Hotel Smit SPORT. ZITTING Bioscoop bedrijf in werking is getreden, zal het menigeen opvallen, dat men nog heel wat opschriften bij étalages ziet, die schijnbaar met deze wet in strijd Komen Zoo lazen wij ergens „najaars-recla- me in (volgt specificatie der artike len) lage prijzen". Naar men in vak kringen annneemt, komt een dergelijke aankondiging vermoedelijk niet in strijd met de wet, omdat deze immers spreekt (art. 2, lid 2) van een „tijdelij ke voordeelige aanbieding in verband met bijzondere omstandigheden, wel ke zich ten aanzien van een v/inkel- neering kunnen voordoen." Anders is het gesteld met de opschrif ten van finale-, opheffings- of liquida tie-uitverkoop. Dergelijke bekendma kingen treft men, wandelend door de winkelstraten, vrij dikwijls aan er valt aan te nemen, dat, volgens de nieuwe wettelijke regeling, voor het plaatsen van zulke opschriften toe stemming van de Kamer van Koophan del is vereischt. Naar men meldt zullen de eerstko mende maanden als een overgangs- ..periode moeten worden beschouwd, waarin nog niet al te veel de puntjes op de i worden gezet. Daarna en dat zal vooral voor de Decembermaand gel den -- zal men echter geleidelijker strenger gaan toezien. PERSBERIC H.T. Van officieele zijde wordt ons medegedeeld dat de steunvergoeding voor groene erwten en schokkererwten, gedenatureerd in het tijd vak van 29 September tot en met 5 October 1935, zal bedragen voor kwaliteitsklasse A f 4.- per 100 Kg., voor zoover het betreft partijen, waarvoor de denaturatieaanvrage is ingeko men op uiterlijk 30 September j.1. eerste post bestelling, indien het betreft een aanvrage van een bij de Nederlandsche Akkerbouwcen- trale aangesloten georganiseerde en vóór 1 October, indien het betreft een aanvrage van een bij één der Landbouw Crissi-Organi- saties aangesloten georganiseerde en f 3.50 per 100 Kg., voorzoover het betreft partijen, waarvoor de denaturatie-aanvrage na boven genoemde tijdstippen is ingekomenvoor kwaliteitsklasse B f 3.50 per 100 Kg., voor zoo ver het betreft partijen, waarvoor de denatu ratie-aanvrage is ingekomen vóór 4 October n.m. 5 uur indien het betreft een aanvrage van een bij één der Landbouw Crisis Organi- niseerde en op 5 October eerste postbestelling, indien het betreft een aanvrage van een bij een der Landbouw-Crisis-Organisaties aan gesloten georganiseerde en f 3.- per 100 Kg, Voorzoover het betreft partijen waarvoor de denaturatieaanvrage na bovengenoemde tijd stippen is ingekomen voor kwaliteitsklasse C f 3.- voor kwaliteitsklasse D f 2.50. De steunvergoeding voor in bovengenoemd tijdvak gedorschte gele erwten, voldoende aan de standaardmonsters C en D, zal respectie velijk f 3.- en f 2.50 per 100 Kg. bedragen. BLOEMBOLLEN ALS VEEVOER. Van de voormalige rijkswerkinrichting te Hoorn is thans een gedeelte in gebruik geno men als opslagplaats van de bloembollen, welke aan de bloembollenveilingsvereeniging „Westfriesland" te Bovenkarspel onverkocht zijn gebleven en door de regering zijn overge nomen. Voor den opslag van deze bollen, een partij van 40 millioen stuks, was door genoemde vei ling reeds pakhuisruimte gehuurd te Boven karspel en Andijk. Thans is ook een deel van den voormaligen „krententuin" voor dit doel in gebruik genomen. De bollenveiling „De Tuinbouw" te Groote broek heeft 7 millioen doorgedraaide bollen, zoodat uit West-Friesland 47 millioen werden opgeslagen. Bedoelde surplus-bollen worden uit het surplus-fonds betaald en nu vermalen tot veevoeder, waarmede thans in het veilings gebouw te Bovenkarspel een begin is gemaakt. DISCONTOVEKLAGING. Van 5 tot 4J/2 De Nederlandsche Bank heeft beslo ten haar rente-tarieven met ingang van heden met V2 pCt. te verlagen. Het disconto bedraagt thans 4^2 pCt. Krijgt pluimveehouder een recht- streeksche uitkeering Minister Deckers overweegt dit. Naar men verneemt, overweegt mi nister Deckers, om onder andere door 't doen van rechtstreeksche uitkee ringen aan de pluimveehouders, de gel delijke gevolgen van de Engelsche in voerbeperking van eieren zooveel moge lijk weg te nemen. Men herinnert er aan, dat de tot dus ver genomen maatregelen zeer wei nig steun hebben gegeven. heeft opgedaan in schriftelijke lessen Ie dereen kan begrijpen, dat deze „bakers" ge vaar op kunnen leveren en het is dan ook zaak, dat iedere aanstaande moeder, die een baker bespreekt, er zich van overtuigt, dat deze in het bezit is van het wettig diploma, en het staatsinsigne draagt. Alleen dan be hoeft zij zich daarvan niet te overtuigen, waarvan zij de baker bespreekt door middel van het bureau voor kraamhulp, daar dit bureau immers uitsluitend werkt met wettig gediplomeerde bakers. Ondergeteekende, te wiens huize het bureau is gevestigd, is gaarne bereid inlichtingen te verstrekken omtrent de overigens geringe kosten, die voor de bemiddeling verschuldigd zijn, en de tarieven, die, de draagkracht van het gezin in aanmerking genomen, door de bakers gevraagd mogen worden. A.. TEN BRUGGECATE, Prov. kinderarts, Meerwijklaan 2, Bergen. meerdere belangstellenden van harte welkom zullen zijn N.H.V.B. GEMEENTE WIERINGEN. VOETBALUITSLAGEN 20 October. 1 D WieringerwaardAtlas 60 J.V.C.— Watervogels 13 Held. BoysSchoorl 2—1 Petten—Helder 3 03 2 E AartswoudNieuwe Niedorp 2 afgelast Oudendijk—Hollandia 4 46 Strandvogels 2 Hem 1 20 Flevo 1Sport 1 31. 2 F OudeschildM.L.D. 11 Sparta 2H. R.C. 5 2—4 3 F J.V.C. 2—Watervogels 2 1—9 H.R.C. 6 B.K.C. 3 3—1 4 J Sparta 3Dirkshorn 2 42 Dirkshorn 1—DOSKO 2 6—0 BKC 4—Callantsoog 1 2—3 Petten 2—N. Niedorp 3 11 Callantsoog 2— Wieringerwaard 2 24. Adsp. R HRC b—Helder b 0—4 Helder a— Sparta a 40 Adsp. S HRC c.—HRC d 6—0 Helder d— JVC a 0—0 Adsp. T Helder gHelder e 011 Helder f Sparta b 06. De wedstrijden, welke waren uitgeschreven voor Succes 2 en Succes 3 gingen wegens ter reinafkeuring niet door. Toch is Succes 2 een plaatsje hooger op de ranglijst gekomen doordat Petten verloor. De stand is als volgt1 D UITSLAG VERKOOPING. Zaterdagavond had ten overstaan van Notaris Obreen in het lokaal van den Heer S. Kaan de openbare vrijwillige verkooping plaats ten verzoeke van de Erven Jacob Maats van de volgende per- ceelen Huis met div. perc. bouwterrein aan het Viervoetspad, kooper Dr. JV-E. Quadekker voor f 1789; X Perc. 6 t.m. 12, gelegen aan öC Slingerweg, Koopster Mej. 'Wed. E. Hellingman f 1581 Perc. 13 t.m. 16, gelegen aan de Slingerweg, Koopster Mej. Wed. E. Hellingman voor f 1657; Perc. 17, „Bij de Oude Vermaning", aan Stroeërkoogweg, groot 26.04 snees, koopster Mej. Wed. E. Hellingman .voor f 975. Perc. 18 „Weid bij Dirk Mulder, groot 14.105 snees, koopster Wed. N. Koorn, H.-hoef voor f 740. Perc. 19 en 20 „Toffelkos" groot 56.28 sn., en „Kostverloren" groot 28.21 snees tezamen voor f 2320. Kooper werd de heer D. Kort Thz. Perc. 21 „Eierven", aan Stoeërkoogweg, ONS WIERINGERMEERHOEKJE. ONGELUKKIGE VAL. Zondagmiddag kwam mevr. P. te Middenmeer, die op weg was naai de autobus zoodanig te vallen dat zij het sleutelbeen van haar rechtervoet brak. V.A.R.A.-AVOND. Dat er ook hier in den polder heel wat belangstelling bestond voor de jubileumavond van de V.A.R.A., afd. Wie- ringen, die een dusdanige avond organiseer den en waar optraden het muzikale ensem ble „The Ramblers" met Albert de Booy als refreinzanger bewees wel dat er niet minder dan twee bussen noodig waren om de bezoe kers af te halen. BOUW BOERDERIJEN. Nog maar zeer kort terug was het dat men van de aanbesteding van een aantal boerderijen kon lezen. Dat nu de verschillende aannemers met de bouw er van flink opschieten bewijst wel dat men al weer hier en daar het zoogenaamde vierkant van de gebouwen in de lucht ziet verrijzen. gesp. gew. gel. verl. v.t. pt. Held. Boys 6 4 1 1 12- 7 9 Watervogels 5 4 0 1 15- 8 8 Helder 3 6 3 1 2 9-87 Wieringerwaard 4 3 0 1 15- 8 6 J. V. C. 6 2 1 3 15-18 5 H. R. C. 4 4 2 0 2 12- 7 4 Schoorl 6 2 0 4 11-13 4 Atlas 3 1 0 2 4-13 2 Succes 2 5 0 2 3 7-12 2 Petten 5 1 0 4 7-16 2 Ook Succes 3 heeft Zondag niet gespeeld en staat er ook niet te best voor op de ranglijst. gesp. gew. gel. verl. v.—t. pt. H. R. C. 6 5 4 1 0 16- 7 9 Watervogels 2 5 0 0 1 25-11 8 B.K.C. 3 5 2 2 1 13-11 c Zeemacht 2 4 2 1 1 10- 9 5 B. K. C. 2 3 0 2 1 9-12 2 J. V. C. 2 4 1 0 3 3-14 2 H. R. C. 7 3 0 0 3 3- 9 0 Succes 3 3 0 0 3 2- 8 0 CURSUSSEN VOOR DAMES EN MEISJES. Naar ons wordt medegedeeld kunnen op gaven voor de verschillende cursussen voor groot f 18.13 sn., kooper Dr. F. E. Quadekker dames en meisjes, waarvan wij kortgeleden voor f 350. melding hebben gemaakt, nog tot 25 dezer Perc. 22 en 23 „Oosterweid" groot 27.755 worden ingezonden voor Middenmeer aan snees en „Noorderweid" groot 21.84 sneesDorpshuis (brievenbus) voor Slootdorp kooper Jac. Mulder Pz., voor f 1536. bij den veldwachter, Slootweg 13 (niet bellen) Perc. 24 „Voor de Sanoes" groot 13.195 sn. een SUCCES. De door bemiddeling van den kooper G. Rustenburg voor f 450. heer E. Bruins te Slootdorp ingevoerde trek- Perc. 25 „Blauw Boschke" groot 20.055 snees paard merrieveulens werden op de op 19 Oct. kooper G. Rustenburg voor f 550. Perc. 26 „Jaagin", groot 8.3125 snees, kooper M. Mulder Cz. voor f 25. Perc. 27 „Nesseven" groot 11.445 snees, kooper Dr. F. E. Quadekker voor f 200. Totale opbrengst f 12173. DOOPSGEZ. GEMEENTE. Ds. H. W. Mei huizen houdt Donderdag 24 October om 8 uur in de nieuwe consistoriekamer van de Doops gezinde Kerk een lezing over en uit „Bartje" van Anna de Vries. POLITIE. Verloren een reservewiel met ban den van een treiler. Gevonden een bruine al pinomuts. Inl. Gem. bode H.-hoef. LAFFE DIEFSTAL. Naar ons wordt gemeld zijn Donderdagavond j.1. tijdens de brand in de Elft eenige kleedingstukken gestolen, van de familie van Roo, aldaaf. Zooals men weet stond de keet van v. R. in de onmiddellijke nabijheid en was deze ge heel ontruimd en lagen de goederen een klein stukje van de woning verwijderd. ONGELUK. Door het onverwacht de weg oversteken van den weg te Hollebalg werd Mevr. H. Stadig-de Haan, welke achter de autobus van de firma Naastepad vandaan kwam, aangereden door de auto van Dr. Bee- ker. In bewusteloozen toestand werd mevr. St. bij de fam. D. binnengedragen, waar dr. Bee- ker geneeskundige hulp verleende. De toestand bleek tamelijk ernstig, waar hersenschudding werd geconstateerd. Tevens had de getroffene een gekneusde pols. DEN OEVER. HOOG WATER. Door de ge weldige Noord-Westerstorm was Zaterdag avond het zeewater bij Den Oever zeer hoog opgekomen. Het stond 70 c.m. hoog op de los- wal van de werkhaven. Aan verschillende ma terialen, die in de gebouwen aanwezig waren werd veel schade aangericht. EEN GOEDGESLAAGDE V.A.R.A.-AVOND. De VARA-avond j.1. Zaterdagavond is uit- GEMEENTE ANNA PAÜLOWNA. j nemend geslaagd. Ruim 700 enthousiaste aan- wezigen van alle richtingen waren samenge stroomd en hebben genoten van het ensemble „The Ramblers." Telkens klonk een daverend applaus en niet minder bij het optreden van de bekende ra dio-zanger Albert de Booy. Als spreker trad op dezen avond de heer Swierstra, welke een korte uiteenzetting gaf van het verloop van de VARA in de afgeloo- pen 10 jaar. Tot slot dankte de heer Zetzema, voorzitter van de afdeeling Wieringen, allen die hebben medegewerkt voor het welslagen van dezen avond en werd de avond besloten met een gezellig bal na. INGEZONDEN STUKKEN. HET BUREAU VOOR KRAAMHULP. De commissie voor Kinderhygiëne, welbe kend door de consultatiebureaux voor zuige lingen en kleuters, welke door haar in de provincie Noordholland opgericht zijn, en nog steeds worden, houdt zich eveneens bezig met de opleiding van leerling-bakers, teneinde de aanstaande moeders in de gelegenheid te stellen zich te verzekeren van weinig kostba re, en toch goede en gediplomeerde hulp, zoowel voor moeder als kind, als in de huis houding, gedurende de eerste veertien dagen na de bevalling, en zoo noodig langer. De Commissie heeft aan' deze opleiding verbonden een bureau voor Kraamhulp, waar aan de bakers, na afgelegd examen, verplicht zijn verbonden te blijven voor den tijd van minstens een jaarzij krijgen zoodoende werk door middel van het bureau, en kunnen daaraan ook langer dan een jaar verbonden blijven indien zij hare verplichtingen nako men en in hun werk blijken te voldoen. Ook kunnen zich bij het bureau aansluiten alle bakers, die elders een wettig diploma verkre gen hebbenmaar ook alleen in dat geval. Want het is de bedoeling van de Commissie, moeder en kind te beschermen tegen alle juf frouwen, die zich baker, of kraamverzorgster, of verpleegster noemen, en die een getuig schrift bezitten van een of andere „wilde" opleiding, die op dien naam geen recht heeft, en die aan de leerlingen,, na een cursus van zeer korten duur een z.g. diploma geeft, soms zelfs, zonder dat de leerling ooit practisch heeft gewerkt, d.w.z. zonder dat zij zich ooit heeft bezig gehouden met de verzorging van moeder en kind, en haar wijsheid slechts B. K. C. - Nieuws B. K. C. 3 heeft in Den Helder van H. R. C. 6 met 3—1 verloren. Ook B. K. C. 4 kon het tegen Callantsoog I niet bolwerken, met 3-2 werd verloren. B. K. C. I heeft in een goede wedstrijd •mtt 3—'2 gewonnen van de Amsterdam- sche O. S. Z. V. voor K.N.V.B. beker, zoo dat B.K.C. nog weer een ronde mee- bekerd. Z.A.P.-Nieuws. In een spannende strijd heeft Z.A.P. I met 3-2 van Zee vogels I van Egmond gewonnen, de ruststand was 0-0. Z.A.P. 2 verloor in Schagen met 0-4. Z.A.P. 3 speelde te Alkmaar tegen A.F.C. en verloor met 2-3. Nog moet worden gemeld dat in de rust 6 Z.A.P.-spelers tot de minder aangename ontdekking kwa men dat hun portemonnaie was gesto len te zamen ongeveer f 20. Zeer on sportief. A.s. Zondag moet Z.A.P. I naar Vios I Warmenhuizen. BREEZAND. uitvoering „Concordia" Voor een heel klein doch dankbaar pu bliek heeft de Harmonie „Concordia" voor haar donateurs en kunst-lievende leden een uitvoering gegeven o.l. van den Heer J. W. Iierstworm. Zeer jam mer voor de vereeniging dat de op komst zoo klein was, daar het een zeer goede uitvoering was. EEN SUCCES. De door bemiddeling van den heer E. Bruins te Slootdorp ingevoerde trek paard merrieveulens werden op de op 19 Oct. te Hoofddorp gehouden veulenkeuring bij een aanbieding van 15 stuks geplaatst 1. Lucre- tia van J. D. Aij 2. Lies van R. L. Waiboer, 3. Kadee van K. J. Kaan, allen te Anna Pau- lowna en verwierf elk een invoerpremie groot f 50. GEMEENTE ZIJPE. Schagerbrug. Maandagavond was in het „Wapen van Zijpe" een vergade ring belegd om te komen tot de oprich ting van een gymnastiek-vereeniging te Schagerbrug. Een twaalfal dames en heeren waren aanwezig. De heer Jaring hield een korte inleiding en stel de den aanwezigen voor den leider der gymnastiekvereenigingen te Sint-Maar tensbrug en Barsingerhorn, den heer Met van Oudkarspel. Deze kreeg hier na de gelegenheid tot het geven van de noodige inlichtingen. Het resultaat was, dat een voorloopig bestuur kon worden samengesteld, bestaande uit mej. A. Thomasz en de heeren P. Vries en A. Pool te Schagerbrug, den heer A. Bakker, Keinsmerbrug, en den heer A. Noot te Stolpen. Getracht zal wor den een voldoend aantal leden tc ver krijgen. Liefhebbers daartoe kunnen zich bij boveengenoemde bestuursleden aanmelden en tevens bij den heer Kui per in „Het Wapen van Zijpe". Op Woensdag, 30 October wordt al daar nog eenmaal vergaderd, waarbij MARKTBERICHTEN. DE KAASMARKT. Alkmaar, 18 Oct. 1935. Op de gehouden kaas markt waren in totaal 68 stapels, wegende 131000 K.G. kaas aangevoerd waarvan de prij zen als volgtFabriekskaas 45 stapels kleine f 23 1 stapel Commissie (blank) f 18. Boe renkaas 4 stapels Commissie Kleine f 19.50 en 18 stapels Commissie f 21. Alles met rijks- merk. Handel stug. te Hoofddorp gehouden veulenkeuring bij een aanbieding van 15 stuks geplaatst 1. Lucre tia van J. D. Aij 2. Lies van R. L. Waiboer, Kadee van K. J. Kaan, allen te Anna Pau- lowna en verwierf elk een invoerpremie groot f 50. Coop. aankoopvereen. „W.-Meer" G.A. gevestigd te Middenmeer. Bovengenoemde vereeniging hield Vrijdagavond 18 Oct. haar 1ste jaarver gadering in Hotel Smit te Middenmeer onder leiding van haar voorzitter, de heer G. Schoorl, die in 't bijzonder ter vergadering welkom heette den heer J. G. Bessem, Directeur van het Cen traal Bureau te Rotterdam. Na opening en notulen leverde de secretaris, de heer H. ten Hoeve, een jaarverslag dat werd goedgekeurd. De penningm., de heer Th. List, gaf rekening en verantwoording van het financieel beheer. Na uitgebracht rapport van den Raad van Toezicht bij monde van den heer J. G. Addens, werd met algemeen© stemmen besloten den penningm. dank te zeggen voor zijn werk en hem décharge te verleenen van het ge voerde beheer. Op voorstel van het bestuur werd be sloten geen contributie en geen entrée gelden te heffen De WelEd. Heer J. G. Bessem deed hierna eenige mededeelingen over mogelijke bouw van een districts magazijn voor alle landbouwbenoo- digdheden' te Kolhorn. Verder werd met algemeene stem men besloten dat de vereen, zal toetre den als lid van het Centraal Bureau. Binnenkort zal nog en ledenvergade ring worden gehouden, doch van meer propagandistische strekking, alwaar ook een administrateur voor de vereen, benoemd zal worden. De voorz. sprak nu een woord van hartelijken dank tot den heer Bessem die de zaal ging verlaten omdat hij de zen avond nog een vergadering moest bijwonen. Verkiezingen. Als bestuursleden moesten aftreden de heeren Th. List en G. Smid, herkiesbaar. De heer List gaf te kennen dat hij, wegens te drukke werkzaamheden, niet weer voor benoe ming in aanmerking wenschte te ko- mn. Hiervoor in de plaats werd nu ge kozen de heer P. G. Luth, teiwijl de heer G. Smid werd herbenoemd. Als lid van den Raad van Toezicht moest aftreden de heer Th. Tijsma, niet herkiesbaar. In zijn plaats werd benoemd de heer Jac. Dieleman. Als plaatsverv. bestuursleden traden af de heeren P. G. Luth en Th. Oosten- Ibrug, herkiesbaar. Waar de heer Luth was benoemd tot bestuurslid, werd zijn DE GRAANMARKT. xr Alkmaar, 18 Oct. 1935. Op de gehouden I Pla3^s ingenomen door den heei N. oen tt r Rere-en en de heer Oostenbrua Landbouwtentoonstelling aan boord van een schip. Het motorschip „Antoinette" van het Land- en Tuinbouwbureau, der I. G. Farben-industrie Aktiengesell- schaft, wat is ingericht als tentoonstel lingsschip zal dezer dagen haar lig plaats kiezen te Slootdorp. Aan boord van dit schip is een en ander tentoongesteld door middei van diorama's en kaarten op het gebied van land- en tuinbouw. Men zal er achtereenvolgens aantref fen de afdeelingen Landaanwinning, Akkerbouw, Kunstmest, Veehouding, Tuinbouw en een afdeeling diversen waar o.a. ook de aandacht wordt geves tigd op het ontsmetten van zaaizaad inkuilen van gras enz. Donderdagavond zal van 7—9 uur land- en tuinbouwfilms worden ver toond, terwijl Vrijdag van 9 uur v.m. tot 2 uur n.m. de tentodhstelling is te bezichtigen. Flevo - Nieuws. Flevo I Sport I, 3—1. Flevo a Twisk b 2—1. Het was voor Flevo wederom een succesdag uit twee wedstrijden alle vier punten weer in de wacht gesleept, het wordt bijna te mooi om waar te zijn. Allereerst speelden de adspiranten tegen de Twisker dito's en wisten mei 2-1 hun meerderheid te bewijzen, alhoe wel tegen het einde een leelijke in zinking kwam, waar Twisk toen handig van gebruik maakte door een tegenpunt te scoren. Technisch hebben de Flevo-jongens beter gespeeld dan Twisk, de ovei win ning was dan ook ten volle verdiend. Met eenige angst en vreeze hebben we de wedstrijd Flevo I tegen Sport I tegemoet gezien, niet omdat we geen vertrouwen in de ploeg hadden, cloch Vreuling ontbrak daar hij Zaterdag ging trouwen en Van Ascli moest voor familie-bezoek noodzakelijk naar Gro ningen. Sport die in het begin niet erg hoog aangeslagen stond had Oudedijk verleden week verslagen en bleek zich dus hersteld te hebben. Wat zou dat moeten worden. Het is goed geworden want met hand en tand is de zege bevochten. Toch zijn we niet eerder gerust ge weest dan toen de stand op 3-1 was gebracht. Want de rust ging in met een mage re 1-0 voorsprong voor Flevo en een tot alles bereid zijnd Sport elftal,*vaar in een paar zeer gevaarlijke schutters bleken te zitten, wat 11a de hervatting overduidelijk bleek, toen Sport uit een mooie doorbraak Por onhoudbaar pas seerde. Maar met de tanden op elkaar zijn toen de Flevo-spelers voor de overwin ning gaan vechten. De zelfde tactiek als in Hem werd weer gevolgd n.1. Venema trok zich te rug in de half linie om op de juiste me menten naar voren te stormen en de kansen te benutten, wat tot tweemaal toe lukte. Een mooie wedstrijd was het niet, Sport speelde een eigenaardige partij waar Flevo maar geen vat op kon krij gen. Er zijn bij Sport enkele goede krachten vonral de linksbuiten was gevaarlijk en werd slecht bewaakt. De resultaten waren echter zeer be vredigend, Flevo staat nog ongeslagen met 12 punten uit 6 wedstrijden boven aan. A.s. Zondag komt Strandvogels 2 op bezoek, de concurrenten en er is nog wat te verrekenenWat zal dat worden Vermoedelijk minstens twee dagen vasten Zwart. Politie. Verloren een reservewiel van auto merk „Fisk" en een dop van olietank van motor. Inl. Politie Slootdorp. werd Graanmarkt waren in totaal 1852 HL.'s aan- Bergen en de heer Oostenbrug gevoerd, waarvan soort en prijzen als volgtherkozen. 6 H.L. voertarwe f 5.60 146 H.L. rogge f 5.25 Na een woord van dank aan de afge- a 6.75 494 H.L. gerst f 5.40 a 5.75 578 H.L. treden heeren List en Tijsma voor het haver f 5.52 a 7 378 H.L. boonen, w.o.paar-vele werk door hen in 't belang dei ver- de f 5.75 a 6 bruine (oude) f 14 en (nieuwe) seen. verricht alsmede aan den heer l 20' .<ritroen f 18 a 25 duiven f 8.40 a ^^dens voor den steun aan het be- f 910 en witte boenen f 21 a 242 Hi roodstuur v_erleend, sluit de voorzitter deze vergadering. mosterdzaad f 25 58 H.L. karwijzaad f 22, blaauwmaanzaad f 15.75 a f 18 Tuinboonen i f 12.50 a 13.50 19 H.L. erwten, w.o.kleine j groene f 8 a 9, groote groene f 14 a 18 grau- j we f 15 a 30 en vale vale erwten f 15 a 21. j Alles per 100 K.G. Handel goed. De Veemarkt. ALKMAAR, 21 Oct. 1935. Op de gehou den veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt 121 Vette koeien f 90- f 190, handel matig 17 Kalveren, w.o. gras f !20-f 40 en ve tte f 38-f 62.50, per Kg. 45-65 cent 29 Nuchtere kalv. (slacht) f 6-f 14 245 Vette Varkens (zware) per Kg. 40-46 cent. Handel stug. MARKTOVERZICHT van Jac. Knoop, Ma kelaar in aardappelen, en fruit, Dacostastraat 16, Amsterdam, telefoon 81431. Op de heden geheden markt werden de volgende prijzen gemaaktZeeuw. Bonten f 2.90 a 3.10 Blauwen f 2.90 a 3.10 Zeeuw. Eigenheimers f 2.20 a, 2.40 Zeeuw. Blauwe Eigenheimers f 2.25 a 2.40 Zeeuw Bevelan ders f 2 a 2.20 Bontestar f 2.30 a 2.40 Alle soorten Zeeuw, poters i.' 1.80 a 2 Dito alle soorten Bonken f 1.80 a 2; Haarlemmermeer en Dpolder Bonten en blauwen f 2.80 a 3 Dito Bevelanders f 2 a 2.20 Flakkeesche eigenheimers f 2.20 a 2.4C,Dito poters f 1.80 a 1.90 Spuische Eigenheimers f 2.30 a 2.50 Dito Poters f 1.90 a 2 Hillegommer zandaard appelen f 2.80 a 3.50An na Paulowna zand- aardappelen f 2.80 a 3.50, Alles per 70 kilo. Verder per 100 kilo in zakken van 50 kilo Drentsche en Overijsselschus Zand eigenhei mers f 3 a 3.40 tweede vn ucht f 2.40 a 2.60 Bonken zand aardappelen f 2.20 a 2.40. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 24 OCT. nam. 2 tot 4 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk. MIDDENMEER. Zaterdag 26 October AANVANG 8 UUR. Toegang elke leeftijd. De Warner-Bros film met Dick Powell. Raby Keeler en een keur van 1ste klas sterren. een groote kluchtige show film vol vroolijke humor met 300 van de mooiste meisjes uit Hollywood. In het voorprogramma Holl. en Buitenlandsch nieuws. Komisch 2 acter, drama, in tellect., penteekening enz.

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2