PARIJSCHE M0DEBR1EF. W. A. C. O. - AUTOBUSDIENST, VARKEV1SSER - MIDDENMEER. SPAART BIJ DE BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER." IETS NIEUWS VOOR DE BOTERHAM. E. v. d. WAL MIDDENMEER. Tragisch ongeval. In de nabijheid van Trichard in Transvaal is onlangs een tragisch on geval gebeurd, waarbij een zeven-jarig kind den dood vond. liet kind was met haar jonger zusje in de weide ach ter de woning van het echtpaar Botha aan het spelen, toen hel meisje, dat op den rand van een waterlooze put was gezeten, achterover viel en in den dertig voet diepen put verdween. Haar zusje gilde uit alle macht, waar op de eigenaar en het personeel toe snelden. Men bond een haak aan een lang touw en met vereende kracht werd het kind, dat ongedeerd bleek, naar boven getrokken. Juist toen het meisje bijna boven was en men reeds de hand naar het kind uitstrekte, brak het touw en voor de tweede maal stort te het meisje naar beneden. Men hoor de hierop geen enkel geluid, ook niet toen men den naam van het meisje riep De eigenaar haalde een lange ladder en ging zelf de put in. Toen hij eenige minuten later weer te voorschijn kwam bleek het kind aan een hersenschud ding en inwendige kneuzingen te zijn overleden. Aanslag op sneltrein Parijs-Keulen Onbekend gebleven personen hebben In de buurt van Seilles bij Luik zware steenen gelegd op de spoorrails, tenein de den trein tot ontsporing te brengen. Gelukkig heeft een baanwachter tijdig dezen aanslag bemerkt, zoodat de hindernis reeds voor het naderen van den sneltrein- Parijs-Keulen kon wor den opgeruimd. GOUD IN NOORD-ITALIë. Uit Varallo, in Pie.mont, wordt go- meld, dat. de onderzoekingen, betreffen de de goudmijnen in dit gebied, met name in Cravagliana en Ilitnella; thans op groote schaal worden voort' gezet. Reeds voor den oorlog zijn hier door een Fransche maatschappij naspo ringen gedaan de arbeid wordt thans door Italianen verder verricht en er zijn inmiddels reeds goudaders ii zwavelkiezel aangetroffen. In het na bijurige plaatsje Pestarena heeft men reeds in 1881, 15 Iv.G. goud gewonnen uit 5286 ton mineralen. Omgekomen in het drijfzand. In de buurt van het plaatsje Rerck, op het Vlaamsche gedeelte van de Fransche kust zijn twee vrouwen in het drijfzand verdwenen. Toen zij op liet strand wandelden, bemerkten zij plotseling dat zij zich op drijfzand be vonden. De echtgenoot van een der wou wen trachtte hen te redden, doch ook hij raakte in gevaar. Ilij kon evenwel weer loskomen, doch de twee vrouwen zijn omgekomen. Behandel dieren met zachtheid. Den 23ston Juni heeft een man te Potsdam op een fiets een hond achter zich aan gesleept. Het werd een erger lijke dierenmishandeling, daar de halsband te nauw was en de hond den fietser niet meer kon volgen en op den rug werd meegesleept. Onder d« oog getuigen van deze dierenmishandeling bevond zich de president van het lands gerechtshof te Potsdam, die den fiet ser aanhield. De hond lag ondertus- schen zonder zich te kunnen verroeren bewusteloos op de straat. De dierenmis handelaar is thans tot een week gevan genisstraf veroordeeld en onmiddel lijk gearresteerd. Ibelemmerd wordt, is het toch moeilijk [de tram te ontdekken, aangezien de tram ongeveer in gelijke richting den weg kruist. Do wagen werd van achte- ïen op ongeveer 25 C.m. van het einde door de tram gegrepen en bekwam slechts geringe schade. Een naast den jongen zittende knecht kwam er, evenals de bestuurder, zonder lletsel af. Tegen een auto gebotst. Twee jongens te IJmuiden gewond. Op de Wilhelminakade te IJmuiden is Dinsdagmiddag een verkeersonge luk geschied. j Twee jongens van ongeveer 12 jaar, |een zoontje van den heer Verhey en leen zoontje van den heer Beek, wonen- |de te IJmuiden, reden samen op een fiets achter een vrachtauto. Zij wilden passecren, toen van tegenovergestelde 'richting een vischauto kwam aanrij- iden, die ze niet hadden gezien. De be stuurder van de auto trachtte door zijn [stuur naar rechts te gooien een onge luk te voorkomen. De jongens botsten echter tegen den zijkant van de auto en werden tegen iden grond geslingerd. Zij werden zoo [zwaar gewond, dat voor beider leven jwordt gevreesd. Het zoontje van den beer V. was er het ergst aan toe. Met Jeen schedelbreuk en beenwonden wer den beiden naar het Antoniuszieken huis gebracht. BINNENLANDSCH NIEUWS. PROVINCIAAL NIEUWS. Een nlle-dag-Kerk te Hoorn Maandag is te Hoorn in de Ooster- kerk een Alle-Dag-Kerk geopend. Er word een oecumenische dienst gehou den, waarin voorgingen de herv. predi kanten ds. W. Klaassen en ds. II. van Lunzen, de berst. Luthersche ds. J. C. van Bcmlmel, de doopsgezinde ds. B. P. de Vries en de rem., ds. L. van Dalf- sen. De openingstoespraak hield ds. A. J. P. Boeke uit Schoorl. die 't eerst in zijn kerk te Schoorl, de A. D. Iv. in Nederland heeft ingevoerd. In een of anderen vorm wordt de Alle-Dag-Kerk thans reeds gehouden te Schoorl, Amsterdam, CaÜaritsoog, Deventer, Eerbeek, 's-Gravenhage, Haarlem, Den Helder te Utrecht is er een in voorbereiding. De A. 1). K. te Hoorn wordt gehouden iederen dag van 1-lV-i uur. Slechts tweemaal per \veek zal een vijf-minuten-preek of voorlezing worden gedaan De andere koeren zal ei' orgelspel, zang e.d. zijn. MOND- EN KLAUWZEER. In Noord-Holland henoorden het IJ heerscht onder het rundvee in hevige mate mond- en klauwzeer. Te Ransdorp Durgerdam, Ilolijsloot, Schellingwou de en Zunderdorp zijn bijna iille boer derijen door deze ziekte hesmet. Vrachtauto op onbewaakten everweg gegrepen. Zestienjarige jongen zwaar gewond. Dinsdagmiddag werd een vracht auto, heiaden met drie ton bloembol len, op een onbewaakten overweg van den Rijksweg Alkmaar-Helder tusschen Schoorl en Koedijk door* de tractortram, die om 5.30 uit Schoorl was vertrokken, van achteren gegre pen met het gevolg, da', het ü-jarig zoontje van den eigenaar-bestuurder den heer J. Koster uit Beverwijk op de rails werd geslingerd en met een her senschudding in het Ziekenhuis te Alk maar moest worden opgenomen. De vrachtauto reed van Der. Helder in de richting Alkmaar. Hoewel het uitzicht ter plaatse niet Verontwaardiging in den Nederl. Bond van Politie-personeel. Tal van leden bedanken. Cvi- tiek op het bestuur. Naar „De Telegraaf" verneemt beeft het feit, dat de Nederl. Bond van Poli tie-personeel jp Nederland, waarbij 60 pCt. van de Amstprtjaniscbe politie agenten is aangesjoten, geweigerd heeft, zich te laten vertegenwoordigen bij de huldiging in het Stadion, bij vele leden van die organisatjp groote ver ontwaardiging gewekt. Verscheidene ,leden hebben reeds bedankt anderen [zijn van meening, dat de bestuursle den, die voor deze houding aansprake lijk zijn, niet kunnen worden gehand haafd. In een komende vergadering zal deze zaak aan de orde worden ge bracht. De Amsterdamsche inspecteurs en hoofdinspecteurs zijn geen lid van de ze organisatie, doch van den Bond van Hoogere Politiebeambten in Nederland, die wel aan het défilé heeft deelgeno men. De Amsterdamsche leden van deze organisatie, die vrij waren, hebben dan ook aan (le betooging deelgenomen. ]de Amsterdamsche commissarissen waren vertegenwoordigd, voor zoover de dienst zulks toeliet, Van verschillende kanten stolt men [de vraag of de politie is vrijgesteld van de gebruikelijke eerebewijzen bij het spelen van liet volkslied. Het ant woord daarop is, dat wanneer een po litieman nalaat het eerbewijs te bren gen, hij zich aan een onbeleefdheid schuldig ;imakt. Evenzeer als men van een ordelijk burger mag verwachten, dat hij opstaat en den hoed afneemt, mag men van een dienaar van politie verwachten dat hij de houding aan neemt of salueert. Voorschriften bestaan daarvan niet hij het politiecorps. Nederlanclsch Pluimvee te Rome. Mussolini vol bewondering voor onze Barnevelders en NVel sujners. De tentoonstelling verbonden aan het vijfde wertfld-pluimveecongres te Ro me, waar een Nederlandschc inzending aanwezig was, is door Mussolini ge opend. De Duce bezocht het eerst de Nederlandsche afdeeling en werd daar rondgejeid door ir. Huizing,a, voorzlit- ter van de Nederlandsche delegatie van het congres. Mussolini nam met veel belangstelling kennis van het ingezon den materiaal. Vooral werd aandacht geschonken aan de groote bruine eieren van onze nationale rassen, de Barne velders en de Welsumers, die te Rome zijn tentoongesteld. Verder werd een bijzondere belang stelling getoond voor onze Noord-IIol- landsche blauwen, die volgens deskun digen den naam Europa's beste vleesch hoenders, verdienen. Ook de Nederl. afdeeling van de ten toonstelling van levend materiaal wekte veel bewondering door haar uit stekende kwaliteit. Dat gold zoowel voor kippen, als voor eenden,, duiven en konijnen. Onze inzending wordt alge meen geroemd als een der mooiste van de geheele internationale tentoonstel ling. BREEDE SCHOUDERS MAKEN SMALLE TAILE! Fluweel wordt mode, dezen winter. 'Een smalle, fijne taile. Dat was jarenlang het ideaal van elke vrouw. Om dit schoon heidsideaal te bereiken scheen haar elk mid del geoorloofd. Ze snoerde zich en reeg het zware corset steeds dichter, tot de zoozeer begeerde mooie taile bereikt was. Ten koste van haar ademhaling, van haar bloedsom loop, van haar gezondheid. Hoe weinig be seften de snoezige poppevrouwtjes uit vroeger dagen, die zoo ijdel en trotsch waren op haar wespendunne taile, dat ze op treurige wijze haar lichaam verminkten en haar gezond heid verwoesten En hoe gelukkig prijzen wij ons, vrouwen van den tegenwoordigen tijd, dat we aan deze mode-idealen ont groeid zijn. Hebben we niet vele jaren rondgeloopen ir japonnetjes, die zelfs geen spoor van een middel meer aangaven Toch kunnen we -'et ontkennen, dat de smaak van de allerlaatste mode weer naar de slan ke taile neigt, die ze nu echter met andere middelen tracht te bereiken dan vroeger. Dank baar maakt ze ge bruik van de we tenschap, dat schijn bedriegt. Wanneer we de schouders maar voldoende breed maken, lijkt de taile vanzelf smaller, zonder dat we tot andere, min der gewenschte middelen, onze toe vlucht behoeven te nemen," zoo re deneert ze. En zie daar steeds mannelijker, forscher en bree- der worden onze van nature smalle schou ders Pelerines en schouderkragen zijn niet meer voldoende. Stijf uitstaande épauletten, breede fluweelen lussen, hooge bonten schou- derringen, met diepe plooien ingezette mou wen dit alles is beter geschikt om het ge wenschte doel te bereiken. Niet altijd zijn deze middelen, uit schoonheidsoogpunt geheel te verdedigen en men hoede zich dan ook voor overdrijving ln dit opzicht. Een afschrik wekkend voorbeeld hiervan zijn b.v. de mou wen uit de 17e eeuw, die stijf waren opgevuld en een grooteren omvang hadden dan het mid del. Wie een schouderbe dekking in zeer moderne trant wenscht, brenge ze in overeenstemming met den hoed. Hoed en kraag, (of pelerine) van dezelf de stof, dezelfde kleur, of met een gelijke garnee ring, is een der laatste snufjes van de mode, die in den herfst en den ko menden winter zeker veel opgang zal maken. Voor de eerste koude dagen liggen reeds tal van warme, wollige stof fen op ons te wachten. Wie met moeite afstand doet van de frissche, fleurige zomerweefsels, vindt troost bij aardige Schotsche en geruite stof fen van bouclé of tweed, maar ook in de effen stoffen wordt al te groo te eentonigheid voorko men door het inweven van schaduwstreepep, door ribbels en vischgra- ten en allerlei soorten „ruigheden." Voor meer gekleede japonnen dienen peel soepele wollen stof fen, zooals b.v. angora- kasha dat zich uiterst'gemakkelijk laat plooi en en fronsen. Maar boven alles gaat de liefde voor flu weel. Deze mooie glanzende'stof zal in den aanstaanden winter bijzonder veel aftrek vinden, voor mantels als japonnen en allerlei garneering. WILHELMINE. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. ALGEMEENE VOORWAARDEN geldende bij de uitgifte van landerijen in pacht in de Wieringermeer. (Ontleend aan het Drie Maandelijksch be richt betreffende de Zuiderzeewerken. Afdeeling A. Algemccne bepalingen. Artikel 1. Minister en Directie, en pachter. 1. In deze voorwaarden wordt bedoeld met: a. „Minister" de Minister, belast met de zaken der Domeinen in den Wieringermeer- polder b. „Directie" degene, die door dien Mi nister belast is met het beheer der Domeinen in den Wieringermeerpolder c. „Pachter" zoowel de pachter, als de mede-pachters, de weduwe en erfgenamen van een overleden pachter en de in de plaats van den pachter tredende borgmaatschappij Domicilie. 2. Directie, pachters en borgen kiezen voor de tenuitvoerlegging dezer overeenkomst dimocilie ten kantore der Directie. Artikel 2. Pachttermijn. 1. De verpachting geschiedt voor den tijd van zes achtereenvolgende jaren. 2. Het pacht jaar loopt van 1 November tot en met 31 October. 3. Het begin en het einde van den termijn worden opgenomen in de Bijzondere Voor waarden. Artikel 3. Verlenging van grondgebruik. Aan de pachters die volgens heü oordeel der Directie de pachtvoorwaarden getrouw zijn nagekomen, wordt uitzicht gegeven op verlenging van grondgebruik, waaromtrent minstens één jaar voor het einde van den pachttermijn de onderhandelingen zullen wor den geopend. Artikel 4. Pachtsom en indexcijfer. 1. De pachtsom bedraagt bij het indexcijfer 100, een in de Bijzondere Voorwaarden te be halen bedrag, hierna genoemd „grondpacht- som." 2. Het indexcijfer wordt vastgesteld op de wijze als in Afdeeling B. artikel 1, is bepaald. 3. Wordt het indexcijfer op een hooger of op een lager getal dan 100 bepaald, dan zal de pachtsom verhoogd c.q. verlaagd worden volgens de hiervolgende TABEL S Van welke grondpacht g som is te betalen 5 o .c r, T3 O c o 32 GEMEENTE WIERINGEN. LANDBOUWFEEST 1933, Heden, morgen, overmorgen Is het groote landbouwfeest; Voor de Wieringer bevolking, Een attractie steeds geweest. 't Stond van 't jaar weer op 't program ma. Dus kwam alles weer in touw, Ondanks crisis en (u weet wel) Bleef men de traditie trouw, beleeft weer de sensatie Van het paard, bet schaap, de koe, Van de geit, het kalf, bet varken, Tot aan de konijnen toe. Van de zweef, de dansvermaken, Dat een sfeer van kermis schept, O ja, da's waar zeg is U ook al Met een landbouwlot, „behebt."? Zoo niet, dan moet IJ er een koopen, Het is vandaag nog niet te laat. 't Spijt U vast, als straks uw buurman Met de hoofdprijs strijken gaat. Niemand kan bet hem misgunnen, Fortuna was hem goed gezind, Maar U weet voor eens en immer Dat, wie niets waagt, ook nooit iets wint. Aan bet slagen van de feesten Rad de jaarbeurs steeds baar deel, Ditmaal kreeg men zoo te zeggen Van het goede baast te veel. Zooveel middenstanders hebben 't Groote nut der „stands" doorzien, Dat Kees z'n tent vergroot moest wor den Om aan allen plaats te bien. Dat succes reeds stemt ons hoopvol, Nu is 't woord nog aan 't publiek, ik zal 't maar onomwonden zeggen: „Men rekent op U allen" NIEK. (Nadruk verboden.) BURGERLIJKE STAND, van 8 tot en met 14 Sept. 1933 Geboren: Geertruida Maria, d.v. II. G. Langes en M. M. Arling. Ondertrouwd: Jac. Jonker en II. A. Schöler. Gehuwd: R. v.d. Velde en D. A. Grit J. Oedzes en M. Janszen. Overleden: Aart van den Herik, 9 da |gen, z.v. p. v.d. Herik en J. M. Petrie. Als levenloos aangegeven een kind van T. Ippel en T. Timmerman. GAAT GIJ EEN DAG OP REIS PER doe dit dan op een speciaal rondritbiljet a 2.50. Eén dag geldig op alle lijnen. W 13 M 1. 2. 70 of minder 50% 72 74 76 73 90 92 94 96 100 102 104 106 108 110 112 114 HO 118 120 122 124 132% 126 138% 128 144% 130 of meer 150% 56% 62% 90% 92% 94% 96% 98% 100% 102% 104% 106% 108% 110%, 112% 114% 116% 118% 120% 3 3. 50% 50% 50% 50%, 50% 50% 50% 50% 4. nihil 6% 12% 18% 30% 30% 32% 34% 50%, 38% 50%, 40% 50%) 42%, 50% 44% 50% 46% 50% 48%, 50%, 50% 50%. 52% 50% 54% 50% 56% 50% 58% 50% 60% 50%, 62% 50% 64% 50% 66% 50% 68%, 50%, 70% 50% 76% 50%, 82% 50%, 88% 50% 94%, 50% 100% Valt het indexcijfer tusschen twee op el kaar volgende cijfers, dan wordt het op het onmiddellijk daaraan voorafgaande getal bepaald. Betaling pachtsom en kosten. 4. De betaling van de pachtsom geschiedt op den tijd en de wijze als in artikel 2 yan Afdeling B is bepaald. 5. Indien de pachter in gebreke blijft te voldoen, is de Directie bevoegd de pacht on middellijk te doen eindigen, zonder dat eeni ge ingebrekestelling noodig is. De Directie verkrijgt in dit geval onmiddellijk de volle dige beschikking over het verpachte en is bevoegd daarmede naar eigen goedvinden te handelen. 6. De kosten der akte van verpachting komen ten laste van den pachter. Artikel 5. Bewijs van verpachting. Uittreksel uit de akte. Aan iederen pachter wordt tegen den kos- tenden prijs uitgereikt een bewijs der ver pachting met eene opgaaf van het gepachte RECTIFICATIE. In het bericht over de uit slag van de j.1. Zaterdag door notaris Obreen gehouden verkooping zijn een paar fouten geslopen welke we even willen herstellen. Per. 8. Hoelemerkoog 31.99 sn., h.b. Jb. Wagemaker Nz., f 825.-. Kooper J. Lont (Vet) f 925. Dit moet zijn f 835.-. Combinatie 12 en 13, h.b. J. Veerdig f 1036. Kooper J. Krommedam f 1140.-. Dit moet zijn f 1040. In totaal bracht het verkochte land op f 12885.—. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 17 SEPTEMBER. NED. HERV. GEM. Westerland 's av. Vh uur Ds. Van Beek. 20 Sept. 'sav. 8 u. Herv. Zusterkr. te O.'land. 21 Sept. 'sav. 8 u. Herv. Zusterkr. te H.-hoef. DOOPSGEZ. GEMEENTE H.-hoef v.m. half elf Ds. Meihuizen. EVANGELISATIE H.-hoef v.m. 10 uur Ds. H. P. Brandt v. Delft. Doopdienst in de Ned. Herv. Kerk te Hippo. Den Oever geen dienst. Doopsgezinde Zusterkring voor leden en oud-leden Dinsdagavond acht uur. SPORT. SUCCES-NIEUWS. Zondag 17 September a.s. en de bij ieder indexcijfer verschuldigde pachtsom. De pachters kunnen, des-verkie zende, ieder voor zoover het hem betreft, een uittreksel der akte van verpachting erlangen tegen betaling van 1vermeerderd met de kosten der zegels. Artikel 6. Pachtcommissie. 1. Voor den Wieringermeerpolder wordt door den Minister een pachtcommissie inge steld, bestaande uit hoogstens negen leden, die de belangen van de pachters bij het Do- meinbeheer voorstaat. De leden der pacht commissie worden benoemd na gepleegd overleg met door den Minister aan te wijzen landbouworganisaties. De werkwijze, alsmede de wijze van aftreding der leden worden ge regeld in een door den Minister vast te stel len Reglement. (Wordt vervolgd.) Middenmeer. Record gebroken. Werd voor eenige dagen door ons gemeld, dat met een dorschgarnituur van W. Popken 408 H.L. tarwe werd gedor- scben, thans is dit record gebroken. Door een der in eigen beheer bij de Cult. Mij. zijnde dorschmachines (mo- chinist J. Nouwen) werd op één dag 421 H.L. tarwe gedorscheu Ook bier geldt dus bet spreekwoord, „baas bo ven. baas." - Opru.iming woonschuiten en. houten woningen. Wegens beëindiging van bet werk alhier en oplevering van de uitgebreide bruggenbouw gaat bet personeel der firma Christiana en Niel sen eerstdaags vertrekken. Met dit ver trek wordt bet aantal woonschuiten en bouten woningen sterk verminderd. BURGERLIJKE STAND MEDEMBLIK (met inbegT. ged. Wieringermeer.) Van 7 lot en met 14 Sept. 1933 Geboren. Wubbecbien, d.v. Jacobus Hak en Geertje Schuitejna; Joseph August, zoon van Hendricup Geuse broek en Maria Agatiia Berding Overleden: Klaas Bruno Bruins, 12 jr. Margje, dochter van Johannes Lode- wijk Adrianus Doornbos en Elsje Zwa- neveld. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 17 SEPTEMBER. R.K. KERK SLOOTDORP. Zondag Vh en 10 uur H. H. Missen. In de week Dinsdag, Woensdag en Zater dag H. Mis te 7'A uur. Zaterdagav. 6z uur Biechtgelegenheid. Katechismus Dinsdag 2e, 3e en 4e klas Woensdag 5e, 6e en 7e klas Zaterdag le klas en bovenalen de kinderen, die nog geen eerste H. Communie gedaan hebben. MIDDENMEER Zondag 7Vt en 10 uur H. H. Missen. In de week Maandag, Donderdag en Vrijdag: H. Mis te 7i/2 uur. Zaterdagav .6—8 uur Biechtgelegenheid. Katechismus Maandag le klas en boven dien de kinderen, die nog geen eerste H. Com munie gedaan hebben. Donderdag 2e en 3e- klas. Vrijdag 4e, 5e, 6e en 7e klas. NED. HERV. GEM. Geen opgave ontvangen. EVANGELISATIE Slootdorp v.m. 9.30 uur Ds. Finkensleper. Middenmeer nam. 3.30 uur Ds. Finkensieper. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp v.m. 9.30 uur Leesdienst. Slootdorp n.m. 3.00 uur Cand. v. d. Vliet. MIDDENMEER, GEREF. KERK. Middenmeer v.m. 9.30 uur Cand. v. d. Vliet. Middenmeer 's av. 7 uur Leesdienst. SPREEKUUR BURGEMEESTER VAN VAN MEDEMBLIK. „Het spreekuur van den Burgemeester „wordt voortaan gehouden des DONDERDAGS „van 1—2 uur in het Dorpshuis te Midden meer." AARDEWERK, zooals BORDEN, BEKERS,. GLAZEN, KOP- en SCHOTELS, NESTEN SCHALEN, BLOEMVAZEN enz. tegen billijke prijzen. Verkrijgbaar bij TELEFOON No. 11. Zitting Dinsdags van 7 tot 8 1/2 uur» Kleinste inlage één gulden. SMEERKAAS a 48 vet, vervangt boter en kaas. Prima product per IIALFPONDS PAKJE 25 CT. Neemt eens proef. Beleefd aanbevelend, begint 't competitie seizoen 1933'34 te draai en, en zooals men weet komt ons eerste elf tal dit jaar uit als 4e klasser K.N.V.B. Dit is voor onze club een verheugend feit en staan er voor de supporters ook mooie wedstrijden in 't verschiet. De clubs welke Succes zal ontmoeten in de 4e klasse A zijn als volgt r Uitgeest Texel, Alkm. Boys, Andijk, Vrone. D.T.S. en Schagen. De eerste wedstrijd die Succes I zal spelen is een uitwedstrijd en wel naar Vrone I. Voor de N.H.V.B. is het programma voor 17 September als volgt SUCCES 2H.R.C. 3 Aanvang 2.30 uur. HELDER 5—SUCCES 3 2.30 uur SUCCES 4—OUDESLUIS 2 10.30 uur SUCCES a—HRC d 1 uur SCHAGEN b—SUCCES b 11.30 uur. Zooals uit bovenstaande blijkt komen dus al onze elftallen Zondag in 't veld en wij verzoeken de spelers allen present te zijn. Door niet-opkomen moet er soms weer heel wat veranderd worden en dit moet worden voorkomen. Politie. Verl. een rijwielplaatje. Inl. bij don Gom.-Bode. B.K.C.-NIEUWS. B.K.C. speelt Zondag een uitwedstrijd en gaat naar J.V.C. I. Aanvang 2.30 uur. B.K.C.2—KOLHORN 1 2 uur. BKC 3DIRKSHORN 1 12 UUri

Wieringer courant | 1933 | | pagina 2