SPORT. KOSTHUIS NED. BOND VAN BOERINNEN e.a. PLATTELANDSVROUWEN OLIEVATEN, OUD IJZER STREMMING VERKEER. VOOR UW TUINGRIND W.G.v. VLIET (Hotel Smit) MIDDENMEER. diwostok naar Barcelona en dat deze week nog zes andere schepen worden vernacht. Een van de schepen, de „Le ningrad", wordt hedenavond te Port Said verwacht. COMPETITIESTANDEN N.H.V.B. In 2e klas F is vanwege het slechte weer maar één wedstrijd gespeeld, n.1. Succes 2— B.K.C. 2 Tweede klas F: gesp. gew. gel. verl. Succes II Watervogels II H. R. C. 5 M. L. D. Oudeschild Helder 4 Texel II B.K.C. II Helder 5 Derde klas F Zeemacht 2 Cocksdorp Atlas 2 Succes 3 HRC 6 BKC IH J. V. C. II Helder 6 4e klas H Callantsoog Petten 2 Oudesluis 2 Schagen 3 Dirkshorn 2 Succes 4 Wieringerwaax*d 2 N. Niedorp 3 B. K. C. 4 Adspiranten. Klas R. Helder a H. R. C. a Schagen a Helder b Succes a H. R. C. b Klas S. Helder d Helder c H. R. C. c J. V. C. a Atlas a H. R. C. a Succes b v.-t. pt. 27—9 8 17-12 6 8—9 4 15-13 4 8—8 4 3—7 2 8-11 2 8-15 2 1-11 0 25—4 16—4 19—7 14—9 18-20 3-10 4-18 4-31 OUDERS PAST OP UW KINDEREN In den loop dezer week werden twee kleine meisjes te Den Helder meege lokt naar de dijk. Daar zette hij de kin deren van zijn liets af inplaats ze naar nuis te brengen zooals beloofd was, en wilde deze aanvatten. Gelukkig begon nen de kinderen luide te gillen en zet ten het op een loopen, hetgeen tengevol ge had dat de dader zijn snoode plan nen moest laten varen. Thans vernemen wij, dal de Rijks politie alhier proces-verbaai heelt op gemaakt tegen den *21-jarigen Gt. S., wonende Mekkenstuinweg, wegens niet nader te noemen handelingen met net 4-jarig dochtertje van den heer D. ie De Haukes. Waar ons nog een dergelijk geval be kend is geworden, waaraan om per soonlijke redenen geen ruchtbaarheid werd gegeven, willen wij van deze plaats de ouders tegen dergelijke on verlaten waarschuwen. Laten zij toch vooral hun kinderen leeren niet met vreemde mannen mee te gaan Het gevaar is o zoo groot. 37-11 10 25—4 32-20 13-20 17-11 15-21 6-14 10-36 4-22 33—1 33-10 10—6 25-14 2-11 1-59 12—2 6—2 9—7 3—3 3—5 2—6 2—9 GEMEENTE WIERINGEN. Politil.^Gev. een Lips-sleutel en 'n kosteloos uitgereikt rijwielplaatje. Verl. een belastingplaatje in zwart etui. Inl. bij den Gem.-Bode. De ongelukkige loten-debitant. „Nu heb ik toch nog één lootje over" sprak eenigen tijd geleden een kapper op Wieringen. „Ja, dat kan, zei de klant, maar ik moet het niet hebben want het nummer staat mij niet aan." De kapper had zelf ook ai een lot, wat moest hij er nu met twee doen, dal kostte maar weer, zoo overwoog hij. Nu, als ik er toch niet van af kan ko men, zend ik het maar aan de hoofd agent retour. En aldus geschiedde Eenige dagen later moest hij aan de weet komen, dat op dat lot met dat ra re nummer de honderdduizend was ge vallen. De man was er zoowat ziek van. En thans prakkizeert hij erover wat hij met liet geld gedaan zou hebben, wanneer hij het had gewonnen. Één nieuwe kapperszaak zat hem al steeds in het hoofd Dat gebeurde hem nooit meer, al had hij ïien loten over, terug sturen deed hij niet meer. Zoo dat de bewuste kapper voorloopig maar weer in de oude zaak blijft scheren, knippen en over het weer praten. SUCCES - FUIF. Willy Derby in Concordia. Zaterdag 31 October zal de voetbalvereeni- glng ..Succes" haar 12'/i-bestaaii feestelijk herdenken. Als conferencier-humorist voor deze avond is geëngageerd de alom bekende humorist Willy Derby. Een en ander belooft dus voor de bezoekers een mooie avond te worden. Het bestuur verzoekt ons mede te willen deelen, dat zonder voorkennis na 9 uur nie mand meer toegelaten zal worden. PROVINCIAAL NIEUWS. A POLITIERECHTER ALKMAAR. Zitting van Maandag 26 Oct. De niet verschenen verdachte mej. H. K. uit Anna Paulowna had op 1 Juli ruzie gehad met den venter Sj. Koldijk uit Anna Pau lowna. Hierbij had verdachte zich zoo kwaad; gemaakt dat zij K. met een klomp te lijf was gegaan. De eerste klap was door Koldijk met de handen afgeweerd doch op zijn uitnoodi- ging Dat moet je nu nog eens doen," was zij opnieuw ten aanval getrokken en ditmaal met meer succes. De met kracht voortbewogen klomp was haar uit de hand gevlogen en had K. aan den zijkant van zijn hoofd geraakt. Aangezien de officier van justitie opzette lijke mishandeling ten laste gelegd had en de eerste klap geen pijn bleek te hebben gedaan, vroeg spreker vrijspraak omdat het ten laste gelegde niet van toepassing was op een „ge- vraagden" klap. Uitspraak conform. -rrv WIERINGERWAARD. Geen beurtveer meer. Dezer dagen zijn de laatste 4 vaartuigen verkocht. De schipper had blijkbaar geen be staan meer. Vroeger hadden 3 schippers een behoorlijk bestaan. De Snip voer tweemaal per week naar Alkmaar, n.1. Zondagsavond met kalveren en varkens voor de Maandagsche markt en Donderdags voor beurtgoed. Schipper Haverkorn en schipper Kruiten hadden in den herfst vier volgeladen vaar tuigen met zaad, terwijl Haverkorn lange ja ren de kaas heeft vervoerd. Thans wordt het zaad door sommige kooplieden bij den boer van de dorsch gehaald. Ons trammetje waar mede we bij den aanleg zoo waren ingenomen, heeft het ook moeten afleggen, zoodat we thans geheel en al op het autoverkeer zijn aangewezen. De goeie ouwe tijd komt nooit weerom. WIERINGERWAARD. Stationsgebouw ver kocht. Naar we vernemen is het stationsge bouw met een gedeelte van de trambaan langs 't land van den heer H. K. Koster, wat onlangs eigendom is geworden van den heer C. Borst te Barsingerhorn, thans onderhands verkocht aan den heer J. Lak, melkrijder alhier. 85; vaarzen f 135—95—7tr; pinken f 110 8570. Vette koeien en ossen kalm, prima koeien tot 62 c., dito ossen tot 58 c. Stieren prijshou dend. Vette kalveren handel traag, prijzen la ger, prima exempl. tot 88 c. Slacht- en fok- kalveren iets lager in prijs. Schapen en lam- merenhandel redelijk. Varekoeien handel le vendig, ruim prijshoudend. Overigens handel kalm, prijzen onveranderd. Paarden handel slepend, prijzen lager. Groningen, 27 Oct. Kalf- en melkkoeien le soort f 190—220; 2e s. f 180—190; 3e s. f 120 —140, kalf vaarzen, le s. f 170—190; 2e s. f 180150; vroegm. koeien le s. f 170180, 2e f120—140, le s. 43—44, 2e s. 36- 38 c. per kg; slachtvee le s. 52 „^£f2e s. 4648, 3e s. 3032 ct., vette kal/£t' le s. 66—68, 2e s. 58—60 ct. per kg; \fcg/j£apen f 15—18, vette lammeren f 1114, ,c\w schapen f 2023, biggen le s. f 58, de week f 11.20; vette varkens le s. 4243, 2ë s. 36—37 c., zouters 35—36 ct. per kg. Het kalf- en melkvee en het opzetvee..wer den evenals het slachtvee niet vlug, doch te gen vorige prijzen verhandeld. Voor de stieren liepen de prijzen iets terug, vette kalveren prijshoudend, nuchtere kalveren bij minder vluggen handel .iets lager; de prijzen schom melen van f 4—6.50. Van het wolvee had de handel in de vette en weideschapen een prijs houdend verloop; Voor de vette lammeren wa ren de prijzen bij kleineren aanvoer ruim zoo hoog. Vette varkens bij kleineren aanvoer iets hooger. Zouters prijshoudend. Biggen bij slechten handel iets lager. BINNENLANDSCH NIEUWS. ESPERANTO - NIEUWS. Esperanto-rubriek in een kerkblad. Het kerkblad „De St. Francisciusklok", uit gegeven in Amsterdam is begonnen met gere geld een Esperanto-rubriek te publiceeren, die de heer J. Tj. Henkes verzorgt. Boek over Rembrandt ifl 't Esperanto. Bij de „Holanda Esperanto-ildonejo" Amsterdam, verscheen een imponeerend boek onder de titel „Rembrandt la magüsto" dat het leven en kunst van den grooten schilder behandelt. Het boek, dat versierd is door bij !na 100 reproducties van schilderijen van Rem- ibrandt, is in 't origineel geschreven in Espe ranto door den heer M. Muller, conservator van het Rembrandthuis in Amsterdam. MARKTBERICHTEN. Willy Derby. Groningen, 27 Oct. Granen. Prijzen fis volgt: Rogge f 7.50 8.05; Wintergerst f 7.407.65' Zomergerst f 7.50—8.00; Witte haver f 6.75 7.05; Zwarte haver f 6.75—7.00 Groene erw ten f 7.00—9.00 Waalsche boonen f 6.50 7.75Duiveboonen f 8.5010.50 Koolzaad f 8.00 12.50; Kanariezaad f 12.00—15.00. Blanw maanzaad f 18.0021.00. De korting en bijbetaling bedragen thans 5 cent per kg. voor rooge (natuurgewicht 68 kg); kanariezaad id. 70 kg., wintergerst id, 65 kg., zomergerst id, 65 kg. en alle havers id. 46 kg. Rotterdam, 27 Oct, Vee. Aanvoer in totaal 4626 stuks 685 vette runderen, 1762 magere runderen, 114 vette kalveren, 436 graskalve ren, 1005 nuchtere kalveren, 5 varkens, 5 veu lens, 152 paarden, 407 schapen en lammeren. Vette koeien le s. 58, 2e s. 53, 3e s. 38-^6 ct. per kg; vette ossen le s. 52, 2e s. 47, 3e s. 40 44 ct. per kg; stieren le s. 56, 2e s. tot 48, 3e s. 44 ct. per kg; le s. f 275, 2e s. 220, 3e s. f 120 per stuk; vette kalveren le s. 78, 2e s. 68, 3e s. 50—58 ct. per kg; graskalveren le s. 2e s. 48, 3e s. 38 ct. per kg; f 45—3518 per stuk slacht-*, nuchtere kalveren le s. 40, 2e s, 35, 3e s. 30 ct. per kg; f 108—5 per stukfok-, nuchtere kalveren f 14—13—11 P- stukslachtpaarden le s. 41, 2e s. 38, 3e f 35 ct. per kg; f 170—135—85 per stuk; werk paarden f 240—140100, hitten f 140105—70; veulens schapen le s. 43, 2e s. 38, 3e s. 29 ct. per kg; f 2216—12 per stuk; lammeren le s. 41, 2e s. 33, 3e s. 27 ct. per kg; f 14—10 8 per stuk; kalfkceien f 225—180—120; melk- ONS WIERINCERMEERHOEKJE. FAMILIETRAGEDIE TE VENLO. Vrouw en drie kinderen met revolverschoten gedood. VERMOEDELIJK E DADER OOK OVERLEDEN. Dinsdagavond werd te Venlo omstreeks half- tien een dienstmeisje uitgezonden voor een boodschap naar-den dokter. Bij haar terug- keur vond zij de deur van de woning geslo ten. Op haar herhaaldelijk bellen werd open gedaan door de schoonmoeder van den be woner. In huis kwam zij tot de ontdekking, dat de drie kinderen in hun bedden door re volverschoten waren gedood. In de woonka mer vond men de ontzielde lichamen van den bewoner en zijn echtgenoote. Zeer waarschijnlijk heeft de bewoner eerst zijn kinderen en zijn echtgenoote van het lven beroofd, en daarna de hand aan zich zelve geslagen. De schoonmoeder had even eens wonden aan het hoofd. Algemeene beschouwingen Tweede Kamer t over de Rijksbegrooting. I-O' DE MILLIOENENNOTA: EIGENLIJK TEKORT f 93 MILLIOEN. De financieele maatregelen der re geering, zocals die in de millioenen- nota tot uiting komen, gaven tot beschouwingen van verschillende aard aanleiding. Vele leden, die erop wezen, dat vroeger met betrekking tot de dekking van een tekort wel eens is gesproken van een „noodverband" meenden, dat de wijze, waarop ditmaal een groot deel van het tekort is weggewerkt, doet denken aan een „doekje voor het bloeden." Er;wordt een tekort geraamd van^^ milli- oên, waarvoor dan een dekkingsplan is aan gegeven. Maar om tot dit tekort van f 47 millioen te komen is eerst ruim f 14 millioen van den gewonen dienst naar den kapitaaldienst over gebracht en zijn de middelen, naar matige schatting, f 6 millioen hooger geraamd dan, naar de uitkomsten van het loopende jaar te oordeelen, gerechtvaardigd is. Het eigenlijke tekort bedraagt dus f 67 millioen. Hiermede is men er intusschen nog niet. De regeering deelt mede, dat, indien men de rijksuit-keering aan het Werkloosheidssubsidiefonds op de thans geldende basis had geraamd, het aan dat fonds uit te keeren bedrag van f 53 milli oen met f 20 a "f 25 millioen had moeten zijn verhoogd. Daar^hiervoor geen dekking was te vinden, heeft men dit niet gedaan, maar in de eerste plaats de normen, waarnaar in 1937 de uitkeeringen aan de gemeenten zul len worden gedaan, verlaagd, en in de tweede plaats het tekort van f 7.5 millioen, dat ook dan nog in het fonds zalresteeren, als zooda nig, dus als een ongedekt tekort van het Werkloosheidssubsidiefonds, aanvaard. Het spreekt vanzelf, dat dit laatste materi eel een tekort op de Rijksbè^rooting is er derhalve nog bij het boven becijferde tekort van f 67 millioen moet worden opgeteld. Dit zelfde geldt troaffêns ook \fen het overige gedeelte van de „f 20 a f 25 millioen," waar mede bij spade* raming de storting in het Werkloosheidssubsidiefonds had moeten zijn verhoogd. - Men vreest voor de Sch. 179. Voor IJmuiden 500" M. ten Oosten van de lichtboei is een mast waarge nomen. Men vermoedt, dat daar de Ipg; ger Sch. 179 is vergaan. Uit Wijk aan Zee wordt gemeld,, niat er ten reddingsboei was aangespoeld, waarop stond Sch. 179. Bij de Noorder- pier te IJmuiden is een sloep aange spoeld, waarop stond Sch. 179. Daarom vreest men het ergste. Men is bang, dat de logger met man en muis is vergaan voor de pieren van IJrftuiden. Het wordt in IJmuiden zoo goed als zeker geacht, dat de waargenomen mast behoort aan een in den storm met man en muis verganen logger. DE KRACHT VAN DE ZEE. IJMUIDEN. Dat de zee voor de mond van de ha ven Dinsdag wel een buitengewone kracht had wordt bewezen door het feit, dat een ongeveer 15.000 Kg. we gend steenblok van de buitenzijde der noorcipier boven op de pier geslagen werd. Deze steenen liggen ter bescher De uitslag van de Plaatselijke prijzen der Mica-Campagne Middenstands-ver eeniging Wieringermeer. Hoewel er bij de Mica niet die span ning inzat als verleden jaar bij het Ballero-spcl, heeft het aantal inzendin gen voor de Mica-prijsvraag de ver wachtingen toch overtroffen. Niet minder dan 1017 complete inzen dingen heeft de commissie van het Plaatselijk Mica-comité moeten beoor- deelen Dinsdagavond. Het was dan ook geen wonder, wilde men serieus te werk gaan dat de beoordeeling van 'n dergelijke massa heel wat tijd vorder de. Kwart over vier werd het Woens dagmorgen toen de commissie einde lijk met haar laak gereed was en kon zij eindellijk de honderd gulden gaan toewijzen aan de beste inzendingen. Veel werk hebben sommigen gemaakt van de slagzin, of verhaaltje wat ge maakt moest worden. Bij de beoordce- ling van licn die de eerste en tweede prijs zouden hebben, kwam men voor de grootc moeilijkheid dat er meerdere voor in aanmerking kwamen. Na rijp beraad is de commissie er toe overge gaan om de le en 2e prijs te verdeelen onder de drie allerbeste inzendingen uit ieder dorp een le en een 2e prijs. De prijzen werden als volgt gewonnen: De le pr. f 25 werd gewonnen gezamen lijk door K. Vos, Slootdorp P. de Jong, M.-Meer en B. J. v.d. Bremer W-Werf die ieder f 8 aan waardebon nen ontvangen. De 2e pr. f 10 werd gewonnen geza menlijk door Ds. B. Nijholt, Slootdorp; W. Bakker, M.-Meer en .J. Nauwen, W.-Werf die ieder f 3 aan waarde-bon- nen omvangen. Waardebonnen van f 2.50 werden ge wonnen door J. de Jong C. AHaart G. Edens C. Meering L. Loozen L. van Dijk allen te Slootdorp. A. Boerbave J. Hanse A. Rauwer A. Meijerink ir. B. Frummel, allen te Middenmeer. A. Boomsma D. Kafcuin P. S. Kuil boer J. Willink en C. Smit allen te Wicringerwerf. Waardebonnen van f 1 werden ge wonnen door 1). Duursema T. Meeuwsen R. van Ec L. Veonstra F. Itsenga A. Boomsma H. Miedema; L. van Loon H. Glerum, allen te Slootdorp. I-I. Post J. Blok N. Schoolmees ter P. de Wit E. I-Iiemstra II. Leg- ten G. de Jonge R. Vos W. de Feijter, allen te Middenmeer. J. Musters II. Schaafsmu K. van Veen G. Braaksma B. van Veen J. Dijkstra F. Verstraten D. Leen en J. R. Blaakmeer, allen te W.-Werf. De waardebonnen zullen toegezonden worden aan liet einde van deze week. De commissie heeft nu de formulie ren opgezonden aan het Landelijk Co mité, laten we hopen dat een stroom van prijzen neerdaalt in de W.-Meer. Gemeente-avond Herv. Evangelisatie. Vrijdagavond 7.30 uur zal de Ned. llerv. Evangelisatie in de Wieringer meer een gemeente-avond houden in de Herv. Kerk te Slootdorp. Ds. Dijkstra van Opperdoes zal de nieuwbenoemde candidaat II. van Vliet inleiden. Bus vertrekt Vrijdagavond 7 uur van Middenmeer en rijdt van Wieringer- werf naar Slootdorp. Propaganda-avond van de Chr. Meis jes en Jongelingen-vereeniginE. Woens dagavond <4 Nov. a.s. hoopt bovenge noemde verecniging in het Vereni gingsgebouw achter de Herv. Kerk te Middenmeer een propaganda-avond ie houden. Op deze samenkomst zullen spreken Mej. Vellinga van Utrecht Mevr. Sickesz, van Rilland en de heer H, Go- Dau, van Amsterdam. Jongelingen en meisjes worden vrien delijk uitgenoodigd deze bijeenkomst bij te wonen. De toegang is voor ieder vrij. Aan vang 7.30 uur. Afscheid Ds. Meihuizen te Wieringen. Voor alle belangstellenden uit de Wieringermeer zal Zondag a.s. een bus rijden naar Wieringen ter bijwoning van het afscheid van Ds. Meihuizen als predikant van de Doopsgezinde Gemeente te Wieringen. Vertrek van de Bus 1.15 uur van Slootdorp 1.20 uur van Middenmeer en 1.30 uur van W.-Werf (Raadhuis.) veld hadden de schaftkeeten het zwaar te verantwoorden en de arb. die een eind in de storm op moesten tornen, kwamen hierdoor met heel wat vertra ging binnen. Van erge ongelukken hoorden wij gelukkig, niets. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 1 NOVEMBER. NED. HERV. GEM. Slootdorp 'sav. 7 uur Ds. Nijholt. NED. EVANGELISATIE Slootdorp v.m. 9.30 uur de heer K. Kiewiet. Middenmeer n.m. 2 uur de heer K. Kiewiet. Wieringerwerf nam. 2 uur Cand. H. v. Vliet. GEREF. KERK MIDDENMEER. Middenmeer v.m. 9.30 uur Ds. v. d. Vliet. Middenmeer n.m. 3 uur Ds. C. v. d. Vliet. Bediening H. A. en Dankzegging. Wieringerwerf nam. 5 uur Leesdienst. DE GRAANBEURS. Ook dezen Woensdag heerschtc weer groote drukte op de graanbeurs. En menig pachter heeft tevens Woensdag- een ader moeten laten, het was n.1. pacht betalen, waarvoor Domeinen zitting hield in het voormalige Dorps huis. Op de Veemarkt was wederom aanvoer van koeien, waarvoor nogal belangstelling bestond. De noteeringen waren Rogge f 7.50-f 8.00 Wintergerst f 7.50-1' 7.70 Zomergerst f 7.50-f 8.00 Witte Haver f 6.75-f 7.30 Gr. Erw ten f 8.00-f 9.00 Paarde Boonen f 6.00- 6.50 Duive boonen t 8.00-f 9.00 Geel mosterdzaad f 10- f 12 Blauw- maanzaad f 20-f 21 Kar wij zaad f 23- f 2-4 Voertarwe f 6.00-f 7.00. De cursus in Staats-inrichting van Burgemeester Peters. Men verzoekt ons mede te deelen dal de gelegenheid tot deelname aan de cursus die Burge meester Peters zal houden is openge steld tot. en met Zaterdag 31 Oct. a.s. Men kan zich aanmelden bij de Veld wachters en ook aan bet Raadhuis te Wieringerwerf. Velen gaven zich reeds op. doch er kunnen nog meerderen geplaatst worden. BIEDT ZICH AAN NETTE BAKER vanaf Januari vrij. Overal te ontbieden. Adres Torenstraat 12, Middenmeer. voor jonge vakman gezocht. LIEFST MIDDENMEER. Om de 6 weken naar huis. Beschikbaar kost geld f 7.50 per week. Aanbieding onder no. 10 Bureau Wieringer- meerbode, Middenmeer. Aid. Wieringermeer. Het bestuur van bovengenoemde vereeniging stelt deelname open voor de volgende Cur sussen 1. Cursus Ziekenverpleging te geven door Zuster Schouten, in het geb. van Maatsch. Werk te Slootdorp, bestaande uit 10 lessen van anderhalf uur, op Zaterdagmiddag. Cursusgeld voor leden f 1.voor niet- leden f 1.50. 2. Kookcursus van Zuivelproducten, bestaande uit 4 lessen, lesgeld 15 cent per persoon per les. Datum van aanvang enz. zal nader worden bekend gemaakt. Opgave worden ingewacht tot en met 30 October a.s. bij A. van Wijk-Hazekamp, Slootweg 4, SLOOTDORP. koeien f 235—195I§0; varekoéien f 140125 ming tegen den zwaren golfs<ag Gemeente-avond van de vereeniging van Ned. Herv. Vrijzinnigen in de Meer Donderdagavond 12 November a.s. zal de Vereeinging van Ned. Herv. Vrij zinnigen in de Wieringermeer een ge meente-avond houden in de consistorie kamer van de Ned. Herv. Kerk te Mid denmeer. De pas benoemde hulppredi ker H. Krep en Ds. B. Nijholt zullen een inleiding houden, terwijl tevens de jeugdclub zal medewerken. Ongeluk. De arbeider Varenbout bad heden het ongeluk bij zijn werkzaam heden op een dusdanige manier te vallen, dat hij ernstig over pijn klaag de. Op medische aanwijzing is de be trokken persoon per auto naar zijn woning' vervoerd. De storm in de Meer. De storm die overal in de lande de laatste dagen ont zettend heeft huisgehouden is ook aai de Meer niet onopgemerkt voorbij ge gaan. Van eenige kapschuien moesten het de asbestplaten ontgelden, bene vens tal van dakpannen. Ook in hel verschillende materialen w.o. ENZ., liggende bij de smederij, gelegen tus- schen Slootdorp en Middenmeer in den Wieringermeerpolder. Voorwaarden en kavellijst worden op aan vraag kosteloos toegezonden door Directie Wieringermeer te Alkmaar. Met ingang van 28 OCTOBER zijn de NOORDERDIJKWEG en ZUIDERDIJKWEG t.usschen den Zeugweg en den Schervenweg voor doorgaand verkeer AFGESLOTEN, in verband met het uitvoeren van proef vakken; de stremming zal duren tot 21 Nov. 1936. De Haven op de Oude Zeug zal steeds van de Noordzijde bereikbaar zijn. De aanliggende kavels blijven eveneens steeds bereikbaar. of ander Verhardingsmateriaal

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2