Fransche Cursus De Tijdgeest u.a. Filiaalhouders Feestavond ÜITHQOBICING De Tijdgeest u.a. Flinke Reiziger N.V. WACO - HOORN. ZITTING Adres: RUIJGHWEG 38, SLOOTDORP. vraagt HOTELS SMIT onder leiding van Mr. Is. C00PMAN. vraagt ONS WIERINGERMEERHOEKJE. auto was op weg naar Onstwedde. Nader vernemen wij, dat de auto van den Jjeer Oden was, die door Nie- meyer was gehuurd. Een bijzonderheid. Bij den veehou der C. de Jongh te Noorburen heeft een koe 3 levende kalveren ter wereld ge bracht, n.1. een stier en 2 kuikalveren. De diertjes, hoewel klein van stuk, maken het uitstekend en trekken in de veehouders-wereld veel belangstel ling. Doopsgez. Jongerenkring. Vrijdag a.s. bijeenkomst te II.-Hoef. Den Oever. Groote Palingvangsten. Wilde het tot dusver met de paling vangst niet erg vlotten, Maandag was eensklaps de vangst geweldig. Er werd totaal aan de afslag 45000 pond afge slagen tegen een prijs van gemiddeld 34 cent per pond. Men begrijpt, waar de visscherij in den laatsten tijd niet zoo best ging, dit vreugde bij de bevolking bracht. Benoeming als Raadslid. Naar wij vernemen heelt de heer R. Hulsebos, zijn benoeming als lid van den Gemeen teraad, in de vacature L. Wigbout, aanvaard. Bouwvergunningen. Bouwvergun ning is verleend aan den heer S. Sta pel, tot het bouwen van een schuur achter zijn bestaande woning aan den Westerlanderweg aan den heer H. Heis, tot het bouwen van een woonhuis in de Elft, en aan den heer J. D. Kooij, tot het verbouwen van zijn winkelhuis aan den Poelweg. Gecombineerde vergadering van de Visschersvereen. D. E. T. V. en de motorvisschersvereen. „Wieringen." Zooals bekend zal zijn waren door genoemde vereenigingen plannen be raamd om hier te geraken tot de op richting van een garnalen-drogerij, (fabriek.) Het spreekt vanzelf, dat, in dien men iets bereiken wil op dit ter rein, zulks van de leden zelf moet uit gaan. Het bestuur van D.E.T.V. ter zijde gestaan door dat van de Motorvis schersvereen. „Wieringen" heeft hoo- pen werk verzet om toch maar met iets voor den dag te knnnen komen. Op de vóórlaatste vergadering werd uit eengezet, wat de plannen waren. Voor gesteld werd hier 'n fabriek te stich ten verwerking van de garnalen, aange voerd door de Wieringere Visschers. Dit bedrijf leende zich daarom zoo goed omdat de garnalen er juist zijn op momenten dat de overige visscherij nagenoeg nihil is. Zooals alle nieuw op te richten bedrijven zal ook deze fa briek in den beginne moeilijkheden met zich brengen. De visschers ston den in den beginne eenigszins scep tisch tegenover deze plannen en of schoon deze uit de kern der leden wa ren voortgekomen, liet men figuur lijk gesproken de Besturen in haar hemd staan. Doch deze heeren kenden hun pap penheimers en gingen evengoed door voor zoover hun dat bij de aJgem. ver gadering werd toegestaan. VeJe advie zen werden ingewonnen en het slot was, dat getracht zal worden een kapi taal van de leden los te krijgen om daarmede een Naamloc.ze Vennoot schap op te richten. Zoo'n fabriek kost om en nabij de 10 mille. Wanneer dus 5 a zesduizend gulden door middel van aandeelen bij elkaar gebracht kon worden, kon de rest op hypotheek wor den verkregen. De aandeelen werden zo klein mogelijk gehouden. De mini mum coupure bedroeg f 50. Het slot was evenwel, dat er 38 leden waren, die totaal f 2850 toezegden. Dit is na tuurlijk lang niet toereikend, en van deze plaats mag er wel eens de aan dacht op worden gevestigd, dat een aandeelhouder van een N.V. nimmer meer kan verliezen, dan het bedrag zij ner deelname. Zou men dus b.v. eens f 100 aandeel nemen en de fabriek gaat TOTAAL verloren, hetgeen practisch natuurlijk onmogelijk is, dan zou men de f 100 verloren hebben. Het risico is dus veel en veel kleiner als bij een coöpera tieve vereeniging in 't algemeen. Zooals gezegd, men wilde eerst eens de kat uit den boom kijken en het geld kwam er dus bij eerste instantie niet. Getracht zou worden bij het Rijk geld los te krijgen. De Economische Techno logische Dienst wilde echter eerst eens een proef genomen zien. Daarom werd een drijvende drogerij gehuurd om te zien hoe dat zou gaan. Er gaven zich 8 visschers op (meer konden er voor- loopig niet aan deelnemen) en het bleek, dat er maar vier gingen vis- schen. Het gevolg is dan ook dat het bedrijf, dat eerst rendeeren kan bij een normale aanvoer van 7 visschers, niet aan de verwachtingen voldeed. Nu moet men daar niet op blijven staren, want op 'n dergelijke proefneming kan men onmo gelijk een basis trekken voor de nieuwe fabriek. Het verschillende vischgerij der garnalenvisschers was ook zoo maar niet direct op een maximale vischvangst ingesteld. Wieringen staat overigens er beter voor dan de andere plaatsen, omdat gebleken is, dat de garnalen hier dichtbij te visschen zijn en wat meer zegt bijna overal. Er is geen bedrijf of het behoeft werkkapi taal, zoo ook hier. De drogerij werd gehuurd door het bestuur, de loonen, bedrijfsonkosten, het crediet aan de afnemers enz. enz. moesten worden voorgeschoten door .secretaris en voorz. Dit is natuurlijk geen gezonde verhouding. In de prak tijk blijkt het verder, dat men eerst na 6 weken na levering kan afrekenen met de koopers. Zooals gezegd, iedere zaak heeft een bedrijfskapitaaltje noodig en daarom was deze vergadering nu bij elkaar gei*oepen. Het bestuur had de volle medewerking van de Boerenleen bank en kon een blanco-crediet krijgen van maximaal f 10.000 tegen de zeer billijke rentevergoeding van 4pCt. Deze transactie behoefde uitteraard de goedkeuring der Algem. Verg. De vergadering. Te ruim drie uur opent de heer J- Tijsen, voorz. D.E.T.V., welke deze ge combineerde vergadering zal leiden, de matig bezochte bijeenkomst. Na het gewone welkom legt de spr. uit wat het doel is van deze vergadering n.1. de goedkeuring voor het aangaan van een crediet bij de Boerenleenbank. Er wordt daarna veel heen en weer ge praat over het functioneeren van de drogerij. Telkens blijkt evenwel weer, dat de visschers er wel voor zijn, doch nogal vast aan de centen zitten. Dit mag een goede eigenschap zijn, doch wanneer men iets wil beginnen, zal toch in den zak getast moeten worden. Het blijkt tenslotte dat men er alge meen in toestemt dit crediet aan te gaan. De heer Poel pleit sterk voor het voortbestaan van de garnalen-vissche- rij. Verder brengt hij het mooie idee naar voren om de opbrengsten van de ulken-visscherij en garnalen-visscherij evenredig te verdeelen tijdens het draaien der fabriek. Dit kan vanzelfsprekend de vergade ring niet regelen, doch moeten de be trokken visschers uitmaken, hetgeen wel op vele bezwaren zal stuiten. Secr. Lont neemt vervolgens het woord en zet uiteen, wat er nu eigen lijk aan een nieuwe fabriek vastzit. Ook hij vestigt er de aandacht op, dat bij de N.V. men niet meer risico staat, dan het bedrag zijner deelname Verder steekt de heer Lont niet onder stoelen of banken, dat het geen manier is dat het bestuur naast haar vele be- langlooze werk nu ook nog als geld schieter moet fungeeren. In de rondvraag merkt de hr. C. Bakker Jzn. op dat hij een drijvende drogerij prefereert boven een fabriek. Voorz. antwoordt, dat een perma nente drijvende drogerij zeer zeker geen plaats toegewezen zal krijgen vanwege de stankverspreiding. Het bestuur heeft al zeer veel moeite te gehad met de proef-fabriek. Nu krijgt de verg. het karakter van een praat-middag en verschillende ge sprekken betreffende de visscherij in het algemeen worde*i over en weer ge voerd. En nadat voorz. heeft medege deeld, dat een nieuw op te richten fa briek niet binnen een dag kan verrij zen, doch minstens een voorbereiding van zes maanden vereischt, sluit hij de vergadering. Wie alsnog aandeelen wil nemen kan zich hiervoor opgeven bij de heeren Nan Kaan te H.-Hoef, Maarten Kooij te De Haukes en Jan Bakker te Den Oever. SUCCES NIEUWS. De opening van het verbeterde Succester rein is niet in alle opzichten een succes ge worden. Het weer, dat zich tegen de middag nogal donker voordeed knapte bij de aanvang van het openingsuur aardig op en tijdens de wedstrijd liet de zon zich af en toe eens zien, zoodat daarover geen klagen was. De teleurstelling komt dan ook alleen voort uit het feit dat het geen der 3 Succes-elftallen gelukt is een wedstrijd te winnen. Er was veel publiek op de been en „Harmo nie" bracht- dan ook een flinke schare bezoe kers mee naar de Koogerweg. Te ruim half twee neemt de Voorzitter, de Heer D. Oden het woord en heet allen har telijk welkom, in het bijzonder den Edelachtb. Heer Burgemeester, Notaris Obreen met hun ne dames, Wethouder Tijsen, e.a. Spr. herin nert er aan dat reeds 2 jaar gewerkt is om deze verbetering tot stand te brengen. Vooral dank gébracht dient te worden aan den heer O. J. Bosker, welke met volle energie zijn schouders onder dit werk heeft gezet en van deze plaats wenscht hij hem een spoedig vol ledig herstel toe. Dank wordt ook gebracht aan den Gemeente Opzichter de heer Poel, opzichter Besseling, en de 70 arbeiders welke met volle toewijding hun arbeid heb ben verricht. Ook meent de voorzitter een bij zonder woord van dank te moeten richten tot den eigenaar van het terrein, den heer Jb. Bruul, vanwien het Succesbestuur de bood schap kreeg doet met het terrein alsof het jullie eigen is. Tenslotte uit spr. een woord van waardeering voor de medewerkenden van deze middag, de muziekvereen. Harmonie en de Gym. Hierna wordt het woord gegeven aan den Burgemeester. Burgemeester zegt volgaarne het woord te willen nemen en de opening te verrichten, maar allereerst gaan sprekers gedachten uit naar den man welke door een ongeval, tijdens de werkzaamheden bekomen, verhinderd is hier aanwezig te zijn, n.1. de heer O. J. Bos ker. Want die is het geweest welke met z'n volle toewijding heeft gezorgd dat het terrein in orde kwam en op tijd weer gereed is geko men. Als men zegt het heeft twee jaar ge duurd alvorens dit resultaat werd verkregen, dient men te bedenken dat verscheiden in stanties aan de totstandkoming van dit werk hun goedkeuring moesten hechten, in de eer ste plaats het Rijk, het Provinciaal Bestuur en deze instantie's vragen zich dan weer af, wat doet de Voetbalbeweging zelf. Welnu de ze waren ook bereid hun medewerking te ge ven en zoo kwam het geheel tot stand. Onder leiding van de Ned. Heide Maatschappij kon het werk in werkverschaffing uitgevoerd wor den. Spr. hoopt dat Succes op dit nieuwe terrein haar best zal doen en het publiek een faire kamp te zien zal geven en verklaart het ter rein voor geopend. De 2e Voorzitter van Volewijckers feliciteert Succes in korte bewoordingen met dit mooie terrein en tribune en hoopt dat Succes steeds zal spelen om het spel. De muziekvereeniging Harmonie brengt hierna het Wilhelmus naar voren, hetwelk door de aanwezigen staande wordt aange hoord. De dames afdeeling van de Gym is intus- schen het veld opgekomen en demonstreert voor de aanwezigen haar kunnen. En dan om half drie komen we aan de wedstrijd. SUCCES I VOLEWIJCKERS I. De wedstrijd is voor wat de uitslag betreft een teleurstelling geworden. De beide achter hoeden kunnen op een goede wedstrijd terug zien, docfrde voorhofjfcs waren naar ver houding te zwak. Po!$(vJ^us heeft niet zoo buitengewoon veel werk gehad en de doelpun ten die gemaakt zijn kunnen niet op zijn re kening gesteld worden, want ze werden van dichtbij ingeschoten en onhoudbaar. De kee per van de bezoekers heeft wel meer werk gehad, doch hij bracht het er best af. De middenlinies wogen wel tegen elkaar op. Beiden vergaten wel eens de voorhoedes te steunen en moesten deze de bal teveel opha len, wat natuurlijk hun werk niet is. Over het geheel genomen waren de gasten technisch beter, vooral na de rust was het plaatsen en samenspel in orde, wat wel uit het maken van 3 goals blijkt. Toch was deze ploeg niet zoo sterk als die welke we de laatste keer op Wieringen hebben zien spelen. De opstelling van Succes kon ons niet ge heel bekoren. Rijkers is o.i. meer productief als spil dan als middenvoor, hiervoor is hij te weinig doortastend, terwijl Albert Schmitt op jje middenvoorplaats meer gedaan kan krijgen, al loopt hij dan weieens een stootje op. Over het algemeen is er stuk voor stuk hard gewerkt en de uitslag tegen een club als de Volewijckers behoeft geen reden te zijn om het hoofd te laten hangen.. Wel zouden we de spelers op het hard willen drukken, gaat ge regeld naar de trainingsavonden, want ook aan hen, die meenen dat ze het wel kunnen, was duidelijk het gemis aan uithoudingsver mogen merkbaar, en dit wordt door training bijgebracht. Dit uithoudingsvermogen hadden de gasten wel meer en dat bracht hen ook de overwinning. De wedstrijd is in de allerbeste verstandhouding gespeeld en de scheidsrech ter, den heer v. d. Hoven, had dan ook geen moeilijke taak. Over de wedstrijd het volgende Succes wint de toss en verkiest met wind mede te spelen. Het begin is aan beide kanten nog al zenuwachtig. De bal wordt maar lukraak weggetrapt. Succes schijnt er het eerste over heen te zijn, want reeds na 8 minuten weet Schmitf op mooie wijze het eerste doelpunt te fabriceeren. Dit brengt ook de Volewijckers in actie en ze komen gevaarlijk voor het Suc- cesdoel maar de verdediging staat pal. Succes weet zich weer los te werken en bijna zien we Jn. Lont het 2e doelpunt maken, doch zijn schot is, doordat hij te zwaar gehinderd wordt te zacht. Het loopt niet mee in deze periode. Eenige corners worden achter en over gescho ten. Schoten van Cor Lont en Albert springen op de paal terug. Dirk Kuiper probeert het eens maar ook juist naast. Het spel gaat nu geregeld over een weer op het middenveld, het samenspel van de bezoekers valt op maar voor doel wil het niet door resoluut ingrijpen der verdediging. Succes brengt de bal ook voor doel. Cor Lont staat op eenige meters en de fraai toegespeelde bal loopt net achter hem langs. Volewijckerachterhoede dringt nogal eens gevaarlijk op en dit schept voor hen nog al eens gevaarlijke situatie's maar Succes weet hiervan niet te profiteeren. Na nog ee nige wisselende kansen fluit de scheidsrechter voor rust. In de pauze maakt Harmonie een rondje over het terrein wat door de aanwezigen zeer op prijs werd gesteld. Mej. de Wit en Mej. Snooij, leden van de Gym gaven nog eenidge persoonlijke demonstraties onder leiding van hun eminenten directeur, den heer Penne- kamp. Met luid applaus werden deze demon stratie's beloond door het talrijk publiek. Deze dames behooren dan ook zeer zeker tot het keurkorps der Ned. Gymnastie. Ondertusschen is het tijd geworden voor de tweede helft. De eerste 20 minuten zijn weer een gelijke afspiegeling van de eerste helft, de verdedi gingen beheerschen het spel. Maar dan Succes forceert een mooie doorbraak, Cor Lont schietprecies tegen de keeper en deze werkt nog juist corner. Deze levert niets op. Doch Volewijckers neemt de bal mee om op fraaie wijze gelijk te maken. Dit doelpunt brengt een geheele ommekeer te weeg. Succes valt verwoedt aan en we denken reeds dat in dezelfde minuut Succes weer de leiding zal nemen, zoo gevaarlijk zitten ze voor het V.- doel, maar de verdediging weet weg te wer ken en meteen is Succes het slachtoffer, de verdediging was te ver naar voren gedrongen 2—1. Dit geeft de Volewijckers nieuwe moed. Succes probeert ook van alles. Schmitt staat nu middenvoor, maar bij Succes wil het nu eenmaal niet lukken. De Volewijckers hebben nu het beste van het spel, met de 21 voor sprong zijn ze wel niet veilig maar hun spel is toch meer afgewerkt, dit brengt hun dan ook het gewenschte resultaat. Uit een corner 5 minuten voor het einde genomen brengt de linksbinnen met een fraai schot de stand op 13. Succes is nu een geslagen elftal en met deze stand komt het einde, van deze eer ste thuiswedstrijd, van dit seizoen. SUCCES II deed het niet minder, dat ver loor van Atlas n.1. met 03 en Succes 3 wou ook niet minder dat verloor maar met 17 van Wieringerwaard 2. De adspiranten e en b die naar „Helder" op bezoek waren brachten ook al geen pun tjes binnen. Succes a verloor met 1—5 van Helder b en het b-elftal kon niet spelen door dat de aangewezen scheidsrechter niet aan wezig was. Het „Helder" bestuur toonde zich in deze niet erg sportief, want hoewel er on der de aanwezigen personen waren die tot het leiden van deze wedstrijd bevoegd waren, wenschten zij toch niet te laten spelen. DONDERDAGAVOND TRAINEN. Voor de adspiranten om half zes op het groote terrein, de andere elftallen komen om half acht zaal-trainen. Na afloop trainen houd de trainer voor alle spelers theorie. Met ingang van 3 OCTOBER Winterdienst. Zomerdienstregeling 1937 blijft onveranderd gehandhaafd als winterdienstregeling. Dienstregelingen a 5 ct. verkrijgbaar bij onze chauffeurs. Bieten in de W.-Meer. Van het op 20 Sept. j.1. aan de Fr.-Gron. Suiker fabriek opgezonden monster suikerbie ten uit den W.-Meerpolder was het suikergehalte 17.6 procent. Jubileum Hotel Smit Slootdorp. Zaterdag en Zondag is het 5-jarig bestaan van Hotel Smit te Slootdorp met het houden van een paar feest avonden gevierd. Voor Zaterdagavond was het duo W.I.J.O. geëngageerd uit Stompetoren. De zaal die goed bezet was heeft een uitstekende indruk van dit gezelschap gekregen. Het was kleinkunst van het goede gehalte. Op een zeer goede band uit Hoorn werd een dansje tot besluit gemaakt. Ook Zondagavond was er voor het bal veel belangstelling. De dames ontvingen als attractie een zakje bonbons, de heeren 'n sigaar Van eenige zakenvrienden ontving de familie Smit een bloemstuk voor dit eerste lustrum. Flevo-Nieuws. De eerste competitie wedstrijd is voor Felvo zeer onfortuin lijk geweest. Met 10-1 werd verloren van Strandvogels 2. Flevo wat een aantal nieuwe spelers in het veld had, moest het zonder kee per Por stellen, iets wat naast het niet ingespeeld zijn op elkaar, geducht te merken was. Mogelijk zou, als Por meegedaan ha< ook verloren zijn, maar in ieder gevi niet met dit cijfer. Por zou ei- zek een groot aantal gehouden hebben. Toch geloven wij niet dat deze wed strijd het moreel geschaadt heeft. Tof het laatste oogenblik is men blijver, spelen en onder de nieuwe krachten schuilen ook goede. Indien Zondag volledig wordt uiige komen tegen Hem en in een andere op stelling, zal dit elftal vast niet alle wedstrijden behoeve'n te verliezen dit seizoen. Er heerscht weer een goede geest on der de spelers wat van groot belang is. De verpachting van 57 boerderijen gegund. De slag is gevallen, het pleit is beslist. Ruim 750 teleui'gestelden die geen boerderij kon worden toegewe zen, 57 overgelukkige menschen, die per 1 Nov. a.s. een bedrijf is toegewezen De spanning is weer voorbij en zal pas weer oplaaien als in het a.s. voor jaar opnieuw bedrijven voor uitgifte gereed zijn. Het is een lot uit de loterij, zeide ons een van de gelukkigen, want zelfs bij oproeping verleden week, wist men nog niet of men in aanmerking kwam ja of nee. Behalve 10 bedrijfsleiders die al eer der een bedrijf was toegewezen, zijn verschillende inwoners uit den Polder toegelaten als pachter. Ongeveer 25 pro cent woonde dus al meerdere jaren in de Meer. Het Kerk Concert. Het Kerk-concert gisteravond te Middenmeer gehouden is uitermate goed geslaagd. Het bezoek was talrijk, alhoewel het gehalte van een dergelijk concert waard is, dat geen plaatsje onbezet blijft. Prachtig voerde het orgel de Sona te VI van Mendelsohn uit én ook van de Trio Sonate van Bacil voor fluit, viool en orgel ging een machtige beko ring uit. Van de zang, door een mooie bariton stem ten gehoore gebracht, trof ons het meeste „Wilt heden nu treden" en „Nu zijt wellecome" van Vaeerius. Steeds weer worden deze bekende nummers met graagte door het pu bliek gehoord* Ds. Nijholt declameerde eenige ver zen van Guido Gazelle. Het was een avond van waar kunst genot. Brandblusch apparaten fabriek op gericht. De heer G. J. Ekkers en W. F. M. van Vliet hebben te Slootdorp 'n fabriek van brandblusch-apparaten opgericht. Reeds geruimen tijd was een en ander in voorbereiding, thans zijn de plannen definitief uitgewerkt. Wij hopen binnenkort iets naders omtrent het procédé en de werking van dit apparaat wat onder de naam „,Wirona" in de handel gebracht wordt, mede te deelen.. Verschillende officieele instanties staan welwillend tegenover deze plan nen. Waarschijnlijk zal binnenkort reeds 'n demonstratie gegeven kunnen worden. Tweede Bazar-avond Ned. Herv. Evangelisatie. De Bazar-avond te Wie- ringerwerf van de Ned. Herv. Evange lisatie is ook hier uitstekend ge slaagd. Het bezoek en de opbrengst was zeker niet minder dan te Slootd. Men kan dus gerust zeggen dat voor 60 procent de Bazar reeds geslaagd is. A.s. Zaterdag is Middenmeer aan de beurt, ook voor deze avond is men hoog gestemd en wij gelooven zeker dat ook Middeyimeer z'n steentje zal bijdragen. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Middenmeer. DONDERDAG 30 SEPT. nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. TE KOOP KALFKOEIEN met beste mei klij sten, October en November kalven en Texelsche Schapen en Ramlammeren. Alles uit eigen weiding. H. VAN HOORN, Wieringerwaard. TE KOOP CHEVROLET '31, prima staat f215. WHIPPET '30, zeer goed f 125. STUDEBAKER '32 f 400. (goed onderhouden van particulier). Den Helder. Tel. 636. BEGIN OCTOBER wordt in het Schoolgebouw te SLOOTDORP een FRANSCHE CURSUS geopend. De lessen worden gegeven door «Ln Heer A. L. DE VRIES, in het bi zit van AKTE FRANSCH). Aangifte wan leerlingen zoo spoedig moge- 'ijk aan het Schoolgebouw of bij het Hoofd ...-r School. Aan hetzelfde adres worden inlich- gen verstrekt. JE COOP. VERBRUIKSVEREEN. TE WINKEL voor haar filiaal te v. EWIJCKSLUIS een paar jonge menschen als Spoedige indiensttreding. Loon volgens con tract. Borgstelling vereischt. Schriftelijke aanbieding aan het Kantoor der Vereeniging. te houden op VRIJDAG 1 OCTOBER a.s. Aanvang 8 uur. tot de feestavond in de beide Slootdorp en Middenmeer Medewerking van ALBERT STOKKING; als accompagnateur - accordeonist. De bekende violist NAP DE KLEIJNE en PROF. BEN AL1 LIBI. Kaarten voor zoover beschikbaar MIDDENMEER HOTEL SMIT. SLOOTDORP WERKKAMP. WIERINGERWERF RAADHUIS. De Studenten. DE COÖP. VERBRUIKSVEREEN. TE WINKEL voor haar afd. Manufacturen een voor de verkoop aan leden. Brieven met opgave van referentiën en verlangd salaris aan het Kantoor der Veree niging. Nieuwe Spoorweg Dienstregeling WINTERDIENST BOSKER's BOEKHANDEL H.-HOEF - MIDDENMEER.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2