfde Blonden Jazz muziek Organiesatieloozen Onderkruipers Oproerkraaiers Brandkastsloopers Hekkenspringers Ongure gasten Slechte magen Harde keien Beterweters Damesschminken Nachtvlinders Nihilisten luiers Valsche kuiten Judaszoenen Brandstichters Desillusie Radio Naijver Nauwe stegen Keukenpieten Blauwe scheenen Stroopversmeerders Vrouwenplagers Woordbrekers Onvermogen Kribbebijters Ellendelaren Brandallarm Jeugdige vlegels Geldabuizen Messenstekers Vriendschap henen Ander plagen Inwendige kwalen Inflatie Mexicaansche honden Darm koliek Beroepswerkloozen Wetsontduikers Prulpoëten die 't beter weten Plichtverzuimen OPRUIMEN!! Henri ter Hall. BINNENLANDSCH NIEUWS. IN VLAMMEN OMGEKOMEN. Oude vrouw te Tholen in eigen huis verbrand. Toen Donderdagmiddag iemand zich aan de woning vervoegde van de 73-jarige wedu we Wilener, die alleen woont in het café „Schippershuis" te Tholen, bemerkte deze, die eiken dag opnieuw van hun ..Burgerl. Stand Harenkarspel over Februari Geboren: Johanna d.v. Dirk Dekker en Geer truida Klaver. Agatha Geertruida d.v. Corne lis Dekker en Agatha Veldman. Margaretha Anna, d.v. Jacob Karsten en Catharina Boon Maria Eva d.v. Theodorus Duin en Catharina Maria Reinders. Geertruda Catharina d.v. Theodorus Entes en Trijntje Veldman. Ondertrouwd en gehuwd: Geene. Overleden: Trijntje Smit, oud 64 jaren, echtgenoote van Dirk Groothuizen. Johanna Bruin, oud 69 jaren, wonende te Oudkarspel, weduwe van Pieter Rijkes. Pieter de Jager, oud 25 jaren, ongehuwd; Albertus Pater, oud 51 jaren, echtgenoot van Yda Hoogeboom, PARIJSCHE MODEBRIEF. De moeilijke keuze der kleuren. De bevoorrechten onder ons bevin den zich in deze maanden van het jaar aan de Cóte d'Azur. Men moge zich nu nog zoo tevreden voelen thuis en deze gelukkigen in het geheel niet benijden -- ik blijf het een groot voorrecht vinden eenige maan den, al zijn het maar eenige weken, aan de Rivièra te mogen doorbrengen. Wie deze vreugde ook maar éénmaal in zijn leven gekend heeft, blijft altijd een hunkering gevoelen, een diep ver langen, elk jaar opnieuw, naar het wonderlijke blauw van de Middelland sche Zee, naar de heerlijke vroege len te, de bloemenweelde en den warmen zonneschijn van het onvolprezen Zui den. Natuurlijk is het een feit dat niel' al le Riviéra - bezoekers eveneens van hun priviege genieten. Voor de talloo zen, die dag in, dag uit, de speelzalen bevolken, is het werkelijk te betreuren dat ze in zoo'n verrukkelijke door de natuur begunstigde omgeving, niets beter te doen weten. Maar gelukkig zijn er ook anderen voor- MARKTBERICHTEN. Schagen, 3 Maart 1932. Op de heden ge houden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt9 Paarden f 150 a 400 6 Gelde- koeien (mag.) f 140 a 170 28 Geldekoeien (vette» f 180 a 285 26 Kalfkoeien f 200 a 275 447 Nuchtere kalveren f 4 a 10 10 scha pen (magere) f 23.50 77 Overhouders f 14 a 21 15 Varkens (mag.) f 8 a 16 33 Varkens (vette) per Kg. 28—30 cent98 Biggen f 5 a 9 20 Konijnen f 0.75 a 2 15 Kippen f 0.80 a 1.50. Hoorn, 3 Maart 1932. Op de kaasmarkt wa ren heden aangevoerd 6 stapels kleine fa- briekskaas wegende 7313 Kg. De prijs was 10 en de handel vlug. ZATERDAG 5 MAART HILVERSUM Golflengte 1875 M V. A. R. A. 6.457.00 Ochtend-Gymnastlek. 7.307.45 Ochtend Gymnastiek. V. P. R. O. 10 - 10.15 Morgenwijding. V. A. R. A. 10.15 Uitzending voor arbeiders In de Conti- ne bedrijven. 12.20 Middagconcert vJi. VARA-Septet oJLv. Is. Eyl, afgew. door gramofoonmuziek. 2.15 n.m .Kwartiert je voor het Instituut voor Arbeidersontwikkeling. 2.30 n.m. V.A.R.A.-Kinderkoortje. 3.10 Kamermuziek. 4.45 n.m. A. F. Muller „Arbeiderssport." 5.15 n.m. Beoefening der huismuziek. 5.45 n.m. Actueel allerlei uit de Arbeidersbe weging. 6.15 Vooravond-Concert. 6.30 n.m. Groningsch uurtje. 7.15 VARA-Varia. 8.00 n.m. „Kwartiertje" bij de pemp." 8.05 Concert door het VARA-Orkest. 11.00 Persberichten Vas Diaz 11.0012.00 Gramafoonmuzlek. V. A. R. A. Golflengte 298 M. HUIZEN. K. R. O. 8.009.00 Concert. 10.0011.00 Voortzetting Concert. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje door pas toor L. H. Perquln. 12.00—1.30 Lunchmuziek door KÜ.O. trio. 2.002.30 Gramofoonmuziek. 3.004/0 n.m. Kinderuurtje. 4.004.45 n.m. Charley Gertyn's Band. 4.45Vroolijke gramofoonmuziek. 4.55—5.10 n.m. Sportpraatje door S. P. J. Borsten. 5.00—6.: 0 Concert. 8.056.25 Journal. Weekoverzicht, door Paul de Waart, redacteur van „De Tijd." 6.407.05 n.m. Cursus in Esperanto. 7.107.30 n.m. „Land en Volk van Andorra." 7.30 n.m. Concert (vervolg.) 8.00—11.00 Concert K.R.O.-Orkest. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. ZONDAG 6 MAART HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8.158.30 Lichaamsoefeningen oJ.v. G. Klee- rekooper. 8.30 Esperantocursus. 8.50 Actueele mededeelingen van Nederl. Voetbalbonden. 8.55 Tuinbouwhalfuurtje d. S. Lantinga. 9.30 Morgenconcert. V. P. R. O. 10.30 Kerkdienst uit den Ned. Prot. Bond, Utrecht. BOSKER's BOEKHANDEL WIERINGEN HONDERDEN LEESBOEKEN Wij hebben de nieuwste romans. Wij hebben vele soort, woordenboeken Hebben we soms wat niet in voorraad binnen drie dagen is het er I I AANNEMELINGEN Wilt U er vooral om denken, dat wij een groot sortiment Kerkboeken nahouden in ie dere uitvoering en formaat Daarbij zijn onze prijzen uiterst billijk! A.V.R.O. 12.01—2.00 AVRO-Kwartet. 2.00—2.30 AVRO-Boekenhalfuur. 2.304.00 n.m. Het Concertgebouw-Orkest. 4.004.45 n.m. Shakespeare-Cyclus. 4.455.00 Sportuitslagen van Vaz Dias. V. A. R. A. 5.01 Bij de familie De Boer. 6.00 Voordrachtavond door het VARA-orkest 6.30 Literair halfuurtje A. M. de Jong 7.00 n.m. Paedagogisch Concert. A. V. R. O. 8.018.15 Nieuws- en Sportberichten van van Vaz Diaz. 8.15- Omroeporkest Nico Treep. 9.10—9.30 n.m. Aansluiting met het feestge bouw St. Servaasklooster, Maastricht. 9.30—10.05 n.m. „Goeienavond Buurtje", Zang spel in één bedrijf. 10.0510.35 n.m. Het Dresdener Strijkkwartet. 10.3511.00 „Maartsche Buien." 11.1512.00 Kovacs Lajos en orkest.

Wieringer courant | 1932 | | pagina 3