TWEEDE BLAD. VRIJDAG ib NOVEMBER 1935 No. ©1 NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR WIERINGEN EN OMSTREKEN ETHIOPISCH CONFLICT. WIERINGER COURANT Veldslag in Zuid Tigré te wachten. Men meldt uit Rome In den slag, welke binnenkort in Zuid-Tigré wordt verwacht, trachten de Italianen het initiatief te nemen. De Ethiopiërs verzamelen thans hun strijdkrachten en zoeken het zwakste punt in de Italiaansche stellingen om slag te leveren. Om een vereeniging van de Abessi- nische strijdkrachten, die dreigen door grooter aantal en meer terreinkennis sterker te worden, te beletten, besloten de Italianen de ge-isoleerde groepen te verjagen. Vier Italiaansche colonnes rukken op naar de Takazze om te trachten het front van Danakil tot aan de Takazze recht te maken. Koloniale deskundigen zijn van oor deel, dat de tegenstand van de Abessi- niërs niet lang kan duren. Karavaanleiders deelen mede, dat on der de Abessiniërs verwarring heerscht een aanzienlijke groep krijgers weigert op te rukken, anderen zijn gevlucht naar de dorpen bij de Italiaansche linie. Sas Sejocm wint terrein. Naar men uit Addis Abeba meldt, zal aan de rivier de Gheva, een zijri vier van de Takazze, tusschen Makaié en Antalo slag worden geleverd. De aanvallende Abessinische troepen be- hooren tot het leger van Ras Sejoem. Zij winnen terrein op de Italianen. Een stamhoofd uit Eritrea is met 'n detachement van 1400 geweren, met 26 mitrailleuses en materiaal naar de Abessiniërs overgeloopen. De Negus heeft hem een groole be looning gegeven. Naar verluidt zou het 'n ter dood ver oordeeld Abessiniër zijn, die naar Eri trea was uitgeweken en dienst had ge nomen in het Italiaansche leger en thans weer naar de Abessiniërs is te ruggekeerd. In den nacht is de staats-schai en de oorlogsreserve van Menelik overge bracht naar een onbekende bestem ming, misschien Hrotte in het gebied van Ankobar. Aankomst van materiaal Addis Abeba. 180 Kisten, bevattende materiaal 1 voor 12 herstelplaatsen van geweren en mitraillleuses, zijn uit Europa in Addis Abeba aangekomen. Onder leiding van dr. Brunner, oud inspecteur van politie te Weenen, een Oostenrijksch kolonel en den Zwitser- schen luitenant Borgle worden deze herstelplaatsen in elkaar gezet. Bo vendien zijn nog 5000 geweren eri mi trailleuses van het modernste type en een groote hoeveelheid medicamen ten en verbandstoffen aangekomen Binnenkort worden 400.000 gasmas kers verwacht. Gorahai zou nog in het bezit der Ehiopiërs zijn. Een officieel communiqué beves tigt het succes der Abessiniërs te An- nale, nabij Gorahai, en het buitmaken van zes Italiaansche tanks. Twaalf Italianen werden gedood en c.a. 1000 Italiaansche Somali's gevan gen genomen. Men verklaart voorts, dat Gorahai en Daggaboer nog steeds in handen der Abessiniërs zijn'. Engeland grendelt de deux. Geen invoer zonder certificaat uit staten, die geen lid zijn van den Volkenbond. Naar men meldt, is elk oogenblik een besluit van de Engelsche regeering te verwachten, dat reeds deze week van kracht zal worden, waarbij bepaald wordt, dat uit staten, welke geen lid van den Volkenbond zijn, niets meer in Engeland mag ingevoerd worden zonder een certificaat, af te geven door de Britsche ofi'icieele vertegenwoor digingen in die landen, waaruit blijkt dat de naar Engeland uit te voeren wa ren uit het land, dat ze uitvoer:., af komstig zijn. Het is duidelijk, dat daardoor de invoer van Italiaansche producten via deze staten verhinderd moet worden. DE MELKPRIJS. PERSBERIC H.T. De Noordhollandsche Centrale Crisis Melk Commissie maakt bekend, dat met ingang van Zondag 17 November a.s. de minimum straat- en winkelprijzen der losse melk, onder goed keuring van de Nederlandsche Zuivelcentrale te Den Haag, met 1 cent per Liter zijn ver laagd en met ingang van dien datum als volgt zijn vastgesteld A. voor de gemeenten Alkmaar, Bergen, Castricum, Heiloo, Hoorn, Monnikendam, Purmerend en Uitgeest op 10 cent per Liter B. voor de gemeente Edam (Edam en Vo- lendam) op 91/* cent per Liter C. voor al de overige gemeenten, welke bij de N.H.C.M.C. zijn aangesloten, op 9 cent per Liter. Dienovereenkomstig zijn de minimum straat- en winkelprijzen der melkproducten eveneens verlaagd en de prijzen der voornaam ste producten als volgt vastgesteld Gesteriliseerde melk per 1 Liter flesch 13 ct. per 8/10 Liter flesch 12 ct. Gepasteuriseerde melk per 1 Liter 12'A ct. per 8/10 Liter flesch llVa ct. Consumptie-karnemelk per 1 L. flesch 6 ct. per losse Liter 5 ct. Per losse Liter (voor de gemeenten, waar de minimum verkoopprijs der losse melk is be paald op 9 cent) 4 ct. Karnemelk met Gort per 1 Liter 10 ct. Koffieroom (2025%) per 1/8 Liter 11 ct. per 1/10 Liter 10 ct. Slagroom (4045%) per 1/8 Liter 21 ct. per 1/10 Liter 19 ct. Slagroom (50—55%) per 1/8 Liter 22 ct. per 1/10 Liter 20 ct. BINNENLANDSCH NIEUWS. HET WOORD EN DE DAAD. Die Murney is wel de grootste stommerik, dien we ooit hebben mee gemaakt mompelde inspecteur Ben net, de directeur van de politieschool, waar jonge agenten wesden opgeleid. Maar hij is sterk als een beer en armen heeft hij als van ijzer, zei briga dier Hall. -- Jawel, maar in zijn hoofd zitten grutten inplaats van hersenen. Bennet was nijdig. Sedert vier maanden tracht ik hem bij te brengen, hoe men een proces verbaal moet schrijven. Vandaar weer heb ik hem de volgende schriftelijke op gave gegeven Wat zou je doen, als je zag, dat inbrekers een winkel leeghe den Kijk eens hier, Hall, wat hij er op geantwoord heeft Als ik een inbreker zou zien zou ik hem arresteeren Hall schoot in den lach. Het denkbeeld iuitetekend TOT DIENSTWEIGERING OPGEWEKT. Predikant te Dokkum krijgt twee weken. In de zitting van Woensdag 30 October stond voor de rechtbank te Leeuwarden te recht een predikant uit Dokkum, wien ten laste was gelegd opruiing op 7 Augustus j.1. door in het openbaar gehouden redevoering, waarvan de algemeene strekking was dienst weigering en propaganda tegen den oorlog. Volgens een getuige a charge bij de behan deling dezer zaak moet de predikant tot zijn toehoorders hebben gezegd, dat zij in geval van oorlog of mobilisatie niet naar de kazer nes moesten gaan, niet moesten opkomen en geen belasting moesten betalen. De inspec teur van politie had letterlijk genoteerd „Broeders, breekt de kazernes af. Ik weet dat ik mij aan wetsovertreding schuldig maak, ik rui op." De eisch in deze zaak luidde zes weken ge vangenisstraf en heden veroordeelde de recht bank den predikant tot twee weken gevange nisstraf. WORDEN SCHOENEN DUURDER De fabrikanten overwegen prijs verhooging. Naar wordt medegedeeld, zijn de leden van de Federatie van Nederlansche Schoenfabri kanten opgeroepen tot een algemeene verga dering, waarin als voornaamste punt aan de orde zal worden gesteld een gedachten wisse ling over de mogelijkheid, om opnieuw tot een uniforme verhooging van de schoenprij- zen te komen. UITGRAVING VAN DE „KERKPLEIN". De eerste pogingen aan het strand VAN EGMOND. Met wegzuigen van het zand begonnen. Egmond aan Zee heeft zijn na-seizoen, zooals er bij heugenis nog geen geweest is. Wie de stranding van de „Kerkplein" en de „Drente" enkele weken geleden heeft gezien en de redding der opvarenden in dien storm nacht heeft meegemaakt, kijkt er even vreemd over op als hij nu aan het Egmondsche strand de jolige drukte van een zomerschen dag ziet. Als het weer het eenigszins toelaat, is het er vol menschen. 's Zondags weet men er met de auto's geen weg. De restaurants houden opnieuw open deur en wie er wat uit kan slaan, laat het niet na „prentbriefkaarten van de gestrande schepen en van de redders"! De „Drente" is gemakkelijk te bereiken de boot ligt vlak vóór den boulevard. Bij laag -- Die kerel maakt me wanhopig mompelde de inspecteur. -- Laat hem maar gerust voor het examen slagen, Bennet, en bezoig hem dan een plaats in een vreedzame «ec- tie, waar hij geen kwaad kan doen De politie-agent John Murney wan delde trotsch en statig door de straten van zijn sectie. Onder elke lau'aarn bleef hij staan en bekeek met een ie- vreden glimlach de blank gepoetste knoopen van zijn uniform. Als zijn schoolmakkers hem eens konden zien Altijd hadden ze hem uitgelachen. Af en toe gleed een scha duw over zijn frisch gelaat, wanneer de laatste woorden van brigadier Hall hem te Linnen schoten. - Altijd goed oppassen, Murney De inspecteur beoordeelt den agent slechts naar de processen-v erboaj die hij inzendt. Dus doe maar goed je best! Murney had toen stram gestaan en de handen op den naad van de broek gelegd, maar koude druppels hadden op zijn voorhoofd gestaan. Ergens in de buurt sloeg een kerk- water is het een wandeling van niet meer dan de breedte van het strand. Het is ver rukkelijk even tegen-den scheepswand te kun nen kloppen. Menigeen doet er een paar stap pen voor door het water. Maar het schip is „opgegeven", dus veel is er eigenlijk niet meer aan. Voor wie er een kwartiertje loopen langs het strand voor over heeft, is de „Kerkplein" bezienswaardiger. Het schip lijkt een gewel dig gevaarte als je er van het strand af tegen opkijkten omdat het bewoond is, valt er meer aan te zien. Sinds een paar dagen is een bezoek de moei te waard. Het materiaal voor het bergings werk, dat geleidelijk was aangebracht, is ge plaatst en heeft men met het wegzuigen van het zand een begin gemaakt. Er zijn vier zandzuigers om het schip ge plaatst, die door de scheepsmachines in be weging worden gebracht. Een wering van zandzakken is als een ring om de' „Kerkplein" gelegd en daarna wordt de zandmassa langs het schip weggezogen. Zoo kon men indertijd ook om de „Podeus" een kanaal zien ont staan, dat steeds dieper werd en dat tenslot te het schip zoo vrij maakte, dat het naar zee kon worden gesleept. Hier zal het met de „Kerkplein" waarschijn lijk zwaarder werk eischen, omdat dit schip dwars op het strand is geworpen. Voor de kijkers zal het werk er des te in teressanter om zijn. Waarschijnlijk zal men er nog enkele maanden plezier van hebben. En Egmond heeft ditmaal een seizoen, dat van het eene jaar in het andere overloopt EEN DIEVENBENDE TE ZUTPHEN. Leden van 16 tot 18 jaar. De Zutphensche politie heeft aan het einde van de vorige week een flinken slag geslagen door de arrestatie van vier jongens van 16 tot 18 jaar, die verdacht worden diverse in braken in het noorderkwartier te Zutphen te hebben gepleegd. De jeugdige inbrekers heb ben allen bekend ingebroken te hebben bij den houthandel „Denneboom", in het kantoor van den heer Teriet, bij de firma Harenberg en de firma Vroomen. De buit bestond uit geld en sigaren. Zoowel het geld als de siga ren hebben de jeugdige delinquenten ver deeld. Op verzoek van den commissaris van politie te Zutphen heeft de Roterdamsche politie op een schip te Rotterdam een schip persknecht gearresteerd, die tijdens het ver blijf van het schip te Zutphen aan de inbra ken heeft deelgenomen. Alle bendeleden zijn ter beschikking van de justitie gesteld. TUSSCHEN EEN DORSCHMACHINE. Te Erp (N.Br.) is het 5-jarig zoontje van den landbouwer H. v. d. K. tusschen een dorschmachine geraakt. Deerlijk verwond werd de kleine opgenomen en naar het R.K. Ziekenhuis te Helmond vervoerd. Het knaap je verkeert in levensgevaar. BLOEDIGE BROEDERTWIST. Om een meisje. Woensdagavond om half zeven is ten huize van W. F. v. d. L. in het Noordeinde te Lei den een twist ontstaan tusschen dezen eh zijn 26-jarigen broer A. F. v .d. L. een woon schuitbewoner. De twist is ontstaan over een meisje, met wie laatstgenoemde verloofd is geweest en die thans bij zijn broer in het Noordeinde ver toeft. De woonschuitbewoner heeft zijn broer met een zakmes vier steken toegebracht n.1. in linkerzijde, rug, oksel en bovenarm. De gewonde is in het Academisch zieken huis verbonden. De dader is in arrest gesteld. EEN JARIGE VAN 103 JAAR. De oudste inwoonster van Den Haag, mej. W. J. van Ravesteyn, Malakkastraat 103, heeft Woensdag haar 103den verjaardag gevierd. De burgemeester heeft haar langs schrifte lijken weg de gelukwenschen van het gemeen tebestuur doen toekomen. 60 36 Nuchtere kalveren f 6 a 12 25 Scha pen (magere) f 10 a 15 165 Schapen (vette) f 16 a 22 160 Lammeren f 8 a 12 18 Varkens (vette) per Kg. 40—42 cent115 Biggen f 11 a 14 Konijnen 4050 cent24 Kippen 30 70 centEenden 45 cent en Hanen 20—70 ct. Eierveiling Schagen. Veilingsbericht van Donderdag 14 Nov. 1935. Aange voerd 20.000 Kipeieren. Prijs 47-52 Kg. 340 a 400 54-56 Kg. 420 a 440 58-60 Kg. 510 a 550 62-ij5 Kg. 510 a 560 Eendeieren 500 stuks. Prijs 230 a 250 Alles per 100 stuks. Siichtiny „Heldersche Eierveiling.". Noteering van 14 Nov. 1935. Aange voerd 15310 Kipeieren. Eendeieren 112. Prijs 48-51 Kg. 320 a 400 52-54 Kg. 320 a 400 55-57 Kg. 390 a 480 58-60 Kg. 510 a 560 64-67 Kg. 550 a 600 Kleine eieren 320 a 340. Eendeie- rtn 240 a 250. Alles per 100 stuks. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. MARKTBERICHTEN. Hoorn, 14 Nov. 1935. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt1 stapel kleine fabriekskaas f 18 12 stapels kleine boerenkaas f 19 en 3 stapels boerencommissiekaas f 19 en 3 stapels boe- rencommissiekaas f 19. Totaal 16 stapëls, we gende 5159 K.G. De handel was goed. Schagen, 14 Nov. 1935. Op de heden gehou den weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt8 Paarden f 150 a 350 24 Gelde- koeien (mag.) f 90 a 140 54 Geldeoeien, vette f 140 a 200 12 Kalfkoeien f 140 a 190 65 Vaarzen f 60 al30 19 Graskalveren f 40 a B.K.C.-Nieuws. Te spelen wedstrijden op Zondag as. 10 uur B.K.C. 4 Dirkshorn I. 2 uur B.K.C. I - D.O.S. I Beker wedstrijd. Voor deze wedstrijd zal veel belang stelling bestaan, daar D.O.S. een sr.er- ke 2e klasser is, welke B.K.C. wel te machtig zal zijn. We zijn benieuwd hoe B.K.C. het er zal afschieten en hoewel D.O.S. wel met de overwinning zal gaan strijken, hopen we heel erg dat het toch niet zonder moeite zal gaan. Als scheidsrechter is aangewezen C. J. Mol Jr. B.K.C. 2 moet om 10 uur in Den Hel der spelen tegen H.R.C. 7. B.K.C. 3 en de adspiranten zijn vrij. Zaal Kossen. Wegens uitvoering a.s. Zondag geen bioscoop. Gevaarlijk. Op het drukke verkeers punt nabij Veerburg geraakte deze week een vrachtauto van den Heer Telleman van Anna Paulowna in bot sing met een groote tankauto uit Friesland, waarbij de wagen uit Fries land het meest werd beschadigd. De politie was spoedig aanwezig omtrent de schuldvraag. Daan en Tommy in Zaal Slikker Zondag zullen Daan en Tommy in Zaal Slikker hun medewerking verlee- nen aan de uitvoering van de Mando line-club „Kunst, en Eer." Biljarten. Van de biljartclub speel de bij den heer C. Slikker groep I le gen groep 3. Van groep 1 wonnen de heeren F. Alkemade, H. Ruijscnaars, Jb. Rozenbroek ieder twee partijen, de heer L. Elfrink 2 en de heeren C. Doorn en P. Govers ieder 1 partij. Deze wed strijd eindigde dus met den stand 8-8. Loop der bevolking. Ingekomen Mej. A. Keppel van Apeldoorn A. A. Kasten van Aalten mej. A. M. C. Meij ers van Tilburg D. J. Doets van Am sterdam. Vertrokken: W. van Silfhout en echtg. naar Hilversum N. Velt.man-Liefheb ber naar Zijpe mej. W. Wijma naar |Den Helder mej. K. O. Dolatowski .naar Amsterdam mej. C. A. Borst naar Zijpe G. M. Maatje naar Almelo; R. Kruseman naar Dinslaken (Dld.) G. Simons naar Huizen L. J. Vlugt Callantsoog; mej. T. Everts naar Bar- singerhorn. BURGERLIJKE STAND. Geboren Frederik Jacobus Jozef, zoon van C. J. M. Harmsen en E. M. Rozenbroek Hugo, zoon van A. Men- heere en A. J. v.d. Voort Cornelis Hu- bertus, zoon van A. Huiberts en E. J. Leek Cornelis Jan, zoon van D. Kep pel en M. Raap Aaltje, dochter van J. Roos en E. C. Oltmans Rie, doch ter van C. K. Hamelink en P. J. M. Ma- zure Nicolaas, zoon van N. A. Nap en J. Weststrate. Ondertrouwd W. B. Pastoor en A. Glim Jac. Groenveld en C. A. Esse- veld. Getrouwd W. F. van Silfhout en W. Hopman. Overleden G. v.d. Berg, oud 48 jr., L. van Wieringen—Roodenburg, oud 72 jaar. Politie. Gevonden autoband met velg kinder-portemonnaie met inh. Aan komen loopen bruine hond. GEMEENTE ZIJPE. klok twee uur. Plotseling een geluid als van brekend glas. Onwillekeurig schoot Murney's hand naar den achterzak, waar zijn gummistok zat. Het geluid kwam van het huis op den hoek, waar vele kan toren waren. Zachtjes liep Murney er heen. Op de eerste verdieping was het groote rolluik niet heelemaal dicht een zwakke lichtschijn drong door een spleet. Murney bracht het linkeroog bij de ze spleet. Voor een kluis knielden twee mannen en bewerkten ze met een zuur stof-apparaat. Naast hen lagen twee revolvers. John Murney had tijdens zijn oplei ding op de politieschool meer dan eens een lezing moeten hooren over de wij ze, waarop men zich moest gedragen tegenover nachtelijke inbrekers, maar nu kon hij zich niets meer herinne ren. Waar had hij toch zijn revolver Verdraaid, die had hij huis laten lig gen Hij had ze toch opzettlijk onder zijn kussen gelegd om ze in geen ge val te vergeten De twee mannen waren erin ge slaagd, de kluis open te breken. Mur ney haalde diep adem. Toen wierp hij zich met de volle kracht van zijn hon derdzeven-en-negentig pond tegen het rolluik. Het was een zeer onhandige, maar buitengewone doortastende be weging, een gekraak van splinterend hout, rolde hij de kamer binnen als een groote donkere massa. De twee mannen schoten overeind De een greep vliegensvlug naar zijn wapen, maar Murney snelde op hem toe. Een schot ging af. John had het gevoel, alsof iemand hem: met gloeien de naalden in den linkerarm prikte. Hij stiet zijn grooten, dikken schedel tegen de kin van zijn tegenstander. Krakend vielen de twee op den grond. Toen snelde ook de ander op hem toe en sloeg Murney met een stomp voorwerp op het hoofd. John greep hem bij de keel en kneep hem, tot hij in elkaar zakte, terwijl hij den ander met de voeten bewerkte. Pas toen hij voelde, dat ook die bezweek, stond hij langzaam 011 met groote moeite op, Officieel. INRICHTINGEN welke Gevaar, Schade of Hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders der Gemeente ZIJPE brengen ter openbare kennis, dat het verzoek van de N.V. Bataafsche Import Mij. te 's-Graven- hage om op het perceel, kadastraal be kend in Sectie F. No. 630 (perceel Nierop) een ondergrondsche benzine bewaarplaats met aftapinriehting te mogen oprichten, door hen is ingewil ligd. ZIJPE, den 11 November 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd. D. BREEBAART. De Secretaris, J. A. DE BOER. BURGERLIJKE STAND. Van 8 t.m. 14 November 1935. Geboren Willem Albert, z.v. Jacob Backer en Jacoba van Liere Gerrit, z.v. Jan Modder en van Elizabeth Thoes Jan Dirk, z.v. Jan Pieter Schermer en van Jannetje Glas. Ondertrouwd Gecne. Getrouwd Cornelis Johannes Groen, oud 31 jr., veehouder te Castri cum, en Catharina Maria Klaver, oud 23 jr., alhier Cornelis Wit, oud 34 jr., tuinbouwer te St. Maarten, en Maria de Boer, oud 34 jr., alhier. Overleden Neeltje Schermerhorn, 57 jr., echtgenoote van Andries Lam- bertus Zuidscherwoude. (overl. te Alk maar.) Schagerbrug. De Gymnastiekvereeni- ging „Ons Genoegen" welke na veie jaren van rust, weder uit hare slaap is geroepen verheugt zich in een groot leden-aantal, pl.m. 28 kinderen zijn in geschreven als adspirant-lid terwijl 24 dames en heerenleden zich opgaven. Door B. en W. van Zijpe is toestem ming verleend om te oefenen in het Gymnastiek-lokaal van de O.L. School alhier, terwijl de uitvoering gegeven zal worden in het lokaal van den heer S. Kuiper. OUDESLUIS. De Ouder-Commissie alhier hield Dinsdag een bijeenkomst n het Gymnastiek-lokaal der Openba re Lagere School, waarin Dr. Boerma „de Verzorging van het gebit der kin deren,, behandelde. Het Dagel. Bestuur der Gem. Zijpe was den geheelen avond aanwezig als bewijs van warme belangstelling. De heer H. Jippes opende de verga dering met een hartelijk welkomst woord. waarna voorlezing en goedkeu ring der notulen volgde. De leden der Ouder-Commissie hadden door per soonlijk bezoek reeds 45 van de 50 ge zinnen tot deelname weten te bewegen, voorwaar een resultaat dat hulde ver diende. Dr. Boerma werd nu het woord ver leend. Naar aanleiding van de plaat „Poets Uw tanden en laat geregeld Uw gebit nazien" zette hij de groote waar de uiteen van het schoonhouden der tanden door borstelen. Mooie goed on- dehouden eigen tanden zijn een sie raad Een gezond gebit is noodzake lijk voor een geregelde spijsvertering Spreker ondervond het dagelijks meerdere malen bij zijn patiënten, die sukkelden aan een „slechte" maag of ingewandsstoornissen. want zijn arm begon hevig pijn te doen. Hij bond de twee mannen met zijn riem en een stuk touw, dat hij in een hoek van de kamer had gevonden, vast, want natuurlijk had hij ook de hand boeien thuis gelaten. Toen ging hij zitten op zijn twee ge vangenen, haalde zijn notitiehoekje te voorschijn en begon bij het licht van zijn zaklantaarn te schrijven. Den eersten keer steunde hij zacht jes, maar niet van de pijn. Met gefronst voorhoofd schreef hij een paar woorden op, haalde ze weer door schreef opnieuw en kreunde. Het ging heel langzaam en de dag begon al te schemeren, toen hij klaar was met zijn letterkundig werk. 's-Ochtends vond men den agent John Murney bewusteloos tengevolge van zijn groot bloedverlies liggend op zijn bewustelooze gevangenen. Zijn hand hield het notitieboekje stevig vast. Daarin stond met zijn kinderlij ke, onbeholpen handschrift „Twee inbrekers gezien. Dezen gearresteerd."

Wieringer courant | 1935 | | pagina 3