SPORT. RADIO - PROGRAMMA. VOOR UW TUINGRIND W. G. v. VLIET (Hotel Smit) MIDDENMEER. VEEVERLOSKUNDIGE J. SILVER Cz. AANBIEDING BOERENZOON, SPAART BIJ DE BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER." seii le soort 62, 2e soort 55, 3e soort 45-50 cent per Kg. stieren le soort 60, 2e soort.tot 52, 3e soort 48 cent per Kg.; le soort f 280, 2e soort f 225, 3e soort f 105 per .stuk vette kalveren le soort f 100, 2e soort 90, 3e soort 67-77 cent per Kg. graskalveren le soort 2e soort 60, 3e soort 50 cent per Kg. f 70- 50-25 per stuk slacht- en nuchtere kalveren le soort 48, 2e soort 43, 3e soort 38 cent per Kg. f 14-12-7 per stuk fok- en nuchtere kalveren f 18- 16-15 per stuk slachipaarden le soort 46, 2e soort 40, 3e soort 34 cent per Kg.; f 190-140-100 per stuk werkpaarden f 235-145-100 hitten f 130-105-70; scha pen le soort 46, 2e soort 39, 3e soort 32 cent per Kg. f25-13-14 per stuk lam- veren le soort 49, 2e soort 40, 3e soort 30 cent per Kg. f 21-18-12 per stuk per stuk kalikoeien f 235-190-120 melkkoeien f 240-190-135 varekoeien f 165-130-90 vaarzen f 150-105-85 pinken f 125-100-75. Vette koeien en ossen handel rede lijk prijzen iets hooger prima koei- eii tot 69 ct. dito ossen tot 65 cent. Stieren met goeden handel en stijgen de prijzen. Vette kalveren handel vlot prijzen goed te handhaven. Graskalve ren handel matig, prijzen voor den dood hooger, voor het leven onveran derd. Slacht- en fokkalveren vlug ver kocht, prijzen stijver. Schapen en lam meren handel vlug. Paarden onveran derd. Kalf- en melkkoeien handel rede lijk, prijzen goed te handhaven. Prijzen voor vaarzen en pinken stijgende. Paar den handel vlot, prijzen voor slacht- paarden duurder. Marktbericht Jac. Knoop Amsterdam Dacostastraat 16. Telefoon 81431. De markt is over het algemeen vas ter, het koude weder is hiervan de oor zaak. Verkoopers willen voor de oude prijzen niet verkoopen. Flakkeesche en Spuische aardappelen geen aanvoer. Alle soorten bonken gevraagd. NogixI- Hollandsche Blauwen en Bonten val len over het algemeen te klein van stuk. Geen groote aanvoer van zand- aardappelen. Wilt gij uw aardappelen naar Amsterdam zenden vraag Make laar Jac. Knoop om inlichtingen zon der eenige verbinding of kosten. Gra tis opslag in de pakhuizen te Amster dam voor a.uto's welke direct willen lossen bij vriezend weder. Heden 11 Jan. werden de volgende prijzen gemaakt per 70 Kilo. Zeeuw. Bonten 2.20-2.40 Zeeuw. Blauwen 2.10-2.40 Zeeuw Blauwen Eigenheimers 1.90-2.20 Zeeuw Blau wen en Bonten poters 1.30-1.60 Spui sche of Flakkeesche eigenheimers 2.10- 2.30; id. poters 1.40-1.50 Noordwijker of Hillegommer zandaardappelen '3.00- 3.20 Noord Hollandsche Blauwen 1.80-1.90 id. Bonten 1.90-2.00 Haar lemmermeer of Ypolder Bevelanders 1.60-1.80. Verder per 100 Kg. in balen van 50 Kg. Nieuwlandsche Blanke zandaardappelen uit Drenthe of Over ijssel 3.00-3.40 dito Bonken 2.80-3.00 wonnen. Nadat door de penningmeesteres een financieel overzicht was gegeven van het Kerstvacantie Kinderfeest en door de heer Klaver eenige mededeelingen waren gedaan over de Gewestelijke Vrouwenvergadering, die op 14 Januari te Schagen wordt gehouden, werd even gepausseerd voor het gebruik van een kopje thee. Na het gebruik van de thee, sprak de voorzitster een woord van welkom tot Zuster v.d. Tocht, die inmiddels ter ver gadering was gekomen, teneinde een in leiding te houden over „Ziekenverzor ging in huis." Op een zeer populaire wijze heeft Zus ter genoemd onderwerp ingeleid. Aan het einde van haar uiteenzetting deelde zij mede, nog op 2 ledenvergaderingen van de club te zullen komen, om het geheele onderwerp af te handelen. Met zeer veel belangstelling werd de voordracht van de Zuster door de aan wezige vrouwen gevolgd. Na afloop werden er nog een paar vragen ge steld, die door Zuster werden beant woord. De club kan met zeer veel genoegen op deze vergadering terugzien. Licht in veelvuldige diefstallen. Naar wij vernemen mocht het de Kijks politie gelukken eveneens licht te bren gen in de veelvuldige diefstallen van Ko nijnen welke de laatste tijd herhaalde lijk voorkwamen. Proces-verbaal te deze opzichte werd opgemaakt tegen M. L. en H. G. L. te Wieringen, terwijl M. L. ook verbaliseerd werd wegens valsche lijk steuntrekken. LOSSE OPMERKINGEN. Boerenbelang en eigen belang. Men weet, dat er van zekere zijde veel moeite gedaan is om de invoer van slakkenmeel te contigenteeren. Dat ging uit van de fabrikanten van superfosfaat, die daarmede hun eigen belang wilden dienen ten koste van het boerenbelang. Reeds was bewerkt, dat de invoer van super in ons land gecontingen- teerd werd. Daar had men althans een argument voor, dat eenig deugdelijk heid bevatte. Men kon wijzen op de Nederlandsche belangen bij de Neder- landsche superfosfaatfabricage. Maar toen men van deze zijde ook begon om aan te dringen op contingen teering van een ander product, dat niet door super vervangen kan wor den, kreeg dit een bedenkelijk karak ter. Bedenkelijk vooral voor de verbrui kers, die het toch al niet ruim hebben, voor de boeren, die op elke cent moe ten letten en die daarom moeten letten op hun bodem, want daar moeten ze het van hebben. Wanneer men den grond niet in goe de conditie brengt of in goede condi tie houdt, boert men nog meer achter uit dan men nu al doet. Daarom is het gevaarlijk voor den Nederlandschen landbouw als belang hebbenden zulke contingenteerings- plannen beramen en nastreven. De Nederlandsche regeering is er niet ingeloopen en heeft de belangen van heel de landbouw zwaarder laten gelden dan die van de superfosfaat fabrikanten, die feitelijk ingericht zijn op fabrikage voor export. De Nederlandsche landbouw kan het slakkenmeel niet missen, noch het fosforzuur aanmerkelijk duurder beta len. De grond laat het eerste niet toe en de portemonnaie het laatste niet. GEMEENTE WIERINGEN. Coöperatie „De Tijdgeest." De Vrouwenclub van Wieringen van de Coöperatie hield Dinsdagmiddag j.1. haar ledenvergadering in het „Eigen Gebouw." Te ruim 2 uur opende de voorzitster de vergadering en heette de 27 aanwe zige leden van harte welkom, wenschte hen een voorspoedig 1937 en wekte hen op veel trouw en activiteit voor de Coöperatie in 1937 aan den dag te leggen Behalve de leden waren ook nog 3 g ten op de vergadering aanwezig, die zich na afloop van de vergadering als lid van de club opgaven. Tevens kon de voorz. nog mededeelen, dat door de club 3 leden voor de Coöperatie waren ge Hieronder laten we enkele standen volgen van afdeelingen waarin de Succeselftallen in uitkomen Tweede klasse F. gesp. gew. gel. verl. v.-t. pnt. Succes 2 10 9 0 1 55-12 18 H. R. C. 5 10 8 0 2 30-16 16 Watervogels 11 7 1 3 37-31 15 B. K. C. 2 12 6 1 5 38-26 13 M. L. D. 10 5 2 3 38-24 12 Oudeschlid 10 4 1 5 21-24 Helder 4 10 2 1 7 18-33 5 Texel 2 11 2 0 9 20-37 4 Helder 5 12 2 0 10 16-66 2 Helder 5 twee verliesp. w.n.o. Derde klasse F. Cocksdorp 11 10 1 0 489 21 H. R. C. 6 11 6 1 4 49-39 13 Atlas 2 8 6 0 2 37-18 12 Zeemacht 2 9 5 1 3 41-18 11 Succes 3 9 4 0 5 32-19 J. V. C. 2 10 3 1 6 16-26 7 B. K. C. 3 10 2 0 8 15-47 4 Helder 6 7 0 0 0 7-62 0 Uit het adsprirantenkamp. Afd. R. Helder a 8 8 0 0 80—4 16 H. R. C. a 8 6 0 2 50-16 12 Schagen a 6 3 0 3 15-17 6 Helder b 6 2 0 4 32-40 4 Succes a 4 0 0 4 2-29 0 H. R. C. b 6 0 0 6 5-77 0 Programma voor 17 Januari K.N.V.B. 3e klasse A AlkmaarAssendelftAlkm BoysSucces; PurmersteijnHelder; Hol- landia Zaandijk; BeverwijkKinheim. De Oeversche ijsbaan in ongereede. Dinsdagmiddag konden de damwan den, welke waarschijnlijk niet diep genoeg de grond in waren geleid, de druk van het water van de ijsbaan niet langer weerstaan. Er ontstond een gat in het ringdijkje, waardoor het wa ter met zooveel moeite naar binnen was gepompt, wederom wegstroomde. Op dat oogenblik lag er reeds een prachtig egaal ijsvlies op het water. Nu echter de dooi ingevallen is, kan de schade zeer waarschijnlijk tijdig verholpen worden. Ook was men bezig aan het plaatsen van verlichtingspalen. De Wierigper Wielerbaan een ijsbaan? Men is op het idee gekomen om van de Wieringer Wielerbaan indien moge lijk een ijsbaan te maken. Daartoe had men het middenterrein afgesloten van de rioleering, zoodat het hemelwater voor vulling van de kuip zorgde. Na de vorst was het grootste oppervlak reeds met een prachtige ijskorst be dekt, zoodat men Dinsdagmiddag reeds druk aan 't schaatsenrijden was. Mocht de vorst terugkomen, dan zal getracht worden de haan zoo goed mo gelijk in te richten op het middenge deelte voor rondrijders en het buiten- gedeelte voor hardrijders. Er wordt dan in één richting gereden. Oogen schijnlijk zal men denken dat de ijs vlakte klein is, doch dit viel ons Dins dag ten zeerste mede. De baan is al tijd nog grooter dan de kunst-ijsbaan te Amsterdam. Mocht er nog ijs komen dit jaar, dan wordt er over gedacht om de baan des avonds te verlichten en mechanische muziek te maken. Mischien staat ook nog wel een ge- costumeerd bal op het programma. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 17 JANUARI. NED. HERV. GEM: Den Oever v.m. 10 uur Ds. van Beek. Hippolytushoef 8 uurOpvoering van het leekenspel „Verlossing" door de Vrijzinnige jeugdclub „De Rijzende Kerk" uit de Wie- ringermeer. 17 Jan. 10 uur Herv. Zondagschool te O.'land. 17 Jan. 11 uur Herv. Zondagschool te Oever. 20 Jan. 8 uur Herv. Zusterkring te H.-hoef. 21 Jan. 8 uur Herv. Zusterkring te Oosterland. DOOPSGEZ. GEM. H.-hoef namiddags half drie Dr. A. Vis van Texel. Politie. Verl. een glacé hand schoen. Gevonden een rozenkrans. Inl. bij den Gem.-Bode. Uitslag Etalagewedstrijden uitge schreven door het Oranje Comité ter eere Huwelijk van onze Prinses. Dagprijzen 1. T. Houtlosser, bak kerij 2. Rezelman, Slagerij 3. G. Borst, Kruidenier. Troostprijzen Neuvel, Galanteriën; C. de Boer, Sigarenhandel. Avondprijzen le pr. A. Dekker Jz. Galanteriën 2. C. op 't Veld, Kruide nier 3. A. Wormsbecker, Sigaren- handel. Troostprijzen J. Blom, Huish. Arti kelen H. Brinkman, Manufacturen. Leerzame avond Huisvrouwen. A.s. Vrijdag zal door de Huisvrouwen-Ver eeniging een mooie zeer leerzame avond worden gehouden in Veerburg. Geslaagd. Voor Vereen, van Leeraren slaagde onze plaatsgenoot de Heer P. Crum Cz., examen Boekhouden. MIDDENSTAND. De Middenstandsvereeni- ging Wieringen houdt half Februari een ge zellige avond, voor leden met hunne dames, waarop de prijzen der etalagewedstrijd wor den uitgereikt. Tevens zullen eenige filmen en een attractie worden vertoond. BEKENDMAKING. De Burgemeester van Wieringen verzoekt aan ingezetenen, die de laatste maanden konijnen hebben ver mist, zich te vervoegen bij den Briga dier der Rijksveldwacht alhier, De Eiriemeester, LC. KOLFF. WIERINGEN, 13 JANUARI 1937. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. GEMEENTE ZIJPE. T ZAND. Dinsdag had in het lokaal „De Jonge Prins" te 't Zand, ten over staan van Notaris Hilbrand te Op dam, de afslag plaats van de eigen dommen van wijlen Mej. de Wed. Strooper-Slijkerman. Deze eigendommen bestaande uit Huis, Schuur, erf en Watermolen werden gekocht door den heer W. Ligthart te Alkmaar voor f 26801. CRISIS - BUREAU. INZAKE TOEWIJZINGSLIJSTEN 1937 De Landbouw - Crisis - Organisatie voor Noord-Holland maakt bekend, dat de toewij - zingslijsten 1937 biggenmerken bij onder staande adressen en op vermelde uren ter inzage zullen liggen: District 3, Woensdag 20 Januari en Maan- ig 25 Januaril937, van 14 uur tot 16 uur te Anna Paulowna bij den Kantoorhouder, de heer W. de Jong, Veerburg. ONS WIERINGEKMEEBHOEKJE. VRIJDAG 15 JANUARI. HILVERSUM 1875 m. (169 ky) V. A. R. A. 8.009.00 Populaire muziek, (gr.pl.) to.ül10.16 Morgenwijding. V. A. R. A. 10.15 Voordracht. 10.30 n.m. V.A.R.A.-Orkest o.l.v. H. de Groot 11.0011.30 Voordracht. 11.45 n.m. Gramofoonmuziek. A. V. R. O. 12.01—2.00 n.m. Kovacs Lajos en zijn orkest. 2.00 Voordracht. 3.si| Concert. V. A. R. A. 4.00n.m. Concert. 5.00 Voor de kinderen. 6.30 n.m. Politiek Radio Journaal door Dr. H. P. Wierdt Beekman. 7.00 Russische Literatuur. V. P. R. O. 7.30 Cursus Lezen in de Bijbel. 8.00 n.m. Concert. 8.30 De Tragedie der stervende mens. V. A. R. A. 9.00 n.m. Kris-Kras Programma. 9.30 De inbraak in de villa, hoorspel. V. P. R. O. 10.45 n.m. Avondwijding. Voorganger Ds. 3. D. Spelberg. V. A. R. A. 11.10 n.m.12.00 Gramofoonmuziek:. 391.5 M. (995 Ky.) N. C. R. V. 8.00—8.15 ScüriftleHng. d.05 Muziek ter Inleiding. 10.30 uur Morgendienst. 11.0012.00 Het ensemble van der Horst. tï.162.00 uja. Middagconcert. 2.00.00 n.m. Orgelconcert. 2.30—3.00 n.m.Lezen van Chr. Lectuur. 3.254.00 n.m. Gramofoonmuziek. 4.00 Zangrecital 5.00 Declamatie door Riek Bonset-Horst 6.30—7.00 n.m. Beantwoorden van vragen over tuinplanten", door A. J. Herwig. 7.00±7.15 n.m. Politieberichten, gevolgd door Persberichten van het Ned. Chr. Persbureau. 7.308.00 n.m.Literair halfuurtje. 7.45—8.00 n.m. „Een kwartiertje Radio-repor tage". 8.15 Orgelconcert van Jan Zwart. 9.00 Een bezoek aan museum Natura Docet 9.30 n.m. Vervolg concert. 10.25—11.30 n.m. Gramofoonconcert. De Wijdings-avond op 6 Januari. In een tweetal brieven, doet de Heer Heerink op ons een beroep om een ge deelte van het verslag waf wij over de feestelijkheden gaven terug te nemen, t.w. dat gedeelte waar wij van het con f liet schrijven, wat zich voor deed bij voorbereiding van de wijdings-avond. Alvorens deze kwestie nogmaals in liet openbaar te behandelen hebben wij den heer Heerink medegedeeld dat het maar beter is om er niet meer op terug te komen, doch de heer Heerink staat er op dat wij er op doorgaan. Welnu wij schreven letterlijk in ons verslag Wel hebben bij de voorbereiding- soms donkere wolken gedreigd, door dat niet altijd de gewenschte samen werking kon worden gevonden. Doch overleg leidde ten slotte tot liet uit den weg ruimen van de gerezen moei lijkheden. De feest-commissie, onder aanvoe ring van Dr. A. P. Hoogkamer, heeft bloot gestaan aan zeer veel critiek, van verschillende zijden, het feit dat alles zoo uitnemend is verloopen, kan de commissie niet anders dan een vol daan gevoel hebben geschonken. Aan de voor-avond van de Wijdings- dienst dreigde zelfs een ernstig con flict, doordat de voorzitter van de Chr. Oranje-Vereeniging, de Heer Heerink, zich met een artikel in ons blad tot de bevolking richtte, waarin ernstige beschuldigingen werden geuit tot de Kerkvoogdij van.de Ned. Herv. Gemeente, welks College, Anti Christe lijkheid en Anti Nationaal gevoel werd verweten, omdat zij de Kerk zou heb ben geweigerd aan de Chr. Oranje- Vereeniging. Gelukkig heeft een verga dering van de Commissie en de Kerk voogdij de waas van veronderstellin gen elkaar verkeerd begrijpen in dit conflict opgelost. Door over en weer praten tenslotte, heeft de heer Heerink de zinsneden „Anti Christelijkheid en Anti Natio naal gevoel, alsmede zijn geheele arti kel ingetrokken. De heer Heerink maakt bezwaar te gen de zinsnede „dat er aan de voor avond een conflict dreigde, te ont staan." Het conflict was er al zegt de heer Heerink, doordat de Kerkvoogdij van de Ned. Herv. Gemeente de Kerk gewei gerd had aan de Chr. Oranje Vereeni ging. Formeel heeft de heer Heerink ge lijk als hij zich alleen aan deze zinsnede vasthoudt. Doch wij schreven er ook iets boven, over de feestcommissie, waarmede werd bedoeld, het comité tot viering van het Vorstelijk Huwelijk. En nu weet de heer Heerink, die zelf ook commissie-lid was, net zoo goed als wij, dat aan de vooravond van de Wijdingsavond wel degelijk een con flict dreigde te ontstaan in de commis sie, wat zijn oorzaak had gevonden in het artikel wat de heer Heerink 5 Jan. in ons blad deed opnemen. Waarom de heer Heerink zijn stuk schreef en waarom de Kerkvoogdij van de Ned. Herv. Gemeend de Kerk wei gerde, zijn zaken die in die leden-ver- gadcring zijn besproken. Ook maakt de heer Heerink bezwaar tegen de zinsnede „omdat zij de Kerk zou hebben geweigerd aan de Chr. Oranje Vereeniging." Hier zou volgens de heer Heerink uit te lezen zijn dat de Kerk niet geweigerd zou zijn. Indien meerderen dit er uit op zou den willen maken, hebben wij er geen bezwaar tegen om hiervan te maken „omdat zij de Kerk heeft geweigerd aan de Chr. Oranje Vereeniging. Ten slotte verzoekt de heer Heerink ons de circulaire die door het Comité aan de bevolking werd gericht, op 6 Januari, op te nemen. Deze luidde als volgt Comité tot viering van het Vorstelijk Huwelijk in de W.-Meer. De Pianlilm „Ochtendgloren" te Middenmeer. De vijf moderne organisaties in den Polder, die voor eenigen tijd terug het besluit namen om bovengenoemde film alhier te vertoonen, kunnen met buitengewone genoegdoening op dat besluit terugzien. J.1. Dinsdagavond had de vertooning plaats en kon de hr. Dijksma het welkom aan een kleine tweehonderd aanwezigen toeroepen voorzeker een goede opkomst en een bewijs dat ook het plan hier in het volle daglicht staat. Als voorprogramma kregen wij een reeks kleine films te zien, waaronder zoowel muzikale als teekenfilms. Hierna de hoofdfilm. Het is een werk dat er mag zijn. In taal en beeld geeft zij in duidelijke trekken aan de groote ellende die door de werkloosheid wordt veroorzaakt. Hier kreeg men ook te zien de groote tegenstellingen in de maatschappelijke verhoudingen aan de eene kant de diepe ellende en aan de andere kant een tergende weelde. Het is voor de bezoekers een leerza me en genotvolle avond geweest. Ned. Bond v. Boerinnen en Pl.-Vrouwen Aid. Wieringermeer. Woensdagmiddag hield bovenge noemde af cl. een bijeenkomst in Hotel Smit te Middenmeer, waar Mej. Piet een lezing hield over „Goede hand werken." Het slechte weer heeft op het bezoek aan deze bijeenkomst, wel eenige in vloed gehad. Op üe bekende vlotte wijze vertelde Mej. Piet een en ander over het ont staan van handwerken en gaf enkele nuttige wenken voor het toepassen van goede handwerken in üe moderne wo ning, terwijl ondertussclien verschillen üe werkstukken circuleerden. Dit viel zoo in de smaak dat spon taan bijna alle dames zich opgaven voor een cursus, die bestaan zal uit 4 lessen, te geven met een tusschen- ruimte van 2 a 3 weken. (Voor nadere bijzonderheden zie men advertentie in dit nummer.) DE GRAANBEURS. De Beurs mocht zich Woensdag in een zeer druk bezoek verheugen, na 'n tweetal stille weken. Er werd tamelijk zaad aangeboden, zoodat er weer aspect in zat. Niettemin werd geen noteering verstrekt. Vol gens onze eigen waarneming werd voor haver betaald f 8.10 wat iets hoo ger was als te Groningen (f 7.90.) IN DE SLOOT. De postauto van de Wie ringermeer is vanmorgen met de eerste dienst naar De Haukes door de duisternis en dikke mist misleid achteruit in de sloot gere den. De chauffeur bleef ongedeerd en ook de postzakken waren onbeschadigd. Met een andere wagen werd de post met drie kwar tier vertraging naar De Haukes gebracht Gunning levering tuinzaden. De Aan koop Vereeniging in de Meer heeft de levering van tuinzaden toegewezen aan de firma Noort, handel in zaden en planten te Zwijndrecht. Wieringerwerf, 6 Jan. 1937 Raadhuis. L.S. M Na samenspreking met de Kerkvoog dij der Ned. Herv. Kerk, welke geleid heeft tot een bevredigende oplossing, waardoor de Ned. Herv. Kerk te Mid denmeer beschikbaar gesteld is voor de Wijdings-avond, georganiseerd door de Chr. Oranje Vereeniging, in sa menwerking met de Algemeene Com missie voor de Huwelijksfeesten in de W,-Meer, neemt de voorzitter der Chr. Oranje Vereeniging, de heer Heerink zijn artikel in de Wieringermeerbode van 5 dezer terzake, in zijn gelieel terug. Politie. Gevonden een onderdeel van koperen muziek-instrument en in de schuur van Woldering een contact sleuteltje. Inl. Politie Middenmeer. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 17 JANUARI. GEREF. SLOOTDORP. Slootdorp vm. 9 uur Ds. C. v. d. Vliet. H. A. Slootdorp nam. 2 uur Ds. C. v. d. Vliet. H. A. en Nabetr. NED. HERV. EVANGELISATIE. Slootdorp v.m. 9.30 uur Ev. K. Kiewiet. Middenmeer nam. 2 uur Ev. K. Kiewiet. Wieringerwerf nam. 2 uur Cand. H. v. Vliet. Zondagavond 71A uur Jongeliedensamen- komst in het Vereenigingsgebouw achter de Herv. Kerk te Middenmeer. of ander Verhardingsmateriaal GOUW HOOGWOUD maakt aan zijn leden bekend dat hij op dezelfde conditiën wenscht door te gaan. Die lid wil worden, geve dit voor 20 JAN. op' Vraagt prijs. NED. BOND VAN BOERINNEN e.a. PLATTELANDSVROUWEN, Afd. Wieringermeer. DE HANDWERKCURSUS VAN MEJ. PIET BEGINT 20 JANUARI, 2 UUR, IN HOTEL SMIT TE SLOOTDORP. De cursus bestaat uit 4 lessen. Het lesgeld bedraagt f 2.Leden, die nog deel willen nemen kunnen a.s. Woensdag op genoemde tijd en plaats aanwezig zijn. TE KOOP AANGEBODEN KALVE- EN GUSTE KOEIEN. Prachtige MOOIE BIGGEN en een groote PARTIJ GEBRUIKT PUNTDRAAD. H. J. SMIT, Molenweg Slootdorp. van eerste kwaliteit KOEMEST voor burgers van MIDDENMEER, SLOOT DORP en OMGEVING. PRIJS PER M3 I 3.- in elke hoeveelheid te leveren. P. TUIN, Vrachtrijder 't ZAND N.H. Telefoon 26. BIEDT ZICH AAN 23 jaar, v.g.g.v., als KNECHT OP BOUW- OF GEM. BEDRIJF, liefst direct. Adres P. B. CREZEE, Kanaaldijk 26, VELSEN-NOORD. Zittingsuren als volgt SLOOTDORP Dinsdags van 5'/a7 uur. MIDDENMEER BEURS van 10—12 uur. MIDDENMEER Dorpshuis Vrijdags van 51/!6Va uur. Kleinst» inlage één gulden.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2