Garage ÜE MOOR Feestavond MALOITZ SPORT. TE SCHAGERBRUG ZITTING V1SCHCLUB VISCHVERWACHTING. DAAN POOL EN TOMMY BOUMAN HOTEL „SMIT" MIDDENMEER ZATERDAG 6 NOVEMBER 8 UUR! GEHEEL NIEUWE EN SENSATIONEELE EXPERIMENTEN. HERMAN DIEDERICHS - Humorist Conferencier. NA AFLOOP BAL. NA AFLOOP BAL. W Extra Geëngageerd THE MAES BOYSH Er is bekend gemaakt dat in Ma drid 800 menschen zijn gedood en 4000 gewond door de bombardementen RUSSEN IN SPANJE. Ervaringen van een jongen Zwitser. Een jonge Zwitser, die van 2 Nov. 1936 tot 3 Sept. 1937 als vrijwilliger aan de zijde van Valencia in Spanje heeft meegevochten, schrijft het vol gende aan de „Neue Zuricher Zeitung" Verleden jaar reisde ik als over tuigd anti-facist naar Spanje om tegen het facisme te strijden. Bijna 10 maan den vocht ik aan verschillende fron ten, eerst als soldaat, daarna als ser geant en thans officier. Vooral als of ficier ben ilv in de gelegenheid, vlak achter de schermen te kijken. Achter de schermen. Alle operaties van de regeeringstroe pen worden door Russische officieren geleid. Officieel wordt dit natuurlijk nooit toegegeven. Ieder bataljon, iede re brigade, iedere divisie heeft een Rus als chef. Deze is het, die de bevelen geeft, welke door de Spaansche en an dere officieren moeten worden overge bracht. Zelfs Miaja, de genei allisiinus van het republikeinsche Spanje, wordt door Russische commissaris sen (7 stuks liefst bij gestaan en elk van die commissarissen heeft een tolk tot zijn beschikking, want zij spreken geen andere taal dan Russisch IJzeren krijgswet De krijgswet is door Russische des kundigen opgesteld en de artikelen daarvan zijn onmeedoogend voor z.g. lafaards. Wanneer 'n soldaat zich een weinig van zijn troep verwijderd wordt hij voor een deserteur gehouden en ter plaatse „neergelegd." De reden, waarom het volksfront- leger zoo verbeten strijdt, is deze,, dat de mannen moeten kiezen tusschen twee dingen Of een verbitterd vech ten tegen den vijand óf vermorzeld worden onder de Russische tanks, die geen pardon kennen voor aarzelende strijders. Achter een troep aanvallende repu blikeinen komt steeds een aantal tanks. Bij Brunete zijn niet minder dan 300 Republikeinsche soldaten, die voor de nationalisten moesten wijken, door de tanks afgemaakt. De Russen in Spanje willen niet we ten dat zij Russen zijn. Zij noemen zich Serven of Polen. Wapenen. Tot voor kort waren de meeste re publikeinsche piloten Russen. Tegen woordig vindt men er meer jonge Spaansche vliegers, die hun opleiding te Moskou hebben genoten. De nieuwe wapenfabrieken in het republikeinsche Spanje staan bijna alle onder leiding van Russische com missarissen, zoo bijv. de auto-fabriek Hispano-Suiza te Barcelona, de muni tie-werkplaats te Murcia en de wapen fabriek te Elche, bij Alicanfe. Vele wapenen, die in het Spanje van Negrin gebruikt worden, zijn van Russischen oorsprong o.a. de geweren, die doorgaans gemerkt zijn met sik kel en hamer. Tal van vliegtuigen, tnks, vracht-auto's en andere vervoer middelen dragen hetzelfde merk. Politieke scholen. In alle steden van het republikein sche Spanje vindt men thans scholen, waar bekende Russische politici les geven in politiek. Zij onderwijzen er aan oud en jong, man en vrouw, de be ginselen van socialisme en commu nisme. Iedereen, die een openbaar ambt vervult, is verplicht, zulk een school te bezoeken. Het is beslist onmo gelijk, in het Spanje van Valencia pro motie te maken, wanneer men niet 'n bewijs in z'n zak heeft, dat men zoo'n politieke school bezocht heeft. Overal wordt propaganda gemaakt, niet le gen de beweging van Franco, doch tegen de ideologiën van 'n Duilsch- land of 'n Italië. HET BATALJON DES DOODS. De commandant van het Bataljon des Doods" Sien Tsjin Joean (de Cineesche gene raai) heeft verklaard, dat zijn troep uit 410 manschappen bestond, van wie sommigen pas vijftien jaar oud waren. De Japanneezen heb ben tijdens het korte beleg slechts tien man gedood en niet honderd, zooals zij beweren. De commandant zoowel als zijn manschap pen hebben in vijf dagen niet geslapen. Toen hij het bevel kreeg tot ontruiming o- ver te gaan, heeft hij zijn manschappen opge dragen al hun uitrustingstukken en munitie mee te nemen en tusschen de salvo's machi negeweervuur door weg te rennen. Groote hoe veelheden levensmiddelen zijn door parafine onbruikbaar gemaakt vóór het vertrek. Er wordt voor de overlevenden van het „Ba taljon des Doods" een speciale medaille ge slagen. lijk te helpen met een extra iMérken- toekenning. Wanneer veel imerken niet gebruikt worden, zal de L.C.O. ook meer merken extra kunnejn toe wijzen. Ze zal echter hierbij zeer voorzichtig t<e werk moeten gaan, want er is niet precies bekend hoeveel zeugen nog zullen werpen, dus hoeveel merken nog gevraagd worden door toewijzing houders. Degenen, die een extra-toewijzing vragen, moeten natuurlijk zich stipt gehouden hebben aan het hun toege wezen aantal zeugen en andere voor schriften, en zich schriftelijk tot de L.C.O. wenden, onmiddellijk na de ge boorte van de biggen. CRISIS - BUREAU. Afschaffing der crisisheffing op rundvleesch. Men deelt ons van bevoegde zijde mede, dat de Minister van Economi sche Zaken heeft besloten de crisiskef fing op het rundvleesch met ingang van 1 November 1937 geheel af te schaffen. liet ligt in de bedoeling van den Mi nister, dat deze maatregel ten goede zal komen aan den consument, zoodat kan worden verwacht, dat de vleesch- prijzen naar verhouding zullen worden verlaagd. In dit verband kan worden medege deeld, dat de slagersbonden zich bereid hebben verklaard alle slagers te advi- seeren naar de beschikking van den Minister te handelen. BEKENDMAKING. Officieel. BIGGENMERKEN. De geboorte en merking van biggen lijkt voor 1937 ver achter te blijven bij de gang van zaken in 1936. Het gevolg hiervan zou kunnen zijn, dat een be langrijk deel der biggen-toewijzing niet zal worden gebruikt. De oorzaken zijn hiervoor niet gemakkelijk aan te geven, aangezien de biggenprijs en de varkensprijs hiervoor geen aanwijzing geven. Het is natuurlijk mogelijk, dat in de laatste maanden, November en Dec. nog een belangrijk aantal zeugen .biggen zal werpen en dus het tekort ingehaald zal worden., Naar wij vernemen wijdt ook het L.C.O.-bestuur aan deze aangelegen heid zijn volle aandacht, en wenscht de biggenfokkers, die een tekort aan biggenmerken hebben, zooveel moge- BINNENLANDSCH NIEUWS. HET KLEEDING-, SCHOEISEL- EN DEKKINGSFONDS. Minister brengt eenige wijzigingen aan. UITKEERINGEN AAN DE GEMEENTE. De minister van Sociale Zaken heeft aan gaande het kleeding-, schoeisel- en dekkings fonds een nieuwe regeling gegeven, waardoor de aantrekkelijkheid èn voor gemeentebestu ren èn voor de werkloozen heel wat grooter is geworden. De minister meldt hierin aan de gemeente besturen, dat hij in verband met tegenover hem geuite wenschen de verdeeling van het in totaal door de landelijke inzameling inge komen bedrag nader heeft overwogen en be sloten heeft, haar, in afwijking van het be paalde in de circulaire d.d. i Oct. op de na volgende wijze te doen geschieden. Elke gemeente, die aan de actie heeft me degewerkt, zal als vaste uitkeering ontvangen 25% van het in eigen gemeente ingezamelde bedrag. Bovendien zal aan de gemeente van de gaven, welke door haar inwonenden recht streeks zijn gestort op de postrekening van het Kleeding-, Schoeisel- en Dekkingsfonds no. 141.400, voorzoover zij althans niet, zoo als de giften van het Koninklijk Huis, als zuiver nationaal bedoeld moeten worden be schouwd eveneens 25% worden afgedra gen. Het daarna overblijvende bedrag zal over bovenbedoelde gemeenten worden verdeeld naar rato van het gemiddelde aantal werk loozen, over het tijdvak van 1 Oct. 1936 tot en met 31 Juli 1937 bij de plaatselijke orga nen der arbeidsbemiddeling als werkzoekende ingeschreven. Binnen korten tijd zal nog worden bericht hoe groot dit gemiddelde voer iedere gemeen te is, volgens de bij het departement berus tende gegevens. Voorts deelt de minister mede, dat de in gezamelde gelden uitsluitend ten goede mogen komen aan spaarders, die op het tijdstip van uitkeering als zoodanig bekend staan. Het vaststellen van dit tijdstip zal aan de gemeentebesturen worden overgelaten. Aangezien de gelden zijn bedoeld om de spaarders reeds gedurende de komende win termaanden, zooveel als mogelijk is, van de allernoodzakelijkste goederen te voorzien, zal bedoelde uitkeering echter uiterlijk voor 1 Maart 1938 moeten hebben plaats gehad. Naar aanleiding van enkele tot hem gerich te vragen brengt de minister voorts nog het volgende onder de aandacht le. Kastrekkers kunnen alleen dan voor de spaarregeling in aanmerking worden gebracht indien zij boven hun kasuitkeering een kas- toeslag ontvangen. 2e. Door spaarders, die in hun werkver schaffingsperiode en eof meerdere z.g. wan- delweken moeten doormaken, kunnen ook over die weken spaargelden worden afgedra gen. WERELDKAMPIOENSCHAP SCHAKEN. De twaalfde partij werd remise de stand is thans Vh4*/ï. Woensdag dertiende partij in Kras. Maandag is in Krasnapolsky te Amsterdam ender de auspiciën van het Algemeen Han delsblad de twaalfde partij gespeeld van het wereldkampioenschap. Het was een Nimzo-Indische verdediging, waarbij de opening door dr. Euwe zeer sterk v/erd behandeld. Hij kwam in een eindspel dat kansen bood doch hij liquideerde de zaak reeds na den 26sten zet. Aljechin nam de remisie aan. Woensdag wordt, weer in Kras, de dertien de partij gespeeld. Zoo hébben we dan Zondag de wedstrijd Holland—Frankrijk gehad, waar vooral van z.g. deskundige zijde, met een zwaar hoofd tegen op werd gezien. Laten we direct ver melden dat er wel wat te donker is gekeken, de wedstrijd was een zeer spannende, en de Nederlanders hebben zich door het Fransche wonder-team geenszins laten overbluffen. De cijfers 2—3 laten dit ook wel zien, en hadden evengoed andersom kunnen luiden, daar het Fransche. doel keek op keer maar juist aan een doorbraak ontsnapte. En ook de Fransche doelman sprak een hartig woordje mee door zoo nu en dan de bal meesterlijk uit z'n ge bied te keren. Het Fransche elftal bestaat stuk voor stuk uit zeer technische spelers, welks samenspel en plaatsen de ±40.000 toe schouwers keer op keer in voldoening bracht. Dat het de Hollandsche-verdediging is mogen gelukken, deze profs op waardige wijze van repliek te dienen en meerdere malen de loef af te te steken, verdiend dan ook alleszins een compliment, vooral Caldenhove heeft zich in deze wedstrijd uitmuntend geweerd. De zwakip plek zat wel in de voorhoede. Vente scheen niet erg op dreef te kunnen komen, althans hij bleef ver beneden z'n kunnen. Bergman, de Blauwwitspeler, die linksbuiten speelde, bleek nogal eens te langzaam te zijn en dit kostte menige mooie kans. Dat het in het Fransche doelgebied niet erg rustig is ge weest blijkt ook uit het aantal corners dat er verwerkt moest worden, het waren er in to taal 12, waarvan 8 voor de rust. Het Holland- sche doel werd met 4 corners bestookt waar van 3 voor de rust. Wij geven hier nog het verloop van de wedstrijd in telegramstijl weer. 2.31 Corner voor Frankrijk 2.34 Smit schiet juist naast 2.39 Corner voor Frankrijk 2.40 Corner voor Holland5 2.41 Fransche midvoor schiet over 2.42 Vrijs schop voorv^Iolland 2.43 Corner voor Frailkrijk 2.45 Nicolas maakt 0—J&gvoor Frankrijk 2.46 Bergman mist op W/2 m. Fransche doel 2.48 Fransche linksbuiten schiet naast 2.49 Vrije schop voor Frankrijk 2.50 Cornor voor Holland 2.53 Leo Halle redt 2.55 Corner voor Holland 2.59 Corner voor Holland 3.00 Fransche doelverdediger redt. 3.01 Corner voor Holland 3.02 Corner voor Holland, v. Heel schiet naast 3.03 Fransche doelman houdt hard schot van Bergman 2.07 Vrije schop op 40 m. voor Holland 3.08 Corner voor Holland 3.09 Corner voor Holland 3.12 Vrije schop voor Holland 3.15 Rust, de Franschen leidden met 01. 3.30 Aanvang 2e helft 3.34 Fransche linksbuiten maakt 02 3.35 Vrije schop voor Holland op 30 m. 3.42 Smit maakt uit een voorzet van v. Heel 1—2 3.47 Corner voor Frankrijk 3.48 Halle redt door uitloopen 3.50 Frandsche doelman redt 3.52 Schot van Wels net naast 3.53 Fransche midvoor schiet over 3.54 Fransche linksbuiten schiet naast 3.55 v. Heel en Smit schieten, doelman redt meesterlijk 3.56 Caldenhove redt op het laatste moment 3.58 Corner voor Holland 3.59 Corner voor Holland 4.00 Franschen maken uit een pracht aan val 13 4.04 Aanval van Holland, v. Heel schiet naast; 4.05 Fransche doelman redt door uitloopen 4.06 Corner voor Holland, Fransche keeper redt meesterlijk 4.10 Vrije schop voor Holland op 30 m. 4.12 Holland maakt 23 4.14 Corner voor Holland, v. Heel schiet naast*, 4.15 Einde, de Fransche ploeg heeft gewon nen met 23. De scheidsrechter was de Engelschman Wiltshire, terwijl de beide grensrechters van Belgische nationaliteit waren. Het Fransche elftal was vergezeld van 3 extra treinen met supporters. Het Nederlandsche B-elftal speelde een uit wedstrijd te Rouaan (Frankrijk) tegen een Fransch-elftal en beëindigde deze met de stand 22. SUCCES - NIEUWS. Het 3e elftal wat Zondagmorgen 10 uur in het veld kwam heeft zich niet makkelijk la ten slaan door H.R.C. 6 als dat met Helder 6 het geval was, met 23 trokken de bezoekers weer naar Den Helder. Beide elftallen maak ten geen grootsche indruk, vooral de voor hoede der gasten viel op door bijzonder slecht schieten, hetgeen hen de overwinning had gekost indien niet de Succesdoelverdediger hen had geholpen aan 2 goals. Deze had dan ook een zeer slechte dag, evenals de linksbui ten, het samenspel liet bij Succes nogal te wenschen, hetgeen bijH.R.C. beter ging, in het Veld waren deze dan ook de meerdere, doch voor het doel werd hopeloos geprutst. De Succes-voorhoede was wel eens te schriel van de zware H.R.C.-back, deze veteraan weerde zich nog best, jammer dat hij door een knie-blessure uit moest vallen. De wed strijd had een sportief verloop en de scheids rechter had geen moeilijke taak. Voor Suc ces 3 is trainen geen overbodige luxe. Overi gens waren geen wedstrijden vastgesteld, zoodat maar uitgezien moet worden naar Zondag 7 Nov., alsdan wordt gespeeld Suc ces IHollandia I, doch daarover in een vol gend nummer. ONS WIERINGEiRMEERHOEKJE. POSTERIJEN. BUSLICHTING Middenmeer op werk dagen voor Holland en Buitenland 6.20 17.20 uur. Voor dorpsbestelling 8.40,11.40,18.55 Voor buitenbestelling 11.40 Voor Slootdorp en Wieringerwerf 6.20 10.45 17.20 Zondags voor Holland en Buiten land 8.15 Het kantoor is open op werkdagen van 9-10 11.30-12.30 15.30-16.30 Op Zondag (alleen voor afgifte van niet afgehaalde correspondentie) van 9-9.30. Op feestdagen van 9-9.30. Telefoneeren en telefonisch aanbie den van telegrammen in sluitingstijd Gedurende den sluitingstijd van dit Kantoor-station bestaat gelegenheid tot het voeren van Interlocale en Inter nationale gesprekken en het telefonisch aanbieden van telegrammen ten huize van de Stationhoudster Torenstr. 4. Werkdagen 8—20. GEMEENTE WIERINGEN. DEN OEVER. SLIPONGEVAL. Maandag morgen omstreeks half negen is op de draai brug te Den Oever een luxe wagen, G 62762, geslipt en na eenige malen op het wegdek in de rondte te zijn gedraaid terechtgekomen tegen de afrastering van de fortificaties, even voorbij de brug. De bestuurder heeft wel de borden „Slip gevaar", die juist deze week zijn aangebracht, gezien, doch het is blijkbaar te laat tot hem doorgedrongen. Hier kwam nog bij dat er een zware mist hing, die het uitzicht belemmerde. Overdracht Autobusdienst. De heer Geel heeft zijn autobusdienst Wieringen - Scha- gen overgedaan aan de fa. Naastepad. Met ingang van Maandag a.s. zal Naaste pad de bedrijfsleiding voeren. De heer Geel komt op een boerenbedrijf in de Zijpe. MARKTBERICHTEN. DE VEEMARKT. Alkmaar, 1 Nov. 1937. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt56 Vette koeien f 180—280 handel redelijk33 Graskalveren f 33—54 27 Nuch tere kalveren (slacht) f 618 32 Vette scha pen f 26—34 203 Vette varkens 57—62 cent per Kg. Handel goed. DE AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. Amsterdam, 1 Nov. 1937. Op de heden ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt408 Vette koeien, le kw. 70—76 ct., 2e kw. 58—68 cent, 3e kw. 50—56 cent per kg. slachtgewicht58 Melk- en Kalfkoeien f 170 —230 78 Vette kalveren, 2e kw. 54—60 cent en 3e kw. 44—52 cent per Kg. levendgew. 55 Nuchtere kalveren f 712 29 Schapen f 20 32 429 Varkens, vleescnvarkens, wegende van 90—110 Kg. 72—73 cent enkele hooger, zware varkens 71—72' cent en vette varkens 70—71 cent per Kg. slachtgewicht9 Paar den f 100—170 2 Veulens, prijs niet geno teerd. Spreken in sluitingstijd. Gedurende den sluitingstijd van dit Station, bestaat gelegenheid tot het voeren van Interlocale en Internatio nale gesprekken ten huizze van den heer C. Klare. Brugstr. 65, hoek Breestr. Werkdagen, Zon- en Feestdagen TEN ALLE TIJDE. De Moeder-cursus gaat door. Men verzoekt ons mede te decieu, dat de deelname voor de Moedercursu- voldoende is, zoodat deze doorgaat. Zooals men weet wordt de cursus ge organiseerd door de Afd. \Y'.-Meer van de Bond van Boerinnen en andere P.latt.elansvrouwen'. De eerste les zal gegeven worden in het Gebouw voor Maatschappelijk Werk te Slootdorp op Dinsdag 9 Novem her van 2-3 uur. Mochten er nog dames zijn, die zich niet opgaven, dan kunnen zij dit alsnog doen aan het begin der eerste les. Dameskrans Middenmeer. De dames- krans van de Ned. Herv. Gemeente zal morgen (Woensdagavond) in de Con sistorie-kamer van de Ned. Herv. Kerk te Middenmeer. weer een aan vang maken met dë wekelijksche bij eenkomst. Electrificatie van den Polder. Naar wij vernemen is aan den heer A. Nipshagen opgedragen de aanleg van de electr. leiding, schakelaars en stopcontacten van 36 boerderijen. Wij mogen dus aannemen dat de plannen om den Polder te electrificee- ren, vaste vorm gaat. aannemen. W.-Werf. Te Assen slaagde voor het proponents-examen.. afgenomen door het Provinciaal Kerkbestuur der Ned. Herv. Kerk in de Provincie Drente, de Heer St. Nijdam, Hulpprediker bij de Ned. Herv. Evangelisatie te Wie ringerwerf. Vischwedstrijd „Vischverwachting" Onder zeer prachtig weer had Zon dagmorgen om 8 uur de wedstrijd plaats tusschen bovengenoemde club en E.M.M. uit Amsterdam. Totaal zijn gevangen 77 baarzen, waarvan 43 dooi V.V. en 34 door E.M.M. Om half twaalf had de prijsuitreiking plaats in Hotel Smit door de voorz. van V.V. de heer M. Dijivseriia. In een korte toespraak wees de voorz. er op, dat het doel van de gehou den wedstrijd is, de toenadering tus schen stad en platte land te bevorderen In het bijzonder wordt een woord van hulde gebracht aan de heeren A. van Oers en G. Kroeze die resp. koffie en een sigaar beschikbaar stelde en aan allen die er aan mee gewerkt hebben om deze wedstrijd te doen sla gen. Hierna werd overgegaan lot de prijsuitreiking. De Takes-Beker werd aan de secr. van V.V. ter hand gesteld en de 2e prijs een medaille aan den voorz. van E.M.M. Hierna werden nog de prijzen uitgereikt die door de leden van V.V. waren beschikbaar ges'.eld. Daarna kreeg de heer De Rijk bet- woord. Deze brengt een woord van dank aan V.V. voor de prachtige wed strijd en hoe zij deze heeft georgani seerd en voor de goede ontvangst in Hotel Smit. Tevens deelt spr. mede, dat er thans aan gewerkt wordt om V.V. ook eens uit te nootjigen voor een wedstrijd in Amsterdam. Spr. biedt hierna aan de voorz. van V.V. een medaille aan als herinnenring aan deze prachtige wed strijd. De voorz. van V.V. wekte de leden op om een goede propaganda te ma ken de te houden feestavond van V.V. met medewerking van Daan Pool en Tommy Bouman. Tot slot werd door'een lid van E.M.M. nog een 4-tal leuke voordrachten ton beste gegeven, welke zeer in de smaak vielen. Flevo-Nieuws. Flevo 1 -.V.C.L., 1 2-5 In verband met de Interlandenwed strijd had Flevo uitstel gevrhagd 0111 te spelen, doch de tegenpartij V.C.L. wil de hier niet aan voldoen, zoodat er ge voetbald werd Zondag. Flevo kwam met eenige invallers in het veld doordat men verwacht had niet behoeven te spelen. Het is wederom een nederlaag gewor den 5-2 was het resultaat, nadat met 3-2 de rust voor V.C.L. was ingegaan. Onbegrijpelijk voor wie de wedstrijd heeft gezien daar men steeds een ovjer wicht van Flevo mocht; constatfeeren. De tweede helft van de wedstrijd werd onophoudelijk op de V.C.L. helft ge speeld, doch de voorhoede was niet productief genoeg. Koolhof heeft de 2 tegenpunten ge maakt en het moet gezegd worden dat aij als middenvoor goed op zijn plaabs is, doch er wordt nog te weinig gecombineerd en het spel wordt te Kort gehouden. De uitvallen van .C.L. waren veel gevaarlijker waar looi* de doelpuntien ontstonden. Het is jammer dat steeds verloren wordt doch we hebben hoop dat de kansen nog, eens keeren. biedt wegens vergevorderd seizoen aan 1 CHEVROLET MASTER TOURING COACH 1937 demonstratiewagen. 1 OPEL KADETT 1937. 1 OPEL OLYMPIA 1937. Geheel nieuw, met volle garantie, voor zeer gereduceerde prijs. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Slootdorp. DONDERDAG 4 NOV. nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringerwerf. ZITTING WOENSDAG 3 NOV. nam. 1.30 uur tot 2.30 uur Dr. J. TAMSMA, nam. 2.30 uur tot 3.30 uur Dr. A. HOOGKAMER in het Gym.-lokaal te Wieringerwerf. op Zaterdag 6 November 1937 in HOTEL SMIT TE SLOOTDORP. Optreden van met geheel nieuw programma. NA AFLOOP BAL op prima muziek van de GEBR. VAN MEURS uit Hoorn. Aanvang half acht. Entrée 35 cent. (bel. inbegrepen.) Plaatsbespreking 45 uur aan de zaal. Den geheelen avond wordt entrée geheven. slechts één voorstelling te geven door den beroemden TELEPAATH SPEURDER Tor alwlss*llng[optP«d*n van Entrée 60 cent, bel. inbegrepen. N.B. Zaterdagmiddag straatexperiment door Middenmeer, samengesteld door' bekende ingezetenen uit Middenmeer. VERTREK 3 UUR VAN HOTEL SMIT.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2