1. I. i. WIJCK Elegant van Willy UITVOERING SPORT. ZITTING Hm Hm Pachters en a.s. PACHTERS. PAARDENTUIGEN, GAREELEN, TOUWWERK, etc. ZADELMAKERIJ SLOOTDORP. „HOLLANDS - NOORDERKWARTIER" TER DEKKING beschikbaar, voor een beperkt aantal merries K 1687. LIPSIA WIEDMACHINE, WESTFALIA KUNSTMESTSTROOIER. GEC0MB. HARK - KEERDER, enz. den worden aanvaard, m.a.w. de prak tijk zou toch wel uitwijzen, dat de ter keuring werkelijk te licht bevonden 1-jar. stieren grooteudeels zouden ver dwijnen. In teite draaide de kwestie, dan ook m.i. hierom, dat men de verantwoorde lijkheicl van het afkeuren van de kant nummers liever verplaatste naar de lokkers zelf. omdat juist bij deze z.g. kantnummers de vergissingen (aik. 1-jar.j zien zou voordoen. Dit vertrouwen, hetwelk de toenma lige Prov. Commissie in de fokkers steiue, maakte het verklaarbaar, dat' men verwachtte, dat Je fokkers enkel de voorüeelen verbonden aan de af- schaifing van de min.-extcrieur- eiscnen voor 1-jarige stieren zouden uitnuiten en dat zy de gevaren wel zouden ontloopen. De ervaring is evenwel van dien aard geweest, dat de Prov. Commissie tndns neeit genieexid wederom min.- exterieur-eiscnen aan 1-jar. fokvereen. stieren te moeten stellen. liet is n.1. gemeken, dat het aantal afgekeurde stieren wat jaarlijks in is.-li. genruikt wordt, veel en veel te groot is in vergelijking tot dat der goeugekeurae, aeze vernouding is de laatste jaren eerder ongunstiger dan gunstiger geworden. Dit klemt te meer, omdat het aantal dekkingen jaarnjkscn uoor 2-jar. en ouuere stieren 111 xs.ii. in een zeer on gunstige vernouding staat tot dat der 1-jarigen. net vertrouwen hetwelk de Prov. Commissie indertijd in de fokkers stelde, toen de mm.-exterieur-eischen voor l-jar. fokvereen. stieren werden opgeheven, is dus te groot geweest, het is daardoor ook niet onmogelijk, dat de nadeeien van deze maatregel groo- ter zijn geweest dan de voordeelen, welke men er indertijd van verwachtte lk hen ruim lu jaar de stierenkeurin gen in JS.H. medegemaakt en langza merhand ben ik er van overtuigd ge worden, dat het trefien van de maat regel van aikeuring via min.exterieur- eischen ook voor lok-vereen. stieren wenschelijk is. Elk jaar toch worden op vele voor keuringen fokvereen. stieren aangebo den, die het aankijken nauwelijks waard zijn en die op grond van hun af stammingsbewijs toch voor dekking van fokvereen. koeien geschikt wor den geacht. Het zijn deze stieren, die bij mij eik jaar weer opnieuw den in druk hebben versterkt, dat er toch een inconsequentie schuilt in het lidmaat schap eener „veeverbeterings-organisa- tie" hetgeen toch een „lok-vereen." bedoelt te zijn en het ter dekking goed keuren van dergelijke stieren door de Prov. Commissie, de Prov. Overheids instelling, welke o.m. tot taak heeft de zorg voor goed mannelijk .,fokma- teriaal." Teneinde nu het gebruik van werke lijk slechte tot minder goede stieren qua exterieur tegen te gaan, is er slechts één middel, n.1. het stellen van min -exterieur-eischen. Een commissie als de Prov. Commis sie wenscht niet gaarne maatregelen als de thans genoemde, omdat zij bij voorkeur het overheidsgeld, hetwelk zij in den vorm van rijks- en prov. sub sidies ontvangt, bezigt voor maatrege len waarvan zij de absolute overtui ging heeft daarmede het peil der fokke rij te verhoogen, hetgeen bijv. het ge val is met het verleenen van behoorlij ke aanhoudings-premies voor oudere stieren, die bewezen hebben goed te fokken. Met dergelijke maatregelen is de fokkerij meer gebaat dan met mi- nimum-eischen. Het stellen van min.-eischen onver schillig op het gebied van exterieur of productie is in feite anders niets dan een negatieve selectie, n.i. het voor de fokkerij uitschakelen van die dieren, waarmede de kans om die fokkerij een slechte dienst te bewijzen grootcr is dan het omgekeerde. Het treffen van dergelijke maatregelen ligt primair op den weg van de praktijk zelve, maar waar de praktijk bewijzen levert, dat zij ook in deze opzichten niet geheel los kan loopen, is het verklaarbaar, dat men zijn toevlucht neemt tot minimum-eischen. De N.H.S.-leden onderwerpen zich vrijwillig aan soortgelijke eischen, ge steld door hun eigen organisatie, voor fokvereen.-leden -niet N.RS-leden dient de Prov. Commissie in te grijpen Ook erken ik, dat een niet onbelang rijk aantal van deze slechte tot mati ge stieren dit zijn geworden door slecb te tot matige opfok. Onder deze stie ren zijn er zeker meerdere, die bij goe de opfok geen onmogelijke indruk be hoefden te maken. Wanneer de maat regel der min.-eischen voor fokvereen. stieren in werking treedt, is er niet aan te ontkomen, dat stieren worden afgekeurd, die op grond van hun erfe lijke aanleg niet bepaald slecht soms zelfs goed zijn te noemen. - De veran- woordelijkheid van deze afkeuringen ligt evenwel niet bij de jury maar bij de fokkers zelf en de maatregel is daarom niet te veroórdeelen. Van geor ganiseerde fokkers mag men toch verwachten, dat zij bij den opfok van stierkalveren de opfokmaatregelen zoo danig treffen, dat zij er uithalen wat er inzit, 't Is zelfs niet onmogelijk, dat juist de kennis dat een stier niet op exterieur kan worden afgekeurd, in sommige gevallen oorzaak mede is van dien matigen opfok. Het stellen van minimum-eischen kan wellicht in dé zen ook nog opvoedend werken. Alvorens de Alg. Verg. van de Prov. Bond van Rundveefokvereen. 1 Maart a.s. te Hoorn wordt gehouden, waar bovenstaand besluit der Prov. Comm. zeker zal worden besproken, meende ik er goed aan te doen, de fokkers via de pers met mijn standpunt en de mo tie in kennis te stellen. De Rijksveeteelt-consulent. PROVINCIAAL NIEUWS. DE AANVARING VAN DE DOKTER WAGEMAKER. Men schrijft aan de Texelsehe Crt. AAN WIE DE SCHULD? De bevolking van ons eiland zal onwillekeu rig eenigszins zijn opgeschrikt door het be richt van de aanvaring van de Dokter Wage- raaker, en waar het hier betreft een veilig verkeer met de vaste wal, lijkt het mij wel dienstig op dit ongeval het juist te laten vallen. Dat de dichte mist hier hoofdschuldige was, is zonder twijfel, doch, hoewel de Comman dant van de Douwe Aukes verklaart, de voor geschreven signalen te hebben gegeven, was er geen getuige op het havenhoofd te Den Hel der, die daarvan iets heeft gehoord. Wel heeft men verscheidene signalen van de „Wagen maker" gehoord. Of nu de Douwe Aukes met te lange tusschenpoozen signalen heeft gege ven, is niet uitgemaakt, maar wel had men daar aan boord het mistsein van De Wagen maker kunnen hooren en maatregelen kun nen nemen (stóppen). Bovendien is de Dou- ke Aukes volgens haar Commandant „Stuur boord over gegaan", inplaats van het in dit geval eenig juiste„Vol achteruit". Ook zijn verklaring, dat De Wagemaker door haar ach teruitslaan dwars in het vaarwater kwam te' liggen, is onjuist, aangezien dan de kop (van de Wagemaker) stuurboord uit moest zijn gegaan en niet bakboord, Ifooals het geval was (door de stroom). Deze aanvaring moet dan ook in geen ge val aan eenige fout of verzuim aan boord van de Texelsehe boot geweten worden. Integen deel het is aan de voorzichtigheid en het goede zeemanschap van kapitein List te danken, dat hier geen ernstiger ongeluk is voorgevallen. Eere wie eere toekomt. TEXEL. BROODPRIJSVERHOOGING. De bakkers van Texel stelden heden verhooging in van 2 ct. per 8 ons voor het wittebrood en 1 ct. per 8 ons voor het tarwebrood. De prijzen worden als volgt Melkbrood per 8 ons 22 centWaterbrood per 8 ons 18 ct.Tarwebrood per 8 ons 16 ct. SUCCES NIEUWS. De voor de Succes vastgestelde wedstrijden van Zondag J.l. zijn alle afgelast wegens terrein afkeuring. DB DERDE KLASSERS. Zaandijk behaalt groote overwin ning op Alkmaar Helder krijgt wederom nederlaag. Alkm. Boy» deden goed werk. We beginnen vandaag met te vermelden dat Zaandijk de begeerde titel heeft weten te be halen. In deze afdeeling is het er buitenge woon spannend toegegaan, want met de 17de wedstrijd is pas de officiëele beslissing geval len. Wij maken de Zaandijkers vanaf deze plaats ofis compliment. Helder bracht het er in eigen huis wederom niet best af en kreeg opnieuw een nederlaag, thans van het bezoe kende Kinheim en wel van 41. Deze overwin ning kwam Kinheim nog zeer ten goede doch doordat Zaandijk heeft gewonnen is Kinheim thans ook uitgesloten. Alkmaar had bezoek van Zaandijk en met niet minder dan 81 overwinning keerden de Zaandijkers huis waarts. Doordat Alkmaar en Purmersteijn opnieuw hebben verloren staan beide clubs nog even hoog in punten en zal pas a.s. Zon dag de officieele plaats komen vast te staan, (gelijk spel natuurlijk buiten gesloten), wie definitief voor degradatie in aanmerking komt Daar Alkmaar naar Purmersteijn toe moet geven wij Purmersteijn de kans. Dit zal trou wens nog een vinnige wedstrijd worden. SuccesBeverwijk en AssendelftHollandia zijn niet gespeeld. De stand derde klasse A gesp. gew. gel. verl. v.-t. pt. Zaandijk 17 12 3 2 46-28 27 Kinheim 17 10 3 4 42-22 23 Succes 16 6 7 3 34-29 19 Beverwijk 16 7 4 5 31-20 18 Hollandia 16 8 1 7 35-22 17 Helder 16 6 3 7 49-49 15 Alkm. Boys 17 6 3 8 32-32 15 Assendelft 15 5 2 8 24-42 12 Purmersteijn 17 4 1 12 27-44 9 Alkmaar 17 2 5 10 15-37 9 GEMEENTE WIERINGEN. Tentoonstelling van bolgewassen. Op Zondag 7 Maart a.s. zal in de O.L. School te Den Oever een tentoonstel ling worden gehouden van verschillen de bloembollen, door de kinderen zelf gekweekt en daaraan verhonden een tentoonstelling van eigen gemaakt handwerk. De baten komen ten goede aan het fonds voor tand verzorging der school kinderen. Poliie. Weggeloopen een paar tamme eenden. Gev. een paar grijze wollen dames handschoenen. Inl. bij den Gem.-Bode. Nog een slager die succes had. Op de tentoonstelling voor slagers te Schagen behaalde onze plaatsgenoot W. Kaan te Den Oever, een le prijs met inzen ding versch vleesch en fijne vlee9cliwa- ren. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. DEN OEVER. Donderdagavond 25 Febr. a.s. hoopt D.V. op te treden in de Kapel te Den Oever, de Heer C. Zwaan, voorganger Oud Geref. Gemeente te Opperdoes. Aanvang 7 uur. Zusterkring Inplaats van Donder dag thans Vrijdag Doopsgez. Zuster kring. VERGADERING V.V.S.U. Deze vergadering, j.l. Zaterdagavond in Coscordia, waar als spreekster optrad Mej. Dr. Prenny de Graaff, was zeer druk be^ht. Spr. had tot onder werp „Wordt de persoonlijkheid in Sovjet- Rusland onderdrukt." Spr. liet in haar rede uitkomen, dat in Rusland van een onderdrukking geen sprake is. Ieder heeft daar werk en ieder is er geluk kig mede te kunnen werken tot de volledige opbouw van deze groote staat. Met tal van voorbeelden haalde zij dit aan. Ook de film „In het land der Sovjets," gaf in alle details blijk van de enorme vooruit gang in landbouw en industrie en het streven tot ontwikkeling van het volk. Nieuw Malthusiaansche Bond. Vanwege deze Bond werd Zaterdagavond in het Eigen Ge bouw een bijeenkomst gehouden. Mevr. T. de Haan - Zwagerman hield een rede en boven dien werden lichtbeelden vertoond. Na afloop gaven zich 6 nieuwe leden op, waardoor hier 't ledental steeg tot 26. Openbare verhuring. Zaterdag jl. had alhier in Hotel De Haan een open bare verhuring van landerijen plaats, ten verzoeke van de erven van wijlen de heeren J. en C. Bakker te Ooster- klieft. Aangeboden werden de volgen de perceelen No. 1 Rammeweid, ach ter Jb. Tijsen aan Noorderweg, 36.75 snees. Huurder Jb. Lont Sz. voor f 86. No. 2. Stroeërkoog hij betonweg en mo lentje, 26.145 snees. Huurder W. Jan sen voor f 55 No. 3. Simon Blom, achter D. Veerdig, 150 snees. Huurder S. Bakker voor f 31. No. 4. Hutmans- ventje, achter P. Mulder P. Jzn., 18-655 snees. Huurder P. Mulder P. Jzn. voor f 28. No. 5. Zeven snees aan Nesseweg, 7.70 snees. Huurder D. Lont Sz. voor f 12. No. 6. Zuidven bij Nesseweg, 21.385 snees. Huurder D. Lont Sz. voor f 36. De andere 6 perceelen werden niet verhuurd. Y.A.R.A. AFD. WIERINGEN. 7 Maart a.s. Propaganda Feestavond meti medewerking Kees Pruis - Ensemble A. Pleysier in „Concordla" H.-hoef. BAL NA. MARKTBERICHTEN. De Veemarkt. ALKMAAR, 22 Febr. 1937. Op de ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 73 vette koeien f 125- 255 handel redelijk 5 vette kalve ren f 40-75 per Kg. 60-90 cent 292 Nuchtere kalveren, slacht, f 4-14 277 Vette varkens 44-47 cent. Handel matig De Amsterdamsche Veemarkt. AMSTERDAM, 22 Febr. 1937. Op de gehouden .veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 472 Vette koeien, le kw. 66-72 cent per Kg. slachtgew. 2e kw. 58-64 cent 3e w. 50-56 cent per Kg. slachtgew. 100 Melk- en kalf- koeien f 180-230 83 Vette kalveren 2e kw.54-60 cent en 3e kw. 42-52 cent per Kg. levend gew. 114 Nuchtere kalveren f 5-9 489 Varkens, vleesch- varkens, wegende van 90-110 Kg. 54-55 cent, zware varkens 53-54 cent en vet te varkens 52-53 cent per Kg. slachtge- wicht. Aangevoerd 2 wagons geslachte runderen uit Denemarken. N.V. Eiverveiling Alkmaar. Veilings- bericht van 20 Febr. 1937. Aangevoerd 150.000 Kipeieren. Prijs 65-58 Kg. 395 a 405 58-60 Kg. 400 a 410 60-62 Ke: 405 a 415; 62-64 Kg. 410 a 425 64-66 Kg. 420 a 445. Alles per 100 stuks. V.A.R.A. AFD. WIERINGEN. 7 Maart a.s. Propaganda Feestavond met medewerking Kees Pruis - Ensemble A Pleysier in „Concordia" H.-hoef. BAL NA. MINDER KIPPEN MAAR MEER EIEREN. Uit de statistieken van de laatste jaren is een merkwaardig feit aan het licht gekomen. Het aantal kippen in ons land neemt hand over hand af, terwijl het aantal eieren be langrijk is toegenomen. Bijzonder duidelijk blijkt dit ten aanzien van onze exportcijfers. Het aantal kippen bedroeg in 1934, 1935 en 1936 resp. 34.500.000, 28.500.000 en 27.800.000 De eierenuitvoer steeg daarentegen als volgt over deze jaren61.400.000 kg59.250.000 kg., en 62.450.000 kg. In het laatste jaar liep de kippenstapel dus terug met ongeveer 690.000 dieren, terwijl de eieren-export met bijna 3.200.000 steeg. Het binnenlandsch verbruik is evenmin ach teruitgegaan. Integendeel, vele factoren wij zen er op, dat dit in de afgeloopen jaren stijgende is. Deze verheugende cijfers leiden tot de con clusie, dat de productiviteit van onze kippen belangrijk is vergroot. Met onafgebroken eenergie werken onze fokkers en pluimvee houders aan de verbetering van deze cultuur. Vooral onder de oudere hennen is geducht opruiming gehouden en het ligt voor de hand dat de overgebleven hennen haar minder fortuinlijke zusters indachtig eieren voor haar leven hebben gekozen. ONS FLE V O-NIEUW S. Flevo 1 Hoogkarspel 1 2-1. Voetbal is een eigenaardig spel, wij zijn niet de eerste die dit op hebben ge merkt, maar Zondag jl. is de voorspel ling, die door verschillende sport-over zichtschrijvers is gemaakt over de wedstrijd Flevo 1 - Hoogkarspel 1, ge logenstraft, allen waren n.1. de over tuiging toegedaan, dat Flevo tegen het sterke Hoogkarspel geen kans zou hebben en eigenlijk wij zelf waren ook niet gerust. Maar de tenvolle verdien de 2-1 overwinning van Zondag heeft alle beweringen ten schande gemaakt. En onder wat omstandigheden werd Zondag gevoetbald, een zeer nat ter rein met een sterke wind die iedere bal controle onmogelijk maakte en dan de handicap bij Flevo dat Por wegens fa milie-omstandigheden verhinderd was. Als scheidsrechter Vlaar laat tossen wint v.d. Laan, zoodat Flevo voor de rust het windvoordeel heeft. Het is een klein orkaantje waar on der gespeeld moet worden, mooi spel is dan ook niet mogelijk, toch is het Flevo die de toon aangeeft, en veel kansen worden verkregen, de gekste schermutselingen hebben voor het doel plaats en als tenslotte de Flevo- rechtsbinnen een aardige voorzet geeft, wordt het eerste doelpunt voor Flevo geboren. Hoogkarspel komt er nu wat beter in en speelt tegen wind in lang niet slecht, de doorbraken zijn gevaarlijk, vooal de linksbuiten en midvoor zijn flinke spelers. Dan wordt het spel weer een poos naar de H. helft ver plaatst en krijgt Jendseak zijn kans met een prachtscliot vergroot hij de voorsprong. De eerste helft is bijna verstreken, als H. nog eens op komt zetten, als van rechts dan een voor zet volgt, waarvan H. dankbaar ge bruik maakt en intrapt. Na de thee zijn we op de magere 2-1 voorsprong niet erg gerust, doch Vene- ma staat nu spil en we zien dan vrij wel drie kwartier lang 21 spelers op de Fl. helft, de H.-backs zijn opgedron gen tot over de middellijn, de keeper staat gansch alleen. Het blijkt echter dat Hoogkarspel heelemaal geen con trole over de hal kan houden en dat Hak zijn misstap van voor de rust vol ledig goed maakt door zijn doel op so lide schoon te houden. Alle Flevo-spelers verdedigen, wat met een opgedrongen H. niet anders kon, maai* er werd opgeruimd, soms op wonderbaarlijke wijze, maar men weer de zich geducht, alle aanvallen liepen dood op half-linie en backs, kranig werd er in de eerste helft gespeeld en de uitvallen van Fl. waren gevaarlijk, Jendseak miste nog een pracht van een kans, de tijd draaide, men proefde de overwinning, die tenslotte kwam en moeizaam werd behaald. Bravo Dirk de Jong. Dirk de Jong, de sym pathieke Flevo-rechtshalf, die vanaf de oprichting af van Flevo een trouw lid is geweest in de nog losse voethal- gemeenschap in de YV.-Meer, heeft Zondag zijn laatste wedstrijd ge speeld, om dezer dagen naar Ned. Indië te vertrekken. Dirk, die één van de eerste leden was die werd ingeschreven, heeft eerst als voerder van het 2e zich verdienstelijk gemaakt, doch al spoedig speelde hij als reserve in het eerste mee en. was ook één van de spelers die het derde klasse kampioenschap mee behaalde, alsmede dat van de tweede klasse. Dit seizoen heeft hij weinig wedstrij den meegespeeld, doch de twee laatste thuiswedstrijden was hij van de par tij en voor jl. Zondag was hij er weer geducht in en speelde een prima partij Dirk gaat nu naar de tropen, omdat de Polder ,hem geen toekomst kan bieden. Hij heeft voor langen tijd af scheid genomen van familie en vrien den. Dirk, vaarwel, we hopen je in ge zondheid weer terug te zien, wet een naar wij tevens hopen, krachtige voet- ba 1-vereeniging. Afd. „Slootdorp" van de Ned. Christelijke Landarbeidersbond. Vrijdagavond hield deze afd. haar 5e jaarvergadering in het Gym.-ge- bouw onder' Jeiding van haar voorz., dhr. C. Smit. Hoewel de afd. nog geen volle vijf jaren telt, ze is opgericht in den voorzomer van 1932, was het toch de 5e jaarvergadering die ieder jaar een feestelijk karakter draagt. Aanwezig waren vele leden met hun vrouwen en (of) hun verloofden, ook Ds. Chi'. v.d. vliet en Cand. Fijn van Draat. De heeren Kiewiet en Cand. Van Vliet hadden bericht van verhin dering gezonden. De voorz. opende op gebruikelijke wijze, met psalmgezang, gebed en Schriftlezing. Hij sprak daarna een kort openingswoord, daarin wijzende op het voorrecht dat ook hier de afd. reeds dadelijk werd opgericht, toen er nog slechts weinigen woonden. Geme moreerd werd wat is verkregen en hoe veel is gesproken in het belang der leden. De toekomst zal ernstige vragen stellen, die naar we hopen door werk gevers en werknemers organisatorisch zullen worden besproken en opgelost. De hoop op een collectief contract zal straks in vervulling kunnen gaan. Moge er in dit nieuwe land door ieder meegewerkt worden om niet egoïs tisch, maar op een wijze die den toets der Christelijke moraal kan door staan, verhoudingen te krijgen die én patroon én arbeider bevredigen. De voorz. sprak ook de wensch uit dat zij, die behooren Christelijk geor ganiseerd te zijn, komen mogen, en zij die om praktische dingen de afd. vaar wel zeiden, dat ook zij terug mogen keeren, want als ieder staat op zijn plaats in den Christelijken socialen strijd, dan zijn we bezig onze roeping te vervullen. Na dit openingswoord sprak de Eerw. Heer Cand. Fijn van Draat de vergadering toe, wijzend op het doel der Chr. L. B. Verder gaf de Chr. Mu- ziekvereen. Soli Deo Gloria haar mede werking en werd het programma afge werkt op een wijze die gezelligheid gaf. De secr. vermeldde in zijn verslag dat de afd. 64 leden telt. De penningm. sloot zijn boekjaar af met een batig saldo. Het slotwoord sprak Ds. v.d. Vliet, waarna dhr. Heerink voorging in dankgebed. De 5-jarige afd. kan met moed verder gaan. é)p zulke vergade ringen wordt dan weer een oogenblik de strijd gestaakt, wordt vergeten de zware arbeid die in den winter van 1936 op 1937 moet worden verricht voor te lage tarieven. Dan wordt even gebannen uit de harten de ernsti ge bedenkingen die de laatste tijd kun nen worden uitgebracht tegen de wijze waarop het loon wordt gehaald. Om ook deze dingen te hespreken zal de tijd komen en God beware ons voor sociale moraal die niet opheft maar ver bittert. Geboren MINNE, Zoon van F. SCHAAF3TRA G. SCHAAFSTRA - VENEMA. Middenmeer, 19 Febr. 1937. (Filiaal fa. J. Rosier, Torenstr. M.-meer). CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 25 FEBRUARI nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. Voor dat U overgaat tot het koopen var. nieuwe informeert U even bij Elke Woensdag op de Bears te M.-meer Tel. 17. Dekgeld voor leden f 21.en voor niet-Ieden f 31.per gedekte merrie. Aangiften worden ingewacht bij den Secre taris K. J. KAAN te Anna Paulowna, Tel. 64. TE KOOP een stel gebruikte werktuigen, w.o. Te bevragen bij PARLEVLIET, Westerland, Wieringen op VRIJDAG 26 FEBRUARI 1937, des avonds 7 Ve uur in het Gymlocaal te Slootdorp door de Christ. Muziek-1 vereen. SOLI DEO GLORIA. Dir. de Heer P. MOSK met medewerking der CHRIST. ZANGVER- EENIGING „HALLELUJA van Medembllk. Dir. de heer JAC. BROER. LEIDER Ds. CHRIST. VAN DER VLIET. DONATEURS VRIJE TOEGANG. Entrée 35 cent. Belasting inbegrepen. HET BESTUUR.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2