osmia voluma 80SÜERS VÜLPENHÜIS Osmia Voluma f 9 - tot 115.- Osmia Supra 110.- „116.- Osmia Torpedo 1 7.- [10.- Osmia vanal 13.95 Osmia lekt niet. Osmia is onbreekbaar H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard hebben Woensdagmorgen in de aula van bet Baarnseh Lyceum Hun lUmpUcht vervuld. Het Prinselijk paar bij aankomst aan het Lyceum Het Concertgebouw-Orkest dat waarschijnlijk deze zomer eenige concerten in Berlijn aal geven. Het Echtpaar Lindbergh, dat tijdens de Kroningsfeesten werd verblijd met de geboorte van een Zoon. Even voordat de belteede Belgische stratosfeer onderzoeker, prof. Piccard, met zijn assistent, ir. Cosijns, voor een proefvlucht op wilde stijgen, vloog de balion m brand en werd totaal vernield Dp burgeroorlog in Spanie - Een triest detail in een door de nationalisten veroverd dorp nabij Madrid De heer A. Minderhoud, directeur der Wilhelm inapolder, die zal worden verzocht in de paehtcommiMi© d©r Wieringermeer zitting te nemen. Reeds bijna een jaar duurt de Burger-oorlog in Spanje, zonder dat het einde daarvan nog te zien is. Duizen den menschenlevens werden vernietigd. 2 Fascistische Generaals voor de fotograaf. Ce Hottie'ie'eider .Tromp is Maandag te Amsterdam door H. M de Koningin tewatei gelaten. Het oogenblik, waarop het schip de helling verlaat Minister-president dr. H. Colijn heeft Woensdag in zijn woonplaats Den Haag, zijn stemplicht vervuld. Minister Colijn werpt zijn stembiljet in de bus H.-iioef Middenmeer vermogen, dat grooler is dan van iedere andere penhou der. die in den handel is Technisch de volmaaktste Doel Uw keuze uit de uit- gebreide Osmia collectie/ tegen de navolgende prijzen;

Wieringer courant | 1937 | | pagina 6