UW WENSCH HOOFDPIJN EN KIESPIJN Ongeval. Vrijdagavond j.1. kwam de Heer K. met zijn motorrijwiel nabij Oosterland tengevolge van de gladde weg te vallen. liet motorrijwiel werd beschadigd, de Heer K. kwam met de schrik vrij. Ook zijn duopassagier kwam er best af. Beiden zaten echter onder het slik begraven. Uit de hand verhuurd. Men deelt ons mede dat de heer J. Heijblok in Polder Waard Nieuwland zijn bouwplaats met landerijen uit de hand verhuurd heeft aan den heer S. Jz. Metselaar te Den Oever. Feest te Den Oever. Vanwege de Vereeniging tot bevordering van het onderwijs te Oost-W.iéringen is beslo ten met de kinderen der O.L. en die der bijzondere scholen té Oosterland en Den Oever met de a.s. St. Nicolaas een groot feest te Den Oever te doen houden Lijsten voor dit doel zullen binnen kort de burgerij worden aangeboden. Daar dit. leest veel geld kost. verwach ten wij dal een ieder naar kracht zal bijdragen. Een biljartclub. Te Den Oever is een biljartclub opgericht welke elke W'oens dagavond in het café van den heer Zomerdijk bijeenkomt. liet bestuur bestaat uit de heeren S. J. Rempl, Voorz., Jn. Poppen Secr., G- Willemson, penn., alwaar zich nicur we leden kunnen aanmelden. R.K. Volksbond afd. Wieringen. Zaterdag 22 Oct. gaf bovengenoemde vereeniging haar eerste feestavond in dit seizoen in het lokaal van den heer S. A. Veerdig. Om acht uur opende de G. A. deze avond met den Christelijke groet en hoopte dat allen, maar vooral de nieu we leden die vanavond voor het eerst aanwezig zijn, een prcttigen avond zul len hebben. Het doet spr. een groot ge noegen dat de zaal geheel gevuld is, wal wel een bewijs genoemd mag wor den dat de feestavonden van den Volk» bond zeer in de smaak vallen. Na het zingen van het strijdlied maak te de tooneelvereeniging „St.. Ilippoly- tus" een aanvang met de opvoering van „Als de poorten open gaan" too- neelspel in drie bedrijven door Jos. Smits en Jac. Braun. Het stuk werd ook met alle aandacht door hot pu bliek gevolgd en na het laatste bedrijf volgde een warm applaus. Het stuk was wel wat zwaar, maar de rollen zaten er goed in, bijna zonder uilzondering. Aan alles was te zien dat er flink was gestudeerd. Treden wij anders nooit in persoon lijke beschouwingen voor deze maal moeten we een uitzondering maken. Het mooie spel n.1. van de jonge juf frouw N. Boersen Thd. werd met be wondering gadegeslagen. Dit kan voor de toekomst een flinke kracht worden als zij zoo door gaat. De G. A. dankte de tooneelisten voor het gegeven spel en hoopte dat zij op dezen weg zoo mochten voortgaan en sloot deze bijeenkomst met den Christe lijken groet. Allen bleven nog geruimen tijd onder vroolijke muziek bijeen, tot dat te ruim 1 uur de Voorzitter er een einde aan maakte en ieder verzocht om naar huis te gaan. Alzoo een sucesvolle avond, zoowel voor het tooneelals voor den R.K. Volksbond en nu is er nog de wensch. dat. alle Katholieken zich spoedig op geven voor kunstlievend lid van de tooneelvereeniging. Meerderen van de ze avonden staan ons dan te wachten. J.V.O.-berichten, Donderdag meisjes- adspirantengroep VVesterland. Vrijdag half acht voor allen gymnas tiek, alleen hij goed weer. Zondagmiddag kwart voor drie bij- zenkomst in de Vonk. Verslag gewest vergadering; daarna zang-, clans- en leesmiddag. Onderwijs aan de lijpere jeugd. De plannen voor cursussen voor 14-17jari- gen, in samenwerking ondernomen door Instituut voor Arbeiders - Ont wikkeling, Volksonderwijs, enz., zijn een groot succes gebleken, vooral te IlippolytushoeL waar zich bijna 40 leer lingen hebben aangemeld. Hel. totaal aantal leerlingen bedraagt bijna 60. In verband met de ongelijkmatige verdee- ling der leerlingen over de gemeente, is het echter wenschelijk gebleken, om alles samen te voegen te Hippolytus- hoef, waarbij voor autobusvervoer van Oost en West zal worden gezorgd. Te Hippolytushoef zullen dan twee cursus sen worden gegeven; als leerkrachten zullen fungeeren de Heeren Van 'I Hof, Cornelissen, Eden en Boon. Het is de bedoeling om zoo spoedig mogelijk te beginnen; met de voorbereiding zal ?chter nog 'n korten tijd gemoeid zijn. s Bouwplannen- Voor rekening van den heer C. Duijuker zat aan de Klieft straat een dubbel woonh'uis worden gebouwd. Het ontwerp is van het ar chitectenbureau. Peters en Baanders. Tijdelijke onderwijzeres. Als tijde lijk onderwijzer aan de O. L. School te H.-Hoef is deze week nog werkzaam geweest de Heer A. E. v-d. Linden, wegens ziekte van den Heer Groos. Zoowel de Heer v.d. Linden als Mej. A. R. A. Blad zijn intusschen ontsla gen wegens terugkeer der va.v-te leer krachten- SUCCES-NIEUWS. Zandng speelde Succes I haar 5e competitiewedstrijd onder de goede leiding van scheidsrechter Mol tegen B.X.C. I van Anna Paulowna en is voor Succes een schitterende wedstrijd geweest. Succes trapt af terwijl B. voor de wind speelt. Er ontwik kelt zich een vlug spel welke soms nog al een beetje forsch is. Op het Succesdoel wordt een vrije trap genomen doch de S.-keeper stelt zich goed. op en zuivert zijn doel. S. is direct al het meest in den aanval. Groote- maat lost het eerste schot waarmee de B.- keeper geen moeite heeft. Even hierna schiet een B.-speler keihard terug op haar keeper welke hij maar net op het kantje af weet te houden. Na een mooie aanval van de S.-voor- hoede. welke heel best speelde, maakt Kuiper 10. Aan de andere kant weet Post een har de schuiver in te zenden welke Piet goed wist weg te werken. Grootemaat weet intusschen 20 te maken. B. speelt niet ontmoedigd ver der en werkte verbazend doch nog al onbe suisd, wat tot gevolg had dat de bal vaak op de verkeerde plaats terecht kwam. Succes maakte onverwachts een gevaarlijke door braak en Albert ging er alleen vandoor recht op het B.-doel af de B.-keeper loopt ver uit doch Albert weet ook hem te passeeren en jaagt de bal in het verlaten doel 30. Hierna gaat de rust in. De regen valt intusschen bij stroomen neer; doch na een droog oogenblikje werd toch weer begonnen, doch het veld werd in een modderpoel verandert. Succes was steeds in den aanval en het duurde niet lang of koorn en Kuiper namen de 4e en 5e goal voor hun rekening. Rijkers probeert het eens met een ver, goed gericht schot doch de B.keeper wordt niet verrast. Nu weet B. een mooie aanval te onderscheppen en weet eindelijk haar eer welverdiend te redden 5—1.. De B.K.C-.ers houden op kranige wijze vol doch de druk op haar doel wordt steeds grootcr wat Succes dan ook weet om te zetten in een 91 over winning. De andere wedstrijden zijn allen afgelascht wegens de slechte toestand der terreinen. H.R.C. 3 speelde »tegen M.L.D. I en verloor met 31, zoodat Succes thans met 4 punten verschil boven aan de ranglijst staat. Doopsgez. Zusterkr. Dinsdagav. 8 u. Politie Gevonden 0 pakjes kruide nierswaren en een portemonnaie. in houdende f 4.30- Verloren: een kora len halsketting en een fietskelting. Inl. bij den Gein. Bode. raakt men veel verder van huis. Daar tocli heeft de Centrale-eigenaar.de zaak gesloten en baldadigen hebben hier en daar het net vernield en derhalve nou heeft men niets als procesver baals van de politie wegens vernieling. Goed afgeloopen. Zondagmorgen reed de jongeheer A. K. op zijn motorfiets langs de Molenvaart nabij de Spoor- overgang. Dooi dat de heer K. eenige voetgangers wilde ontwijken, geraakte deze aan het slingeren en reed met z n motor tegen een mast van het telefoon net aan. De motor werd aan het voor wiel en stuur beschadigd, terwijl de heer K. er met verwondingen aan zijn handen nog goed al' kwam. liet had er ger kunnen zijn- O Uitvoering. Breezand. Zondagavond gaf de zang vereeniging „Vriendschap" een uitvociing in de zaal van Borst met medewerking van het duo Kapper- Pruis. Ondanks hel slechte weer is de uitvoering goed geslaagd. Paard op hol- Dinsdagmorgen te onge veer 9 uur geraakte langs de Molen- vaart- een paard, bespannen voor een Iriew ielde kar op hol. Onder een vree» selijke snelheid wist de bestuurder en tevens eigenaar de heer S. de Groot van hier, met groote moeite van het voer tuig af te springen. Het paard rende hij den caféhouder, den heer II. List. 't erf op, nadat eerst een botsing had plaats gehad met een lichtmast van 'i lectr. net, welke in drieën brak en het hek van List omver werd gereden. Persoonlijk werd gelukkig niemand exvond, maar het was een dure dag voor den heer de Groot. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. wordt werkelijkheid, wanneer gij „Zij-Crème een vaste plaats op Uw toilettafel geeft. De charme en frischheid van Uw teint zal dan Uw stoutste verwachtingen overtreffen. In prijzen van 203045 en 75 cent. Ingezonden Stukken. SCHUNNIGE MANIEREN. Zooals allicht ieder weet, is de staking van de plaatselijke timmerlieden Maandag inge gaan, wegens een loongeschil als gevolg van de loonsverlaging door de patroons toege past zonder eenig overleg met de organisa tie. De strijd wordt nu n.1. gevoerd om af sluiting van het Landelijk Collectief contract in het bouwbedrijf, waarbij het uurloon is bepaald op 56 ct., plus sociale bepalingen wat zeer zeker geen overdreven eisch is. De timmerlieden bij de R.K. Bouwarb. Bond aan gesloten en zich voor de staking hadden uit gesproken, hebben zich aan dit besluit niet gehouden en zijn nu als onderkruipers aan het werk gebleven. Deze houding is zeer af keurenswaardig en zeker niet te roemen. De manieren die deze paar werkgevers er op na houden zijn zeer gemeen, om een jon gen zijn ouders niet te ontzien, werden die uitgeschakelt van de verdienste van hun, m.a.w. hij moest onderkruiperswerk verrich ten terwille van zijn ouders. Op die manier bewerkten de patroons nog iemand, ook van hun afhankelijk. Praten met de organisaties kunnen of wil len zij niet, de gelegenheid is vele malen opengesteld om dat te doen. Laten de werk gevers echter bedenken dat het publiek vrij is om ook tegenover hen zulke dingen uit te pelen. Het Bestuur der Alg. Ned, Bouwarb. Bond. Wieringen, Oct. 1932. Voordracht benoeming onderwijzeres Do voordracht voor de benoeming van een onderwijzeres aan de O.L. schooi te St. Maartensbrug luidt als volgt 1. mej- A. M. J. A. Schaik te Alkmaar. 2. mej. A. M. .Jellema te Haarlem, 3. mej. J. \Y. Broeder te Schagen- PROVINCIAAL PERSONEEL. Salariskorting van 6 pCt. Ook voor Ged. Staten. Ged. stellen voor op de nominale be zoldiging van elk lid van het perso neel der provincie na aftrek van f 1000 gedurende elk der jaren 1933, 1934 -en 1935, eene korting toe passen van zes procent- Onder nominale bezoldiging wordt verstaan, die welke wordt toegekend krachtens het „Salarisreglement 1920" zonder aftrek wegens kost, inwoning i huur van provinciale woningen. Deze korting zal ook van toepassing zijn op de bezoldiging van de leden van Ged. Staten en van den griffier. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Agentschap Arbeidsbemiddeling Anna-Paulowna, Geplaatst (binnen Gem.) 10 Landar beiders, 4 limmerl., 1 mach., 1 dienslb. 1 p,mid. 4 schilders, 1 transp.-arb. Er werd een bunsing gevangen Een landbouwer alhier had eenige las tige buren op zijn erf gekregen name lijk een familie Bunsing. Ze stolen eie ren en graan en men besloot er jacht ip te gaan houden; van iemand, die wel meer op lmnsingjaehl gaal, kreeg men een val te leen. die uitmuntend moest, werken; alleen kon men niet zien, als hij dicht geklapt was, wat er in zat; echter meestal zat er toch we! 'n bunsing in Zoo ging men aan 't werk. De val stond al bijna een week, maar men ving steeds niets Toen, juist 'n lag later, 'smorgens heel vroeg, zag de zoon des huizes de val dicht Gauw va der geroepen, en toen gewapend met en zak en een knuppel samen op de val af Vader pakte de val, en cle zoon hield le zak er omheen; de klep gelicht en ja hoor: men voelde het monster in de zak vallen. Vlug een touw er omheen, en vader sloeg de pseudo bunsing wel 22-keer tegen de muur; toen nog eens flink niet de knuppel en toen was 't rust; men liet de zak even stil liggen! Ilij is er geweest, zegt vader de zak losmakend en omkeerend. Maar wat was dat Een - poes Of hij van buurvrouw was. hebben we maar niet gevraagd. Maar vader zegt. woedend nooit van m'n leven vang ik zoo 'n bunsing meer Distributie - ruzie. Zeker in navol ging van Winkel, werd ook hier dezer dagen door eenige personen met een lijst rondgegaan om handteekeningen te verzamelen tot verlaging van de Ra- diodistributieprijs. Als 't hier mara niet zoo gaat als te Winkel, want dan PROVINCIAAL NIEUWS. Hiermede wil ik gaarne de Hervorm le inwoners van de W'ieringermoerpol- der op het volgende attent maken: Na overleg met den kerkcraad heb ik besloten op Maandag 31 Oct ober a.s. les avonds 7 uur een ïïervormings- lienst. te houden. Enkele personen zijn daarvoor door mij als medewerkers gevraagd- Zoo zou na mijn woord de heer K. O. Fin- kensicper als spreker optreden, terwijl de heide overdenkingen zullen afgew is seld worden door vioolspel van den heer J. L. II. Ilazeloop. Mijn dank alvast voor de medewer king. Ik. hoop, dat het een geslaagde bijeenkomst worden mag, waardig aan liet groote historische gebeuren, waar- an de avond is gewijd. Natuurlijk zijn ook andere inwoners van harte welkom. ,T. C. Fisehor. Hulpprediker. „De Twaalf Provinciën". Te Haarlem. Te Haarlem wordt een tentoonstel ling gehouden getiteld „In de Twaalf Provinciën". Van iedere provincie treft men eenige bijzonderheden aan, merk waardigheden in miniatuur. Zoo ont breekt van Groningen de Martinitoren MARKTBERICHTEN. De Graanmarkt. Alkmaar 21 Oct. aanvoer totaal 1611 H.L. Tarwe 3.25 a 4.25; Rogge 3.75 a 4.-; Gerst chev- 4 a 5.25; Haver 4 a 5.50; Bruine boo non 15.50 a. 17; Citroenbooncn 10 a 20; Duivenboonen 8.40 a 9.40; Witte hoonen 18 a 19; oude 16; Rood Mos terdzaad 24 a 25.50; geel 20 50; Kal- wijzaad 19.50 a 20; Blaauw maanzaad 34.50 a 41, Tuinboonen 12 a 18; groene rwten kleine 10 50 a 14; groot? 16 a 3; Grauwe erwten 13 n 23; kleine 8 a 10; Vale erwten 12 a 23. Alles per 100 KG. Handel goed. Kaasmarkt 21. Oct. Alkmaar. Aan voer 90 stapels totaal 108000 KG- Fabriekskaas kiene 27; Gojnuiissiei Fabriekskaas, Kleine 27; Commissie 27; Middelbare 26; Boerenkaas Kleine 27.50; Commissie 32. Handel vlug. MARKTOVERZICHT der vorige week Inge zonden door Jac. Knoop, Makelaar In aard appelen, Groenten en Fruit, Nassankade 158, telef. 81431 Amsterdam. Afgeloopen week was er goede vraag en vlugge verkoop voor Zeeuwsche bonten en Blauwen, dit door het slechte weder niet konden afleveren en de schepen met aard appelen niet spoedig genoeg in Amsterdam konden zijn. Er waren dagen dat er bijna geen Bonten en blauwen aan de Markt wa ren. Andere soorten gingen daardoor ook vlug ger, vooral Blauwe Eigenheimers, met iets hoogere prijzen. Eigenheimers en Industri: konden geen hoogere prijs halen. Verkoop grove poters gaat langzaam, mochten er soms nog landbouwers zijn die prima Spuische zetpoters tegen Marktprijs willen koopen, ver zoeke dan opgave van een adres aan boven genoemde Makelaars. Heden 24 October wer den de volgende prijzen gemaakt per 70 Kg. Zeeuwsche Bonten f 1.70 a 2 Idem Blau wen f 1.80 a 2 ld. Eigenh. f 1.10 a 1.30 ld. BI. en Bontenpoters f 1.10 a 1.20 ld. Blau we Eigenh. f 1.20 a 1.40 Duinzand f 1.75 a 2.10 Ypolder en Haarl.-meer Eigenh. f 1.10 a 1.30 id. Blauwe Eigenh. f 1.20 a 1.30 id, Bonten f 1.75 a 2.10 id. Poters f 0.90 a 1 Flakkeesche Eigenh. f 1.20 a 1.40 ld. Eigen heimerpoters f 1 a 1.10 Spuische Eigenh. f 1.10 a 1.20 N. H. Eigenh. f 1.10 a 1.30 Drentsche Nieuwl. zand f 1.75 a 2.10. Groote Najaarspaardenmarkt ALKMAAR, 24 Oet. 1932. Op de he den gehouden Najaarspaardenmarkt waren soorten en prijzen als volgt Rijpaarden 1 200 - f 325, werkpaarden f 100 - f 200, slachtpaarden f 80 - t'180, hitten f 50 - f 200, 1.2 Veulens f 40 - f 10. Handel matig. liet vorigj aar bedroeg de aanvoer 221 paaiden en 5 veulens. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 24 Oct. 1932- Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 72 Vette koeien f 90 tot f 225; 27 Graskalveren f 20-f 28 6 Vette kalveren f 50 - f 80, vette kal veren per K.G. f 0.80 - f 1.10, 28 Nuchte re kalv. slacht) f 5 f 13 502 Vette var kens per K.G. 24-30 ct. Handel rede lijk- INGEZONDEN STUKKEN. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. niet- Hoewel uit den aard der zaak op volledigheid geen aanspraak kan wol len gemaakt, blijkt hier toch de jong de „provincie", (die oorzaak is dat. hier van 12 provinciën gesproken kan wor den) n.1. de Wieringermeer, met een groote inzending een vrij compleet beeld van zichzelve te hebben geleverd. De maquettes van Sloot dorp (het eerste lorp, geheel geoutilleerd) en Midden- meer (in aanbouw, doch weldra gereed) trekken onmiddellijk de aandacht. E- veneens de modellen van 2 landbouvv- schuren in den polder en arbeiderswo ningen in de dorpen. De teekeningen van de kelken de school te Slootdorp ontbreken niet, terwijl stalen van parti culieren bouw aanwezig zijn, (café te Slootdojp), verschillende perspectieven geven een aardig dorpsbeeld. Wie het nieuw gewonnen gebied nog niet heeft bezocht kan er in miniatuur mee ken nis maken. Ken rijke inzending van schilderijen van het Historisch Genootschap „De Kop van Noord - Holland met de eilan den Texel, Vlieland, Terschelling en Wieringen" geeft een zeldzaam passen de historische aanvulling. De tentoonstelling, die van 22 tot en met 30 October te Haarlem boven Ge bouw Gcrzon wordt gehouden, verdient mijne belangstelling en is bij uitstek instructief voor schoolbezoek. Mitldenmeer. liet is voor vreemde lingen hier nog met recht „een val" als ze Zondags per auto vanaf Kolhorn de Wieringermeer inwillen. De pontwach ter is er dan niet en dikwijls probeert men dan zelf met de pont over te ko men wat ,met gevaar en vet en smeer aan handen en klecren gepaard gaai- Bezoekers en inwoners zouden het. van harte toejuichen als hier spoedig verbetering in kwam. zullen spoedig bedaren door Mijnhardt's Poeders Vraag daarom Mijnhardt's Hoofdpijnpoeders en «Mijnhardt's Kiespijnpoeders. Alleen echt als op doos en poeders de naam Mijnhardt staat. Let bij het koopen hierop. Per poeder 8 ct. en per doos 445 ct. Verkrijgbaar bij Uw Drogist. Openbare Vergadering van den RAAD der Gemeente Anna Paulowna op DONDERDAG, 27 October 1932, des namiddags 2 uur ten Raadhuize. Punten 1. Mededeelingen a. van Mevr. M. Waiboer-van Elteren en den heer N. Zwarthoed is bericht ontvangen van het aannemen der benoeming tot lid dei- Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs b. één der lokalen der o.l. school I is in gebruik genomen voor een cursus Esperanto aan den Min. van Binnenl. Zaken is verzocht de steunregeling mede van kracht te verklaren voor werkelooze bouwvakarbei ders d. van eGd. Staten is ontvangen een ont- werp-besluit tot toepassing van een tijdelijke korting op de jaarwedden van Burgemeesters, Secretarissen en Ontvangers door Burgemeester en Wethouders zal geen voorstel worden gedaan tot heffing van reinigingsrechten in den geest als door het raadslid Smit is aangegeven f. bij besluit van Ged. Staten dd. 12 Oct. j.1., No. 133, is de rekening dezer gemeente over 1930 met de daarbij behoorende rekenin gen der bedrijven vastgesteld g. door den Minister van Binnenl. Zaken is goedgevonden dat na 30 Oct. a.s. aan on dersteunde gehuwden en ongehuwde kost winners een brandstoffenbijslag van ten hoog ste 1,- per gezin wordt verstrekt 3. Verzoeken om ontheffing of verminde ring op aanslagen in het schoolgeld 4. Verzoek van de afd. Schagen e.e. van den Nederl. Bond van Koffiehuis-Restaurant houders en slijters om wijziging der verorde ning inzake de personeele belasting 5. Voorstel om met de gemeente Den Helder een overeenkomst te sluiten betreffen de toelating van leerlingen uit deze gemeen te tot den cursus in oude talen dier gemeen te 6. Voorstel om de v.erordeningen op het beheer van het gem. electriciteitsbedrijf en het gem. grondbedrijf van kracht te verkla ren tot 1 Juli 1933 7. Voorstel tot het aangaan van een ge meentelijke regeling voor het instellen van een schoolartsendienst 8. Voorstel tot tijdelijke korting op de jaarwedden der ambtenaren, enz. In het praeadvies van B. en W. wordt on dermeer gezegd In Uwe laatstgehouden vergadering is in beginsel besloten tot verlaging van de jaar wedden der ambtenaren door verhaal van pensioensbijdragen. Inmiddels is van Gede puteerde Staten ontvangen een ontwerp-be- sluit om de jaarwedden van Burgemeesters- Secretarissen en Ontvangers eene tijdelijke korting toe te passen. In verband hiermede en gelet op de ingekomen adviezen der amb- tenarenvereenigingen hebben wij de eer Uwe vergadering voor te stellen over te gaan a. tot eene analoge korting op de salaris sen der overige ambtenaren, waartoe wij een ontwerp-besluit ter vaststelling aanbieden, en b. tot intrekking van het hiervoor ge noemd beginselbesluit. Oe voorgestelde korting geldt niet voor de jaarwedden van de ambtenaren van den burgerlijken stand, omdat deze jaarwedden worden vastgesteld door Gedeputeerde Sta ten. Het wil ons voorkomen, dat er geen re den is om deze buiten de korting te laten, waarom voorgesteld wordt aan Gedeputeerde Staten te verzoeken voor de ambtenaren van den burgerlijken stand dezer gemeente een zelfde korting toe te passen als voor burge meesters, secretarissen en ontvangers is of zal worden vastgesteld en daarbij met com binatie van betrekkingen rekening te hou den. Vergelijking tusschen de opbrengst van verhaal van Pensionsbijdragen overeenkom stig het beginselbesluit van 29 Sept. 1932 en de besparing, te verkrijgen volgens het voor stel tot salarisverlaging der ambtenaren Namen. Betrekkingen. Pcnsioens -Totaal Pensioen- Salaris- grondsla verhaal. verminde gen. ring. Lovink. G. J. Burgemeester f 4200.— A. v. d. B. Stand f 50.-- -f 4250,— 207.50 195,— Keijzer C. Secretaris f 3800, - A. v. d. B. Stand f 300,— - f 4100,— 168.10 186,— Baken Jb. Gem. Ontvanger f 2200,— r le A. t. Secr. f 1600,— S. P. Burg. Armb. f 160,— Opz. begraafpl. f 50.— Adm. grondbedr. f 100,— f4110,— 203.30 185,— Jonker Jb. Dir. Adm. G.E.B. f 2600,— f 2600,— 136 96,— Teutelink J. H. Agent van pol. f 2100 f 2100,— 93,50 66,— Hoexum Dr. idem f 2175,— f 2175,— 99.87 70,— Braaf, W. Gemeentebode f 1300,— kw. looper G.E.B. f 350,— f 1650,— 57 03 38,— Egmond Jb. lijnw. G.E.B. f 1600,- f 1600 57.03 38, - van Twuyver H., Ch. werkman vuilnisdienst f 1495, f 1495, 42.07 29 Muntjewerf C. doograver f 766,— kw. looper GEB f 455,-- -f 1495, 42.07 29.— Wiegman Jr. lijnw. GEB. f 1352,- -f 1352, 29.92 21,— Totalen f 1107.07 934.— Van het bedrag van f 934, kooit ten bate van de gemeentebegrooting f 758 gemeen- telijk electr. bedrijf f 165 gemeentelijk grondbedrijf f 4 burgerlijk armbestuur f 7.-.

Wieringer courant | 1932 | | pagina 2