ETHIOPISCH CONFLICT. KONINGIN CHRISTINA. KONINGIN CHRISTINA. DE CHINEESCHE WOLHANDKRAB. vindt, is een feit, dat ondanks de groo- te warmte hier, nog moeilijk door wil dringen tot mijn brein, dat evenals dat van ieder mensch, zoo gaarne toi cri- tiek geneigd is. In ieder geval heb ik mij in den mas sa-dans van Sumatra's Oostkust mee bewogen als een gehypnotiseerd we zen, met een eigen wil, doch geheel on derworpen aan den machtigen wil van dien verre, het magma der aarde, dat zijn grillen ditmaal naar hier uit strekte. De Indische fiets. Binnenkort zal te Soerahaja worden begonnen met het bouwen van een groote rijwielenfabriek. Voorloopig zal de fabriek ingesteld worden op een capaciteit van 3000 rij wielen per maand, welke productie echter gemakkelijk tot 5000 stuks op te voeren is. Voorloopig zullen enkele onierdee- len nog uit Europa moeten worden aan gevoerd, doch het ligt in de bedoeling, d%t zoo spoedig mogelijk het geheele Indische rijwiel in Indië gefabriceerd zal worden. U £J V -Al wat U noodig Hoofdpijn, Kiespijn, heeft om deze pijnen te verdrijven is een Mijnhardt's Poeder. Per stuk 8 ct.doos 45 ct. Bij Uw Drogist. De overstroomingsramp in Frankrijk. Zeer groote materieele schade. De overstroomingen in Frankrijk nemen een steeds dreigender karakter aan, terwijl de regen hlijft aanhouden De weervoorspellingen geven nog niet. veel hoop, dat de regen binnenkort zal ophouden. Vooral te Nantes hebben de overstroomingen zich uitgebreid. Het water is thans doorgedrongen tot het centrum van de stad en staat daar 3 cm. hoog. Onder de bevolking heerscht groote ongerustheid. In de magazijnen en winkels wordt met man en macht gewerkt om de koopmans goederen in veiligheid te brengen. Er is belangrijke schade aangericht. In de omgeving van de stad zijn duizenden ha. vruchtbaar land ondergeloopen, waardoor duizenden gezinnen van land bouwers tot den bedelstaf dreigen te ge raken. Ook het gebied van Blois heeft het zwaar te verantwoorden. Het verkeer tusschen Blois en Tours is onderbro ken. Bij Niort is bet verkeer eveneens onmogelijk geworden. Angoulèmes wordt door het wassen van de Charcn- te bedreigd. Bij Saint Michel zijn uitge strekte wijngaarden overstroomd, de Loire beeft een peil van 8.70 meter be reikt. De Garonne heeft vele wegen verwoest. De gemeenten Cerons, Gar- sac n Langon zijn vrijwel gc-isoleertl. In Vendée is het weer buitengewoon -slecht. Hier hebben hevige onweders gewoed, die van zware regen- en hagel buien vergezeld gingen. Te Parijs zijn evenals te Lyon alle kaden ondergeloopen. Overal in liet land zijn de dijkwachten gealarmeerd. Tal van dijken zijn reeds bezweken. Ook in België hoog water. De regens van de laatste dagen heb ben de rivieren in het Zuiden van de provincie Luxemburg buiten de oevers doen treden, o.m. de Rulles en de Se- mois. Te Moyen*moesten de bewoners naar de verdiepingen der huizen vluch ten. Ook in de streek van de Maas en de Sambre vreest men overstroomin gen. Te Namen en Dinant staan reeds vele kelders onder water. In het gebied van de Lesse heeft de overstrooming een aanzienlijke uitgebreidheid gekre gen. Het lage gedeelte van Rochefort staat geheel onder water. Paniek onder New Yorksche moeders. Krankzinnige verdronk kin deren. De politie tc New York is overgegaan tot arrestatie van Gussie Friedmann, een vrouw, die twintig jaar in een ge sticht voor geesteszieken is opgeslo ten geweest en die dezer dagen weer vrij was gelaten, daar men meende, dat zij thans zonder gevaar voor de ge meenschap wel weer onder de men- schen kon verkeeren. Zij is 45 jaar oud en ziet er, geheel tandeloos. uit als een heel oude vrouw. De politie verdenkt er haar nu ech ter van een baby van 10 maanden te hebben verdronken. Het kind was met kinderwagen en al ontvoerd voor een woonhuis in Eatstside. Ruim vierhonderd agenten van poli tie zijn een nacht in de weer geweest met het instellen van een onderzoek in de omgeving, evenwel zonder resul taat. Reeds was men begonnen met het afdreggen van East Rivier, toen men plotseling Gussie Friedmann ont moette, die een tweede kind in de rich ting van het water duwde. Zij werd onmiddellijk gearresteerd, tot groote verlichting van de moeders in deze stadswijk, onder wie reeds een paniek was uitgebroken daar het gerucht de ronde deed, dat een massamoordenares dreigde ieder kind, dat zij te pakken kon krijgen, te verdrinken. 17 Januari Hauptman's electrocutie. Officieele getuigen der recht stelling reeds uitgenoodigd. De directeur van de staatsgevange nis te Trenton, kolonel Kimberling, heeft Hauptmann in zijn doodcel een bezoek gebracht en hem medegedeeld, dat de terechtstelling op Vrijdag 17 Jan. a.s. is bepaald. Op deze mededee- ling antwoordde Hauptmann niets, doch keek slechts wild in het rond. Later bracht hem zijn echtgenoote een bezoek, dat een half uur duurde, doch ook tegenover haar liet hij zich ten aanzien van de mededeeling van den gevangenisdirecteur niet uit. De directie der gevangenis heeft in middels besloten, van nu af aan de echtgenoote van Hauptmann, indien zij althans den wenscli daartoe te ken nen geeft, toe te staan, haar man iede ren dag te bezoeken en haar zooveel mogelijk tegemoet te komen. Hoewel het Hof van gratie eerst in zijn zitting van Zaterdag a.s. over het lot van Hauptmann definitief zal be slissen, zijn reeds de uimoodigingen aan de officieele getuigen der electro cutie toegezonden. MILLIONNAIRS STERVEN UIT. Millionnairs sterven uit. Niet dat men werkelijk geen enkelen million- nair meer vindt. Zoo erg is 't niet. In Amerika, bet land, waar zij vroeger, en vooral na den oorlog als paddestoe len uit den grond oprezen, vindt men nog genoeg rijke lieden, doch de be- moei-ingen der Amerikaansche Regee ring, om door een verlaging van de groote Amerikaansche inkomens een soort verdeeling van den rijkdom te bereiken, schijnen niet zonder succes te zijn geweest. Volgens de laatste schat tingen, welke het Officieele Bureau voor de Statistiek heeft gedaan, blijkt, dat het aantal millionnairs belangrijk is teruggeloopen. In 1933 hadden 4ö bur gers der Vereenigde Staten een jaar- lijksch inkomen van een millioen dol lar. In 1934 was dat aantal terugge loopen tot 32. Dat is wel zeer merk waardig, als men nagaat, dat de inge komen belastingen voor de regeering in het vorig jaar grooter waren dan die van 1933. In 1933 werden 10.845.654- dollar aan belastingen betaald in 1934 werden 12.456.262 dollar aan be lastingen betaald. ABESSINIERS VALLEN OP TWEE FRONTEN AAN. Uit Addis Abeba wordt gemeld volgens hier verspreide geruchten zouden zich zoowel aan het Noordelijk als aan het Zuidelijk front hevige gevechten ontwikkelen. In het Noorden zouden de troepen van Ras Kassa en Ras Sejoem gebruik hebben gemaakt van het plotseling intreden van den regentijd om met sterke afdeelingen hun reeds begon nen opmarsch naar Aksoem voort te zetten. De Italianen zouden krachtig tegenstand bie den en zich hebben genesteld in blokhuizen, achter machinegeweerstellingen en terrein versterkingen. Verdere geruchten maken er melding van, dat ook de legergooep van Ras Desta in het Zuiden tot den aanval is overgegaan. De Abessinieërs zouden hier straalsgewijze in drie colonnes oprukkende eerste colonne zou optrekken naar Jet, de tweede naar Lug Ferrandi en de derde langs de grens van Ken ja. Ras Desta zou de straalsgewijze aan- valstactiek hebben gekozen om zich te hoe den voor verrassingen op zijn vleugels. Hij zou 60.000 man tot zijn beschikking hebben. Officieel wordt medegedeeld dat Dinsdag geheel Tembien ten westen van Makalé door de Abessiniërs is heroverd. De Italianen vluchtten zonder tegenstand te bieden en lieten een tank en een vrachtau to achter. Hieraan wordt toegevoegd dat de Italianen op hun terugtocht een dorp in brand staken. OM ABESSINlë. 1 Februari petroleumembargo. Het „Oeuvre" houdt zich bezig met de vraag, waarom de Britsche genera le staf onder alle omstandigheden zoo snel mogelijk een einde vvensclit te ma ken aan den strijd in Abessinië. Ter wijl het aanvankelijk scheen, alsof Engeland zou wachten toi de Italiaan- sche actie in Abessinië zou doodloopen, blijkt thans, dat de Britsche generale staf van een andere meening is. Hij wenscht, dat de oorlog onmiddellijk moet worden beëindigd, want indien Italië beslissend zou worden geslagen, zou deze overwinning van een gekleurd ras op blanken onaangename gevol gen voor de koloniale mogendheden kunnen hebben. Engeland vreest dan nieuwe onlusten in Egypte, Palestina en Britsch Indië. Met het oog op het Europeesche evenwicht zou Engeland verder niet wenschen, dat de militaire beteekenis van Italië al te zeer zou achteruit gaan. Daarom dringt de ge nerale staf er op aan, dat de sanctie maatregelen worden uitgebreid tot een petroleum-embargo. Te Londen, Parijs en Genève is men van meening, aldus genoemd blad, dat de op 20 Januari bij eenkomende Volkenbondsraad zal be sluiten tot afkondiging van het em bargo op petroleum met ingang van 1 Februari. Vliegtuigen blijken goedkooper te zijn dan kameelen. Reizen per kameel behoort in Noord en Oost-Afrika nog lang niet tot het verleden. Lange karavanen trekken door den Soedan naar Ethopië, naar Lybië en vandaar naar Erythrea. Ka meelen, zoo heeft de Italiaansche koloniale overheid geconstateerd, die met behulp van deze dieren haar sol daten naar het front wilde zenden, zijn echer heel wat kostbaarder dan men dacht. Een kameel kost per 1000 mijlen 1200 pond sterling, terwijl een vliegtuig per 1000 mijlen 800 pond ster ling kost. Inlandsche soldaten uit Ery threa geven echter de voorkeur aan reizen per kameel. Zich dichter bij den grond te bevinden, lijkt hun veili ger CINEMA DE HAAN WÏERINGEN Binnenkort verwacht Greta Garbo in Ons Lichaam en onze Gezondheid. Kunstmatige ademhaling. In ons land wordt meestal bij kunst matige ademhaling de methode van Silvester toegepast. Hierbij wordt, bij drenkelngen b.v., (na reiniging van mond en keel, naar voren brengen van de tong, even op de huik leggen met het hoofd lager om eventueel water door den mond t^aten afvloeien), de patiënt op den rqpf Alegd (met de schou ders iets hooger. een kussentje onder te leggen), ^jp orden gelijktij dig en langzaam (tienmaal per mi nuut), de armen over het hoofd ge strekt en terug bewogen. Nu raadt dr. J. W. Loos in het Ned. Tijdschr. v. Geneesk. aan, liever de methode van Schaf er toe te passen, die nog eenvoudiger is en ook in de meeste landen bij voorkeur gebruikt wordt Na inspectie van de mondhol te wordt de patiënt voorover gelegd, met het hoofd ondersteund door den onderarm, zoodat neus en mond vrij liggen. De persoon die de bewerking uitvoert, plaatst zich schrijlings over den schijndoode, met het gezicht naar diens hoofd gekeerd. Hij buigt zich voorover en drukt met wijduitgesprei- de handen de borstkas ter hoogte van de 11e en 12e rib na eenige tellen richt hij zich op (de handen te plaatse latende) en heft den druk eenige tellen op, enz. Bij de methode van Schafer is dus niet de inademing maar de uitademing actief de inspiratie wordt aan de elasticiteit van de borstkas overgela ten. Slijm en vocht worden bij deze me thode gemakkelijker ontlast. Eén per soon kan desnoods twee drenkelingen tegelijk helpen. BINNENLANDSCH NIEUWS. Urk trekt uit het Werkfonds. Voor een millioen aan straat steenen. De bestrating op Urk verkeert in 'n zeer desolaten toestand. Derhalve heeft het gemeente-bestuur een beroep op het Werkfonds gedaan ten behoeve van een geheel nieuwe bestrating, waarvoor naar schatting ruim een mil lioen steenen noodig zullen zijn, be halve de andere materialen. Deze steun is thans toegezegd. Agent kwam juist op tijd. Maandagavond laat hoorde een sur- veilleerend rijwiel-agent in de nabij heid van den Buiksloterweg hulpge roep. Toen hij er op afging, zag hij in een moddersloot, ter zijde van den weg, een man, die zich krampachtig aan een van de steile slootkanten vast hield, daar hij in de modder dreigde weg te zinken. De agent wist den dren keling met groote moeite los te trek ken en op het droge te brengen. Zoo gauw mogelijk bracht hij hem naar het bureau Adelaarsweg, waar hem droge kleeren werden verstrekt. Toen de man opgeknapt was, ver telde hij, dat hij den dag in Amster dam had doorgebracht. Hij was op weg naar de autobus, die hem naar zijn woonplaats, Purmerend, zou bren gen, toen hij tengevolge van de duis ternis in de sloot terecht kwam. Daar hij in de modder wegzakte, was het hem onmogelijk tegen de steile sloot kanten op te klauteren. Hij had langen tijd vergeefs om hulp geroepen en was dan ook blij, toen de agent hem einde lijk uit zijn benarde positie kwam ver lossen. Minister Deckers in Kopenhagen. De minister van Landbouw nir. dr. Deckers, heeft in gezelschap van zijn secretaris, ir. Peters, een bezoek ge bracht aan zijn collega te Kopenhagen, aldus „Het Volk". Minister Deckers vertoeft sinds Zon dag in Denemarken met het doel een onderzoek in te stellen naar de Deen- sche landbouwtoestanden en crisis maatregelen. Hij denkt nog eenige da gen te Kopenhagen te blijven. DE ZAAK DUIJS. De Afd. Hoorn beraadslaagt nog. In de ledenvergadering der afd. Hoorn van de S.D.A.P. werd, naar het Volksblad meldt, een schrijven van 't P.B. om geen verdere betrekkingen ie onderhouden met mr. J. E. W. Duijs, na toelichting door den voorzitter, voor kennisgeving aangenomen. Het verslag van de Gewestelijke vergade ring leverde veel stof tot discussie, waarna ten slotte werd besloten de mee ning der vergadering aan het P.B. ter kennis te brengen en aan het P.B. te verzoeken de kwestie Duijs in een ver gadering voor de leden door een lid van het P.B. te doen behandelen. Auto door trein gegrepen. Inzittenden waren er al uit. Toen een ingezetene van Utrecht met zijn auto, waarin nog vier andere personen gezeten waren, op de spoor lijn Baarn-Amersfoort den onbewaak- ten overweg hij den Zwarteweg op de grens van Amersfoort overstak, is de auto, vermoedelijk door slippen, bui ten den eigenlijken overweg geraakt en op den spoorweg naast den uit gang van den overweg blijven steken, meldt het Utr. Dagbl. De pogingen, de auto weer van den spoorweg af te krijgen, waarbij ook lieden uit de om geving meehielpen, hadden geen resul taat. Inmiddels was een trein uit Baarn op komst, welken de overweg wachter met een brandende lantaarn tegemoet liep. Dit heeft echter niet mo gen baten. De trein greep de auto, waarvan de inzittenden al lang waren uitgestapt, zoodat ze niet in het minste gevaar ver keerden en sleepte het voertuig onge veer 200 M. mee. De auto werd totaal vernield. Met de pogingen, de verniel de auto van den spoorweg te verwijde ren, ging geruimen tijd heen, zoodat niet allleen de trein uit Baarn doch ook de eerstvolgende trein uit de richting Amersfoort aanmerkelijke vertraging had. Hoogloopende ruzie tubschen woonwagenbewoners. Revolver ketst drie maal Op de markt te Ommen werd groote sensatie gewekt, toen de woonwagenbe woner L. Bakker den woonwagenbe woner L. Wolters na een hoogloopende ruzie met een revolver achterna zat. Bakker schoot op den vluchtenden Wolters, doch driemaal ketste het wa pen. Voor de aanvaller voor de vierde maal had kunnen afdrukken, werd hij door een opperwachtmeester der mare chaussee, die toevallig in de nabijheid was, gegrepen en ontwapend. Het wa pen bleek vijf scherpe patronen te be vatten en had dus ernstige ongelukken kunnen veroorzaken op de volle markt. De man is wegens poging tot doodslag opgesloten. Dienstbode loopt brandwonden op. Bij het redden van vee. Dinsdagmorgen omstreeks tien uur brak te Appelscha in Friesland een lievige brand uit in de groote boerde rij, bewoond door den heer F. Dijkstra, welke in eigendom toebehoort aan den. heer J. Zwart te Winkel (N. Holl.j De plaatselijke brandweer kon tegen de vuurzee weinig uitrichten, waarom zij assistentie vroeg en kreeg van de motorspuit uit Oosterwolde. Met ver- de krachten slaagde men erin, het voor huis en een bijschuur te behouden. Verder brandde alles af. Het vee kon worden gered. De dienstbode C. v.d. Meer uit Appel scha, die bij bet redden van het vee be hulpzaam was, bekwam vrij zware brandwonden. Vier koeien kregen eveneens brandwonden. Verzekering dekt de schade. Autobus in beslag genomen. Passagier had gesmokkeld. In den nacht van Zondag op Maan dag hebben kommiezen te Reusel N.-Br.) een autobus van de onderne ming Cito te Eindhoven in beslag ge nomen, waarin zich 72 paar wollen sportkousen bevonden, die een passa gier frauduleus had ingevoerd. De eigenaar wilde zich echter niet he kend maken, zoodat tegen den chauf feur procesverbaal werd opgemaakt. De jacht op sigarenbandjes. De jacht op sigarenbandjes door de jeugd heeft te Nieuwveen tot een vrij ernstig ongeluk geleid. Eenige jongens zagen onder een zwaar rooster in het portaal der R.K. kerk aldaar een sigarenbandje liggen. Niets was hun te zwaar om het begeer de voorwerp in hun bezit te krijgen en met vereende krachten werd derhalve het rooster opgetild. De jeugdige G. v.d. B. zou het er wel even uithalen, maar voor hij het band je op den beganen grond had, lieten de anderen het rooster vallen, met het ge volg, dat den jongen eenige vingertop pen werden afgekneld. CINEMA DE HAAN WÏERINGEN Binnenkort verwacht Greta Garbo in VERVOLG. Dat die holengraverij een bedenkelijk verschijnsel is-, behoeft geen betoog als men bedenkt, dat op een vierkanten meter wel tot 30 gaten zijn gevonden. Rijks- en provinciale waterstaat zul len dan ook moeilijk de voortwoeke ring van het krabbenkwaad met onver schillige oogen kunnen blijven gade slaan. De dichtzetvisschers hopen in het najaar als de paling naar zee trekt heel wat palingen te vangen, maar de. krab g:ooit nu vaak roet in hei eteu. Meermalen worden 2 tot 3 mud (h.1.) krabben per nacht in een dichtnet ge vangen. Volgens drs. Kamps was, de recordvangst 5 hectoliter in één nacht met een dichtvisscherij. Vooral, wanneer de sluizen stroomen komen de krabben in groote hoeveel heden opzetten. Verleden jaar zag een visscher op de Friesche klei zich ge noodzaakt zijn fuiken maar op den wal te halen, omdat de krabben de vissche- rij onmogelijk hadden gemaakt en de visschers van het Reitdorp bij Zout kamp ondervinden nu soms zooveel hinder, dat zij de fuiken voor enkele nachten maar ophalen. In het laatst van October -- om nauw keurig te zijn in de week van 20-26 October werden verleden jaar de eerste eierdragende wijfjes van dat seizoen in het Noorden van Groningen buitgemaakt. Merkwaardig is kat aanpassingsver mogen der krabben. Wanneer n een sluis een felle stroom gaat, wordt het den krabben blijkbaar te gevaarlijk of wat dan ook om op de gebruikelijke wijze over den bodem loopend te pas- seeren. Voor een groot gedeelte loopen zij langs den wand onder of juist bo ven den waterspiegel. Men heeft proeven genomen met elee triciteit om de krab te bestrijden. Daar bij werden de krabben in een bak met gladde wanden gedaan, aan de zijkan ten van dien bak werden twee kope ren platen bevestigd, tusschen welke platen stroom door het water werd geleid. Men moest tot een tamelijk hooge voltage gaan alvorens de krabben een geduchten schok kregen en zoodanig werden toegetakeld, dat zij er een of meer ledematen bij inschoten. Bij in schakeling van den stroom kreeg de krab plotseling een schik en bleef ge heel verstijfd liggen. Bij voldoend sterken stroom ging het dier zelfs op den kop staan. Werd de stroom weer uitgeschakeld, dan wandelde de krab weder al dan niet pooten of scharen op het slachveld achterlatend. Tot een doelreffend resultaat is men echter nog niet gekomen. In het tijdschrift „Onze Zoetwater- visscherij" schrijft doctorandus Kamps nog Weet u dat wolhandkrabben vooral 's-avonds het water verlaten dat een van deze dieren te Zout kamp een café binnenwandelde, maar dat de caféhouder het desbetreffende beest als ongewenschten gast heeft ver wijderd dat zij zich niet ontzien om in men schel ijke woningen te bed te gaan dat men op een weg van ongeveer 150 meter lengte 26 wolhandkrabben aantrof, die aldaar een avondwande ling maakten dat de grootste ons bekende vangst bij een dichtzetvisscherij gedurende één nacht 5 mud (h.1.) bedroeg dat het record-aantal-krabben-in-één uur-met-één-heugel-gevangen 6 stuks bedroeg Per dag legt een wolhandkrab een afstand af van ca. 44 Km. Het Zoologisch Staatsinstituut te Hamburg heeft duizend rood en wit gemerkte krabben in de Havel uitge zet, ten einde den trek dezer dieren te kunnen bestudeeren. Twaalf dagen na den dag, waarop de dieren waren uitgezet, vond een visscher een gemerk te krab, die in dien tijd een afstand van 53 Km. had afgelegd. In de Havel (Duitschland) heeft men een speciaal geconstrueerde!i dam voor het vangen van wolhand krabben. Wanneer de volwassen dieren zich naar zee begeven, vallen zij, zoo zij langs de schuine kanten van den dam naar boven zijn geklauterd, in een smalle goot, waar zij in molens worden fijngemalen. De wolhandkrab is een immigrant, die maar liever had kunnen blijven, waar ze thuishoort, in het Verre Oos ten. Nu de ongewenschte gast er echter is en men de nadeelige gevolgen van haar aanwezigheid gevoelt, is het zaak spoedig een afdoende bestrijdingsme- thode te vinden. Zal men hier het Duitsche systeem of zal men op geheel andere wijze den strijd tegen dezen „Staatsvijand Num mer 1" aanbinden FILMNIEUWS. „FIENTJE PETERS, POSTE-RESTANTE" komt 7 Febr. in „CINEMA DE HAAN". Wat de Pers over deze prachtfilm zegt (Nieuwe Rotterd. Crt.) Technisch heeft de film de voordeelen van een ingewerkt studio genoten, zij is met meer routine ge maakt dan we van Nederlandsche films gewend zijn. (Rotterdamseh Nieuwsblad.) .„Het is een verrassing, een film in de Nederlandsche taal, die op Eu- ropeesch peil staat „Het is stellig verblijdend op te merken, hoe véél vlotter het Neder landsche spelers-materiaal wordt wan neer het in een milieu werkt, waar men de technische middelen be- heerscht „Wat het spel betreft van nu af aan zal toch wel vast staan, dat Louis Borel een uitstekende filmfi guur is, men mag wel zeggen een Ne derlandsche Albach Retty. Zijn kop is expressief en zijn spel vol charmeerende vondsten, die zoo bij uitstek geschikt zijn voor de film. Samen met Cor Hermus, die een pracht van een oud-Indisch gast heeft gecreërd en die daarmee evenzeer de overtuiging heeft gevesiigd, filmbloed te bezitten, heeft hij de leiding van de dialogen gehad „Dolly Bouwmeester ten laat ste is persé een film-actrice in den dop Enkele close-ups bewijzen, da zij „het" heeft. Zij zou de Nederland sche LILIAN-HARVEY kunnen zijn „Het publiek heeft de eerste ver tooningen van „FIENTJE PETERS" met applaus besloten. Men heeft blijk baar het beschaafde peil van deze geestig-# film bijzonder gewaardeerd

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2