C. OMIS ZITTING Wieringerwerf AANBIEDING onder het toestel terecht gekomen. Het was een groote warwinkel en de aanblik was ontzettend. Drie arbeiders zwaar gewond. Door gloeiend ijzer getroffen. Vrijdagmiddag om 3 uur zijn in de ijzergieterij ,.De Industrie" te Vaassen drie arbeiders door gloeiend ijzer ge troffen. waardoor zij zware brandwon den over het geheele lichaam kregen. De slachtoffers zijn de werklieden Prijs, Pas en Kiezebrink. Prijs is er liet ergst aan toe. Men vreest voor zijn leven. Nadat beide plaatselijke geneesliee- ren de eerste hulp hadden verleend, zijn de gewonden naar het Algemeen Ziekenhuis te Apeldoorn overgebracht. Oneerlijke penningmester fingeert inbraak. Kistje met f 300 „gestolen." Verleden week heeft de arbeider C., te Gaanderen, bij de politie aangifte gedaan, dat te zijnen huize tijdens af wezigheid van de bewoners was inge broken, waarbij een geldkistje met 1 300 was ontvreemd. De politie stelde een nauwkeurig onderzoek in, waarbij is komen vast te staan, dat het verhaal van de in braak geheel verzonnen is. C. blijkt de gelden, welke hij als pen ningm. van de plaatselijke afdeeling van den Alg. Ned. Metaalbewerkers- bond onder zich had, te eigen bate te hebben aangewend. C., die lid van den Raad der gemeente Doetichem, is in arrest gesteld. LANDBOUW. FRUITTEELT. Het snoeien der vruchtboomen Een der winterzorgen van den fruit teler voor zijn boomgaard of fruittuin is het verzorgen van den wintersnoei. Speciaal is dit noodig bij de appel en pereboomen. Dit winterwerk is be trekkelijk eenvoudig en kan mei eeni- ge leiding door iedereen, die wat kijk op zijn boomen heeft en voor zijn werk voelt, gemakkelijk aangeleerd worden. Kankertakken, dood hout, waterlo- ten, takken die dwars door den kroon groeien of elkaar hinderen, worden weggenomen of gedund. Een lastige kwestie is altijd het wegsnoeien van dood hout, speciaal van doodo toppen. En wel omdat het winterdag is en de ze zoo moeilijk zijn te vinden. Dat kan het best gebeuren in den zomer, als de boomen volop in blad staan en de doo de einden scherp afsteken bij weelde rig groen. Een goede wintersnoei moet dus wor den voorafgegaan door het wegnemen van dood hout en afstervende toppen Niet alleen ontsieren deze scheuten 'n mooi fruitgewas, maar het zijn even zoovele besmettingshaarden voor het fezonde fruit. Wanneer snoeien? Nooit ij vorstig weer, dat is verkeerd. En dat behoeft ook niet, want het snoei- seizoen loopt vanaf dat de boomen kaal staan tot het tijdstip, dat de boo men weer teekenen van uitloopen gaan vertoonen. Wie zijn boomen in den winter be spuit, zorge er steeds voor, dat de snoei voor de bespuiting is afgeloopen, dat kost dan minder sproeistof en tijd. Bij het snoeien gebruike men een goed snoeimes dit is nog altijd beter dan 'n snocischaar en veel beter dan een zaag. Het snoeivlak moet namelijk zoo giad mogelijk zijn. Alles wat bij het snoeien wringt of een ruwe wond geeft, is ver keerd. Dikke takken zaagt men wel af, maar zaagwonden moeten later bijge sneden worden. Een stootbeitel kan goed werk leveren, mits men er voor zorgt, dat geen stompjes hout blijven zitten. Op zulke stompjes treedt later in den zomer waterloot op. Dat moe ten we zooveel mogelijk trachten te voorkomen. Te diepe wonden zijn ook af te keuren, omdat deze moeilijk of niet overgroeien met een afdekkende laag wondweefsel. We moeten niet ver geten, dat elke wond hoe klein ook, een open plaats in het boomweefsel is, waar de sporen van de verschillende zwamziekten vrij entrée hebben. Groote wonden smeert men daarom in met entwas, of menie. Alle boomen moeten niet even sterk gesnoeid wor den. Bij steenvruchten, kers, pruim, perzik moet men hiermee zelfs voor zichtig zijn. Hier mag men hoogstens overgaan tot het uitdunnen van wat er noodzakelijk uitmoet. Door veel snoeien treedt n.1. sterker gommen op, met als gevolg kanker. Wanneer men jonge vruchtboomen koopt, vooral appels en peren. dan moeten deze bij aankoop reeds een goeden snoei achter zich hebben, dus de boomkweeker moet gezorgd hebben dat de vorm van de kroon „af" is. Na het aanplanten behoeft men dan slechts hoogstens een overtollig takje weg te nemen. Natuurlijk zal bij verderen opkweek vakkennis niet mogen ontbreken, hoe wel men practisch veel kan leeren, kan men toch de theoretische vooront wikkeling niet missen. Deze laatste kan men tegenwoordig overal verkrijgen op tuinbouwscholen en fruitteelt-cursussen, terwijl ook in de tuinbouwvakbladen deze grond slag wordt geleerd. Nu de fruitteelt zich zoo sterk uit breidt zal tevens moeten samengaan meer vakkennis van den fruitkweeker, deze is thans in ruime mate aanwezig. R. KOOLB. GEMEENTE WIERINGEN. Zondag - overdenking. Een merkwaardige overeenkomst gevoelden wij Zondag tusschen de preek van Dr. Vis des middags in de Doopsgezinde Kerk en het Leekenspel „Verlossing" des avonds in de Ned. Herv. Kerk te Hippolytushoef,of merkwaardig mogen we het eigenlijk niet noemen, want in alles komt het er op neer, dat wij als Christenen bij alle lief en leed vertrouwen hebben op God. Zeker, er zullen er zijn, die de schouders op halen, als daar van de kansel wordt gepre dikt „en stel uw zorgen in handen van God"; immers juist nu, in dezen tijd, waar velen de kommer aanvoelen, waar oorlog overal dreigt, waar werkloosheid ter neer drukt, vraagt men zich afis dat niet gemakkelijk gezegd „God zorgt Maar dan is het zoo goed het woord „ver trouwen" zich in te prenten, het geloof, dat God het goed zal maken, ook met ons. Als Dr. Vis zegt„het woord zorgen komt slechts tweemaal in de Bijbel voor, doch het woord „vertrouwen" is daarin niet te tellen, dan gevoelen we met hem, dat we met dat „ver trouwen op God" moedig verder kunnen gaan, niet ter neer gedrukt door de gedachte, _„wat zal de dag van morgen ons weer brengen," want Christus is een lamp voor onze voet en een licht op ons pad Zoo doorvoelden we dat ook 's avonds bij het hooren en zien van dat mooie spel „Ver lossing." Er was groote belangstelling, en toch die enkele stoelen en banken, die nog leeg waren, hadden bezet moeten zijn, opdat nog van meerderen de „zorgen" zouden zijn om gezet in „vertrouwen." Want inderdaad moest men onder de indruk komen, van wat die jonge menschen uit de Wieringermeer met hun spel naar voren brachten. Het gaat er niet om, zooals Ds. Nij- holt in zijn inleiding sprak, of de aankleeding, de uitspraak of mimiek goed is, doch om het diepere, dat de jeugd met vurig enthousiasme de klanken van geloof en vertrouwen wil doen hooren, en uitdragen tot anderen. In het eerste tafereel ook hier „de zorgen", een dialoog tusschen de engelen en aankla ger. De werkloozen, de oorlogsverminkten, kortom het lijden der aardbewoners. In het tweede en derde tafereel, de aankon diging van de geboorte van Christus, die door Zijn licht al het lijden in 't niet stelt, die het „vertrouwen" hergeeft aan hen, die hun zor gen in Zijn handen stellen. Gelukkig de mensch, die zoo de moed ont vangt voort te gaan door gevaar en misluk kingen heen met een rust in het hart, die alle verstand te boven gaat. Wij zijn zeker de tolk'van al de aanwezigen, wanneer we onze dankbaarheid betuigen aan al de medewerkenden van dit leekenspel, die ons zulk een prachtigen avond hebben ge schonken, bovenal de auteur, de heer Ekkers, die met dialoog en spreekkoren een geheel heeft weten te vormen, dat boeit van 't be gin tot het einde, en zeker waard is nog door velen gehoord en gezien te worden. C. J. B. fi' BURGERLIJKE STAND. Van 1 t.m. 18 Januari 1937. Geboren ldzert, z.v. A. van Dellen en Sj. de Vries Marina Maria Louisa, d. v. P. F. Huijgens en J. C. Musters Klaas Pieter, z.v. J. de Haan en D. Kooij Pieter, z.v. P. Kistemaker en J. Krijger Guurtje Marie, d.v. E. Half- weeg en M. de Haan Maria Chris tina d.v. P. Kooij en T. Dirks Anna Klazi- na, d.v. N. J. Schreur en A. M. de Vries; Anna Antonie, d.v. J. Bijpost en A. M. Schmidt Gehuwd H. Ottens en H. Bos J. Kater en I. Eekhof. Overleden Johanna Engel, 79 jaar, wed. J. W. Rasch Jn. Bakker, 82 jr. wedn. van A. de Vries, man v. Tr. Smit; L. Kuijt, 84 jr., wedn. van Ir. Everts E. Halfweeg, 69 jr., man van T. v. Sa- voijen ;'A. Pruimboom, 82 jr., wed. L. de Haan W. Hegeman, 60 jr, man v. P. Zomerdijk J. Klein, 39 d., z.v D. Klein en G. Tijseu J. Bakker, 67 jr., 'man van N. Smit. Jacht en Visscherij. In 1930 werden in deze gemeente afgegeven 334 consen ten ter uitoefening van de kustvissche- rij en 125 groote vischakton. Er werden 11 Jachtakten uitgereikt. Armenzorg. Het collecte-bcsje voor de armen in de trouwzaal bleek aan het einde van het vorig jaar te bevat ten 1' 38.42. Dit bedrag is verdeeld on der de armbesturen der vier kerkelijke instellingen in deze gemeente. Hinderwet, bouwvergunning, etc. Ingevolge de Hinderwet is vergun ning verleend aan den Heer L. Schotie te Wieringerwerf tot het oprichten van een timmerwerkplaats, met elec- trisch gedreven machineriën. Bouwvergunning werd verleend aan den heer S. Lont Cz. tot den verbouw van een winkelhuis in de Hofstraat le Den Oever en van de oude kaasfabriek te Stroe aan den heer S. Blaauboer tot uitbreiding van zijn woonhuis aan den Koningsweg. DANSCURSUS HOTEL DE HAAN. Woens dag 20 Januari worden de officiëele danseur- sussen van Agaath Tuin hervat in Hotel de Haan, H.-hoef. (Zie adv.) HOLLAND ZWITSERLAND, 7 Maart a.s. Kaarten voor bovengenoemde wedstrijd kun nen tot Zondag 31 Januari a.s. aangevraagd worden bij den heer D. Nieuwbuurt, Kerk plein 10. Een goede bestemming. De mooie spar-boomen en dennen, welke ter ver siering op het plein stonden tijdens de Huwelijksfeesten van Prinses Juliana en Prins Bernhard, zijn door den heer O. J. Bosker geschonken aan de ge meente en zijn geplaatst op het Kerk hof, hetgeen een zeer vredige indruk geeft. UITVOERINGEN IIARMÖNIE. De kunstlie vende leden-uitvoeringen van Harmonie zijn vastgesteld op Zondag 31 Jan. en Zondag 7 Februari a.s. Behalve het concert wordt opgevoerd het geheel gecostumeerde historisch spel „De Spion Van den Prins." GÊMEENtl ZIJFET Schagerbrug. ^ndagavond werd door de afd. Schagerbrug der Bond voor Staatspensionneering een propa- ganda-avond gehouden in het lokaal van den heer S. Kuiper alhier. Voor deze avond had men zich de medewerking van Daan Pool en Tom my Bouman verzekerd. Ei' is door de aanwezigen ten volle genoten van al hetgeen Daan en Tom my naar voren hebben gebracht zij hadden telkenmale een warm applaus te aanvaarden. Een gezellig dansje vormde het slot. OUDESLUIS. Van het Bestuur der afd. Ou- desluis der Ned. Bond van Arb. in het Land- bouw-Tuinbouw en Zuivelbedrijf ontvingen wij een uitnoodiging voor de propaganda- avond op Zaterdag 16 Jan. in het lokaal van den heer Joch. Kreijger, welke wij volgaarne hebben aanvaard. Het was ruim half acht toen de heer Burger van Kolhorn, voorz. der Federatie de bijeen komst met een hartelijk woord opende en de wensch uitsprak dat het niet alleen een avond van ontspanning zou worden, doch dat er te vens propagandistische kracht van zou uit gaan. Verder heette de voorz. welkom het Klein kunst Ensemble uit Amsterdam, den heer v. d. Wielen te Haarlem, lid van het Hoofdbe stuur, benevens de pers. Eenigen tijd later arriveerden Burgemeester Breebaart met diens echtgenoote, welke even eens welkom werden geheeten. De Revue, welke het gezelschap Romijn vervolgens opvoerde was getiteld „Wij Bren gen", verdeeld in 14 tafereelen, afgewisseld door viool-solo's van Rie Vos, accordeon van Wim Wegerif en zang van Rita Ross. Evenzoo zang van Jacq Presser en de declamatie van Is. Romijn. In* deze Revue kwamen naar voren o.a. het nut van organiseeren voor de Landarbeiders en de ongezonde toestanden welke hier heer- schen o.a. dat de vrouw van een zuivelbewer- ker fraudeleus Margarine fabriceert, gedwon gen door te lage loonen, terwijl de natuuruo- ter voor lage prijs naar het buitenland wordt uitgevoerd. Voor de pauze werd «foor het hoofdbestuurs lid v. d. Wielen een propaganda-rede gehou den. Spreker deelde méde dat dit een van de honderd avonden was, welke deze winter wor den uitgevoerd, waarvan er reeds 75 achter de, rug zijn. Spreker was tevreden over de opkomst ook van de zijde der vrouwen. Na de pauze werd het programma weder voortgezet en traden de leden van het gezel schap in verschillende creaties op, om ten slotte te eindigen met fragmenten 1900, 1914, 1918, 1928, 1933, waarin zij deden uitkomen de verschrikkingen van den oorlog, enz. In de finale werd de Internationale staan de door de aanwezigen gezongen. Hierna trad de heer C. Nannis op het podi um, welke het gezelschap Romijn bedankte namens de Afd. Callantsoog, Wieringerwaard en Zijpe. Spreker dankte het Hoofdbestuur, welke deze avond had mogelijk gemaakt. Ook burgemeester werd voor zijn aanwezig heid door den heer Nannis bedankt. Het gezelschap werd een fruitmand aange boden en het nieuwe lid van het gezelschap, Mej. Rie Vos kreeg een extra woord van hul de voor haar spel. Hierop nam de heer Burger nog weer het woord om de bijeenkomst te sluiten. Spr. hoopte dan dat veel propagandistische waar de van dezen avond is uitgegaan, vooral met het oog op de komende verkiezingen. OUDESLUIS. Schurft. Onder de scha pen van den veehouder W. S.. alhier, is de besmettelijke ziekte schurft uit gebroken. Alhier doen zich nog een paar gevallen van deze ziekte voor. Het is te hopen, dat het hierbij blijft. MARKTBERICHTEN. De Veemarkt ALKMAAR. 18 Jan. 1937 Op de ge houden veemarkt waren aanvoer li prijzen als volgt 7b vette koeien f J50- f 250 3 graskalveren I' 40-60 vette f 50-95 en per Kg. f 0.70- f 1.10 48 Nuchtere kalveren slacht, f 6-18 24 vette schapen f 20-27 333 Vette var kens per Kg. 42-45 cent. Handel redelijk De veemarkt te Alkmaar. Op de veemarkt waren 76 vette koeien aangevoerd (vorige week 79.) De prijs was i' 10 tot f 20 per stuk hoo gei- en bedroeg f 150-250. De prijs van vette kalveren was on geveer gelijk aan die van de vorige week, terwijl die voor vette schapen iets lager was. Aangevoerd werden 333 Vette var kens geldende 42-45 cent per Kg. (vori ge week 43-46 ct. De handel was goed, hoewel de verwachting, dat voor het plan-Deterding aankoopen zouden wor den gedaan, niet verwezenlijkt werd. ONS Afrikaansche belangstelling voor den Polder. A.s. Vrijdag zal een uit Zuid- Afrika afkomstig gezelschap studen ten een trip door de Meer maken. Dit uit 100 personen bestaande gezel schap, zal de lunch gebruiken in Hotel Smit te Slootdorp. Ook uit Nieuw Zeeland en Australië belangstelling. Naar wij vernemen zal een gezelschap Nieuw Zeelanclsclie en- Australische hoeren binnenkort een be zoek aan de W.-Mecr brengen. Een bewijs dat Neerlandsch groot- sche werk tot in alle hoeken van de wereld vermaardheid heeft. FLEVO-NIEUWS. Ook de wedstrijd tegen Berkhout 1 werd Zondag door Flevo verloren. Met een 4-1 nederlaag werd men naar huis gezonden. Te verwonderen is dit niet, wanneer men allereerst de terrein-omstandig heden in aanmerking neemt. Er moest gespeeld worden op een modderveld, waar Berkhout zich uitstekend op thuis scheen te voelen, doch de Flevo- mensehen die aan hun licht terrein ge wend zijn, niet op konden aarden. En dan wordt nog altijd met inval lers gespeeld, waardoor het verband in de ploeg maar niet wil komen. Toch beeft men moedig partij gege ven en hebben allen zich stuk voor stuk van het begin tot liet. einde gege ven in de wedstrijd. Het onzinnige berichtje wat de corr. van de Sch Crt. hiervan gai behoeven zij zich dah ook niet aan te trekken. Deze heeft n.1. een vlot gespeelde wed strijd gezien met een gereserveerde houding van enkele Flevo-speleis Do man heeft natuurlijk nooit de wedstrijd gezien en begrijpt waarschijn lijk de deftige bewoordingen niet die hij in zijn berichtje verwerkt. Eigenaardig optreden van de politie. Verleden week heeft zich te Wierin gerwerf een ergerlijk geval van huis zoeking voorgedaan, zonder dat de be treffende politie-man ook maar eenig bevelschrift van welke autoriteit in zijn bezit had, terwijl zelfs geen enkel strafbaar feit tegen de gefingeerde kon worden ingebracht en zelfs geen ver denking op hem ruste voor welke over treding ook. Het is gewoonweg ongeloofelijk hoe een politie-man zich zoo kan vergeten om hij menschen huiszoeking te gaan doen, terwijl de bewoners afwezig zijn en hun huis aan een 15-jarigen zoon hebben overgelaten? Als men de reden verneemt waarom de politie-man huiszoeking verrichtte, dan staat men versteld, dat de man zich zoo hulpeloos kon blameeren. Het bloote feit dat degeen waar de huiszoeking werd verricht, een speci aal soort spaden verkoopt voor een plaatselijke winkelier, dus louter als lusschenpersoon fungeert, omdat deze spaden alleen te krijgen zijn bij één leverancier en hijzonder in trek schij nen te zijn hij hen die met een derge lijk werktuig moeten arbeiden. Alleen om dit feit te constateeren» heeft de betreffende politie-man huiszoeking verricht, en van boven tot onder de boel nagekeken bij menschen waar niets op aan valt te merken. Zelfs 'n doos met honing, zorg vuldig vergaard van den zomer, ont snapte niet aan zijn speurende blikken. Ook doozen met handwerken van de dochters moesten nog even worden be keken. Slechts 12 vette koeien werden voor de uitvoering van dit plan aangekocht. De Amsterdamsche Veemarkt. AMSTERDAM, 18 Jan. 1937. Op de gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 543 Vette koeien le kw. 62-70 cent, 2e kw. 56-60 cent, 3e kw\ 50-54 cent per Kg. siachtgew. 88 Melk- en Kalfkoeien f 160-210 87 vet te kalveren 2e kw. 58-64 cent 3e kw. 48-56 cent per Kg. levend gewicht; 56 Nuchtere kalveren f 7-11 94 sclia- ptn f 18-25 561 Varkens vleeschvar kens, wegende van 90-110 Kg. 52-53 ct. zware varkens 51-52 cent, vette var kens 50-51 cent per Kg. slachtgewiclit. Ter veemarkt waren 2 wagons geslach te runderen uit Denemarken aangc- •pjaoA Marktbericht Jac. Knoop Amsterdam Dacostastraat 16. Telefoon 81431. Weder een winter voorbij met verhoogde prijzen der aardappelen, welke einde der vo rige week flauwer was, met iets lagere prij zen en grooter aanbod. Gedurende de vorstige dagen heeft elke winkelier meer gekocht dan hij noodig had. Een enkel klein scheepje met Flakkeesche en Spuische ligt aan de markt, verkoop gaat zeer langzaam. Zandaardappelen ook lager, daar er meer aanbod is. Mooie grove zand Drielinge zijn koopers voor te vinden. Ook Bonken uit Noordholland brach ten een hooge prijs op. Verkoop Noord Hol- landsche Blauwen en Bonten gaat langzaam, omreden de sorteering te klein is, er loopen te veel poters in. Zeeuwsche Bonten en blau wen blijven op dezelfde prijzen, daar in het land de prijzen vast blijven. Wilt gij uw aard appelen naar Amsterdam zenden, vraag Ma kelaar Jac. Knoop om inlichtingen zonder eenige verbinding of kosten. Heden 18 Jan. 1937 werden de volgende prijzen gemaakt, per 70 kilo Zeeuwsche Bonten f 2.20 a 2.40; Zeeuwsche Blauwe eigenheimers f 2 a 2.20 Zeeuwsche Eigenheimers f 2 a 2.40 Zeeuw- Het is een ergerlijk staaltje van machtsovertreding wat nog wel een staartje zal hebben. Een succes. Op de gehouden ten toonstelling van pluimvee en konij nen behaalde de heer L. den Hollan der te Wieringerwerf met zijn inzen ding VI. Reuzen een le, 2e en 3e prijs. H.H. Zakenlui op Uw hoede. Er is ze ker weer iemand aan het werk (Re tracht 20 franc-stukken uit te geven voor een Hollandsche gulden. Zoo was alhier tenminste een winkelier er voor ingevlogen. Geboren ANNA ANTONIE, dochter van J. BIJPOST A. BIJPOST - SCHMIDT. Slootdorp, 16 Januari 1937. VOOR DIRECT GEVRAAGD EEN FLINKE DIENSTBODE, voor dag en nacht, G.G. A. C. DE GRAAF, Koggenrandweg, MIDDENMEER. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 21 JANUARI nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. Hiermede berichten wij, dat de Heer door ons als agent is aangesteld voor de WIERINGERMEER. GARAGE DE MOOR, Off. Chevrolet - Dealer, SCHAGERBRUG. TE KOOP AANGEBODEN KALVE- EN GUSTE KOEIEN. Prachtige MOOIE BIGGEN en een groote PARTIJ GEBRUIKT PUNTDRAAD. H. J. SMIT, Molenweg Slootdorp. van eerste kwaliteit KOEMEST voor burgers van MIDDENMEER, SLOOT DORP en OMGEVING. PRIJS PER M3 f 3.- in elke hoeveelheid te leveren. P. TUIN, Vrachtrijder 't ZAND N.H. Telefoon 26. sche Bonten en Blauwe poters f 1.50 a 1.60; Anna Paulowna zandaardappelen f 2.60 a 3 Hillegommer en Katwijker zandaardappelen f 2.60 a 3 N.H. Blauwe f 1.80 a 1.90 N.H. Bonten f 1.90 a 2 Haarlemmermeer en IJpol- der Bevelanders f 170 a 1.80 Verder per 100 Kilo in balen van 50 kilo Nieuwlandsche Zand aardappelen uit Drente en Overijsel f 3 a 3.20 dito Bonken f 2.60 a 2.90. Nog te ver melden Spuische eigenheimers f 2.20 a 2.40. Flakkeesche eigenheimers f 2.20 a 2.40. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. B.K.C.-NIEUWS. B.K.C. slaat Andijk Andijk met 7-3. B.K.C. heeft met groo te cijfers van Andijk gewonnen en hoe wel verdiend is de uitslag wel wat ge flatteerd. Andijk begon hoopvol en in de eerste minuten namen zij door een lout in de B.K.C. verdediging de lei ding. B.K.C. bleef goed aanpakken en spoedig wist Blok gelijk te maken. Toen ontstond er een groote fout in de And.-vcrdediging en Blok liep er zoo maar in met goede schoten. Ja, 3 maal ging de bal er in. Jan de Schipper 1 maal en Jb. van Wees 1 maal, de stand was dan na een half uur spelen 6-1 voor B.K.C. Doch wat niemand verwachtte, An dijk bleek na de rust hersteld te zijn en mede door dat B.K.C. haar opstel ling moest wijzigen wegens uitvallen van Rost (dat een verzwakking bleek te zijn; hebben de Andijkers ons een mooie 2e helft bezorgd er werd in hoog tempo gespeeld en Andijk is de tweede helft het meest aanvallend ge weest, welke zij bekroond zagen met 2 doelpunten. In de allerlaatste mi nuut wist invaller Keijzer met een mooi schot de eindstand op 7-3 te brengen. Keeper de Schipper heeft be houdens enkele fouten Prins goed ver-

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2