Xioeze's Sipreimagaziji G. Br&nm Werkgtversvereenigiitg De Kleine Winst «I. VOS EEN TEVREDEN ROOKER IS GEEN ONRUSTSTOKER PAARDENVLEESCH KROES EN ZOON BETAALT HOOGE PRIJS VOOR SLACHTPAARDEN. WEDER ONTVANGEN RUBBERLAARZEN OPRICHTING VRIJDAG 22 OCTOBER 1937, KERKCONCERT OP MAANDAG 18 OCTOBER W 1 E R i W G L K LUURAiU TWEEDE BLAD ZATERDAG 16 OCTOBER No. 119. GEMEENTE WIERINGEN. VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op VRIJDAG, den 15en OCTOBER 1937, des namiddags ten 2 uur. Voorz. Burgem. Kolff secretaris de heer Van Duin. Een vacature, wegens bedanken L. Wigbout. Na opening verzoek Voorzitter Mevr. Wit- Slikker en de heeren Boersen en Koorn de geloofsbrieven van het nieuw benoemde raads lid, de heer Hulsebos te willen onderzoeken, en schorst de vergadering. Na heropening adviseert de heer Boersen, namens de Commissie tot toelating, waartoe wordt besloten. Volgt voorlezing en goedkeuring van de no tulen der twee voorgaande vergaderingen. Wordt voorgelezen een schrijven van den Heer L. Wigbout, dat zijn werkzaamheden het niet toelaten langer raadslid te blijven, wes halve hij bedankt. Voorzitter betreurt het, dat we de heer Wigbout hier in de raadszaal niet meer zullen zien doch zijn motieven moeten we eerbie digen en hij wenscht hem alle goeds in zijn verder leven. Mededeelingen en ingekomen stukken. Ingekomen zijn o.a. besluiten van Gedepu teerde Staten tot goedkeuring van de nieuwe verordening tot heffing van schoolgeld, het besluit tot conversie van een geldleening en van de gemeentebegrooting, dienst 1936. Verder een besluit van Ged. Staten, waarbij het presentiegeld voor de raadsleden is ver laagd van f 3.- tot f 2.50 per bijgewoonde ver gadering van den Minister van Sociale Za ken bericht, dat hij geen vrijheid kan vin den tot het geven van een devaluatie-toeslag op den werkloozensteun. Van de Federatie van Vereenigingen voor Vreemdelingenverkeer in Noord-Holland bo ven het Noordzeekanaal een verzoek om sub sidie. Op voorstel van B. en W. wordt voor 1938 een bedrag van f 5.- beschikbaar gesteld. Van het Hoofdbestuur der N.H. vereeniging „Het Witte Kruis" een verzoek om subsidie voorontsmettingsinrichtingen. B. en W. wij zen er op. dat vóór 1935 tot dit doel steeds een subsidie werd verleend, hetgeen echter om bezuinigingsredenen is geschrapt. Daar de mogelijkheid bestaat, dat het Rijk in deze subsidies binnenkort een bijdrage verleent, stellen B. en W. voor, voor 1938 f 25.- te ver strekken. Hiertoe wordt besloten. Van de Koninklijke Nederlandsche Auto mobielclub een schrijven, waarin zij ander maal aandringt op verlaging van het tarief der personeele belasting voor motorrij tuigen. Daar reeds op 26 Februari j.1. een besluit van die strekking is genomen, dat echter niet is goedgekeurd, wordt besloten aan adressante te berichten, dat, hoewel met de strekking van het verzoek instemmende, het Gemeen tebestuur niet in staat is daaraan gevolg te geven, daar hiertegen bezwaren bestaan van hoogerhand. Van de stichting „Het Noordhollandsch Landschap" eveneens een verzoek om subsi die. Wordt voor 1938 f 5.- verleend. Van het Bestuur der Vereeniging tot op richting en instandhouding eener Openbare leeszaal en Boekerij te Alkmaar eveneens een verzoek om subsidie. Met het oog op de financieele omstandig heden der gemeente adviseeren B. en W. het verzoek af te wijzen. Wordt goedgevonden. Ten slotte nog een verzoek om subsidie van de Commissie voor de Malariabestrijding door de bevolking in Noordholland. Voorgesteld wordt, evenals vorige jaren toe te kennen een bedrag van 1 cent per inwoner, dat is voor 1938 f 66.—. Wordt goedgevonden. Verzoeken van Wed. C. Bakker Jz. en C. G. Tijsen om ontheffing van hondenbelasting worden afgewezen, omdat alleen ontheffing kan worden verleend, indien de hond is weg gedaan of gestorven in het eerste halfjaar, hetgeen niet het geval is. Wordt goedgekeurd. Aanbieding van de gemeenterekening dienst 1936 en van de rekening der Zeegras-exploi tatie., dienst 19361937. Beide rekeningen worden aangeboden. Tot leden der commissie voor het nazien worden aangewezen de heeren Bontkes, J. Lont en C. V. Koorn. Voordracht naar aanleiding van verzoeken om tegemoetkoming in de vervoerkosten van leerlingen van lagere scholen. Aan J. Pakes in de Wieringermeer wordt de gevraagde vergoeding verleend doch een verzoek van F. Liebe wordt afgewezen, daar zijn kinderen de bijzondere school te Den Oever bezoeken, die op minder dan 4 K.M. van zijn woning is verwijderd. Voordracht tot vaststelling van bepalingen betreffende de gevallen, waarin en de voor waarden, waaronder indienstneming op ar beidsovereenkomst naar burgerlijk recht door of vanwege de gemeente kan plaats hebben. Art. 134 der Ambtenarenwet 1929 bepaalt, dat door het bevoegd gezag der gemeente be palingen worden vastgesteld betreffende de gevallen waarin en de voorwaarden waarop door of vanwege dat lichaam indienstneming van personeel op arbeidsovereenkomst naar burgerlijk recht kan plaats vinden. Daar dit hier nog niet is geschied wordt hiertoe thans besloten. Op een vraag van den Heer Bontkes welk personeel dit betreft, wordt geantwoord losse wegarbeiders, schoolschoonmaaksters, perso-, neel der arbeidsbeurs, enz. Voordracht tot oöderhandsche verhuring der gemeentewoning Beltstraat No. 2. B. en W. stellen voor deze woning onder hands te verhuren aan den nieuwen brigadier Van de Rijks vel dwacht Tj. Brouwer voor f 175.- per jaar. Zijn voorganger A. Bergsma betaalde f 225.- per jaar. Deze ontving echter een toelage van f 50.- per jaar voor gepres teerde diensten, een toelage, die Brouwer als gevolg van nieuw vastgestelde voorschriften niet zal mogen ontvangen. Het lijkt B. en W. daarom niet onredelijk bij de vaststelling van de huurprijs met dit laatste rekening te hou den, nu dezelfde diensten ook door brigadier Brouwer zullen worden verleend. Wordt goedgekeurd. Voordracht tot wijziging van het ambtena renreglement. Bij brief van 14 Mei j.1. deelde de Minister van Binnenlandsche Zaken het Gemeentebe stuur mede, dat hem gebleken was, dat de bepalingen van het ambtenarenreglement in deze gemeente betreffende uitkeertng bij overlijden en wachtgeld op eenige punten gunstiger zijn dan de overeenkomstige rege ling voor de Rijksambtenaren. De Minister1 verzocht B. en W. derhalve, aangezien hierte gen in verband met de financiëele toestand der gemeente bezwaar bestaat, te bevorderen, dat deze gunstige verschillen met de Rijks regeling worden weggenomen. Nadat de be trokken ambtenaarsvereenigingen hierover zijn gehoord stellen B. en W. voor aan het verzoek te voldoen. Wordt goedgevonden. Voordracht tot wijziging en opnieuw vast stelling van het besluit van 30 Juli 1937 tot het aangaan van een conversieleening groot f 105000.—. Bij Ged. Staten bestond bezwaar tegen de bepaling van het raadsbesluit van 30 Juli 1937, dat de rente van de aan te gane conver sieleening groot f 105000,- na verloop van 10 jaren met goedvinden van de gemeente en de geldgeefster (Coop. Boerenleenbank) onder goedkeuring van Ged. Staten zal kunnen wor den verhoogd. Zij achten een dergelijke be paling niet gewenscht in verband met de on zekerheid, welke daardoor zal bestaan ten opzichte van het percentage, waarop de ren te na verloop van 10 jaren eventueel zal wor den bepaald. Wel zijn zij bereid het besluit goed te keuren, indien het wordt aangevuld met ne bapaling, dat de rente tot ten hoogste 4% zal kunnen worden verhoogd. B. en W. stellen voor het besluit dienovereenkomstig te wijzigen en daarna opnieuw vast te stellen. Wordt goedgekeurd. Voordracht tot wijziging en opnieuw vast stelling van het besluit van 30 Juli 1937 tot het aangaan eener kasgeldleening groot f 105000.—. Ged. Staten hebben geen bezwaar tegen het aangaan van een kasgeldleening, krachtens raadsbesluit van 30 Juli 1937 tot een bedrag van f 150000.-, te sluiten met de Coöperatieve Boerenleenbank en#op 31 December a.s. om te zetten in een vaste leening, mits aan het be sluit een clausule wordt toegevoegd, houden de, dat het krachtens dit besluit opgenomen bedrag te zamen met het op eenig tijdstip bij de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten opgeno men bedrag het totaal van f 175000.- niet zal mogen overschrijden. B. en W. stellen voor het besluit in dien zin te wijzigen en opnieuw vast te stellen. Wordt goedgekeurd. Voordracht tot wijziging en opnieuw vast stelling van de gemeentebegrooting en de le, 2e en 3e suppletoire begrooting, alsmede tot vaststelling van een 4e suppletoire begrooting, alles voor de dienst 1937. Van Ged. Staten is de gemeentebegrooting 1937 terugontvangen, vergezeld van een nota van opmerkingen en van een uitgebreid rap port van den Rijksaccountant. Door Ged. St. worden een aantal maatregelen aan de hand gedaan, welker toepassing kunnen leiden tot het sluitend maken van de begrooting zonder een bijdrage van het Rijk in de kosten van de gemeentehuishouding. Oorspronkelijk bedroeg de gevraagde bijdrage van het Rijk f 94631.54. Bij de le suppl. begrooting is dit bedrag, als gevolg van verschillende doorgevoerde bezui nigingen, het tusschentijds overbrengen van het nadeelig slot ad. f 32604.67 van den dienst 1935 naar den dienst 1936 en dank zij het feit, dat de gemeente nog de beschikking had over een in 1936 gevormde reserve van f 40000,- verlaagd met f 72762,23. Bij de 2e suppl. begrooting is het intusschen weer ver hoogd met f 741,02, zoodat voor het sluitend maken der begrooting per saldo f 22610.33 aan rijkssteun is geraamd. Door de posten van ontvangst en uitgaaf zooveel mogelijk ir overeenstemming te brengen met de te ver wachten werkelijke ontvangsten en uitgaven en door het verder in hoofdlijnen volgen van de, door Ged. St. en den Rijksaccountant voorgestelde bezuinigingen is thans bereikt, dat de begrooting sluit zonder Rijkssteun in de huishouding. Wel zijn de extra-bijdrage uit het werkloosheidssubsidiefonds en de be lastingbij drage tot de maximum-bedragen noodig. B. en W. stellen in verband hiermede voor de begrooting 1937 met le, 2e fn 3e suppl. begrooting te wijzigen en opnieuw vast te stellen en de thans voorgestelde wijzigingen aan te brengen bij 4e suppl. begrooting. Wordt goedgekeurd. Voordracht tot vaststelling eener capitulan- len-verordening. Aan H.M. de Koningin is verzocht aan de gemeente Wieringen ontheffing te verleenen van de verplichting, tot het aanwijzen van betrekkingen in dienst der gemeente, welke alleen door capitulanten kunnen worden ver vuld. De Minister van Binnenlandsche Zaken is echter niet bereid die ontheffing te ver leenen en is van meening, dat de functie van wegwerker door een capitulant kan worden vervuld. Nu geen ontheffing kan worden ver kregen stellen B. en W. voor de verordening vast te stellen. Wordt goedgekeurd. Voordracht tot wijziging van het ambtena renreglement. In verband met de vaststelling van een capitulanten-verordening is het noodig het ambtenaren-reglement de zer gemeente te wijzigen. B. en W. stellen voor tot deze wijzi ging te besluiten. Wordt goedgekeurd. Benoeming van 2 leden der Commissie van toezicht op het lager onderwijs. Wegens periodieke aftreding van 2 leden bieden B. en W de vo'gendc aanbevelingen aan vacature Bosker 1. de Heer C J. Bosker, aftredend 2. de heer Jb. Dekker vacature Mw. Kaan-Koorn Mw. Kaan-Koorn, aftro dend 2. Mw. G. de Haan-Bosker. Worden herbenoemd de heer C. J. Bosker en Mevr. Kaan-Koorn. Benoeming van 7 leden der Commissie tot wering van schoolverzuim. Wegens het afloopen der zittings tijd van alle leden zal opnieuw moe ten worden overgegaan tot samen stelling der Commissie;. B. en W. doen in verband hiermede de noodige aanbevelingen aan den Raad toekomen. Herbenoemd worden in categorie A ouders en verzorgers van schoolgaande kinderen, de heeren N. Kaan en Chr. Guldemeester en be noemd de heer P. Bakker E'z. (J. Poel Az., wenschte niet meer in aanmerking te komen). I:n categorie B onderw. personeel openb. onderwijs herbenoemd de heer Van 't Hof. In categorie C onderw. personeel Bijz. on derwijs herbenoemd de heer S. de Vries. In categorie D niet tot verzorgers Schoolg. kindren behoorend herbenoemd de heeren N. H. Klomp en N. J. Poel. RONDVRAAG. De heer Doves vraagt inlichtingen over de verpachting van de Gemeente-eigendommen, o.a. De Leg. Spr. meent dat deze voor 3 jaar verpacht werden en dat de tijd verstreken is. Voorz. antwoordt dat het zal worden nage zien en dat zoonoodig tot de verpachting zal worden overgegaan. De heer Bakker merkt op dat de torenspits von de Kerk van Oosterland vernieuwing be hoeft. Voorza. antwoordt dat de begrooting dit waarschijnlijk niet zal toelaten. De heer Bontkes vraagt herstel van de we gen op Wieringen die onbegaanbaar zijn. Spr. merkt op. dat het zoo een lijdensgeschie denis wordt. Ook wenscht spr. inlichtingen over de nieu we begraafplaats te H.-hoef. Verder vraagt spr. welke bedoelingen men heeft met het oude schoolgebouw te H.-hoef, daar dit steeds leeg staat. Tenslotte heeft spreker een verzoek en wel het- houden van de raadsvergaderingen op een later uur, ook dit omdat de presentiegelden verlaagd zijn en sommige leden hun werk er toch voor moeten laten liggen. Voorz. antwoordt hierop, wat de wegen betreft, wanneer de begrooting sluitend wordt bevonden, zal er geen bezwaar tegen zijn, met die wegen te beginnen, zoodat het werk zeker spoedig een aanvang zal nemen. Aangaande de begraafplaats antwoord voor zitter.: dat de provincie een bijdrage zal schenken :-:an f 1200, maar het wachten is op Sociale Zaken in Den Haag. Wat het oude schoolgebouw betreft men heeft plannen daar een nieuw raadhuis te bouwen. Maar voorloopig staat het in de zo mermaanden, als er niet gestookt behoeft te worden tot de beschikking van vereenigingen. Over het verzoek van de heer Bontkes om de vergaderingen 's avonds te houden wordt afwijzend beschikt. De voorz. merkt op dat het waarschijnlijk niet bevorderlijk zal zijn voor de nachtrust, waarop de Heer Lont opmerkt dat het met korte vergaderingen misschien <~ou gaan. De heer Bosker zegt, dat Zaterdagmiddag dan misschien het beste zou zijn. Hierna sluiting. Uitvoering „Q.K.K," Zondag 24- Oct. zal de Mandoline-vereen. O. K. K. haar eerste Kunstlievende leden-uit voering in dit seizoen geven in „Con- cordïa" te H.-Hoef. Op dezen avond zal optreden het bekende gezelschap Tholen en Van Lier. Deze gevierde radio-zangers mochten reeds eerder voor de vereeni ging optreden. Gezien het groot-c suc ces van toen, heeft men dit gezelschap thans aangevuld met dames-artisten (geheel nieuw reportoir) opnieuw ge ëngageerd. Ook 1 iel muzikale program ma is over het geheel keurig verzorgd. Het belooft een mooie kunst-avond te woi den. Zij, die nog lid wenschen te worden kunnen zich opgeven bij de secr. H. Koorn, II.-Hoef en voor zoover plaatsruimte op de avond der uitvoe ring aan de zaak. Dansclub „T.Q.P." Donderdagavond zon, volgens een advertentie in ons blad, de hr. Ï-I. A. Schaap, verbon Jen aan het dansinstituut „Menton", Hoofdgracht 12, Den Helder, 'n demon stratic geven van eenige 'moderne dan sen in ..Concordia" te H.-Hoef. In overleg met liet bestuur van T.O.P., was de avond als volgt ver deeld voor beginnelingen van 6-8 u., voor meer gvorderden van 8-10 uur en voor gehuwden van 10-12 uur. Toen dan ook de heer Schaap bijge staan door Mcj. Wij kers, hiermede be gon, was de zaal heel goed bezet. Be gonnen werd met de gewone foxtrot, maar dan met verschillende figuren. Hierna kwam de Bleu-fox, voortko mend uit de foxtrot, eveneens heel mooi uitgevoerd. Op verzoek demon streerde de heer Schaap dan de En- gelsche wals en tot besluit de tango. Na iedere dans klonk een hartelijk en welgemeend applaus. Vervolgens werden de gevorderden onder handen genomen, en met ver schillende dansen, afgewisseld door theorie, werd de avond doorgebracht. Na afloop werd stemming gehouden voor een nieuw bestuur. Gekozen wer den de heeren D. Nieuwbuurt G. v.d. Wal J. Timmerman Th. Rijkers. En na herstemming als eenige dame, Mw. N. Nieuwbuurt-Oden. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. WIERINGERMEERPOLDER KERK-CONCERT. Maandag a.s. hoopt de Chr. Gem. Zangvereen. „Bel Canto" een Kelk- concert te geven in de Gereformeerde Kerk te Middenmeer. Het behoeft natuurlijk geen aanbe veling, om U allen op te wekken, dit concert te bezoeken. Het is het eer ste concert wat deze nog jonge ver eeniging hoopt te geven. Het programma bevat, benevens zang door liet koor, enkele nummers voor solo-zang,, en voor viool-cello en piano of orgel. De bedoeling der vereeniging is door dit optreden meerdere zangliefheb bers hier in den Polder, die zich nog niet. bij ons aansloten, op te wekken, zich op te geven als lid (of donateur) onzer vereeniging. Het programma is samengesteld uit gewijde muziek, zoodat liet publiek vriendelijk wordt verzocht niet te applaudiseeren, en ook zoo min mo gelijk de kerk te verontreinigen. De toegang is voor ieder vrij, komt allen zooveel mogelijk brengt anderen mee. U doet er een plezier mee, en u bezorgt U een genotvolle avond. Zie voor verdere bijzonderheden de advertentie in dit blad. HET BESTUUR. De subsidie-kwestie aan liet Witte Kruis en Ziekenhuisverpleging. Naar wij vernemen zal Dinsdag a.s. de kwestie van subsidie-verleening aan het Witte Kruis en Ziekenhuis verpleging besproken worden met hei lid van Ged. Staten den lir. F. Michels. oor deze conferentie zijn uitgenoo- digd de Burgemeester van Medemblik. de \Y.-Moor-directie en de dagelijk- sclie bestuursleden van de vereenigin gen liet Witte Kruis en Ziekenhuis verpleging. Jaarvergadering „Viscliv er wachting". Woensdag j.1. hield genoemde veree niging haar eerste jaarvergadering in Hotel Smit te Slootdorp. Do vergade ring werd geopend door de voorz. M. Smit, met een woord van welkom aan de leden. Hierna volgde het jaarverslag van de secr. wat onder dankzegging werd goedgekeurd. Het bestuur werd met 2 leden uitgebreid. Het bestuur is thans als volgt geko zen M. Dijksma, voorz. G. An- sink, secr. M. Smit, penningm. en tot commissarissen de heeren J. Bode witz en A. Van Oers. Daarna volgde een bespreking van de wedstrijd tegen E.M.M. uit Am sterdam. Besloten werd te vissclien in het Nieuwsluizer kanaal op Zon dag 31 Oct. Voor deze wedstrijd wer den reeds een Beker, medaille en nog enkele kleine prijzen beschikbaar ge steld. Op 6 Nov. zal getracht worden een feest-avond te organiseeren met medewerking van Daan Pool, waar mede in onderhandeling zal worden getreden. Tevens wordt op voorstel van een der leden besloten, nog enke wedstrijden te houden zooals dit ii de afgcloopen zomer is geschied. Van de rondvraag werd gebruik ge maakt door M. Dijksma, die een woord van dank brengt namens al de leden, aan het bestuur, voor de prachtige wedstrijden die in het afgeloopen jaar zijn gehouden. Flevo-Nicuws. Zondag a.s. trekt Flevo 1 naai' het sterke Scliagen 2. Hoe de uilslag hiervan zal zijn is voorloo pig voor ons een opep vraag. Flevo komt er meer en meer in eu 't is Zon dag naar alle waarschijnlijkheid ge heel volledig. Laat ons voorloopig op een gelijk spel rekenen. BURGERLIJKE STAND MEDEMBLiK inet inbegrip van gedeeltel. W.-Meer.' week van 814 October 1937. Geboren Dorothea Louise, d.v. J. Mulder en J. M. Weller Maart je, d.v. P. Smak en B. Pijper Pietertje Adri, d.v. W. Bakker en R. Lageveen Antje, d.v. E. Zeldenrust en T. B. SchuijtSimon Petrus, z.v. A. Spaansen en M. C. van der Stoop, Middenmeer. Ondertrouwd en Getrouwd Geene. Overleden Jan de Boer, 34 jaar, gehuwd met Trijntje de Grand. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 17 OCTOBER. NED. HERV. GEM. Slootdorp vm. 10 uur Ds. Nijholt. W.-werf Gymlokaal 2 uur Ds. Nijholt. NED. HERV. EVANGELISATIE Verbeterde opgave Middenmeer v.m. 9.30 uur Ev. K. Kiewiet. Slootdorp nam. 2 uur Cand. Nijdam, W.-werf 'sav. 7 uur Cand. Nijdam. Opgave in de Zondagsbode onjuist. Middenmeer 7.30 uur Jongelieden samenkomst in het Vereenigingsgebouw achter de Herv. Kerk. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp 9 uur vm. Cand. V. Loopma hulppr. te Den Helder. Slootdorp nm. 2 uur Ds. C. v. d. Vliet. GEREF. KERK MIDDENMEER. Middenmeer vm. 9.30 uur de hr. C. v. d. Vlie.t Voorber. H.A. Middenmeer nam. 2.30 uur Leesdienst. GEREF. KERK WIERINGERWERF W.-werf v.m. 9.30 u. Cand. H. v. Twillert. W.-werf nam. 5 uur Cand. H. v. Twillert. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van een Zoon REINDER JACOB. J. KOOLHAAS A. J. KOOLHAAS - ENGEL. Middenmeer, 15 October 1937. als hij zijn TABAK, SIGAAR of SIGA RETTEN betrekt uit SLOOTDORP. In tabak, Sigaren en Sigaretten hebben wij een zeer groote keuze. Onze winkel is dag en nacht verwarmd. Het adres voor eerste kwaliteit is de Medemblikker paardenvleeschhouwerij Nieuwstraat 68 Tel. 74 Medemblik. PRIMA MET 6 MAANDEN GARANTIE. PRIMA OLIEGOEDEREN. Zeer mooie collectie WINTER PANTOFFELS VANAF I 0.80 tot f 2.G0. Uw adres voor PLOEGTUIGEN enz. Schoen- en Zadelmakerij, WIERINGERWERF. WIERINGERMEER. H. H. Landbouwers en Veehouders worden uitgenoodigd tot het houden van een verga dering op ■s AVONDS HALF ACHT in HOTEL SMIT TE MIDDENMEER om te komen tot 1. Oprichting van een werkgevers vereniging. 2. Het kiezen van een bestuur. 3. De vaststelling van een Reglement. De voorloopige Commissie. in de Ger. Kerk te MIDDENMEER te geven door de Chr. Gem. Zangvereen. „BEL CANTO", Wieringermeer, o.l.v. den Heer M. Boekei. Medewerking van MEJ. WILLY PRINS, Viool, MEJ. MIEN BOEKEL, Alt den Heer SIMON VLEKKE, Cello. AANVANG 8 UUR PRECIES. TOEGANG VRIJ. DE REGEN IS GEEN HINDERNIS OM UIT TE GAAN. Als men een JAS ol MANTEL koopt bij dus ons zelf 99 99 EN DE PRIJS IS GEEN BEZWAAR. MOOIE BLAUWE of GRIJZE DAMESMANTELS I 13.75 De nieuwste snufjes in regenmantels met ruit f 17.50 Een genot voor de herfst en winter. IN BLAUW GABARDINE JASSEN VOOR HEEREN HEBBEN WE BESTE KWALITEIT t 14.75. In WINTEROVERJASSEN zijn we ruim gesorteerd. JONGENS - OVERJASSEN zeer voordeelig. JEKKERTJES in blauw en bruin alle maten voorradig. BRUGSTRAAT 9 Telefooh 18 MIDDENMEER. OOK AAN HUIS TE ONTBIEDEN.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 3