ONZE FOTO- PAGINA Een typische versiering langs den weg van Beems'er naar Midden De beeldhouwer D. Steenbergen legt de laatste hand aan het bronzen borst- Beemster ter gelegenheid van de herdenkingsfeesten bij het 325 jarig beeld van Jan Adriaanszn Leeghwater, dat voor het raadhuis te Midden Beem- bestaan van De Beemster ster is onthuld ter gelegenheid der herdenking van het 325-jarig bestaan van den polder De Beemster De rtrljd In het verre Oosten. - Het bombardement van Sjanghai. - Reusachtige rookwolken stijgen op uit de tanks der Asiatlc Petroleum Company> welke ia brand geraakte». Deee Me werd genomen vee da rivier da Wanyeo. Op dan Yoorgrond aeniga oorlogschepen Het geschenk van de Nederlandsche jeugd aan het Prinselijk Echtpaar, een sportterrein met paviljoen in het park van het paleis te Soestdijk, is gereed en onlangs in gebruik genomen De architecten J. de Bie Leuveling Tjeenk (links) en ir. A A. J v. d S'eu> de ontwerpers van hei paviljoen bij het spoitpark in het pa'eis te Soestdijk het geschenk der Nede-landsche jeugd aan het Prinselijk Echtpaar Nederlandsche trekpaarden doen hun intrede op de Jaarbeurs te Utrecht, waarvan de agrarische afdeeling veel be angstelling trekt Een fraaie inzending koeien op de agrarische afdeeling der Jaarbeurs, welke Dinsdag te Utrecht geopend is Z. K. H. Prins Bernhard woonde Maandag te Deventer de oefeningen van het 4de halfregiment huzaren bij. De Prins slaat in gezelschap van den garnizoens commandant, luit.-kolonel J. J. van Diepenbrugge, de oefeningen gade H M de Koningin heef. Ma.nd.g i. Middelburg bel Koningin Emma monument olficieel onthuld. De vorstin aanschouw! na de plechtigheid hei mooie gedenk teeken

Wieringer courant | 1937 | | pagina 6