J. Uil I) Nieuwjaarswenschen BLIE WEDSTRIJD VOETBALUITSLAGEN K. N. V. B. maar met de KERSTDAGEN wel: Nederlandsche Veehouderij - Centrale. DER GYMNASTIEKVEREENIGING derlandsche Regeering kennis gekre gen van een door den Raad van den Volkenbond genomen besluit om Ne derland, evenals Zweden, uit te noo- digen deel te nemen, met Engeland en Italië aan de vorming van een in ternationale gewapende placht ter handhaving van de orde in het Saarge bied ter gelegenheid van de volks stemming. Naar men meldt, is in geval van Ne- derlandsche deelneming aan troepen zending naar het Saargebied, te ver wachten, dat het dezerzijds beschik baar te stellen contingent uit 200 man mariniers zal bestaan. SPORT. Afdeeling I. 4e klasse. NIEUWE NIEDORP TEXEL 2—4 B.K.C. SUCCES 0—2 DE VIERDE KLASSERS. Texel wist haar moeilijke trip naar Nieuwe Niedorp tot een goed einde te brengen, door een verdienstelijke 24 overwinning te boe ken. De eilanders komen er zeer goed voor te staan, temeer, daar reeds een zeer zwaar uit- programma is verwerkt. De snelle en goede start der Niedorpers is inmiddels reeds ge ducht gebroken. Succes deed, wat we aanvankelijk ver wachtte, namelijk JBKC- in eigen huis te slaan en wel met 02. De Wieringers zijn daardoor weer wat op de ranglijst gestegen en hebben nu ook nog een theoretisch kansje. De stand is hier nu gesp. gew. gel. verl. v.-t. pt. Texel 9 6 2 1 30-12 14 Alkmaar 8 4 2 2 15-15 10 Andijk 9 5 0 4 25-22 10 Succes 8 4 1 3 24-13 9 Nieuwe Niedorp 8 4 13 18-14 9 Schagen 8 3 2 3 19-19 8 D. T. S. 8 3 14 16-21 7 B. K. C. 8 3 0 5 13-20 6 Vrone 8 0 1 7 11-33 1 UITSLAGEN N.H.V.B. 1 D. Helder 3Wieringerwaard 39 Wa tervogelsPetten 41 Succes 2J.V.C. 6 1; Held. Boys—M.L.D. 3—1. 2 F. Texel 2Atlas 11Sparta 2Dosko 10—2 HR.C. 4—Helder 4 2—0 Helder 5— H.R.C. 5 0—1. 3E. Kolhorn B.K.C. 2 33 Oudeschild J.V.C. 2 6—0. 4G. Petten 2Succes 4 81, doch ongeveer 5 min. voor het einde gestaaktHeld. Boys 2 Dirkshorn 40. 4H. CocksdorpAtlas 3 40 Tex. Boys Texel 3 1—7. 4L. B.K.C. 4—Helder 7 1—3 J.V.C. 3—Wie ringerwaard 40 H.R.C. 7—Dirkshom 2 10-0 Callantsoog 2Watervogels 3 42. Adsp. Helder a—H.R.C. aO—5 Succes a— Helder b 11 H.R.C. b.Sparta a 03 Succes b —Helder f 12 H.R.C. c—Sparta b 5—2 Helder e—H.R.C. d 0—1 H.R.C. e— J.V.C. a 1—1. SUCCES-NIEUWS. Succes I speelde een uit wedstrijd tegen het kranige B.K.C. Succes, welke een behoorlijke partij voetbal te zien gaf waartegen BK.C. zich hardnekkig wist te verzetten, wist een 20 overwinning in de wacht te slepen. Succes 2 speelde een thuiswedstrijd en heeft zich ook weer eens van haar goede zijde la ten zien. Als gast was naar Wieringen geko men J.V.C. 1, doch de Julianadorpers konden het hier niet bolwerken en werden geslagen met 6—1. Succes 4 was op bezoek naar Petten 2 en heeft 't daar leelijk laten liggen. Succes 4 stond met 81 achter, en dit konden de hee- ren zeker niet verkroppen en begon de S.- keeper eenige schoppen uit te deelen, dit mag natuurlijk niet, en het is dan ook het beste, wanneer zulke heeren niet tegen het verlies kunnen, om dan direct de voetbalschoenen vaarwel te zeggen, want de club krijgt er al tijd een leelijke naam door, en dit moet toch voorkomen worden. De wedstrijd is eenige minuten voor 't eind door de scheidsrechter gestaakt. Succes a speelde thuis tegen Helder b en wist 't tot een gelijkspel 11 te brengen. Succes b speelde eveneens thuis tegen Hel der f en moest zich met een zeer kleine ne derlaag van 21 tevreden stellen. FLEVO-NIEUWS. De wedstrijd Hauwert 1— Flevo 1 ging niet door wegens terreinafkeu ring bij Hauwert. Flevo 2 ontving de reserves van V.C.L. en heeft haar eerste overwinning behaald. V.C.L. 2 speelde echter maar met negen man en hebben dus kranig stand ge houden, een goede schutter in de voorhoede van Flevo en de stand zou niet meer te tel len zijn geweest, daar er steeds op V.CL.- helft werd gespeeld. Toch is er bij Flevo 2 een zichtbaren voor uitgang te bespeuren, men gaat aan elkan der wennen. Er zal nog wat meer schotvaar digheid moeten komen in de voorhoede en wat harder, men schiet te tam. Intusschen heeft Flevo 2 door deze 3—1 overwinning twee puntjes binnen. En dat geeft moed. B.K.C. I Succes I 0--2. Onder groo- te belangstelling heeft deze ontmoeting plaats gehad, en het is Succes gelukt na veel moeite een kostbare overwin ning te behalen. Zeer verdiend gewon nen Technisch vooral speelden de Wieringers beter, maar de B.K.C.-ploeg heeft gestreden met al de energie die ze had, maar zonder geluk. Na de rust vooral schenen de kansen van B.K.C. te stijgen, maar toen in het laatste kwartier Succes d© leiding wist te ne men, (zeer verdiend) toen was het met onze jongens gedaan Toen begon men hinder te krijgen van het zware werk, dat reeds was verricht, jmen moest toen ten onder tegen een beter tech nisch elftal dat pas in d© 2e helft be gon op volle kracht te spelen en in een razend tempo. Woorden van lof komt de B.K.C.- achterhoede toe voor de wijze waarop ze de gevaarlijke Succes-voorhoede heeft weten te bedwingen en er is me nige keer geapplaudiseerd door den Succes-aanhang voor Prins die op ge weldige wijze zijn doel heeft, verdedigd. Verder heeft het backstel Blom- v.Teu lingen bergen werk verzet, goed bijge staan door de midden linie Schipper, Hoep en Tauber, terwijl de voorhoede gedaan heeft wat ze kon niet kleine Jan v. Wees in 't bijzonder. Bij Succes is vooral na de rust goed voetbal gespeeld. Met de midvoor aan 't hoofd bezorgde zij de reeds genoem de razend snelle aanvallen, wat ten slotte de overwinning, is geworden. De verstandhouding onder de spe lers was goed. Jajnmer, dat Huisman enkele malen aan het euvel mank ging te ruw aan te vallen, en dat de Succes- spil Rijkers een waarschuwing moest worden gegeven voor de wijze van on geoorloofd aanvallen. Verder verliep alles zeer spannend en sportief en nam Succes (reeds eer der gezegd) verdiend 2 kostbare pun ten joiee naar Wieringen. BREEZAND. Aan spanning heeft het Zondag ook op het R.C.B.-terrein niet ontbroken. De wedstrijd R. C. B. I - Z. A. P. I werd goed gespeeld, welke is gewonnen door Z.A. P. met 2—0. De wedstrijd verliep reeds gezegd span nend, doch zonder noemenswaardige gebeurtenissen. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Auto-ongeval. In den loop der vorige week is aan de Middenvliet nabij de Heer Langedijk een luxe auto in de bocht geslipt en over zij, geslagen. De bestuurder de heer C. D. van Breezand werd aan zijn hand gewond, terwijl de auto slechts licht werd beschadigd. Arrestatie. Door de politie is dezer dagen gearresteerd een zekere R., wo nende in de Kooihoek, in verhand van kleine diefstallen. GEMEENTE WIERINGEN. Benoeming van een Kerkeraadslid. Het Kiescollege der Hervormde Ge meente te Hippolytushoef en Wester- land heeft den heer S. Russelman te Westerland tot ouderling benoemd in de plaats van den heer P. P. Tijsen Sen., die wegens hoogen leeftijd had bedankt. V. C. J. B. Oosterland. Woensdag 12 Dec. a.s. des avonds acht uur bijeen komst. De 2 ets loten van „Huisverzorging". Reeds hebben we in het vorig nu,mmer vermeld, dat „Huisverzorging" een bij zondere verloting houdt, waarbij een gouden horloge ter waarde van f 90 - te winnen valt. Op elk lot staat een wil lekeurig uur-, minuut- en seconden- getal vermeld. Op 'n oogenblik, dat het horloge na opwinding stil blijft staan, is de houder van het lot, waarop het juiste tijdstip is vermeld, winnaar van t kostbare uurwerk. De loten vinden gretig; aftrek. We willen even vermel den, dat de dames, wier loten uitver kocht zijn, zich om nieuwe voorraad kunnen wenden Voor Oosterland en Den Oever, bij mevr. G. Bakker-Kuut, Oosterland Voor Wieringen en De Haukes, bij Mevr. N. Blaauboer-Hermans Voor H.-Hoef bij Mevr. G. de Haan- Bosker. De eerste van 30 dagen „Voor het Kind". Gistermorgen is in heel Neder land de verkoop begonnen van de be kende Weldadigheidspostzegels „Voor het Kind". 10 jaren geleden, December 1924 is men hierjnee begonnen. De nood der tijden maakt hulp van van iedere Nederlander meer dan ooit noodzakelijk. Wanneer ieder voor 10 cent deelnam aan dit algemeene doel geestelijke en lichamelijke gezondheid van de Ne derlandsche jeugd, dan zou de op brengst dubbel zoo groot, zijn. Koopt dusj Weldadigheidspastzegels zij zijn Uw geld driemaal waard. Wacht niet t© lang, van een goed be gin hangt alles ai'. Waarom koopen wij Weldadigheids postzegels „Voor het Kind" Omdat de ovenvaarde wordt besteed aan de verpleging Van misdeelde kin deren van alle gezindten. Wieet men wel dat er in Nederland jaarlijks worden verpleegd, in gestich ten en tehuizen, worden uitgezonden naar koloniehuizen enz. 2200 achterlijke en idiote kinderen 45500 zwakke en zieke kinderen 19400 verwaarloosde kinderen 1100 gebrekkige, doofstomme kinderen Daarvoor verkoopt men Kinderpost zegels, briefkaarten en kalenders Voor het Kind. En daarom koopen wij die. Het dames-comité voor Wieringen Kooij-Kossen, D. Brinkman, T. Bos- ker-Bakker, Kolff-v. Heurn, Deen, Meihuizen-Wartena, de Haan-Bosker, v.d. Speck-Obreen-Dirks, Beeker-Toir- kens. Vergadering van de vereeniging tot bestrijding: van T.B.C. onder het rund vee, onder leiding van den voorzitter, de heer C. Koorn Jz. Na opening leest de secretaris de J. Veerdig, de notulen, welke onveran derd worden goedgekeurd. Volgt rekening en verantwoording. Ontvangsten 1934 f 1189.93, uitgaven f 1231.77, nadeelig saldo f 41.84. Saldo vorig jaar f 436, thans in kas f 394.16. De rekening wordt goedgekeurd. Uit het jaarverslag blijkt dat in het afge- loopen jaar 1463 runderen zijn onder zocht, hiervan reageerden 76 stuks of 5.2 pCt. Vorig jaar was het 1.7 pCt., er is dus een achteruitgang, wat wordt toegeschreven aan de in dit jaar toege treden 21 nieuwe leden. Niettegen staande deze verhooging, komt de ver ëeniging, nog goed uit op de ranglijst en wel als no. 3. Van de 84 stallen waren thans 66 T.B.C.-vrij, vorig jaar was dit 55 stuks. Deze vereeniging staat gun stig met het aantal T.B.C.-vrije stallen. Naar de vergadering te Alkmaar is als afgevaardigde geweest de heer J- Veerdig, welke daarvan verslag uit brengt. Ingekomen stukken. Een schrijven van het Hoofdbestuur over 1. Subsi die-regeling 2. Overname t.b.c.-vee door de centrale. De regeeriiigssubsidie is van 50 cent bijdrage in de kosten van onderzoek teruggebracht tot 40 ct. en de bijdra ge per open lijder van 1' 25 lot. f 20. Daardoor wordt de uitkeering voor deze dieren van f 35 tot f 30 per stuk teruggebracht. De kosten per veehouder moeten derhalve worden verhoogd van 10 cent tot 20 cenv alles ingaande 1 November j.1. Voor onderzoek van nieuw gekochte dieren kan tot f 1 per dier (te betalen door den veehouder) in rekening wor den gebracht. Ingekomen is een schrijven van het hoofdbestuur, dat binnen 8 dagen de nieuw aangekochte dieren moeten wor den opgegeven. Bij overtreding zal het lid de kosten van onderzoek zelf moe ten dragen, en kan als lid worden ge royeerd. Wordt gesproken over bijdrage in de kosten van onderzoek, zijnde 20 cent per dier. De heer D. Lont Sz. informeerde over aankoop vee uit een T.B.C.-vrije stal. Wordt medegedeeld, dat van zoo'n koop evengoed kennis moet worden ge geven. De rondvraag leverde niet anders als huishoudelijk© besprekingen op, waarna, de voorzitter onder dankzeg ging de vergadering sloot. Holl. Maatschappij van landbouw Afdeeling Wieringen. Zooals reeds vroeger in dit blad gemeld, zal vanwege de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, afdee ling Wieringen op Woensdag 12 Dec. a.s. een lezing worden gehouden dooi den Heer Ir. G. J. Lienesch, Rijksland- bouwconsulent van Noord-Jlolland over „grasland-bemesting", in het lo kaal van den Heer S. Kaan te Hippo lytushoef. Het bestuur vestigt er de aandacht op, dat de toegang tot deze lezing vrij is, en ook toegankelijk is voor niet-le- den der afdeeling. Voorts worden leden van landbouw cursussen dringend verzocht de lezing bij te wonen. De lezing vangt aan te half acht, Wieringer Wielerbaan. De plannen tot het stichten van een Wielerbaan te H.-Hoef worden thans verwezen lijkt. Op het terrein- van den I-leer O. J. Bosker is een gedeelte ter grootte van éen halve hectare afgebakend, waar op een betonnen baan zal worden aan gelegd. Reeds thans worden met de werk zaamheden begonnen en 1 April a.s. zal de baan gereed "moeten zijn. Volgens de teekening, die wij gezien hebben, wordt alles naar de hoogste eisclien aangelegd. Ook de publieke tribune, boxen voor de renners, enz. Wij wenschen de vooruitziende com missie veel succes en waardeeren de ze plannen ten zeerste, ook vooral mei het oog op hel Vreemdelingenverkeer. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. en dan eerst nog een MANTEL, een HOED, een COSTUUM, een PET, een OVERHEMD, een DAS, een paar SOKKEN en nog zoo veel meer van SL00TD0RF Tel. no. 1. MARKTBERICHTEN. De Kaasmarkt ALKMAAR, 7 Dec. 1934. Op de gehou den Kaasmarkt waren in totaal 47 stapels, wegende 82000 Kg. kaas aan gevoerd, waarvan de prijzen als volgt Fabriekskaas 41 stapels Kleine f 20, 1 stapel Commissie f 16 en 1 stapel Mid delbare f 15. Alles met rijksmerk. Ilan del stug. De Graanmarkt. ALKMAAR, 7 Dec. 1934. Op de gehou den Graanmarkt waren in totaal 684 H.L.'s aangevoerd, waarvan soort en prijzen als volgt 64 voertarwe f 4.50- f 5 10 rogge f 6.50 56 gerst I' 5.75- f 5.90 en gerst cliev. f ö-f 6.25 191 ha ver f 6-f 7.10 141 boonen, w.o. paarde f 6.40 bruine f 11-f 13.50, citroen f 4- f 16 duiven 8.25-f 9 en witte boonen f 18-f 20.50 2 geel mosterdzaad, prijs niet genoteerd 43 Karwijzaad f 19- f 19.50 Tuinboonen f 5.50-f 8 en 177 H.L. erwten, w.o. kl. groene I 9-1 10 groote groene f 12.50-f 14, grauwe f 17- f 26 en vale erwten f 17.50-f 18. Alles per 100 Kg. Handel matig. Door de Nederlandsche Veehouderij-Cen trale wordt het navolgende bekend gemaakt: Zooals reeds werd medegedeeld, zal de voorloopige kalveren-toewijzing 1935 niet plaats vinden. In verband daarmede worden de gewichts- grenzen der kalveren, waarvoor een identi teitsbewijs 1934 vereischt is, met ingang van 1 December 1934 als volgt vastgesteld: a. voor mannelijke, al dan niet gecastreerde, dieren 120 300 K.G. b. voor vrouwelijke dieren 140 --- 250 Kg. Tevens wordt den belanghebbenden mede gedeeld, dat het in de bedoeling ligt, met in gang van 1 Januari 1935 de onderste gewichts grenzen wederom te verhoogen. De bovenste gewichtsgrenzen zullen dan eveneens worden verhoogd. Evenals vorige jaren is ook dit jaar weer gelegenheid voor het plaatsen van NIEUWJAARSWENSCHEN in ons nummer van MAANDAG 31 DECEMBER. De prijs bedraagt 45 cent voor een enkele advertentie van 5 regels U zoudt onze administratie ten zeerste ver plichten door nu reeds Uw Nieuwjaarswensch op te geven. Ook kunt U ons Uwe advertentie doen toe komen door tusschenkomst van onze agenten, POLITIE MIDDENMEER. Gevonden: een portemonnaie, een handtaschje, een sleutel tje, eenige spaarstrooken van een Spaarbrief- bank. Inlichtingen Politie Midenmeer. EEN MOOI STUK WERK. Een neefje van de Zeeuwsche bakker, Groote te Middenmeer vervaardigde van triplex een getrouwe copie van de mooie Ned. Herv. Kerk te Midden- meer. De heer Groote spoot het werkstuk op met suiker en andere lekkernij. De kerk is in kerststemming gebracht door roode verlichting en staat ten toon ge steld in de etalage. LEVERING AAN KAMPEN. Werd het laat ste halfjaar de levering van kruideniers-, grutterswaren, groenten en aardappelen en melk voor de arbeiderskampen in de Wierin- germeer aan één plaatselijke middenstander opgedragen, (voorheen had de Coöperatie de Tijdgeest het geheel in handen), thans heeft de Wieringerineerdirectie bepaald dat om de drie maanden de levring zal plaats hebben om beurten door hen die daarvoor in aanmerking zullen komen. Ook de Tijdgeest wordt nu drie maanden leverancier. INGEKOMEN- EN VERTROKKEN PERSONEN WIERINGERMEER. Juli tot en met October 1934. Ingekomen personenReinder Poede en Willem Poede n.h. Middenmeer van Barsin- erhorn Yde Andringa gk. Middenmeer van Het BildtReindert de Jong Middenmeer van Smallingerland Sieberen de Graaf en gezin gk. Brink Slootdorp van Wieringen Jan Bakker Slootdorp van Wieringen Bartel Ton gk. Terp van Grijpskerke Jan Looijer nh. Terp van Termunten ;Jan Kleinepier nh. Middenmeer van Westkapelle Hendrik Wem- menhove gk. Terp van Beilen Tido IJzer nh. Middenmeer van BarsingerhornFrederik Mantel nh. Middenmeer van Deventer Maar- tje Eriks Middenmeer van Nieuwe Niedorp Wilhelmus F. N. van Vliet, Middenmeer van Wieringen Elselina J. Lize, rem., Slootdorp van 's Gravenhage Leendert I-Iooykaas gk. Slootdorp van Wieringen Gatske Wiebenga k. Slootdorp van Wieringen Bastiaan Trouw nh. Kanaalweg 2 Middenmeer van Katwijk Berend Chr. Drenth, nh. Middenmeer van Scheemda Berend van der Molen nh. Mid denmeer van Kollumerland Laas Douma nh. Middenmeer van WestdbngeradeelCornelis Peereboom en gez. nh. Middenmeer van Bar singerhorn Adriaantje Nieuwland Midden meer van Koedijk Anna Top nh. Slootdorp van Wieringen Sippe Hoogeboom gk. Mid denmeer van Heerlen Pieter van Rossum Slootweg 21 Slootdorp van Wierigen Dieuw- ke A. van Vliet gk. Middenmeer van Harlin- gen Roelof Rabbinga nh. Middenmeer van Druten Elsbetft Krefft ev. Middenmeer van Opladen (DlcL) Neeltje Boer cg. Slootdorp van Vlissingen Wilhelmus P. Vergouwen rk Mid denmeer van Hoeven Barend Koolhaas nh. Torenstraat 9 van Twisk Gepke Bosma gk. Slootdorp van TietjerksteradeelJan Rieen- stra nh. Middenmeer van WonseradeelIJke Twijnstra en Frederika Abma nh. Midden meer van Wymbritseradeel. Klaas Ekkers en gezin nh. Brink 44, Clootdorp van Sneek Frans Kootstra nh. Slootdorp van Westdon- geradeelTuitzen Wijbrandi gk. Slootdorp van Sneek Jacob Talsma gk. Middenmeer van OostdongeradeelHornrne Huitema, nh. Slootdorp van Roden Gijsbertus van Asch nh. Slootdorp van Beusichem Lijntje II. Klok nh. Brink 60 Slootdorp van Nieuw Hel voet Jan W. van bentem, nh. Slootdorp van Beusichem Engbert Assies en gezin gk. Kerk straat Slootdorp van Menaldumadeel. Roel- fien Horlings gk. Slootdorp van Wonseradeel; Hendrika Waij rk. Middenmeer van Uitgeest; Aafj'e Maria Acquaij rk. Middenmeer van Uit geest Johannis de Bruijne cg. Slootdorp van KlundertAntje C. J. van Sliedregt nh. van Dinteloord Roelof van der Ham nh. Slootdorp van Wieringen Hendrika C. M. Koek Torenstraat 9 van Almelo Harm Kui pers nh. Middenmeer van Kollumerland Aaltje Koekoek nh. Middenmeer van Losser, Gerardus Doteman rk. Middenmeer van Enk huizen Adriadna P. de Jong Middenmeer rd. van Rosendaal Maria Bergman rk. Mid denmeer van Wieringen Apollonia Franse rk. Middenmeer van Hoedekenskerke Abra ham L. Pouwer en gezin gk. Middenmeer van WieringenCornelis J. Kievit nh. Midden meer van ColijnsplaatLambertus Dozeman en gezin nh. Slootweg 12 Slootdorp van De venter Gijsbertha J. M. Bijl nh. Slootdorp van Haaften Wiltje Schaafsma Slootdorp v. BarradeelJohannes Kingma Slootdorp van LeeuwarderadeelJan Lammertsma Sloot dorp van Bolsward Jacdb R. Blaakman en gezin nh. Middenmeer van WieringenJan W. Beijers en gezin nh. Middenmeer van Neede. Vertrokken personen Jan van de Vlugt en gezin Slootdorp naar Smallingerland Jan IJpe Holtrop en gezin gk. Nieuwe Sluizerwe; Slootdorp naar Wieringen Jacoba de Ruiter nh Middenmeer naar Hoogwoud Corlis Korshuize nh. Terp naar WieringenLam bertus J. Plancius en echtgen. nh. Midden meer naar Haarlem Geertje Patje en gezin nh. Wieringermeer naar RotterdamJan Buter en gezin nh. Slootweg 8 naar Zuilen Jacob Elzenga gk. Terp naar Ferwerderadeel; Maria J. J. Goltstein rk. Slootdorp naar Lim- brichtWilhelm C. Kühn nh. Slootdorp naar AmersfoortLeonardus Hoevenaar rk. Sloot dorp naar Oud- en Nieuw-GastelVictor M. II. La val rk. Slootdorp naar Haarlem Jan Wassenaar nh. Slootdorp naar Haarlem Floris Korver Middenmeer naar Hoogkarspel; Cornelis Korver Middenmeer naar Andijk Janneke Kense nh. Middenmeer naar Groe- de Aldert Oosting en gezin nh. Terp naar Wieringen Doede D. Dijken en gezin nh. Middenmeer naar WinschotenGrietje de Jonge lizg. Middenmeer naar Weststelling werf Cornelis J. Kievit nh. Middenmeer naar ColijnsplaatFranc.is.cus J. Tames Slootdorp naar Den Helder Gijsbertha J. M. Bijl nh. Slootdorp naar Haaften Nicolaas Klerk nh. Slootdorp naar Wieringen Ontje H. Smith en gezin nh. Slootdorp naar Beerta Geer- truida P. Lindenbergh, nh. Middenmeer naar Ulrum Jacob Bouma Slootdorp naar Zwolle; Harm Reinmeijer nh. Slootdorp naar Scheem da IJrne Strikwerda en gezin gk. Kerkstraat» 35 Slootdorp naar WonseradeelCato Oud hof f nh. Torenstraat 9 naar Amsterdam; Machiel D. Verburg nh. Slootdorp naar Kat- tendijke Marinus D. Verburg gk. Terp naav Wissenkerke Sijmen Zeeman nh. Slootdorp naar MarkenTijmen C. van Logchem nh. Midenmeer naar Hoorn Tjasso Kruize en ge- - zin nh. Terp naar Barsingerhorn Geert A. J. Veenhuizen rk. Slootdorp naar Eindhoven Johannes van Waard nh. Slootdorp naar Nw. en St. Joostland Kornelis Graver nh. Midden meer naar UithuizermeedenKornelis Pie terman nh. Middenmeer naar Uithuizermee den Willemijntje te Haar gk. Middenmeer naar Bunschoten; Anna Top nh. Slootdorp naar 's-GravenhageEize Kruger en gezin nh. Middenmeer naar VeurKarl Hugo Lauinger rk. Midendmeer Brugstr. 15, Mid denmeer naar Rotterdam Franciscus Klein en echtgenoote nh. Middenmeer naar Wie ringen Johan C. Fischer en gezin nh. Sloot dorp naar Ede Gatske Wiebenga gk. Sloot dorp naar WieringenGuillaume Dees cg. Terp naar AxelMeindert Sikkema nh. Terp naar Ooldehove Jan T. de Jong nh. Midden meer naar Sleeuwijk Jan de Peinder nh. naar FijnaartTrijntje Werkman dg. Mid denmeer naar WieringenJan Bakker nh~ Slootdorp naar Zuidhorn Petrus Verbraak rk. Terp naar Hooge en Lage Zwaluwe Hen drik Zijlstra nh. Terp naar Eenrum PIéter Molenkamp nh. Slootdorp naar Kantens Klaas ten Hove nh, Slootdorp naar Kanstens Klaas Douma nh. Middenmeer naar Westdon- geradeel Egbert Vink gk. Middenmeer naar Zaandam Aafje M. Acquaij rk. Middeniheer naar UitgeestHendrik Kits nh. Middenmeer naar Oldehove Johannes Glazema en gezin gk. Havenstraat 26 Middenmeer naar Wonse radeel Evertdina J. Schuurhof nh. Toren straat 9 naar Oostzaan. n.h. (beteekent Ned. Herv.) r.k. R. Kath.) c. Geref. Kerk.) De Wieringermeer-Turners. Blijkens advertentie in ons nummer van heden, zullen de Wieringermeerturners, Za terdagavond 15 Dec. a.s. in het Gymna stiek-lokaal te Middenmeer onderlinge wedstrijden houden. Deze zullen bestaan in een z.g. drie- kamp, n.1. brug, ringen en vrije oefe ningen. -V. Er wordt gewerkt op punten, voor de beoordeeling is een deskundige ju ry aangezocht. Er worden jnooie prijzen uitgeloofd, eenige Middenstanders en particulie ren zegden reeds prijzen toe, maar er zijn er nog; meerdere noodig wan: de W. M. T. hebben weinig geld in kas, zooals bijna alle vereenigingen in het nieuwe land. Dat het prijzen moge toestroomen, hel wakkere groepje verdient hc-i zeker. Overigens staat de bezoekers e.eu mooi avond te wachten Zaterdag, het feit dat turners als de heeren de Boer en Klerk meewerken (buiten mede dinging) waarborgt een avond van mooie gezonde sport. De entreeprijs is zeer laag gehouden zoodat wij verwachten dat het Gymna- stiek-lokaal vol. zal loopen. Allen op voor één „mens sana in corpore san". (Een gezonde ziel in gezond lichaam.) ..Stroopers of geen Stroopers. In den avond van j.1. Vrijdag meende de politie weer een vangst te doen, toen zij in hinderlaag liggen de, een verdacht scherp licht ontwaarde en 't geronk van een motor. De politiemannen rie pen het scherpe halt, de motor stopte en de mannen der wet ontwaarden een hond, een motorfiets, waarop een bestuurder en een du orijder en tusschen hen in twee dikke doö- de hazen. Echter, wapens waren niet te vinden, en de heeren verklaarden de hazen te hebben gekocht en naar een kennis te moeten brengen. Daar was niets tegen, doch de politie vond het raadzaam de namen te noteeren en een en ander nog eens nader té onderzoeken. De schijnwerper werd medegé nomen, opdat geen al te scherp licht de le vende hazen in verzoeking zou brengen. HEER VRAAGT te MIDDENMEER ZIT- EN SLAAPKAMER MET VOLLEDIG PENSION. Br. letter H.O. bureau Wieringermeerbode, Middenmeer. W. M. I. op ZATERDAG IS DEC. in 't Gymn.- locaal te MIDDENMEER. Aanvang 6.30 uur. Entree volw. 10 ct. Kinderen 5 ct. MARKTBERICHTEN. De Veemarkt. Alkmaar, 10 Dec, 1934. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt60 vette koeien f 115225; 7 Vette kalveren f 33—65 en per Kg. 50—70 cent39 Nuchtere kalv. (slacht, f 6 —16422 Vette varkens zware per Kg. 30—33 cent. Handel goed.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 2