EEN ZWEMINRICHTING in de „Wieringermeer" Een nieuwe Vinding ZITTING GEM. ZIT - SLAAPKAMER ten samengesteld naar opgaven, verstrekt door de correspondenten der directie van den Landbouw en wat de weersgesteldheid be treft door het Koninklijk Meteorologisch In stituut. In onderstaande tabel zijn, naast de voor- loopige cijfers voor 1936, vermeld de definitieve cijfers, aangevend de oppervlakten, in 1935 met de onderscheidene gewassen beteeld ter vergelijking zijn opgenomen de overeen- komstige gemiddelden in het tijdvak 1925— 1934. 1936 1935 1925/34 Beteeld met ha. ha. ha. Wintertarwe 127.545 129.675 70.358 Zomertarwe 21.905 24.261 11.078 Rogge 220.330 210.088 187.955 Wintergerst 15.189 14.906 8.632 Zomergerst 27.097 25.725 18.655 Haver 134.239 127.768 147.135 Boekweit 336 301 854 Totaal granen 546.641 532.724 444.666 Veldboonen 13.678 8.855 11.327 Erwten., 40.055 42.140 39.573 Stamboonen 8.588 8.266 7.519 Totaal peulvruchten 62.321 59.261 58.419 Koolzaad 2.080 1.484 2.152 Bruin mosterdzaad 247 242 314 Geel mosterdzaad 567 992 2.172 Karwijzaad 3.688 5.769 6.123 Blauwmaanzaad 445 404 2.976 Vlas 13.065 9.375 10.950 And. handelsgewassen 5.348 5.005 9.164 Tot. handelsgewassen 25.420 23.371 33.851 Land- en tuinb.zaden 6.332 6.248 6.518 Cons.-aardappelen 110.768 111.358 135.418 Fabrieksaardappelen 18.913 27.747 31.026 Suikerbieten 42.765 41.081 54.268 Mangelwortels en voederbieten 46.917 47.157 41.619 Koolrapen en knollen 8.063 9.310 12.151 Gele wortelen of paardenpeen 1.346 1.383 1.915 Cichorei 240 262 589 Uien 4.310 4.452 4.116 Andere knol- en wortelgewassen 235 205 336 Tot. knol-, wortel- en bolgewassen 233.557 242.955 282.338 Klavers 23.174 24.581 31.319 Kunstweiden 19.717. 21.326 17.541 Andere groen- voedergewassen 7.538 7.570 6.933 Tot. groenvoedergew. 50.429 53.477 55.793 Algeheel aantal 924.700 918.036 881.585 STAND DER GEWASSEN. De weersgesteldheid in het begin van Mei was voor den groei van de meeste akkerbouw gewassen zeer bevorderlijk en de stand kon in het midden van Mei dan ook goed tot zeer goed worden genoemd. In de tweede helft van Mei en in d enaanvang van Juni werd het wederom vrij koud en mede door het optreden van enkele hevige nachtvorsten is de verdere ontwikkeling van enkele gewas sen, doch vooral van de aardappelen en het gras- en hooiland in belangrijke mate ver traagd. Niettemin geeft de tegenwoordige stand reden tot tevredenheid en moet als be ter worden aangemerkt dan die op het zelf de tijdstip van 1935. welke zonnebrand en vervellen voorkomt en Uw huid tevens egaal mooi bronst en bruintis AMILDA - zonnebruincrême. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. GEMEENTE WIERINGEN. Op Excursie. De firma Lankhorst, Touwfabrieken te Sneek, heeft een 60-tal visschers van hier uitgenoodigd haar fabrieken te bezichtigen. Op kos ten dezer firma gaan thans iedere Vrij dag '11 groep van 20 visschers onder lei ding van een der plaatselijke vertegen woordigers 'n dagje uit naar Sneek en kunnen zich van de deugdelijke fabri catie van Lankhorst's touwwerken op de hoogte stellen. LANDBOUW-TENTOONSTELLING. De tentoonstelling der Holl. Mij. v. Landbouw afd. Wieringen is vastge steld op 18 Sept. a.s. Tevens is van den betrokken Minister toestemming ont vangen, tot uitgifte ban 6000 loten. Middenst. Vereen. Wieringen. Maandag vergaderde de Middenst. Vereen. Wieringen in lokaal S. Veer- dig te H.-Hoef. Na opening werden eenige mededee lingen gedaan omtrent het borgstel lingfonds. Waar de Gemeente nog geen toe stemming heeft ontvangen van den betrokken Minister tot deelname aan het fonds (de gemeente is n.1. nood lijdend) kan de installatie van de plaat sel. commissie nog .geen voortgang vinden. Toch wordt aangeraden aan vragen tot credieten in te dienen, op dat er dan meer pressie tot bespoedi ging der zaak wordt uitgeoefend. Nog wordt medegedeeld, dat inzake het ontwerp „Vestigingswet", dat de Middenstandsraad er bij den Minister van Handel en Nijverheid er op aan heeft gedrongen, dat naast de regeling betreffende vestiging van zaken ook de regeling van agenten, die in ver schillende branches handelen en geen bedrijf bezitten in het Vestigings-ont- werp worden opgenomen, waar anders het aantal van dezulken nog dreigt toe te nemen. De Middenstanders een dagje uit. Voorz. doet mededeeling, dat het tochtje naar Amsterdam en Schiphol, dat aanvankelijk heden Woensdag zou plaats hebben een week is uitgesteld, waar geen autobussen disponibel wa ren. Dit zal dus nu worden gehouden Woensdag 1 JuiL Staande de vergadering gaven zich 21 deelnemers op. Waar ook reeds een aantal, die niet op de vergadering tegen woordig waren, zich had opgegeven, zal zeker met' een 3-tal bussen een zeer gezellige tocht worden ondernomen. De indeeling van de tocht is aldus s morgens 7 uur afrit van Wieringen door Wieringermeer, de Streek, Deem ster, enz. naar Amsterdam. 9.30 aan komst in Amsterdam en koffiedrin ken bij Heek. Daarna bezichtiging Am- stelbierbrouwerij. Te 2 uur eten op Schiphol en ciaarna bezichtiging vlieg veld etc. 's Avonds 6 uur vertrek over Heemstede en Haarlem weer naar Wieringen. Nog kan tot Zaterdagavond tot deel name apgegeven worden bij Philip Deijs Den Oever C. J. Bosker of C. Duijnker, H.-Hoef G. Omis, De Hau- kes. Iedere zakenman, die nu eens een dagje zijn beslommeringen van zich wil afschudden make deze tocht mede, het wordt vast reuze gezellig DOOPSGEZ. GEM. Donderdagavond 8 uur Doopsgez. Zusterkring. VERKOOPING. Zaterdag werd te Den Oever ten overstaan van notaris Obreen en ten ver zoeke van de Erven D. Klaver in het open baar verkocht een dubbel woonhuis met erf en aanbehooren. Kooper werd de heer Jac. Krommedam voor de som van f 1200. WIELERSPORT. Kuiper-Klink in Alkmaar. De twee voornaamste wedstrijden van j.1. Zondagavond op de Wieler baan te Alkmaar werden „genomen" door Kuiper-Klink. Het Wieringer koppel toch won de achtervolging en de koppel-wedstrijd. Op het korte Alkmaarsche baantje met zijn opeendringende hoeken is 'n koppel-wedstrijd met acht koppels' lang niet gemakkelijk. Gevaarlijk zelfs. Doch Kuiper-Klink kwamen er heel huids af en hadden de bloemen. Kuiper werd bij het nemen van de klassements-sprints veel te lang vast gehouden door zijn helper, zoo zelfs dat deze bij iedere sprint achter het peleton moest gang maken. Het Alkmaarsche publiek was niet sportief. Dochi Wieringen was er ver tegenwoordigd en niet weinig ook, Wieringen trekt met zijn renners mee. Zaterdagavond weer naar Leeuwar den. Waar bleef het Wieringer publiek j.1. Donderdag bij de trainings-wed- strijden, waar Alkmaar,, Wieringen en Helder kampten Verslappen is ver- loopen. En dit kan de bedoeling niet zijn. Al het wielren-sportlievend pu bliek ook voortaan weer Donderdags naar de trainingswedstrijden. Ouderwijs. In de vacature, ontstaan door de plotselinge ongesteldfteid van den heer A. H. J. van 't Hof, hoofd der O.L. School te Hippolytushoef, is voor- loopig voorzien door de benoeming van den Heer N. H. Biersteker, onder wijzer te Den Helder. Bouwvergunning enz. Bouwvergun ning is verleend aan den Heer C. Bais, tot het oprichte van een woonhuis aan de Belt aan den Heer J. Koorn Czn. tot het oprichten van een schuur in de Elft aan den Heer J. Rotgans Pzn. tot het maken van een veestal ling in de Vlieterstraat aan F. A- Smulders, aannemer te Oisterwijk, tot het oprichten van een woonkeet aan de Wierweg in de Wieringermeer. Ingevolge de Hinderwet werd ver gunning verleend aan den Heer M. Oden tot het oprichten van een bakke rij aan de Belt, en aan den Heer P. de Vries tot het oprichten van een timmer werkplaats met electro-motor. DE FANCYFAIR HARMONIE. De commis sie is druk aan het werk. Deze week wordt Concordia herschapen in een feestzaal vol tenten en zaken van vermaak. En in een gedeelte zal men de huisvlijtkunst kunnen bewonderen van de velen die hebben ingezonden. De prijzen voor de verloting zijn prachtig.. Mooie werkstukken zijn daarvoor beschikbaar De medewerking van 't publiek en winkelr zaken van Oost en West is weer buitengewoon. Zoo deed een bakker de mededeeling dat hij een reuzentaart zou bakken een ander weer een krentenbrood, enz. Zaterdag zal Harmonie om half acht een openingsmarsch door het dorp houden er dan begint de pret. Vrij entrée. Op de fancy-fair zal een groote Sjoelwed strijd op 5 bakken worden gehouden om de hoogste punten over al de drie dagen groote prijzen, volgens vast reglement. Kamp rechters zijn Hoogvorst en S. de Vries Sz. Inzendingen voor de huisvlijttentoonstel- ling kunnen Vrijdagmiddag aan Concordia in geleverd worden vanaf 3 uur. vanaf Orleans (590 K.M.) Door het slechte weer konden zij niet eerder worden gelost dan Maandag te 9.40 uur. De eerste vogel werd geconstateerd om 8.9.53 sec. en vloog met een snelheid van 953 M. per minuut. De laatste prijswinnende duif werd geconstateerd om 9-16-50 en vloog een snelheid van 8.45 M. per minuut. De prijzen vielen als volgtJ. Puitte 1, 3 en 7, 52.8 punten G de Boer >4 en 9, 43-2 p. A. Luttelboer 5, 14-4 p.; WfT B^agboer 6, 12 p.; P. de Vries 8, 7-2 p. -j GEMEENTE ZIJPE. Doodelijk ongeval te Buigerbrug. De 41-jarige A. Kamper te Buiger brug, in dienst bij den veehouder J. Boontjes alhier, is Zaterdagmiddag het slachtoffer gewrorden van een nood lottig ongeval. Toen hij zich namelijk bij het z.g. opjagen van ten baal hooi boven in de hooischuur bevond, brak ploteseling het touw waaraan was be vestigd een in den nok van de boerde rij hangende katrol behoorende bij het opjaag-toestel. De heer Kamper kreeg, de zware ka trol juist op het hoofd en overleed on middellijk daarna. Hij laat een vrouw en één kind na. Als tragische bijzonderheid kan nog worden vermeld, dat de dochter van den heer K. op den dag van het onge luk juist haar verjaardag vierde. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. BINNENLANDSCH NIEUWS. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. B.K.C.-NIEUWS. B.K.C. I behaalde in de Schagerbekerwedstrijden de 3e prijs door in de eerste rond van Succs I met 31 te ver liezen en in de 2e ronde, verliezersronde met 41 te winnen. B.K.C. had 3 invallers. BREEZAND. Wegens vertrek van den heer D. Klerk is aan de halte Breezand geplaatst de heer P. v. Eerde. UITSLAG VISCHWEDSTRIJD 21 JUNI. Ie pr. P. Kossen met grootste baars met het grootste aantal 2e pr. J. ter Burg, 3e J. Wiegman, 4e P. Winnubst; 5e P. Nieuwehui- zen; 6e H. Naastepad; 7e. J. Benema, en 8e Jb. Roozenbroek. In 't geheel werden 68 baarsjes gevangen. VALSCHE AANGIFTE, f 18.000 uit brandkast verdwenen. Vrijdagavond werd bij de politie te Aalst, onder Zaltbommel, door den heer L. O., aan gifte gedaan, dat uit de brandkast van zijn broer ongeveer f 18.000 was gestolen. Het ontvreemde geld behoort grooten deels toe aan de kerkvoogdij der Ned. Herv. '•Gèmetnite, waarvan de broer van den heer L. O.administrateur-kerkvoogd is. Deze laat ste verblijft sedert eenige maanden in Som- melsdijkJSen der sleutels van de brandkast was in een verzegelde enveloppe in een schrijf bureau geborgen. Het vermoeden lag voor de hand, dat hier bekenden aan het werk wa ren geweest. Na het onderzoek, waarbij men gebruik maakte van de hulp van een politie hond, is de heer L. O. gearresteerd. Hij is in het politiebureau te Zaltbommel opgesloten, verdacht van het doen van een valsche aangifte. Verondersteld wordt, dat L. O. het geld heeft gebruikt en daarna de inbraak in scène heeft gezet. OMVANGRIJKE KIPPENDIEFSTALLEN BIJ LUNTEREN. Kippendieven hebben de afgeloopen week in de omgeving van Lunteren weer hun slag geslagen. Niet minder dan 600 jonge hennen zijn door hen op vijf boerderijen buitgemaakt. De politie heeft totnutoe van de daders geen spoor kunnen ontdekken. Was dit soort diefstallen aanvankelijk wat geluwd, den laatsten tijd nemen zij weer hand over hand toe. Ondanks scherp toezicht van rijks- en ge meentepolitie, van een door de boeren opge- richten nachtveiligheidsdienst zetten de die ven hun werk voort, alsof er geen bewaking bestaat. SCHELLINKHOUT. Mazelen. Vanwege de mazelen, die onder de schooljeugd heerschen, is het lokaal voor de lessen in de 3 laagste klassen gesloten. In verband hiermede wordt verwacht dat de schoolreisjes voor deze week moeten worden uitgesteld. OBDAM, De zomer brengt werk. Als een verheugende tijding kunnen we melden, dat de gemeente Obdam momenteel geen werk- loozen meer heeft. Het vrije bedrijf heeft alle beschikbare krachten opgenomen. Naar alle waarschijnlijkheid zal deze opleving geen blijvend karakter dragen, wat na beëindiging van den aardappeloogst en hooibouw wel zal blijken. De Landbouwtentoonstelling Op 23 September te Alkmaar. In de bestuürsvergadering van de afd, Alkmaar van de Holl. Maatschap pij Van Landbouw is besloten, de ge wone jaarlijksche landbouwtentoon stelling dit jaar te houden op Woens dag 23 September. CRISIS - BUREAU. SUIKERBIETEN-OOGST. Steunregeling 1936, De Minister van Landbouw en Vis- scherij heeft een beschikking uitge vaardigd betreffende den Steun, aan den suikerbieten-oogst te verleenen De vergoeding aan de telers van sui kerbieten wordt gehandhaafd op he' bedrag van het vorige jaar, te weten ongeveer tien gulden. De beginselen van de desbetreffende beschikking van het vorige jaar zijn in groote lijnen gehandhaafd behou dens de volgende punten Voor de Wieringermeer en de Veen koloniën zullen extra worden toege wezen hoeveelheden van respectieve lijk 7Vz millioen Kg. en 77 millioen Kg. bieten. De hoeveelheid, welke de oogst meer zal blijken te bedragen dan 15471/£ millioen Kg. bieten, zal tot veevoer moeten worden verwerkt, waarvoor aan de fabrikanten een toeslag van vijf gulden ten behoeve van dë telers zal worden gegeven. Ook over deze bie ten wordt aan de telers een prijs van ongeveer tien gulden gegarandeerd. De suikerfabrikanten zullen zich bij overeenkomst moeten verbinden, niet meer suiker te zullen produceeren dan overeenkomt met 216 millioen Kg. ge raffineerde suiker, welk quantum wis selt, indien het suiker-rendement meer of minder dan zeventien percent be draagt. De basis voor de berekening der ver goeding aan fabrikanten wordt terug gebracht van f 18.85 per 100 Kg., zoo als dit bedrag het vorige jaar gold tot FLEVOI GEPROMOVEERD NAAR DE EERSTE KLASSE N. H. V. B. FLEVO I— NIEUWE NIEDORP 2, 1—1, Het is Flevo I Zondag gelukt door tegen N. Niedorp 2 gelijk te spelen en het eerste klasseschap te veroveren in de N.H.V.B. Het is echter geen wedstrijd geweest van groot formaat, de stand 1—1 doet waarschijn lijk anders vermoeden en men zou veronder stellen dat het zeer spannend is geweest, dat was het op sommige oogenblikken wel, toen N.N. 2 met 10 voor stond, een doelpunt wat zeker bij protest van Flevo zou worden geannuleerd, daar beide neutrale grensrech ters reeds voor buitenspel hadden gevlagd, doch de scheidsrechter de heer Stam, gaf een strafschop voor hands, wat juist was, doch het buitenspel was reeds geconstateerd, en niet door hem gezien. Voor de rust was het een zeer tam partijtje voetbal, kampioensploegen onwaardig, veel kansen aan beide kanten werden verknoeid. Toch was Flevo in deze periode het meest in den aanval. De thee ging in met een blanco stand. Na de rust werd aan beide kanten wat steviger aangepakt en nu is N.N. 2 technisch wel iets de meerdere. Als N.N. 2, zooals bovenvermeld de stand op 10 heeft gebracht, komt er beweging de Flevoploeg en wordt het harde werken tenslotte met een doelpunt beloond. Het werd tijd ook, daar de half linie dermate ineenzakt, doordat Toebak dermate last met zijn voet heeft, dat het hem onmogelijk is om de snelle N.N.-rechtsbuiten te houden, die nog onderscheidene mooie voorzetten op het Flevodoel geeft. Keeper Por was in prima vorm en heeft er zeer veel uitgehouden, doch ook de N.N.- keeper was uitstekend. Het Flevo-bacstel was gaaf. De middeenlinie werd belangrijk versterkt door Toebak, Hooiveld en de Jong, vooral de laatste heeft een prima partij voetbal gege ven. De voorhoede was het minste op dreef. Venema genoot een extra bewaking, wat be wijst dat men met deze speler rekening houdt. Doch over het algemeen maakte men er in de voorhoede weinig van en werden de kan sen niet lpenut. Wij zullen maar een groot deel op rekening schuiven van de tropische hitte waaronder gevoetbald moest worden. Met dit resultaat kan men onder de om standigheden die zich hebben voorgedaan tevreden zijn. De eerste klasse is bereikt in twee seizoe nen, wat, al zijn de prestaties nu niet zoo overweldigend in de promotie-wedstrijden geweest, toch lang niet onbelangrijk is. Het N. Niedorpelftal was in deze wedstrij den nu wel de meerdere, doch men dient op af te wachten hoe zij in de volgende compe titie zullen uitkomen. Intusschen feliciteeren wij de Flevomen- schen van harte met het behaalde kampioen schap en de promotie. De officieele wedstrijden zijn nu ten einde. De serie wedstrij den komen nu. Er zal nu getraind moeten worden.Ook het tweede elf tal zal onder handen genomen worden, ter wijl de adspiranten binnenkort apart bij el kander geroepen zullen worden. Verandering Zaken, Naar wij verne men heeft de heer Wijbrandy, zijn sla gerij te Slootdorp verkocht aan den neer D. Rotgans te Haukes, Wieringen. Het pand zal binnenkort door den zoon de heer N. Rotgans worden be trokken. Een zwem-inrichting in de W.-Meer. Zooals uit een advertentie blijkt in dit nummer, zal Donderdagavond in Hotel Smit te Middenmeer een verga dering plaats hebben om de mogelijk heid te onderzoeken of in de Wierin germeer niet een eenvoudige zwem-in- ricliting tot stand is te brengen. Dit is een alleszins toe te juichen streven. De polder is een waterrijk ge bied en men kan vooral de laatste week tijdens de warme dagen consta- teeren, dat de polderbewoners zich in niets van andere menschen onderschei den. Men zoekt n.1. als het warm is de waterkant op en neemt een bad. Voor al de jeugd. Te Middenmeer maakt men hiervoor vooral gebruik van het Kanaal, bij den steiger van de hout-opslagplaats. Het Kanaal is daar ter plaatse vrij diep wat natuurlijk voor de geoefende zwemmer geen bezwaar is, doch voor de niet ge-oefende een groot gevaar kan opleveren. Ook werd door de jeugd wel ge bruik gemaakt van de zijtochten der kanalen, doch zij moeten om daar te komen veelal door het land wat be bouwd is. Zoolang de jongens nu alleen maar daarheen trokken om te zwemmen, maakte de pachter geen bezwaar. Doch er zijn altijd van die belhamels die de zaak verknoeien voor 'n ander, met door het koren heen te vliegen en moed willig het gewas vertrappen. De betrok ken pachter heeft natuurlijk zeer te recht zijn terrein verboden. Te Slootdorp kan men de jeugd in mfiltratie-slooten zien baden, heerlijk hisch helder water, doch smalle sloo- cen, waar weinig armslag in gemaakt Aan worden. Te Wieringerwerf maakt men ook weer gebruik van het Kanaal. Doch het funeste is, dat men zooveel Kinderen op alle drie dorpen ziet die nog geen slag kunnen zwemmen en toch in diep water gaan, men kan een paar meter uit de kant loopen en schiet dan plotseling naar omiaag. Het kan met anders of dit levert op den duur ongelukken op. Wij hebben er al eens eerder op ge wezen dat de Polder de jeugd nog wei nig biedt, zij komen bij de jeugd van net oude land nogal veel te kort. Plannen hoe oi op welke wijze een zwem-inrichting er zal komen staan nog niet vast. Doch het streven om er toe te komen is er. En dit is al een oed begin. Men zal een zoodanige plaats moeten Kiezen, dat de inrichting uit alle One uorpeii gemakkelijk is te bereiken, en uat kan gezien de ligging der dorpen uitermate geschikt. Verder iijki het ons van groot be- iang uat men m het plan voor een zAvein-inrichting ook rekening houdt uiet den winter, hier bedoeïen wij geen overdekt zwembad mede, dit zal nog wel zeer veel jaren tot de vrome wenschen blijven, doch wij bedoeïen op een zoo groot mogelijk natuurbad, met diepbassin voor de geoeiende zwemmer, een minder diep voor hen uie het nog leeren moeten, en een heel groote pierenbak voor de pootjes- oaders, die, en nu komen wij vanzelf tot den winter, als ijsbaan gebruikt kan worden. Een en ander moet natuurlijk moge lijk zijn en een dringend beroep op medewerking bij de Wieringermeer- directie zal gedaan moeten worden in dien blijkt dat men zich particulier er ook voor wil spannen. Wij doen een dringend beroep op allen, die mee willen werken aan de totstandkoming van één en ander. Bezoekt Donderdagavond de gean nonceerde vergadering,. WEES VOORZICHTIG MET HET BADEN. Onderscheiden jongens die verkoeling in het water zochten hadden het ongeluk daar bij in glas te trappen. Niet minder dan drie gevallen kwamen ons ter oore, waaraan de dokter te pas moest komen om de wonden te hechten. ONGELUKKIG AANGEKOMEN. Toen eeni ge jongens, werkzaam bij de Staatsbosschen, op de fiets aan het schaften gingen, had een hunner het ongeluk van zijn fiets te vallen, en zich dusdanig te bezeeren dat ook de dok ter hieraan te pas moest komen. De jonge man, zekere H. van Wieringerwerf, moesü zelfs onder geleide naar huis worden ge bracht. „ALTIJD VERDER." Zondag hield de Post- duivenvereeniglng Altijd Verder een wedvluchtf 18.10 voor den komenden oogst. A. J. TAMSMA, ARTS, Spreekuur Slootdorp ten huize van den heer J. Bouma, 's avonds 88.30 uur. JAC. DE WIT, hoeve Flevo Boermansweg 5 ANNA PAULOWNA. CASTREERT 1-JARIGE PAARDEN a 3.50 p. stuk biggen 15 cent. Overal te ontbieden. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 25 JUNI nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER üi de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. JONGMENSCH zoekt te Middenmeer met huiselijk verkeer, met inbegrip wasch, liefst telefoon aanwezig. Inl. met prijs worden ingewacht M. A. W. van MOURIK Ji\, p.a. Bureau Wieringermeer- bode Middenmeer. DONDERDAGAVOND 25 JUNI HALF NEGEN zal in HOTEL SMIT te MIDDENMEER een bespreking gehouden worden, om de mogelijkheid te onderzoeken, tot het stichten van een Zweminrichting in de Wieringermeer. Allen die met dit doel instemmen en mede willen werken worden verzocht op deze vergadering aanwezig te willen zijn.

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2