Dinsdag 18 Sept. a.s. Harddraverij iVÖROL 18| TE SCHAGERBRUG, maar thans is in andere bedrijven geen of weinig werk voor hen beschikbaar. De nieuwe machine, die met electri- citeit of met geperste lucht kan wor den gedreven, zou een zegen zijn, in dien ze niet tegelijk met haar invoe ring een nieuwe hachelijke kwestie in het leven riep, die van de broodwin ning van hen, wier arneia overbodig wordt., Het gewicht van een komkommer. In 800 winkels ondeugdelijke weegschalen. De Sowjetburger, die voor de bevre diging van zijn eenvoudigste behoeften aan voedingsmiddelen en manufactu ren aangewezen is op de coöperatieve winkels schijnt, zelfs in de grootste centra's er niet geheel zeker van te kunnen zijn de beperkte hoeveelheden, die hem rechtens toekomen inderdaad te zullen ontvangen. In de „Izwestia" van eenige dagen geleden lezen wij een bericht van den correspondent uit Leningrad, waaruit wij het volgende citeeren „De gewestelijke Sowjet van vakor ganisaties heeft een algemeen onder zoek ingesteld naar de toestanden in de coöperatieve winkels. Meer dan 800 levensmiddelen-, manufacturen- en brandstofwinkels zijn bij deze actie on derzocht. Bij de controle zijn 800 on deugdelijke weegschalen in beslag ge nomen 5.200 gewichten zijn geble ken valsch te zijn. Er zijn naecdotische gevallen van maten en gewichten ge constateerd Zoo placht men in win kel No. 30 van het rayon Smolnenski het gewicht te meten met behulp van een komkommer in een winkel op den Troitski-bazaar kon de ondeugde lijke, verkorte meter niet eens in be slag genomen worden hij was met een kras aangegeven op de venster bank. Als gevolg van het onderzoek zijn 30 personen gearresteerd. Vijf directeu ren en verkoopers zijn reeds gevonnist. Zij ondergaan gevangenisstraffen van 1 tot 10 jaar. Nu zijn in bijna alle winkels de be dienden aan de toonbank verantwoor delijk gesteld voor hun eigen maten en gewichten. Alle gewichten van vóór 1933 zijn uit het gebruik genomen." Dit is ongetwijfeld een radicale maat regel de openlijke wijze, waarop wordt geconstateerd, dat de geheele bevolking van Leningrad bij voortdu ring werd bekocht is te prijzen. Uit dit bericht blijkt echter tevens eens te meer, dat in Sowjet-Rusiand 'n misstand „anecdotische" afmetingen moet aannemen, voordat de aandacht van de overheid erdoor getrokken wordt, die, als eenig correctief, eenige voorbeeldige straffen oplegt. Radja door regeer ing afgezet. Bruidschatten van negen vrouwen. Voor de tweede maal tijdens zijn re geering heeft Oedai Singh, de radja van Yhaboea in Centraal Indië, zijn gebied verlaten op bevel van het Indi sche gouvernement. Officieel werd te Simla medegedeeld dat hij voor onbepaalden tijd buitenaf zou resideeren. De regeering had hem herhaaldelijk gewaarschuwd tegen het misbruiken van zijn regeeringsmacht en de ver onachtzaming van het bestuur. Hij had er echter geen acht op geslagen Alle bestuursbevoegdheden gaan nu over op een eersten minister, aan wien het Britsche gouvernement zijn goed keuring moet hechten. Naar Reuter verneemt, zal dit hoogst waarschijnlijk een Indiër zijn en on derworpen aan het oppertoezicht van de Engelsche politieke autoriteiten. De Radja verkeerde 't eerst in moei lijkheden in 1927. Hij werd toen afge zet en koos tot verblijfplaats Indore. Hij ontving een toelage van den Staat van 375 pond Sterling per maand. Twee jaar later wekte hij groote oppositie onder zijn volk door het plan een meis je van 18 jaar als negende vrouw te huwen. Hij was toen 55 en was pas zes maanden te voren met zijn achtste vrouw gehuwd. De oppositie was gebaseerd op het vermoeden dat de Radja alleen tracht te door dit huwelijk zijn inkomen te vergrooten. Iedere vrouw had hem een bruidschat mee gebracht., vijf waren er overleden. In 1931 werd hij nogmaals in de ge legenheid gesteld om te regeeren hij keerde naar zijn gebied terug, maar reeds spoedig daarna kwamen weer ernstige beschuldigingen van wanbe heer en daar hij weigerde toe te la ten dat een commissie een onderzoek instelde naar de staatszaken, is de re geering opnieuw genoopt geweest hem te vragen heen te gaan. De Paus ontvangt dagelijks honderden echtparen. Honderden pasgetrouwde echtparen komen dagelijks naar het zomerver blijf van den Paus. om zijn zegén over hun huwelijksleven te ontvangen. De ontvangzalen van de villa kun nen de vele bezoekers nauwelijks be vatten. Toen de Paus verleden jaar afkon digde een speciale audiëntie te willen verleenen aan alle pasgetrouwde echt paren die naar Rome komen, met ge bruikmaking van de 80 pCt. korting op de spoorwegen, welke de Italiaansche regeering heeft verleend, verwachtte men niet, dat zoovele echtparen hier van gebruik zouden maken. Deze maand steeg het aantal bezoe ken tot soms 300 echtparen per dag. In het Vaticaan met zijn ruime za len kan men zulke menigten gemak kelijk bergen, maar in de villa is de ruimte beperkt. Practische geschenken voor den Paus. Een karakteristieke plechtigheid van folkloristischen aard heeft dezer dagen in de Pauselijke zomerresidentie Castelgandolfo, plaats gevonden. Een vijf honderdtal boeren en handwerks lieden uit den omtrek van Castelgan- dol-o heeft, getooid in hun fraaiste klee derdracht, den Paus een groote hoe veelheid geschenken, voornamelijk pro ducten van landbouw en huisvlijt ge bracht. De geschenken waren zeer uit eenloopend van aard velerlei vruch ten en bloemen, visschen, wijn taarten, koekjes, ijs, fraai gesmede lampen etc. De Paus heeft dit huldeblijk met zicht hare vreugde aanvaard. IvoroManden gezond en parelblank Begin nog heden met NedertandscheTandpasfo oos20,Tube40en 6Qct. ..WAT MIJNHARD? MAAKT IS GOED" BINNENLANDSCH NIEUWS. Zorgzame vinder. Toppunt van correctheid. Dezer dagen vond een heer, die aan de Wiestzijde van de Waalhaven te Rotterdam wandelde, een bundeltje bankpapier ter waarde van f 80. De bankbiljetten waren door het rijver- keer en den regen danig beschadigd. Bij de bijbank van de Nederlandsche Bank aan de Boompjes wisselde hij ze voor nieuwe bankbiljetten in. Daarna is hij naar de politie gegaan om te ver tellen, dat hij de biljetten beschikbaar Stelt voor den eigenaar. EEN WITTE RAAF. Gelukkige gemeente. Nu in dezen tijd allerwege platte landsgemeenten van Rijkswege moeten worden „gesaneerd" kan het zeker een verblijdend teeken worden genoemd dat in de gemeente Oostdongeradeel de gemeente-rekening over 1933 is vastge steld met een batig slot van f 23.782. De ontvangsten bedroegen f 397.187, de uitgaven f 373.404. De commissie, welke deze rekening had onderzocht, complimenteerde het college van B. en W. met deze mooie uitkomst. In kabel verward geraakt. Been afgesneden. Toen de schipper H. Widschut te Bu- del (N.Br.) zijn schip aan den steiger wilde vastleggen, is hij met een been in een stalen kabel verward geraakt met het gevolg, dat de draad door het nog in beweging zijnde schip werd aangetrokken en het been werd afge sneden. Hoofdhaar in brand. Daarna het beddegoed. Dinsdagavond, omstreeks 9 uur. was de 34-jarige mevrouw G. D. Dekker Dekker op de tweede verdieping van haai' woning in de Carnisselaan te Rotterdam in de slaapkamer op zoek naar muggen zij maakte daarbij ge bruik van een brandende kaars. Toen zij met de kaarsvlam te dicht bij haar hoofd kwam, geraakte het haar in brand. De vrouw gooide de kaars weg en holde naai- beneden. Schielijk hield zij haar hoofd onder de kraan en zoo gelukte het haar zich zelf te blusschen. Onmiddellijk ging ze terug naar de slaapkamer. Daar ontdekte zij, dat de brandende kaars, die zij weggeworpen had, in het bed terecht gekomen was. De dekens had den reeds vlam gevat. Het vuur greep zeer snel om zich heen. De brand weer rukte uit en bluschte met twee stralen op de waterleiding het brand je. De inventaris van de kamer is ge heel vernield, alles was verzekerd. Bij den benedenbuurman, de heer H. Vis ser, werd veel waterschade aangericht Deze is niet vetekerd. Vijfjarig kind verbrand. Wierp benzine in een fornuis. Maandag wilde het 5-jarig zoontje van de familie M., wonende op den Lig tenberg te Rijssen, het fornuis aan maken door middel van petroleum. Bij vergissing nam hij echter een bus met benzine, volgens de „Zwolsche Crt.", met het gevolg dat een geweldige vlam ontstond, waarbij ook de bus met ben zine in brand geraakte. Met brandwon den over het geheele lichaam schreeuw de de jongen, die op dat moment al leen thuis was, om hulp. Zijn moeder was buiten bezig aardappelen te rooi en en schoot op het hulpgeroep toe. Aangezien de familie zeer afgelegen woont, duurde het geruimen tijd eer de dokter was gewaarschuwd. Deze verbond den kaap en vervoerde hem daarna per auto naar het ziekenhuis te Almelo, waar de jongen aan de op- geloopen verwondingen is overleden. Doodelijk ongeluk door loos alarm. Arbeiders springen uit een autobus één van hen gedood. Dinsdagavond omstreeks half elf passeerden onder Sassenhedm twee autobussen, waarin arbeiders zaten, die van Leiderdorp, waar zij dagelijks werkten naar hun woonplaats Volen- dam teruggingen. De tweede bus, toege rust met een dieselmotor, waarin 30 passagiers zaten, gaf door den uitlaat vonken te zien, hetgeen in den donke ren avond nog al gevaarlijk leek. Toen enkele arbeiders dit zagen, werd plot seling in 'de bus „brand geroepen. Drie arbeiders maakten in hun angst de deur van de bus open en sprongen uit de bus, die met volle vaart reed. De eerste sloeg op den grond, waar hij bewusteloos bleef liggen. Een tweede kwam met het hoofd op de steenen te recht, terwijl de derde arbeider, door dat de bus intusschen vaa^t had ge minderd, met den schrik V&j kwam. Twee doktoren uit Sassenheftn, bene vens de politie, waren spoedig ter plaatse. De twee gewonde arbeiders werden naar het St. Bernardus-Zieken- huis te Sassenheim vervoerd. De ar- der J. K. uit Volendam is aan zijn ver wondingen overleden. De autobus is later met den verbonden H. K. naar huis vertrokken. -n Moeder klaagt haar zoon aan. Droef geval voor de Utrechtsche rechtbank. Dinsdag diende, naar wij in 't „U. D." lezen, voor de Utrechtsche rechtbank een treurig geval. Een weduwe, te 's-Gravenhage wo nende, had aan een harer zoons te Utrecht, die haai' bezocht, de opdracht gegeven een bedrag, van f 8000 in bank papier ter hand te gaan stellen aan den inspecteur eener levensverzekering in Den Haag, welke inspecteur in den regel de geldzaken dezer hoogbejaar de weduwe beheerde, en die te voren was onderricht, dat de bewuste zoon met acht mille bij hem zou komen, welk geld door den inspecteur dan zou wor den belegd in aandeelen. De zoon kreeg dus de f 8000, maar dit geld kwam niet bij den inspecteur. Tot haar stomme verbazing vernam de we duwe later, dat de inspecteur geen cent van de acht mille had gezien. Wel had hij den zoon der weduwe bij zich ge had met de boodschap van de moeder, dat deze zich bedacht had en de acht mille niet wenschtte te beleggen, in- plaats waarvan de zoon opdracht had gekregen zoo deelde hij tenminste mede het geld aan te wenden voor eenig doel. gelijk de zoon dat zou goed vinden. De inspecteur werd bedankt voor zijn bereidwilligheid maar moe der zou verder van zijn diensten geen gebruik maken. Voortaan zou de Utrechtsche zoon wel voor alle gelde lijke aangelegenheden zorgen. Dit was de letterlijke boodschap, die de zoon ten kantore van den levensverzeke ring-inspecteur bracht, als mededee- ling van zijn moeder. De inspecteur vond het zoo ook goed, maar toen hij later de moeder ontmoette, bleek den ambtenaar, dat de weduwe absoluut geen boodschap aan haar zoon had meegegeven zij had hem de opdracht: verstrekt de acht mille bij den inspec teur te brengen en anders niet. De moeder heeft daarop naar haar zoon in Utrecht getelegrafeerd „Waar zijn mijn acht duizend gul den", maar op dit telegram volgde geenerlei antwoord. Daarop is den zoon een brief gezonden, met verzoek dadelijk opheldering te willen ver strekken aangaande de acht duizend gulden, aangezien anders de politie in de zaak zou worden gemoeid. Maar ook op dien brief volgde taal noch tee ken. Tenslotte heeft de moeder zich tot de Utrechtsche justitie gewend met een aanklacht tegen haar zoon, dien zij beschuldigde van verduistering van de achtduizend gulden. Dinsdag stond de zoon, chauffeur van beroep, terecht voor de Utrecht sche rechtbank, om zich tegenover de aanklacht van verduistering te ver antwoorden. De zoon ontkende voor de rechtbank dat zijn moeder hem de acht mille ter hand had gesteld hij had dus ook geen acht mille bij den inspecteur kun nen brengen. De zoon deelde voorts, mede, dat zijn moeder herhaaldelijk in de war was door haar ouderdom en dan dingen beweerde waar niets van aan was., De president Maar waarom ant woordde u met geen woord op het u gezonden telegram om opheldering en evenmin op den brief die u gezonden werd De verdachte Moest ik dan soms tegenover anderen laten merken, dat mijn moeder mij valschelijk betichtte van misdrijf Er werden in deze onverkwikkelijke zaak twee getuigen gehoord, de juf frouw, bij wie de moeder te 's-Graven hage inwoonde, en de levensverzeke ring-inspecteur. Beiden verzekerden pertinent, dat de weduwe buitenge woon helder van verstand was en nooit dingen beweerde, die er naast waren. Trouwens, ook de rechter-commissa- ris te Den Haag had bij zijn verbaal van verhoor aangeteekend, dat de moe der vlot en helder de feiten had voorge dragen, die zich tusschen haar en haar zoon hadden afgespeeld. De zoon ontkende alles. De officier van justitie achtte de ten laste gelegde verduistering bewezen en eischtte een gevangenisstraf voor den tijd van tien maanden. Verdachte had geen verdediger. De rechtbank zal over 14 dagen von nis .wijzen. VERDUISTERING DOOR NOTARIS. Eisch in hooger beroep werd vijf jaar. Voor het Haagsch Gerechtshof is in hooger beroep behandeld de zaak tegen den gewezen notaris, thans ged., die door de rechtbank te 's-Gravenhage, wegens verduistering, meer malen gepleegd en wegens valschheid in ge schrifte, gepleegd in een authentieke akte, bij herhaling, is veroordeeld tot 5 jaar gevange nisstraf. Zoowel het O. M. als de verdachte waren van dit vonnis in appèl gegaan. Er waren noch van de zijde van den advo caat-generaal mr. baron Speyart van Woer den, noch van die van den verdediger mr. E. i G. S. Bourlier getuigen gedagvaard, Bij de ondervraging door den president, mr. Lodder, zei verdachte de feiten toe te geven, doch hij verzocht met het oog op zijn gezond heidstoestand wijziging in de straf, die phy- siek funest voor hem zou worden, te willen brengen. PresidentU hebt wel heel erg het ver-1 trouwen, dat men in u stelde, beschaamd. Verdachte Ik geef dat toe, maar er zal hopelijk nog wel wat van het geld terecht komen. PresidentDaar is niet te veel van te ver wachten er zijn heel veel non-valeurs bij. Vervolgings ging de president aan de hand van de stukken in volgorde de verduisterde bedragen na, welke in totaal meer dan f 200.000 beloopen, evenals de verschillende manipulaties door verdachte verricht om de verduisteringen te camoufleeren. Requisitoir. Mr. E. baron Speyart van Woerden, ving zijn requisitir aan met de vraag te stellen, welk belang de maatschappij er bij heeft, om dezen verdachte, wien de kans ontnomen is om in herhaling van soortgelijke misdrijven te treden, geruimen tijd daaruit te verwijde ren en wees op de bezwaren die er tegen het vonnis der rechtbank van de zijde van ver dachte worden ingebracht, mede met het oog op diens gezondheidstoestand. Maar daartegenover stelde de advocaat-ge neraal de feiten nl deze fraudes die werden gepleegd door een ambtenaar die over 1931 f 30.000, over 1932 f 20.000 en over 1933 f 25.000 inkomen had. Spr. wees op den ambtseed door den ver dachte afgelegd, waarbij deze zwoer met eer lijkheid, nauwgezetheid en onzijdigheid te zullen handelen begrippen, die ieder, die over dit ambt spreekt voor oogen staan. Met nadruk wees de advocaat-generaal op het feit, dat de verdachte zich niet ontzien heeft om authentieke stukken te vervalschen. Hij had daarbij alle gelegenheid om zich vol komen rekenschap te geven van hetgeen hij deed, en hij wist dat vooral in dezen tijd, nu alle bezit den mensch -ontvalt, de hypotheek nog één van de fundamenten is waarop zij kunnen bouwen. Naar spr.'s oordeel heeft de rechtbank te recht de feiten zwaar laten wegen en uit zijn eigen ambtsperiode zijn hem geen feiten be kend, die een zoo ernstig karakter dragen als deze. Concludeerendie, vroeg de advocaat-gene raal bevestiging van het vonnis. Mr. Bourlier, de verdediging voerend, nadat de verdachte nog op sommige punten nader door den president was ondervraagd, weer sprak de bewering, dat verdachte royaal zou hebben geleefd. Met aandrang beval pleiter de belangen ook van dezen verdachte in de clementie van het Hof aan en hij wees daar bij op het langdurig voorarrèst van negen maanden door zijn cliënt ondergaan. Het Hof zal 26 September a.s. arrest wijzen. VERDUISTERING VAN 6800. Twee jaar geëischt. Het O.M. bij de rechtbank te Leeuwarden heeft heden tegen den 33-jarigen gewezen boekhouder bij de gemeentewerken te Leeu warden en Leeuwarderadeel twee jaar gevan genisstraf gevraagd wegens verduistering van f 6800, welke gelden hij uit hoofde van zijn betrekking onder zich had. GEMEENTE WIERINGEN. SUCCES-NIEUWS. Zondag a.s. zal een aan vang gemaakt worden met de competitie der K.N.V.B. Succes I speelt haar eerste wedstrijd thuis en krijgt op bezoek Texel I. Een oude tegenstander waarvan de laatste maal op Texel met 32 is verloren. Dien wedstrijd speelde Succes echter met 2 invallers, wat toen dan ook best merkbaar was. Toch als beide partijen volledig uitkomen, ontloopen zij elkaar in krachts niet veel, hoewel we wel van meening zijn dat het spel bij S. technisch beter verzorgd is. In ieder geval wacht ons Zondag weer een mooie partij voetbal waar het weer om de puntjes gaat, welke de wed strijden in competitie zoo geweldig in span ning kan opvoeren. Scheidsrechter is den heer Beers uit Amsterdam, welke naar wij hopen de wedstrijd tot een goed einde zal brengen. De Successers verschijnen Zondag in witte sjirt. De wedstrijd vangt aan om half drie. Succes 2 speelt Zondag haar laatste oefen wedstrijd voor de competitie welke een week later aanvangt. Als tegenstander komt op bezoek Held. Boys I, de kampioen der 2e kl. van vorig jaar welke dit jaar voor het eerst in de le klasse uitkomt. Succes 2 zal haar handen zeker vol hebben daar Held. Boys over een goed elftal beschikt. De wedstrijd vangt aan om 12 uur. Succes 3 komt ook in het veld om 10 uur en krijgt Held. Boys 2 op bezoek, welke ook als laatste oefenpartij beschouwd kan wor den, waarna de elftallen definitief kan wor den samengesteld. Zondagavond zal nog een balavond worden gehouden in Concordia waarmede de eerste competitiedag besloten word. VERLOTING FLORA DEN OEVER. Op de navolgende Lotnummers zijn prijzen gevallen Lotn. 41 prijs 45 117—38 133—9; 204—30 210—20 214^8 233—7 237-40 267—19 282—41 295—2 304—14 317—6 322—23 336—31 371—17 394—48 399—29; 404—3 405—35 458—1 478—26 510—11 512—18 576—25 618—39 620—16 631—27; 635—13 637—10 683—49 704—44 712—37; 736—28 739—34 743—42 774—43 775—4 789—5 818—15 835—47 848—22 860—32 864—46 885—24 915—12 976—21 995—33; 996—36. De prijzen kunnen worden afgehaald bij den Heer C. V. Koorn, Havenstraat 3, Den Oever, naast de lunchroom, waar tevens alle inlichtingen worden verstrekt. Verkoop visschersvaartuig. Het vis schersvaartuig W. R. 81, van Mw. de Wed. S. Waigemaker is in eigendom overgegaan aan Joh. ten Bokkel al hier. Het vaartuig blijft onder hetzelf de nummer in de vaart. Onderwijzend personeel. M.i.v. 10 September j.1. is tot tijdelijk onderwij zer aan de Clir. Nat. School te Den Oe ver benoemd de heer C. van der Leek uit Den Helder. Vrijstelling Dienstplicht. Aan den dienstplichtige Simon Kuut van de lichting 1933 is m.i.v. 18 October a.s. voorgoed vrijstelling verleend van den dienstplicht wegens kostwinnerschap. Herfstvacantie Naar wij vernemen worden er momenteel van de zijde van Ie hoofden der O.L. scholen op Wie- naar de VOOR WELKE DRAVERIJ VAN DE SNELSTE DRAVERS STAAN INGESCHREVEN. ringen pogingen in het werk gesteld voor de invoering van een herfstvacan tie. Men is van meening, dat de pe riode tusschen zomer- en Kerstvacan- tie voor de schooljeugd eigenlijk te lang is om zonder onderbreking dei lessen te voigen. Toenemende werkloosheid. Nu de zo mer teneinde spoedt, neemt de werk loosheid in deze gemeente wederom gestadig toe. Dit komt tot uiting in het groeiend aantal van hen, die hij de werkverschaffing zijn tewerkgesteld. Sedert 13 Aug. j.1. is dit getal ais volgt geklommen 206, 237, 254, 257 en 263. Het laat zich aanzien, dat het aantal binnen enkele weken de 300 ver ie Doven zal zijn gegaan. BURGERLIJKE STAND. Van 31 Augustus t.m. 12 Sept. 1934., Geboren Pieternella Catharina, d.v. A. A. Kleijs en A. Schouwenaars Nellie, Annie, d.v. L. Gangelhof en J. ten Bokkel Simon, z.v. P. Omis en B. Nobbe Annie Gerrie, d.v. A de Graaf en G. de Beurs Grietje Hinde- ï'ika, d.v. J. Vonk en B. de Haan Arie z.v. N. Lont en E. Dekker. Ondertrouwd A. A. Eijsackers en J. Haveman Wi- van Krieken en M. Snooij. Gehtfwd H. Heis en R. Oldersma C. Kooij en C. Gijsel C. N. Dekker en, Th. van Hoesel. Overleden Jan van der Berg. oud 1 jaar, z.v. H. van der Berg en J. Neef Jan Kalf, 76 jaar, echtgenoote van G. Kuit. Stremming Scheepvaart. De schut sluis te Den Oever zal wegens het ver richten van onderhoudswerken op Dins jdag 18 September des voormiddags 7 uur tot en met Woensdag 19 Septem ber, des middags 6 uur, of zooveel langer als noodig mocht blijken, ge deeltelijk voor de scheepvaart ge stremd zijn. Levering brandstoffen. Na gehouden aanbesteding, werd de levering van brandstoffen voor het seizoen 1934-1935 ten behoeve van de O.L. Scholen en an dere gemeentegebouwen opgedragen aan diverse handelaren alhier, t.w. Fa. Doves, cokes Gebr. Bakker, korte en lange turf H. Smit, anthraciet en C. Metselaar, nootjeskolem PROVINCIAAL NIEUWS. Aangifte paarden voor de Harddraverij te Medemblik op Maandag 17 Sept. 34. 1. Uilenspiegel, J. van Leeuwen Jr., Wijk aan Duin 2. Harvest Lee, id. 3. Lady Bond, A. C. van der Veen, Haarlem; 4. Anna Bradfords Guy, J. v. Leeuwen Jr., Wijk aan Duin 5. Clara Bascon, Stal Alcmaria, Alkmaar 6. Etna M., J. M. Schoon, Medemblik 7. Northern Man B. id. 8. Quick G A. J. Kats, Amsterdam 9. Meleese, C. Vergay, Amsterdam 10. Pinkerton, Mevr. Jacobs, Amsterdam 11. Uni form, J. W. Borst, Castricum; 12. Othel la, S. Kuiper, Amsterdam; 13. Marie P. id. 14. Tamboer, W. Kool, Abbekerk; 15. Fatima, J. de Haan, Wijde Wor- mer 16. Sir Axworthy K, L. Combé, Nieuwer-Amstel 17. Sister Patrick, Jac. Klarenbeek, Amsterdam 18. Qui- ta, J. v. Leeuwen Jr., Wijk aan Duin 19. Ora Setzer B, G. v.d. Oord, Haar lemmermeer 20. Guy Bingen, id. 21. Betty Worthy, id. 22. Roulette, G. Vos Midwoud 23. Grettchen H, N. Silver, Oude Sluis r24. Nordek, Stal Gruno, Groningen 25. Brunhild, id.; 26. Miss Everharda, P. Koster. Jisp 27. Frettchen, H. Beets, Beemster 28. Malie B, H. Thies, Hoorn 29. Rob bedoes B, T. Vos, Benningbroek 30. Ago Kan, U. W. de Jong, Oranjewoud 31. Glossy Silk, J. Vrijland, W. IJssel- monde ;32. Uitlooper V, G. K. Hari, Medemblik Hildegard I, id. 34. Jan net Harvester, K. Taams, Amsterdam 35. Noma B, N. Wv Kaan, Wieringer- waard 36. Our Uhlan B, J. A. Mooy, Wieringerwaard 37. Petition, J. Haan Wijde Wormer 38. Brise, D. Beets, Oostzaan; 39. Catabora T, D. dei Graaf, Amsterdam 40. Navarra. J. Korver, Schoorl 41. Rolls Royd Stal H, Hec- renveen 42. Bertha E, id. 43. Vita- lity, J. de Vlieger, Nieuw-Vennep 44. Weidlooper, id. 45. Qurville Patrick D, M. D Bos, Beemster; 46. Anlezy, I. v. d. Zijp, Garijp 47. Vorst Wahnfried H, G. Hoogedoorn, Utrecht.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 2