AUTOBUSDIENST
N.V. ALGEMEENE TRANSPORT-ONDERNEMING
GEWIJZIGDE DIENSTREGELING van 8 OCTOBER 1933 af.
Tarief Reizigers (in centen)
Tarief Reizigerscincem.n
DIRECTEUR R. G. M. A. HEG - MOREELSELAAN 2, UTRECHT.
LR. - (BUS 16, 18-23 OF 33 ZITPLAATSEN).
BEHOUDENS GOEDKEURING VAN GEDEPUTEERDE STATEN
Te volgen weg te ALKMAARStationsplein-Stationsweg-den Helderschewegv. v.
te LEEUWARDEN: Engelschestraat-Westersingel - Sophialaan-Station v. v.
ENKELE REIS
RETOUR
Alkmaar - Leeuwarden
Alkmaar (station) V 6.50 8.50 8.50 10.50
Koedijk S S S S
Schoorldam S S S
Burgervlotbrug S S S
St. Maartensvlotbrug S S S
Stolpervlotbrug V 7.15 9.15
't Zand S S
Westeinde S S
Vlotbrug - de Kooy V 7.30 9.30
Van Ewijcksluis S S
Westerland S S
Hippolytushoef (café Veltman) S S
Oosterland S S
den Oever (café Zomerdijk) V 8.00 10.00
Breezand S S
Kornwerderzand S S
Zurig S S
Harlingen (Kant. v. Gend Loos, Brouwerstr.) V 8.55 10.55
Midlum S S S
Herbayum S S S
Franeker S S S S
Halfweg (Dronrijp) S S S S
Marsum S S S S
Leeuwarden (station) A 9.25 11.25 11.55 13.25
S
S
S
9.20 11.15
S S
S S
9.35 11.30
S S
S
S
S
S
S
S
10.05 12.00
S S
S S
S S
11.15 12.55
S
S
11.50
S
S
S
S
12.20
S
S
12.35
S
S
S
S
13.05
S
S
S
14.15
S
S
S
S
S
14.55
12.50
S
S
S
S
13.15
S
S
13.30
S
S
S
S
14.00
S
S
S
14.55
S
S
S
S
S
15.25
14.50 15.50
S S
S S
S S
S S
15.15 16.20
S S
S S
15.30 16.35
S S
S S
S S
S S
16.00 17.05
16.55 18.15
S S
16.50
S
S
S
S
17.15
S
S
17.30
S
S
S
S
18.00
S
S
S
18.55
S
S
S
S
S
19.25
18.50
S
S
S
S
19.15
S
S
19.30
S
S
S
S
20.00
S
S
S
20.55
S
S
S
S
S
21.35
18.50 Leeuwarden (station)
S Marsum
S Halfweg (Dronrijp)
S Franeker
S Herbayum
19.20 Midlum
S Harlingen (Kant. v. Gend Loos, Brouwerstr.)
S Zurig
19.35 Kornwerderzand
S Breezand
S den Oever (café Zomerdijk)
S Oosterland
S Hippolytushoef (café Veltman)
20.05 Westerland
V 8.0
S
S
S
21.15
S
S
S
S
S
21.55 Alkmaar (station)
Van Ewijcksluis
Vlotbrug - de Kooy
Westeinde
't Zand
Stolpervlotbrug
St. Maartensvlotbrug
Burgervlotbrug
Schoorldam
Koedijk
7.20
S
S
S
S
S
.00
S
S
S
V 9.00
S
S
S
S
V 9.30
S
S
V 9.45
S
S
S
S
A 10.10
8.25
S
S
S
s
s
9.05
S
S
S
10.15
S
S
S
S
10.45
S
S
11.00
S
S
S
S
11.30
9.30
S
S
S
S
S
10.05
S
S
S
11.00
S
s
s
s
11.30
S
S
11.45
S
S
S
S
12.10
11.30
S
S
S
S
S
12.05
S
.S
S
13.00
S
S
S
S
13.30
S
S
13.45
S
S
S
S
14.10
12.25
S
S
S
S
S
13.05
S
S
S
14.15
S
S
S
S
14.45
S
S
15.00
S
S
S
S
15.30
13.30
S
S
S
S
S
14.05
S
S
S
15.00
S
S
S
S
15.30
S
S
15.45
S
S
S
S
16.10
15.25
S
S
S
S
S
16.05
S
S
S
17.15
S
S
S
S
17.45
S
S
18.00
S
S
S
S
18.30
15.30
S
S
S
S
S
16.05
S
S
S
17.00
S
S
S
S
17.30
S
S
17.45
S
S
S
S
18.10
17.30
S
S
S
S
S
18.05
S
S
S
19.00
S
S
S
S
19.30
S
S
19.45
S
S
S
S
20.10
19.25 19.30
S S
20.05 20.05
S S
21.15 21.00
S S
21.45 21.30
S S
S S
22.00 21.45
S S
S S
S S
S S
22.30 22.10
Zo. Alléén op Zondag.
Niet op Zondag. Alléén als Stoombootdienst EnkhuizenStavoren is gestaakt. S Stopt op tijdig verzoek. In bebouwde kommen alléén bij de haltepaaltjes, voor zooveel deze geplaatst zijn.
K.M.
0
3
9
15
19
23
27
32
36
42
47
50
Alkmaar (station)
Koedijk
Schoorldam
Burgervlotbrug
St. Maartensvlotbrug.
Stolpervlotbrug
't Zand
BAGAGE per collo iedere 30 K.G. f 0.25
ongeacht den afstand.
Westeinde
Vlotbrug - de Kooy
Van Ewijcksluis
Wes terland
Voor 10 of meer personen worden gezelschapsbiljetten heen en terug
geldig op één dag, afgegeven tegen den enkelen reisvrachtprijs per
persoon. Deze gezelschapsbiljetten moeten 2 x 24 uur tevoren worden
aangevraagd bij de kantoren N.V. Van Gend Loos te Alkmaar of te
Leeuwarden en bij de Reisbureaux.
Hippolytushoef
54
Oosterland
56
den
Oever
71
220
210
195
180
170
160
145
135
120
110
100
90
80
45
Breezand
82
230
220
205
190
180
170
155
145
130
120
115
105
95
80
35
Kornwerderzand
88
240
230
215
200
190
180
165
155
140
130
125
120
115
90
45
20
Zurig
-T T"
96
270
260
245
230
220
210
195
185
170
160
155
150
145
120
55
40
Harlingen
98
275
270
255
240
230
220
205
195
180
170
165
160
155
135
65
50
Midlum
101
280
275
265
250
240
230
215
205
190
180
175
170
165
145
75
60
Herbayum
104
285
280
275
260
250
240
225
215
200
190
185
180
175
155
85
70
Franeker
111
290
285
280
275
265
255
240
230
215
205
200
195
190
175
105
90
117
295
290
285
280
275
265
250
240
225
215
210
205
200
195
125
110
- - Marsum
123
300
295
290
285
280
275
265
255
240
230
225
210
205
200
135
125
Alkmaar (station)
Koedijk
- schoorldam ALGEMEEN TARIEF ABONNEMENTSKAARTEN
Burgervlotbrug
St. Maartensvlotbrug.
Stolpervlotbrug Maandkaarten f 0.75 per tariefkilometer en per maand opwaarts afgerond op heele guldens
Zand Scliolier-Maandkaarten f 0.50 per tarief Kilometer en per maand (opwaarts afgerond op heele guldens).
Westeinde
Vlotbrug - de Kooy Met een retourbiljet, mits voorzien van de contrölestrook, kan de terugreis in haar
Van Ewijcksluis geheel ook per spoorweg III klasse afgelegd worden op het overeenkomstige traject.
Westerland Onderbreking der reis is niet geoorloofd.
Hippolytushoef
Oosterland
Oever
Autobustraject ALKMAAR—LEEUWARDEN.
235
210
200
190
180
165
150
aen
Overeenkomstig Spoorwegtraject ALKMAARLEEUWARDEN
350
335
310
285
260
130
80
Breezand
OBDAM SNEEK.
375
350
325
300
275
250
225
215
200
190
180
170
145
110
60
Kornwerderzand
400
375
350
325
300
275
250
225
210
200
190
185
160
125
80
30
Zurig
425
400
375
350
325
300
275
250
225
225
215
200
175
140
95
70
Harlingen
450
425
400
375
350
325
300
275
250
250
225
215
190
155
110
85
Midlum
475
450
425
400
375
350
325
300
275
270
255
230
205
170
125
100
Herbayum
500
475
450
425
400
375
350
325
300
290
270
245
220
185
145
120
Franeker
525
500
475
450
425
400
375
350
325
310
285
260
235
210
175
140
Halfweg (Dronrijp)
550
525
500
475
450
425
400
375
350
325
300
275
250
225
200
175
575
550
525
500
475
450
425
400
375
350
325
300
275
250
225
200