Polderfeest Slootdorp Ter gelegenheid van het Polderfeest BAL. Botel Eroot Orkest. terne Dansmnziek. Aanvan gn.i i.4uur. GEDIPL. COUPEUSE MANTELS en JAPONNEN Werkverschaffing. Vervoer van ar beiders. Het vervoer per autobus van arbeiders uit deze gemeente die op meer dan 20 K.M. van hun woning, werk zaam zijn in de werkverschaffing in de, Wieringermeerpolder, is opgedra gen aan C. S. de Haan alhier. Roodvonk. In deze gemeente is een geval van roodvonk geconstateerd bij het 9-jarig dochtertje van den Heer A. v.d. Veen aan den Varkensgrasweg. Personeel. Ter vervanging van Mej. E. F. de Wit, aan wie ziekteverlof is verleeud, is tot tijdelijk onderwijzeres aan de O.L. School te Den Oever be noemd Mej. A Diepgrond te Breezand. POLITIE. Gevonden een heeren-armband horloge, een taschje met foto's, een zakmes. Verloren een dames-armbandhorloge. Inl. Gem. Bode H.-Hoef. AUTO-VERONGELUKT. Toen Zondagmor gen vroeg een auto in flinke vaart de bocht achter de O. L. School te Hippolytushoef na derde, sprong juist toen de bestuurder de bocht naar de Slingerweg wilde nemen, een band stuk. De chauffeur was zijn stuur niet meer meester, de wagen was hierdoor niet op den weg te houden en vloog door het punt draad het weiland in. Daar was een gat ge graven voor grond voor den nieuw aan te leggen weg. De wag enhad nog zoo'n gang dat hij nog door het gat heen reed en toen tot stilstand kwam. Door den geweldigen schok vloog de achterin zittende dame uit de auto doch kwam er wondergoed af. De bestuurder en nog een mannelijk passagier, allen uit Rotterdam op weg voor een tochtje naar hun ouders in Friesland, kwamen met de schrik vrij. De wagen, een huurauto, was echter zoo gehavend, dat verder rijden onmo gelijk was. De heer Jb. Bruul boodt echter aan het gezelschap verder te brengen, welk aanbod dankbaar werd geaccepteerd. Autobus Schagen-Den Oever. De Nederlandsche Spoorwegen heb ben tot 1 Januari 1935 een stoom- tramdienst onderhouden van Scliagen naar Van Ewijck-Siuis. Toen de afsluit dijk voltooid was, kreeg de beer Geel vergunning van Ged. Staten lot. het onderhouden van een autobusdienst van Schagen naar Den Oever. Maar de Nederlandsche Spoorwegen maakten daar bezwaar tegen, omdat die dienst hun te veel concurrentie aandeed. De Kroon heeft toen de vergunning aan den heer Geel niet verleend. Nu echter de tramlijn door de Spoor wegen met 1 Januari wordt opgeheven, heeft de „Habo" te Alkmaar, daarvan gebruik gemaakt om vergunning te vragen voor busdïenst Schagen- Den Oever. Daartegen heeft de heer Geel, de eer ste aanvrager, bezwaren ingebracht. Deze bezwaren zijn voor een commis sie uit Ged. Staten te Haarlem Ioege- licht. Door de ziekte van den heer Van Nuland, die voor de belangen van den heer Geel opkwam,, is de aanvraag, die de heer Geel eveneens heeft ingediend, later ingekomen, dan die vaifi^abo". De voorzitter, mr. Bomans, meende, dat het daarom beter was, de behan deling dezer zaak uit te stellen,, totdat ook de aanvrage Geel behandeld kan worden. Alg. Hbld. welke flink beschadigd was, wérd la ter door de kraanwagen van de firma De Moor, uit het water gehaald. PROVINCIAAL NIEUWS. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. B.K.G.-nieuws. De B.K.C. adspiran- ten A en B speelden uit tegen Helder adspiranten en hoewel onze jongens best hebben gewerkt, verloren zij. B met 2—0, A met 3—1. B. K. C. II speelde thuis de laatste nederlaag-wedstrijd tegen H. R. C. IV en verloor deze wedstrijd met 5—0. Breezand. Nog goed afgeioopezt. Vrijdagmiddag had de Heer Jb. Oele bij de werkzaamheden in de Wieringer meer bij het dorschen het ongeluk uit te glijden en tusschen de machine te vallen. Met groote moeite wisten de andere arbeiders de Heer Oele uit zijn benarde positie te bevrijden en liet mag wel een wonder genoemd worden dat de Heer Oele er, hoewel vol met schrammen en snijwonden nog levend is uitgekomen. Per auto is de patiënt naar zijn ouderlijke woning gebracht, Naar we vernemen is zijn toestand thans redelijk wel. GEMEENTE ZIJPE. Een slecht begin van een pleziertocht. Schagerfcrug^ Zondagmorgen zou de beer Jb. Moleman Jz. alhier, met de auto met zijn familie een plezierrit gaan maken, wat evenwel een zeer on gelukkig begin had. De heer M. ging 'n nog nieuwe huurauto halen bij cle firma De Moor. Zijn plan was naar zijn woonhuis te rijden, om de familie te laten instappen. Direct al op de Groote Brug kregen wij de overtuiging dat de bestuurder geen meester was over de voor hem vreemde auto. Bij het oprijden van de kleine brug botste de auto met een smak tegen de linker brugleuning en schoot met een groote. snelheid naar rechts, tengevolge waar van de auto 'n slag over den kop maak te, en met de kap op het einde der leu ning van de kleine brug terecht kwam, om vervolgens met 'n geweldige zwaai midden in de Groote Sloot terecht te komen, zoodat de auto eerst geheel on der water verdween, maar even later gedeeltelijk weer boven water ver scheen en gelukkig; rechtop stond. De heer M., welke nog achter hec stuur zat, was zoo fortuinlijk dat een der portierraampjes open stond, en een stok kon grijpen, door een der omstan ders toegestoken en zoo naar de wal werd getrokken. Zonder letsel, maar drijf doornat, stond de heer M. op den wal. De auto, KOEGRAS. Wielrennen. Op de wielerbaan te Alkmaar behaalde Jb, Kuiper Zondag j.1. den 2e prijs. •- - Harddaverij Castricum. Do Zondag gehouden Internationale Handicap draverij waaraan 25 paarden deelna men is de uitslag als volgt le prijs f 300 Quita, eig. en berijder J. v. Leeuwen Jr. 2e pr. f 125 Clara Bascom, eig. stal Alcmaria, berijder J. v. Leeuwen Sr. 3e pr. f 50 Northerman B. eig. J. M. Schoon,, berijder J. Vergaij. 4e pr. gedeeld tusschen Betty Wor- thy Qualitei en Janet Harvest er. Het was een mooie spannende draverij. ürkers en Vtschveibod. Motoren met kleinere schroe ven. Verscheiden Urker vaartuigen met motoren sterker dan 30 pk., die sedert 1 Juli wegens 't verbod van de Regee ring niet. meer binnen den afsluitdijk hebben gevischt, nemen thans weer aan het bedrijf (aal-, paling^ en bot- visscherij met het kornet) deel. Som mige botters worden nog wel door den zelfden motor voortbewogen, maar de vin of schroef is dan vervangen door een i-leinerc met minder capaciteit. Bij andere vaartuigen, wier motor vpor deze wijziging niet geschikt was, heeft men oen ander soort pomp aange bracht. De yisscbers beweren, dat ze thans binnen de bepalingen der PK. vallen. Of de scheepvaart, cn visseherij-in spectie hiermede accocn 1 zal gaan. zat de tijd ieeren. Alg. Hbld. Failliet verklaard. De rechtbank heeft failliet verklaard F. J. Bosch, fotograaf te De.n Helder met benoeming van mr. J. Krabbe als rechter-commissaris en van mr. J. Mulder als curator. MARKTBERICHTEN. De Kaasmarkt. Alkmaar, 17 Aug. 1934. Op cle gehouden kaasmarkt waren in totaal 76 stapels, we gende 130000 K.G. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgtFabriekskaas40 stapels Kleine f 23 Boerenkaas 5 stapels Kleine f 20 en 31 stapels Commissie 1 25, Alles met rijksmerk. Handel goed. De Graanmarkt. Alkmaar, 17 Aug. 1934. Op de gehouden Graanmarkt waren in totaal 761 H.L.'s aan gevoerd, waarvan soort en prijzen als volgt 1 H.L. voertarwe, prijs niet genoteerd10 H.L. rogge f 8 91 H.L gerst chev. f 5.5 a 6.10 50 H.L. haver f 6.50 a 6.75 18 H.L. boonen, to.o. bruine f 13, duiven f 7 a 9 en witte boonen f 18 146 H.L. karwijzaad f 18.50 a 19 5 H.L. diversen 380 H.L. erw ten, w.o. kleine groene f 8.75 a 9.50 (oude) f 9 en groote f 20 a 22 grauwe f 19 a f 36 en vale erwten f 16 a 22. Alles per 100 K.G. Han del goed. De Veemarkt. ALKMAAR, 20 Aug. 1934. Op de ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 69 Vette koeien f 120 tot f 230 10 Graskalveren f 20-f 38 14 Vette kalveren per Kg. 60-75 cent 58 Nuchtere kalv. (slacht.) I' 4-f 14 316 Vette varkens (per Kg.) 29-33* cent. Handel redelijk. MARKTOVÈRZICHT der vorige week inge zonden door Firma Jac. Knoop, Makelaars in aardappelen, groenten en fruit, Nassaukade 158 telef. 81431, Amsterdam. Afgeloopen week waren de prijzen der aardappelen zeer vast met weinig aanvoer, einde dezer week was de aan voer grooter met teruggaande prijzen: De sorteering van verschillende, soof- ten aardappelen laat veel tc wenscdien over, men ziet in de kisten die aange voerd worden poters bonken en gewo nen sorteering. Bij grooterê aanvoer zal de prijs hierop van invloed zijn. De Zeeuw-, Eigenheimers hebben een con current gekregen in de Drentsclie en Overijsselsclie Eigenheimers, welke niet stuk koken, en tegen dezelfde prijs verkocht worden als cle Zeeuw- sche. Uit de Duin zandstreken komt ook meer aanvoer. Heden 20 Augustus 1934 werden de volgende prijzen per 100 kilo gemaakt K.-Bonten 6.- tot 7.- Blauwen 6-7 ld. Blauwen Eigenheimers 6 -6.40 ld. Eigenheimers 5.60-6.- N.li. Eigen heimers 5.60-6.- ld. Blauwen 6-640 Drentsche. en Overijssel sche Eigenhei mers 5.60—Cf.- ;Ypolder Eigenheimers 5.60-6.- ld. Bonten 6-7 ld. Blauwen 6-7 Duinzandaardappelen 5.- tot 6.50. Een ieder welke zijn aardappelen naar Amsterdam wil zenden, kan dit doen op mijn grossiersnummer no. 3176 waar door mij direct de crisisgelclen be-taald zullen worden. Twee Enkkuizers vermist. Het motorvaartuig Enkhuizen 104 was Maandagmiddag op zee om de botbeug uit te zetten. Twee der opvarenden begaven zich voor dat doel in een bootje. Het waren K. de Boer en S. van der Werf. De derde man, die aan boord was gebleven zag na eenigen tijd het bootje en de mannen niet meer. De bot ter is later binnengekomen. Een sleepboot is uitgevaren om de verlorenen te zoeken. Men vreest het ergste. PRIJS SCHAAL VOOR OOGST 1934. De tarwe van de leden-aangeslotenen in deze Gewesten zal worden afgenomen tegen de volgende prijzen A. B. C. Augustus 1934 f 10.85 f 10.35 f 9.85 September 1934 10.95 10.45 9.95 October 1934 11.05 1 .55 10.05 November 1934 11.15 10.65 10.15 December 1934 11.25 10.75 10.25 Januari 1935 11.40 10;90 10.40 Februari 1935 11.55 11.0§v 10.55 Maart 1935 11.70 11.20 10.70 April 1935 11.85 11.35 10,?5 VOORLOOPIGE AFNAME. Reeds thans zal in beperkte mate, goed houdbare tarwe door de Organisaties voor opslag worden afgenomen, mits de kwaliteit aan de minimum eischen voldoet. Zoolang de standaardmonsters niet zijn vastgesteld, worden genoemde prijzen niet volledig uitbetaald, doch wor<&t een voorschot verstrekt van f 9.— per 100" Kg. geleverde geschoonde tarwe, ongeacht de kwaliteit. Tarwe, welke geacht mag worden tot de C. klases te behooren, wordt slechts in uitzonde ringsgevallen voor den opslag aanvaard. Bij het overnemen der tarwe door de Organi satie kan dus de kwaliteit voorloppig- nog niet worden gegeven. Ook bij afname door de Organisatie voor levering aan de V.I.T.A. enz., zal voorlooplg een voorschot van f 9. per 10 Kg. worden verstrekt. Eerst nadat de standaardmonsters definitief bekend zijn, wordt de geleverde tarwe geclassificeerd en het resteerende bedrag uitbetaald. Onder dit resteerende bedrag wordt verstaan het ver schil tusschen het voorschot van f 9.en den prijs, welke voor de geleverde tarwe gold in de maand, dat de tarwe door de Organisatie werd overgenomen. Bt) de levering voor opslag kan dus voorloopig nog niet worden medege deeld in welke klasse de partij thuisbehoort. ZAAITARWE. De prijs, welke de teler voor zaai- tarwe ontvangt, moet minstens f 1.- hooger zijn dan die voor de A.-tarwe. Verkoopt een teler dus (steeds met schriftelijke vergunning) zaaitarwe in September (A.prija f 10-95), dan is hij yérplicht minstens f 11.95 per 100 Kg. te ontvangen. Deze prijzen gelden: af boerderij, exclusief zak, geschoond gewicht, Verkoop dor leden-aangeslotenen is geoorloofd aan erkende zaaitarwe-han delaars. Aan andere leden-aangeslote nen alleen voor gebruik op eigen be drijf.'Verkoop aan andere adressen is niet geoorloofd. Ook het verkoopen beneden genoemde prijsbasis is niet geoorloofd. Deze prijsbasis geldt voor goedgekeurde zoowel als ongekeurde tarwe en voor alle kwaliteiten. Men mag wel voor Jioogeren prijs verkoo pen, Het koopen van tarwe door clen er kenden handelaar van de leden-aange slotenen is na 29 Mei 1934 stopgezet en sindsdien verboden. De leden-aange slotenen kunnen dus hun tarwe niet meer aan de handelaars verkoopen. Wel kan een lid zijn tarwe met ver- voervergunning en voor eigen rekening bij een erkend handelaar ter bewaring en ter schooning bezorgen, doch deze tarwe blijft het voll£ eigendom van den teler, totdat dd Organisatie ze overneemt. Kleuren van afval. Zoodra een partij tarwe bij een han delaar is geschoond, 'wordt, het afval door kleuring gedenatureerd. Hpt is den telers verboden deze afvallen an ders dan in gekleurden toestand van de handelaars terug te ontvangen. BUITENLANDSCH NIEUWS. MEERDERHEID voor ADOLF HITTLER Ruim 38 millioen „ja"-stemmers .en bijna 5 milloen „neen"-stemmers. In vergelij king met November 1933, valt een teruggang voor Hitier te constateeren Ruim 90 procent der kiezers heeft gestemd Zondag is in Duitschland de volksstemming gehouden over de vraag of het Duitsche volk er in toestemt dat Hitier opvolger van Hin denburg wordt en de functies van rijkspresi dent en rijkskanselier worden vereenigd. Er werd zeer druk gestemd. Ongeveer 90 procent der kiezers brachten hun stem uit. Het beteekent. ondanks deze overwinning voor Hitier een sterke achteruitgang, na acht -maanden practisch nationaal socialis me, van 2.1 tot 4.3 milloen tegenstemmers. De verdubbelde oppositie schijnt niet al leen -uit de kampen der vroegere Duitsch na- tionalen, sociaal-democraten en communis ten maar vooral uit het West-Duitsche Cen trum der Katholieken te zijn gekomen, BEKENDMAKING. Ondergeteekende maakt bij deze bekend, dat hij zich te MIDDENMEER heeft gevestigd als EXPEDITEUR. Hij beveelt zich beltjgfd. aan voor het ver voeren van alle mogelijke vrachten, zand, grint, enz. Beleefd aanbevelend, J. H. TALSMA, EXPEDITEUR, Tusschenweg 41, MIDDENMEER. BEKENDMAKING. VOOR DE TARWE-TELERS, OOGST 1931. De Gewestelijke Tarwe-Organisaties voor Noord-Holland en voor Zuid-Holland maken het navolgende bekend. Geef Uw oogen goed de kost Lees aandachtig deze boekenpost Vast is er iets, dat gij lang reeds zoekt, En 't nu eindelijk vinden mocht Hoe moet ik 't zeggen in 't Fransch 75 et. Hoe moet ik 't zeggen in 't Duitsch 75 ct. Hoe moet ik 't zeggen in 't Engelsch 75 ct. Verzorging van de Zuigeling 95 ct. Raadgevingen voor de a.s. moeder 95 ct. Eerste Hulp bïjongevallen 95 et. Kamer-Gymriastiek voor Vrouwen 75 ct. voor mannen 75 ct. voor Kinderen 75 et. Kunstweven 75 ct. De electr. uitrusting Automobiel 75 ct. Carburatoren Motorrijwielen 75 ct. Onderhoud electr. uitr. motorrijwiel 75 ct. Hoe leer ik Schaken 75 ct. Hoe maak ik zelf gramofoonplaten 75 ct. Verkrijgbaar in Bosker's Boekhandel H.-hoef Middenmeet. rjNS WIERINGERMEERHOEKJE. Flevo-nieuws> Zondag had „Flevo' twee elftall<\n van ^Succes" uit Wie- ringen aa*n Tusschenweg op bezoek. Flevo ji speelde tegen een combinatie van k ;UCces III en IV. f'.et harde werken wat aan beide zij tlGn aan den dag werd gel°gd werd ech ter niet in doelpunten uitgedrukt zoo dat een blanco stand het einde van de ze partij was. Flevo I speelde tegen Succes II en in tegenstelling met de eerste wed strijd waren hier de doelpunten over vloedig. Met een 10-0 nederlaag werd Flevo naar huis gezonden, zonder ook maar één doelpunt te kunne u verkrijgen. Succes is een zware ploeg die naat we meenen no. 2 van de ranglijst in nam in de eerste klas N.H.V.B. van de vorige competitie, en bovendien den geheelcn zomer getraind zijn, zoodat de nog zeer wisselvallig spelende Flevo-mannen weinig hadden in te brengen. Voor de rust speelde Flevo voor de wind en stond toen achter met 2--0, het was toen nog wel wat te bolwer ken, na de rust echter bleek dat het Succes-elftal veel en veel te zwaar was voor Flevo. Politie. Gevonden Een zakdoek, een nijptang en een autoslinger. Inlichtingen Politie Middenmeer. Wieringer me er. Het wiel er afge vlogen. De Andijker koek- en biscuit- auto verloor onder het rijden een ach terwiel. De wagen sloeg onderst boven waarbij een as afknapte. Gelukkig! werd niemand gekwetst, zoodat. dit ongeval slechts materieele schade be-j teekent. Garage Klare bracht de noo- dige herstellingen aan. - Een rib gekneusd. Bij het stroo dragen op een schip gleed de werk man B. op de loopplank uit en kwam zoodanig te vallen, dat hij een rib Jvneustje en zich onder geneeskundige behandeling moest siellen - Een gelukkige ailoojj. Bij een der jiier in werking zijnde graandroge rijen kwam een der werklieden op on- vèrklaarbare wijze met liet mechanis me in aanraking en zoodanig, dat hij werd rondgeslingerd en daarna mo< st worden bevrijd door afzagen van een der ijzeren stangen. Wonder boven wonder liep de getroffene slechts eeni- ge ontvellingen op. POLDERDAG 1934. In ons vorig nummer konden wij een en ander mededeelen over het eerste gedeelte van het programma van den op 25 dezer, te vieren Polderdag 1934, welke gedeelte bestaat uit het houden van diverse wedstrijden voor de rijpere, jeugd en voor volwassenen op een terrein rraBij het gebouw voor Maatschappe lijk Werk |e. Slootdorp. Wij basloten onze mededeelingen met deze, dat in het heden verschijnend nummer van ons blad over het werkgedeelte van het pro gramma uitvoerig zou worden herioht. Thans kunnen wij mededeelen, dat dit werkgedeelte zal bestaan uit een avondfeest, te houden pp het schoolplein te Slootdorp. Het feest zal bestaan uit een muziek- en zanguitvoering door de Wieringermeer Fan fare en de Zangvereeniging „Harmonie," ter wijl het glanspunt van den avond zal wor den gevormd door het optreden van den alom bekenden „zingenden telepaath" Ma- loïtz met zijn allernieuwste experimenten op het gebied van telepathie, magnetisme, hel derziendheid, enz., en ten slotte met het sensationeele blindlezen. Maloïtz trad hierme de op voor de allergrootste professoren der wereld op 18 October 1933 bij de National La- boratory of Psychical Research te Londen, terwijl hij in November a.s. zal vertrekken voor een tournée door Roemenië. De experi menten van Maloïtz hebben allerwege de grootste bewondering verwekt, terwijl ook de wetenschappelijke wereld daaraan haar aan dacht schenkt. Zoo schreef het Vaderland in zijn nummer van 15 Augustus 1932 DE WETENSCHAP IS VERRAST! Den Haag, Maandag 15 Aug. '32. De bekende telepaath Maloïtz heeft onlangs besloten zijn merkwaardige gaven aan een wetenschappelijk onderzoek te onderwerpen. Dit is dezer dagen ten huize van Dr. DIETZ in tegenwoordigheid van Dr. J M. van der Spek begonnen. Het onderzoek ging hoofdzakelijk over het z.g. blindlezen, de verbluffende nieuwe expe rimenten. - Dr. Dietz zelf deed Maloïtz de watproppen op de oogen en maakte deze met hechtpleis ter vast, daarna werd hem een dikke breede zware band om het hoofd gedaanonfeil baar gelukten alle proeven. Hem werd een witte kaart voor het Natio nale kamp (uitnoodiging voor de fronttribu ne) in handen gegeven, waarop met twee roode streepjes de datum was aangestreept. Maloïtz zeide witte kaart-, zwarte letters, roode streepjes. Nog verrassender was het aanvoelen van een briefkaart. Maloïtz ried kleur en waarde postzegel, dat op de kaart verhuizing was opgegeven, plaats van afkomst en adres. Bij verdere proeven werd op speelkaarten een glazen plaat gelegd niettemin ried Ma loïtz precies kleur en waarde. De beide dokters waren hoogst verrast over de resultaten. Dr. Dietz meent in Maloïtz een zeldzaam type van echte helderziendheid gevonden te hebben. De proeven worden voortgezet en Maloïtz heeft zich bereid verklaard onder leiding van Dr. Dietz voor studenten op te treden, wan neer Dr. Dietz in October zijn colleges in Parapsygologie te Leiden begonnen is. Met zijn volledige instemming heeft de Ver- eeniging voor Para-psychologie het geval Maloïtz in studie genomen. Men is in dezen kring voorloopig zéér ingenomen met deze vondst, omdat echte helderziendheid uiterst zeldzaam is. Wij zijn werkelijk benieuwd naai de verdere ontwikkeling. Zooals men ziet heeft ook de Polderdag 1934 zijn groote attractie, die ongetwijfeld honderden belangstellenden, zoowel uit de Wieringermeer als daarbuiten, naar Slootdorp zal trekken. De entréeprijs voor het avondfeest zal zeer laag zijn le rang 25 cent, 2e rang 10 cent. (Voor kinderen dezelfde prijzen.) Met betrekking tot den Polderdag kan voor' op nog het volgende medegedeeld worderu De pogingen, welke aangewend zijn om de werkzaamheden bij de Cultuurmaatschappij vroegtijdig, bijv. om 1 uur n.m., beëindigd te zien, zijn helaas niet met succes bekroond; De directie zou terwille van deze Polderdag gaarne over financiëele offers zijn heenge stapt. Gezien den stand der werkzaamheden kon zij echter geen vrijheid vinden om de werkzaamheden reeds om 1 uur n.m. te be ëindigen. Slechts in zooverre kon medewer king worden verleend, dat op den Polderwag niet zal worden overgewerkt en dus op den normale tijd geëindigd zal worden. In ver band hiermede zullen de in den namiddag te houden wedstrijden niet om 4 uur, zooals wij in ons vorig nummer mededeelden, doch eerst om 5 uur nam. beginnen. Ten gemakke onzer lezers geven wij thans nog even het volledige programma met tijds aanduiding. 5 uur n.m. Behendigheidswedstrijden per fiets. 6 uur n.m. Wedstrijden in het ophangen van luiers. 6.30 u. n.m. Hardloopen met hindernissen. 7 uur n.m. Touwtrekken. 7.30 uur n.m.Loop door Slootdorp, (om den wisselbeker.) 8V2 uur n.m. Avondfeest. U uur n.m. Groot vuurwerk. Ter versterking van den inwendigen mensch zullen op het feestterrein kramen met de noodige „eet- en drinkwaren" aanwezig zijn. Ten gerieve van de bezoekers uit Midden- meer en uit Medemblik en Wieringen zal de W.AC.O. 's namiddags en 's avonds tusschen de genoemde plaatsen extra—autobussen la ten rijden, terwijl tijdens de „spitsuren" tus schen Middenmeer en Slootdorp een door- loopënde dienst zal worden gereden. Zeer laag tarief is daarvoor vastgesteld. Zoo noodig zullen wij in ons nummer van a.s. Vrijdag nog nadere mededeelingen doen. Men weet thans echter ongetwijfeld reeds genoeg om het besluit te nemen den Polder dag 1934 vieren we mee van begin tot eind M K i n g m a M. Kingma-Kooi s t r a geven kennis van de geboorte eener DOCHTER. SLOOTDORP, 20 Aug. 1934. biedt zich aan voor het maken van Adres S. DE GRAAF, (melkhandel), Brink Slootdorp. Gevraagd een paar nette kostgangers bij E. v. d. WOUDE, Kerkstraat 5, SLOOTDORP.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 2