Bestelt nu Biuderkleeilen A. H. v. Wijck DE STERCO - FILM KOMT. SUCCES II KAMPIOEN. DE STERCO - FILM KOMT. DE STERCO - FILM KOMT. DE STERCO - FILM KOMT. ZITTING Aanbevelend VAN WIJCK. Politie. Gevonden een rijwielplaat je in etui. Inl. bij den Gem.-Bode. Politie. Verl. een bruine portemon- naie met ritssluiting, inli. een bank biljet van 1U gulden, twee rijksdaal ders en eenig, kleingeld. Verloren een beiastingplaatje in etui. Gev. een groene damesmuts en een dames armband horloge. Inl. bij den Gem.-Bode. De roof-overval op den heer Jb Snooij op Ouaejaars-avond. Op Dinsdag 4 Mei a.s. te voormid dags 11.UU uur zal voornoemde zaak voor de Rechtbank te Alkmaar wor den behandeld. Als getuigen in deze zaak zijn gedag vaard Alb. de Wit F. Verhagen P. Laan Cath. Petr. Zuiderduin, S. Snooij Sr. Jb. Snooij en S. Schel tus, allen te Wieringen. Tevens zal als getuige verschijnen dé Majoor-Biigade-Commandant der Bijksveldwacht te Purmerend, onze vroegere Brigadier A. Bergsma. Begrafenisvereeu. „De Laatste Eer" Volgens een advertentie van boven genoemde vereen., voorkomende in dit blad, houdt deze vereeniging op Don derdag. 15 April des avonds 8 uur in het Café van den Heer Scheltus een al- gemeene vergadering. Vooral met het oog op de samenstelling van het be stuur, noodigt het voorloopig bestuur een ieder belangstellende uit deze ver gadering te bezoeken. Ook van Oost-Wieringen verwacht het medewerking. CINEMA DE HAAN H.-HOEF WIERINGEN Een opzienbare uitvinding op filmgebied. OOST-WIERINGEN VERGADERT. Bespreking het verplaatsen van het Bankgebouw der Boerenleenbank. Zaterdagavond vergaderde een deel der be volking van Oost-Wieringen in de zaal van Jurrie Lont te Den Oever. Het doel dezer vergadering was te trachten om het besluit der Algem. vergadering van 1932, dat het nieuwe bankgebouw in Hippo- lytushoef zou komen, ongedaan te krijgen en alsnog dit gebouw in Den Oever te doen plaat sen. Het verscheiden van den kassier, den heer L. Spaander, heeft een heel andere toestand geschapen. Bij leven van den bejaarden kas sier meende het Bestuur uit piëteit voor den heer Spaander goed te doen erin toe te stem men, dat deze in Den Oever bleef wonen, ondanks besloten was dat de nieuwe bank te H.-hoef zou komen. Thans is alles in een nieuw daglicht komen te staan. Nu schijnt het deel der bevolking op Oost-Wieringen daartegen bezwaren te opperen. Wehouder Tijsen, voorzitter D.E.T.V., was aangezocht om deze vergadering te leiden. De vergadering. Te ruim 8 uur opent de heer Tijsen met een woord van welkom aan de ongeveer 75 aanwezigen. Nadat spr. eenige woorden heeft gewijd aan den nagedachtenis van den ontslapen kassier, hoopt hij dat deze bijeenkomst een aangenaam verloop zal hebben. Ook worden de heeren Hermans en Bakker, resp. Bestuurslid en Raad v. Toezicht, voor hun aanwezigheid dank gezegd. De heer G. Dirks is de spreker, die de rij opent. Hij drukt er z'n spijt over uit, dat de Boerenleenbank naar Hippo zal worden ver plaatst. Hij meent, dat het bankgebouw slechts noode gemist kan worden in verband met de visscherij belangen. De heer P. Kaleveld, vischkooper, is van meening, dat de Bank daar moet komen, Waar de belangen der bevolking het grootst zijn. De heer Hermans (bestuurslid Boerenleen bank) deelt mede, dat in de Bestuursvergade ring lang en breed overwogen is waar de Bank moest komen. Men was tenslotte van oordeel, dat het voor het algemeen belang der bevolking beter was de bank in het centrum van het eiland te plaatsen. Voorz. stelt na eenige discussies hierover voor stappen bij het Bestuur te doen om te trachten de Bank te Den Oever te houden. Evenwel zou het spreker spijten, wanneer Oost-Wieringen zich met hand en tand erte gen zou verzetten, waar het de Bank schade zou kunnen berokkenen. De heer Hermans deelt mede, dat in een algemeene vergadering der Boerenleenbank, gehouden in 1932 werd besloten tot stichting van een nieuw bankgebouw te Hippolytus- hoef. Mede in verband met het uitbreidingsplan der gemeente werd met het bepalen der plaats gewacht. Inmiddels bouwde de kassier een woning te Den Oever en (zooals in de inleiding reeds medegedeeld) raakte de uitvoering van dit besluit tot heden toe van de baan. De heer G. Dirks zou nu het huis van wij len den heer Spaander willen koopen. De hr. Bakker (lid R.v.T.) stelt de vraag, waarom de visschersereen. D.E.T.V. haar alg. vergaderingen altijd te H.hoef houdt. Hierin ziet spr., dat de visschers H.hoef als centrum erkennen. Er wordt heen en weer gepraat over de kassiersbenoeming. De heer M. Bakker deelt mede, dat de kas sier benoemd wordt door de algemeene ver gadering, doch dat het Bestuur de voordracht opmaakt. De heer D. Tijsen merkt op, dat allen lang geen lid der Coop. Boerenleenbank zijn. De hr. Hermans stelt de vraag hoeveel le den van de Bank hier aanwezig zijn, waarop geen afdoend antwoord werd gegeven. De heer Hermans zegt verder, dat spaar ders wel mogen doch geen lid behoeven te zijn. Momenteel is het aannemen van leden stopgezet in verband met de komende alge meene vergadering. Discussies ontspinnen zich hierover, waar op tenslotte voorz. voorstelt een verzoek tot het bestuur te richten om de Bank te Den Oever te houden. Gaat dit niet, dan zal men er in moeten berusten. De heer J. Verfaille meent dat verplaatsing der bank afbreuk zal doen. De heer P. Bakker spreekt zijn ongenoegen er over uit, dat de toetreding als lid is geslo ten. De heer C. Bakker Jzn. vraagt of het statu tair juist is op een zeker oogenblik de aanne ming van leden stop te zettenen dan na de benoeming van een kassier als lid kan toetreden. Sommigen spijt het, dat de spaarders, als zijnde belanghebbenden, geen lid zijn en dus ook geen stemrecht hebben. De heer K. Kuijt waarschuwt er voor, dat men wel goed moet weten, wie er als kassier wordt benoemd. De gevangenissen zitten te genwoordig vol van kassiers en bankdirecteu ren. (Hilariteit). De heer Dirks zou het Bestuur der Bank alsnog willen verzoeken leden toe te laten. De heer V. Bakker dacht, dat er veel kapi taal zou afvloeien bij verplaatsing der Bank. Wil men tot zaken komen, aldus de heer Hermans, dan zal een goed gemotiveerd ver zoek worden ingediend, opdat het Bestuur der Bank zich ten volle zal kunnen verantwoor den. Nadat nog eenige opmerkingen zijn ge maakt stelt de heer V. Bakker uiteindelijk voor om een verzoek tot de Bank te richten, als lid te laten toetreden en tevens een her stemming te verzoeken in algemeene verga dering over de plaats van het nieuwe bank gebouw. Aldus besloten. Daarna sluiting door voorzitter J. Tijsen. Succes II speelde Zondagmorgen een thuis wedstrijd tegen M.L.D. I en speelde thans een wedstrijd die in spelkwaliteit stukken hooger stond als vorige week (hoewel er aan toege voegd moet worden dat thans de tegenpartij heel wat zwakker was dan H.R.C. 5), doch dit neemt niet weg dat de Successers een goede dag schenen te hebben en zelfs voor de rust werd er reeds drie maal gescoord. In deze eerste helft gaf M.L.D. toch nog een goede partij voetbal te zien. In de tweede helft was het hoofdzakelijk Succes II die de lakens uitdeelde, want M. had niets in te brengen wat ook wel bewijst uit de groote welke Succes wist te maken. Maar even acht maal wisten de Successers het vijandige doel te doorboren, zoodat de eindstand kwam met 110, wat een mooie prestatie genoemd kan worden. Door deze overwinning is Succes n thans definitief kam pioen geworden en feliciteeren wij de jongens van het tweede hartelijk en hopen dat zij weer in de eerste klas N.H.V.B. terecht komen, j Daarna kwamen de adspiranten in het veld j welke er echter niet veel van terecht brach- ten. De Helder adspiranten waren te groot; en daardoor ook veel-sterker. Succes a speel de tegen Helder b en verloor met 81daar- j na Succes b, welke tegen Helder c speelde en verloor met 10—0. Door deze overwinning was Helder c eveneens kampioen geworden, en feliciteeren wij ook dit jeugdige elftal. I Om half drie kwam Succes I in het veld voor de K.N.V.B.-beker tegen het voor ons onbekende D.E.C. I van Amsterdam en had den we gemeend een sterke tegenstander in het veld te zien, doch dit is echter anders uitgekomen. In het begin van de wedstrijd gaf D.E.C. echter góed spel te zien en combi neerde alles beter dan bij de Successers doch Succes daarentegen wist zeer gevaarlijke doorbraken te onderscheppen en deze werden j beloond met een paar goede goals door Cor! Lont en Schmitt 2—0. Hierdoor begon het een beetje te rommelen in het D.E.C.-elftal en werd er een schepje opgegooid en kwam uit een der aanvallen een tegenpunt 2—1. De Successers waren goed op dreef en keer op keer trokken zij ten aanval en wisten voor rust nogmaals te doelpunten zoodat de rust inging met 3—1 voor Succes. In de tweede helft liep Succes geweldig hard van stapel en binnen enkele minuten waren 4 a 5 goede schoten ingezonden doch de D.- keeper greep resoluut in toch moest hij na eenige tijd weer visschen als Schmitt no. 4 in het net schiet 4—1. Poshumus krijgt ook nog een verraderlijk harde kogel te verwer ken doch stompt in moeilijke positie een bal over zijn doel. Succes behield steeds het bes te van het spel en wanneer D. Kuiper een zeer goede voorzet geeft, tipt Schmitt door eenige spelers heen de bal wederom in het D.E.C.-doel en het is 51. Hierna wordt niet meer gescoord en heeft Succes een goede overwinning in de wacht gesleept en gaat nog en ronde voor de K.N.V.B.-beker meemaken. UITSLAGEN. Promotie Competitie 3e klasse O.V.V.O. Zaandijk 2—0. 4e klasse TEXEL Q. S. C. 1—0. Promotie - Degradatiewedstrijden. De stand is als volgt O. V. V. O. 3 1113 D. W. V. 2 110 3 Zaandijk 3 10 12 De stand is als volgt Alkmaar 2 110 3 Texel 2 110 3 Q. S. C. 2 0 0 2 0 afgeloopen. De Zuidkant, is geheel droog gelegd en aan de Noordkant is niets meer te verdienen. En mede naar aanleiding hiervan hield de heer Ebels Donderdag 8 April een bespre king. Ik was daar ook uitgenoodigd, als lid van de Holl. Mij v. Landbouw, afd. Wieringen. Ik heb daar toen ook nog eens de toestand uitgelegd, hoe die vroeger was en thans is en hoe vooral in de boerenstand geholpen kan worden. Hier heb ik het oog op het Jand in den Wieringermeer en ik hoop dat dit ernstig bij iederen Wie- ringer in overweging wordt genomen. Ook doe ik een beroep op de Wierin- gernieer-Directie om ons zooveel mo gelijk hierin te steunen als het maar kan. Indien wij aaiden Zuidkant van Wieringen, het land kunnen pachten, is dat voor ons een heele steun. En be hoeven wij, die in de nabijheid liggen, niet om anderen steun te verzoeken. Ik hoop dat de boerderij-bouw in de nabijheid van Wieringen stop wordt gezet en dat het land voor de Wierin- ger boeren beschikbaar wordt gesteld. Zoo bijv. liggen bij het Amstelmeer nog enkele aardige kleine kavels daar zal nu volgens mededeeling één boer derij op komen. Ik hoop dat dit nog stop gezet wordt, want dit is nog aar dig land voor het werkdeel van Wie ringen voor de boeren, die daar wonen En ik hoop dat in de eerstvolgende Raadsvergadering deze zaak ernstig onder de oogen wordt gezien en dat men daar zich ook met deze aangele genheid bemoeien gaat, want hier is ook voor hen een goede zaak te rege len men kijke .maar eens wat de ge meente Opperdoes gedaan heeft voor haar ingezetenen. Men heeft daar name lijk een heel stuk land gepacht in de W.-Meer voor haar ingezetenen en ik geloof niet dat die tuinders nog schade hebben van de droogmaking van de Zuiderzee zooals wij. Dus ik hoop dat dit ingezonden stuk aller medewer king zal vinden, want dit zijn geen grieven, maar het is een algemeen be lang en nu allen aan het werk, voor dat het telaat is. Indien de boerderijen gebouwd zijn onder Wieringen, dan is de kans verkeken. Dankend voor de plaatsruimte in veelgelezen blad, Hoogachtend, P. VEERDIG. Westerland, Wieringen. CINEMA DE HAAN H.-HOEF WIERINGEN Een opzienbare uitvinding' op filmgebied. GEMEENTE WIERINGEN. CINEMA DE HAAN H.-HOEF WIERINGEN Een opzienbare uitvinding op filmgebied. INGEZONDEN STUKKEN. Wieringen 12 April 1937. Mijnheer de Redacteur. Vriendelijk verzoek ik het volgende in Uw veelge lezen blad op te willen nemen. Om te beginnen gaat het hier niet om persoonlijke belangen, maar om het algemeen belang voor ons allen op Wieringen want gaat het den boer goed, dan gaat het ook met den Middenstand goed en ook voor den arbeider wordt het er niet slechter op. Zooals U zeker wel bekend is, ver dienden de boeren er vroeger, toen Wieringen nog een eiland was, er wat bij op hun kleine boercnbedrijfjes in stand te houden. Voornamelijk met het drogen en rijden, ja zelfs 't maaien van zeegras en het vrachrijden van hetgeen er van Wieringen en terug op Wieringen kwam. Dat is thans geheel JUBILEUM „O. K. K." Zaterdagavond waren in „Concordia" een groot aantal belangstellenden ge tuige van het 15-jarig jubileum van de Mandoline-vereeniging „Oefening Kweekt Kunst" en de huldiging die het corps ten deel viel was buitenge woon, oprecht en gemeend. Bij het ophalen van het doek, toen O. K.K. zich achter een bloemenschat ten toooeele had opgesteld, klonk al dadelijk een daverend applaus, dat werd herhaald toen de heer Klomp in zijn openingsrede de groote successen der vereeniging de revue liet passee- ren en dan eindigde met de wensch dat de burgerij O. K. Iv. in eere zou hou den zooals ze tot heden steeds had ge daan. Toen volgde het concert onder lei ding van den directeur, den heer Jong kind. We behoeven niet te zeggen met welk een aandacht de nummers, en vooral die van het concours, waarme de zulke prachtige lauweren waren behaald, werden gevolgd. Thans volgde een spontane huldi ging, en achtereenvolgens spraken de heeren D. Oden, voorz. van Succes, C. J. Bosker, voorz- van Harmonie J. C. de Haan, voorz. van Zangvereen. Zang en Vriendschap en Cornelese de Wielerclub Wieringen hunne harte lijke gelukwenschen uit, die ze verge zeld deden gaan van een bloemenhulde. Tevens bood Harmonie nog een mu ziekstuk aan. Dc voorz. de heer Komp dankte voor deze treffende hulde en deelde mede, dat de warme gevoelens voor O.K.K. ook wel duidelijk sprak uit het aantal schriftelijke gelukwenschen, uit de bloemen die nog. waren inge komen van de oud-leden, Dr. Beeker en de Gym., en tevens uit de prachti ge versiering van de zaal, die door onze voetbal-vereen, werd aangebracht. (Hartel. applaus.) Daarna werd overgegaan tot de af making van het programma, feitelijk een non-stop-programma, grooten- deels betrekking hebbende op het club leven in humoristische en opbouwen de zin, met parlando en liedjes, die tot groot succes aanleiding gaven. De vervaardiger Van de tekst, de hr. Klomp en daarnaast de heer H. Zon, die met de dames en heeren de mu ziek instudeerde en de heer P Bruul, die de decoratie verzorgde, mogen naast de medewerkenden een woord van lof niet worden onthouden. Tijdens deze afwerking mochten de directeur de heer Jongkind, en de be stuursleden de dames H. Koorn en M. Wigbout namens O.K.K. woorden van hulde in ontvangst nemen, waarnaast een stoffelijk blijk van waardeering. Zoo verliep deze pracht-avond tot aller genot en ook het bal onder lei ding van den Heer Noorden was zeer genanimeerd. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. De financieele moeilijkheden van het Witte Kruis in de Wieringermeer. Schande, driewerf schande, dat een zoo nuttige in het algemeen belang en voor de volksgezondheid werkende vereeniging, als het Witte Kruis is, jaar in, jaar uit, maar steeds met toe nemende moeilijkheden moet werken. Deze en andere gesprekken kon men beluisteren na de verg. van Dinsdag j.1. Inderdaad het is een schande Er zijn bittere woorden gesproken vanaf de bestuurstafel en er zijn mis schien nog veel meer onuitgesproken gebleven. En het bestuur heeft reden om bit ter gestemd te zijn, men kan haar niet verwijten, dat het niet actief is Wanneer wordt geconstateerd dat de penningm. gedurig belangrijke bedra gen voorschiet, daar anders de zaak m het honderd zou loopen, dan teekeni dit de toestand. Er zijn geen posten waarop bezuinigd kan worden. Het bestuur heeft zelfs eenige malen een standje mogen incasseeren, dat het de wijkzuster te laag bezoldigde. De toestand is niet alarmeerend, maar het werkt zoo ontmoedigend. Er zullen middelen moeten worden beraamd om door het tekort heen te komen. Men overweegt een fancy-fair of bazar, een verloting en er zal een beroep gedaan worden op de beter ge situeerden onder de bewoners van den Polder, om hun contributie vrijwillig met één of meerdere guldens eenige jaren te verhoogen. Voor het gros der leden is contribu tie-verhooging niet mogelijk er zal dus maar een klein percentage zijn wat hier aan mee kan helpen een bazar of verloting zal mogelijk ook wel slagen, maar er zijn zooveel noodlijdende vereenigingen die het zelfde overwegen, doch dan wordt de spoeling zoo dun. Van Overheidswege moest 't niet ge duld worden, dat in een nieuw gebied als de Wieringermeer, 'n dergelijk mooi sociaal werk wordt bemoeilijkt door financieele zorgen. Want dat het Witte Kruis-werk in den Polder geen overdreven luxe is, leert ons het jaar verslag van den secretaris wel. Als men leest dat niet minder dan 1059 be zoeken zijn afgelegd door de Zuster over 85 patiënten. En dat 12 patiënten lijdende aan t.b.c. zijn verzorgd in 1936 en men ziet dan nog het groote aantal consul ten (650) voor zuigelingenzorg met 508 huisbezoeken hiervoor, dan kan men zich slechts verwonderen dat men de zaak nog recht weet te houden. Er is nog een tekort aan leden, slechts de helft van het aantal gezin nen in den Polder is lid. Dit moet an ders worden, en de tijd dat men even goed geholpen werd als men geen lid was, is voorbij. Voortaan wordt nage gaan als iemand hulp verlangt van het Witte Kruis, of hij lid had kunnen zijn. Zoo ja. voordat dan hulp ver leend wordt, zal hij over de jaren dat hij in den Polder woonachtig is, zijn contributie moeten voldoen. Het is een harde maatregel maar het moet De contributie is nog niet zoo hoog dat ze niet betaald kan worden, bovendien kan nog in gedeelten betaald worden. 1936 heeft bewezen dat het ledental opgevoerd kan worden. Maar men is er dan nog niet, want de leden-aan was brengt ook meerdere financieele kosten mee voor de vereeniging. Er is geklaagd van de bestuurstafel, dat de gemeente Medemblik, het geld wel weet te halen uit den Polder, en als het op brengen aankomt meestal niet thuis geeft. Wie dezer dagen zijn biljet voor de personeel-belasting heeft ontvangen, zal tot de conclusie komen dat de Pol der een aardig melkkoetje voor Medem blik is, waar zij weinig aan behoeft te besteden, want vrijwel alle bewoners betalen aan deze belasting mee. Bovendien heeft zij natuurlijk per inwoner de uitkeering van de gemeen te-fondsbelasting, zoodat men eigenlijk wel mocht wenschen dat deze toestand bestendigd kon blijven trouwens dit is al eens openhartig erkend. Want de kosten die deze gemeente heeft voor den Polder, zijn de scholen, die wel geen winst opleveren, maar dat zullen zij binnen de poorten van Medemblik ook niet doen. Maar er komt toch al tijd nog wat schoolgeld uit. Medemblik is altijd schriel als het den Polder betreft, omdat de verbinte nis labiel is, beroept men zich hierop. Men krijgt in den Polder wel eens het gevoel, als een zeker volk moet hebben in een naburig land, men is geen vol waardig burger in de gemeenschap, behalve dat men de duiten mee mag opbrengen. Deze klacht is reeds meermalen ge uit, mogelijk ook wel eens ten onrechte maar men maakt zich er in Medemblik wel eens te gemakkelijk af. En dat het gemeente-bestuur er zorg voor draagt, om niet noodlijdend te worden, is niet genoeg te prijzen. En zeker is het dat zij gelijk heeft als zij zich niet al te zwaar in de schulden steekt voor een stel voogdij-kinderen, die haar binnenkort toch weer ontno men worden. Maar een feit is het, erg royaal heeft zij zich ook nooit betoond en vereenigingen als het Witte Kruis hadden zeker in de jaren van haar ar beid wat meer aandacht verdiend, zon der dat dit tot een financieel debacle had behoeven te leiden. Twee honderd gulden subsidie is toe gezegd over 1937, na aandrang van het Hoofdbestuur. Er is meer gevraagd. Laat men nu eens nu het afscheid in het verschiet ligt, de hand over het hart strijken en zeggen we zullen het verdubbelen. De vereeniging is er dan nog niet, doch het gebaar zal gewaardeerd worden en het zal voor anderen aanleiding zijn om het voorbeeld te volgen. CINEMA DE HAAN H.-HOEF WIERINGEN Een opzienbare uitvinding op filmgebied. Uitslag aanbesteding Bankgebouw Coop. Boerenleenbank W.-Meer. Zaterdagmtddag werd in Hotel Smit aanbesteed het Bankgebouw van de Coop. Boerenleenbank, wat gebouwd zal worden onder architectuur van de heeren Dekker te Schagen en Koster te Zeist. Er was voor deze aanbesteding zeer veel belangstelling, niet minder dan 30 biljetten waren ingekomen en er wa ren zelfs gegadigden uit Friesland ko men opdagen. De uitslag was als volgt A. Droog, Kolhorn - 19.550.- J. Mos en Co. - 22.950.- D. Tuijn - 20.989.- N.V. Bouvvbedr. v.h. Smulders f 23.860.- G. Groot 21.360.- Fa. Miinneboo - 22.500.- K. Bat - 21.990.- J. Geuzebroek, Medemblik - 20.800.- Fa. Kingma. Middenmeer - 20.66(5.- A. van der Wijck - 21.760.- J. C. Kleiri, Wieringen - 21.100. I. Voogt - 23.700, C. Blaauboer, Schagen - 19.995.- K. Krijger - 20.525.- L. Schotte, Wieringerwerf - 122.779.- P. de Geus - 21.000.: M. Schipper - 21.960.- H. Kroon *22.580.- J., Faus, Nr-Niedorp - 20.099.- G. Kuipers - 20.720.- K. Venema - 20.745.- W. Uiterdijk, W.-Waard - 20.875.- F. Dam - 22.760.- Fa. Hartog en Wakker, Edam - 22.900.- N. Hoogzaad - 22.420.- A. C. Van Oeveren, M.-Meer - 23.200.- G. Wassink van Garderen, Middenmeer - 23.100.- Tj. van der Wal, Den Helder - 23.690.- Fa. Hannink en Lammers - 23.690.- De gunning is aangehouden. Lijk uit randkanaal opgehaald. Door de rijks—politie is Maandag namiddag uit het randkanaal aan de Groetweg opgehaald het lijk van den werkman G. K. uit Hoogwoud, al daar beter bekend als Gerrit de klui zenaar. Men vermoedt dat de man, die veel misbruik maakte van sterke drank, reeds Zaterdag is verdronken, hij was nog in werkkleeren en dat hij in beschonken toestand van zijn fiets is geraakt en door de duisternis misleid te water is geloopen. Zijn rijwiel en pet werden op tame lijke afstand van het water gevonden. TE KOOP een TRIUMPH MOTOR, 3Va K.K. '34, als nieuw. Te bezichtigen Garage KLARE. N. R. DOORNBOS, Schagerweg, Middenmeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 15 APRIL nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. ZADELMAKERIJ GAREELMAKERIJ SLOOTDORP. MET RUBBERBAND - VERSTERKING. MET 1 MEI WORDEN DEZE 10% DUURDER. OF HIJSCHINRICHTINGEN VOOR HET HOOI. Nu nog zeer billijk. ELKE WOENSDAG OP DE BEURS TE MIDDENMEER.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2