ONZE FOTO - PAGINA Na de inname van Santander. Nog dagelijks arriveeren in Santander groote troepenafdeelingen der Spaansche nationalistische strijdkrachten. De strijd in het verre Oosten. Een Japansch stuk geschut wordt getransporteerd, om in stelling gebracht te worden voor de gevechten nabij Tientsin Japansche troepenaldeelingen voor Tientsin worden per trein naar de plaats van bestemming gedirl- geerd. - Een loto bij het .inladen" der groepeQ H. M. de Koningin temidden der talrijke kinderen, die Haar op Koninginnedag ten paleize 't Loo een hulde kwamen brengen. - Link* Z. K. H. Prins Bemhard Op het .Helden der Zeeplein" te Den Helder had Dinsdag ter gelegenheid van Koninginnedag een groote parade plaats, waarbij de commandant der Marine, vice-admiraal T. L. Kruys, de troepen inspecteerde De bekende Amerlkaansche schaak speler R. Fine is Woensdag te Amster dam in het huwelijk getreden met mej. 5, Th. Keesing. Het bruidspaar De nieuwe burgemeester van Broek op Langendijk, de heer H. Schelhaas, wiens installatie Woensdag plaats vond, werd door de bevolking feestelijk ingehaald waarna hem een groote zanghulde werd gebracht Echtpaar, bij welke gelegenheid een groote vlootrevue werd gehouden. Het Prinielijk jacht paneert eenige neoavoiseerde booten H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bemhard aan boord van het jacht i.Plet Hein" tijdens den glorieuzen tocht welke Zaterdag op het IJselmeer werd gehouden ter gelegenheid van de officieele overdracht van het nationaal huwelijksgeschenk aan het Prinselijk Paar

Wieringer courant | 1937 | | pagina 6