DAT IS GOED BEKEKEN R IJ WIE L - STALLING LOONMAAIEN VOOR ALLE SOORTEN GRANEN met 8 voets ZELFBINDER MET TRACTOR. menschen na het opmaken van de rekening van ae zege in Abessynië. Jrxet enect aer sancues is tamelijk ern stig geweest en men staat voor de noodzaak, te neproeven, den handel met neL nuitemanü weer tot ontwikke nng te mengen. Maar de vraag, wat men nu met ADessynie moet aanvan gen, nouat de gemoeueren nog ernsti ger bezig. rtier is een land, tweemaal zuo groot ais rrankrijK, zonder wegen en giootenueeis onneruergzaam. ivien moet er nestuuruers voor vinden en gein om net tot omwikkeling te bren gen, net neroergzaam te maken. De naiiaanscne legers keeren niet terug, bieciits enneie kieme aideeiingen vin den zoo nu en dan den weg naar hei vaderland, indien de soldaten in mas sa zouuen terugaeeren, zou men niet weten, wat men met nen zou moeten aanvangen. De zou.uoO Italiaansche militairen in ADessynie kosten mjua evenveel ais ae ooriog. Ais men vrucnten wil pluk ken van de overwinning, moeten er de ae kosten van bestuur en ontwikke ling, van 't veroverd geDied bij komen. ue gang van zaken is niet m over eenstemming geweest met de oorspron keujke Deaoeung. Die oorspronkelijke beooeung was, van Abessynië een va zaï-staat te maken, de vruchtbare ge deelten door Italianen te doen exploi- teeren in particulier beheer van maat schappijen, die net geld moesten tour- neeren en den Negus te geDruiken als nominaal heerscher over die uitgestrek te deelen van het land, die voorioopig weinig beloite voor blanke nederzet ting inhielden. De vlucht van den Ne gus wordt nu door de Italianen, wier gedachtegang de zegsman van het ge noemde blad realistisch noemt, gezien ais een ramp. Mussolini had laten we ten, dat het nimmer zijn bedoeling was geweest, heel Abessynië te verove ren en te annexeeren. Hij heeft dit nu tegen wil en dank gedaan. De Negus heeft er hem door zijn vlucht toe ge dwongen. Het klinkt alles wat fantas tisch, maar het geeft blijkbaar intel ligente Italiaansche opvattingen weer. De Hoare-Laval-voorstellen vertegen woordigden Mussolini's maximum- eischen. Indien deze voorstellen werke lijkheid hadden kunnen worden, zou de Duce aan Haile Selassie de onbe nijdbare bestuurstaak hebben overge laten, natuurlijk onder Italiaansche controle. Men zou den Negus aanlokke lijke aanbiedingen in dezen zin hebben gedaan, die hij echter een voor een van de hand heeft gewezen. Men had in Italië niet voorzien, dat de Nëgu^, aan dat land de taak zou laten dé orde en de homogeniteit, voor zoover aanwe zig, in een door de invasie ontredderd Abessynië te herstellen. OOST-AFRIKA. De oorlogsschat van Menelik. Negus heeft al het goud en zilver meegenomen. *De commissie, welke belast is met het opmaken van den inventaris van den oorlogsschat van keizer Menelik heeft geconstateerde dat Negus Hailé Selassié al het goud en zilver van de zen schat heeft meegenomen. ^flleen de boeken, tapijten en godsdienstige voorwerpen heeft hij achtergelaten. De Italiaansche autoriteiten hébben gelast deze aan de Koptische geeste lijkheid te geven. KANSEN BLIJVEN WISSELEN. San Sebastian thans weer een brandpunt van strijd. Een aideeling regeeringstroepen van eenige honderden manschappen is na bij La Linea volkomen in de pan ge hakt. Niet één man is levend uit den strijd gekomen. De opstandelingen ver loren zestig dooden. Een legioensoldaat verklaarde tegen over een specialen correspondent van Keuter het volgende „Wij hadden strenge instructies ge kregen geen gevangenen te maken en alle communisten te onthoofden." Het vijfde regiment Koode Militie heeft een oproeping gepubliceerd tot vorming van een vrijwilligerscorps, dat gebruikt zal worden voor bijzonder gevaarlijke strategische ondernemin gen. Zij, die zich hiervoor opgeven, moe ten een medisch attest overleggen^ dat zij lichamelijk geschikt zijn, moeten be wijzen, dat zij verbitterde anti-fascis ten zijn, en moeten bedreven zijn in naar en Katwijk. keerd. Hij werd gered. Badend meisje reeds schijndood. Tenslotte is nabij het Noorderstrand te Scheveningen, ter hoogte van het „Groene Huisje", een 16-jarig meisje, J. T. uit Nootdorp, bij het baden te ver in zee gegaan. Met groote moeite heb ben twee andere baders, de 3U-jarige M. H. en de 18-jarigen M. S., beiden uit Den Haag, het meisje op het droge kunneii brengen. Zij bleek reeds schijn dood te zijn. Een dokter en een politie agent hebben langdurig kunstmatige aaemhaling op den drenkelinge toege past, met verneugend succes. Zich te ver in zee g. ./aagd. Zaterdagmiddag is op het strand bij den Wassenaarscne-^ een ernstig verdrinkingsgevt Een 2u-ja- rige jongeman hè&'-f^Ch bij het baden te ver in zee gewaagd en is in de diep te verdwenen. Later op den middag is het lijk aan gespoeld op de grens tusscnen YVasse- het hanteeren van geweer, mitrailleur en handgranaat. PROVINCIAAL NIEUWS. Wieringerwaaxd. Telefoonpaal afge knapt. Vrijdagmorgen kwam een groo te vrachtwagen waarop een transpor teur bestemd voor de Wieringermeer vanal dén Walingsweg en moest de groote buurt in. Het eene gedeelte van ue transporteur kwam zoo ver om- noog, dat het in aanraking kwam niet net bovengedeelte van een teieioon- paal, waardoor deze bij den grond ai- Knapte, zoodat het telexoonverkeer ge neel werd verbroken. Ongeveer 4 uur was het. in zooverre gemaakt, dat er geteleioneerd kon worden. De vracht wagen kwam uit Doeticnem en had als nummer M 34566. MhiSJn DUUR MAST GEDOOD. Het 13-jarig meisje M. van Doorn is Maandagavond half negen te Meüem- blik om het leven gekomen. Het kind speelde op den Zeedijk nabij den groo- tén mast, toén deze plotseling bij den grond aibrak en het kind op net hoofd irof. De onmiddellijk ter plaatse zijnde geneesheeren moesten den dood con- stateeren. Naar de oorzaak van het breken van den mast stelt de politie een onder zoek in. Intusschen is reeds gebleken dat de mast, die reeds jaren op den Zeedijk staat, en welke eigendom van de directie der Zuiderzeewerken, aan den voet vermolmd was. Vermoedelijk neeft het meisje getrokken of gehan gen aan de kabel, die den mast staan de houdt, met het noodottige gevolg, dat de mast juist in haar richting is neergestort. CRISIS - BUREAU. Trein op een troep koeien ingereden. Zeven doode beesten. Zaterdag om half twaali zijn twee treinen Komenae uit de richting Hee renveen en Leeuwarden en die elkaar onder de geuiceme Grouw moesten passeeren op een troep koeien ingere- uen, eigenaom van den heer Schuur man te Grouw. Van dè beesten, die blijkbaar uit de weide waren losgebro ken, werdén er zeven gedood, terwijl verscheidene andere gewond werden. beide treinen ondervonden gerui- men tijd vertraging. Door de politie wordt een onderzoek naar de oorzaak van het losloopen van de koeien ingesteld. MARKT BERICHT ÉNT DE BURGEROORLOG IN SPANJE. De regeering houdt vol, dat haar troepen de opstandelingen aan alle zijden terugdringen. Cordoba, aldus verklaart zij, is door Asturische mijn werkers bezet. Te San Sebastian heb ben de laatste opstandelingen zich over gegeven. Cartagena is na een verwoed ge vecht in handen der regeerings-troe- pen gevallen. Zondag te 17 uur 50 heeft de regee ring medegedeeld, dat haar troepen in Somosierra nieuwe stellingen hebben betrokken en artillerie in stelling heb ben gebracht. De luchtmacht heeft den vijand ge- bomhardeeerd en hem over een aan zienlijken afstand terugggedreven. De De toestand der opstandelingen te Sar- ragossa is volgens haar, onhoudbaar. Generaal Franco optimist. De opstandelingen-generaal Franco heeft door middel van de radio meege deeld, dat de berichten uit Madrid on juist zijn. Hij vraagt vertrouwen en kondigt een spoedige overwinning aan. Te middernacht hebben de opstande lingen zich door middel van radio-Se- vilia optimistisch uitgelaten over het verloop van den strijd. Medegedeeld werd, dat de troepen van generaal Mo- la op 40 Km. van Madrid staan en dat de stad niet lang meer weerstand zal kunnen bieden. De regeering is zich zoo zeer van den ernst der situatie be wust, dat zij al haar hoop vestigt op San Sebastian, vanwaar zij naar het buitenland zouden kunnen uitwijken. Er is een raad voor de nationale ver dediging in Burgos ingesteld, die moet blijven bestaan tot de militaire dicta tuur haar intrede zal hebben gedaan. De raad van verdediging zal de natie tegenover de buitenlansche mogendhe den vertegenwoordigen. De door den raad uitgevaardigde decreten zullen worden geteekend door generaal Casa- nello Sperrer. De raad staat onder het hooge gezag van generaal Mola. De correspondent van het Duitsche Nieuwsbureau meldt, dat de troepen van generaal Mola alle passen van de Guadarrama en de Sososierrra heb ben bezet. De voorhoede van het leger van generaal Franco zou Aranjuez hebben bereikt. Overtredingen Vieeschkeuringswet. Van bevoegde zijde word het volgen de medegedeeld Den laatsten tijd neemt het aantal overtredingen der Vieeschkeurings wet ten aanzien van het clandestien slachten van vee en het in consumptie brengen van niet goedgekeurd, ondeug delijk vleesch, dermate toe, dat het noo dig is, mede met het oog op de volks gezondheid, de maatregelen ter voor koming van dergelijke knoeierijen te verscherpen. Aangezien in deze gevallen niet al leen het keurloon wordt ontdoken, maar ook de crisis-heffing, wordt er de aandacht op gevestigd, dat de vee houders die zich aan bedoeld straf baar feit schuldig maken en daardoor de deugdelijke werking van de land bouwcrisis-wet tegenwerken, behalve dat zij zich aan vervolging blootstellen, bovendien de kans loopen, voortaan van crisisteun te worden uitgesloten. Leveringskwantums inlandsche tarwe Beperking hoeveelheden. De Tarwe-Centrale, die haar prijzen deze week met 5 cent per 100 Kg. beeft verhoogd, zoodat de noteeringen thans f 6.45-6.40 en voertarwe f 6.35 bedra gen, levert thans nog slechts partijen van minder dan 250 ton aan één koo- per. Deze laatste bepaling komt ook op een prijsverhooging neer, daar nu niet geprofiteerd kan worden van de korting bij levering van groote par tijen. De bedoeling is zekere beperking op te leggen aan de koopers nu tot nu toe het weer niet al te gunstig is voor de oogslwerkzaamheden. Zoodra er vol doende nieuwe tarwe gemaaid is zul len de restricties inzake de hoeveelhe den binnenlandsche tarwe die ge kocht mogen worden, worden opgehe ven. De Graanmarkt. AIKMAAK, 24 Juli 1936. Op de ge houden graanmarkt werden in totaal yyo H.L. s aangevoerd, w.o. 13 larwe- voer f 5 5 gerst f ö-i ö.lt> 36 havei i 6.75-1 7.25 y boonen, w.o. bruine i 11 citroen f 12 witte f 12 20 üarwijzaad y Blauwmaanzaad f 14- i lo.Zu 3 grauwe erwten f 23. Alles per luü Kg. nanael goed. LEEUWARDEN, 24 Juli 1936. Vee aangevoerd 2ou stieren f luu-2üU 2bo vene koeien f liD-zio 3o-oa ct. pei xvg. ö3_y pieik- en Kaiikoeien llü-£2u; £o pinnen i 55-115 3» veue kaïveren i li-oo 4yy graskalveren f 3-ï.oo 68b vettè scnapen i 12-21 yo weiae-scna- pen i y-i io 158 lammeren f 5-lu oyo vette varkens f 2o-yo per Kg 2y- oo cent 42 magere varkens f lö-i 40 £12 kleine biggen f 7- 12 22 nokken en genen 3i paarden. Woensdag weraen aan de Rundvee Centrale ïiy varkens aigeieverd en vrijdag 100. Eieren. Aangevoerd 18.500 Kg. kip peneieren, 2 3/4 - p 3/4 ct. per stuk 2uo kg. eendeneieren 2A/2—3 ci. per siuk. btieren aanvankelijk Hink prijshou dend, bij afloop nanael nauwer ban uel m vette melk- en kaiikoeien vlug ger, noteefingen goed prijsnoudend. Ui graskalveren redelijk door groo- len aanvoer met vlugger vette kal veren prijshoudend nuchtere kalve ren prijsnoudend. Handel in varkens iets vaster. Woivee ongeveer prijshou dend, handel niet vlugger. „TUSSCHEN BOMMEN EN ROOVERS MET DE NEDERLANDSCHE AMBULANCE IN ABESSlNlk," verkrijgbaar in BOSKER's Boekhandel H.-hoef Middenmeer. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. BINNENLANDSCH NIEUWS. DE GEVAARLIJKE ZEE. Ongevallen bij het baden. Het baden in zee nabij het vrije strand op Scheveningen heeft Zondag middag weder een menschenleven ge- ëischt, terwijl enkele andere drenkelin gen ternauwernood aan den dood zijn ontsnapt. De 22-jarige jongeman F. H. uit Hil- legersberg, die met het 16-jarig meis je M. E. B., uit Rotterdam, door den stroom was meegesleurd, is, nadat hij heldhaftige pogingen had aangewend om het meisje te redden, jammerlijk verdronken. Het meisje werd gered. Op het nippetje gered. Voorts heeft Zondagmiddag ter hoog te van Kijkduin een andere bader, W. D., uit den Haag, in levensgevaar ver- GEMEENTE W1ERINGEN. WIELERBAAN WIERINGEN". Donderdagavond trainingswedstrij den. Politie. Verl. een blauwe garber dine regenjas en foto-toestel. Inl. bij den Gem.-Bode. WAT ER OP DE WIERINGER KERMIS KOMT. Draaimolen Ooms, b.d. kerk, Theatre Serierse, luchtschommel Sipkema, Zweefmo len Bos, marktplein, Turksche Schop, Breek, oüde school, Auto-Schoter, fa. Corlit, terrein Dekker, Schiet- en werptent, Ballegooitent, Vliegbomsport, Sportkanon, Oliebollenkraam Corput, verschillende paling- en haringkra- men, Suiker- en Nougatkraam, VROOLIJKE BRANDWEER, Kinder Auto-Molentje, Slag machine of Hoofd van Jut Brantenaar, Cake Walk, waarschijnlijk bij Scheltus. Op Woensdag 29 Juli 1936, 's mor gens half negen n.L in Hotel Smit te Middenmeer heeft de oprichtings vergadering plaats van de vereeni- ging „DE BEURS." Zij die lid wenschen te worden van boven genoemde vereeniging kunnen zich aanmel den bij den heer K. SCHENK, Kolhornderweg, Middenmeer. Namens d® voorl. Beurscommissle A. C. DE GRAAF, Voorzitter. K. SCHENK, Secretaris. H. C. J. DE BONT, Penningm. N.B. Het lidmaatschap geeft stemrecht voor de verkiezing van het bestuur en tevens toegang tot de Beurs. i Ernstig ongeluk bij de Cultuurmij. Zaterdagmiddag heeft op het bedrijf van de Cultuurmij., beheerd door den heer P. Vette, een ernstig ongeluk plaats gehad, wat aan den 50-jarigen paardenknecht A. Zee, afkomstig uit Twisk, het leven heeft gekost. Het paard van Zee, die met een ledi gen wagen naar de schuur reed, schrok plotseling ergens van en sloeg op hol, recht op de schuur aan, de wagen slingerde vreeselijk en sloeg tegen een spijl aan in de schuur, waardoor het paard nog wilder werd. Zee die van de wagen sprong, kwam zoo ongelukkig terecht voor den wa gen, die hij over hem heen kreeg, met het noodlottig gevolg, dat men de man deerlijk verminkt aantrof in sterven de toestand. Dr. Hoogkamer die spoedig ter plaat se was, kon helaas weinig hulp bie den, anderhalf uur later bezweek ae ongelukkige aan de bekomen inwendi ge verwondingen. Zee laat een vrouw en twee kinderen achter. Een mooie leverantie en een mooi transport. De heer A. C. van Oeveren, die zooals wij onlangs al eens schreven zich heeft toegelegd op het vervaardi gen van een speciaal type landbouw wagen, uitermate geschikt voor de Wieringermeer, en waarvan er reeds een zestig-tal loopen in den Polder, ontving onlangs een opdracht van een landbouwer uit de ontginning het Biesbosch" tot het maken van een viertal wagens, die een draagvermo gen hebben van 4000 Kg. Zaterdag j.1. waren de wagens gereed voor de aflevering en aan de gebroe ders Van Wieren onze Poldersche transport-ondernemers was de op dracht om op een tons vrachtwagen het viertal te vervoeren naar de plaats van bestemming. Het was een heel ge vaarte, toen eenmaal de wagens gela den waren, twee op elkaar en twee achter elkaar, wat vanzelfsprekend vele kijkers trok. Het is voor den heer Van Oeveren een mooie voldoening dat het product, wat hij vervaardigd een dermate reputatie geniet dat opdrachten buiten de W.-Meer hem ten deel vallen. Voor den Polder is het een mooi be- bedrijf wat aan een tiental menschen reeds arbeid verschaft met misschien nog tal van mogelijke uitbreiding. ZAKENNIEUWS EN HET NATUURSCHOON IN DEN POLDER. We hebben het reeds meermalen ter dezer plaatse geschreven, er zijn reeds vele mooie plekjes in de Wieringer meer aan te wijzen, die, laten we zeg gen, over een vijf of tien jaren, prach tige brokken natuurschoon kunnen zijn. Dagelijks wordt men er door ge troffen op welk een keurige wijze Staatsboschbeheer hierin voorziet. Dit voorzoover het de rijkszorg be treft. Doch ook particulier wordt er op alle mogelijke wijze medegewerkt het aspect van den Polder te ver fraaien. Men behoeft slechts te zien welke resultaten men in de oudere dor pen Slootdorp en Middenmeer reeds heeft bereikt in de tuintjes voor en ach ter de huizen. Doch ook te Wieringerwerf blijft men niet achter en de resultaten zijn daar ook reeds verrassend. Zoo tuffende door den polder zijn we de Zandweg eens ingeslagen langs de Praamtocht, de plek waar men zoo ongeveer in de gesprekken het te stichten zwembad had gedacht. Het is geen verkeesweg, heeft meer van een laan in de toekomst. Als we ons goed herinneren zou daar aanvankelijk het kerkhof zijn ge projecteerd en aan het einde van dit laantje gekomen, vindt men inder daad een kerkhof, doch een waar niet getreurd wordt. Achter de bosschjes treft men de vuilnisbelt aan, waar Bram en Willem wekelijks eenige malen de resten depo neeren van wat de mensch als ge- bruiksmateriaal afdankt en nog weg werpt. Nog verder gaande komt men aan dikke haag van flinké popels en voor U strekt zich uit een zee van trillend groen en bruin blad. Dit is de boomkweekerij van den kr. Indien V met de KERMIS PALING koopt bij A. Lont. Alleen daar koopt U de fijnste kwaliteit uit de Wieringer rookerij van HAKVOORT. lederen dag versch gerookt. Ook verkrijgbaar prima Zoute- en Zure Haring, gebakken- en gerookte vischsoorten. Onze sorteering binnen- en buitenlandsch fruit is schitterend. Standplaats kraam tegenover Gebr. Kaan. Let op dit adres Aanbevelend ALB. LONT, Nleuwstraat, H.-hoef. gedurende de Kermis btf Jn. KLEIN, 't HOEKJE, H.-hoef. Aren-Boerhave te Middenmeer, die het heeft aangedurfd op de jonge gronden van de Wieringermeer ander halve hectare te beplanten met aller lei geboomte, bestemd voor de aan plant in den Polder. De resultaten die de heer Boerhave met zijn riskant bedrijf heeft bereikt, mogen bevredigend genoemd worden. Wanneer we de stammen bezien van de reeds genoemde popels, die nog maar twee jaar oud zijn, de vrucht- boomen die bijna alle vruchtdragend zijn, we zagen een appelboompje met niet minder dan 65 appels er aan, en wanneer we de uitgestrekte rijen jon ge boompjes doorwandelen bijna al len goed aangeslagen, dan treft ook bier den bezoeker weer als zoovele malen dit steeds opvalt, wat is er in korten tijd reeds veel bereikt op de ze, voor vijf jaar terug nog zeer zoute gronden. Ir. Smeding vertelde verleden week in zijn lezing voor de oud-leerlingen, dat men voor de beplanting uitslui tend tegenwoordig plant-materiaal be trekt van eigen kweekerijen, daar hier de beste resultaten mee worden bereikt Dit is een uitspraak van belang ook voor de vele particulieren die hun tui nen om huis of boerderij met geboom te op welk gebied ook, willen venraai en. Zij weten dus waar zij terecht kun nen, met de grootste kans van slagen. Wij raden de bewoners van den^Pol der aan loopt het laantje langs de Praamtocht eens in, en iaat u eens rondleiden door den heer Boerhave en ;.U zult evenals wij getroffen worden door de mooie aanleg van deze kwee- kerij. DE SERIEWEDSTRIJDEN VAN FLEVO I. Het zijn Zondagmiddag mooie serie wed strijden geworden die de vereeniging Flevo voor haar eerste elftal had uitgeschreven. Mooi weer, een wel wat straffe wind stond over het terrein, doch deze maakte het juist dat het niet te warm was. He bezoek van het publiek was ook in be vredigend aantal opgekomen, terwijl de Wie- ringermeerfanfare die een deel der wedstrij den muzikaal opluisterden, aan de gezelligheid zeer veel bijdroeg. Allereerst speelde in de vooravond, N. Nie- dorp 2DOSKO 1, een aantrekkelijke partij, die de technische meerderheid van DOSKO deed uitkomen. DOSKO won met 2—0. Vervolgens Flevo I—Twisk I een wedstrijd met mooie momenten van samenspel, weder zij dsch, doch met een volkomen inzinking bij Flefo, wat bijna de overwinning had kunnen kosten. Juist op tijd werd het einde gefloten. Flevo had zich met met 2—1 overwinning in de winnaarsfinale geplaatst. De prijzen werden gewonnen als volgt le prijs Beker, Amstelbrouwerij DOSKO I 2e prijs lauwertak, Hotel Smit, Flevo 3e prijs eerekruis, K. Kok, Nieuwe Niedorp 2. 4e prijs medaille, C. Omis, Twisk. 's Avonds werd in Hotel Smit een bal ge houden in samenwerking met de Wieringer- meerfarifare, waar het zeer druk was en een gezelllige stemming heerste, orkest Rijaro zorg de voor uitstekende balmuziek. Het hoogtepunt van deze avond was wel de trekking der verlotingg van de Wieringermeer- fanfare, die een geweldige spanning te weeg bracht, doordat de hoofdprijs er bijna tot het laatst aan toe in de bus bleef en toen deze eenmaal er uit was nieuwe sensatie bracht, doordat de winnaar zich in de zaal bevond en iemand bleek te zijn die een nieuw rijwiel goed kon gebruiken. Het lotnummer waarop de eerste prijs werd gewonnen was 725 en was in het bezit van den heer J. den Engels man, een landarbeider die tijdelijk In den Polder werkzaam is, doch zooals gezegd een nieuwe fiets zeer te stade kwam. De prijzen kwamen als volgt uit de bus en vielen op de volgende lotnummers 283, 921, 597, 89, 1935, 1613, 94, 1950, 546, 2283, 1134, 1114, 904, 709, 565, 1385, 1074, 407, 820, 644, 829, 2101, 2317, 1884, 2474, 1842, 352, 868, 261, 504, 1383, 728, 357, 258, 1138, 409, 764, 944, 1534, 729, 735, 1591, 1991, 1419, 1350, 1231, 974, 1556, 1838, 725. (hoofdprijs), 592, 1301, 497, 1416, 217, 2240, 1763, 1412, 986, 174, 2124, 788, 932, 1030, 514, 1005, 162. De prijzen kunnen tot en met 31 Augustus worden afgehaald bij den heer P. Jannega, Brugstraat 7, Middenmeer. Niet afgehaalde prijzen vervallen na genoemde datum aan de vereeniging. Politie. Gevonden een stekelpik. Inl. Politie Middenmeer. HEDEN TE ONTBIEDEN BILLIJKE PRIJS. LANDMAN en KOSTER, Balgweg 13, Anna Paulowna. GLMLENTE WIERINGEN. BEKENDMAKING. Sluitingsuur Winkels met de Kermis. Er wordt aan herinnerd, dat gedu rende de Kermis in de bebouwde kom van het dorp Hippolytushoef voor de winkels liet volgende sluitingsuur geldt a. op Donderdag van 5 uur des voor middags tot 12 uur des nachts b. op Vrijdag, Zaterdag ou Maan dag vóór 2 uur des voormiddags en van 5 uur des voormiddags, tot 12 uur des nachts c. op Zondag vóór 2 uur des voor- middags en van 3.30 uur des namid dags tot 12 uur des nachts d. Op Dinsdag vóór 2 uur des voor middags.

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2