Poste Restante" „Poste Restante" Colonel CINEMA DE HAAN VERWACHT LANDBOUW - CRISIS - BUREAU. HELDER - SUCCES 3-3. CINEMA DE HAAN VERWACHT ZITTING LANDBOUWWAGENS EN KARREN G. VAN LEEUWEN - WOGNUM. BOERDERIJ Beschikbaars J. MONTSMA NOORD-HOLLANDSCHE TREKPAARDEN FOKKERS. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. George, waaruit diens gebruikelijke consideratie blijkt voor anderen in de kleinste zaken. Na een pauze, waar in de koning, zich moedig inspande tot het teekenen van documenten, wendde hij zich tot de leden van den Gehei men Raad, tenvoudig zeggende „Ik ben zoo bedi*oefd u aldus te laten wachten." Dit waren de laatste woorden, die men den koning heeft hooren spreken, zeide de minister, maar toen wij ons terugtrokken, zagen wij hem minzaam glimlachen, terwijl hij het hoofd neeg. zooals hij gewoon was te doen, wan neer een audiëntie was afgeloopen. Vrijdag 7 Febr. het Holl. Filmwerk FIENTJE PETERS Verbouw van vroege Eigenheimers. In verband met het bepaalde in art. 2 sub b van de Crisis Tuinbouwbeschik king 1936 I, waardoor het mogelijk is, vervroegde Eigenheimers te verbouwen tot een oppervlakte als bij tuinbouw teeltvergunning voor vroege aardappe len is toegewezen, wordt den telers, die van deze bevoegdheid gebruik wen schen te maken, medegedeeld, dat zij hiervoor dienen te voldoen aan de vol gende door het bestuur der Groenten- en Fruitcentrale gegeven voorschrif ten Telers van vroege aardappelen, die in het rechtmatig bezit zijn van een tuinbouwteeltvergunning en aan wien op deze vergunning onder de'groepen 5 en/of 6 een oppervlakte voor den ver bouw van vroegere aardappelen is toegewezen, kunnen deze oppervlakte geheel of gedeeltelijk benutten voor de teelt van vervroegde Eigenheimers. Willen deze personen evenwel ten aanzien van de krachtens de Tuin bouwteeltvergunning geteelde vervroeg de Eigenheimers in aanmerking komen voor dezelide bepalingen, ten aanzien van den afzet als gelden voor de met soortnaam genoemde vroegere aardap pelen, dan zijn zij verplicht aan de veiling, waarbij zij zijn aangesloten en in 1935 geveild hebben, vóór 1 Mei a.s. opgave te doen van hun bij teelt vergunning voor de groepen 5 en 6 toegestane oppervlakten en van de op pervlakte, die zij hiervan in 1936 met vervroegde Eigenheimers wenschen te betelen. Inschrijving Handelsregister Alkmaar. Wijzigingen Anna-Paulowna P. Witsmeer. Mo lenvaart 227, kruidenierswinkel overgegaan aan C. H. Rozenbroek. Den Helder N.V. Reederij en Visch handel M. A. Kolster, Nieuwediep, Hoofdgracht 56, handel in visch, etc., in liq. getreden. Schagen D. Leijen, Laagzijde B 43, winklierster in fruit en comestibles overgegaan aan N. Tuinman. BINNENLANDSCH NIEUWS. Rijdt Pijnenburg in Kopenhaagsche Zesdaagsche Nadat geruimen tijd geleden reeds een contract met het koppel Pijnen burg—Wals voor de zesdaagsche van Kopenhagen was afgesloten, zijn er, na het bekend worden van de oneenig- heid die er tusschen beiden is ontstaan, pogingen aangewend om Pijnenburg te bewegen zijn contract op te geven. Het behoeft geen betoog, dat Pijnen burg er niet aan denkt zijn rechten prijs te geven, zelfs niet toen hij dezer dagen door een vertegenwoordiger van de Deensche directie Beyerholm werd bezocht. Er worden onderhandelingen ge voerd een uitweg te zoeken. De stand van zaken is thans zoo, dat Pijnenburg wel aan het verzoek van de Kopen- haagsche directie wil voldoen om met een Deenschen renner, hetzij Danholt of Christensen te starten. De heeft daarbij echter tot voorwaarde gesteld, dat Wals in dat geval even eens een Deen tot partner zal krijgen. GEMEENTE WIERINGEN. Verbaliseerd. De opzichter der Vis- scherijen, de heer Vliegen, heeft tegen een tweetal visschers, afkomstig uit Amsterdam, die in deze gemeente hun vangst aan de wal brachten proces verbaal opgemaakt omdat zich in een partij bot van 250 Kg. 130 stuks, en in een partij van 500 Kg. 183 stuks onder- maatsche bevonden. Collecte. Burgemeester en Wethou ders dezer gemeente hebben aan het Leger des Heils vergunning verleend tot het houden van de jaarlijksche zelf verloocheningsaanvrage, welke in Febr. of Maart van dit jaar zal worden ge houden. Politie. Verl. een meisjesmuts, een autoslinger en een onderdeel van een transport-driewieler. Inl. bij don Gom.-Bodo. Op zestal. Op het zestal voor predi kant der Doopsgez. Gem. te Drachten, komt voor Ds. Meihuizen, alhier. Verder P. J. Smidts te Den Helder, W. F. Golterman te Makkum, F. van de Wissel te Kampen, S. M. A. Daalder te Veendam en E. J. Tuininga te West- Terschelling. Succes - Nieuws Zondag speelde Succes I haar 13e Compe titiewedstrijd en was op bezoek bij Helder I. En deze ontmoeting was er een die ons nog lang in het geheugen zal blijven, want wij kunnen over ons elftal niets dan lof vermel den. Wederom werd met zoo'n enthousi asme gespeeld als wij bijna nog niet gezien hebben en als Succes zoo door gaat dan ge- looven we zeker dat we nog wel eenige over winningen kunnen boeken. Het valt trouwens niet mee om tegen een elftal als Helder te voetballen, want daar zitten spelers in die steeds op zeer forsche wijze ingrijpen als we b.v. het backs tel Burgers—Spigt noemen, die steeds op onfaire wijze de aanvallers meppen, dan zeggen we heusch niet te veeldan wil len we nog noemen rechtsbuiten Godschalk, welke een handige speler is, doch op een manier waarop hij de Succeskeeper ging aan vallen was beneden allesen zoo werden nog verscheidene zeer leelijke dingen van de Hel- derspelers opgemerkt. Direct willen we hier echter aan toevoegen, dat het optreden van Schmitt er ook geen goed aan deed. Deze lag direct alweer overhoop met de H.-back Bur gers, en ging dit weer hart tegen hart, en moest Schmitt tenslotte het loodje lijden en kreeg kort na het begin een leelijke trap te gen het onderbeen. Tegenover deze spelers had scheidsrechter direct beter moeten ingrijpen, dan had er veel onheil voorkomen kunnen worden. En zoo zouden we door kunnen gaan doch zullen het hierbij laten. Om half drie laat scheidsrechter tossen en kiest H. met den wind in den rug te spelen. Succes trapt af en overrompelt meteen de H.-verdediging doch doordat keeper Muller uitliep wist hij erger te voorkomenna de uittrap vangt Succes de bal weer op en trekt opnieuw ten aanval, thans wordt door de H.-backs op voldoende wijze weggewerkt. Even golft het spel op en neer en trekken de Successers wederom ten aanval, Schmitt is in het bezit van de bal en zal juist voorzetten toen hij een geduchte trap van Burgers kreeg, en moest eenigen tijd het veld verlaten zoo dat Succes met 10 man verder speelt. Weder om zijn het de Successers, welke een grootsch open spel spelen en doordat een der H.-backs mist zendt Idema een schot in welke echter net langs de paal gaat. Even hierna wordt een corner genomen op het H—doel doch loopt op niets uit. Intusschen is Helder ook aan het woord gekomen en krijgt een vrije trap te nemen, tot 2 maal toe wordt de bal ingeschoten, doch Posthumus wist er raad mee en werkte de bal heel mooi weg. Schmitt verschijnt weer in het veld doch kan niet veel meer uitrichten. Helder is er iets beter ingekomen en wordt Posthumus enkele ma len aan de tand gevoeld.. Opeens een zeer hooge bal vlak voor het S.-doel, doch de Succeskeeper stompt de bal weg. 't Spel gaat nu vlug over en weer en komen de doelen nog al eens in gevaar en na een half uur weet Helder de leiding te veroveren na een mis verstand in de S.-achterhoede 10. De Suc- sessers laten de moed hierdoor niet zakken en maken het de H.-verdediging zeer lastig, doch zijn voor doel wat ongelukkig, echter wordt er voor rust niet meer gescoord zoodat de rust ingaat met 10 voor Helder. De tweede helft begint Succes met een in valler voor Schmitt en komt Jb. Kuiper in het veld. De eerste aanval is thans voor Hel der doch loopt echter op niets op niets uit. Nu volgt een geweldige strubbeling voor het H.-doel doch tenslotte gaat de bal naast de paal. De Successers zitten er geducht op hou den Helder volkomen in bedwang. Eindelijk is het Idema die de gelijkmaker scoort 11. Kelder doet haar best om de leiding weer te veroveren en treedt hard op. Eenige vrije trappen worden tegen Helder uitgedeeld. Op eens zit Succes weer voor het H.-doel en is het thans C. Lont welke 12 maakt. Dit ge beurde in een minuut tijd en. de vreugde in het Succeskamp was zeer groot. Thans zet Helder alles op alles en wordt uiterst gevaar lijk doch Posthumus die felle schoten krijgt te verwerken is weer goed op dreef en weet steeds erger te voorkomen. Bij een der H.- aanvallen wordt Posthumus op zeer ongeoor loofde wijze bewerkt door rechtsbuiten God schalk en verdwijnt de bal in het Succesdoel, doch scheidsrechter kent punt niet toe, H- protesteert ernstig doch scheidsrechter blijft bij zijn beslissing. Thans krijgt Helder een vrije trap te nemen op grooten afstand, wel ke door Kiesewetter in een pracht doelpunt wordt omgezet. 2—2. Doch lang heeft Helder hier geen plezier want Succes maakt direct hierop 23. Nu ging 't weer een poosje hart tegen hart en een halve minuut voor het ein de weet H. uit een eigenaardige strubbeling voor het Succesdoel gelijk te maken. 33. Hierdoor kreeg Helder iets meer dan haar toekwam. Na afloop ontspon zich een felle discussie over het verloop der wedstrijd, waaraan de H.R.C.-supporters eveneens deelnamen. Bijna niemand vertrok naar huis en tenslotte moest de politie de zaak uit elkaar drijven. Jammer dat Cupido zijn stem niet meer laat hooren, want dan had hij hier nog een mooi staaltje van kunnen vertellen. In Sch. Crt. van Maandag 27 Jan. lezen we onder het sportnieuws uit Den Helder dat Succes een zeer onsportieve indruk achter laat En dan verder De Wieringers, die al geen al te goede faam meer in Noordholland hebben toonden zich van hun slechtste zijde. Gelukkig is dit door een Heldersche corres pondent geschreven en die past zich zeker bij zijn eigen elftal aan. Hij weet zeker niet dat de geur van de voetbalvereen. Helder, die N.-Holland inwaait ook verre van aangenaam is. Corr. De stand is als volgt gesp. gew. gel. verl. v.-t. pnt H. R. C. 12 8 2 2 31-18 18 Hollandia 12 7 1 4 22-17 15 Helder 12 5 4 3 27-24 14 Zaandijk 10 5 2 3 17-11 12 Alkm. Boys 13 5 1 7 24-28 11 K. V. V. 13 3 5 5 22-28 11 Beverwijk 14 4 2 8 24-34 10 Volewijckers 9 5 0 4 31-17 10 Succes 13 4 1 8 17-29 9 Purmerstöjn 10 4 0 21-29 8 VISSCHERSFONDS. Zondagmiddag hield het visschersfonds haar jaarlijksche vergade ring in de zaal van den heer S. Halfweeg. Aanwezig waren pl.m. 50 personen. In zijn openingsavond memoreert de heer J. Tijsen het feit dat de heeren Jac. Kaptein, J. Koorn en S. P. de Vries reeds 35 jaar in het bestuur werkzaam zijn. Spr. brengt deze heeren een woord van hulde voor het vele werk wat door hen verricht is in het belang van het fonds. De heer S. P. de Vries leeft hierop de no tulen voor van de vorige vergadering, welke onveranderd worden goedgekeurd. Rekening en verantwoording. De penningmeester van het fonds, de heer Jb. Bakker Czn. brengt hierop verslag van zijn gehouden beheer.^ De ontvangsten waren f 4.420.50, waaronder^gen bedrag van f 4035.- van de afslag. De uEfaven waren f 293.93. Al- zoo een saldo van f 4126.57. De verdeeling was als volgt2/3 deel voor weezen en weduwen f 2751.04, 1/3 voor vis schers boven de 60 jaar f 1375.52. Uitgekeerd aan weduwen en weezen f 592.80. Bij monde van den heer S. ten Bokkel wordt medegedeeld dat boeken en bescheiden keurig in orde waren. De penningmeester wordt dank gebracht voor zijn gehouden beheer. Verslag vischafslagen. Hierop geeft de heer S. P. de Vries een keu rig verslag van de omzet der vischafslag over het jaar 1935. Aangevoerd werden op de opslag Alikrui ken 484 H.L. Wulken 1085 H.L. Bot 361886 Pond Haring 62579 TalHaring 91794 kis ten Blik 14846 kisten Paling 503514 pond Spiering 10503 K.G. Zalm 469 pond Zalm 2 stuks Schar 324 kisten Poerlomp 599 kisten Nest 11629 kisten Geep 937 talAn- sjovisch 8502 Kg Puf 571 kisten Puitaal 1811 pond Makreel 1336 kisten Vlint 12 kistenBaars 538 pond. De omzet in geld bedroeg f 467028 Hier van ontving het fonds 11/4 wat een be drag uit maakt van f 5837.70, terwijl aan di-' versen werd ontvangen f 1803.21 Totaal ontvangsten f 7640.91. Uitgaven f 3378.79. Sal do f 4262.12. Hiervan werd afgedragen aan de penning meester f 4035. Blijft in kas f 227.12. Medegedeeld wordt nog dat de winst der Vereeniging evenals verleden jaar zal worden verdeeld onder de leden, n.1. ouden van da gen enz. Vervolgens ontstaat nog eenige gedachten- wisseling inzake de uitleg der statuten waar uit blijkt dat het bestuur, met name de sec retaris volkomen terzake kundig is. Ook over de administratie van de vischaf slag brengt de heer S. ten Bokkel verslag uit en zegt dat ook hier alles prima in orde was. De voorzitter dankt ook de heer de Vries voor zijn prachtig verslag. Bestuursverkiezing. Periodiek moeten aftreden de heeren Jb. Bakker Cz., K. de Haan en Jac. Kaptein, wel ke met groote meerderheid worden herkozen. RONDVRAAG. De heer J. Lont J.Gz. zou voor willen stellen om de heer Jb. Lont een gratificatie te geven voor diens bemoeiingen tijdens de haringcampagne. De voorzitter zegt dat het fonds hiertoe geen recht heeft doch uit de z.g.n. haringkas kan dit wel en zal daar ter sprake worden gebracht. De heer M. de Haan zou gaarne willen dat de boekhouder der afslag dagelijks een om- zetbon afgaf. De voorzitter antwoordt dat de boekhouder dit al reeds doet aan hen die er om vragen. Hierna volgde sluiting der vergadering. OPENBARE VERKOOPING. Zaterdag had ten overstaan van notaris Obreen in het café van M. de Haan de openbare vrijwillige ver- kooping plaats van een burgerwoon, erf, tuin, en aanbehooren, van den heer J. v. d. Schuur. Dit perceel werd opgehouden voor f 1375. Daarna volgde eenige perceelen Grasland ten verzoeke van de erven S. de Vries en Pietertje Heijblok. Perc. 1 Krocht aan den Hollebalg, groot 1.00.10 H.A. Kooper de hr. A. Keijzer f 1422. Perc. 2, 3 en 4, groot 5.873 sn., 7.847 sn. en 10.15 sn. Koopster Mej. A. C. de Vries f 917. Perc. 5 Ven beneden de Kerk Westerlander- koog, groot 20.93 sn. Kooper J. C. de Vries voor f 680. Perc. 6. Krocht aan den Nieuwenweg, Hau- kes groot 20.8845 sn. Kooper Jan Koorn S.Jr. voor f 897. Totaal opgebracht f 3916. VARITE - VOORSTELLING in zaal Schel- tus. Woensdag en Donderdag zullen in zaal Scheltus te H.-hoef varieté-voorstellingen worden gegeven voor klein en groot, tegen zeer matige entréeprijzen. Zie advert. HANDWERKEN. Voor de Plattelands vrou wenbond gaf Mej. Piet Vrijdagavond in Cine ma De Haan een resume over handwerken. Een groot aantal dames waren opgekomen (ook vele niet-leden) om de uiteenzetting te hooren en talrijke handwerken te bewonde ren. In principe werd besloten een handwerk- cursus te houden. HOLLAND BELGIE 29 MAART. Kaarten voor bovengenoemde wedstrijd welke in Amsterdam gespeeld wordt kunnen worden aangevraagd bij den Secr. Succes, D. Nieuwbuurt, Kerkplein 10. Gelden voor de ze kaarten dienen meteen gestort te worden. Opgave tot Zondag 16 Februari. Na dien da tum is verdere opgave uitgesloten. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. B.K.C.-NIEUWS. Dit heeft B.K.C. er eens netjes afgebracht. 4 elftallen 8 punten. B.K.C. I was gehandicapt, door afwezigheid van KI. Steenvoorden en A. Blok, en zoo naar Strand vogels was een zeer lastige opgave. Doch ze kwam met een 32 overwinning thuis. De invallers v. Teulingen Jz., Harder en later ook C. de Schipper Az. hadden een goede wedstrijdook Prins en v. Teulingen Hz. heb ben een prima wedstrijd gespeeld. In de mid denlinie was Hoep de beste, in de voorhoede o.m. Post, terwijl de anderen zich daar goed bij aanpaste. Thuis heeft B.K.C. 2 het er tegen H.R.C. 7 goed afgebracht, eigenlijk was deze wedstrijd voor de onzen te licht, om alles te geven. Een 60 overwinning geeft dit reeds duidelijk aan. B.K.C. 3 heeft Zeemacht 2 met 4—2 geklopt. Tenslotte B.K.C. 4 klopte op haar slofjes Dirkshorn 2 met 3—0. Goed zoo B.K.C.-ers, dit is weer werk, met het echte sportieve B.K.C. merk. Lithurgische Jeugddienst. Zooals op vele andere plaatsen in in ons land werd ook hier in de Ned. Herv. Kerk een lithurgische dienst ge houden in verband met de jeugddag. De jeugdclub gaf haar medewerking. Voorganger was Ds. L. J. v.d. Kam van Heer-Hugowaard, wegens onge steldheid van Ds. Nijholt. Na het eerste orgelspel sprak de voorganger het votum uit. De gemeen te zong Gezang 2:1, waarna Ds. v.d. Kam de geloofsbelijdenis uitsprak. Hierop werd door twee jongeren geant woord. De tweede gemeentezang was Gez. 11 1. Na de Schriftlezing (Efez. 6 10-18) volgde het gebed. Voor de preek werd de boodschap voorgelezen. Ds. v.d. Kam wees op de groote omvang en de beteekenis van het jeugdwerk en het verband dat er bestaat tusschen jongeren en ouderen. Vervolgens zongen de jongeren Tot de taak van hoofd en handen. Na de slotzang Gez. 237 4 weid besloten met de zegen en orgelspel. Na afloop van de kerkdienst wan delde de jeugdclub naar Middenrneer, waai* zij in de consistoriekamer der der Ned. Herv. Gemeente samen kwa men met de afd. van de „Rijzende Kerk" uit Schagen. Gezamenlijk werd een broodmaaltijd genuttigd door on geveer 50 personen. Er heerschte spoe dig een gezellige sfeer. De „Meerders" lieten de „Schagers" Middenrneer zien. Toen allen weer in de kerkka- mer waren, las een van de leden van de Jongerenclub voor „Waar het schort" van Jan Ligthart, een stuk dat vanaf een hoogstaand standpunt bezien een fel licht werpt op het uit breken van den oorlog, Ds. v.d. Kam, de leider voor dezen middag las een stuk voor hoe iemand er toe kwam lid van de Rijzende Kerk te worden en vervolgens reciteerde spr. een humoreske. Na nog samen gezongen te hebben, ging de bijeenkomst uiteen. Ondanks het feit, dat de organisator van dezen dag wegens ziekte verhin derd was deze bij te wonen, kan de jeugdclub terugzien op een goed ge slaagden dag. Plaitelandviouwenbond W.-Meer. Bovengenoemde vereeniging hield Zaterdagmiddag een algemeene ver gadering in Hotel Smit te Middenrneer. De belangstelling was vrij groot. De presidente Mevr. Brandsma sprak in haar openingswoord een bijzonder welkom tot Mevr. Winia, die een lezing zou houden. Hierop worden de notulen gelezen door Mevr. Van Wijk—Hazekamp, wel ke onveranderd werden goedgekeurd. Ook het jaarverslag uitgbracht door Mevr. van Wijk werd onder dankzeg ging goedgekeurd. Mevr. Hoogendoorn geeft vervolgens een verslag van de financiën, de dames Harshagen en de Jonge zullen de rekc 'ning nazien zoodat deze in de volgen de vergadering zal worden goedge keurd. Bestuursverkiezing. Door het vertrek van Mevr. de Bont was een vacature in het bestuur ont staan. Mevr. Harshagen werd hiervoor met groote meerderheid benoemd. Besloten werd om a.s. voorjaar een reisje te maken naar Amsterdam en te vens een bezoek aan het vliegveld Schiphol worden gebracht. Voor een eventueele volgende bij eenkomst zal de N.V. Nederlandsche Opekta Mij. een kookdemonstratie geven. Tevens werd besloten tot aanslui ting bij de Nederlandsche Bond van Boerinnen en Plattelandsvrouwen. Aan het slot van de middag hield Mevr. Winia een lezing, met als onder werp „Goed doordacht huishouden." Op zeer duidelijke en prettige wijze heeft zij de dames een uiteenzetting gegeven van dit belangrijke onderwerp In het sluitingswoord van de presi dente werd Mevr. Winia dan ook na mens de vereeniging hartelijk dank gebracht voor haar interessante lezing. FLEVO-NIEUWS. Flevo I N.-Niedorp II 3--1 And. Boys I Flevo II 8-0 Flevo a - Ilem a 0—4 Een magere oogst heeft deze Voetbal Zondag voor de Flevo-elftallen opge bracht. uit de 6 te behalen punten wist alleen het eerste elftal er 2 te veroveren door met 3—1 van N.-Niedorp 2 te win nen. Het tweede elftal kwam geslagen thuis door de And. Boys, met maar .iefst 8-0, terwijl de adspirahten met 4—0 tegen de Hemmer-jongens het on derspit moesten delven. Van de wedstrijd Flevo I N.-Nie dorp 2, valt weinig moois te melden, het was merkbaar aan de spelers dat er een lange rust-periode is geweest. Voor de rust werden de doelpunten gemaakt, de twee eerste uit een paar mooie corners van Van Asch, terwijl het derde punt van de voet van E. v.d. Laan kwam. Deze voorsprong bleek na de rust zeer nuttig te zijn, want nu speelde N.-Niedorp voor de wind en het leek er op of zij het er op gezet hadden om het nog steeds ongeslagen F.-clftal van haar verheven voetstuk af te wer ken, waarvoor we herhaalde malen in deze periode bang zijn geweest. Het tegenpunt wat door het opdrin gen van N.-Niedorp moest komen was een pracht doelpunt waar Por niets aan kon doen. Flevo mag van geluk spreken dat het bij N.-Niedoi'p ook geducht ram melde, terwijl Por er voor zorgde dat de score niet verder werd opgevoerd. Zooals wij reeds schreven er was wei nig mooi's aan deze wedstrijd, doch mogelijk zijn de spelers nu meteen weer los getrapt, voor de komenden strijd in Hoorn a.s. Zondag tegen Sport I. d Flevo a -- Hem a gaf voor de rust een volkomen overwicht van de Flevo- jongens te zien, wat zij niet in doel punten wisten om te zetten. Met de blanco stand ging de rust in, waarna Hem een beter gebruik maak te van het windvoordeel, door vier maal te doelpunten. And. Boys Flevo 2 werd op een slecht bespeelbaar terrein gespeeld, en is volgens de berichten een hope- looze vertooning geweest, vooral na de rust toen het Flevodoel zeven maal werd doorboord, kwam de inzinking weer. Vrijdag 7 Febr. het Holl. Filmwerk FIENTJE PETERS CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 30 JANUARI nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te SLOOTDORP. SOLIED, STERK, GOEDKOOP en VAKWERK. VRAAGT EENS PRIJSOPGAAF BIJ Geregeld WERKPAARDEN TE KOOP ONDER VOLLE GARANTIE bij E. BRUINS, MOLENWEG SLOOTDORP. 3 Jongelingen zoeken plaats op ter opl. bedr., tegen kost, inw. en ger. verg. Br. onder letter S. aan het Bur. Wieringermeer- bode, Middenrneer. TE KOOP EEN SCHUURTJE, 4 x 3 M. en een KIPPENHOK, bij L. DEN HOLLANDER, Brink 33,SLOOTDORP. voor abortus- en t.b.c.-vrije koeien de bekr. stier N.R.S. 79,2 p. Prima afstamming. Productie en zeer goede afstammelingen te zien. DEKGELD STAMB. KOEIEN f 3.— NIET-STAMB. KOEIEN f 2.50 „Haukeshoef", Wieringermeer. Zij, die LID wenschen te worden of inlich tingen wenschen, betreffende de Hengsten- vereeniging „DE EENDRACHT", kunnen zich wenden tot het bestuur E. BRUINS, Voorz., Wieringermeer. J. P. DIELEMAN, A. SPAANS, Kolhorn. R. L. WAIBOER, Anna Paulowna. K. J. KAAN, secr.-penn. TE KOOP prima CONSUMPTIE AARDAPPELEN bij A. HOOGENDOORN, Ulkeweg, Slootdorp,

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2