GRASSILO'S Uw belangen bet veiligst bijonze bid. P. DEKKER, Ijzerhandel, Scbagen Ziekenhnisferpleging komt W01M5 MEI NIH opÉBM te Middenmeer. MET PINKSTEREN PER BUS NAAR GRONINGEN BOUWT thans uw GRASSILO'S. W. UITERDIJK Afd. Wieringermeer Inwoners van Vt lor Inger moors Laat U nog hodon als nieuw lid Inschreven. P. DEKKER geven in dezen door haar schriftelijke vragen te stellen over deze aangelegen heid. In afwachting van een eventueele regeeringsbeslissing in gunstigen zin heeft de huisvestings-commissie haar werkzaamheden voorloopig gericht op het verleenen van onderdak aan jeug dige Spaansche vluchtelingetjes in het Maison des Petits, een kindertehuis onder Nederlandsche leiding aan de Atlantische kust te Soulac in het depar tement van de Gironde. Dit is evenwei een vrij kostbare vorm van hulpver leening zij kan zich dan ook niet zoover uitstrekken dan de huisvesting hier te lande,, waarvoor groote animo bestaat, zou kunnen. GEMEENTE WIERINGEN. Bevestiging en Intrede v. Ds. de Wilde in de Doopsgezinde Gemeente te Wieringen. Onder zeer groote belangstelling van de Gemeen.e, maar ook van vele Hervormden, familie, vrienden en kennissen van den nieuwen predikant uit Tjalleberd en Amsterdam, heen Ds. de Wilde Zondag zijn intrede ge daan. Een aantal bloemstukken en pal men opgesteld voor de kansel, gai reeds uiting aan de blijdschap, dat de Gemeente weder een eigen leeraar had. Onder de aanwezigen merkten we op Ds. Keuning v.d. Rijp, voorz. van de Ring, Ds.v.d. Veen van Barsinger- horn, üe consulent Ds. Schmidts van Den Helder, Ds. Gossens van de Doops- gez. Gem. Medemblik en Twisk, de Her vormde Predikanten Ds. Van Beek van Wieringen, Ds. Nijholt van Wieringer- meer en Ds. Vorstman van Anna- Paulowna. De grijze doch forsche dominee Veenland van Tjalleberd was de beves tiger en na het votum te hebben uit gesproken en het doen zingen van Psalm 118, de verzen 7 en 1'2, hield spr. zijn indrukwekkende rede naar aanleiding van de tekst: le brief aan de Thessalonicenzen, 5e hoofdstuk, het 24e vers „Hij die U roept, is getrouw, die het ook doen zal." Spr. zegt nimmer de gedachte te heboen gehad hier een predikant te zullen bevestigen, nadat hij 40 jaren geleden hier als student een bezoek heeft gebracht en de gastvrijheid ge noot van den toenmaligen predikant wijlen Ds. Schmidts. Met een scheepje met schipper en knecht bemand was hij toen weer van 't eiland Wieringen behouden aan de Friesche kust aan land gezet. Hoeveel is er in al die ja ren veranderd. Wieringen is geen ei land meer, de groote dijk is aange legd, en spr. heelt jaren zijn ambt vervuld en mag hier nu optreden onder de. stralen van 't heldere licht, als be vestiger van den nieuwen predikant, die eens zijn leerling was. De redenaar uit zich dan verder over den nieuwen predikant. „Het is een goed zoon, die naar zijn vader aardt, aldus spr., en ik haal me het beeld van wijlen uw vader weer voor den geest. Wrat zou hij zich verbiijd heb ben in dezen dag, doch laten wij het zoo gevoelen, dat wij in deze stonde in den geest met hem vereenigd zijn. Uw weg is niei gemakkelijk ge weest, maar ondanks de belemmeren de omstandigheden, waren het goede jaren en had gij de kraent om stand te houden. Voor roeping tot uw taak, die niet gemakkelijk is, moet er een innerlijke drang zijn,, een heilige nood zaak. Wij weten dut Jezus 't kruis vond op Zijn weg Doch God draag ons in 't werk. Spr. vraagt dan de bolangslelling en de toewijding van de (Jemeente je gens den jeugdigen predikant, want de gemeenscnap vormt den bodem, wnarof) de predikant staat. Na de gebruikelijke vragen aan den nieuwen predikant, waarop deze met „ja" antwoordt, verklaart spr. namens Kerkeraad en Gemeente, Ds. de Wilde in zijn ambt bevestigd. Dan houdt Ds. de Wilde zijn eerste prediking en heeft uit de Johannesbriei eerste hoofdstuk, het 7e vers zijn tekst gekozen: „Indien wij in het licbt wan delen, gelijk Hij in het licht is, zoo heb ben wij gemeenschap met elkander." Samen moeten wij, aldus de spr., de Gemeente en ik, de weg bewande len, die voor ons ligt. Er is behoefte aan gemeenschap bij de verkondiging van het Evangelie. En op dit terrein, dat wij elkander ontmoeten is het 't geloof, dat ons samenbrengt. Ik wil mijn taak vervullen naast U, met U en onder U. Wij hebben elkander noodig in en voor de Gemeente. God is licht en in dat licht moeten wij wandelen. In dat licht wordt alles zoo geheel anders, zien wij heel de Kosmos in volle pracht. Er zijn tijden, dat Gods licht wordt geschuwd en wij de stem van ons geweien tot zwijgen trachten ie brengen. Echter moeten wij Gods wil steeds zoeken, ons lichten naar Chris tus spr. eindigde met en zoo staan wij aan een nieuw begin en willen wij samen gemeenschap zoeken met God. Amen. Na de tusschenzang Gez-. 273 1 en 11, richtte Ds. de Wilde zich allereerst tot zijn moeder, zusters en familie, die hij dank bracht voor alles wat zij voor hem hadden gedaan, en wijdde hij ge voelvolle woorden aan de nagedachte nis van zijn vader. Verder dankte hij zijn vrienden van Tjalleberd en Borne, zijn studiegenooten uit Amsterdam, die allen de reis hadden ondernomen om bij zijn intrede tegenwoordig te zijn. Ook bracht spr. dank aan de consulent Ds. Schmidts, aan de Ringpredikanten, aan de Kerkeraad voor hun betoonde bereidwilligheid en hartelijkheid. Ten slotte hoopte spr. op prettige samenwerking met organist, voor zanger, kosteres en de leden van de Ge meente, de Zusterkring enz. Daarop werd door verschillende spre kers het woord gevoerd. Allereerst dooi den voorz. van de Ring, die Ds. de Wilde als collega begroet en hem ver zekert dat de Doopsgez. Gem. te Wie ringen een goede kern heeft en een goede naam bij de Ring. Spr. wenscht nem Gods ze.gen op zijn arbeid. De Herv. Pred. Ds. Van Beek zegt verblijd* te zijn, dat de Doopsgez. pre- dikants-vacature weer is vervuld en hoopt dat een krachtige samenwerking en vriendschap de wederzijdsche be langen der Gemeenten kan bevorderen tot verbreiding van het Evangelie. Gods zegen ruste op uwe arbeid Ds. Van der Veen van Barsinger- horn wenscht ook den nieuwen predi kant alle goeds bij de aanvaarding van zijn ambt. Een studiegenoot, Ds. Hoekema van Hallum, dankt Ds. de Wilde voor zijn ondervonden vriendschap. Je was al tijd zoo bescheiden, aldus spr., en ik zou wenschen blijf die je bent. Het iheologen instituut zag je met wee moed vertrekken, doch deelt je blijd schap, van dezen dag die je van harte zij gegund. De heer de Zeeuw van het dispuut gezelschap „Etebon" getuigt ook van üe groote eenvoud en werkkracht van Ds. de Wiide en wenscht zijn oud studiegenoot Gods besten zegen. Ds. Gos&es van de Gemeente Medem- blik-Twisk herinnert er aan dat Ds. de Wilde en hij bij hun proefpreek toe vallig dezelfde tekst hadden over de wijde en de smalle poort. Spr. is ei* van overtuigt dat Ds. de Wilde steeds de smalle poort voor oogen zal hou- uen, omdat „gedegen werk" zijn devies is. Spr. verneugt zich in deze blijde dag, maar uit tevens de wensch ais voorz. van den Kerkeraad der Gemeen te Medemblik-Twisk, dat een nauwe samen werking zal ontstaan. Ds. Schmidts heet de nieuwe predi kant namens den Kerkeraad welkom en spr. is er van verzekerd, gelijk hij bij ondervnding heeit, dat Ds. de Wilde al'e mogelijke medewerking van den Kerkeraad zal krijgen. Op zijn verzoek wordt tenslotte door de Ge meente den nieuwen leeraar staande toegezongen Gezang 215, vers 5 Laat Heer! U's dienaar's werk behagen, Dat w' in geloof en kennis één, Steeds alien meer Uw beeltnis dragen En met Hem 't pad des heils bel réén, Doe op ons de stralen Van uw waarheid dalen Dat uw liefd' ons leid' En de kroon der eere Word' uit ons,, o Heere Eens uw knecht bereid. Na dit gezang dankte Ds. de Wilde voor al de vriendelijke woorden hem toegesprokén. Met het zingen van Gez. 99 4 en gebed werd dezen schoo- nen middag voor leeraar en Gemeente besloten en velen maakten daarna van de gelegenheid gebruik verder met den nieuwen predikant kennis te maken. TER AARDEBESTELLING P. KAAN Cz. Onder zeer groote belangstelling, ook van velen van buiten de Gemeente, is het stoffe lijk overschot van den heer P. Kaan Cz. Za terdagmiddag j.1. vanuit de Ned. Herv. Kerk teraarde besteld. De brandende luchters wa ren met rouwfloers omhangen en gaf aan 't mooie gebouw een gewijd aanzien, passende bij deze treurige plechtigheid. Nadat het orgel koraalmuziek had laten hooren, hield Ds. van Beek een treffende re de en schetste daarbij de verdienste van den overledene in de eerste plaats als echtgenoot en vader, maar ook als iemand die in het maatschappelijk leven een groote en voorna me plaats had ingenomen. Spr. wees verder op het vaste geloof en vertrouwen, waarmede de overledene bezield waszijn zorgen voor de kerk en 't kerkelijk leven gingen hem na aan 't hart en namens de kerkeraad sprak spr. dank hiervoor. Zijn gedachtenis zal in eere worden gehouden. Moge mevr. Kaan en de kinderen er troost uitputten, dat hij een goed en zorgzaam echgenoot en vader is geweest, en dat zijn geloof in een hooger en reiner leven ook 't hunne mag zijn. Burgemeester Kolff sprak vervolgens, niet als burgemeester, aldfls spr., doch als vriend. De warme vriendschap van de overledene en zijn gezin steeds ondervonden, eerst door spr.'s ouders en later door hemzelf, moet spr. hierbij uiten, en een dankwoord wil hij hier voor thans laten hooren. Ook als wethouder heeft de heer Kaan hem veel steun gegeven. Met hem is een verdien stelijk burger heengegaan. Laat deze gedach te, dat hun echtgenoot en vader een mensch was in de ware zin des woords mevr. Kaan en de kinderen tot troost zijn. De heer D. Minnes bracht als voorzitter van de afd. Wieringen Het Witte Kruis eerbiedige hulde aan den overledene. Vele jaren lang heeft de heer Kaan als voorzitter voor de be langen van de afd. op de bres gestaan. De taak was dikwijls verre van gemakkelijk, doch met kalme vastberadenheid heeft hij de ver- eeniging geleid. Ook als huisvriend bracht spr. dank aan den overledene en ook aan mevrouw en de kinderen waar hij steeds gastvrijheid mocht ondervinden. Met een rust zacht eindigde hij. De heer O. J. Bosker sprak namens kerk voogden en notabelen. Hij, die zooveel jaren de functie vervulde van president-kerkvoogd, is ons thans ontvallen. Zijn leiding zal noode worden gemist, want zijn zorgen daarvoor waren spreekwoordelijk. Nog voor kort, toen de heer Kaan reeds zwaar lijdend was ontving spr. van hem een briefje, waarin hij zijn vreugde uitte, dat de kerk op enkele punten gerestaureerd werd. Dat teekent de Christen in den overledene. Moge de achtergeblevenen de troost putten uit datgene waf hij voor hen geweest is en in 't geloof, dat 't stoffelijk overschot ten grave wordt gebracht, doch de ziel blijft voortleven. De Heer Corn. J. Bosker bracht de deelne ming van het bestuur der Boerenleenbank over. Zijn plaats als lid van den Raad van Toezicht zal nu ledig zijn, en met diepe wee moed vernamen wij zijn heengaan. Hij was een der onzen, een van de oudere generatie, wiens adviezen door ons zeer werden gewaar deerd, en wiens nagedachtenis in eerbiedige herinnering bij ons zal blijven voortleven. Thans is er rouw, vooral in 't gezin Kaan, waar de innige verhouding een voorbeeld was en voor ieder. Zwaar zure U, mevr. Kaan en kinderen, uw vader en ^/echtgenoot missen, maar door het floei#^an tranen mag een glimp van dankbaarheid blinken voor wat hij voor U geweest is. Bij al uw verdriet moge gij ook kracht vinden bij Hem, waarvan 't ge zang zegt Die wolken, lucht en winden Wijst spoor en loop en baan, Zal ook wel wegen vinden Waarlangs uw voet kan gaan. Met een „rust zacht beste vriend Kaan", eindigde spr. Dan bad Ds. van Beek het „Onze Vader" en v/as hiermede deze ontroerende plechtigheid geëindigd en werd het stoffelijk overschot grafwaarts gedragen. De oudste zoon van den overledene, de heer C. Kaan, dankte bij 't graf voor de groote belangstelling en de sprekers voor de waar- deerende woorden jegens zijn vader gespro ken. WIERINGER WIELERBAAN. Donderdag (Hemelvaartsdag) zal er een sterk program ma op onze baan worden gegeven. O.a. zullen Kuiper—Pronk en Derksen—Klink een ach tervolging rijden. Dit kan zeer spannend wor den, temeer daar Pronk de vroegere koppel- genoot van Derksen is en Kuiper de vroegere partner van Klink. Naar wij vernemen moet de Gymn. Kam pioene mej. Paezens op doktersadvies rust houden en zal zij misschien niet in de gele genheid zijn het startschot te lossen. Even wel heeft de Directie verzocht aan de kam pioene van Hollands Noorderkwartier, Mej. Snooij, om eventueel de plaats van Mej. P. in te nemen, waartoe deze genegen is. Zoodat in elk geval èen der allerbeste sportmenschen van Nederland het startschot zal lossen. Wij twijfelen niet of deze wedstrijd zal bij eenigs- zins mooi weer, veel publiek trekken. Het programma is goed, zoodat sportliefhebbers een pracht middag te wachten staat. De wed strijden vangen aan om 2 uur. Om 1 uur zul len de loketten zijn geopend, opdat een ieder op zijn plaats zit als het startschot klinkt'. SCHAGEN. Wij maken er onze lezers op attent dat de tandheelkundige inrichting in hotel Robol niet Donderdag, doch Vrijdag zitting houdt. „HELPT ELKANDER." In de heden gehou den vergadering van commissarissen der On derlinge Vee- en Paardenverzekeringsmaat- schappij „Helpt Elkander" werd in de af dee ling paarden de premie over 1 Novmber 1936 tot 1 Mei 1937 vastgesteld op f 1.50 per f 100,- verzekerd kapitaal, hëtwelk bedroeg f 58.605 Wegens overlijden moesten 7 paarden wor den uitgekeerd. De S.D.A.P. en de a.s. Verkiezingen. Op Vrij dag 7 Mei a.s. vindt er een grote openfc&re vergadering plaats in de zaal „Concordia" van den Heer S. Halfweeg te Hippolytushoef. Aan vang van de vergadering 8 uur. Entré 10 ct. Vrij debat. Spreker op deze vergadering is den heer P. J. Schmidt uit Amsterdam, die als onderwerp zal behandelen „De S.D.A.P. en de a.s. Verkiezingen. Voor eigen rekening rijden er autobussen van Den Oever, Westerland en De Haukes. Vertrek van de bussen 7.30 uur. (Zie verder advertentie.) MEIFEEST S.D.A.P. Zaterdagavond hield de afdeeling Wieringen S.D.A.P. met de geza menlijke moderne arbeidersbonden het j aar lij ksche Meifeest in Concordia van den Heer S. Halfweeg. Om ongeveer acht uur sprak de voorzitter van de plaatselijke afd. der S.D.A.P., de heer Klaver het openingswoord en bracht zijn dank uit dat zoovele aanwezigen waren" opgekomen. Daarna verkreeg de spreker van dezen avond de heer Bommer uit Amsterdam het woord, en sprak over „Het Plan van den Arbeid" en „Democratie." Spreker zette zeer uitvoerig uiteen wat de bedoelingen zijn van „Het Plan" en wanneer dit doorgevoerd zou worden dat dan de werkloosheid met eenige honderddui zenden verminderd zou worden, wat tot ge volg zou hebben dat onder de arbeiders meer koopkracht zou komen en dan vanzelfspre- kendj de middenstandsbedrijven hiervan op hun beurt weer kunnen profiteeren. Spr. besloot zijn vlotte rede met een op wekking om allen op lijst twee (de lijst van de S.D.A.P. te stemmen, en verkreeg een dankbaar applaus. Daarna verkreeg het gezelschap Willem van Iependaal het woord en vormde de clow van dezen avond. Zeer mooi vertolkte de heer van Iependaal verschillende liederen, bege leid door goede muziek, bestaande uit twee harmonica's en saxophoon. Verscheidene ma len wist dit gezelschap de lachspieren geducht in beweging te brengen. Aan het eind van dit programma werd op verzoek van v. Iependaal de Internationale gezongen, welke spontaan door alle aanwezigen werd medegezongen. Daarna bleef men nog geruimen tijd gezel lig bijeen en werd dezen goed geslaagde avond met een dansje besloten. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. Donderdag (Hemelvaartsdag). EVANGELISATIE H.-hoef v.m. 10 uur de heer O. Deen. CHRISTELIJK GEREF. GEMEENTE: Donderdag 6 Mei a.s. (Hemelvaartsdag) hoopt D.V. om 7 uur n.m. in de Kapel te Den Oever op te treden Ds. Kampen, Christelijk Gerefor meerde Predikant te Opperdoes. SUCCES NIEUWS. Zondagmorgen speelde Succes 3 een thuiswedstrijd tegen De Cocks- dorp I en verloor met 51 Succes bracht het er nog heel wat slechter af en verloor met 111 van Wieringerwaard 2. SUCCES 3—B.K.C. 3. Donderdagmorgen zal de wedstrijd Succes 3 BKC 3 worden gespeeld. Aanvang 10 uur. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. AANBESTEDING. Voor rekening van de Wieringermeer Directie werd Vrijdag aanbe steed de verbouw en inrichting van 4 ontgin ningsboerderijen in de Wieringermeer. Inge komen zijn 11 inschrijvingsbiljetten, t.w. fa. Boekei, Medemblik f 22.300; J. Faust, Nieuwe Niedorp f 21.215 J. de Lange, Spanbroek f 20.360 W. Uiterdijk, Wieringerwaard f 19.998 fa. A. Kingma, Slootdorp f 19.850 J. Apeldoorn, Egmond aan Zee f 19.560 Jac. Kingma, Middenmeer f 19.393 J. Geusebroek Medemblik f 19.365 A. C. van Oeveren, Mid denmeer f 19346G. Wassink v. Garderen f 18.830 L. Schotte, Wieringerwerf f 18.779, Gegund aan de laagste inschrijver, de heer L. Schotte te Wieringerwerf. Vereen, voor Ziekenhuisverpleging. Verwij zende naar de advertentie in dit blad van het bestuur van de Ziekenhuisverpleging afd. Wieringermeer brengt dat bestuur ter ken nis van zijn leden, dat de eerstvolgende con tributie teruggebracht zal worden op het niveau van voorheen (redenen, waarom het bestuur de inwoners van de Wieringermeer ernstig moet aanraden in hun eigen belang alle lasterpraatjes, die werden gebruikt om hen in speculatieve vereenigingen te doen in- of overschrijven NIET te aanvaarden en rustig lid te blijven, of (te worden) omdat uw be langen bij onze afd. het beste worden be hartigd. 1 Meifeest in de Wieringermeer. De afd. S.D A.P. en de Moderne arb.- beweging in de Wj.-Meer hebben Zater dagavond in Hotel Smit het Meifeest gevierd. De zaal die met eenige vlaggen en planten feestelijk was versierd was geheel gevuld. Bij ontstentenis van den voorz.. stond de bijeenkomst onder leiding van den heer Dijksma, die een kort openingswoord sprak. Gezamemijl werd gezongen de socialistenmarsch, waarna het tooneeeistukje „Levens dwang" werd opgevoerd De Mei-rede werd gesproken door Mej. Krul van Schagerbrug, die op be vattelijke wijze vertelde „Waarom we het Meifeest vieren De rede van de spr. werd aandachtig aangehoord en kreeg aan het einde een spontaan applaus. Verder vermeldde het pro gramma nog mooie declamatie van Mej. Joustra, terwijl nog een één-acter- tje werd opgevoerd getiteld „De in breker." In de pauze werd nog een verloting gehouden ter bestrijding van de onkos ten van deze avond. Een gezellig bal op de muziek van een Wieringer Band besloot, dit goed geslaagde Mei-feest, Woonark gezonken. Zondagmiddag is in de W.-Werfvaart te Middenmeer een woonark gezonken, die tijdelijk werd bewoond door eenige ambachts lieden die in den Polder werken. De bewoners waren afwezig, zoodat zij Maandagmorgen pas tot de ont dekking kwamen dat al hun spulletjes in het water dreven. Een verbetering. Nu de emeltenbe- strijding weer accuut is geworden, moeten groote partijen Parijsch Groen en zemelen vermengd worden. Werd dit tot voor kort ook bij de Culluurmij. nog met de hand gedaan, wat voor de arbeiders die er mee be last waren, gezien het vergift wat Pa rijsch Groen is, veelal schadelijke ge volgen had, is men thans overgegaan tot het machinaal mengen. Dit machi naal mengen geschied in een groote trommel van 2 M. middellijn die door 'n motor wordt aangedreven. Het is een eigen idee van den bedrijfsleider e.i voldoet goed. De arbeiders komen nu practisch niet meer met het vergiftige goedje in aanraking., althans niet in droge toestand. Ongeluk bij het schoonen. Terwijl Mej. Bodegom bezig was de zolder schoon te maken en daarbij gebruik maakte van een trap, had zij het onge luk daar af te vallen en bezeerde zich dermate dat heelkundige hulp moest worden ingeroepen. Emeltenplaag. Dat de emeltenplaag waarover wij laatst al schreven onrust barend is, bewijst wel, dat na onder zoek op een M2 niet minder dan 83 ex emplaren werden aangetroffen. Bij het ruwe koude weer van de laatste tijd heeft de bestrijding ook niet die uitwerking, als men er van mag verwachten. Ophalen huisvuil. In verband met Hemelvaartsdag wordt het huisvuil te Middenmeer Woensdagmiddag opge haald. Ziekte verlof. Aan Mej. Heit, onder wijzeres te Middenmeer is ziekte-ver lof verleend. In haar plaats is tijdelijk benoemd Mej. de Wit uit Den Helder. Chr. Hist. Unie. Afd. W.-Meer. Op uitnoodiging van de Afd. Wie ringermeer van de Christelijk Histori sche Unie, zullen op Dinsdag 18 Mei a.s. in het Gymnastiek-lokaal te Mid denmeer optreden als sprekers, de hee- ren Snoek-Henkemans en W. Wage naar. (tot Oude Pekela) f 2.50 retour. JSCHUT, Torenstraat 35, OPGAVE BIJ MIDDENMEER. KOOLPLANTEN TE KOOP bij AREN BOERHAVE, Boomkweeker Middenmeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringerwerf. ZITTING WOENSDAG 5 MEI nam. 1.30 uur tot 2.30 uur Dr. J. TAMSMA, nam. 2.30 uur tot 3.30 uur Dr. A. HOOGKAMER Uit voorraad leverbaar. Aannemer Wieringerwaard. Verzoeke beleefd uw orders schriftelijk op te geven. Aanbevelend, Uitvoering „Zang en Vriendschap en Oever- sche Orkest Vereeniging De zaal van Concordia was Zondagavond goed bezet, toen bovengenoemde vereenigin gen gezamelijk een uitvoering gaven. En het programma was deze belangstelling dubbel en dwars waard. In een vorig nummer hebben we alreeds gemeld hoe mooi en vol de zang en muziek was. Welnu, ook thans was telkens aan het hartelijk applaus af te leiden hoe er werd genoten. Wel was er hier en daar eens 'n klein vlek je, o.a. in „Laatste Zonnestraal het niet stem men van orkest en nu en en dan een wljfe- lend tempo van de zang, doch we begrijpen, dat zulk 'n samenwerken zeer moeilijk is. Overigens, alle lof! Veel perspectieven zijn zeker voor deze samenwerkende vereenigingen weggelegd Vlaggen zoek. Degenen, die met de j.1. Oranje-feesten vlaggen van de Wie lerbaan Wieringen in gebruik hebben gehad, worden beleefd verzocht deze terug te bezorgen aan Kantoor O. J. Bosker.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2