in k Wieringermeer komt allen op Vermindering der Tarieven van liet P.E.N. Christelijk Demoer. Unie VOETBALUITSLAGEN K. N. V. B. LANDBOUW - CRISIS - BUREAU. ONTVANGEN SCHOENHANDEL A. H. v. WIJCK innen en Vrouwen Algemeene Oproep GRATIS BUSSEN VAN SLOOTDORP. OPENBARE VERGADERING DER vróuwen en een aantal in het bedrijf werkzame mijnwerkers den minister van den wil dezer demonstratie in ken nis zullen stellen. Na de deelnemers nog aangespoord te hebben, zich steeds gediciplineerd te toonen, was deze demonstratie beëin digd. Geen enkele wanklank werd ver nomen. EEN TON VERDUISTERD. Boekhouder van importmaatschappij in verzekerde bewaring. Te 's-Gravenhage is aangehouden een 35- jarige boekhouder, die ten nadeele van een import-maatschappij aldaar zich zou hebben schuldig gemaakt aan verduistering van een bedrag' van ongeveer f 100.000. De arrestant, die ter beschikking van de justitie is gesteld, is Zaterdag in het Huis van Bewaring opgesloten. De verduisteringen zijn gepleegd over een lange reeks van jaren. Ten slotte wist de boekhouder geen raad meer om zijn bedrog langer verborgen te houden en heeft zich bij de politie aangemeld. NOORD-OOSTPOLDER. Indijking gaat door, als de Staten-Generaal de twee millioen gulden toestaan. Het Comité van actie voor voorspoedige in poldering van den Noord-Oostpolder, verte genwoordigd door de heeren H. G. Scheltens te Kampen, K. Koffeman te Urk en B. F. Vel- sen te Vollenhoven, heeft Zaterdagmiddag een onderhoud gehad met den directeur-ge neraal van het departement van Waterstaat, ir. Ringers, te Den Haag. Deze deelde mede, dat de bewuste f 2.000.000 voor den Noord- Oostpolder nog op de begrooting staan, gaf de verzekering dat, wanneer deze door de Kamers werd goedgekeurd het werk door gang zou vinden. Het is dus niet, zooals men in het algemeen van meening is, dat bij goedkeuring der be grooting de minister van financiën bezwaren zal maken. Het comité heeft na dit onder houd besloten contact te zoeken met de Ka merfracties om deze te verzoeken aan hun actie steun te verleenen. De „Simon Peter Sch. 116" terecht. Een harden strijd tegen den $torm. Te IJmuiden binnen gesleept. De logger „Simon Peter Sch. 116", die 5 Februari van IJmuiden ter vis- scherij was uitgevaren en waarom trent men zich ongerust maakte, is Zaterdagmorgen door den logger „Ma- rie Sch 81" te IJmuiden binnenge sleept. Naar men meldt had de schipper een zwaren strijd achter den rug. Tijdens de visscherij was zijn schip door een zwaren storm overvallen, waarbij het vischtuig verloren ging en de logger veel schade bekwam en bovendien half vol water liep. Men slaagde erin het vischtuig weer op te visschen, waarna de visscherij werd voortgezet. Zaterdag j.1. keerde men huiswaarts, ;maar reeds spoedig kwam opnieuw 'n storm uit het Zuid West opzetten. Zondagmorgen' bleek de olietank leeg te zijn. Er waren echter nog drie vaten met 600 liter aan boord, welke hoeveelheid wel voldoende zou zijn om IJmuiden te bereiken, maar door den aanhoudenden tegenwind kwam het schip niet veel verder. Maandag, ter hoogte van Terschel ling waren nog slechts een paar hon derd liter voorradig. Om zoo zuinig mogelijk te stoken, werden de zeilen bijgezet. Steeds bleef de storm hevig en Maandag trof het schip het onge luk, dat de zeilen stuk werden gesla gen. Zienderoogen verminderde het laat ste restje olie en tenslotte verdween ook een vat smeerolie in den motor. Het spreekt vanzelf dat het schip met veel moeilijkheden had te kam pen. Donderdag kwam de Sch. 342 op zetten. Natuurlijk hoopte schipper Rog van zijn collega olie te kunnen over nemen, maar deze had ook al met een te kort te kampen. Later op den dag kreeg men de Sch. 84 in zicht, die op het sein van de Sch. 116 naar den logger voer. Ondanks de 'ruwe zee kon schipper Heyer z'n kameraad drie vaten oiie over geven. Schipper Rog had aan de Sch. 81 verzocht hem op sleeptouw te nemen. Met de nieuwe olie zou dan zijn schip langzaam mee kunnen draaien. Schipper De Heyer van de 81 vol deed aan dit verzoek. Vol hoop ving de tocht aan. doch om zes uur brak de sleeptros. Wederom was de Sch. 116 een prooi van wind en golven. De stookolie was op en ook de petroleum, zoodat men alles in het donker moest verrichten. Vrijdagmorgen werd de verbinding hersteld. Van dat oogenblik af verliep de reis zonder tegenslagen en bereikte de sleep IJmuidens haven. Ongewensclite sloopers. Conflict tusschen boer en maat schappij. Tusschen Hoogdijk en Edisonstraat te Eindhoven heeft Van Gelders Bouw-Mij. een complex gekocht van een grondeignaresse, om hier een nieu we wijk te doen verrijzen. Op deze ter reinen stond evenwel de boerderij van den melkboer-slijter Vorstenbosch, die zes jaar huur aan dit pand had en wei gerde het te ontruimen. In het huurcon tract stond echter, dat hij het pand zou moeten verlaten bij verkoop van de gronden. De man eischte nu f 5000 schadevergoeding voor onmiddellijke ontruiming. De bouwmaatschappij ging hierop niet in, doch verzocht in kort geding den kantonrechter, den man te gelasten het pand te ontruimen. De kantonrechter verklaarde dezen eisch niet ontvankelijk. Niettemin ging! de maatschappij er toe over, toen de man naar de markt was, sloopers te sturen, die réeds een gedeelte van de schuur hadden afgebroken, toen de man thuis kwam. Hij greep aanstonds een hooi vork en bedreigde de sloopers, indien tie werd gewaarschuwd, die het ver der sloopen voorkwam. De bewoner heeft nu zijn eisch tot f 10.000 schade vergoeding verhoogd op grond, dat hij schade zou hebben geleden aan zijn vee, dat buiten had moeten staan, en aan opgeslagen voorraden. PROVINCIAAL NIEUWS. Schagen. Paaschtentoonstelling. De Paaschtentoonstelling van vee zal dit jaar worden gehouden op Woensdag 10 April. UITGEEST. Waar melk al niet goed voor is. Vrijdagmorgen kwam hier weer een brandje voor, doch thans iets wat niet van veel beteekenis was en dat men alreeds in zijn kiem kon smo ren. Terwijl mej. V. den melkboer hielp, had een kleine jongen het ongeluk de gordijnen in brand te steken. Doch ge lukkig werd dit dadelijk opgemerkt en de melkboer wierp den in zijn emmer aanwezigen voorraad in de vlammen, waarmede het vuur was gedoofd. eenige wijziging of afwijzing bestaan. De teeltvergunningen zullen hinnen kort door de Landbouw-Crisis-Organi- gatie op nader bekend te maken wijze worden verstrekt. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. GEMEENTE WIERINGEN. Nogmaals iets over het P.E.N. Hoewel in het kort reeds ter verga dering besproken is het ons opgevallen, dat er betreffende de rentabiliteit van het P.E.N.-bedrijf verschillende meenin gen zijn geuit. Of een bedrijf al dan niet rendabel is kan, en vooral door een leek, niet zoo maar zonder meer beoordeeld worden daartoe heeft men allereerst eenige opvolgende jaarver slagen onder de loupe te nemen en deze geven dan alleen nog eenige waar devolle gegevens wanneer de bedrijfs- politiek waarbij afschrijvings- en waardeeringspolitiek in het bijzonder, daarin omschreven staan. Wij bezitten helaas geen jaarverslagen van het P.E.N. (Misschien kan iemand ons er aan helpen doch kunnen slechts even ingaan op een gezegde ter P.E.N. vergadering van één der sprekers, wel ke o.a. aanhaalde dat tegenover het re servefonds een groote schuldenlast stond. En juist dit nu sticht verwar ring. Want tegenover die schuldenlast staat het totaal der bezittingen van het P.E.N., als waarde van het stroom net, de centrale's, machinerieën, voor raden materialen, loopende vorderin gen op verbruikers enz., en voorzeker in een bedrijf als het P.E.N., zal die verhouding zeer gunstig zijn, daar twijfelen wij niet aan. Wat echter zoo'n schuldenlast met de rentabiliteit van het bedrijf heeft uit te staan is alleen dit, dat de rente die eventueel betaald word voor die schul den ten laste van het bedrijf komt, waartegenover staat dat het reserve fonds óf in het bedrijf ge-investeerd is (en dus winst afwerpt) óf middels een aparte rekening belegd is in hypoth. ken, effecten of andere eenigszins safe beleggingsobjecten (en dus hiervan rente, dividend of hoe dan ook wordt ontvangen.) Op de vergadering sprak de heer Klaver over de verhouding van het reservefonds en de schulden-last ook liet Raad's voorzitter zich uit in dien geest en waar deze dan spreekt dat „tegenover een winst van V-fe milli oen een hooge schuld staat", zijn wij genoodzaakt ter verduidelijking mede te deelen, dat deze verhouding dus ab soluut niet den ongunstigen toestand aanduidt, als waarschijnlijk door deze spreker bedoeld is, en het zeer wel mo gelijk is dat een bedrijf met een groote schuldenlast een hooge winst ^>f graad van rentabiliteit behaalt. Belangstellende lezers die in T bezit mochten zijn van P.E.N.-overzichten, statistieken of jaarverslagen, kunnen deze bij onze redactie inleveren, waar op wij deze zullen behandelen in één onzer editie's. Drankwet. Door den heer S. Zomer dijk te Den Oever is aanvrage gedaan om een volledige vergunning inge volge de Drankwet voor het perceel Zwïnstraat no. 4. Jaarlijksch onderzoek. Aan het in de maand Juni van dit jaar te houden jaarlijksch onderzoek zullen de lich tingen 1923 en 1926 worden onder worpen. Belanghebbenden kunnen alsnog 'n oproeping tegemoet zien. Zuiderzeewerken. De Directeur-Ge neraal der Zuiderzeewerken heeft ver gunning verleend aan de fa. K. Tensen te Enkhuizen tot het gebruik van rijks- grond te Den Oever voor opslag van kistten. Justitie. Door de Visscherij-inspectie is proces-verbaal opgemaakt tegen een visscher te Den Oever, verdacht van overtreding van het Waddenzee-vis- Paard en wagen te water. Vrijdag avond geraakte in de Lotweg 'n groen tewagen bespannen met 'n hit van deiv groenten-handelaar Kaptein te water. De wagen werd niet beschadigd, doch het paardje kreeg de punt van één der stokken in het lichaam, waardoor een wond ontstond van wel 10 cm. diep. Toch vernemen we thans Ajat het dier niet behoeft te-.worden af£ Mk(, zoo dat dit ongeval betrekkelij|^®Eood is afgelooen. B.K.C.-Nieuws._ B.K.C. I heeft Zon dag tegen Schoor! I een zeer plezierige oefen-wedstrijd gespeeld, die zeer nut tig is geweest. Met 6—3 wisten de B.K.C.'ers te zegevieren. Een woord van lof aan het elftal van Schoorl, dat tot het einde heeft gestreden en mooi vlug spel heeft gegeven en de achter hoede danig in de luren legde. Prins werd hoewel gemist, goed door Schab- bing vervangen, terwijl het backstel er danig uit was, wat wel is toe te schrij ven dat Tauber wegens 'n oude been- blessure in de voorhoede was ver huisd en Post die rechtshalf speelde, kon en moest alle aandacht aan zijn eigen werk besteden, zonder veel ach ter Je helpen. Hoep, de spil was abso luut best, terwijl ook de linkshalf J. de Schipper Az. een goede wedstrijd heeft gespeeld. In de voorhoede ging het vooral in de eerste helft best. Blok de adspirant speelde een beste partij mid denvoor, jammer dat deze speler het nog geen IY2 uur kon volhouden. Het belooft zeer zeker een uitnemend mid denvoor in de toekomst. De linkervleu gel Jan en Jac. v. Wees was goed. Vooral kleine Jan oogstte veel succes en mocht 't genoegen smaken Schoorl's doelman tweemaal te passeeren. Jan de Schipper heeft vooral een goede rechtsbinnen partij gespeeld, bekroond met enkele mooie doelpunten in liet veld. Zooals gezegd, was Schoorl niet veel minder doch voor het doel waren ze zeer onproductief, anders was de nederlaag niet zoo groot geworden. B.K.C. 3 heeft geen fout begaan tegen Schagen 3 en wist met 3—1 te winnen. Nog 1 punt en B.K.C. 3 is kampioen. B.K.C. 4 speelde gelijk 1-1 tegen Dirks horn 2. Uitvoering Excelsior. In de zaal van den Heer Kossen voerde de Tooneelver eeniging Excelsior Zondag j.1. op „Haar andere man", blijspel in 3 bedr. De zaal was goed bezet en de vereeni- ging heeft dit frissche Tooneeïwerk op uitnemende wijze opgevoerd en mocht dan ook van een zeer dankbaar pu bliek na ieder bedrijf een daverend applaus in ontvangst nemen. Een ge zellig bal besloot deze mooie avond. ONS WIER1NGERMEERHOEK3E. Afd. I. 4e klas. D.T.'S. SCHAGEN 2—1. NIEUWE NIEDORP VRONE 4—1. ANDIJK ALKMAAR 3—5. DE VIERDE KLASSERS K. N. V. B. De groen-witten Alkmaarders deden Zon dag te Andijk prachtig werk en wisten de Andijkers in eigen huis met 53 te kloppen en legden daardoor meteen weer beslag op de bovenste plaats. De spanning blijft er nog steeds in Alkmaar en Niedorp zijn dan ook nog vol goeden moed. Als Succes echter op past en hij weet de beide laatste wedstrijden nog te winnen, dan is de kans voor de beide laatstgenoemde elftallen verkeken, maar dan zal Succes ook geducht moeten oppassen. D.T.S. wist Schagen nog een paar punten af te snoepen en won net op het kantje af met 2—1. Nieuwe Niedorp bleef ook nog steeds de goeden weg bewandelen en won met 41 van Vrone. De stand ls als volgt *esp. gew. gel. verl. V.t. pt. Alkmaar 15 9 3 3 37—25 21 Succes 14 9 2 3 56—19 20 N. Niedorp 14 9 1 4 37—28 19 Texel 14 7 4 3 38—20 18 Schagen 14 5 2 7 35—37 12 Andijk 14 6 0 8 38—45 12 D. T. S. 14 4 3 7 34—36 11 B. K. C. 13 4 2 7 22—33 10 Vrone 12 0 1 11 17—59 1 N.H.V.B. - OVERZICHT. scherij-reglement (vangen van onder- maatsche bot.) POLITIE. Verloren een nummerbord van een auto, gemerkt G 98050. Inl. Gem.-bode, H.-hoef. De Landbouw - Crisis - Organisatie voor Noord-Holland bericht aan hare georganiseerden, mededeeling van de Nederlandsche Akkerbouw-cen tralie ontvangen te hebben, dat de toewij zing van de aangevraagde oppervlak ten in 1935 te betelen met aardappelen met uitzondering van de z.g. vroege aardappelen, bedoeld in het Crisis- Tuinbouwbesluit 1935 I en de z.g. fa brieksaardappelen welke worden uitge poot op een vergunning als bedoeld in de artikelen 2 en 3 van de Crisis-Akker bouwbeschikking 1934 III ten volle zal kunnen plaats vinden, voorzoover zij met hun werk voortgingen. De poli- althans geen bijzondere redenen voor Zondag 23 Februari. 1 D. H.R.C. 3—Helder 3 4—0 J.V.C.—M.L.D. 30 Held. BoysSucces 2 2—3 Wieringer- waard—Petten 31. 2 F AtlasTexel 2 21 DoskoHelder 5 3—2. 3 E. Succes 3JV.C. 2 11 Kolhorn H.R.C. 6 3—0. 4 G. Sparta 3—B.K.C. 3 1—3. 4 H. Texel 3—Atlas 3 50 Cocksdorp —Hel der 6 11 Watervogels 2Oudesluis 2 31. 4 L. Helder 7—W.-waard 2 7—2 Dirkshorn 2—BKC 4 2—2 Watervogels 3— HRC 7 1—5. Adspiranten R. Helder bHRC a 04 Suc ces a Helder a 0—10 Heldre c—H.R..C b 112 Ads. S. Hlder f Herder e 1—2 Succes b Helder d 0—6 HRC d—HRC c 2—9. Adsp. T. Cocdorp a— Tex. Boys a 0—0 Texel bOudeschild a 23. SUCCES NIEUWS. Zondag speelde Succes 3 een thuiswedstrijd op eigen terrein en moest aan J.V.C. één puntje af staan doordat met een gelijke stand 11 geëindigd werd. De adspiranten speelden thuis en kregen beide een dikke nederlaag te slikken en wel Succes a van Helder a met 10 0 en Succes b van Helder d met 6—0. Succes 2 bracht het er beter af. Deze was op bezoek bij Held. Boys en wist met een over winning van 32 naar huis te keeren. Voor waar een aardige prestatie. Nieuwe NiedorpSucces. Zondag belooft het voor ons eerste elftal een moeilijke dag te worden. De laatste uitwedstrijd moet n.1. ge speeld worden en weltegen Nieuwe Niedorp. Bovendien komt daar nog bij dat onze mid- voor Alb. Schmitt wegens ziekte niet mee gaat wat een leelijke handicap zal beteekenen. Maar afijn de moed maar niet verliezen hoor jongens. Misschien wordt het nog wel een goe de uitslag. BIJEENKOMST BEDRIJFSLEIDERS EN PACHTERS IN DE WIERINGERMEER- POLDER. Zaterdagmiddag werd een bijeenkomst ge houden in het gymnastieklokaal te Midden- meer waar behalve de bedrijfsleiders en pach ters vele belangstellenden aanwezig waren. Deze z.g.n. Boerenvergadering was uitstekend bezocht. Onder de aanwezigen waren een 12-tal pach ters. De vergadering stond onder leiding van ir. Smeding, die een kort openingswoord sprak, waarin hij mededeelde, dat ir. Bosma een tweetal inleidingen zal houden, terwijl de heer Minderhout eenige mededeelingen zou doen. In het kort memoreerde ir. Smeding het vele werk wat in de afgeloopen vijf jaar in de Wieringermeer is verricht. De spr. herin nerde er aan dat juist vijf jaar geleden, de pompen van de gemalen „Lemans" en „Lely" in werking werden gesteld en dat nu op dit tijdstip juist alle wegen, bruggen en kanalen zijn gereed gekomen. Men zal toe moeten ge ven dat op alle gebied ontzettend veel is gebeurd. Hierop hield ir. Bosma een inleiding over de proefvelden en structuurwisseling, waarin hij in groote trekken met cijfers en gegevens de ervaringen mededeelde welke in de afgeloo pen jaren zijn gedaan betreffende de teelt van gewassen op de gronden van de Wierin germeer Terwijl bovendien aan de hand van lantaarnplaatjes één en ander werd toege- lich. De inleider geeft vervolgens een overzicht van de gewassen die wél geteeld kunnen worden en van die welke voorloopig nog bij wijze van proef verbouwd zullen moe ten worden. Bij deze laatste groep werd ook gerekend de teelt van aardappelen, waarvan de kwaliteit tot op heden onbevredigend was. Vervolgens hield de heer Bosma nog een inleiding over de structuurtoestand van de grond, waarin er vooral op gewezen werd, dat met de diepte van ploegen nog zeer voor zichtig moest worden gehandeld. De eerste jaren moet men voorloopig niet dieper gaan dan 10 a 15 c.m, De verschillende proeven die genomen zijn hebben dit uitgewezen. Na deze inleidingen werd de gelegenheid geopend om met de inleider van gedachten te wisselen of vragen te stellen, waar een ruim gebruik van werd gemaakt. Vervolgens gaf de heer Minderhout een heldere uiteenzetting en eenige technische mededeelingen betreffende de ervaringen van de Cultuur Mij, die in tegenstelling met de arbeid van ir. Bosma de taak had om zoo spoedig als mogelijk was de gronden in cul tuur te brengen. Waarvoor kosten nog moeite zijn gespaard. Met de meest moderne groote werktuigen heeft men getracht in korte spanne tijds de groote oppervlakte cultuurrijp te maken. In de beginne is men op veel moeilijkheden gestuit die langzamerhand verder overwonnen naarmate men „in" raakte. De heer Minderhout zet vervolgens uiteen, dat de ervaring heeft geleerd dat tractoren met rupswielen te prefereeren zijn boven wieltractors Uitgerekend heeft men dat een tractor per uur kost f 1.63 en 4 paarden f 1.70. Een tractor zal echter minstens 1000 werk uren er jaar moeten maken. Op de bedrijven die nu uitgegeven worden van 40—75 H.A. acht de inleider een tractor volgens zijn mee ning noodzakelijk. Een voornaam iets is volgens spr. dat men voor zich zelf uit moet maken wanneer men moet kiezen tusschen tractor en paarden dat men goed moet overwegen of men machine liefde heeft en geduld. Indien deze twee laatste eigenschappen niet heeft, moet men geen tractor gaan ge bruiken. De inleider gaf vervolgens een uiteenzetting van de oogsten, die een normaal verloop had den. Het gebruik van wagens op luchtbanden is in de Wieringermeer geboden, gezien de er varingen die de Cultuur Mij heeft opgedaan. Wat het op diepte bewerken van de grond betreft, de Cultuur Mij heeft dezelfde erva ringen als ir Bosma, Voorloopig moet men de diepte van 10 a 15 cjn. aanhouden. Ook hierna werden weer vragen gesteld en vair gedachten gewisseld met de inleider waarna deze bijeenkomst werd gesloten door ir. Smeding. PROPAGANDA - VERGADERING. Op Dinsdag 5 Maart a.s. organiseert de afd. Wieringermeer van de Ned. Bouwvakarbei- aersbond een propaganda-avond in Hotel Smit te Slootdorp, waar als spr. bij zal optre den de heer Sinoo, Secr. van het Hoofdbestuur van genoemde bond. De heer Sinoo zal het onderwerp behande len „Februari 1934 in Weenen". „De Helden- strijd tegen Dictatuur." Verder zal de avond opgeluisterd worden met muziek, terwijl een dansje na wordt ge houden. Het belooft een mooie avond te wor den. De entrée is zeer laag gesteld. Voor na dere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in ons nummer van a.s. Vrijdag. VERGADERING P. E. N. - TARIEVEN. Men verzoekt ons nog mede te deelen, dat voor de vergadering van de P.E.N.-tarieven die Woensdagavond wordt gehouden in Ho tel Smit te Middenmeer, gratis autobussen ryden vanaf Slootdorp, om half acht. Allen die aangesloten zijn op het net van het P.E.N. worden ter vergadering verzocht. Niemand blijve weg. De kabel gearriveerd. De kabel van de radio-distributie is aangekomen, de groote haspels zijn op diverse punten reeds gebracht, zoodat binnen enkele dagen de la. Nipshagen met het leggén der kabel zal beginnen. Flevo-Nieuws. Het bezoek wat Flevo 1 Zondag aan V.C. L. heelt gebracht heeit de twee kostbare puntjes opgele verd. Spannend is deze wedstrijd ge weest, vooral na de rust toen de doel punten werden gemaakt. NETTE KOSTGANGERS gevraagd bij E. v. d.Woude Kerkstr. 5, Slootdorp. een partij Heeren,- Dames-, Jongens- en Meisjesschoenen. De nieuwste snitten tegen zeer voordeelige prijzen. Vetleeren Werkschoenen zonder naad vanaf f 3.90. 1 e Soort Noorsche RUBBERLAARZEN. Zichtzendingen worden aan huis bezorgd. Electrische reparatie-inrichting. Nieuwesluizerweg Slootdorp. BIJENHOUDERS IN DE WIERINGERMEER. Door groeiende belangstelling voor de bijen en vermeerdering van het aantal imkers is de tijd aangebroken om over te gaan tot het stichten van een imkersvereeniging. Om daartoe te komen zal er een bijeenkomst ge houden worden op Woensdagavond 27 Febr. om 7 uur in de school te Middenmeer. Alle imkers, liefhebbers en belangstellenden zijn welkom. C. P. VERGOUWEN. ter vergadering op WOENSDAG 27 FEBRUARI a.s. in HOTEL SMIT TE MIDDENMEER, 's avonds 8 uur ten einde te bespreken en maatregelen te beramen langs welken weg men zal trachten te komen tot GROOTE OPKOMST DRINGEND GEWEN SC HT. te' Het Bestuur der Middenstandsvereeniging „Wieringermeer," E. VAN DER WAL, Voorzitter. A. C. VAN OEVEREN, Secretaris en vele particulieren. op VRIJDAG 1 MAART a.s. in het Gymnastiekgebouw te Middenmeer. SPREKER: de heer M DE VISSER te Amsterdam. Onderwerp „WAT WIL DE C. D. U." AANVANG 7.30 UUR, (precies) DEBAT VRIJ. Ieder die Christelijk -. Sociaal voelt, bezoeke deze vergadering

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2