Voor VISITEKAARTEN naar BOSKER's Drukkerij Hippolytushoeff - Middenmeer Een detail van de ruïne, welke door den catasirophalen brand in Crystal Palace te Londen werd aangericht H. K. H. Prinses Juliana heelt Woensdag in het Sparta-stadion te Rotterdam den jaarlijkschen voetbalwedstrijd Sparta - Feyenoord ten bate van den bloed transfusiedienst van het Ned. Roode Kruis bijgewoond. De vorstelijke bezoekster begeeft zich naar de tribune Pangeran Adipati Ario Mangkoe Negoro VII, hoofd van het Mangkoe- negorosche huis te Soerakarta is Woensdag met zijn echtgenoote en dochter te den Haag aangekomen ter bijwoning van het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana met Prins Bernhard Z. D. H. Prins Bernhard als toeschouwer bij den ijshockeywedsiiijd welke Woensdagavond op de kunstijsbaan te Amsterdam werd gespeeld tusschen de Blue Six en een Berlijnsch team Het Amslerdamsch Gerechtshof hield Woensdag op kasteel Nijenrode een officieelen schouw als onderdeel der behandeling van de zaak Nijenrode. Een kijkje op de binnenplaats Mr. G. D. C. baron van Hardenbroek, bruidsjonker bij het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana Prol mr. V. H. Rutgers, hoogleeraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, die benoemd is tot vertegenwoordiger van Nederland op de conferentie tot herziening van het Volkenbondspact Een opname uit de film de Muiterij op de „Bounty." Mej. M. Del Court van Krimpen, ver loofde van jhr. ir. W. G. Röell, waar nemend secretaris van Z. D. H. Prins Bernhard, bruidsmeisje bij het huwelijk van H, K. H. Prinses Juliana Waji modtrftf reclame vermag. De post wist het adres van .Boffle" wel te vinden; dank xij het suggestieve adra* Door den zwaren druk van het hoog opgestuwde water van de Merwede is de dijk van den Spieringpolder onder Werkendam op verschillende plaatsen verzakt en bij het veer Dubbeldam - Kop van 't Land bezweken. Met man en macht is een groep vrijwilligers bezig het gat in den dijk te stoppen en de schade te herstellen

Wieringer courant | 1936 | | pagina 6